Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ περιμένω περίοδο σε περίπου 10 μέρες.. από την ωορρηξία και έπειτα σχεδόν είχα πολύ πολύ ελαφριούς πόνους περιόδου..χθες και σήμερα ίσως λιιιίγο πιο έντονους.. αυτή τη φορά σε αντίθεση με τις προηγούμενες περιόδους καθόλου πόνο ή πρήξιμο στο στήθος μέχρι τώρα.. δεν περνάνε οι μέρες.. 

Έκανα ένα τεστάκι ωορρηξίας ετσι για να δω τι θα δείξει και έβγαλε φατσούλα που τρεμόπαιζει.. αλλά όταν τρεμόπαιζει νομίζω είναι που διαπιστώνει αύξηση στα οιστρογόνα..και μάλλον αυτά αυξάνονται μέχρι την περίοδο;

Αχ θα σκάσω!!

Εσυ δεν είχες διαβάσει ότι τα οιστρογονα ανεβαίνουν σε περίπτωση εγκυμοσύνης ή κάνω λάθος;;; Βέβαια είσαι 4 μέρες μετά την ωορρηξια και είναι πολύ νωρίς νομίζω! Υπομονή να περάσουν οι μέρες κορίτσι μου🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Dimitrapth είπε:

Αυτό ακριβώς αν δεν το βιώσεις δεν θα το καταλάβεις. Έχω πάψει πλέον να μιλάω στους άλλους δεν θέλω άλλη συμπόνια κι άλλο ένα  "χαλαρώστε και θα έρθει". Εύχομαι κορίτσι μου να είναι η τυχερή σου αυτή τη φορά πραγματικά! Υπομονή και κουράγιο! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυυυ❤️❤️❤️ το εύχομαι για όλες μας😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Να πω στα κορίτσια που περιμένουν την ωορρηξία να μην αγχώνονται και να κάνουν τις επαφές τους έτσι κι αλλιώς! Μην περιμένετε μόνο την φατσούλα για να κάνετε σεχ 😛

@Girly κι εγώ είχα νιώσει τσιμπηματακια στη μήτρα όταν έμεινα έγκυος αλλά τα ένιωσα αρκετά νωρίς και θετικό βγήκε μια εβδομάδα μετά. Δεν ξέρω αν όντως ήταν εμφύτευσης ή τυχαία, αλλά θυμάμαι που μου έκαναν εντύπωση και αναρωτιομουν αν ήταν εμφύτευση. Όπως και να χει κάνε υπομονή άλλες 2 μέρες πριν ξεκινήσεις τα τεστ.

Αχ εγώ αγχώνομαι γτ δεν ξερω αν θα προλαβω την ωορρηξια καθώς ο σύντροφος μου θα φύγει με την δουλειά για δυο μήνες όποτε η τελευταία ευκαιρία μας για το καλοκαιρι είναι τώρα 🙄 επαφουλες εννοειται πως θα κάνουμε έτσι και αλλιως και εύχομαι να έρθει το μπεμπινι!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εμένα ο γιατρός μου είπε μέχρι Σάββατο θα γίνει η ωορρηξια και την Κυριακή φεύγει ο σύντροφος μου🥲 και εγω σήμερα είμαι στην 17η μέρα ! Ελπιζω να πετύχουμε τις μέρες γτ όταν μου βγαίνει θετικο αδιαθετώ 16 μέρες μετά όποτε η ωορρηξια μου γινετε δυο μέρες μετά το θετικο! Θα ξανακάνω και εγω τεστ αργότερα να δούμε!  Κάνε και εσυ το βραδακι κορίτσι μου και πιστεύω μέχρι αύριο θα δεις θετικο🙏

Θα κάνω ναι..εσύ εφόσον φεύγει δώστε του να καταλάβει ούτως ή άλλως...εμένα του έχει καρφωθεί για να έχει δυνατό σπέρμα να περιμένουμε την φατσούλα χαχαχαχαχα τους χαλάσαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου, μπήκα στα γρήγορα να μοιραστώ τα νέα μαζί σας! Γυρισαμε από τη β επιπέδου! Όλα τέλεια, και τελικά είναι ΜΠΕΜΠΑ ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🌼🌼🌼 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου, μπήκα στα γρήγορα να μοιραστώ τα νέα μαζί σας! Γυρισαμε από τη β επιπέδου! Όλα τέλεια, και τελικά είναι ΜΠΕΜΠΑ ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🌼🌼🌼 

ΡΟΖ!!! όλα είναι ΡΟΖ!!!!
Μπράβο που είναι όλα καλά, τώρα μπορείς να αρχίσεις να κάνεις ΡΟΖ όνειρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου, μπήκα στα γρήγορα να μοιραστώ τα νέα μαζί σας! Γυρισαμε από τη β επιπέδου! Όλα τέλεια, και τελικά είναι ΜΠΕΜΠΑ ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🌼🌼🌼 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου τι όμορφα νέα!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

ΡΟΖ!!! όλα είναι ΡΟΖ!!!!
Μπράβο που είναι όλα καλά, τώρα μπορείς να αρχίσεις να κάνεις ΡΟΖ όνειρα! 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου τι όμορφα νέα!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Η χαρά μας δεν περιγράφεται!! Αρχικά που είναι όλα καλά και επειδή ένα τσικ παραπάνω θέλαμε κοριτσάκι 🌼 ❤️

Εύχομαι ολόψυχα σε όλες σύντομα να έχετε τα μωράκια σας στις κοιλιτσες σας. Δεν ξεχνάω λεπτό τι έχω περάσει, πόσο πόνο έχω νιώσει (για αυτό και φοβάμαι ακόμα) και πάντα θα προσεύχομαι για όλες τις γυναίκες που έχουν μωράκια αγγέλους, να τις βοηθήσει η Παναγία να νιώσουν ξανά τη χαρά 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

 

Η χαρά μας δεν περιγράφεται!! Αρχικά που είναι όλα καλά και επειδή ένα τσικ παραπάνω θέλαμε κοριτσάκι 🌼 ❤️

Εύχομαι ολόψυχα σε όλες σύντομα να έχετε τα μωράκια σας στις κοιλιτσες σας. Δεν ξεχνάω λεπτό τι έχω περάσει, πόσο πόνο έχω νιώσει (για αυτό και φοβάμαι ακόμα) και πάντα θα προσεύχομαι για όλες τις γυναίκες που έχουν μωράκια αγγέλους, να τις βοηθήσει η Παναγία να νιώσουν ξανά τη χαρά 🙏🙏

Αγάπη μουυυυυυυυ τι όμορφα 💓💓🩷🩷🩷🩷🩷💘💘💘💘😉🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷 είδες η μπέμπα σου;;;ήρθε τελικά για να μείνει!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!τοοο ουράνιο τόξο σου είναι ροζουλι!!!τι καλααααααα!!!!να αρχίσεις τα ψώνια τώρα!!!εύχομαι όλες να ζήσουμε αυτή την χαρά....μετά τις απώλειες μας...μεγάλη ευλογία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Στον γιατρό σου δεν πήγες να σε δει να σου δώσει συγκεκριμένη αγωγή; 

Εγώ επειδή παλιά είχα ταλαιπωρηθει πολύ από μύκητες, θυμάμαι μου έδινε μια κρέμα που έβαζα κολπικά για 15ημερες και μερικές φορές και χάπια! Γενικά είναι δύσκολοι η μύκητες. Να πας σίγουρα να σε δει.

Το ξέρω είμαι απαράδεκτη αλλά δεν πήγα..😐 είπα έλα μωρέ θα φύγει με ένα υπόθετο..για κάποιο λόγο υποσυνείδητα δεν ήθελα να πάω γιατί κάθε φορά που πάω στον γιατρό αγχώνομαι..😐😐 και θα σκέφτομαι πάλι ήρθα για άλλο λόγο αντί για εγκυμοσύνη και θα με πάρει από κάτω..πρέπει όμως γιατί δεν περνάει..έχω πει να τον πάρω αύριο τηλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Η κουμπάρα μου όταν έμεινε έγκυος έπαθε ουρολοίμωξη κι εγώ την προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος είχα μύκητες. Πότε περιμένεις την ακατανόμαστη; Μήπως να αποφεύγεις λίγο τα φάρμακα; Μήπως να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου; 

Σε περίπου δέκα μέρες την περιμένω, ίσως και λίγο νωρίτερα..είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την προηγούμενη Τρίτη αλλά δεν έχω καταλάβει αν κάνω ωορρηξία την ίδια μέρα ή την επόμενη..αχ μακάρι να είναι αυτό που λες!!! Εσύ είχες και κίτρινα υγρά; Θα πάρω τηλ τον γιατρό μου αύριο, δε γίνεται να το αποφεύγω άλλο..🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου, μπήκα στα γρήγορα να μοιραστώ τα νέα μαζί σας! Γυρισαμε από τη β επιπέδου! Όλα τέλεια, και τελικά είναι ΜΠΕΜΠΑ ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🌼🌼🌼 

Με το καλό να έρθει η κουκλίτσα σας!!! Και με έναν πόνο!!! ❤️❤️❤️🍭🍭🍭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θα κάνω ναι..εσύ εφόσον φεύγει δώστε του να καταλάβει ούτως ή άλλως...εμένα του έχει καρφωθεί για να έχει δυνατό σπέρμα να περιμένουμε την φατσούλα χαχαχαχαχα τους χαλάσαμε 

Ναι ναι εχουμε ξεκινήσει   από χθες επαφουλες ! Μακάρι να γίνει το θαύμα❤️❤️❤️🙏🙏🙏 εγώ έκανα πάλι πριν τεστακι αλλά φατσουλα δεν είδα ! Εσυ είδες κορίτσι μου; Αχ τι να κάνουν και αυτοί 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου, μπήκα στα γρήγορα να μοιραστώ τα νέα μαζί σας! Γυρισαμε από τη β επιπέδου! Όλα τέλεια, και τελικά είναι ΜΠΕΜΠΑ ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🌼🌼🌼 

Τελειααααααα νεααααα❤️❤️❤️❤️ μπραβο κοριτσάκι μου όλα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν τελεια💕 αχ ροζζζζζ τι ωραιαααααα❤️❤️❤️❤️ ξεκινά να αγοράζεις ροζ ρουχαλάκια και πραγματακιαααα💐💐💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo που πήγε καλέ το ωάριο μας ;;;χαχαχαχαχα έκανα και πάλι αρνητικό...18η ημέρα αύριο....καιρό είχε να καθυστερήσει....έως 16η πάντα γινόταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωπ ενεργοποιήθηκε και το άλλο στήθος διαβαζω 🤗 ενώ κανονικα θα έπρεπε να ξεπριζονται και να μη πονάνε αυτές τις μέρες αν σου ερχόταν η περίοδος ! Από Αύριο είναι η μέρα που θα δειξει το τεστακι κορίτσι μου! Περιμενουμε με αγωνιααααααα🙏🙏🙏🙏

Δεν έχω ιδέα αν θα έδειχνε αύριο η μεθαύριο. Διαβάζω για 3 μέρες μετά οπότε η τρίτη μέρα είναι το Σάββατο..βέβαια έχασα λίγο την αισιοδοξία μου(όχι όλη!!) γιατί το στήθος δε με πονάει πια... Θα δούμε τι θα γίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το σημερινο είναι πιο σκουρο πιστεύω μέχρι αυτιο θα δεις φατσουλα κορίτσι μου🙏 κάνε και ένα το απόγευμα βράδυ! Εμένα το πρωί που έκανα ήταν σαν το χθεσινό σου και τώρα έκανα μια ταινία και είναι έτσι 👇   Θα κάνω και εγώ το απόγευμα βράδυ να δω πως θα βγει! 

image.jpg

Ερχεταιιιιιιι! Αύριο θα είναι θετικό!!! @marinamanoulitsa και για σένα πιστεύω το ίδιο!!!!!🤞🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ περιμένω περίοδο σε περίπου 10 μέρες.. από την ωορρηξία και έπειτα σχεδόν είχα πολύ πολύ ελαφριούς πόνους περιόδου..χθες και σήμερα ίσως λιιιίγο πιο έντονους.. αυτή τη φορά σε αντίθεση με τις προηγούμενες περιόδους καθόλου πόνο ή πρήξιμο στο στήθος μέχρι τώρα.. δεν περνάνε οι μέρες.. 

Έκανα ένα τεστάκι ωορρηξίας ετσι για να δω τι θα δείξει και έβγαλε φατσούλα που τρεμόπαιζει.. αλλά όταν τρεμόπαιζει νομίζω είναι που διαπιστώνει αύξηση στα οιστρογόνα..και μάλλον αυτά αυξάνονται μέχρι την περίοδο;

Αχ θα σκάσω!!

Τρεμοπαιζε?? Μη με σκας! Γιατί??? Αχ και δε ξέρω πως λειτουργεί αυτό το τεστ!!! Πάντως θα σου πω το εξής. Εγώ εμπιστεύομαι πιο πολύ τα πονακια σου παρά το στήθος. Στον γιο μου το στήθος μου ήταν σαν να μη συμβαίνει τίποτα! Οπότε μη το πολυδινεις σημασια...(λέω εγώ τώρα που έχασα λίγη από την αυτοπεποίθηση μου αυτόν τον μήνα λόγω του στήθους που δε με ενοχλεί πια 🤣🤣🤣,κατά τ αλλά δίνω συμβουλές τρομάρα μου!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo που πήγε καλέ το ωάριο μας ;;;χαχαχαχαχα έκανα και πάλι αρνητικό...18η ημέρα αύριο....καιρό είχε να καθυστερήσει....έως 16η πάντα γινόταν...

Μου έχει σπασειιιιιιιιιιι τα νευραααααααααααααααααααα🤨 18η και εγώ αύριο και ελπιζω να γίνει ωορρηξια μέχρι το Σάββατο γτ αλλιώς παειιιιι την χάσαμε την ευκαιρία και αυτόν τον μηνα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ερχεταιιιιιιι! Αύριο θα είναι θετικό!!! @marinamanoulitsa και για σένα πιστεύω το ίδιο!!!!!🤞🤞 

Να είναι θετικο αλλά να γίνει η ωορρηξια το Σάββατο και όχι την κυριακηηηηη το καλό που του θέλω 🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Να πω στα κορίτσια που περιμένουν την ωορρηξία να μην αγχώνονται και να κάνουν τις επαφές τους έτσι κι αλλιώς! Μην περιμένετε μόνο την φατσούλα για να κάνετε σεχ 😛

@Girly κι εγώ είχα νιώσει τσιμπηματακια στη μήτρα όταν έμεινα έγκυος αλλά τα ένιωσα αρκετά νωρίς και θετικό βγήκε μια εβδομάδα μετά. Δεν ξέρω αν όντως ήταν εμφύτευσης ή τυχαία, αλλά θυμάμαι που μου έκαναν εντύπωση και αναρωτιομουν αν ήταν εμφύτευση. Όπως και να χει κάνε υπομονή άλλες 2 μέρες πριν ξεκινήσεις τα τεστ.

Αχ αγαπημένη μου, εγώ ήδη τα ξεκίνησα χαχαχαχ. Αφού ξέρεις δεν κρατιέμαι!! Προς το παρόν άσπρα κάτασπρα! Αλλά ίσως είναι ακόμη νωρίς ,η ίσως άλλη μια φορά έχω νέα συμπτωματολογία!! Χαχαχα θα δούμε τις επόμενες μέρες!! Η αλήθεια είναι ότι εγώ πονακια και τραβήγματα έχω συχνά πριν την περίοδο,τα έχω καταγράψει και το ξερω. Η μόνη διαφορά αυτή τη φορά είναι με τις θηλές που από την επόμενη της ωορηξιας με πέθαναν για κάποιες μέρες και ότι ξυονησα μέσα στον ύπνο μου από τσιμπιες στη μήτρα. ....κοντός ψαλμός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Δεν έχω ιδέα αν θα έδειχνε αύριο η μεθαύριο. Διαβάζω για 3 μέρες μετά οπότε η τρίτη μέρα είναι το Σάββατο..βέβαια έχασα λίγο την αισιοδοξία μου(όχι όλη!!) γιατί το στήθος δε με πονάει πια... Θα δούμε τι θα γίνει! 

Αν είναι Τρίτη μέρα το Σάββατο τοτε από το Σάββατο θα δειξει ! Εύχομαι να είναι θετικο κοριτσάκι μου🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Πάντως αυτό με το μούδιασμα το λένε μέχρι και γιατροί ως σύμπτωμα, δεν θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά απλά εύχομαι ότι κι εσύ ❤️ υπομονή μερικές ημέρες και μακάρι να μας πεις ευχάριστα νέα, το έχουμε ανάγκη όλες μας! 

Το εύχομαι το εύχομαι!! Καμία φορά ρε παιδί μου δεν μπορείς ούτε εσύ η ίδια να μεταφράσεις κάποια πονακια πως ακριβώς τα νιώθεις .. ελπίζω να μην έκανα λάθος ΚΑΙ αυτή τη φορά! Βέβαια και να έκανα είναι καλή με τον εαυτό μου και με συγχωρώ χαχαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου, μπήκα στα γρήγορα να μοιραστώ τα νέα μαζί σας! Γυρισαμε από τη β επιπέδου! Όλα τέλεια, και τελικά είναι ΜΠΕΜΠΑ ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🌼🌼🌼 

Έλλη μου!!!!! Αλήθεια κοριτσάκι μου!!!!! Αχ τι υπεροχααααα!!! Μου το χάλασες βέβαια γιατί εγώ αγορομανα σε φαντάστηκα αλλά χαλάλι σου!! Το κοριτσάκι σου είναι εδώ! Μπράβο μπράβο!! Χάρηκα πααααρα πολύ!!! Τι όμορφα νέα!!!!!πολλές ροζ καρδούλες σου στέλνω ωωω 💕💕💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τρεμοπαιζε?? Μη με σκας! Γιατί??? Αχ και δε ξέρω πως λειτουργεί αυτό το τεστ!!! Πάντως θα σου πω το εξής. Εγώ εμπιστεύομαι πιο πολύ τα πονακια σου παρά το στήθος. Στον γιο μου το στήθος μου ήταν σαν να μη συμβαίνει τίποτα! Οπότε μη το πολυδινεις σημασια...(λέω εγώ τώρα που έχασα λίγη από την αυτοπεποίθηση μου αυτόν τον μήνα λόγω του στήθους που δε με ενοχλεί πια 🤣🤣🤣,κατά τ αλλά δίνω συμβουλές τρομάρα μου!)

Λέει ότι όταν τρεμόπαιζει η φατσούλα σήμαινει ότι αυξάνονται τα οιστρογόνα! Αλλά είδα σε κάποιες καμπύλες ότι και πριν την περίοδο τα οιστρογόνα αυξάνονται οπότε ίσως είναι από αυτό! Ναι εμένα το στήθος τίποτα, αφού το κοιτάω συνέχεια και λέω πιο πιθανό να μίκρυνε παρά να μεγάλωσε χαχα τον προηγούμενο μήνα τέτοιες μέρες το πρωί όταν ξυπνούσα ήταν τσίτα, πέτρα στο θεό! Αχ δεν ξέρω, έπεσα ψυχολογικά λίγο.. Εσύ πότε περιμένεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...