Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα εμείς είχα με πάει σε εξειδικευμένο κέντρο στην Αθήνα 

η γνωμη μου είναι όταν ο αντρας πάει να κάνει εξετάσεις καλά είναι να πηγαίνει σε εξειδικευμένα κέντρα να το κάνει εμείς κάναμε σπερμοδιαγραμμα κάναμε για το dna και εννοείται κάναμε και καλλιέργεια για κάποιο μικρόβιο 

βρήκαμε ένα μικρόβιο όπου επηρέαζε λίγο το ph και τον αριθμό τον σπερματοζωαρίων και το dna είχαμε ένα καλό σπερμοδιαγραμμα αλλά μπορούσαμε να το βελτιώσουμε και άλλο 

Και έτσι χρειάστηκε να πάρουμε αντιβίωση και δυο για το μικρόβιο για ένα μήνα αλλά συνεχίσαμε κανονικα της επαφες 

Όλο αυτά τα πληρώσαμε 300 ευρώ αλλά είπε ο αντρας αφού θα πάω Αθήνα θα τα κάνω όλα γιατί δεν είναι και πολύ εύκολη διαδικασία να δίνει ξανά σπερμα 

Καλημέρες!!! 🌼🌼🌼

Τι κάνετε κοριτσάρες μου; Εγώ ετοιμάζομαι για γυμναστήριο! 😊

Κορίτσι μου στείλε μου αν μπορείς τα στοιχεία του κέντρου για να το έχω υπόψη! Εμείς κάναμε σπερμοδιάγραμμα σε ένα τύπου Β.. ιατρική. Δεν είμαι σγρ για την ορθότητα των αποτελεσμάτων, και στο εξάμηνο αν δεν έχει προκύψει κάτι θα ήθελα να πάμε σε εξειδικευμένο κέντρο!

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα εμείς είχα με πάει σε εξειδικευμένο κέντρο στην Αθήνα 

η γνωμη μου είναι όταν ο αντρας πάει να κάνει εξετάσεις καλά είναι να πηγαίνει σε εξειδικευμένα κέντρα να το κάνει εμείς κάναμε σπερμοδιαγραμμα κάναμε για το dna και εννοείται κάναμε και καλλιέργεια για κάποιο μικρόβιο 

βρήκαμε ένα μικρόβιο όπου επηρέαζε λίγο το ph και τον αριθμό τον σπερματοζωαρίων και το dna είχαμε ένα καλό σπερμοδιαγραμμα αλλά μπορούσαμε να το βελτιώσουμε και άλλο 

Και έτσι χρειάστηκε να πάρουμε αντιβίωση και δυο για το μικρόβιο για ένα μήνα αλλά συνεχίσαμε κανονικα της επαφες 

Όλο αυτά τα πληρώσαμε 300 ευρώ αλλά είπε ο αντρας αφού θα πάω Αθήνα θα τα κάνω όλα γιατί δεν είναι και πολύ εύκολη διαδικασία να δίνει ξανά σπερμα 

Και εμείς το σπέρμα το κάναμε σε εξειδικευμένο αλλά ήλπιζα για την κατάτμηση να μην χρειαστεί να ξανά πηγαίνουμε Θεσσαλονίκη!! 😔😔 Αλλά μάλλον θα πάμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα.. εμείς είχαμε κάνει κατάτμηση, η οποία παρά το ότι το σπερμοδιάγραμμα ήταν καλό…(όχι άριστο απλώς μέτριο προς καλό), ήταν χάλια…την κάναμε σε εξειδικευμένο εργαστήριο και για να καταλάβεις το σπερμοδιαγραμμα κόστιζε 140 και η κατάτμηση μόνο 160€…κατά τη γνώμη μου αν θέλετε να το κάνετε καλύτερα σε εξειδικευμένο εργαστήριο…

Δεν ειναι εύκολο να πηγαίνουμε Θεσσαλονίκη ειδικά αυτήν την περίοδο. Και εμένα εδώ 160 ευρώ μου είπαν και όταν τους ρώτησα αν εξειδικεύονται σε αυτό μου είπαν ότι εμείς τα στέλνουμε σε μια μοριακή μονάδα που υπάρχει στην πόλη και εξετάζουν αυτοί το δείγμα! Οπότε μάλλον δεν είναι εξειδικευμένο 😔 ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις πήρα τηλέφωνο στη  Μοριακή μονάδα κατευθείαν αντί να μιλάω με τα μικροβιολογικά και μου είπαν ότι κάνουν κατάτμηση dna και είναι αξιόπιστα τα αποτελέσματα τους σε αντίθεση με το σπερμοδιαγραμμα που καλό είναι να επισκεφθώ ένα εξειδικευμένο! Νομίζω ότι μου είπε την αλήθεια η κοπέλα!! Θα το συζητήσουμε και με τον ουρολόγο αν και θα μου πει ότι είναι περιττή η εξέταση αλλά εγώ θα επιμείνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!!! 🌼🌼🌼

Τι κάνετε κοριτσάρες μου; Εγώ ετοιμάζομαι για γυμναστήριο! 😊

Κορίτσι μου στείλε μου αν μπορείς τα στοιχεία του κέντρου για να το έχω υπόψη! Εμείς κάναμε σπερμοδιάγραμμα σε ένα τύπου Β.. ιατρική. Δεν είμαι σγρ για την ορθότητα των αποτελεσμάτων, και στο εξάμηνο αν δεν έχει προκύψει κάτι θα ήθελα να πάμε σε εξειδικευμένο κέντρο!

❤️❤️

Σου εστειλα μνμ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα τηλέφωνο στη  Μοριακή μονάδα κατευθείαν αντί να μιλάω με τα μικροβιολογικά και μου είπαν ότι κάνουν κατάτμηση dna και είναι αξιόπιστα τα αποτελέσματα τους σε αντίθεση με το σπερμοδιαγραμμα που καλό είναι να επισκεφθώ ένα εξειδικευμένο! Νομίζω ότι μου είπε την αλήθεια η κοπέλα!! Θα το συζητήσουμε και με τον ουρολόγο αν και θα μου πει ότι είναι περιττή η εξέταση αλλά εγώ θα επιμείνω 

Εγω θα σου έλεγα αν δεν κανατε να κάνει και μια καλλιέργεια στο σπερμα για τυχόν μικρόβιο.. εύχομαι καλά αποτελέσματα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω θα σου έλεγα αν δεν κανατε να κάνει και μια καλλιέργεια στο σπερμα για τυχόν μικρόβιο.. εύχομαι καλά αποτελέσματα 😊

Έχουμε κάνει κορίτσι μου πολλές φορές. Είχαμε κ οι 2 ουρεοπλασμα και κάναμε θεραπεία 3 μήνες για αν φύγει γιατί δεν έφευγε με τίποτα! Και πριν 3 μήνες που είχε αιματουρία ξανά έκανε καλλιέργεια και πάλι είχε ουρεοπλασμα! Η γυναικολόγος μου επιμένει ότι το ουρεοπλασμα το γιατρεύουμε μόνο μια φορά και αν ξανά βρεθεί το αφήνουμε έτσι! Και η γιατρός που μου έκανε την σαλπιγγογραφια το ίδιο ακριβώς μου είπε! Ο ουρολόγος όμως λέει να ξανά κάνουμε θεραπεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ!!!! Χθες τσεκ επαφή... Ερώτηση... Από χθες δεν έχω υγρά κ δεν έχω ακόμα το θετικό μου τέστ... Εσείς έχετε όλη την διάρκεια των γονιμων ημερών υγρά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!!! 🌼🌼🌼

Τι κάνετε κοριτσάρες μου; Εγώ ετοιμάζομαι για γυμναστήριο! 😊

Κορίτσι μου στείλε μου αν μπορείς τα στοιχεία του κέντρου για να το έχω υπόψη! Εμείς κάναμε σπερμοδιάγραμμα σε ένα τύπου Β.. ιατρική. Δεν είμαι σγρ για την ορθότητα των αποτελεσμάτων, και στο εξάμηνο αν δεν έχει προκύψει κάτι θα ήθελα να πάμε σε εξειδικευμένο κέντρο!

❤️❤️

Εμένα ο γιατρός μου έστειλε τον δικό μου για σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο κέντρο που κάνει και εξωσωματικές σπερματεγχυνσεις κτλ .. επειδη μένεις Αθήνα αν θέλεις πες μου να σου πω! Το κόστος ήταν 80€ και αν θέλει την κάνει εκεί την εξέταση γτ έχουν ειδικό δωματιάκι εκεί με τηλεόραση κτλ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ!!!! Χθες τσεκ επαφή... Ερώτηση... Από χθες δεν έχω υγρά κ δεν έχω ακόμα το θετικό μου τέστ... Εσείς έχετε όλη την διάρκεια των γονιμων ημερών υγρά? 

Καλημερα κοριτσάκι μου! Εγώ εγώ παρατηρήσει ότι έχω υγρα λίγες μέρες πριν το θετικο ! Άλλες φορές δεν έχω πολλα και άλλες έχω πολλα! Δεν είναι στάνταρ σε εμένα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εμένα ο γιατρός μου έστειλε τον δικό μου για σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο κέντρο που κάνει και εξωσωματικές σπερματεγχυνσεις κτλ .. επειδη μένεις Αθήνα αν θέλεις πες μου να σου πω! Το κόστος ήταν 80€ και αν θέλει την κάνει εκεί την εξέταση γτ έχουν ειδικό δωματιάκι εκεί με τηλεόραση κτλ !

Ααα ξέχασα να πω ότι έκανε και καλλιέργεια μαζί με το σπερμοδιαγραμμα! Κατάτμηση δεν χρειάστηκε να κάνει γτ το σπερμα του είναι μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

 Να σας πω τι κατάλαβα εγώ για το dna σπερμοδιαγραμμα..μπορεί ένα σπέρμα να είναι ζωηρό, ταχύτατο και χωρίς πολλές ανώμαλες μορφές και να μη μπορεί να γονιμοποιήσει εύκολα λόγω κάποιων ανωμαλιών στο dna του. Μπορεί και το εντελώς αντίθετο! Το σπέρμα να μην είναι τόσο γρήγορο,η μεγάλο σε ποσότητα αλλά να γονιμοποιεί πολύ εύκολα! 

Εμείς το κάναμε πάντως. Όντως κοστίζει γύρω στα 140-150 νομίζω.

Σε άλλα νέα εμείς βγήκαμε χθες και περάσαμε πάρα πολύ ωραία ! Και έξω και μετά στο σπίτι 😉..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

 Να σας πω τι κατάλαβα εγώ για το dna σπερμοδιαγραμμα..μπορεί ένα σπέρμα να είναι ζωηρό, ταχύτατο και χωρίς πολλές ανώμαλες μορφές και να μη μπορεί να γονιμοποιήσει εύκολα λόγω κάποιων ανωμαλιών στο dna του. Μπορεί και το εντελώς αντίθετο! Το σπέρμα να μην είναι τόσο γρήγορο,η μεγάλο σε ποσότητα αλλά να γονιμοποιεί πολύ εύκολα! 

Εμείς το κάναμε πάντως. Όντως κοστίζει γύρω στα 140-150 νομίζω.

Σε άλλα νέα εμείς βγήκαμε χθες και περάσαμε πάρα πολύ ωραία ! Και έξω και μετά στο σπίτι 😉..

Καλημερααα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ εμάς το σπερμα ήταν φυσιολογικό δλδ δεν χρειαζόταν ούτε βελτίωση ούτε τπτ και δεν μας είπε για dna ! Τον ρωτήσαμε αν χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση να κάνει ο Δικος μου και είπε ότι δεν χρειάζεται γτ είναι μια χαρα! Τώρα αν μας στείλει στο μέλλον δεν ξερω ! Ωωω τελειααα μπραβο κορίτσι μου! Αν κατάλαβα καλά αυτόν τον μηνα θα τον πας χωρίς τεστακια ωορρηξιας; 
εγω από χθες το βράδυ είχα κάτι πόνους δεξια όπως είναι στην ωορρηξια αλλά τα τεστ μου είναι αρνητικά! Ίσως να είναι το έντερο μου! Είναι νωρίς για εμένα για ωορρηξια αλλά θα δω και στο τεστακι που θα κανω το μεσημερι!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ εμάς το σπερμα ήταν φυσιολογικό δλδ δεν χρειαζόταν ούτε βελτίωση ούτε τπτ και δεν μας είπε για dna ! Τον ρωτήσαμε αν χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση να κάνει ο Δικος μου και είπε ότι δεν χρειάζεται γτ είναι μια χαρα! Τώρα αν μας στείλει στο μέλλον δεν ξερω ! Ωωω τελειααα μπραβο κορίτσι μου! Αν κατάλαβα καλά αυτόν τον μηνα θα τον πας χωρίς τεστακια ωορρηξιας; 
εγω από χθες το βράδυ είχα κάτι πόνους δεξια όπως είναι στην ωορρηξια αλλά τα τεστ μου είναι αρνητικά! Ίσως να είναι το έντερο μου! Είναι νωρίς για εμένα για ωορρηξια αλλά θα δω και στο τεστακι που θα κανω το μεσημερι!
 

Και εμάς έτσι μας είπε ότι δεν χρειάζεται κατάτμηση λόγο καλού σπέρματος αλλά νομίζω ότι πλέον πρέπει να γίνει!!  Συνέχισε τα τεστ και εύχομαι να βγει πιο νωρίς το θετικό για να προλάβεις τις γονυ! Αν και θεωρώ ότι και το 2ημερο που θα λείπει ο άντρας σου είναι μια χαρά οι επαφές που θα έχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις σας σχετικά με τις απορίες μου ♥️♥️♥️ λοβ ιού όλες!!

Εγώ σήμερα θα κάνω ακόμα ένα τεστ ωορρηξίας να δω αν θα ανέβει η ορμόνη η αν ήταν τυχαίο συμβάν και αύριο το πρωί θα ξεκινήσω τα τεστ!! Το μόνο που με κάνει να ελπίζω σε εγκυμοσύνη είναι ότι χθες όλη μέρα είχα τρομερά τσιμπήματα στη μέση πίσω! Κάτι που δεν το έχω ποτέ! Υπερβολικά έντονα όμως για μερικά δευτερόλεπτα και μετά σταματούσαν και μετά ξανά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και εμάς έτσι μας είπε ότι δεν χρειάζεται κατάτμηση λόγο καλού σπέρματος αλλά νομίζω ότι πλέον πρέπει να γίνει!!  Συνέχισε τα τεστ και εύχομαι να βγει πιο νωρίς το θετικό για να προλάβεις τις γονυ! Αν και θεωρώ ότι και το 2ημερο που θα λείπει ο άντρας σου είναι μια χαρά οι επαφές που θα έχετε!!

Κορίτσι μου κάντε το αν δεν σας προλάβει το μπεμπινι🤞 για να ααα φύγει από το μυαλό! Μακάρι να γινει πιο νωρίς αλλιώς δεν έχω ελπίδες κορίτσι μου ! Εμένα βγαίνει θετικο την 18η μέρα και από ότι έχω διαπιστώσει από την περίοδο μου μου ερχετε 16 μέρες μετά από το θετικο ! Άρα ίσως κάνω ωορρηξια την 20η μέρα ! Εμένα θα φύγει 17η μέρα και θα γυρησει 20η τη βραδακι ! Όποτε αν κάνω ωορρηξια 20η μέρα πάλι νομίζω δεν των προλαβαίνω γτ θα ερθουμε σε επαφή τη βράδυ 😞 

αν δεν έχει καλό καιρό εκείνες τις μέρες δεν θα φύγει ! Μακάρι να βρέχει και να έχει αέρα για να μη φύγει! 🤪 όπως καταλαβαίνεις είμαι σε μια φάση παράνοιας και άγχους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις σας σχετικά με τις απορίες μου ♥️♥️♥️ λοβ ιού όλες!!

Εγώ σήμερα θα κάνω ακόμα ένα τεστ ωορρηξίας να δω αν θα ανέβει η ορμόνη η αν ήταν τυχαίο συμβάν και αύριο το πρωί θα ξεκινήσω τα τεστ!! Το μόνο που με κάνει να ελπίζω σε εγκυμοσύνη είναι ότι χθες όλη μέρα είχα τρομερά τσιμπήματα στη μέση πίσω! Κάτι που δεν το έχω ποτέ! Υπερβολικά έντονα όμως για μερικά δευτερόλεπτα και μετά σταματούσαν και μετά ξανά..

Περιμενουμε με ανυπομονησία τα τεστακια σουυυυυυ❤️❤️❤️ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να δεις θετικο κοριτσάκι μου🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Έχουμε κάνει κορίτσι μου πολλές φορές. Είχαμε κ οι 2 ουρεοπλασμα και κάναμε θεραπεία 3 μήνες για αν φύγει γιατί δεν έφευγε με τίποτα! Και πριν 3 μήνες που είχε αιματουρία ξανά έκανε καλλιέργεια και πάλι είχε ουρεοπλασμα! Η γυναικολόγος μου επιμένει ότι το ουρεοπλασμα το γιατρεύουμε μόνο μια φορά και αν ξανά βρεθεί το αφήνουμε έτσι! Και η γιατρός που μου έκανε την σαλπιγγογραφια το ίδιο ακριβώς μου είπε! Ο ουρολόγος όμως λέει να ξανά κάνουμε θεραπεία! 

Ααα οκ τότε γιατί αυτά τα μικρόβια είναι πολύ δύσκολα και υπάρχουν φορές που δεν φεύγουν είναι η αλήθεια και υπάρχουν μέσα στον οργανισμό χωρίς να έχουμε συμπτώματα

Εμείς κάναμε θεραπεία και μας είχε πει να ξανα κάνει άλλη μια καλλιέργεια σε 3 μηνες να δούμε αν έφυγε το μικρόβιο (δεν θυμάμαι πως το έλεγαν) αλλα τελικά δεν ξανα κάναμε γιατί έμεινα εγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου! Εγώ εγώ παρατηρήσει ότι έχω υγρα λίγες μέρες πριν το θετικο ! Άλλες φορές δεν έχω πολλα και άλλες έχω πολλα! Δεν είναι στάνταρ σε εμένα !

Οπότε δεν είναι σίγουρο κάθε φορά... Απλά μου φάνηκε περίεργο που σταμάτησαν ξαφνικά... Εσύ πως πας με τα τεστακια? 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ εμάς το σπερμα ήταν φυσιολογικό δλδ δεν χρειαζόταν ούτε βελτίωση ούτε τπτ και δεν μας είπε για dna ! Τον ρωτήσαμε αν χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση να κάνει ο Δικος μου και είπε ότι δεν χρειάζεται γτ είναι μια χαρα! Τώρα αν μας στείλει στο μέλλον δεν ξερω ! Ωωω τελειααα μπραβο κορίτσι μου! Αν κατάλαβα καλά αυτόν τον μηνα θα τον πας χωρίς τεστακια ωορρηξιας; 
εγω από χθες το βράδυ είχα κάτι πόνους δεξια όπως είναι στην ωορρηξια αλλά τα τεστ μου είναι αρνητικά! Ίσως να είναι το έντερο μου! Είναι νωρίς για εμένα για ωορρηξια αλλά θα δω και στο τεστακι που θα κανω το μεσημερι!
 

Και εμάς ήταν φυσιολογικό,η διαφορά είναι μόνο στο ότι επειδή είχαμε το θέμα με τις κιρσοκοιλες τότε ,το κάναμε για να δούμε ότι όντως δεν έχει επειρεαστει!άρα θέμα χρόνου είναι κορίτσια μου για όλες μας! Εγώ ναι χωρίς τεστακια αυτόν τον μήνα. Θα την καταλάβω από τα υγρά πιστεύω όμως.  

@annitakianna περιμένουμε με ανυπομονησία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Οπότε δεν είναι σίγουρο κάθε φορά... Απλά μου φάνηκε περίεργο που σταμάτησαν κατευθείαν... Εσύ πως πας με τα τεστακια? 🙂

Ναι ναι δεν είναι στάνταρ ! Μην ασχολείσαι με τα υγρα ! Κάνε τα τεστακια σου και θα έρθει γρηγορα το θετικοοοο🙏 εγώ χθες και προχθές που έκανα είναι αρνητικα ! Τώρα θα κάνω το μεσημερι αν και πάλι αρνητικο θα είναι είναι νωρίς για εμένα ! Είχα μια ελπιδα μήπως με τα χάπια που παιρνω μικρύνει ο κύκλος και έχω πιο νωρίς ωορρηξια αλλά θα δειξει αυτές τις μέρες αλλιώς πάει χαμενος αυτός ο μηνας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Και εμάς ήταν φυσιολογικό,η διαφορά είναι μόνο στο ότι επειδή είχαμε το θέμα με τις κιρσοκοιλες τότε ,το κάναμε για να δούμε ότι όντως δεν έχει επειρεαστει!άρα θέμα χρόνου είναι κορίτσια μου για όλες μας! Εγώ ναι χωρίς τεστακια αυτόν τον μήνα. Θα την καταλάβω από τα υγρά πιστεύω όμως.  

@annitakianna περιμένουμε με ανυπομονησία!!!

Ναι κατάλαβα καλα κάνατε και το κάνατε! Αντε να δουμεεε κοριτσακιιι μουυυυ🙏 🙏🙏 κάνε το σεξακι σου και όλα θα πανε τελειαα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι δεν είναι στάνταρ ! Μην ασχολείσαι με τα υγρα ! Κάνε τα τεστακια σου και θα έρθει γρηγορα το θετικοοοο🙏 εγώ χθες και προχθές που έκανα είναι αρνητικα ! Τώρα θα κάνω το μεσημερι αν και πάλι αρνητικο θα είναι είναι νωρίς για εμένα ! Είχα μια ελπιδα μήπως με τα χάπια που παιρνω μικρύνει ο κύκλος και έχω πιο νωρίς ωορρηξια αλλά θα δειξει αυτές τις μέρες αλλιώς πάει χαμενος αυτός ο μηνας !

Διάβασα ότι χρειάζονται για να πάει το σπέρμα πιο εύκολα μέσα κ λέω τώρα βρήκε να σταματήσει???? Έκανα τεστακι τώρα βγήκε χαμογελακι κ το απόγευμα που θα έχω γυρίσει από τη δουλειά θα κάνω άλλο ένα από τις ταινίες...  Ελπίζω να προλάβει κορίτσι μου να ανέβει η ορμόνη γρήγορα να κάνεις τις επαφές σου 🥰🥰🥰 

IMG_20230506_125641.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Διάβασα ότι χρειάζονται για να πάει το σπέρμα πιο εύκολα μέσα κ λέω τώρα βρήκε να σταματήσει???? Έκανα τεστακι τώρα βγήκε χαμογελακι κ το απόγευμα που θα έχω γυρίσει από τη δουλειά θα κάνω άλλο ένα από τις ταινίες...  Ελπίζω να προλάβει κορίτσι μου να ανέβει η ορμόνη γρήγορα να κάνεις τις επαφές σου 🥰🥰🥰 

IMG_20230506_125641.jpg

Αααααααα τελειααα❤️❤️❤️ η ωορρηξια είναι προ των πυλών💕 κάνε επαφουλες σήμερα αύριο και μεθαυριοο καλή επιτυχια κορίτσι μουυυ🙏🙏🙏 μακάρι κορίτσι μου να έρθει νωρίτερα🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Διάβασα ότι χρειάζονται για να πάει το σπέρμα πιο εύκολα μέσα κ λέω τώρα βρήκε να σταματήσει???? Έκανα τεστακι τώρα βγήκε χαμογελακι κ το απόγευμα που θα έχω γυρίσει από τη δουλειά θα κάνω άλλο ένα από τις ταινίες...  Ελπίζω να προλάβει κορίτσι μου να ανέβει η ορμόνη γρήγορα να κάνεις τις επαφές σου 🥰🥰🥰 

IMG_20230506_125641.jpg

Και εγώ με τα υγρά αυτά της ωορρηξίας ανέκαθεν ήμουν μπερδεμένη. Είχα και σε άκυρες μέρες, ή δεν είχα καθόλου στην ωορρηξία. Μην ανησυχείς!! Ξέρεις τι βοηθάει το σπέρμα να φτάσει στις ωοθήκες; Ο οργασμός!! Οπότε κοίτα να το απολαύσεις 🤞🤞😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...