Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Εγώ είχα αίμα μετα την σαλπιγγογραφια οπότε υποθέτω ότι είναι από αυτό!!

Ναι ναι και εγώ καφέ αλλά σταγόνες ! Και πριν πήγα τουαλέτα και είδα μια καφέ βλενα! Μάλλον από αυτό θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι και εγώ έτσι καφέ έχω και όχι πολύ σαν σταγόνες απλά πήγα τουαλέτα και είδα ότι έβγαλα και μια βλενα καφέ ! Λογικα από αυτό θα είναι !

Κ γω μπουρμπουλακι είχα αίμα αμέσως μετα την εξέταση και μετα για 2 μέρες περίπου καφέ υγρα όπου φορούσα σεβριετακι για να ειμαι σίγουρη και δν λερωθώ… και έντονα πονακΙα … ειναι στα πλαίσια του φυσιολογικού μην ανησυχείς καθολου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κ γω μπουρμπουλακι είχα αίμα αμέσως μετα την εξέταση και μετα για 2 μέρες περίπου καφέ υγρα όπου φορούσα σεβριετακι για να ειμαι σίγουρη και δν λερωθώ… και έντονα πονακΙα … ειναι στα πλαίσια του φυσιολογικού μην ανησυχείς καθολου!!!

Ναι ναι αυτό πιστεύω και εγωω❤️❤️❤️ εσυ πως πας ; Πως πάει η λοβ ζοουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Σν σας προλαβαίνω!!! Τρέχουμε για διαφορά με τον σύζυγο και δν προλαβαίνω ν μπαίνω!!! Τι να πρώτο σχολιάσω!!! 
Εσείς με την σαλπιγγογραφια όλα τέλεια λοιπόν βουρ για αχαλίνωτο σεξακι!!! ❤️❤️❤️

Το κορίτσι μας με την χοριακη τη χαμηλή ν πεις τ γιατρού το μυαλό του και μια λίρα!!! Δυο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και τι χοριακη έπρεπε ν έχεις 1000; Για όνομα τ θεού με κατι τέτοιους δλδ!!! Όλα καλά θ πάνε κουκλί μου🤞🤞🤞🧿🧿 και μετά θ του πεις μικρό είναι το πουλί σου 😂😂😂

μετά κορίτσια π είναι σε αναμονή ωορρηξιας συμπάσχω μαζί σας!!! Πήγα κ σήμερα είδαμε ένα τέλειο ενδομήτριο , μετά είδαμε τ αυγουλακι π μεγαλώνει μ είπε με τον ρυθμό που θελουμε και είδε και άλλο ένα ωοθηλακιο που ήταν πιο μεγάλο από τα αλλά !!! Α μ λέει αυτό είναι πολύ καλό γιατί φαίνεται ότι κανείς κ αλλά ωάρια!!! Κ τ λέω τι σημαίνει αυτό; Κ μ λέει πως σε μια ενδεχόμενη πρόκληση θα έχεις ανταπόκριση και θ χούμε αυγουλακια και ποιος ξέρει μπορεί και διδυμάκια 🥰🥰🥰🥰🥰 έλιωσα όταν μ το είπε αυτό!!! 
 

μ εσείς που περιμένετε περίοδο μην της ανοίξετε τη πόρτα , πείτε της δώσαμε δώσαμε😂 να μην έρθει η καταραμένη!!!

 

αυταααααααααα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε?? @Mpourmpoulo και εγώ είχα αίμα σταγόνες για 3-4 μέρες όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια είναι φυσιολογικό!! 

Σε άλλα νέα κορίτσια βρίσκομαι σε απόλυτη παράνοια 5 μέρες πριν την περίοδο!! Και οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα!! Ποια άλλη είναι κοντά στην περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Α μωρεεε τον γλυκουλη 🙏 θα την βρείτε την άκρη και θα γίνει η δουλιτσα❤️ και εγώ την άλλη εβδομάδα έχω και θα λειπειι😡😕 μακάρι να έχω νωρίτερα ωορρηξια 🙏 σήμερα ξεκίνησα και τα τεστακια ωορρηξιας είμαι 10η μέρα του κύκλου σήμερα !

τα ξεκινάω κι εγώ από αύριο!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω πριν πήγα τουαλέτα και έβγαλα μια καφε βλένα είναι από την σαλπιγγογραφια λέτε ; 

Ναι, μην ανησυχείς!! Έβγαλα κι εγώ!! Από την σαλπιγγογραφία είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα !!! μου λείψατε πολύ ❤️ 

Πέρασα δυο δύσκολες εβδομάδες και χάθηκα λιγάκι, από όλες τις απόψεις δύσκολη, λόγω πολύ δουλειάς, λόγω εγκυμοσύνης, έχουν αρχίσει οι πρωινές αδιαθεσίες και όχι μόνο αυτό. Θυμάστε που έκανα τον πρώτο υπέρηχο Σάββατο εε την Κυριακή είδα αίμα το όποιο και συνεχίστηκε για 2 με 3 μερούλες και είχα χάσει εντελώς την αυτοπεποίθησή μου και την διάθεσή. Ξανά έκανα υπέρηχο τώρα μέσα στην εβδομάδα, ευτυχώς όλα καλά, δεν ήταν αποκόλληση και το σποράκι μεγαλώνει και είδαμε και καρδιακή λειτουργία, δεν την άκουσα γιατί ο γιατρός είπε ότι ακόμα είναι μικρό και ίσως να μην το κάνει κάλο αν το βάλει να το ακούσω , όποτε την μεθεπόμενη εβδομάδα έχω πάλι ραντεβού να το ακούσω….καθημερινά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά και να φτάσω στο τρίμηνο να ηρεμήσω. Δεν έχω πλέον ψυχραιμία χάθηκε.

 

Τα δικά σας νέα θέλω να ακούσω, δυστυχώς δεν προλάβαινα ούτε να διαβάσω, όποτε ήμουν καλά ψυχολογικά και από άποψη ζαλάδων δούλευα.

Τεστάκια βλέπω και χοριακές ακούωωωω…για πάμε ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε?? @Mpourmpoulo και εγώ είχα αίμα σταγόνες για 3-4 μέρες όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια είναι φυσιολογικό!! 

Σε άλλα νέα κορίτσια βρίσκομαι σε απόλυτη παράνοια 5 μέρες πριν την περίοδο!! Και οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα!! Ποια άλλη είναι κοντά στην περίοδο? 

Υπομονή κορίτσι μου🙏 λιγοοοο εμεινε❤️❤️❤️ ποτε θα ξεκινήσεις τα τεστακια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Σν σας προλαβαίνω!!! Τρέχουμε για διαφορά με τον σύζυγο και δν προλαβαίνω ν μπαίνω!!! Τι να πρώτο σχολιάσω!!! 
Εσείς με την σαλπιγγογραφια όλα τέλεια λοιπόν βουρ για αχαλίνωτο σεξακι!!! ❤️❤️❤️

Το κορίτσι μας με την χοριακη τη χαμηλή ν πεις τ γιατρού το μυαλό του και μια λίρα!!! Δυο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και τι χοριακη έπρεπε ν έχεις 1000; Για όνομα τ θεού με κατι τέτοιους δλδ!!! Όλα καλά θ πάνε κουκλί μου🤞🤞🤞🧿🧿 και μετά θ του πεις μικρό είναι το πουλί σου 😂😂😂

μετά κορίτσια π είναι σε αναμονή ωορρηξιας συμπάσχω μαζί σας!!! Πήγα κ σήμερα είδαμε ένα τέλειο ενδομήτριο , μετά είδαμε τ αυγουλακι π μεγαλώνει μ είπε με τον ρυθμό που θελουμε και είδε και άλλο ένα ωοθηλακιο που ήταν πιο μεγάλο από τα αλλά !!! Α μ λέει αυτό είναι πολύ καλό γιατί φαίνεται ότι κανείς κ αλλά ωάρια!!! Κ τ λέω τι σημαίνει αυτό; Κ μ λέει πως σε μια ενδεχόμενη πρόκληση θα έχεις ανταπόκριση και θ χούμε αυγουλακια και ποιος ξέρει μπορεί και διδυμάκια 🥰🥰🥰🥰🥰 έλιωσα όταν μ το είπε αυτό!!! 
 

μ εσείς που περιμένετε περίοδο μην της ανοίξετε τη πόρτα , πείτε της δώσαμε δώσαμε😂 να μην έρθει η καταραμένη!!!

 

αυταααααααααα❤️❤️❤️❤️

Τελειαααα κορίτσι μουυυυυ❤️❤️❤️❤️ ποτέ σου είπε ότι θα κανεις ωορρηξια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !!! μου λείψατε πολύ ❤️ 

Πέρασα δυο δύσκολες εβδομάδες και χάθηκα λιγάκι, από όλες τις απόψεις δύσκολη, λόγω πολύ δουλειάς, λόγω εγκυμοσύνης, έχουν αρχίσει οι πρωινές αδιαθεσίες και όχι μόνο αυτό. Θυμάστε που έκανα τον πρώτο υπέρηχο Σάββατο εε την Κυριακή είδα αίμα το όποιο και συνεχίστηκε για 2 με 3 μερούλες και είχα χάσει εντελώς την αυτοπεποίθησή μου και την διάθεσή. Ξανά έκανα υπέρηχο τώρα μέσα στην εβδομάδα, ευτυχώς όλα καλά, δεν ήταν αποκόλληση και το σποράκι μεγαλώνει και είδαμε και καρδιακή λειτουργία, δεν την άκουσα γιατί ο γιατρός είπε ότι ακόμα είναι μικρό και ίσως να μην το κάνει κάλο αν το βάλει να το ακούσω , όποτε την μεθεπόμενη εβδομάδα έχω πάλι ραντεβού να το ακούσω….καθημερινά προσεύχομαι να πάνε όλα καλά και να φτάσω στο τρίμηνο να ηρεμήσω. Δεν έχω πλέον ψυχραιμία χάθηκε.

 

Τα δικά σας νέα θέλω να ακούσω, δυστυχώς δεν προλάβαινα ούτε να διαβάσω, όποτε ήμουν καλά ψυχολογικά και από άποψη ζαλάδων δούλευα.

Τεστάκια βλέπω και χοριακές ακούωωωω…για πάμε ❤️ 

Κοριτσάκι μου όλα καλά με το μπεμπακι σου αφού το είδατε και στον υπερηχο ❤️ υπομονή μέχρι την επόμενη φορά που θα πάτε να το δείτε και να το ακούσετε 🙏 όλα καλά θα πανε κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ εμένα τα νέα μου είναι ότι πήγα για σαλπιγγογραφια και βγήκε μια χαρααα❤️❤️❤️ ξεκίνησα τεστακια ωορρηξιας και το άλλο πσκ με βάση το ημερολόγιο θα κάνω ωορρηξια αλλά δυστυχώς ο Δικος μου θα λείπει με την δουλειά όποτε αυτός ο μηνας δεν ξερω αν ευδοκιμήσει! Θα κάνω τις επαφές μου πριν φύγει και όταν γυρησει και βλέπουμε! Δύσκολο βέβαια να έρθει το σπορακι αυτόν τον μηνα! Αυτααα από μένα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι, μην ανησυχείς!! Έβγαλα κι εγώ!! Από την σαλπιγγογραφία είναι! 

Ναι ναι σήμερα είμαι οκ δεν έχω βγάλει τπτ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

τα ξεκινάω κι εγώ από αύριο!!🥰🥰

Εσυ ποτέ περίπου κανεις ωορρηξια; Εγώ μάλλον το άλλο πσκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως είστε?? Εγώ είχα επαφές χθες κ προχθές τα τεστακια ακόμα αρνητικά αλλά ξεκίνησα για σίγουρα... Εν τω μεταξύ ο άντρας μου χθες ήταν κομμάτια κ εγώ είχα τρελή όρεξη 😜 ο καημένος επειδή το θέλει κ αυτός να το προσπαθήσουμε είχαμε επαφή... Αλλά σκεφτόμουν πως ο οργανισμός σε κάνει να έχεις όρεξη αυτές τις μέρες!!! Δλδ πριν την ωορρηξία... Τουλάχιστον δεν το ένιωσα προγραμματισμένο σαν καποιες άλλες φορές... Τον προηγούμενο δλδ μήνα που έφευγε έπρεπε να γίνει έστω να πιάναμε κοντά στις μέρες... Λογικά αύριο η μεθαύριο το κόβω να έχω θετικό τεστ ωορρηξίας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Υπομονή κορίτσι μου🙏 λιγοοοο εμεινε❤️❤️❤️ ποτε θα ξεκινήσεις τα τεστακια;;

Κορίτσι μου είπα να μην τα ξεκινήσω καθόλου αν δεν δω κάποιο σύμπτωμα.. αν δεν αντέξω τότε θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Κυριακή τουλάχιστον που θα είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε?? Εγώ είχα επαφές χθες κ προχθές τα τεστακια ακόμα αρνητικά αλλά ξεκίνησα για σίγουρα... Εν τω μεταξύ ο άντρας μου χθες ήταν κομμάτια κ εγώ είχα τρελή όρεξη 😜 ο καημένος επειδή το θέλει κ αυτός να το προσπαθήσουμε είχαμε επαφή... Αλλά σκεφτόμουν πως ο οργανισμός σε κάνει να έχεις όρεξη αυτές τις μέρες!!! Δλδ πριν την ωορρηξία... Τουλάχιστον δεν το ένιωσα προγραμματισμένο σαν καποιες άλλες φορές... Τον προηγούμενο δλδ μήνα που έφευγε έπρεπε να γίνει έστω να πιάναμε κοντά στις μέρες... Λογικά αύριο η μεθαύριο το κόβω να έχω θετικό τεστ ωορρηξίας....

Δωσε πονο κορίτσι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ τι ωραιααα που θα είναι εδώ στην ωορρηξια σου ❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου είπα να μην τα ξεκινήσω καθόλου αν δεν δω κάποιο σύμπτωμα.. αν δεν αντέξω τότε θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Κυριακή τουλάχιστον που θα είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! 

 

Να κανεις όπως νοιωθεις και να μην αγχώνεσαι ! Αν σου βγει να κανεις νωρίτερα να κανεις αν δεν σου βγει να μην κανεις ! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μηνας😍😍😍🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε?? Εγώ είχα επαφές χθες κ προχθές τα τεστακια ακόμα αρνητικά αλλά ξεκίνησα για σίγουρα... Εν τω μεταξύ ο άντρας μου χθες ήταν κομμάτια κ εγώ είχα τρελή όρεξη 😜 ο καημένος επειδή το θέλει κ αυτός να το προσπαθήσουμε είχαμε επαφή... Αλλά σκεφτόμουν πως ο οργανισμός σε κάνει να έχεις όρεξη αυτές τις μέρες!!! Δλδ πριν την ωορρηξία... Τουλάχιστον δεν το ένιωσα προγραμματισμένο σαν καποιες άλλες φορές... Τον προηγούμενο δλδ μήνα που έφευγε έπρεπε να γίνει έστω να πιάναμε κοντά στις μέρες... Λογικά αύριο η μεθαύριο το κόβω να έχω θετικό τεστ ωορρηξίας....

Μπράβο κορίτσι μου συνέχισε έτσι με όρεξη και θα έρθει το σπορακι!! Είναι ακόμα αχνό το τέστ? Βάλε καμία φωτό να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα να έχετε 🍀🍀🍀

Τα δικά μου νέα είναι ότι η σπερματέγχυση του προηγούμενου μήνα δεν πε΄τυχε. Όμως επειδή έπεφτε Σ/Κ η μέρα της ωορρηξίας, (δεν είχα κάνει την ένεση της πρόκλησης) η διαδικασία έγινε την Δευτέρα! Πιστεύω ότι δεν είχαμε πιθανότητες ούτως ή άλλως πόσο μάλλον με τις δυσκολίες που υπάρχουν. Αρχές Ιουλίου θα περάσουμε από επιτροπή για να προχωρήσουμε σε εξωσωματική χωρίς όμως τη λήψη φαρμάκων. Ίσως μέχρι τότε να κάνουμε άλλη μία σπερματέγχυση 😀.

 

@marinaP Σου εύχομαι καλή επιτυχία με την εμβρυομεταφορά, να πάνε όλα όπως πρέπει και να έχετε όμορφα νεα σύντομα!

@Dimitra24 Μακάρι όπως λένε τα κορίτσια να μην ισχύει ότι λεει ο γιατρος σου και η χοριακή σου να ανεβαίνει κάθε μέρα. Αναμένουμε ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2η ωορρηξία 5 μέρες πριν από την περίοδο κορίτσια είναι δυνατόν? Είχα πολλά υγρά σήμερα και ήρθα σπίτι και έκανα ένα τεστ ωορρηξίας και βγήκε έτσι!!! Ωωωχ Παναγία μου τα αυγαααα μου

IMG20230505142433.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε?? @Mpourmpoulo και εγώ είχα αίμα σταγόνες για 3-4 μέρες όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια είναι φυσιολογικό!! 

Σε άλλα νέα κορίτσια βρίσκομαι σε απόλυτη παράνοια 5 μέρες πριν την περίοδο!! Και οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα!! Ποια άλλη είναι κοντά στην περίοδο? 

3 ημέρες πριν την περίοδο εδώ και τα νεύρα μου είναι κρόσια! Υποτίθεται έχω και deadline για την δουλεία και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα 🤬

Καλή υπομονή!!! Μακάρι να μην μας έρθει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

2η ωορρηξία 5 μέρες πριν από την περίοδο κορίτσια είναι δυνατόν? Είχα πολλά υγρά σήμερα και ήρθα σπίτι και έκανα ένα τεστ ωορρηξίας και βγήκε έτσι!!! Ωωωχ Παναγία μου τα αυγαααα μου

IMG20230505142433.jpg

Μήπως να κάνεις κι ένα εγκυμοσύνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

2η ωορρηξία 5 μέρες πριν από την περίοδο κορίτσια είναι δυνατόν? Είχα πολλά υγρά σήμερα και ήρθα σπίτι και έκανα ένα τεστ ωορρηξίας και βγήκε έτσι!!! Ωωωχ Παναγία μου τα αυγαααα μου

IMG20230505142433.jpg

Καλεεε μήπως να κάνει ένα τεστ εγκυμοσύνης;;;;; Λέω εγώ τωραααα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δωσε πονο κορίτσι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ τι ωραιααα που θα είναι εδώ στην ωορρηξια σου ❤️ καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Χαμοοοος😜🥰🥳 κ εσύ κορίτσι μου καλή επιτυχία!!!! Είπαμε ζει το σπέρμα μέσα μας για λίγες μέρες οπότε δεν πάει τσάμπα ο μήνας 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Μπράβο κορίτσι μου συνέχισε έτσι με όρεξη και θα έρθει το σπορακι!! Είναι ακόμα αχνό το τέστ? Βάλε καμία φωτό να δούμε 

Νομίζω αυτόν τον μήνα θα γίνει καλή προσπάθεια 🥰 το χθεσινό ήταν περιμένω να σχολασω να κάνω ένα κ θα ανεβάσω!!! Το χθεσινό μου το πήρε ο γάτος μου από το μπάνιο που το είχα αφήσει κ το τσάκισε 😂 όχι τίποτε άλλο τα κρατάω όλα για να συγκρίνω αλλά το βρήκε το τρελογατο κ έπαιζε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...