Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Ζήτησα αρχές Γενάρη και μου την έστειλε την ημέρα της σαλπιγγογραφιας (το είδα σημαδιακό)…περίμενα πως κ πως κ μετά από δυο μήνες τσουπ λειτούργησε η μπεμπεδοσκονη της! Στην αρχή τα κορόιδευα αλλά τελικά… 😛

Χαχαχαχαχχα στην κατηγορία "άλλη μια ευχαριστημένη πελατισσα"!!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa και @Mpourmpoulo είναι μια κοπέλα που ακολουθώ στο ινσταγκραμ. Έχει 3 παιδάκια, τα έκανε το ένα μετά το άλλο. Γενικά επειδή το είχε τόσο εύκολο να μένει έγκυος όλες την έλεγαν στείλε λίγη baby dust , και μετά έδειχνε με σβησμένα ονόματα φυσικά ,κάποια κορίτσια που της έστελναν και της έλεγαν ότι έπιασε!! Εε δεν ήθελε πολύ η δουλειά,την έχουν ταράξει! Και τώρα έχει κάνει δική της συλλογή με βρεφικά αποκλειστικά ρούχα. Πανάκριβα βέβαια. Ε και χθες σε ένα στορι που ανέβασε της έστειλα και της είπα στείλε μας μωρέ ένα μεγάλο απόθεμα ,είμαστε μια παρέα που προσπαθούμε πολύ!!! Και την έστειλε η δολια τι να κάνει!! Χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ νομίζω πόνεσα πιο πολύ από τον καθετήρα που μου έβαλε! Μετά δεν κατάλαβα διάφορα στον πόνο αριστερά δεξιά.. Ήπιους πόνους περιόδου ένιωθα και την κλασική ενόχληση που νιώθω όταν κάνω υπέρηχο η τεστ Παπ! Πάντως ότι καθυστέρησε στη μία το γράφει και στο συμπέρασμα! Το γράφει και σε σένα;

Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα από τον καθετήρα πραγματικά και η γιατρός απόρησε!! Μου λέει σε πόνεσα και εγώ ήμουν βουτηγμένη στο άγχος και της λέω ορίστε?? Τι να με πόνεσε? Και μου λέει σου έβαλα καθετήρα!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@marinamanoulitsa και @Mpourmpoulo είναι μια κοπέλα που ακολουθώ στο ινσταγκραμ. Έχει 3 παιδάκια, τα έκανε το ένα μετά το άλλο. Γενικά επειδή το είχε τόσο εύκολο να μένει έγκυος όλες την έλεγαν στείλε λίγη baby dust , και μετά έδειχνε με σβησμένα ονόματα φυσικά ,κάποια κορίτσια που της έστελναν και της έλεγαν ότι έπιασε!! Εε δεν ήθελε πολύ η δουλειά,την έχουν ταράξει! Και τώρα έχει κάνει δική της συλλογή με βρεφικά αποκλειστικά ρούχα. Πανάκριβα βέβαια. Ε και χθες σε ένα στορι που ανέβασε της έστειλα και της είπα στείλε μας μωρέ ένα μεγάλο απόθεμα ,είμαστε μια παρέα που προσπαθούμε πολύ!!! Και την έστειλε η δολια τι να κάνει!! Χαχαχαχαχχαχα

Έστειλε μπόλικο για όλες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα από τον καθετήρα πραγματικά και η γιατρός απόρησε!! Μου λέει σε πόνεσα και εγώ ήμουν βουτηγμένη στο άγχος και της λέω ορίστε?? Τι να με πόνεσε? Και μου λέει σου έβαλα καθετήρα!! 😁😁

Χαχαχα Εμένα ο χειρότερός μου φόβος είναι ο κολποδιαστολέας! Εκεί ζοριζομαι! 😄 Αχ άντε να δούμε!! Εγώ περιμένω ωορρηξία την άλλη βδομάδα που ο σύντροφός μου έχει βραδινές βάρδιες.. εγώ δουλεύω πρωί..μου λέει θα σε ξυπνάω για λίγο 😜😜 και μετά θα ξανακοιμάσαι! 🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχα Εμένα ο χειρότερός μου φόβος είναι ο κολποδιαστολέας! Εκεί ζοριζομαι! 😄 Αχ άντε να δούμε!! Εγώ περιμένω ωορρηξία την άλλη βδομάδα που ο σύντροφός μου έχει βραδινές βάρδιες.. εγώ δουλεύω πρωί..μου λέει θα σε ξυπνάω για λίγο 😜😜 και μετά θα ξανακοιμάσαι! 🤭🤭

Ναι και εγώ νιώθω πολύ περίεργα με τον κολποδιαστολεα..είμαι σφιγμένη και νιωθω αν χαλαρώσω θα φύγει ο κολποδιαστολεας..λένε ότι μετά την σαλπιγγογραφια είσαι πιο γόνιμη! Η.  @cat12 έμεινε έγκυος στον δεύτερο μήνα μετά την σαλπιγγογραφια και η @Rena92 το ίδιο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ νομίζω πόνεσα πιο πολύ από τον καθετήρα που μου έβαλε! Μετά δεν κατάλαβα διάφορα στον πόνο αριστερά δεξιά.. Ήπιους πόνους περιόδου ένιωθα και την κλασική ενόχληση που νιώθω όταν κάνω υπέρηχο η τεστ Παπ! Πάντως ότι καθυστέρησε στη μία το γράφει και στο συμπέρασμα! Το γράφει και σε σένα;

Εγώ κατάλαβα πονο στο κέντρο και μετά αριστερα! Όχι όχι δεν μου γράφει κάτι τέτοιο ! Όπως και να έχει είναι διαβατες και στις δυο μας όποτε αυτό έχει σημασία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα από τον καθετήρα πραγματικά και η γιατρός απόρησε!! Μου λέει σε πόνεσα και εγώ ήμουν βουτηγμένη στο άγχος και της λέω ορίστε?? Τι να με πόνεσε? Και μου λέει σου έβαλα καθετήρα!! 😁😁

Και εμένα ούτε ο κόλπο διαστολέας πόνεσε ούτε ο καθετήρας! Μόνο ο αφρός με πόνεσε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχα Εμένα ο χειρότερός μου φόβος είναι ο κολποδιαστολέας! Εκεί ζοριζομαι! 😄 Αχ άντε να δούμε!! Εγώ περιμένω ωορρηξία την άλλη βδομάδα που ο σύντροφός μου έχει βραδινές βάρδιες.. εγώ δουλεύω πρωί..μου λέει θα σε ξυπνάω για λίγο 😜😜 και μετά θα ξανακοιμάσαι! 🤭🤭

Α μωρεεε τον γλυκουλη 🙏 θα την βρείτε την άκρη και θα γίνει η δουλιτσα❤️ και εγώ την άλλη εβδομάδα έχω και θα λειπειι😡😕 μακάρι να έχω νωρίτερα ωορρηξια 🙏 σήμερα ξεκίνησα και τα τεστακια ωορρηξιας είμαι 10η μέρα του κύκλου σήμερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Έστειλε μπόλικο για όλες??

Την είπα να στείλει μόνο όταν έχει μεγάλο απόθεμα!! Χαχαχαχαχχχαχχαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

@marinamanoulitsa και @Mpourmpoulo είναι μια κοπέλα που ακολουθώ στο ινσταγκραμ. Έχει 3 παιδάκια, τα έκανε το ένα μετά το άλλο. Γενικά επειδή το είχε τόσο εύκολο να μένει έγκυος όλες την έλεγαν στείλε λίγη baby dust , και μετά έδειχνε με σβησμένα ονόματα φυσικά ,κάποια κορίτσια που της έστελναν και της έλεγαν ότι έπιασε!! Εε δεν ήθελε πολύ η δουλειά,την έχουν ταράξει! Και τώρα έχει κάνει δική της συλλογή με βρεφικά αποκλειστικά ρούχα. Πανάκριβα βέβαια. Ε και χθες σε ένα στορι που ανέβασε της έστειλα και της είπα στείλε μας μωρέ ένα μεγάλο απόθεμα ,είμαστε μια παρέα που προσπαθούμε πολύ!!! Και την έστειλε η δολια τι να κάνει!! Χαχαχαχαχχαχα

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά έχω μιλήσει μαζί της πολλές φορές στο ίνσταγκραμ δεν έχει πιάσει ούτε μια φορά η ευχούλα της 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά έχω μιλήσει μαζί της πολλές φορές στο ίνσταγκραμ δεν έχει πιάσει ούτε μια φορά η ευχούλα της 😂😂😂😂

Καλέ στείλτε όνομα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

@marinamanoulitsa και @Mpourmpoulo είναι μια κοπέλα που ακολουθώ στο ινσταγκραμ. Έχει 3 παιδάκια, τα έκανε το ένα μετά το άλλο. Γενικά επειδή το είχε τόσο εύκολο να μένει έγκυος όλες την έλεγαν στείλε λίγη baby dust , και μετά έδειχνε με σβησμένα ονόματα φυσικά ,κάποια κορίτσια που της έστελναν και της έλεγαν ότι έπιασε!! Εε δεν ήθελε πολύ η δουλειά,την έχουν ταράξει! Και τώρα έχει κάνει δική της συλλογή με βρεφικά αποκλειστικά ρούχα. Πανάκριβα βέβαια. Ε και χθες σε ένα στορι που ανέβασε της έστειλα και της είπα στείλε μας μωρέ ένα μεγάλο απόθεμα ,είμαστε μια παρέα που προσπαθούμε πολύ!!! Και την έστειλε η δολια τι να κάνει!! Χαχαχαχαχχαχα

Καλεεεε την αγαπημένηηηη τις έχω στείλει κι εγώ εμένα έπιασε παντως🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλες θα μείνετε!Είμαι με μια σαλπιγγα κι έχω μείνει 2 φορες 💞💞💞💞 Θα μείνετε όλες κι είμαι σίγουρη γι αυτό!!!Προσέξτε ότι σκέφτομαι κι λέω τον τελευταίο καιρό βγαίνει 🫣🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά έχω μιλήσει μαζί της πολλές φορές στο ίνσταγκραμ δεν έχει πιάσει ούτε μια φορά η ευχούλα της 😂😂😂😂

Χαχαχα έλα ρεεε αλήθεια?! Και είχα μια ελπίδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου όλες θα μείνετε!Είμαι με μια σαλπιγγα κι έχω μείνει 2 φορες 💞💞💞💞 Θα μείνετε όλες κι είμαι σίγουρη γι αυτό!!!Προσέξτε ότι σκέφτομαι κι λέω τον τελευταίο καιρό βγαίνει 🫣🫣

Έλα ρε κοριτσάρα μου!!!έτσι ,ανέβασε μας το ηθικό!!! Όλες θα μείνουμε! Εινάι θέμα χρόνου πια! Πιστέψτε το!!! Κάθε μήνα κάτι γίνεται! Παράπονο δεν έχω! Κάθε μήνα στο θεματακι μας βλέπουμε εγκυμοσύνη! Ε τώρα θα πληθύνουν! Και μετά όλες μαζί θα ανοίξουμε θέμα και θα λέμε τα χαζά μας εκεί και θα γελάμε με τις τεράστιες κοιλίες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα ρε κοριτσάρα μου!!!έτσι ,ανέβασε μας το ηθικό!!! Όλες θα μείνουμε! Εινάι θέμα χρόνου πια! Πιστέψτε το!!! Κάθε μήνα κάτι γίνεται! Παράπονο δεν έχω! Κάθε μήνα στο θεματακι μας βλέπουμε εγκυμοσύνη! Ε τώρα θα πληθύνουν! Και μετά όλες μαζί θα ανοίξουμε θέμα και θα λέμε τα χαζά μας εκεί και θα γελάμε με τις τεράστιες κοιλίες μας!

Ακριβώς!!!Αχ μακαρι να είμαστε πολλές μαζίιιιιιιι εγκυουλες!!! Ποιες (δεν) περιμένουν σύντομα την ακατανομαστη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου όλες θα μείνετε!Είμαι με μια σαλπιγγα κι έχω μείνει 2 φορες 💞💞💞💞 Θα μείνετε όλες κι είμαι σίγουρη γι αυτό!!!Προσέξτε ότι σκέφτομαι κι λέω τον τελευταίο καιρό βγαίνει 🫣🫣

Πες μας σε παρακαλώ και τους αριθμούς του τζόκερ μπάς κ γυρισει η τύχη μας ! 😂😂😂😂 

Θα σε ανακηρύξουμε εσενα θεά Σιβύλλα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου όλες θα μείνετε!Είμαι με μια σαλπιγγα κι έχω μείνει 2 φορες 💞💞💞💞 Θα μείνετε όλες κι είμαι σίγουρη γι αυτό!!!Προσέξτε ότι σκέφτομαι κι λέω τον τελευταίο καιρό βγαίνει 🫣🫣

Αχ μακαριιι κορίτσι μουυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Πες μας σε παρακαλώ και τους αριθμούς του τζόκερ μπάς κ γυρισει η τύχη μας ! 😂😂😂😂 

Θα σε ανακηρύξουμε εσενα θεά Σιβύλλα !!!! 

Μωρέ μήπως να παίξω ένα???Άμα κερδίσω θα δώσω σε όλες σας από κάτι χαχαχαχα🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω πριν πήγα τουαλέτα και έβγαλα μια καφε βλένα είναι από την σαλπιγγογραφια λέτε ; 

Εγώ είχα αίμα μετα την σαλπιγγογραφια οπότε υποθέτω ότι είναι από αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω πριν πήγα τουαλέτα και έβγαλα μια καφε βλένα είναι από την σαλπιγγογραφια λέτε ; 

Εγώ μετά την σαλπιγγογραφια είχα για κάνα δυο μέρες καφέ. Τώρα αίμα ήταν ,σκιαγραφικό ήταν ,και τα δύο ήταν...θα σε γελάσω! Αλλά είχα. Όχι μεγάλη ποσότητα αλλά φορούσα σερβιετακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ μετά την σαλπιγγογραφια είχα για κάνα δυο μέρες καφέ. Τώρα αίμα ήταν ,σκιαγραφικό ήταν ,και τα δύο ήταν...θα σε γελάσω! Αλλά είχα. Όχι μεγάλη ποσότητα αλλά φορούσα σερβιετακι. 

Ναι και εγώ έτσι καφέ έχω και όχι πολύ σαν σταγόνες απλά πήγα τουαλέτα και είδα ότι έβγαλα και μια βλενα καφέ ! Λογικα από αυτό θα είναι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...