Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ πήρα μόνο την ημέρα της εξέτασης δυο ώρες πριν Zithromax 250mg 2 χάπια και 24 ώρες μετά αλλά δυο χάπια ! Εγώ δεν έχω φαγούρα κτλ πάντως! Μήπως είναι η ιδέα σου;;

Η αλήθεια είναι είμαι λίγο κατά φαντασίαν ασθενής! Θα δείξει σύντομα😜 θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Ναι κορίτσι μου και δυστυχώς δεν βγήκε καλή .. είχε ανεβεί μόνο 3 μονάδες .. όποτε απλά τώρα μαζεύω τα κομμάτια μου περιμένω να έρθει η περίοδος ..

Λυπαμαι πολύ 😭 δεν πειράζει την επόμενη φορά θα έρθει! Κρίμα και είχαμε χαρεί πολύ κι εμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Ναι κορίτσι μου και δυστυχώς δεν βγήκε καλή .. είχε ανεβεί μόνο 3 μονάδες .. όποτε απλά τώρα μαζεύω τα κομμάτια μου περιμένω να έρθει η περίοδος ..

Λυπάμαι πολύ 🙁

είναι δύσκολο να μην προχωράει να παίρνεις τοση χαρά και μετά να σου φευγει έτσι.. ειχα και εγω μια βιοχιμικη αλλά κράτησα το θετικό από εκεί την εγκυμοσύνη

αφού ειχες σύλληψη σημαίνει ότι λειτουργούν σωστά όλα σε εσενα αλλά και στον σύντροφο σου είναι πολύ σημαντικό αυτό.. 

παρε τον χρόνο σου και όταν θα είσαι έτοιμη θα ξανά προσπαθείς πάλι και θα πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εμένα ο γιατρός μου έστειλε τον δικό μου για σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο κέντρο που κάνει και εξωσωματικές σπερματεγχυνσεις κτλ .. επειδη μένεις Αθήνα αν θέλεις πες μου να σου πω! Το κόστος ήταν 80€ και αν θέλει την κάνει εκεί την εξέταση γτ έχουν ειδικό δωματιάκι εκεί με τηλεόραση κτλ !

@Mpourmpoulo Μπορείς να μου πεις κι εμένα? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθεσινό κ σημερινό τεστακι... Με βλέπω να κάνω κ το βράδυ να πετύχω αυτό το πικ!!!!! Λογικά σήμερα κ αύριο επαφές έτσι? Εκτός αν μου βγει κ αύριο θετικό.... Πω πω τον έχω κουράσει τον καημένο τον άντρα μου 😂😂😂

IMG_20230505_170025.jpg

IMG_20230506_190547.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Χθεσινό κ σημερινό τεστακι... Με βλέπω να κάνω κ το βράδυ να πετύχω αυτό το πικ!!!!! Λογικά σήμερα κ αύριο επαφές έτσι? Εκτός αν μου βγει κ αύριο θετικό.... Πω πω τον έχω κουράσει τον καημένο τον άντρα μου 😂😂😂

IMG_20230505_170025.jpg

IMG_20230506_190547.jpg

Κορίτσι μου εγώ κάνω επαφουλα και δεύτερη μέρα μετά το θετικο γτ η περίοδος μου ερχετε 16 μέρες μετά ! Σίγουρα σήμερα και αύριο αν όμως έχετε όρεξη και μεθαύριο να έρθετε σε επαφή❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυυ😍😍😍😍🤞🤞🤞το τεστ σου είναι τελειοοο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου εγώ κάνω επαφουλα και δεύτερη μέρα μετά το θετικο γτ η περίοδος μου ερχετε 16 μέρες μετά ! Σίγουρα σήμερα και αύριο αν όμως έχετε όρεξη και μεθαύριο να έρθετε σε επαφή❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυυ😍😍😍😍🤞🤞🤞το τεστ σου είναι τελειοοο❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰🥰🥰 περιμένω κ εγώ το αυριανό σου τεστακι που σίγουρα θα σκουρυνει αρκετά ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Χθεσινό κ σημερινό τεστακι... Με βλέπω να κάνω κ το βράδυ να πετύχω αυτό το πικ!!!!! Λογικά σήμερα κ αύριο επαφές έτσι? Εκτός αν μου βγει κ αύριο θετικό.... Πω πω τον έχω κουράσει τον καημένο τον άντρα μου 😂😂😂

IMG_20230505_170025.jpg

IMG_20230506_190547.jpg

Ωωω φουλ θετικό!!! Καλό βόλι!!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Ναι κορίτσι μου και δυστυχώς δεν βγήκε καλή .. είχε ανεβεί μόνο 3 μονάδες .. όποτε απλά τώρα μαζεύω τα κομμάτια μου περιμένω να έρθει η περίοδος ..

Λυπάμαι τόσο πολύ.. Δυστυχώς το έχω ζήσει και εγώ με το πρώτο θετικό τεστ που κράτησα στη ζωή μου, και ήταν και η πρώτη μας ελεύθερη επαφή. Ο,τι και να σου πούμε ξέρω ότι πονάει, και ας ένιωσες έγκυος για λίγα 24ωρα. Ο πόνος δεν μπαίνει σε ζυγαριά! Εφόσον έμεινες τόσο εύκολα θα έρθει το μωράκι σου, πίστεψε με 💕 Πάρε τον χρόνο σου και αν χρειαστείς κάποιον να μιλήσεις μπορείς να μου στείλεις μήνυμα οποτε θελήσεις ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Χθεσινό κ σημερινό τεστακι... Με βλέπω να κάνω κ το βράδυ να πετύχω αυτό το πικ!!!!! Λογικά σήμερα κ αύριο επαφές έτσι? Εκτός αν μου βγει κ αύριο θετικό.... Πω πω τον έχω κουράσει τον καημένο τον άντρα μου 😂😂😂

IMG_20230505_170025.jpg

IMG_20230506_190547.jpg

Τελειαααα κορύφωση της ορμόνης. Ίσως θα σκουραίνει λίγο ακόμα σήμερα το βράδυ η αύριο! Αν έχεις επαφή σήμερα και αύριο νομίζω είστε μια χαρά. Αν έχετε και μεθαύριο τότε ακόμα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Χθεσινό κ σημερινό τεστακι... Με βλέπω να κάνω κ το βράδυ να πετύχω αυτό το πικ!!!!! Λογικά σήμερα κ αύριο επαφές έτσι? Εκτός αν μου βγει κ αύριο θετικό.... Πω πω τον έχω κουράσει τον καημένο τον άντρα μου 😂😂😂

IMG_20230505_170025.jpg

IMG_20230506_190547.jpg

Ουαου!! Τέλειο! Στείλε μας και τα επόμενα για να δούμε τελικά ποιο είναι το θετικό!! Καλή διασκέδαση 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια έκανα πάλι τεστακι και ανέβηκε κιαλλο η ορμονηηηηηη πήγε 0,27🙏 αχ μακαριιι να ανεβεί κιαλλο και αυτές τις μέρες να κάνω ωορρηξια🙏 δείτε δειτεεε👇

IMG_7013.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωωω φουλ θετικό!!! Καλό βόλι!!!!!!❤️

😁😁😁😁 Αν δεν πιάσει κ αυτή την φορά δεν ξέρω τι θα κάνω την επόμενη!!! Δύο φορές την ημέρα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Τελειαααα κορύφωση της ορμόνης. Ίσως θα σκουραίνει λίγο ακόμα σήμερα το βράδυ η αύριο! Αν έχεις επαφή σήμερα και αύριο νομίζω είστε μια χαρά. Αν έχετε και μεθαύριο τότε ακόμα καλύτερα 

Θα το προσπαθήσουμε κ για μεθαύριο ελπίζω να τα καταφέρουμε 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ουαου!! Τέλειο! Στείλε μας και τα επόμενα για να δούμε τελικά ποιο είναι το θετικό!! Καλή διασκέδαση 😉😉

Αν το πιάσω το ακόμα πιο σκούρο!!! Δεν το έχω πετύχει μέχρι σήμερα!!!! Για να δούμε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια έκανα πάλι τεστακι και ανέβηκε κιαλλο η ορμονηηηηηη πήγε 0,27🙏 αχ μακαριιι να ανεβεί κιαλλο και αυτές τις μέρες να κάνω ωορρηξια🙏 δείτε δειτεεε👇

IMG_7013.jpeg

Ωωωωωω γρήγορα ανέβηκε!!!! Αύριο μην σου πω θα σκουρυνει σίγουρα!!!!!!ξεκινά επαφουλεεεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ωωωωωω γρήγορα ανέβηκε!!!! Αύριο μην σου πω θα σκουρυνει σίγουρα!!!!!!ξεκινά επαφουλεεεεεες

Ναι αυτό είδα και γωωω! Ξεκίνησα ήδη σήμερα επαφουλα 🙏 μακάρι να συνεχίσει να ανεβαίνει και να μην κάνει καμία πτώση και μου έρθει ντουβουρτζας γτ είναι πολύ νωρίς για εμένα για ωορρηξια! Είμαι 12η μέρα σήμερα και θετικο μου βγαίνει 18η μέρα φαντάσου! Λες να δω αυριο κανένα θετικοοο;😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι αυτό είδα και γωωω! Ξεκίνησα ήδη σήμερα επαφουλα 🙏 μακάρι να συνεχίσει να ανεβαίνει και να μην κάνει καμία πτώση και μου έρθει ντουβουρτζας γτ είναι πολύ νωρίς για εμένα για ωορρηξια! Είμαι 12η μέρα σήμερα και θετικο μου βγαίνει 18η μέρα φαντάσου! Λες να δω αυριο κανένα θετικοοο;😀😀😀

Αλήθεια φαίνεται να πηγαίνει για θετικό!!! Αν όχι αύριο μεθαύριο το πολύ!!!! Μήπως τελικά πρόλαβαν να πιάσουν τα χάπια???🙂🙂🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια έκανα πάλι τεστακι και ανέβηκε κιαλλο η ορμονηηηηηη πήγε 0,27🙏 αχ μακαριιι να ανεβεί κιαλλο και αυτές τις μέρες να κάνω ωορρηξια🙏 δείτε δειτεεε👇

IMG_7013.jpeg

Κοριτσι σε βλεπω σε 2 μερουλες το πολυ με θετικό τεστακι !!!! Ανεβαίνει ταχύτατα η ορμόνη !!! Ναααααα τα ευχαριστα! Θα προλάβεις να κανεις τις επαφουλες σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια φαίνεται να πηγαίνει για θετικό!!! Αν όχι αύριο μεθαύριο το πολύ!!!! Μήπως τελικά πρόλαβαν να πιάσουν τα χάπια???🙂🙂🙂 

Αχ μακάρι να επιασανννννν❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι σε βλεπω σε 2 μερουλες το πολυ με θετικό τεστακι !!!! Ανεβαίνει ταχύτατα η ορμόνη !!! Ναααααα τα ευχαριστα! Θα προλάβεις να κανεις τις επαφουλες σου !!!

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μουυυυυυ ας είναι και Τρίτη δεν πειράζει😂  να προλαβω το διήμερο μετά το θετικο να έρθω σε επαφές ! Αχχχ τι ωριαία θα ητανννν❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra24 κοριτσάκι μου ξέρω ότι δεν σε βοηθάει και πολύ αλλά δεν είσαι ούτε η μόνη ουτε και μόνη. Παθούσα και εγώ, μέχρι που να το συνειδητοποίησω ότι ήμουν έγκυος η χοριακη άλλαξε τα σχέδια της. ❤️ να θυμάσαι ότι δεν είναι δικό σου λάθος και μην σκεφτείς ουτε στιγμή ότι μπορεί να φταις. Είναι ένα πάρα πολύ συχνό φαινόμενο και συμβαίνει και σε κοπέλες που δεν το καταλαβαίνουν καν και έχουν την υπομονή να περιμένουν κάποιες μέρες παραπάνω μέχρι να κάνουν τεστ εγκυμοσύνης....όχι σαν εμάς τις τρελές ❤️

Μπορείς να λυπηθείς να κλάψεις να θρηνισεις γιατι όπως και να το κάνεις είναι μια απώλεια αλλά μετά πάτα παλι στα πόδια σου και μπες με άλλον αέρα στο νέο κύκλο που θα ρθει!!! Το σώμα τωρα θυμάται και οι ορμόνες σου είναι έτοιμες για ένα νέο εμβρυακι.

 

Και εννοείται εμείς είμαστε πάντα εδώ να σε ακούσουμε και να σε υποστηρίξουμε και σε κανα μήνα περίπου να χαρούμε πάλι με το θετικό τεστακι της εγκυμοσύνης σου!!

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

image.thumb.jpeg.5bb661113be15f62e4d8e590914615c5.jpeg

καλημέρα όμορφες!! 😘

Μάλλον άρχισε κι εμένα να ανεβαίνει η ορμόνη!! Τι λέτε??

@cat12 και @Mpourmpoulo εσάς πώς είναι τα τεστάκια??

Σε ποια εφαρμογή να ανεβάσω την φωτογραφία για να δω τιμή??

Εύχομαι να έχετε όλες μια πολύ όμορφη Κυριακή!!🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια .. στεναχωρήθηκα , έκλαψα αλλά από χθες το απόγευμα είμαι πολύ καλύτερα.. το μόνο που με κρατάει πίσω είναι τα συμπτώματα που έχω ακόμη ..το πολύ πρησμένο στήθος δηλαδή και το πρήξιμο της κοιλιάς μου ειδικά από το απόγευμα και μετά που είναι λες και είμαι 5 μηνών .. ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια μου έχουν περάσει μια βιοχημική κύηση ποτε τους έφυγαν τα συμπτώματα και ποτε τους ήρθε η περίοδος ; Για να ξέρω και εγώ ποτε να περιμένω περίπου .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

image.thumb.jpeg.5bb661113be15f62e4d8e590914615c5.jpeg

καλημέρα όμορφες!! 😘

Μάλλον άρχισε κι εμένα να ανεβαίνει η ορμόνη!! Τι λέτε??

@cat12 και @Mpourmpoulo εσάς πώς είναι τα τεστάκια??

Σε ποια εφαρμογή να ανεβάσω την φωτογραφία για να δω τιμή??

Εύχομαι να έχετε όλες μια πολύ όμορφη Κυριακή!!🌸🌸

Καλημερα κορίτσι μουυυυ❤️ ανεβαινειιιιιιι ανεβαινειιιι🙏 η εφαρμογη λέγεται premom! Εμένα τα τεστακια μου είναι αυτά 👇 σήμερα δεν έχω κάνει ακόμη θα κανω το μεσημερι🙏

IMG_7013.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...