Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Το μυστήριο λύθηκε...μόλις μου ήρθε περίοδος.....πάει και αυτός ο μήνας...😑😐😶😧😞

@Mpourmpoulo είσαι η τελευταία ελπίδα μας για Μάιο..μακάρι να μας πεις ευχάριστα 

κριμα κοριτσακι μου.. μηπως πρεπει να το ψαξετε λιγο παραανω.. εχεις κάνει εξετασεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eva96 είπε:

κριμα κοριτσακι μου.. μηπως πρεπει να το ψαξετε λιγο παραανω.. εχεις κάνει εξετασεις;

Ψάξαμε όσα μπορούσαμε..αν έρθει ήρθε..έχω ήδη δύο παιδάκια..οπότε αν θελήσει ο Θεός ας έρθει και το τρίτο...δεν θα κάνω κατι παραπάνω επεμβατικό να κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Είναι η γραμμή που βγαίνει λίγο παραδίπλα προφανώς. Του θετικού εμφανίζεται πιο δεξιά όπως το βλέπουμε. 

Ναι και εγω αυτό κατάλαβα ότι του θετικού βγαίνει πιο δεξιά.. πιο κοντά στην γραμμή ελέγχου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ψάξαμε όσα μπορούσαμε..αν έρθει ήρθε..έχω ήδη δύο παιδάκια..οπότε αν θελήσει ο Θεός ας έρθει και το τρίτο...δεν θα κάνω κατι παραπάνω επεμβατικό να κάνω..

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κι αν έρθει και το τρίτο καλώς να έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Στα φυσιολογικά όρια δεν είναι όμως;

Ναι! Μόλις μου απάντησε η ενδοκρινολόγος ότι σύμφωνα με αυτά που είδε δε βιαζόμαστε καθόλου και τα λέμε στις 14/6! Γτ της είχα πει αν βλέπει κάτι μήπως να κάναμε νωρίτερα το ραντεβού.. άρα θεωρώ ότι είμαστε εντάξει! 🙂 Άντε να δούμε τώρα και τις αιματολογικές του συντρόφου αύριο! Πιο πολύ ανησυχώ μην του βγει κανένα ζάχαρο η χοληστερίνη γιατί δεν προσέχει καθόλου τι τρώει! Και πολλές φορές μες στη βδομάδα τρώει στη δουλειά του, οπότε εκεί δεν μπορώ να τον προσέξω! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κι αν έρθει και το τρίτο καλώς να έρθει! 

Ακριβώς αυτό θα πω κι εγώ @marinamanoulitsa μου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vasiliki 16 κορίτσι μου με έναν πόνο εύχομαι!! Να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι!! 🤗🤗

Για πες μας καμία συμβουλή! Εσένα πώς ήρθε το σποράκι σου; Είχες κάνει εξετάσεις? Προσπαθούσες καιρό; Ήρθε γρήγορα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι! Μόλις μου απάντησε η ενδοκρινολόγος ότι σύμφωνα με αυτά που είδε δε βιαζόμαστε καθόλου και τα λέμε στις 14/6! Γτ της είχα πει αν βλέπει κάτι μήπως να κάναμε νωρίτερα το ραντεβού.. άρα θεωρώ ότι είμαστε εντάξει! 🙂 Άντε να δούμε τώρα και τις αιματολογικές του συντρόφου αύριο! Πιο πολύ ανησυχώ μην του βγει κανένα ζάχαρο η χοληστερίνη γιατί δεν προσέχει καθόλου τι τρώει! Και πολλές φορές μες στη βδομάδα τρώει στη δουλειά του, οπότε εκεί δεν μπορώ να τον προσέξω! 😀

Τελεια κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ και του συντρόφου σου μια χαρα θα είναι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις ήρθε η ακατανομαστη στην ωρα της  16 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας ! Πάμε ξανά από την αρχή!

Εμένα 13 ημέρες μετά το θετικό τεστακι ωορρηξίας..εμείς μαζι αγκαλιά προχωράμε...άντε να δούμε ποια μερα θα λέμε μαζί εγκυμονουμε...🤍🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελεια κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ και του συντρόφου σου μια χαρα θα είναι❤️❤️❤️

Ούτε μάντης να ήμουνα! Του βγήκε χοληστερίνη! Ενώ του λέω δεν είναι κάτι θα το φτιάξουμε, είναι στα πατώματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 που είσαι καλέ να φέρεις τύχη;;;;;;;;άνοιξε το νέο θεματακι να γκαστρωθουμε όλες!!!

Εδωωωω είμαι όπως πάντα και σας διαβαζω ❤️❤️  δεν πήγε όπως θα θέλαμε αυτός ο μήνας, δεν είχαμε αρκετά θετικά τεστακια και χοριακες δυστυχώς αλλά έρχεται καλοκαίρι κορίτσια μου 🌻 Ήλιος, θάλασσα, διακοπές, κοκτειλακια.... 🍹 Θα έρθουν και τα μπεμπακια, που θα πάει 💕💕🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Το μυστήριο λύθηκε...μόλις μου ήρθε περίοδος.....πάει και αυτός ο μήνας...😑😐😶😧😞

@Mpourmpoulo είσαι η τελευταία ελπίδα μας για Μάιο..μακάρι να μας πεις ευχάριστα 

Πάει θα μας τρελάνουν τελικά αυτά τα τεστ! Καλέ σίγουρα έχεις περίοδο; Κοίτα μη δεν έχεις κανονική ροή να κάνεις άλλο ένα 😅 

Τι να πω... Ας το πάρουμε ως σημάδι ότι το πολυπόθητο θετικό τεστακι είναι πολύ κοντά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα 13 ημέρες μετά το θετικό τεστακι ωορρηξίας..εμείς μαζι αγκαλιά προχωράμε...άντε να δούμε ποια μερα θα λέμε μαζί εγκυμονουμε...🤍🤰

Μακάρι κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️❤️ εγώ μόλις έκλεισα ραντεβού στον γυναικολόγο να με δει 10η μέρα του κύκλου γτ τώρα 3η μέρα θα ξεκινήσω κλομιφαινη ! Ελπιζω αυτή τη φορά να με πιάσει και να κάνω 2 αυγουλακια μπας και γίνει τίποτα!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ούτε μάντης να ήμουνα! Του βγήκε χοληστερίνη! Ενώ του λέω δεν είναι κάτι θα το φτιάξουμε, είναι στα πατώματα! 

Διατροφουλα και υπάρχουν και κάτι βιταμίνες με κόκκινο ρύζι που βοηθανε παρά πολύ στην χοληστερίνη αλλά δεν θυμαμαι πως λέγονται! Ρωτήστε τον γιατρό και θα σας πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εδωωωω είμαι όπως πάντα και σας διαβαζω ❤️❤️  δεν πήγε όπως θα θέλαμε αυτός ο μήνας, δεν είχαμε αρκετά θετικά τεστακια και χοριακες δυστυχώς αλλά έρχεται καλοκαίρι κορίτσια μου 🌻 Ήλιος, θάλασσα, διακοπές, κοκτειλακια.... 🍹 Θα έρθουν και τα μπεμπακια, που θα πάει 💕💕🙏🙏

Να ανοίξεις το νέο θέμα....δεν σηκώνω αντίρρηση!!!🥰🥰🥰🥰🥰

Στείλε μπεμπεδοσκονη

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να ανοίξεις το νέο θέμα....δεν σηκώνω αντίρρηση!!!🥰🥰🥰🥰🥰

Στείλε μπεμπεδοσκονη

 

 

 

Σας στέλνω άπειρη και κάθε φορά που ανάβω κεράκι για το μπεμπέ, ανάβω και ένα για όλες σας 🙏🙏💕💕 Αν δεν θέλει κάποια άλλη κοπέλα να ανοίξει το νέο θέμα, μετά χαράς να το κάνω εγώ με την ελπίδα να σας φέρω γούρι 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2023 at 8:04 ΜΜ, ο/η vasiliki 16 είπε:

Η χοριακη  μου σήμερα ήταν 480!! 120 η πρώτη.  Θεωρώ πολύ καλά έτσι;; 

Με το καλό κοπέλα μου!!! 

Μπράβοοοοοο. Τι ωραίο νούμερο!!! Το μωράκι είναι εκεί και μεγαλώνει! Συγχαρητήρια κοπέλα μου, σύντομα θα το κρατάς αγκαλιά!!! Σου εύχομαι μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Το μυστήριο λύθηκε...μόλις μου ήρθε περίοδος.....πάει και αυτός ο μήνας...😑😐😶😧😞

@Mpourmpoulo είσαι η τελευταία ελπίδα μας για Μάιο..μακάρι να μας πεις ευχάριστα 

Καλά τέτοια ανατροπή??? Θα μας τρελάνουν μου φαίνεται.. κορίτσι μου κάνε κουράγιο, θα περάσει και αυτή και μετά ξανά στην προσπάθεια μας. Σου στέλνω πολλά φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις ήρθε η ακατανομαστη στην ωρα της  16 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας ! Πάμε ξανά από την αρχή!

.....αχχχχ έλα να σου κάνω μια αγκαλιάααααα. 🤗 Μη το βάζεις όμως κάτω. Έχεις κάνει σαλπιγγογραφια. Βοηθάει πάρα πολύ. Να δεις που το ν επόμενο μήνα θα μείνεις εγκυουλα! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Σας στέλνω άπειρη και κάθε φορά που ανάβω κεράκι για το μπεμπέ, ανάβω και ένα για όλες σας 🙏🙏💕💕 Αν δεν θέλει κάποια άλλη κοπέλα να ανοίξει το νέο θέμα, μετά χαράς να το κάνω εγώ με την ελπίδα να σας φέρω γούρι 🙏🙏

Αρχηγεεεε

Άνοιξε το νέο θεματακι μας!! Γέμισε το φουλ μωρουδοσκονη και ειμςι σίγουρη οτι θα πιάσει!!!! Ετοίμασε τοοοοοοοο!!!! 🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ούτε μάντης να ήμουνα! Του βγήκε χοληστερίνη! Ενώ του λέω δεν είναι κάτι θα το φτιάξουμε, είναι στα πατώματα! 

Κορίτσι μου γλυκό πες τον αντρουλη σου να μην ανησυχεί. Κ;ποιες φορές είναι κληρονομικό. Εμένα ο άντρας μου ενώ τρέφεται μια χαρά από τα 27 του έχει χοληστερίνη και παίρνει ένα χαπακι. Το πιο ελαφρύ μεν αλλά το παίρνει και θα το παιρνει για πάντα.  Δεν είναι κατι. Αφού έχουμε την ευχέρεια να φτιάξουμε με χάπια η διατροφή κάτι που δεν έχει καλή τιμή , ας είμαστε ευγνώμονες. Έτσι πες του και να μην ανησυχεί. Ολα θα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνννττττ μορνινγκκκκκκ

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Για να ανεβαίνουμε! Πολύ στα πατώματα εχει πέσει η θετική μας ενέργεια! Για να σηκωνόμαστε!!!! Ρίξτε και καμιά γυροβολια, βάλτε κανένα τραγουδάκι να σας φτιάξει η διάθεση! Είμαστε εδώ , γερές και ευτυχώς το πρόβλημα μας είναι πότε θα μείνουμε έγκυες!! Νομίζω είναι μια χαρά πρόβλημα και πάντα τέτοια να έχουμε! 

Ελάτε να το διασκεδάσουμε όλες μαζί παρέα!! Στο κάτω κάτω καλέ σεξ αβερτα κάνουμε! Αυτή είναι η θεραπεία! Ας ήταν όλες οι λύσεις των προβλημάτων το σεξ! Χαχαχαχα 

Εμένα χθες βγήκαν οι εξετάσεις του άντρα μου η καλλιέργεια , και ευτυχώς βγήκε αρνητική και όλα καλα. Οπότε μπορούμε επιτέλους να έχουμε επαφές γιατί έχουμε πει το ψωμί ψωμάκι!!! Εγώ έχω άλλες δύο μέρες αντιβίωση σήμερα και αύριο και μετά θα πρέπει να περάσουν λίγες μέρες για να ξανακάνω καλλιέργεια. 

Για ξυπνηστεεεεεεε. Για βάλτε ένα ωραίο χαμόγελο και ελάτε να πάμε όλες μαζί παρακάτω στην παράνοιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πες τον αντρουλη σου να μην ανησυχεί. Κ;ποιες φορές είναι κληρονομικό. Εμένα ο άντρας μου ενώ τρέφεται μια χαρά από τα 27 του έχει χοληστερίνη και παίρνει ένα χαπακι. Το πιο ελαφρύ μεν αλλά το παίρνει και θα το παιρνει για πάντα.  Δεν είναι κατι. Αφού έχουμε την ευχέρεια να φτιάξουμε με χάπια η διατροφή κάτι που δεν έχει καλή τιμή , ας είμαστε ευγνώμονες. Έτσι πες του και να μην ανησυχεί. Ολα θα πάνε καλα

Ευχαριστώ πολύ καλή μου και @Mpourmpoulo ! Πολύ φοβητσιαρηδες οι άντρες με τους γιατρούς! Θα πάμε σε παθολόγο να μας φτιάξει! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...