Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημερααα! Από συμπτώματα πως πας. Cat μου? ..ναι θυμάμαι που το είχα διαβάσει...αλλά είχα πει ότι μπορεί να είσαι ήδη έγκυος!! Και να μην έχει σημασία πόσο θα λείπει!! Επίσης αν δεν έχει γίνει αυτόν τον μήνα ,εγώ λέω αντί να στεναχωριέσαι να το δεις αλλιώς! Μια νέα περιπέτεια! Να κανονίζετε εκείνες τις μέρες να πηγαίνεις να τον βρίσκεις ,να χωρίσετε την απόσταση στα δύο και να βρίσκεστε σε ένα ενδιάμεσο μέρος κλπ τέτοια ρομαντικά που μου αρέσουν! Να σκέφτεστε σαν φρεσκοερωτευμενοι που πάντα βρίσκουν λύσεις  ώστε να βρεθουν!!!όλα θα πάνε υπέροχα και λύση θα βρεθεί! Μη στεναχωριέσαι!!

Μα πόσο θετική ενέργεια έχεις????❤️❤️❤️ Σε ευχαριστώ πολυυυυυ!!! Ναι ελπίζω να μπορέσουμε να το κάνουμε έτσι να βρισκόμαστε!!! Συμπτώματα τώρα μόνο ήπια πονακια περιόδου... Τίποτε άλλο... Α κ πρησμένη κοιλιά από το αρνί 😂😂😂 πολύ φαγητό χαχα!!! Αλλά ναι τίποτα από συμπτώματα να αρχίσω να ψιλιαζομαι να πω να κάτι νιώθω διαφορετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Από το στόμα σου και ατού θεού τ αυτί 🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞🤞

Που εισαιιιι?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωωω σας μερσω μαντάμ ❤️❤️..αχ αυτές οι ανησυχίες..πότε θα σε αφήσουν ήσυχη??! Αφού είσαι καλά αυτό και μόνο μου αρκεί εμένα! Πώς τα περνάς?

Ησυχία μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία κ να επιστρέψω στην εργασία και δυστυχώς πολύ φαγητό αυτές τις μέρες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μα πόσο θετική ενέργεια έχεις????❤️❤️❤️ Σε ευχαριστώ πολυυυυυ!!! Ναι ελπίζω να μπορέσουμε να το κάνουμε έτσι να βρισκόμαστε!!! Συμπτώματα τώρα μόνο ήπια πονακια περιόδου... Τίποτε άλλο... Α κ πρησμένη κοιλιά από το αρνί 😂😂😂 πολύ φαγητό χαχα!!! Αλλά ναι τίποτα από συμπτώματα να αρχίσω να ψιλιαζομαι να πω να κάτι νιώθω διαφορετικό 

Καλέ την ίδια ποσότητα με όλους μας έχω! Απλά όλο την δουλευω και τη χρησιμοποιώ,δεν την αφήνω να στέκεται και να παλιωνει!!χαχαχαχ 

Λοιπόν εμένα αυτά τα πονακια περιόδου κάτι μου κάνουν! Πάντα τα περιμένω να έχω και γω και δεν έχω ! Αν τα έχεις να ελπίζεις!! Άντε και κοντεύουν οι μέρες που θα μάθουμε με το καλό!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και Χρίστος Ανέστη! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω μέρες πολλές να μπω να σας διαβάσω. Από τη μια τα οικογενειακά τραπέζια, από την άλλη η ορμόνες που ανεβοκατεβαίνουν 🫢😁 και μου σπάνε τα νεύρα... Θα αρχίσω σιγά σιγά το απόγευμα να σας διαβάζω, δεν ξέρω αν έχασα κανένα θετικό τεστακι 🤗🤗 

Εγώ κατά τα άλλα καλά... Τι καλά δηλαδή όπως είπα τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά, όλο κλαιω και μετά είμαι καλά. Οσες ρωτάω αν είχαν παρενέργειες από τις ενέσεις μου λενε μπαααα. Όλα σε μένα αντιδρούν; 🤣 Τέλος πάντων, εγώ στις 25 έχω ραντεβού με την εμβρυολογο να πάρω τα υπόλοιπα φάρμακα και σε λιγότερο από μήνα παμε για ωοληψια 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Ησυχία μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία κ να επιστρέψω στην εργασία και δυστυχώς πολύ φαγητό αυτές τις μέρες…

Ευτυχώς να λες! Φάγαμε και σκάσαμε! Και καλά κάναμε! Λογικά εκπαιδευτικος είσαι οπότε κάτσε ησύχασε τώρα γιατί σε μια βδομάδα θα αρχίσει το γλυκό μαρτυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλέ την ίδια ποσότητα με όλους μας έχω! Απλά όλο την δουλευω και τη χρησιμοποιώ,δεν την αφήνω να στέκεται και να παλιωνει!!χαχαχαχ 

Λοιπόν εμένα αυτά τα πονακια περιόδου κάτι μου κάνουν! Πάντα τα περιμένω να έχω και γω και δεν έχω ! Αν τα έχεις να ελπίζεις!! Άντε και κοντεύουν οι μέρες που θα μάθουμε με το καλό!!

 

Πάντα έτσι να είσαι κορίτσι μου 🥰🥰🥰🥰 μέσα στο χαμόγελο κ να τα βλέπεις όλα θετικά!!!! Ναιιιι περιμένω την Κυριακή για το πρώτο τεστ κ βλέπουμε μέχρι να αδιαθετησω λογικά Τρίτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και Χρίστος Ανέστη! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω μέρες πολλές να μπω να σας διαβάσω. Από τη μια τα οικογενειακά τραπέζια, από την άλλη η ορμόνες που ανεβοκατεβαίνουν 🫢😁 και μου σπάνε τα νεύρα... Θα αρχίσω σιγά σιγά το απόγευμα να σας διαβάζω, δεν ξέρω αν έχασα κανένα θετικό τεστακι 🤗🤗 

Εγώ κατά τα άλλα καλά... Τι καλά δηλαδή όπως είπα τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά, όλο κλαιω και μετά είμαι καλά. Οσες ρωτάω αν είχαν παρενέργειες από τις ενέσεις μου λενε μπαααα. Όλα σε μένα αντιδρούν; 🤣 Τέλος πάντων, εγώ στις 25 έχω ραντεβού με την εμβρυολογο να πάρω τα υπόλοιπα φάρμακα και σε λιγότερο από μήνα παμε για ωοληψια 🤗

Αληθώς κορίτσι μου!!!!! Με τις ορμόνες μας έτσι είναι μια γελάμε μια κλαίμε!!!! Άντε με το καλό να πάνε όλα κ να ακούσουμε σύντομα καλά νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά! 🧡 Διαβάζω τα ποστ σας και στέλνω δύναμη στην καθεμιά σας 🥰!
Οι φώτο με τα τεστ που ανεβάζετε και γράφετε για τις γραμμούλες είναι της εγκυμοσύνης και τσεκάρετε να δείτε αν αλλάζει;
Μετα την σπερματέγχυση που κάναμε στις 10/4, δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ χθες. Έχω όμως μεγάλο κύκλο και θα αδιαθετησω κανονικά στις 24 🤪.
Πώς σας φαίνεται; Αρνητικό;
 
spacer.png
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και Χρίστος Ανέστη! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω μέρες πολλές να μπω να σας διαβάσω. Από τη μια τα οικογενειακά τραπέζια, από την άλλη η ορμόνες που ανεβοκατεβαίνουν 🫢😁 και μου σπάνε τα νεύρα... Θα αρχίσω σιγά σιγά το απόγευμα να σας διαβάζω, δεν ξέρω αν έχασα κανένα θετικό τεστακι 🤗🤗 

Εγώ κατά τα άλλα καλά... Τι καλά δηλαδή όπως είπα τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά, όλο κλαιω και μετά είμαι καλά. Οσες ρωτάω αν είχαν παρενέργειες από τις ενέσεις μου λενε μπαααα. Όλα σε μένα αντιδρούν; 🤣 Τέλος πάντων, εγώ στις 25 έχω ραντεβού με την εμβρυολογο να πάρω τα υπόλοιπα φάρμακα και σε λιγότερο από μήνα παμε για ωοληψια 🤗

Μαρινακι σου Ευχομαι καλη επιτυχία !!! Να πάνε όλα υπέροχα !!! 
ορμόνες … Οποτε καταλαβαίνεις … δεν φτάνει που εχουμε να διαχειριστούμε τις δικές μας ,πρέπει να διαχειριστούμε και τις εξτρα 🥴🥴  κρατά γερά και να σκέφτεσαι πως όλα έχουν εναν μεγάλο στόχο και σκοπό ‘ το σποράκι σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και Χρίστος Ανέστη! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Έχω μέρες πολλές να μπω να σας διαβάσω. Από τη μια τα οικογενειακά τραπέζια, από την άλλη η ορμόνες που ανεβοκατεβαίνουν 🫢😁 και μου σπάνε τα νεύρα... Θα αρχίσω σιγά σιγά το απόγευμα να σας διαβάζω, δεν ξέρω αν έχασα κανένα θετικό τεστακι 🤗🤗 

Εγώ κατά τα άλλα καλά... Τι καλά δηλαδή όπως είπα τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά, όλο κλαιω και μετά είμαι καλά. Οσες ρωτάω αν είχαν παρενέργειες από τις ενέσεις μου λενε μπαααα. Όλα σε μένα αντιδρούν; 🤣 Τέλος πάντων, εγώ στις 25 έχω ραντεβού με την εμβρυολογο να πάρω τα υπόλοιπα φάρμακα και σε λιγότερο από μήνα παμε για ωοληψια 🤗

Αληθώς Ανέστη! Εγώ μια χαρά ξέρω ότι φέρνουν νεύρα πάντως! Δε ξέρω τι σου λένε εσένα αλλά εγώ έχω ακούσει ειδικά νεύρα είναι φουλ! Όμως δε πειράζει! Σε λιγότερο από μήνα!!!! Είσαι τοοοσο κοντά!!! Όλα με το καλοο.θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Πάντα έτσι να είσαι κορίτσι μου 🥰🥰🥰🥰 μέσα στο χαμόγελο κ να τα βλέπεις όλα θετικά!!!! Ναιιιι περιμένω την Κυριακή για το πρώτο τεστ κ βλέπουμε μέχρι να αδιαθετησω λογικά Τρίτη..

Εγώ ξέρεις τι λέω ε?? Τεταρτοξημέρωσε ,Σαββατομύρισε!! Κοντεύουν οι μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κάπου εκει που έχω βάλει το βέλος!!! Αλλά όταν το κάνω αρνητικό δν μ φαινεται κατι 😩

FEB74E6D-49CA-4812-BECE-11EEE49F468A.jpeg

Δεν βλέπω κάτι. 

 

Ξανακάνε σήμερα με πρωινά!!καλημεραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Girly γιατι μας βασανίζει η @Kate1992 μου λες;;;;; Που ειναι καλε;

Εσύ θα ξανακάνεις τεστ ή θα μας σκάσεις;;;;;; σε εσένα είδα γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εσύ θα ξανακάνεις τεστ ή θα μας σκάσεις;;;;;; σε εσένα είδα γραμμή 

Εμενα βγαινουν πιο λευκά και απ τη ψυχή μου ! Δεν ξέρω ειλικρινά … εχω αρχίσει να σκέφτομαι πως κατι στραβό γινεται με μένα 😪😪😪😪 

αν εχει κάποια εμπειρία κάποια να μου πει .. εγω ειμαι στα 2 χρόνια προσπαθειών ,εχουμε κανει όλες τις βασικές εξετάσεις. Ηλικιακά ειμαστε 33 εγω , 35 ο σύζυγος.  
δεν εχω κανει εξειδικευμένες εξετάσεις αίματος. Μήπως παίζει κατι με το αίμα μου ;;;με τριγυρνάει αυτη η σκέψη πολυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν βλέπω κάτι. 

 

Ξανακάνε σήμερα με πρωινά!!καλημεραααα

Που να δεις μεσα σε αυτήν την ασπριλα! Ήταν πολύ φωτεινό το τεστ. Εγώ το έβαλα σε μια εφαρμογή που καταβασα και φάνηκε μια άχνη γραμμή. Απλά όταν πάω να το ανεβάσω εδώ επειδή δεν ήταν καλή η ανάλυση στην αρχική φωτό δε φαινόταν ..αχ τι να πω. Ήθελα να τη δω? Δε ξέρω. Έχω την εντύπωση ότι την είδα πάντως. Και όταν το ξαναξοιταω στο κινητό μου που το αποθήκευσα πάλι το βλέπω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εμενα βγαινουν πιο λευκά και απ τη ψυχή μου ! Δεν ξέρω ειλικρινά … εχω αρχίσει να σκέφτομαι πως κατι στραβό γινεται με μένα 😪😪😪😪 

αν εχει κάποια εμπειρία κάποια να μου πει .. εγω ειμαι στα 2 χρόνια προσπαθειών ,εχουμε κανει όλες τις βασικές εξετάσεις. Ηλικιακά ειμαστε 33 εγω , 35 ο σύζυγος.  
δεν εχω κανει εξειδικευμένες εξετάσεις αίματος. Μήπως παίζει κατι με το αίμα μου ;;;με τριγυρνάει αυτη η σκέψη πολυ 

Τίποτα στραβό δε γίνεται! Και ηλικιακά μια χαρά είστε. Εμείς είμαστε 36 . Τώρα που είστε σε αυτή τη φάση αν θέλεις για να νιώσεις εσύ πιο ήρεμη μιλά με τον γιατρό σου ώστε να δείτε αν χρειάζεται να κάνετε κάτι έξτρα. Ο άντρας σου έχει κάνει απλό σπερμοδιαγραμμα? Αν ναι ψάξε να δείτε μήπως μπορεί να κάνει dna σπερμοδιαγραμμα. Αυτό κάναμε εμείς τώρα. Ανιχνεύει αν όλα αυτά τα σπερματοζωάρια εκτός από ταχύτητες κλπ σε τι βαθμό μπορούν να γονιμοποιούν. Γιατί μπορεί να είναι πολλά και γρήγορα κλπ αλλά να μπορεί ένα μικρό ποσοστό να γονιμοποιήσει. 

Πάντως εμείς τότε 2 χρόνια ακριβώς παλευαμε. Είχαμε κάνει τα πάντα και ξαφνικά μας ήρθε κατακεφαλα! Τον μόνο μήνα που είχαμε ξεγράψει εντελώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εμενα βγαινουν πιο λευκά και απ τη ψυχή μου ! Δεν ξέρω ειλικρινά … εχω αρχίσει να σκέφτομαι πως κατι στραβό γινεται με μένα 😪😪😪😪 

αν εχει κάποια εμπειρία κάποια να μου πει .. εγω ειμαι στα 2 χρόνια προσπαθειών ,εχουμε κανει όλες τις βασικές εξετάσεις. Ηλικιακά ειμαστε 33 εγω , 35 ο σύζυγος.  
δεν εχω κανει εξειδικευμένες εξετάσεις αίματος. Μήπως παίζει κατι με το αίμα μου ;;;με τριγυρνάει αυτη η σκέψη πολυ 

Καλημέρα!! Μήπως είσαι αγχωμένη? Ακουσα ότι με το άγχος ανεβαίνει μια ορμόνη που δρα αρνητικά.

*Να πω ότι εγώ αγχώνομαι μήπως ξεχάσω κάτι από τη λίστα του σούπερ μάρκετ😁

* Θυμάμαι μου έλεγε η μητέρα μου ότι για 5 χρόνια δεν μπορούσε να μείνει έγκυος και όταν πήγε στον γιατρό της είχε πει ότι είναι μια χαρά κι όταν χαλαρώσει θα μείνει κι έτσι έγινε! βέβαια αυτό χρόνια πριν!

Γνώμη μου να κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετάσεις κι εσύ κι ο σύντροφός σου γιατί έτσι θα καταλάβεις ότι είναι απλά θέμα χρόνου να έρθει! Είχες κάνει και σαλπιγγογραφία??

Εγώ θα κάνω τον Ιούλιο αν δεν έχω μείνει έγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo @efakii

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Εχθές έγινα 37 ετών!🥰 Ήταν μια τέλεια ημέρα μαζί με τα πιο αγαπημένα μου πρόσωπα🙂

*Επειδή κάποια ρώτησε, Μαρία με λένε🙂

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

@Girly @marinamanoulitsa @Mpourmpoulo @efakii

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!

Εχθές έγινα 37 ετών!🥰 Ήταν μια τέλεια ημέρα μαζί με τα πιο αγαπημένα μου πρόσωπα🙂

*Επειδή κάποια ρώτησε, Μαρία με λένε🙂

 

 

Έλα ρε Μαράκιιιι! Έλα να γίνουμε πολλές εμείς που περάσαμε τα 35!! Άντε και ήμουν μόνη και έρημη εδώ και ένιωθα Μαθουσάλας! Χαχαχα . Τι ωραία να περνάμε έτσι όμορφα στα γενέθλια μας! Του χρόνου σου εύχομαι τα κεράκια σου να τα σβήσεις αγκαλιά με το μικρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OnceUpon.a.Fairy είπε:
Καλημέρα και χρόνια πολλά! 🧡 Διαβάζω τα ποστ σας και στέλνω δύναμη στην καθεμιά σας 🥰!
Οι φώτο με τα τεστ που ανεβάζετε και γράφετε για τις γραμμούλες είναι της εγκυμοσύνης και τσεκάρετε να δείτε αν αλλάζει;
Μετα την σπερματέγχυση που κάναμε στις 10/4, δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ χθες. Έχω όμως μεγάλο κύκλο και θα αδιαθετησω κανονικά στις 24 🤪.
Πώς σας φαίνεται; Αρνητικό;
 
spacer.png

Καλημέρα κορίτσι μου.

Αν δεν με γελούν τα μάτια μου, βλέπω μια έντονη γραμμή. Με χρώμα. Εύχομαι να είναι θετικό και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα !! πόσο πολύ μου λείψατε, σας έχασα τώρα όλες αυτές τις μέρες, δεν προλαβαίνω να διαβάσω και όλες αυτές τις εξελίξεις. Αρχικά χρονιά πολλά Χριστός Ανέστη!! Εύχομαι υγεία, ευημερία και σύντομα όλες με ένα ή και παραπάνω από ένα σποράκι στην κοιλιά ❤️ 

Ήμασταν στο χωριό του συζύγου και δεν είχα καλό σήμα για να μπαίνω συχνά, επιπλέον αποφάσισα να απέχω αυτές τις μέρες για ν ξεκουραστώ <3. Σήμερα πήγα να επαναλάβω την χοριακή μετά από μια βδομάδα, περιμένω το απογευματάκι τα αποτελέσματα, κάνω θετικές σκέψεις και όλες τις μέρες έκανα τεστάκια (εφόσον τα πήρα) για να δω πως εξελίσσετε η χοριακή. Χρωματικά  πάει καλά, σε τιμή θα το δούμε σε λίγες ώρες!

Τα δικά σας νέα πείτε μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.

Αν δεν με γελούν τα μάτια μου, βλέπω μια έντονη γραμμή. Με χρώμα. Εύχομαι να είναι θετικό και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 😍

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι, να είσαι καλά! Για να δούμε 😃. Στο πρώτο μου παιδάκι με την 2η σπερματεγχυση τα καταφέραμε αλλά έχουν περάσει και 11 χρόνια!

Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα ρε Μαράκιιιι! Έλα να γίνουμε πολλές εμείς που περάσαμε τα 35!! Άντε και ήμουν μόνη και έρημη εδώ και ένιωθα Μαθουσάλας! Χαχαχα . Τι ωραία να περνάμε έτσι όμορφα στα γενέθλια μας! Του χρόνου σου εύχομαι τα κεράκια σου να τα σβήσεις αγκαλιά με το μικρακι σου!!

Δεν είστε μόνες!!! Κ εγώ βαδίζω στα 37!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...