Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η OnceUpon.a.Fairy είπε:
Καλημέρα και χρόνια πολλά! 🧡 Διαβάζω τα ποστ σας και στέλνω δύναμη στην καθεμιά σας 🥰!
Οι φώτο με τα τεστ που ανεβάζετε και γράφετε για τις γραμμούλες είναι της εγκυμοσύνης και τσεκάρετε να δείτε αν αλλάζει;
Μετα την σπερματέγχυση που κάναμε στις 10/4, δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ χθες. Έχω όμως μεγάλο κύκλο και θα αδιαθετησω κανονικά στις 24 🤪.
Πώς σας φαίνεται; Αρνητικό;
 
spacer.png

Κοριτσι μου εκανες κάποια ένεση όσον αφορά την πρόκληση ωορηξιας σου ;; επειδή  το εχω περάσει και γω αυτο. Είχα κανει τεστ έγκυμοσυνης  μια βδομάδα μετα και ειχε βγει θετικό. Αλλα ήταν απ την ένεση η ορμόνη που ανιχνευε το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@Girly @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo @efakii

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Εχθές έγινα 37 ετών!🥰 Ήταν μια τέλεια ημέρα μαζί με τα πιο αγαπημένα μου πρόσωπα🙂

*Επειδή κάποια ρώτησε, Μαρία με λένε🙂

 

 

Πολύχρονη ότι επιθυμείς!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρα!! Μήπως είσαι αγχωμένη? Ακουσα ότι με το άγχος ανεβαίνει μια ορμόνη που δρα αρνητικά.

*Να πω ότι εγώ αγχώνομαι μήπως ξεχάσω κάτι από τη λίστα του σούπερ μάρκετ😁

* Θυμάμαι μου έλεγε η μητέρα μου ότι για 5 χρόνια δεν μπορούσε να μείνει έγκυος και όταν πήγε στον γιατρό της είχε πει ότι είναι μια χαρά κι όταν χαλαρώσει θα μείνει κι έτσι έγινε! βέβαια αυτό χρόνια πριν!

Γνώμη μου να κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετάσεις κι εσύ κι ο σύντροφός σου γιατί έτσι θα καταλάβεις ότι είναι απλά θέμα χρόνου να έρθει! Είχες κάνει και σαλπιγγογραφία??

Εγώ θα κάνω τον Ιούλιο αν δεν έχω μείνει έγκυος..

Αμα Ειναι να παίζει ρόλο το αγχος ,τοτε δεν θα κανω παιδι ποτέ ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OnceUpon.a.Fairy είπε:
Καλημέρα και χρόνια πολλά! 🧡 Διαβάζω τα ποστ σας και στέλνω δύναμη στην καθεμιά σας 🥰!
Οι φώτο με τα τεστ που ανεβάζετε και γράφετε για τις γραμμούλες είναι της εγκυμοσύνης και τσεκάρετε να δείτε αν αλλάζει;
Μετα την σπερματέγχυση που κάναμε στις 10/4, δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ χθες. Έχω όμως μεγάλο κύκλο και θα αδιαθετησω κανονικά στις 24 🤪.
Πώς σας φαίνεται; Αρνητικό;
 
spacer.png

Καλημερααααα σαν να βλέπω μια γραμμουλα!!!! Εύχομαι να γίνει ακόμα πιο εντονηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημερααααα σαν να βλέπω μια γραμμουλα!!!! Εύχομαι να γίνει ακόμα πιο εντονηηηηη!!!

Εγώ έχω μπερδευτεί..γιατί κάτι σαν γραμμή φαίνεται αλλά είναι τόσο κολλητά με την γραμμή ελέγχου που με μπερδεύει! Μήπως δεν είχε προλάβει να στεγνώσει καλά το τεστ? Η μήπως έμεινε πολύ ώρα μέσα στα ούρα και γι αυτό φαίνεται θολά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια χρόνια πολλά χριστός ανέστη με υγεία και αγάπη.! Σας διαβάζω αν και δεν συμμετέχω,δεν προλαβαίνω η δόλια. Σήμερα το μεσημέρι έχω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Επίσης από τα ξημερώματα πονάω χαμηλά στην κοιλιά δεξιά και έχω χεστεί πάνω μου μην είναι καμιά σκωληκοειδίτιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια χρόνια πολλά χριστός ανέστη με υγεία και αγάπη.! Σας διαβάζω αν και δεν συμμετέχω,δεν προλαβαίνω η δόλια. Σήμερα το μεσημέρι έχω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Επίσης από τα ξημερώματα πονάω χαμηλά στην κοιλιά δεξιά και έχω χεστεί πάνω μου μην είναι καμιά σκωληκοειδίτιδα

Πάνε να κάνεις την αυχενική η οποία θα βγει σούπερ τέλεια!! Τα πονακια μπορεί να είναι και από την εγκυμοσύνη αλλά ενημέρωσε και τον γιατρό μόνο για να νιώθεις εσύ ασφαλής!! Περιμένουμε να μάθουμε  τι έκανε το μικρακι σου σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

@Girly @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo @efakii

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Εχθές έγινα 37 ετών!🥰 Ήταν μια τέλεια ημέρα μαζί με τα πιο αγαπημένα μου πρόσωπα🙂

*Επειδή κάποια ρώτησε, Μαρία με λένε🙂

 

 

Πολύχρονη κορίτσι μου..οτι επιθυμείς και γρήγορα σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια χρόνια πολλά χριστός ανέστη με υγεία και αγάπη.! Σας διαβάζω αν και δεν συμμετέχω,δεν προλαβαίνω η δόλια. Σήμερα το μεσημέρι έχω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Επίσης από τα ξημερώματα πονάω χαμηλά στην κοιλιά δεξιά και έχω χεστεί πάνω μου μην είναι καμιά σκωληκοειδίτιδα

Με το καλο γλυκουλα μου καλα αποτελέσματα ! Θα δεις το μωράκι σου σημερα !!! 🥰🥰

ρωτα τον γιατρό μήπως μπορεις να πάρεις καποιο παυσίπονο ; Ισως να ειναι κατι αλλο … μην παει ο νους μας συνεχεια στο χειρότερη σενάριο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Έλα ρε Μαράκιιιι! Έλα να γίνουμε πολλές εμείς που περάσαμε τα 35!! Άντε και ήμουν μόνη και έρημη εδώ και ένιωθα Μαθουσάλας! Χαχαχα . Τι ωραία να περνάμε έτσι όμορφα στα γενέθλια μας! Του χρόνου σου εύχομαι τα κεράκια σου να τα σβήσεις αγκαλιά με το μικρακι σου!!

Ε όχι κ μόνη κ έρημη εμείς εδώ που πατήσαμε τα 40 τι παριστάνουμε? Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια χρόνια πολλά χριστός ανέστη με υγεία και αγάπη.! Σας διαβάζω αν και δεν συμμετέχω,δεν προλαβαίνω η δόλια. Σήμερα το μεσημέρι έχω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Επίσης από τα ξημερώματα πονάω χαμηλά στην κοιλιά δεξιά και έχω χεστεί πάνω μου μην είναι καμιά σκωληκοειδίτιδα

Καλά αποτελέσματα! όλα καλά θα πάνε, θα πας να δεις το μωράκι σου, τι καλά!
Κάτω δεξιά εμένα με χτυπαει το έντερο, το είχα και στην εγκυμοσύνη. Εμένα μου είχε επιτρέψει ο γιατρός να πάρω spasmoapotel, ένα πήρα και σώθηκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Ησυχία μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία κ να επιστρέψω στην εργασία και δυστυχώς πολύ φαγητό αυτές τις μέρες…

Όταν ηρεμήστε εσείς... Εχουμε εμείς οι γονείς φασαρία με τα μικρά μας στο σπίτι... Και όταν ηρεμουμε εμεις.. Τρελαίνεστε εσείς 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη αλλά όλο κάτι γίνετε και χάνω την αισιοδοξία μου κατευθείαν. Κάντε μια προσευχουλα να πάνε όλα καλα. Και να έχω μόνο καλά αποτελέσματα από τον γιατρο. Θα σας γράψω μόλις τελειώσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη αλλά όλο κάτι γίνετε και χάνω την αισιοδοξία μου κατευθείαν. Κάντε μια προσευχουλα να πάνε όλα καλα. Και να έχω μόνο καλά αποτελέσματα από τον γιατρο. Θα σας γράψω μόλις τελειώσω. 

Όλα θα πανε τελειααα και το μπεμπακι σου θα άου δίνει φιλακια μέσα από την κοιλιτσα σου❤️🤰 ο πόνος μήπως είναι από το έντερο; Ενημέρωσε τον γιατρό σου για να εισαι 100% σιγουρη και να σου φύγει από το μυαλό ❤️περιμενουμε νέα σου👶🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημερααααα σαν να βλέπω μια γραμμουλα!!!! Εύχομαι να γίνει ακόμα πιο εντονηηηηη!!!

Αχ δεν μπορώ να καταλάβω γτ έχει γίνει ροζ μεγάλο σημείο το τεστ! Επανέλαβε αύριο άλλο ένα κορίτσι μουυυ❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Πάντα έτσι να είσαι κορίτσι μου 🥰🥰🥰🥰 μέσα στο χαμόγελο κ να τα βλέπεις όλα θετικά!!!! Ναιιιι περιμένω την Κυριακή για το πρώτο τεστ κ βλέπουμε μέχρι να αδιαθετησω λογικά Τρίτη..

Και εγώ Τρίτη μάλλον θα αδιαθετησω και είπα να κάνω το Σάββατο καθώς έκανα σήμερα και φυσικά ήταν ολόλευκο 😂 αντε να δουμεεεεεεε❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ Τρίτη μάλλον θα αδιαθετησω και είπα να κάνω το Σάββατο καθώς έκανα σήμερα και φυσικά ήταν ολόλευκο 😂 αντε να δουμεεεεεεε❤️❤️❤️❤️❤️

Αυτα τα λευκά ειναι σαν την ψυχούλα μας!! Μια απ τα ιδια κ γω !! 😖😖 λίγες μέρες μείνανε ….. πως παμε απο συμπτώματα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα !! πόσο πολύ μου λείψατε, σας έχασα τώρα όλες αυτές τις μέρες, δεν προλαβαίνω να διαβάσω και όλες αυτές τις εξελίξεις. Αρχικά χρονιά πολλά Χριστός Ανέστη!! Εύχομαι υγεία, ευημερία και σύντομα όλες με ένα ή και παραπάνω από ένα σποράκι στην κοιλιά ❤️ 

Ήμασταν στο χωριό του συζύγου και δεν είχα καλό σήμα για να μπαίνω συχνά, επιπλέον αποφάσισα να απέχω αυτές τις μέρες για ν ξεκουραστώ <3. Σήμερα πήγα να επαναλάβω την χοριακή μετά από μια βδομάδα, περιμένω το απογευματάκι τα αποτελέσματα, κάνω θετικές σκέψεις και όλες τις μέρες έκανα τεστάκια (εφόσον τα πήρα) για να δω πως εξελίσσετε η χοριακή. Χρωματικά  πάει καλά, σε τιμή θα το δούμε σε λίγες ώρες!

Τα δικά σας νέα πείτε μου…

Μπραβοοο κοριτσάκι μου τελειαααα❤️❤️❤️ περιμενουμε τα αποτελέσματα❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Αυτα τα λευκά ειναι σαν την ψυχούλα μας!! Μια απ τα ιδια κ γω !! 😖😖 λίγες μέρες μείνανε ….. πως παμε απο συμπτώματα ;;

Αστα να πανεεεε🙄🙄🙄 αντε να περάσουννν! Σήμερα δεν έχω καθόλου πονάκια περιόδου που είχα ! Μόνο το στήθος με ποναει και είναι λιγάκι πρισμενο ! Σήμερα πήγα φαρμακείο να παρω παναντολ και τεστ κοβιντ και γρίπης και λόγο σούπερ να παρω κοτοπουλάκι για να φτιάξω το βράδυ κοτόσουπα και εδώ που μένω έχει όλο ανηφόρες και περπατώντας ένιωθα ότι μου κόβονταν τα πόδια δεν ξερω γτ  και αν είναι συμπτωμα😂😂😂 και επίσης χθες τσάκισα σχεδόν μισό τσουρέκι που εγώ δεν τρελενομαι για τσουρέκι😂 μπορεί να είναι όμως λόγω περιόδου ! Αυταααααα! 
 

Υ.Γ: με το αρνητικο τεστ δεν στεναχωρήθηκα καθόλου! Μάλλον επειδη συνήθισα να βλέπω αρνητικά τεστ😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αστα να πανεεεε🙄🙄🙄 αντε να περάσουννν! Σήμερα δεν έχω καθόλου πονάκια περιόδου που είχα ! Μόνο το στήθος με ποναει και είναι λιγάκι πρισμενο ! Σήμερα πήγα φαρμακείο να παρω παναντολ και τεστ κοβιντ και γρίπης και λόγο σούπερ να παρω κοτοπουλάκι για να φτιάξω το βράδυ κοτόσουπα και εδώ που μένω έχει όλο ανηφόρες και περπατώντας ένιωθα ότι μου κόβονταν τα πόδια δεν ξερω γτ  και αν είναι συμπτωμα😂😂😂 και επίσης χθες τσάκισα σχεδόν μισό τσουρέκι που εγώ δεν τρελενομαι για τσουρέκι😂 μπορεί να είναι όμως λόγω περιόδου ! Αυταααααα! 
 

Υ.Γ: με το αρνητικο τεστ δεν στεναχωρήθηκα καθόλου! Μάλλον επειδη συνήθισα να βλέπω αρνητικά τεστ😂😂😂

Αχ δεν σε ρωτησααααααα εσυ πως πας από συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μου είναι νωρίς κορίτσι μου ακόμα! Μην απογοητεύεσαι!!! Έχεις μέρες μπροστά σου ακόμα!!! Εύχομαι το σποράκι ν σ ετοιμάζει το δωράκι για τα γενέθλια σου 😂❤️

@efakiiκοριτσι μου μια από τα ίδια κ εγώ!!! Δυο χρόνια κοντά προσπαθειών!! Μ μικρό θεματάκια στο σπερμα αλλά δείχνουν ήδη να βελτιώνονται!!! Εγώ θέμα με κύκλο δν είχα ποτέ και εξετάσεις όλες κομπλέ, έχω κάνει κ αιματολογικές και ανοσολογικό λες, δν έχουν δείξει κατι μονο η αιματολόγος μ έχει πει ν παίρνω Σαλοσπίρ προληπτικά όσο προσπαθώ λόγω μετάλλαξης στην mthfr που ενδέχεται ν προκαλεί θρομβοφιλια !!! Τώρα εδώ κ δυο μήνες ότι ν ναι με τον κύκλο! Δυο ωορρηξίες την φορά .15 μέρες νωρίτερα πόνοι περιόδου, συμπτώματα ότι να ναι!! Τον προηγούμενο κύκλο στο μερες καθυστέρηση και το πρωί τεστ γορρηξιασ Θετικό και το απόγευμα περίοδος! Σήμερα φυσικά το τεστ αυτο ολολευκο!!! Τι βλέπαμε εγώ με την @Mpourmpoulo και την @Girly δν ξέρω μα το θεό !!κ εννοείται η περίοδος άφαντη !!! 
 

@Cat96 όλα θα είναι σούπερ!!! Η χοριακη άου στο θεό και το σποράκι θα μεγαλώνει ❤️❤️❤️❤️

@marinaP κορίτσι μου κ εγώ όσες κοπέλες ξέρω που έχουν κάνει εξωσωματική είχαν φουλ νεύρα και γενικά ψυχολογικές μεταπτώσεις!! Σν είναι εύκολο αυτό που κανείς και εγώ πραγματικά σε θαυμάζω!!! ❤️ είσαι ολοένα και πιο κοντά στο θαυαματακι σου αυτό να σκέφτεσαι εσυ και μείς εδώ οι θείτσες θα περιμένουν με ανυπομονησία το καραθετικο τεστακι σου!!!! 
Έχεις την αγάπη μας και την σκέψη μας !!!! ❤️🙏🤞🧿😘

@singing in the rain πολύχρονη αγάπη!!! Εύχομαι υγεία αγάπη και του χρόνου ν κρατας το πλασματάκι σου αγκαλιά η να είσαι έγκυος σε αυτό ❤️❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου εκανες κάποια ένεση όσον αφορά την πρόκληση ωορηξιας σου ;; επειδή  το εχω περάσει και γω αυτο. Είχα κανει τεστ έγκυμοσυνης  μια βδομάδα μετα και ειχε βγει θετικό. Αλλα ήταν απ την ένεση η ορμόνη που ανιχνευε το τεστ.

Δεν έκανα ένεση, πήρα όμως Serpafar για 3 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημερααααα σαν να βλέπω μια γραμμουλα!!!! Εύχομαι να γίνει ακόμα πιο εντονηηηηη!!!

Καλησπέρα!! Μακάρι κοπέλα μου, σε ευχαριστώ! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και να μην κάνω άλλο σήμερα 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2023 at 12:26 ΜΜ, ο/η Evg93 είπε:

Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση .. όχι δεν προσπαθούμε καιρό είναι ο δεύτερος μήνας αλλά ουσιαστικά ο πρώτος στοχευμένα επειδή τον προηγούμενο είχα μπερδευτεί με τα τεστ ωορρηξίας νόμιζα πως ήταν θετικό αλλά δεν ήταν και έχασα τις μέρες της ωορρηξιας, το κατάλαβα μετά γτ είχα πόνους κ πολλά υγρά  ... ήμουν και άσχετη ακόμα όποτε καταλαβαίνεις .. τώρα πήρα τα clearblue που βγάζουν το χαμόγελο για να μην μπερδευτώ πάλι ! Το χαμόγελο μ βγήκε την 15η ημέρα το μεσημέρι και το βράδυ είχε φοβερούς πόνους είχα διπλωθεί , επαφές είχα 11η , 14η & 16η πρωινές ώρες ! Άρα πιστεύω ότι η ωορρηξία έγινε 15η βράδυ η 16η πρωί που είχα τους πόνους ! Ελπίζω να έγινε κάτι .. εντάξει δεν περιμένω να γίνει με την πρώτη .. αλλα ελπίζω 🙏

το μόνο που μου κάνει εντύπωση ήταν ότι αυτές τις μέρες δεν είχα σχεδόν καθόλου υγρά όπως άλλες φορές .. ακόμη κ τώρα δλδ είναι ελάχιστα και σκέφτομαι μήπως αυτό δεν βοήθησε την κατάσταση ..  είχα μόνο την 14η πριν γίνει η ωορρηξία δλδ και μετά ελαττωθήκαν σε μεγάλο βαθμό ..

Μια χαρά τότε οι επαφές! Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας! Αλλά και να μην είναι μην απογοητευτεις, είναι νωρίς ακόμα. Τώρα πότε περιμένεις να Μην σου έρθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo @Kate1992 Σας ευχαριστώ κορίτσια μου ❤️ δεν μπορώ να περιμένω τώρα, όλο την ώρα κοιτάω !!

 

@singing in the rainΠολύχρονη κορίτσι μου, ότι καλύτερο σου εύχομαι ❤️ , κάθε επιθυμία σου ευχή μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...