Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ για την εμψύχωση εχθές...σήμερα έβγαλε γταμμουλα...τώρα σας το ανεβάζω να δείτε...άρα έχουμε 2 άχνα θετικά και 2 αρνητικά ...γιατί αν τα συγκρίνω μόνο στα 2 φαίνεται ..αλλά όχι κάτι ξεκάθαρο...

Και μάλιστα μόνο το προχθεσινό βγάζει μάτι..το σημερινό σε σχέση με χθες φαίνεται ότι κάτι έβγαλε...

IMG_20230528_081530.jpg

Κορίτσι μου εύχομαι τις επόμενες μέρες να σκουραίνουν κιαλλο τα τεστακια σουυυυυυυ🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου έκανα τεστακι το πρωί και είναι αρνητικο 🙁 ολολευκοοοοοο ! Σήμερα είμαι 14η μέρα από το θετικο και 12η μέρα από την υποτιθέμενη ωορρηξια ! Πιστεύω σήμερα θα έδειχνε αν ήμουν έγκυος ! Το στήθος τίποτα καθόλου πονοοοο! Το μόνο συμπτωμα είναι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά ! Τι να πω δεν ξερω αυτόν τον μηνα χωρίς πονο στο στήθος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου έκανα τεστακι το πρωί και είναι αρνητικο 🙁 ολολευκοοοοοο ! Σήμερα είμαι 14η μέρα από το θετικο και 12η μέρα από την υποτιθέμενη ωορρηξια ! Πιστεύω σήμερα θα έδειχνε αν ήμουν έγκυος ! Το στήθος τίποτα καθόλου πονοοοο! Το μόνο συμπτωμα είναι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά ! Τι να πω δεν ξερω αυτόν τον μηνα χωρίς πονο στο στήθος !

Την Τρίτη δεν είναι να σου έρθει; Ίσως να μην δείχνει ακόμα πια τεστ κανείς ; Τα home ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Την Τρίτη δεν είναι να σου έρθει; Ίσως να μην δείχνει ακόμα πια τεστ κανείς ; Τα home ? 

Την Τρίτη είναι να μου έρθει ! Τα one step κάνω όποτε θα έδειχναν 2 μέρες πριν την αναμενόμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου έκανα τεστακι το πρωί και είναι αρνητικο 🙁 ολολευκοοοοοο ! Σήμερα είμαι 14η μέρα από το θετικο και 12η μέρα από την υποτιθέμενη ωορρηξια ! Πιστεύω σήμερα θα έδειχνε αν ήμουν έγκυος ! Το στήθος τίποτα καθόλου πονοοοο! Το μόνο συμπτωμα είναι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά ! Τι να πω δεν ξερω αυτόν τον μηνα χωρίς πονο στο στήθος !

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο...ενώ με πεθαίνει πριν την περίοδο καμία εβδομάδα πριν...τώρα τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Την Τρίτη είναι να μου έρθει ! Τα one step κάνω όποτε θα έδειχναν 2 μέρες πριν την αναμενόμενη! 

Αυτά λένε οτι δείχνουν νωρίτερα αλλά εγω δεν τα έχω δοκιμάσει δεν ξέρω τα home είχα πάρει 

@marinamanoulitsa εύχομαι κορίτσια σε λιγες μερες να βγουν θετικά τα τεστ σας 💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο...ενώ με πεθαίνει πριν την περίοδο καμία εβδομάδα πριν...τώρα τίποτα

Μα τι γινετε μπορείς να μου πεις; Θα σκάσουμε μέχρι την Τρίτη και εσυ Τετάρτη 😳 εγώ έχω μόνο πονάκια χαμηλά στην κοιλιά τπτ άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αυτά λένε οτι δείχνουν νωρίτερα αλλά εγω δεν τα έχω δοκιμάσει δεν ξέρω τα home είχα πάρει 

@marinamanoulitsa εύχομαι κορίτσια σε λιγες μερες να βγουν θετικά τα τεστ σας 💕🙏

Ναι γ αυτό τα έχω πάρει ! Της home αργούν να δείξουν! Πάντως εγώ πιστεύω θα έδειχνε αφού είναι πρώιμης όποτε δεν έχω ελπίδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι πολυυυυ νωρις❤️ δωσε χρόνοο και αν δεις μετά από κάποιους μήνες ότι δεν ερχετε τοτε να κανεις εξετάσεις 😍 σου εύχομαι να έρθει πολύ συντομα το σπορακι σου🙏❤️

 

στις πριν 21 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα και καλώ ήρθες στην παρέα μας 

η αλήθεια είναι ότι 2 μήνες δεν είναι πολύ αφού πιθανότητες για να συλλάβεις είναι 20% σε κάθε κύκλο 

Έχεις σταθερό κύκλο ; 
τα inofert είναι βιταμίνες δεν ειναι φάρμακο θα μπορούσες να πάρεις αλλά καλύτερα ρώτησε όμως

 έχεις κάνει κουβέντα με τον γιατρό σου ότι ξεκίνησες προσπάθεια για μωρο ;

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλός ήρθες . Τα μηνύματα σου θα αργούν να εμφανίζονται γιατί είσαι καινούριο μέλος αλλά μετά τα 20 θα φαίνονται κατευθείαν! Θα σου πω την δική μου εμπειρία. Εγώ όταν ξεκίνησα τις προσπάθειες πήγα στους 4 μήνες στην γιατρό μου για εξετάσεις γιατί είχα ΣΠΩ και ήξερα ότι θα δυσκολευτω πολύ! Έτσι και έκανα κάποιες εξετάσεις ορμονικές για να είμαι πιο ήρεμη εγώ! Και το έκανα μόνο και μόνο γιατί είχα ΣΠΩ. Εσύ πιστεύω ότι αν είσαι οκευ με τον κύκλο σου και ξέρεις την ωορρηξία σου δεν χρειάζεσαι εξετάσεις ακόμα. Αν όμως έχεις άγχος και πιστεύεις ότι κάτι εμποδίζει την εγκυμοσύνη θα σου έλεγα να πας από τώρα! Στο κάτω κάτω οι ορμονικές εξετάσεις δεν τις κάνουμε μόνο για την εγκυμοσύνη! Θέλω να πω ότι είναι να γνωρίζουμε περίπου τι γίνεται στο σώμα μας! Εγώ στην θέση σου θα περίμενα 6 μήνες και αν δεν ερχόταν το επιθυμούν θα πήγαινα μετά! Εύχομαι όμως να μην χρειαστεί! Όσο για το Φ. οξύ ναι είναι καλό να παίρνεις πριν μείνεις έγκυος αλλά όχι απαραίτητο. Και το inofert plus  είναι συμπλήρωμα διατροφής και δεν χρειάζεται συνταγή γιατρού αλλά καλό είναι να ρωτήσεις! Εγώ το παίρνω γιατί έχω άστατο κύκλο και με έχει βοηθήσει πολύ αλλά επίσης κάνει καλής ποιότητας ωάρια! Η αδελφή μου ας πούμε χωρίς όλα αυτά τα "βοηθήματα" έχει μείνει 4 φορές έγκυος εγώ πάλι καμία. Οπότε όπως καταλαβαίνεις είναι στον οργανισμό της κάθε μίας! Ελπίζω να μην χρειαστείς τίποτα από συμπληρώματα και εξετάσεις και να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας!! Ο κύκλος μου ειναι σταθερός γενικά ναι και στην γυναικολόγο είχα πει ότι θα ξεκινήσουμε και μου είπε απλώς να στοχεύω στις ημέρες 10,12,14 και χωρίς άγχος. Φυσικά δεν ήξερα ότι δεν είναι πανευκολο 😂 και δεν ρώτησα ή συζήτησα κάτι παραπάνω. Ίσως γι'αυτό τώρα έχω αυτή την ανησυχία αλλά νομίζω έχετε δίκιο και όντως δεν έχουμε λόγο να αγχωνόμαστε.
 

Ας περάσει και το καλοκαίρι να κλείσουμε κανένα 6μηνο τουλάχιστον και το ψάχνουμε λιγάκι παραπάνω μετά 🙂 Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και σε εσάς με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μα τι γινετε μπορείς να μου πεις; Θα σκάσουμε μέχρι την Τρίτη και εσυ Τετάρτη 😳 εγώ έχω μόνο πονάκια χαμηλά στην κοιλιά τπτ άλλο!

Ακριβώς το ίδιο όμως και εγώ...έχω πόνους περιόδου τίποτα άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι τον μηνα που τα πήρα είχα περισσότερο αίμα και μου κράτησα με τα τελειώματα 7 μέρες ενώ κανονικά έχω λιγότερο είμαι και μου κρατάει με τα τελειώματα 6 μέρες ! Δεν ξερω αν επηρεάζετε από το άγχος !

Α! Θα το έχω υπόψη! Τελικά νόμιζα ότι μου τελείωσε στις 4 μέρες η περίοδος αλλά είχα και σήμερα λίγο αίμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ακριβώς το ίδιο όμως και εγώ...έχω πόνους περιόδου τίποτα άλλο!!!

Τι να πω δεν ξερω ! Υπομονή και είδωμεν 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δείτε μια αξιολόγηση πρόσφατη σε αυτά τα τεστακια..λέτε να είναι σωστό το ένα τεστακι και εμένα που έβγαλε ροζ γραμμή;;;;δεν ξέρω τι να πω...μου κάνει εντύπωση γιατί στην 9η ημέρα από ωορρηξία άρχιζε να βγάζει ροζ γραμμή ούτε στα 5 λεπτά...πιο νωρίς.. περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση και θα πάω να πάρω άλλο τέστ...IMG_20230529_083848.thumb.jpg.3b3551ce8e4cc0adc32d7da02c90e0ff.jpg

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δείτε μια αξιολόγηση πρόσφατη σε αυτά τα τεστακια..λέτε να είναι σωστό το ένα τεστακι και εμένα που έβγαλε ροζ γραμμή;;;;δεν ξέρω τι να πω...μου κάνει εντύπωση γιατί στην 9η ημέρα από ωορρηξία άρχιζε να βγάζει ροζ γραμμή ούτε στα 5 λεπτά...πιο νωρίς.. περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση και θα πάω να πάρω άλλο τέστ...IMG_20230529_083848.thumb.jpg.3b3551ce8e4cc0adc32d7da02c90e0ff.jpg

 

Κορίτσι μου μου κανεί τρομερή εντύπωση!!! Ψευδώς αρνητικό τεστ υπάρχει ψευδώς θετικό δύσκολα μόνο αν παίρνεις ορμονική αγωγή έχω ακούσει!! Γιατί δν παίρνεις και τεστ απο άλλη εταιρεία ν κανεις ; Πρώιμης ανίχνευσης πάλι !!! Self clear  πχ! 
σ ευχομαι ένα τεράστιο +❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δείτε μια αξιολόγηση πρόσφατη σε αυτά τα τεστακια..λέτε να είναι σωστό το ένα τεστακι και εμένα που έβγαλε ροζ γραμμή;;;;δεν ξέρω τι να πω...μου κάνει εντύπωση γιατί στην 9η ημέρα από ωορρηξία άρχιζε να βγάζει ροζ γραμμή ούτε στα 5 λεπτά...πιο νωρίς.. περιμένω να δω αν θα έχω καθυστέρηση και θα πάω να πάρω άλλο τέστ...IMG_20230529_083848.thumb.jpg.3b3551ce8e4cc0adc32d7da02c90e0ff.jpg

 

Καλημέρα κορίτσια. Προτείνω τα predictor early. Είναι πολύ αξιόπιστα και δείχνουν από νωρίς. Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι τις ταινίες. Εύχομαι να είσαι έγκυος κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...12η ημέρα από ωορρηξία...δείτε τα τεστακια..IMG20230529081621.thumb.jpg.47a7c630d16516cff7067e166c3d2515.jpg

 

 

 

Καλημέρα αγαπημένη μου!

Αρχίζω να σκέφτομαι μήπως πρόκειται για το αυλάκι που εμφανιζόταν στα δικά μου..θα το καταλάβεις αν βάλεις σε πολύ δυνατό φως το τεστ πχ από τον φακό του κινητού και το έχεις γυρισμένο στο πλάι. Αν εμφανιστεί ένα αυλάκι εκεί χωρίς χρώμα τότε είναι αυτό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα αγαπημένη μου!

Αρχίζω να σκέφτομαι μήπως πρόκειται για το αυλάκι που εμφανιζόταν στα δικά μου..θα το καταλάβεις αν βάλεις σε πολύ δυνατό φως το τεστ πχ από τον φακό του κινητού και το έχεις γυρισμένο στο πλάι. Αν εμφανιστεί ένα αυλάκι εκεί χωρίς χρώμα τότε είναι αυτό.

 

Όχι γιατί από κοντά είναι ροζ ξεκάθαρα...στο ένα τεστακι μόνο !τα άλλα  ναι παίζει να είναι και αυτό που λες γιατί στη φώτο δεν φαίνονται καν...θα φανεί τι να πω...θα μου έρθει αν ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου μου κανεί τρομερή εντύπωση!!! Ψευδώς αρνητικό τεστ υπάρχει ψευδώς θετικό δύσκολα μόνο αν παίρνεις ορμονική αγωγή έχω ακούσει!! Γιατί δν παίρνεις και τεστ απο άλλη εταιρεία ν κανεις ; Πρώιμης ανίχνευσης πάλι !!! Self clear  πχ! 
σ ευχομαι ένα τεράστιο +❤️

Ναι αυτό θα κάνω αλλά μόνο αν υπάρξει καθυστέρηση...αλλιώς θα μου έρθει αύριο μεθαύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όχι γιατί από κοντά είναι ροζ ξεκάθαρα...στο ένα τεστακι μόνο !τα άλλα  ναι παίζει να είναι και αυτό που λες γιατί στη φώτο δεν φαίνονται καν...θα φανεί τι να πω...θα μου έρθει αν ειναι

Αν είναι ροζ δε χωράει καμία αμφιβολία. Δε μπορεί να είναι ψευδώς θετικό. Όχι σε αυτά τα τεστ. Είναι τα πιο αξιόπιστα που έχω πάρει. 

Μαρίνα μου εύχομαι αύριο να δούμε ένα ωραίο ροζ θετικό από σένα . Περιμένουμε να κλείσεις το θεματακι με το θετικό σου! 

Και....κορίτσια!!! Ποια θα ανοίξει το νέο θεματακι???? 

Για ξεκινήστε τα τεστ παρακαλωωωωωωω, για να συντομευουμε!!!! @Mpourmpoulo!?  Έκανες σήμερα τεστακι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς πέρασε τόσο γρήγορα κι αυτός ο μήνας!! Αναμένουμε @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo τεστάκια σας!! Ποιες άλλες περιμένουμε? @annitakianna? Eπίσης το απόγευμα θα έχω τις εξετάσεις μου τις ορμονικές! Αναμένουμε και της @cat12!

** Χθες μου τελείωσε η περίοδος και ναι σήμερα ξεκίνησα τα τεστάκια ωορρηξίας ήδη! 

Θέλω να δω πώς κυμαίνεται η ορμόνη! Επίσης θα μπω από σήμερα στο love zone.. χαλαρά βέβαια! χεχεχε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν είναι ροζ δε χωράει καμία αμφιβολία. Δε μπορεί να είναι ψευδώς θετικό. Όχι σε αυτά τα τεστ. Είναι τα πιο αξιόπιστα που έχω πάρει. 

Μαρίνα μου εύχομαι αύριο να δούμε ένα ωραίο ροζ θετικό από σένα . Περιμένουμε να κλείσεις το θεματακι με το θετικό σου! 

Και....κορίτσια!!! Ποια θα ανοίξει το νέο θεματακι???? 

Για ξεκινήστε τα τεστ παρακαλωωωωωωω, για να συντομευουμε!!!! @Mpourmpoulo!?  Έκανες σήμερα τεστακι?????

Εγώ λέω να το ανοίξει η κοπέλα που μας έδωσε ελπίδες...η @Giasemi_92 που μετά από δύο χρόνια είναι εγκυουλα...θες να ανοίξεις το νέο θέμα;;;;για Ιούνιο;,😃🌈🥰😍🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς πέρασε τόσο γρήγορα κι αυτός ο μήνας!! Αναμένουμε @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo τεστάκια σας!! Ποιες άλλες περιμένουμε? @annitakianna? Eπίσης το απόγευμα θα έχω τις εξετάσεις μου τις ορμονικές! Αναμένουμε και της @cat12!

** Χθες μου τελείωσε η περίοδος και ναι σήμερα ξεκίνησα τα τεστάκια ωορρηξίας ήδη! 

Θέλω να δω πώς κυμαίνεται η ορμόνη! Επίσης θα μπω από σήμερα στο love zone.. χαλαρά βέβαια! χεχεχε

 

Καλημέρααααα

Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου! Πιστεύω θα είναι όλα μια χαρά. Βουρ στο  love zone!!!! 

Εμένα έκανε και ο άντρας μου σήμερα καλλιέργεια να δούμε μην τυχόν και έχει κάτι και ο ίδιος..οπότε μέχρι την Τετάρτη γιοκ Κοκό καλού κακού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa η αλήθεια είναι ότι με έχουν απογοητεύσει αυτά τα τεστ γιατί εμένα προσωπικά μου βγαίνει πάντα μια γκι γραμμή! 4 στις 5 φορές! Πάντως εσένα το τέστ την 9η μέρα ήταν πολύ ξεκάθαρο ροζ και μου κάνει εντύπωση γιατί κανονικά η εξάτμισης δεν είναι ροζ! Οι επόμενες μέρες θα ξεκαθαρίσουν το τοπίο! Εύχομαι να είναι θετικό

@Girly εύχομαι να περάσει γρήγορα αυτό το μικρόβιο που ακόμα δεν έχω καταλάβει πως λέγεται 😁 όσο για την σπερματεγχυση δεν ξέρω τι να σου πω μιας και δεν έχω κάνει αλλά δεν ακούω και τα καλύτερα. Δηλαδή δεν έχουν και τρομερή επιτυχία από ότι έχω διαβάσει!

@singing in the rain κορίτσι μου νομίζω θα είναι μια χαρά οι ορμονικές σου θα δεις!! Περιμένουμε εντυπώσεις από τα τεστ που πήρες αν είναι καλά να τα πάρουμε και εμείς 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου❤️ και το σημερινο τεστακι ολόλευκο όποτε αύριο θα αδιαθετησω! Τώρα γτ το στήθος μου αυτή τη φορά δεν πονούσε  δεν ξερω ! Τεσπα πάμε δυναμικα για τον επόμενο κύκλο και τελευταίο για το καλοκαιρι!μετα πάμε για Σεπτέμβρη! Στον καινούργιο κύκλο θα μου δώσει πάλι κλομιφαινη για διεγερση για να δούμε!

@marinamanoulitsaδεν μπορώ να καταλάβω τι γινετε με τα τεστ πραγματικά ! Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα κορίτσι μου! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Girly μου είχε πει και εμένα κάποια στιγμή ο γιατρός να κάνω σπερματεγχυνση και έχω διαβάσει ότι πετυχαίνει όταν δεν υπάρχει κάποιο θέμα στο ζευγάρι! 
 

@singing in the rain και @cat12περιμενουμε τις εξετάσεις σας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...