Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Βρε κορίτσι μου η εμφύτευση δεν είναι μια στιγμή! Διαρκεί 2 μέρες. Είναι μια περίπλοκη διαδικασία. Μην έχεις στο νου σου ότι α ήρθε το σπορακι και εμφυτεύτηκε στις 5 το χάραμα! Άσε που πολλές γυναίκες έχουν το αίμα εμφύτευσης 1-2μερες με την εμφύτευση γιατί αργεί να κατεβεί το αίμα δεν κατεβαίνει κατευθείαν!! Εγώ θυμάμαι πολύ καλά η @Elli13 είχε έντονα τσιμπήματα στην εμφύτευση της!! Που είσαι αρχηγέ να μας θυμίσεις τα συμπτώματα!!! 🥰🥰

Αααα δε το ήξερα αααα.  Νόμιζα νιώθεις πόνο εμφυτεύεται,τέλος η δουλειά έγινε!!χαχαχαχ είμαι εντελώς πρωτάρα σε αυτά! Στον γιο μου δεν είχα καταλάβει τίποτα!! Η Έλλη το θυμάμαι χαρακτηριστικά είχε νιώσει βελονια μια καλή. Εγώ όχι. Εγώ ένιωσα σαν τσιμπήματα το ενα πίσω από το άλλο ανά κάποιο μικρό διάστημα και συνολικά γύρω στις 5-6 αν θυμάμαι καλά. Τέλος πάντων η παράνοια πέρασε. Συνήθως το πρωί με πιάνουν αυτά που έχω ελεύθερο χρόνο χαχαχα τώρα από αύριο ούτε χρόνο ελεύθερο θα έχω ούτε τίποτα! Οπότε θα περάσει πιο εύκολα ο καιρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ είσαι σε παρανοιαααα αυτή τη στιγμηηηη και πολύ στρεσαρισμένη ! Δεν περνάνε οι ρουφιανιές οι μέρες όταν το θέλεις και το σκέφτεσαι το ξερω! Εμένα πάντως μου ακούγονται πολύ θετικα όλα όσα αναφέρεις! Προσπάθησε να κανεις πράγματα για να περνάει ποιο ευχαριστα και πιο γρηγορα ο χρόνος! Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι ούτε να μη το σκέφτεσαι γτ δεν γινετε και το ξερω-ουμε όλες μας εδώ! Το μόνο που θα σου πω είναι υπομονηηηηηηηηηηη μέχρι την παρασκευηηη🙏❤️

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η anna1122 είπε:

Καλησπέρα! Έτυχε να διαβάσω τη συζήτηση σας! Και εγώ είχα όντως τσιμπιες και αρκετά έντονες! Μακάρι να είναι το ίδιο και σε εσένα!

 

Υγ. Τώρα είμαι 25 εβδομάδων! Καλή τύχη εύχομαι! 🤞🤞

Ευτυχώς η ώρα της παράνοιας πέρασε! Χαχαχα τώρα φάγαμε με τον μικρό και συνεχίζουμε με παιχνίδια!

@anna1122 σε ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!!! Έτσι και εσύ είχες τσιμπιες ε? Όχι πόνους περιόδου! Άντε εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι τσιμπιες από εμφύτευση αυτές που ένιωσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 

Ευτυχώς η ώρα της παράνοιας πέρασε! Χαχαχα τώρα φάγαμε με τον μικρό και συνεχίζουμε με παιχνίδια!

@anna1122 σε ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!!! Έτσι και εσύ είχες τσιμπιες ε? Όχι πόνους περιόδου! Άντε εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι τσιμπιες από εμφύτευση αυτές που ένιωσα!!

Ευχαριστώ πολύ 🙂

Ναι ήταν τσιμπιες και μάλιστα όταν το είχα πει στη γιατρό μου ότι τις νιώθω από δεξιά μου είπε είναι λογικό γιατί και από τον υπέρηχο φαίνεται ότι το ωάριο κατέβηκε από τη δεξιά σάλπιγγα και πως αυτά τα τσιμπιματακια είναι ότι εμφυτεύεται το ωάριο! Μακάρι να έχεις καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχ @marinamanoulitsa τι γέλιο έριξα με την τηλεόραση!! Τα λιλά παιδάκια σου στα τέσσερα τα συνελαβες η όχι?! Εκεί θα φανεί αν ισχύει!! Πάντως έχει μια βάση πλάκα πλάκα ε? Αν είναι οπίσθια λογικό το ακούω...το μπρούμυτα μετά σε σκότωσε όμως! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anna1122 είπε:

Ευχαριστώ πολύ 🙂

Ναι ήταν τσιμπιες και μάλιστα όταν το είχα πει στη γιατρό μου ότι τις νιώθω από δεξιά μου είπε είναι λογικό γιατί και από τον υπέρηχο φαίνεται ότι το ωάριο κατέβηκε από τη δεξιά σάλπιγγα και πως αυτά τα τσιμπιματακια είναι ότι εμφυτεύεται το ωάριο! Μακάρι να έχεις καλά νέα!

Και εγώ από αριστερά τις ένιωσα και αυτές τις έντονες και τα ψιλοπονακια που είχα χθες από το απόγευμα και σήμερα το πρωί! Και από αριστερά έγινε η ωορηξια μου γιατί πονούσα αυτόν τον μήνα.  Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Εύχομαι να είναι το μωράκι μου που μου στέλνει σήμα ότι αυτή τη φορά τα καταφέραμε! Και όχι η περίοδος που χασκογελαει στη γωνια με την παράνοια μου! 😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι στην οπίσθια κλίση θέλει στα τέσσερα! Εγώ που έχω μπροσθια μου είπε ο γιατρός πως πρέπει όταν τελειώνει ο σύντροφος πρέπει να είμαι από κατω ανάσκελα και να κάτσω μια ωρα χωρίς να σηκώθω για τουαλέτα και πλησίμο! 

Χαχαχαχαχα Εγώ έχω πρόσθια πφφφφφ Άρα κομμένο το στα 4 

Άντε πες το τώρα στον άντρα μου.. 😅😅😅 

🤭🤭🤭 Ένταξει ξέφυγα λίγο..σταματώ εδώ!!

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχαχαχα Εγώ έχω πρόσθια πφφφφφ Άρα κομμένο το στα 4 

Άντε πες το τώρα στον άντρα μου.. 😅😅😅 

🤭🤭🤭 Ένταξει ξέφυγα λίγο..σταματώ εδώ!!

 

 

 

 

Χαχχαχαχα δεν υπάρχει θέμα στο να το κανετε στα τέσσερα κάλε απλά όταν είναι να τελειώσει να γυρνάς ανάσκελα 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly @annitakianna διάβασα σήμερα σε ένα άρθρο ότι χρειάζεται μόλις 10 λεπτά για να φτάσουν τα σπερματοζωάρια στις σάλπιγγες 🙄🥴🥴🙄🙄🙄 επίσης διάβασα άρθρα για εμένα που έχω οπίσθια κλίση μήτρας και λέει στα τέσσερα είναι καλυτερα και μετά να ξαπλώνετε μπρούμυτα...ααααα τέλεια λέω ούτε τηλεόραση δεν θα μπορώ να δω πια😂😂😂😂😂😂

Συγγνώμη να ρωτήσω κάτι ίσως χαζό; Πρέπει να έχει κάποια συγκεκριμένη κλίση η μήτρα; Δεν μπορεί να είναι κεντρικά ας πούμε; Εγώ δεν ξέρω που την έχω, να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου; Εγώ διάβασα ένα άρθρο για εμένα που έχω μία σάλπιγγα να στοχεύουμε προς τα εκεί και προχθές πάθαμε κράμπα και οι δύο είχαμε γίνει κουβάρι... είπαμε να στοχεύουμε αλλά δεν είμαστε και πορνοστ@ρ 😆😆😆🥴🥴
Δεν ξέρω τι να πιστέψω πλέον τα δοκιμάζω όλα για όλα 😔 νιώθω ότι κουράστηκα πια! 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Βρε κορίτσι μου η εμφύτευση δεν είναι μια στιγμή! Διαρκεί 2 μέρες. Είναι μια περίπλοκη διαδικασία. Μην έχεις στο νου σου ότι α ήρθε το σπορακι και εμφυτεύτηκε στις 5 το χάραμα! Άσε που πολλές γυναίκες έχουν το αίμα εμφύτευσης 1-2μερες με την εμφύτευση γιατί αργεί να κατεβεί το αίμα δεν κατεβαίνει κατευθείαν!! Εγώ θυμάμαι πολύ καλά η @Elli13 είχε έντονα τσιμπήματα στην εμφύτευση της!! Που είσαι αρχηγέ να μας θυμίσεις τα συμπτώματα!!! 🥰🥰

Ναιιι εγώ είχα και τις δύο φορές τσιμπήματα. Και το κατάλαβα αμέσως (ειδικά την δεύτερη φορά) ότι ήμουν σε καλό δρόμο! Εμένα κράτησαν λίγα δευτερόλεπτα και ήταν στην μήτρα (όχι στις ωοθήκες) τόσο έντονα που πετάχτηκα πάνω!! Σαν κάποιος να μου έβαζε καρφίτσα εσωτερικά στην μήτρα. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα πέρασε και δεν ένιωσα τίποτα ξανά. 2-3 μέρες μετά είχα το πρώτο πολύ αχνό τεστ εγκυμοσύνης και εννοείται και πονακια περιόδου πολύ ήπια.

@Girly Μάλλον θα είναι ο μήνας σου 🙏🙏🤞🤞🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μόλις γυρησα από γιατρό ! Έχω καλά νέα ! Είδε ένα αυγουλακι το οποίο μέχρι Σάββατο θα έχει σπάσει 🤗 το ενδομητριο είναι παρά πολύ καλό μου είπε και τελικά θα κάνω ωορρηξια από αριστερα όπως μου είχε πει! Από σήμερα ξεκινάμε επαφουλες μέχρι το Σάββατο και Κυριακή μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160mg προληπτικά 1 καθε βράδυ ! Αν αδιαθετησω το σταματάω! Τελικά οι πόνοι που έχω σήμερα αριστερα είναι από το αυγουλακι το οποίο στον υπερηχο ήταν τεράστιο😂 ελπιζω να είναι και το τυχεροοοοο🙏🤞❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Συγγνώμη να ρωτήσω κάτι ίσως χαζό; Πρέπει να έχει κάποια συγκεκριμένη κλίση η μήτρα; Δεν μπορεί να είναι κεντρικά ας πούμε; Εγώ δεν ξέρω που την έχω, να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου; Εγώ διάβασα ένα άρθρο για εμένα που έχω μία σάλπιγγα να στοχεύουμε προς τα εκεί και προχθές πάθαμε κράμπα και οι δύο είχαμε γίνει κουβάρι... είπαμε να στοχεύουμε αλλά δεν είμαστε και πορνοστ@ρ 😆😆😆🥴🥴
Δεν ξέρω τι να πιστέψω πλέον τα δοκιμάζω όλα για όλα 😔 νιώθω ότι κουράστηκα πια! 😒

Κοιτά δεν έχω ιδέα αν η μητρα σε μια γυναίκα πρέπει να έχει συγκεκριμένη κλίση (δεν νομίζω όμως) για να επιτευχθεί πιο γρηγορα μια συλληψη! Μη σε πέρνει από κατω το μπεμπε θα ερθειιιιιιι όπως και να έχει! Θα σου πω και αυτό που μου λέει συνέχεια ο γυναικολόγος μου ‘παιδιά θα κανεις τον τρόπο ψάχνουμε και θα τον βρουμε’  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γυρησα από γιατρό ! Έχω καλά νέα ! Είδε ένα αυγουλακι το οποίο μέχρι Σάββατο θα έχει σπάσει 🤗 το ενδομητριο είναι παρά πολύ καλό μου είπε και τελικά θα κάνω ωορρηξια από αριστερα όπως μου είχε πει! Από σήμερα ξεκινάμε επαφουλες μέχρι το Σάββατο και Κυριακή μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160mg προληπτικά 1 καθε βράδυ ! Αν αδιαθετησω το σταματάω! Τελικά οι πόνοι που έχω σήμερα αριστερα είναι από το αυγουλακι το οποίο στον υπερηχο ήταν τεράστιο😂 ελπιζω να είναι και το τυχεροοοοο🙏🤞❤️ 

Μπραβοοοοο!!! Τι ωραία νέα!!!! Άντε κορίτσι μου,με το καλό να είναι και το τυχερό σας!!!🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μπραβοοοοο!!! Τι ωραία νέα!!!! Άντε κορίτσι μου,με το καλό να είναι και το τυχερό σας!!!🤞🤞🤞🤞

Ναι χαρηκα λιγακι❤️ μακάρι κορίτσι μου 🤞🤞🤞 το εύχομαι σε όλες μας❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Ναιιι εγώ είχα και τις δύο φορές τσιμπήματα. Και το κατάλαβα αμέσως (ειδικά την δεύτερη φορά) ότι ήμουν σε καλό δρόμο! Εμένα κράτησαν λίγα δευτερόλεπτα και ήταν στην μήτρα (όχι στις ωοθήκες) τόσο έντονα που πετάχτηκα πάνω!! Σαν κάποιος να μου έβαζε καρφίτσα εσωτερικά στην μήτρα. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα πέρασε και δεν ένιωσα τίποτα ξανά. 2-3 μέρες μετά είχα το πρώτο πολύ αχνό τεστ εγκυμοσύνης και εννοείται και πονακια περιόδου πολύ ήπια.

@Girly Μάλλον θα είναι ο μήνας σου 🙏🙏🤞🤞🍼🍼

🤞🤞🤞🧿 αν είναι για καλό ας είναι ο μήνας μου!!! Και μένα μήτρα ήταν ξεκάθαρα,πολύ χαμηλά και αριστερά.. το πρωί σημείωσα ότι ο πόνος ήταν σαν τσιμπήματα. Ήταν γύρω στα 5 και κράτησαν μερικά δευτερόλεπτα. Ανά ένα δυο δευτερόλεπτα ένιωθα και ένα τσίμπημα. Απλά δε το θυμάμαι τώρα πια καθαρά γιατί ήταν μέσα στον ύπνο μου..αφου ξυονησα και αναρωτιομουν γιατί έχω ξυπνήσει ( με κλειστά μάτια νομίζω ήμουν αλλά ξύπνια) μάλλον ήδη είχε αρχίσει να γίνεται αυτό και με ξύπνησε, κράτησε λίγα δευτερόλεπτα και σκέφτηκα ωχ λες να είναι αυτό??? Και μετά ξανακοιμηθηκα χαμογελαστή. ....ρε ελπίζω να μην τα είδα στον ύπνο μου! Χαχαχαχαχχααχχαχαχα 

Εγώ δε το ένιωσα σίγουρα σαν καρφίτσα. Ήταν σαν κάτι να προσπαθεί στην κυριολεξία να μπει κάπου και έκανε προσπάθειες. Σαν ένα κεφαλάκι από καρφακι να προσπαθεί να εισχωρήσει...αυτό ένιωσα...ελπίζω να τα κατάφερε! 😎🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Συγγνώμη να ρωτήσω κάτι ίσως χαζό; Πρέπει να έχει κάποια συγκεκριμένη κλίση η μήτρα; Δεν μπορεί να είναι κεντρικά ας πούμε; Εγώ δεν ξέρω που την έχω, να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου; Εγώ διάβασα ένα άρθρο για εμένα που έχω μία σάλπιγγα να στοχεύουμε προς τα εκεί και προχθές πάθαμε κράμπα και οι δύο είχαμε γίνει κουβάρι... είπαμε να στοχεύουμε αλλά δεν είμαστε και πορνοστ@ρ 😆😆😆🥴🥴
Δεν ξέρω τι να πιστέψω πλέον τα δοκιμάζω όλα για όλα 😔 νιώθω ότι κουράστηκα πια! 😒

Πέθανα με το σχόλιο χαχαχχαχαχα 

Φιλενάδα και εγώ δεν έχω ιδέα αν είναι πρόσθια η οπίσθια η κάτι άλλο! Δε μου έχει πει ποτέ κανείς τίποτα! 

Πάντως ένα τεράστιο 👏👏👏👏 που ένας Θεός ξέρει τι στάση είχατε παλεύοντας να στοχευσετε!! Σου εύχομαι ειλικρινά από την καρδιά μου να το πετύχατε και χαλάλι τα αεροπλανικα σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

έχουμε άλλη εγκυούλα εδώ στην παρέα? Εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό 1η φορά, είδαμε τον σάκο. Σε 2 βδομάδες πάλι μου είπε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γυρησα από γιατρό ! Έχω καλά νέα ! Είδε ένα αυγουλακι το οποίο μέχρι Σάββατο θα έχει σπάσει 🤗 το ενδομητριο είναι παρά πολύ καλό μου είπε και τελικά θα κάνω ωορρηξια από αριστερα όπως μου είχε πει! Από σήμερα ξεκινάμε επαφουλες μέχρι το Σάββατο και Κυριακή μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160mg προληπτικά 1 καθε βράδυ ! Αν αδιαθετησω το σταματάω! Τελικά οι πόνοι που έχω σήμερα αριστερα είναι από το αυγουλακι το οποίο στον υπερηχο ήταν τεράστιο😂 ελπιζω να είναι και το τυχεροοοοο🙏🤞❤️ 

Άντε με το καλοοοο!!!εμένα και εχθές αρνητικό ήταν το τεστακι μου...σήμερα να δούμε...μας άργησε πολύ η ωορρηξία..να μας πεις και πότε θα βγει θετικό το τεστ

..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις γυρησα από γιατρό ! Έχω καλά νέα ! Είδε ένα αυγουλακι το οποίο μέχρι Σάββατο θα έχει σπάσει 🤗 το ενδομητριο είναι παρά πολύ καλό μου είπε και τελικά θα κάνω ωορρηξια από αριστερα όπως μου είχε πει! Από σήμερα ξεκινάμε επαφουλες μέχρι το Σάββατο και Κυριακή μου είπε να ξεκινήσω Σαλοσπίρ των 160mg προληπτικά 1 καθε βράδυ ! Αν αδιαθετησω το σταματάω! Τελικά οι πόνοι που έχω σήμερα αριστερα είναι από το αυγουλακι το οποίο στον υπερηχο ήταν τεράστιο😂 ελπιζω να είναι και το τυχεροοοοο🙏🤞❤️ 

Αχ τέλεια!!!! Μπράβο μπράβο!! Θα είναι σούπερ οι επαφές σας!! Και τέλειο το αυγό! Πολύ πιθανό να είναι ο μήνας σας!! Χαλάρωσε και απόλαυσε στο φουλ τις στιγμές σας αφού μετά θα σου λείψει ο αντρουλης σου! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δε μου έχουν περάσει οι μυκητες ακόμη..έχω βάλει ένα υπόθετο lomexin αυτό που λέει ένα άπαξ δόση και κρέμα lomexin εξωτερικά συν πλύσεις χαμομήλι γιαούρτι.. αναρωτιέμαι γιατί έτσι αυτή την φορά..την προηγούμενη με ένα υπόθετο είχα καθαρίσει..παίζει λέτε να έχει ερεθιστεί το δέρμα και να με φαγουρίζει; Να μην είναι δηλαδή από μύκητες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άντε με το καλοοοο!!!εμένα και εχθές αρνητικό ήταν το τεστακι μου...σήμερα να δούμε...μας άργησε πολύ η ωορρηξία..να μας πεις και πότε θα βγει θετικό το τεστ

..

Και εμένα και σήμερα αρνητικο βγήκε κορίτσι μου! Θα κάνω και το απόγευμα ένα να δω ! Κανονικά αν μέχρι Σάββατο κάνω ωορρηξια  οπως μου ειπε ο γιατροσ σήμερα θα έπρεπε να βγει θετικο 🧐 ελπιζω να μη κάνω Κυριακή που θα φύγει ο σύντροφος μου🙁 εμένα πάντα αργεί δυστυχώς δλδ κάνω ωορρηξια 18η με 20η και τον προηγούμενο μηνα έγινε 22η μέρα ! Περιμενουμε το θετικο σου κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Αχ τέλεια!!!! Μπράβο μπράβο!! Θα είναι σούπερ οι επαφές σας!! Και τέλειο το αυγό! Πολύ πιθανό να είναι ο μήνας σας!! Χαλάρωσε και απόλαυσε στο φουλ τις στιγμές σας αφού μετά θα σου λείψει ο αντρουλης σου! 😉

Μακάρι κοριτσάκι μου μακάρι❤️ το σημερινο μου τεστ ήταν πάλι αρνητικο 😞 θα κάνω και το απόγευμα να δω ! Αχ ασταααα σήμερα ξύπνησα στεναχωρημένη γτ οι μέρες που θα φύγει φτανουν🥲 βέβαια το πιο σημαντικό είναι να είμαστε καλά και να πανε όλα καλά στα ταξίδια Που θα κάνει γτ τα θεωρούμε όλα δεδομένα ενώ δεν είναι! Υπομονή και αισιοδοξία🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια δε μου έχουν περάσει οι μυκητες ακόμη..έχω βάλει ένα υπόθετο lomexin αυτό που λέει ένα άπαξ δόση και κρέμα lomexin εξωτερικά συν πλύσεις χαμομήλι γιαούρτι.. αναρωτιέμαι γιατί έτσι αυτή την φορά..την προηγούμενη με ένα υπόθετο είχα καθαρίσει..παίζει λέτε να έχει ερεθιστεί το δέρμα και να με φαγουρίζει; Να μην είναι δηλαδή από μύκητες;

Αυτό θα σου έλεγα και εγώ κορίτσι μου ! Ξινοσουν γενικα αυτές τις μέρες ; Αν ναι ίσως έχει ερεθιστείς το δέρμα ! Δες και αυτιο πως θα είσαι και πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου να του πεις τι συμβαίνει μήπως σου δώσει κάποια άλλη κρέμα ή υπόθετο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η gallidoula είπε:

Καλησπέρα,

έχουμε άλλη εγκυούλα εδώ στην παρέα? Εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό 1η φορά, είδαμε τον σάκο. Σε 2 βδομάδες πάλι μου είπε....

Τελεια κοριτσι μουυυυυυ❤️ όλα θα πανε τελεια❤️ περιμενουμε νεοτερα σου από τον γιατρό που θα ξαναπάς❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοιτά δεν έχω ιδέα αν η μητρα σε μια γυναίκα πρέπει να έχει συγκεκριμένη κλίση (δεν νομίζω όμως) για να επιτευχθεί πιο γρηγορα μια συλληψη! Μη σε πέρνει από κατω το μπεμπε θα ερθειιιιιιι όπως και να έχει! Θα σου πω και αυτό που μου λέει συνέχεια ο γυναικολόγος μου ‘παιδιά θα κανεις τον τρόπο ψάχνουμε και θα τον βρουμε’  ❤️

Δεν μου έχει πει ποτέ τίποτα ο γυναικολόγος, σε κάθε εξέταση ακούω τα ίδια "Τέλεια θέση, πολύ καλό ενδομήτριο" ε να το βράσω γιατρέ μου όταν το έμβρυο προτιμάει τις σάλπιγγες αντί για το ενδομήτριο 😒

Η αλήθεια είναι πως είστε ψυχοθεραπεία εδώ μέσα και πραγματικά μπορεί να μην μιλάω πολύ αλλά σας διαβάζω και ηρεμεί το μέσα μου. Είστε οι μόνες που μπορείτε να καταλάβετε όλα αυτά τα συναισθήματα. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Girly είπε:

Πέθανα με το σχόλιο χαχαχχαχαχα 

Φιλενάδα και εγώ δεν έχω ιδέα αν είναι πρόσθια η οπίσθια η κάτι άλλο! Δε μου έχει πει ποτέ κανείς τίποτα! 

Πάντως ένα τεράστιο 👏👏👏👏 που ένας Θεός ξέρει τι στάση είχατε παλεύοντας να στοχευσετε!! Σου εύχομαι ειλικρινά από την καρδιά μου να το πετύχατε και χαλάλι τα αεροπλανικα σας!!! 

Άσε και δεν μπορώ να περπατήσω με διάστρεμμα θα φύγω σε λίγο 🤣

Μακάρι κορίτσι μου να γίνει το θαυματάκι για όλες μας και σύντομα! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...