Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι παίζει αλήθεια....3η ημέρα στην ίδια ένταση η γραμμή και δεν βγαίνει φατσούλα...

@Mpourmpoulo τι λες να γίνεται;;;;πρώτη φορά το παθαίνω αυτό 

IMG_20230617_155726.jpg

Κ εμένα μου είχε γίνει έτσι θα ανέβει σίγουρα ❤️ μπορεί να θέλει ακόμα δύο μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρααααα κορίτσια μου!!!!

Άλλο ένα αρνητικό τεστ προστέθηκε στην συλλογή μου! Ευτυχώς δε στεναχωρέθηκα αλλά πια με ψύχραιμο ματι μπορώ να δω ότι δε γίνεται να έχουμε διαφορετικο αποτέλεσμα τις επόμενες μέρες..θα φαινόταν σήμερα! Σήμερα είμαι μεν 11η μέρα αλλά έχει 3 μέρες που ένιωσα τα τσιμπήματα οπότε σήμερα θα έδειχνε. Κρατάω ένα 1% πιθανότητα βέβαια για το τυπικό ! Χαχαχα 

Εσείς τι κάνετε? @marinamanoulitsa βρες μπας και έγινε τότε η ωορηξια ??? Μήπως αντί για ωορηξιας να αρχίσεις κανένα εγκυμοσύνης??? @Mpourmpoulo εγώ πιστεύω ότι μια χαρά είναι το τεστακι! Μπορεί να κορυφώθηκε πχ τα χαράματα! Επαφές όσες αγαπάτε και ελπίζω να έχεις παρεούλα οσο λείπει ο σύζυγος!!!!

Μέχρι να δεις αίμα εχουμε ελπιδεσσσσς🙏🙏🙏🙏🙏 πιθανότατα να έδειχνε σήμερα όμως ποτέ δεν ξερεις όποτε υπομονηηηη μέχρι την τριτηηηηηη και φυσικά συνέχισε τα τεστακια σου🙏🤞 

ελπιζω να έγινε το πικ τα χαράματα ας πούμε γτ φοβάμαι μήπως δεν είχα καλή ωορρηξια λόγω του ότι δεν είδα το πικ και δεν ήταν και πολύ έντονο το τεστ η ταινία! Βέβαια πιστεύω ότι δεν θα έδειχνε το ηλεκτρονικό φατσουλα! Από την άλλη είχα μέχρι σήμερα το πρωί πόνους ωορρηξιας ! Τεσπα τελικά τελευταία επαφή σήμερα γτ αύριο θα φύγει πολύ πρωί ο σύντροφος μου όποτε δεν θα γίνει 🙄   Ελπιζω οι επαφουλες αυτές να είναι ικανές για μπεμπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Σαν να είναι λιιιιιγο πιο αχνό το κάτω.. αλλά μήπως έχουν διαφορετική ευαισθησία τα τεστ σκέφτομαι..νομίζω αν δούμε και τα σημερινά θα έχουμε ξεκάθαρη εικόνα!

Και εγώ δεν ξερω τι να σκεφτώ! Σήμερα δεν βγηκε η φατσουλα στο ηλεκτρονικό που σημαίνει ότι βγηκε αρνητικο! Μπορεί να κάνω το βραδακι μια ταινία που μου έχει μείνει! Ελπιζω να έχει γίνει καλή ωορρηξια γιατί φοβάμαι πως δεν .. καθώς δεν είδα πικ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια τυχαίνει πριν την περίοδο να μουδιάζουν τα πόδια... Ξύπνησα σήμερα κ έχω μούδιασμα από την λεκάνη κ κάτω κ στα δύο πόδια... Συμπτώμα δύσκολο εγκυμοσύνης δεν το έχω ακούσει... Κ μου έχει τύχει κ παλιότερα πριν την περίοδο.... Σας έχει συμβεί εσάς??

Κορίτσι μου εγώ αυτό που έχω παθει πολλές φορές πριν την περίοδο είναι να μου μουδιάζουν τα μπούτια μέχρι τα γόνατα ! Σαν να αντανακλά ο πόνος περιόδου στα πόδια αλλά δεν είναι πόνος είναι ένα περίεργο πράγμα που δε μπορώ να το εξηγήσω ! Δεν ξερω αν εννοείς το ίδιο!  Αναφέρετο στον γιατρό σου αν και δεν νομίζω να είναι κάτι! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια τυχαίνει πριν την περίοδο να μουδιάζουν τα πόδια... Ξύπνησα σήμερα κ έχω μούδιασμα από την λεκάνη κ κάτω κ στα δύο πόδια... Συμπτώμα δύσκολο εγκυμοσύνης δεν το έχω ακούσει... Κ μου έχει τύχει κ παλιότερα πριν την περίοδο.... Σας έχει συμβεί εσάς??

Δεν θα ανησυχούσα στη θέση σου. Και σ εμένα τις ημέρες πριν την περίοδο σαν να "κόβονται" τα πόδια μου και σέρνομαι.. Επίσης πολύ συχνά μουδιάζουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις έκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε αρνητικο όποτε μάλλον το πικ ή έγινε χαράματα ή χθες πριν βγει θετικο και απλά πέτυχα την πτώση της ορμόνης! Πάντως πικ δεν είδα ! Δείτε και τις φωτο 👇 από το σημερινο!

IMG_7091.jpeg

IMG_7094.jpeg

Αυτή είναι μια πολύ καλή εξέλιξη δεδομένων των συνθηκών!! Τέλεια προλάβατε μια χαρούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μέσα στα τελευταία δύο χρόνια μου έχει ξανασυμβεί πριν την περίοδο αλλά τώρα με έχει πιάσει κ ψάχνομαι... Λογικά θα πάω κ σε παθολόγο μήπως γνωρίζει κ εκείνος κάτι... Θα ρωτήσω κ την γυναικολόγο μήπως είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτό κάποιες φορές... Γενικά νιώθω κουρασμένη χωρίς να κάνω κάτι τρελό... Καλά είναι κ ο καιρός μας έχει τρελάνει... Στη δουλειά ξεκίνησα με συννεφιά μετά με φουλ ήλιο μετά με βροχή κ τώρα πάλι συννεφιά... Κ πολύ υγρασία... Στο αυτοκίνητο είχα στο φουλ το κρύο...

Ίσως φταίει και ο καιρός ναι.. εμείς σήμερα βγήκαμε για ψώνια και γύρισα σπίτι πτώμα..σωριάστηκε στο κρεβάτι κι ακόμη εδώ είμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ..δείτε τι χαρτί κουζίνας μου πήραν τα παιδάκια μου τυχαία χαχαχαχ... τυχαίο;;;;

IMG20230617123031.jpg

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ναι έτσι φαίνεται όπως τα λες, χθες η χαράματα έγινε το πικ... Κάνε κ μια επαφή σήμερα αν θες για σίγουρα 🥰

Μακάρι να έγινε το πικ και ας μη το είδα🙏 θα κάνουμε και σήμερα μια επαφουλα ! Λέγαμε και για αύριο πριν φύγει το πρωί αλλά δεν γινετε γτ θα φύγει παραααα πολύ πρωί (6η ωρα) ! Αντε τώρα να περάσουν οι μέρες μέχρι να ξανάρθει🥲 αχ δεν συνηθίζετε με τπτ αυτό το πράγμα !

 

σχετικα με το μούδιασμα σου έγραψα σε άλλο σου ποστ ότι το έχω παθει και εγώ πολλές φορές αυτό και ενδομητριωση που λες εγώ δεν έχω ! Δεν έχει δει κάτι ο γιατρός στον υπερηχο! Στη σαλπιγγογραφια δεν θα φαινόταν κάτι αν υπήρχε ενδομητριωση;;;; Εκτός αν λέω βλακείες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ δεν ξερω τι να σκεφτώ! Σήμερα δεν βγηκε η φατσουλα στο ηλεκτρονικό που σημαίνει ότι βγηκε αρνητικο! Μπορεί να κάνω το βραδακι μια ταινία που μου έχει μείνει! Ελπιζω να έχει γίνει καλή ωορρηξια γιατί φοβάμαι πως δεν .. καθώς δεν είδα πικ ! 

Εγώ θεωρώ ότι το ηλεκτρονικό δεν μπορεί να κάνει λάθος γενικά! Το εμπιστεύομαι πιο πολύ από τα άλλα..πιστεύω ότι πρόλαβες την κορύφωση στο τσακ για αυτό δε βγήκε υπερβολικά έντονη η γραμμή! Μην αγχώνεσαι, είδατε και πολύ καλό μεγάλο ωοθυλάκιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μέσα στα τελευταία δύο χρόνια μου έχει ξανασυμβεί πριν την περίοδο αλλά τώρα με έχει πιάσει κ ψάχνομαι... Λογικά θα πάω κ σε παθολόγο μήπως γνωρίζει κ εκείνος κάτι... Θα ρωτήσω κ την γυναικολόγο μήπως είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτό κάποιες φορές... Γενικά νιώθω κουρασμένη χωρίς να κάνω κάτι τρελό... Καλά είναι κ ο καιρός μας έχει τρελάνει... Στη δουλειά ξεκίνησα με συννεφιά μετά με φουλ ήλιο μετά με βροχή κ τώρα πάλι συννεφιά... Κ πολύ υγρασία... Στο αυτοκίνητο είχα στο φουλ το κρύο...

Να το ψάξεις εννοειται για να σου φύγει από το μυαλό ! Αλλά δεν νομιζω ότι ειναι κάτι ! Κάνε και μια γενική μηπως σου λείπει και καμία βιταμινουλα!Και εγώ έτσι νοιωθωωωω και ούτε δουλεύω να πεις ότι κουράζομαι πολύ! Είναι και ο καιρός κουφοβραση υγρασία ! Χαλιαααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ θεωρώ ότι το ηλεκτρονικό δεν μπορεί να κάνει λάθος γενικά! Το εμπιστεύομαι πιο πολύ από τα άλλα..πιστεύω ότι πρόλαβες την κορύφωση στο τσακ για αυτό δε βγήκε υπερβολικά έντονη η γραμμή! Μην αγχώνεσαι, είδατε και πολύ καλό μεγάλο ωοθυλάκιο!! 

Και εγώ έτσι πιστεύω ότι δεν θα έκανε λάθος! Είδαμε και αυγουλακι που ήταν τούμπανο😂 είχα και πόνους ωορρηξιας όποτε τι σκαταααα😂😂😂 σε δυο εβδομάδες θα μάθουμε😂 απο αύριο ξεκινάει η παρανοια🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ..δείτε τι χαρτί κουζίνας μου πήραν τα παιδάκια μου τυχαία χαχαχαχ... τυχαίο;;;;

IMG20230617123031.jpg

Μήπως είναι σημαδιακοοοοοοοοο;;;;;;;; Εγώ ψηφίζω ότι είναι σημαδιακό πάντως❤️❤️❤️ τα μικρά σου το επέλεξαν υποσυνειδητα💕 ελπιζω να βγάζει νόημα η πρόταση μου😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μήπως είναι σημαδιακοοοοοοοοο;;;;;;;; Εγώ ψηφίζω ότι είναι σημαδιακό πάντως❤️❤️❤️ τα μικρά σου το επέλεξαν υποσυνειδητα💕 ελπιζω να βγάζει νόημα η πρόταση μου😂😂😂😂 

Μακαριιιι...πήγα να πάρω ωορρηξίας και τελείωσαν!!!!και τώρα είπαμε με τον σύζυγό θα κάνουμε μερα παρά μέρα επαφές για μια εβδομάδα ακόμα και τελος.

Είχε προσφορά τέστ εγκυμοσύνης τα self clear το διπλό 5 ευρώ και πήρα από αυτά δύο συσκευασίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ δεν ξερω τι να σκεφτώ! Σήμερα δεν βγηκε η φατσουλα στο ηλεκτρονικό που σημαίνει ότι βγηκε αρνητικο! Μπορεί να κάνω το βραδακι μια ταινία που μου έχει μείνει! Ελπιζω να έχει γίνει καλή ωορρηξια γιατί φοβάμαι πως δεν .. καθώς δεν είδα πικ ! 

Ώπα μισό λεπτό...εμένα όταν βγαίνει θετικό ...βγαίνει για δύο μέρες θετικό...🙄 Εσένα βγήκε για μία;;;άρα ήταν το καραπικ σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μακαριιιι...πήγα να πάρω ωορρηξίας και τελείωσαν!!!!και τώρα είπαμε με τον σύζυγό θα κάνουμε μερα παρά μέρα επαφές για μια εβδομάδα ακόμα και τελος.

Είχε προσφορά τέστ εγκυμοσύνης τα self clear το διπλό 5 ευρώ και πήρα από αυτά δύο συσκευασίες...

Λοιπόν . Εγώ θα πω τα ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ!!!!! μη λέτε δε το είπα μετά!! Χαχαχαχαχ είπαμε η μαγική σφαίρα μίλησε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ώπα μισό λεπτό...εμένα όταν βγαίνει θετικό ...βγαίνει για δύο μέρες θετικό...🙄 Εσένα βγήκε για μία;;;άρα ήταν το καραπικ σου!!!

Άμα ήταν το παρά πικ μου αυτό που είδα βραστααα🙄 λές να μην έκανα καλή ωορρηξια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μακαριιιι...πήγα να πάρω ωορρηξίας και τελείωσαν!!!!και τώρα είπαμε με τον σύζυγό θα κάνουμε μερα παρά μέρα επαφές για μια εβδομάδα ακόμα και τελος.

Είχε προσφορά τέστ εγκυμοσύνης τα self clear το διπλό 5 ευρώ και πήρα από αυτά δύο συσκευασίες...

Δεν είχε;;;; Δεν πειράζει όπως και να έχει με επαφές μέρα παρά μέρα θα το πιάσετε το σπορακι εκτός αν το έχετε πιάσει ηδηηηηηηη🤞❤️🤞❤️  ίσως έπρεπε να παρθουν μόνο τα εγκυμοσύνης❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα πιστεύετε αυτό που είδα.... Το βλέπω και λέω μπα δεν πάμε καλά .και το βγάζω από το τεστ την ταινία και είναι και χοντρή γραμμή...δεν μου μοιάζει εξάτμισης!!!θα τρελαθωωωωω!!!έγινε 10η ημέρα η ωορρηξία;;;;πως έγινε αυτό;;;

Υ.Γ. πριν ενθουσιαστω έχω μια ερώτηση...μήπως είναι θετικό λόγω επικείμενης ωορρηξίας;;;;;

IMG_20230617_203031.jpgπρεπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν . Εγώ θα πω τα ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ!!!!! μη λέτε δε το είπα μετά!! Χαχαχαχαχ είπαμε η μαγική σφαίρα μίλησε!! 

Αχχχχ δεν το πιστεύω είχες δίκιο....

Τα θαύματα πάντα υπάρχουν κορίτσια...αν μας το έστειλε έτσι ο Θεός θα είναι θαύμα...χωρίς άγχος ..αλλά σας είπα τι μου έκανε εντύπωση με την γραμμη της ωορρηξίας..12η ημέρα πολύ κοντά στο θετικό και αντί να γίνεται πιο έντονη άρχισε να γίνεται αχνή.

Και μετά από 17η άρχισε να ξανασκουραινει και έμεινε εκεί....δεν γίνεται θετικό...και έτσι μου μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά..και λέω λες;;;να έγινε καμία 10η και 11η ημέρα;;;και είχαμε τρεις επαφές εκείνη την εβδομάδα χωρίς άγχος...απλά το απολαύσαμε..και αυτές τις μέρες σας έλεγα έχω τσιμπήματα....και σήμερα νιώθω να πρήζεται το στήθος κάτι το οποίο δεν το έχω στην ωορρηξία ποτέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δείτε και αυτή 

IMG_20230617_204944.jpg

Κάτσε τώρα γιατί θα μας τρελάνεις!! Το τεστ εγκυμοσύνης είναι αυτό;; Καλεεε φαίνεται ξεκάθαρα γραμμή!!! 😯😯😯

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κάτσε τώρα γιατί θα μας τρελάνεις!! Το τεστ εγκυμοσύνης είναι αυτό;; Καλεεε φαίνεται ξεκάθαρα γραμμή!!! 😯😯😯

 

Ναιι εγκυμοσύνης είναι...άσε έχω τρελαθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ώπα! Πριν πάθουμε όλες μας εγκεφαλικά εδώ. Μπάστα! 

Βλέπω ξεκάθαρα τη γραμμή. Ξεκαθαρα. Αλλά επειδή πιστεύω στα θαύματα αλλά πιστεύω και στα μ@€ισμενα τεστ, θα σου πω αυτό. Κρατήσουν μέχρι αύριο πρωί και κάνε ένα τεστ ακόμη εγκυμοσύνης αλλά! Μη το βγάλεις από τη θήκη του. Κράτα το εκεί. Εγώ είχα κάνει κάποτε κλιαρ μπλου και μου βγήκε αρνητικό. Όταν το έβγαλα από την θήκη είδα δύο γραμμές ξεκάθαρα. Αλλά ήταν αρνητικό. Μου ήρθε περίοδος κανονικά. Θα σου έλεγα να κάτσεις να κάνεις άλλο ένα τώρα αλλά λυπάμαι τα τεστ. Κάνε ένα αύριο πρωί. 

Υγ. Τι μύγα με τσίμπησε και είμαι συγκρατημένη καλέ???? Πάντως όπως και να έχει τεστ ωορηξιας να βγαίνει ετσι όπως τα δικά σου τέτοιες μέρες....κάτι βρωμάει φιλενάδα! Εμένα εγκυμοσύνη μου μύριζε γιναυτο σου είπα κάνε τεστ. Αν φαινόταν η γραμμή και πριν το ανοίξεις πάντως τότε είσαι έγκυος και ετοιμάζω παρτιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ τρέχω αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να μπω μόνο στα κλεφτα σας διαβάζω και τώρα ετοιμάζομαι για ποτό για να πάω σε κάτι γενέθλια! Αλλά δεν γινόταν να μην απαντήσω σε αυτήν την ΠΟΣΤΑΡΑ της @marinamanoulitsa κορίτσι μου εγώ που έχω καλό μάτι το τέστ φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι ροζ με χοντρή γραμμή και χωρίς να χρειαστεί να το παρατηρήσεις! Είναι σίγουρα θετικοοοο. Έκανες νωρίς ωορρηξία και είσαι έγκυος 🤰🤰🤰♥️♥️♥️... Αν αυτό είναι εξάτμισης εγώ θα σκίσω τα πτυχία μου έλεος! Αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν είναι!! Αύριο το πρωί θα είναι ακόμα πιο έντονο και την Δευτέρα θα έχεις μια ωραιότατη χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ώπα! Πριν πάθουμε όλες μας εγκεφαλικά εδώ. Μπάστα! 

Βλέπω ξεκάθαρα τη γραμμή. Ξεκαθαρα. Αλλά επειδή πιστεύω στα θαύματα αλλά πιστεύω και στα μ@€ισμενα τεστ, θα σου πω αυτό. Κρατήσουν μέχρι αύριο πρωί και κάνε ένα τεστ ακόμη εγκυμοσύνης αλλά! Μη το βγάλεις από τη θήκη του. Κράτα το εκεί. Εγώ είχα κάνει κάποτε κλιαρ μπλου και μου βγήκε αρνητικό. Όταν το έβγαλα από την θήκη είδα δύο γραμμές ξεκάθαρα. Αλλά ήταν αρνητικό. Μου ήρθε περίοδος κανονικά. Θα σου έλεγα να κάτσεις να κάνεις άλλο ένα τώρα αλλά λυπάμαι τα τεστ. Κάνε ένα αύριο πρωί. 

Υγ. Τι μύγα με τσίμπησε και είμαι συγκρατημένη καλέ???? Πάντως όπως και να έχει τεστ ωορηξιας να βγαίνει ετσι όπως τα δικά σου τέτοιες μέρες....κάτι βρωμάει φιλενάδα! Εμένα εγκυμοσύνη μου μύριζε γιναυτο σου είπα κάνε τεστ. Αν φαινόταν η γραμμή και πριν το ανοίξεις πάντως τότε είσαι έγκυος και ετοιμάζω παρτιιιιιι

Αυτό θα κάνω...θα κάνω αύριο το πρωί για να το σιγουρεψω...αν βγει και εκείνο θετικό είμαι σίγουρη μετα...ναι φαινόταν αλλά λέω μπα θα είναι σκιά από τη θήκη....για αυτό το έβγαλα..άντε άντε να δούμε πολλά θετικά...περιμένω και εσένα αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...