Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ποια μερα του κύκλου εισαι;;;; μήπως έκανες μεγαλύτερο κυκλο;;;; 

Δν έχω ακόμα καθυστέρηση!!! Τρίτη περιμένω περίοδο!!! Θα δείξει δν ξέρω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ποια μερα του κύκλου εισαι;;;; μήπως έκανες μεγαλύτερο κυκλο;;;; 

Δν έχω καθυστέρηση ακομα!!! Τρίτη περιμένω περίοδο!!! Δν ξέρω θα δείξει!!! Εσυ πως είσαι κορίτσι μου ??🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου!! Εύχομαι υγεία και ο,τι καλύτερο σε εσάς και τις οικογένειές σας!!! ❣️❣️ Δυστυχώς για εμάς ήταν πολύ δύσκολο το χτεσινό βράδυ. 2 ώρες πριν την Ανάσταση χάσαμε ένα αγαπημένο μας πρόσωπο, που παρά τα πολλά πρόβλημα υγείας του, μας πόνεσε πολύ!! Λυπάμαι την γυναίκα του που μου έχει σταθεί σαν μάνα, αδερφή και φίλη μαζί που δεν είχε κανέναν εκτός από τον άντρα της. Δεν είχαν καταφέρει να κάνουν παιδιά. Συγγνώμη που σας μαυρίζω τέτοια μέρα αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας. Εγώ λόγω ορμονών κιόλας χτες μόλις ακούστηκε το Χριστός Ανέστη στην εκκλησία, ξέσπασα σε λυγμούς. Ο άντρας μου φοβάται και δεν θέλει να πάω στην κηδεία. Δεν είναι δυνατόν του εξηγώ να μην ειμαι δίπλα στη γυναίκα αυτή την πιο δύσκολη στιγμή της! Εκείνος θέλει να προστατέψει εμένα και κατ επέκταση το μωρό από σκηνές κηδείας και πένθους. Ποια είναι η γνώμη σας; Συγγνώμη και πάλι για το δυσάρεστο μήνυμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου!! Εύχομαι υγεία και ο,τι καλύτερο σε εσάς και τις οικογένειές σας!!! ❣️❣️ Δυστυχώς για εμάς ήταν πολύ δύσκολο το χτεσινό βράδυ. 2 ώρες πριν την Ανάσταση χάσαμε ένα αγαπημένο μας πρόσωπο, που παρά τα πολλά πρόβλημα υγείας του, μας πόνεσε πολύ!! Λυπάμαι την γυναίκα του που μου έχει σταθεί σαν μάνα, αδερφή και φίλη μαζί που δεν είχε κανέναν εκτός από τον άντρα της. Δεν είχαν καταφέρει να κάνουν παιδιά. Συγγνώμη που σας μαυρίζω τέτοια μέρα αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας. Εγώ λόγω ορμονών κιόλας χτες μόλις ακούστηκε το Χριστός Ανέστη στην εκκλησία, ξέσπασα σε λυγμούς. Ο άντρας μου φοβάται και δεν θέλει να πάω στην κηδεία. Δεν είναι δυνατόν του εξηγώ να μην ειμαι δίπλα στη γυναίκα αυτή την πιο δύσκολη στιγμή της! Εκείνος θέλει να προστατέψει εμένα και κατ επέκταση το μωρό από σκηνές κηδείας και πένθους. Ποια είναι η γνώμη σας; Συγγνώμη και πάλι για το δυσάρεστο μήνυμα μου...

Χρόνια πολλά, αληθώς ανέστη κορίτσι μου. 

Εγώ προτείνω να πας, έτσι και αλλιώς είσαι στενοχωρημένη και αν δεν πας νομίζω ότι θα το σκέφτεσαι συνέχεια και θα είναι χειρότερα. 

Μην ζητάς συγνώμη, ίσα ίσα κάτι τέτοια δυσάρεστα γεγονότα μας θυμίζουν αυτό που ευχόμαστε ότι είναι το πιο σημαντικό, υγεία πάνω από όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθώς Ανέστη! Χρόνια πολλά και καλά κορίτσια μου! Να είμαστε γερές και προσεχώς όλες μας με κοιλιτσες γεμάτες μωράκια!

@Elli13 μου συλλυπητήρια κορίτσι μου..εγώ δε τα πάω καθόλου καλά με τις κηδείες ,ταραζομαι πολύ,παρ'ολα αυτά εφόσον είναι τόσο κοντινός σου άνθρωπος θα σου έλεγα αν ήθελες σαν εναλλακτική να πήγαινες από το σπίτι και να καθίσεις μέχρι να φύγουν .. δεν σημαίνει πως μη πηγαίνοντας δεν είσαι κοντά στον άνθρωπο σου,μη το σκέφτεσαι έτσι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη, Χρόνια πολλά!!!! Η Ανάσταση του Κυρίου μας να μας φέρει αυτό που τόσο επιθυμούμε ❤️ και να έχουμε υγεία εμείς και οι οικογένειες μας🙏😘😘 σας φιλώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου!! Εύχομαι υγεία και ο,τι καλύτερο σε εσάς και τις οικογένειές σας!!! ❣️❣️ Δυστυχώς για εμάς ήταν πολύ δύσκολο το χτεσινό βράδυ. 2 ώρες πριν την Ανάσταση χάσαμε ένα αγαπημένο μας πρόσωπο, που παρά τα πολλά πρόβλημα υγείας του, μας πόνεσε πολύ!! Λυπάμαι την γυναίκα του που μου έχει σταθεί σαν μάνα, αδερφή και φίλη μαζί που δεν είχε κανέναν εκτός από τον άντρα της. Δεν είχαν καταφέρει να κάνουν παιδιά. Συγγνώμη που σας μαυρίζω τέτοια μέρα αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας. Εγώ λόγω ορμονών κιόλας χτες μόλις ακούστηκε το Χριστός Ανέστη στην εκκλησία, ξέσπασα σε λυγμούς. Ο άντρας μου φοβάται και δεν θέλει να πάω στην κηδεία. Δεν είναι δυνατόν του εξηγώ να μην ειμαι δίπλα στη γυναίκα αυτή την πιο δύσκολη στιγμή της! Εκείνος θέλει να προστατέψει εμένα και κατ επέκταση το μωρό από σκηνές κηδείας και πένθους. Ποια είναι η γνώμη σας; Συγγνώμη και πάλι για το δυσάρεστο μήνυμα μου...

Αληθώς Ανέστη!  Καλημέρα και χρόνια πολλά κορίτσια μου! 
Γλυκό μου κορίτσι, συλλυπητήρια για την απώλεια σου αρχικά. Θα βρεθώ πλήρως σύμφωνη με την  @Girly 

Το να μην ακολουθήσεις όλη την διαδικασία της κηδείας, δε σημαίνει ότι δεν πονάς και πιστεύω αν εξηγήσεις στον άνθρωπο αυτόν τον λόγο θα καταλάβει. Η αλήθεια είναι ότι μια κηδεία, ακόμη και ενός παντελώς ξένου ανθρώπου μας δημιουργεί πολύ ταραχή και άσχημα συναισθήματα, πόσο μάλλον όταν ο άνθρωπος είναι και κοντινός μας.  Μπορείς να δείξεις στην γυναίκα με τον τρόπο σου ότι είσαι δίπλα της και νοιάζεσαι και παράλληλα να προφυλάξεις την ηρεμία σου. 
Αν πάλι πιστεύεις ότι αν δες πας θα το κουβαλάς και θα σε κάνει να νιώθεις χειρότερα, εσύ ξέρεις καλύτερα!
Ότι απόφαση και αν πάρεις κορίτσι μου, το μωράκι σου θα σου δίνει δύναμη από εκεί μέσα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου!! Εύχομαι υγεία και ο,τι καλύτερο σε εσάς και τις οικογένειές σας!!! ❣️❣️ Δυστυχώς για εμάς ήταν πολύ δύσκολο το χτεσινό βράδυ. 2 ώρες πριν την Ανάσταση χάσαμε ένα αγαπημένο μας πρόσωπο, που παρά τα πολλά πρόβλημα υγείας του, μας πόνεσε πολύ!! Λυπάμαι την γυναίκα του που μου έχει σταθεί σαν μάνα, αδερφή και φίλη μαζί που δεν είχε κανέναν εκτός από τον άντρα της. Δεν είχαν καταφέρει να κάνουν παιδιά. Συγγνώμη που σας μαυρίζω τέτοια μέρα αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας. Εγώ λόγω ορμονών κιόλας χτες μόλις ακούστηκε το Χριστός Ανέστη στην εκκλησία, ξέσπασα σε λυγμούς. Ο άντρας μου φοβάται και δεν θέλει να πάω στην κηδεία. Δεν είναι δυνατόν του εξηγώ να μην ειμαι δίπλα στη γυναίκα αυτή την πιο δύσκολη στιγμή της! Εκείνος θέλει να προστατέψει εμένα και κατ επέκταση το μωρό από σκηνές κηδείας και πένθους. Ποια είναι η γνώμη σας; Συγγνώμη και πάλι για το δυσάρεστο μήνυμα μου...

Όταν πέθανε ο παππούς μου ήμουν στον 4ο μήνα κύησης σαν εσένα.. Και μου είπε ο γυναικολόγος.. Οχι δεν θα πας!!! Δεν θέλω να διακυνδινεψουμε να πάθει κάτι το μωρό.. Γιατί από το κλάμα και το. Σφίξιμο μπορεί να κάνεις συσπάσεις... Συλλυπητήρια κορίτσι μου... Και μην πας γνώμη μου!! Σε φιλώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου!! Εύχομαι υγεία και ο,τι καλύτερο σε εσάς και τις οικογένειές σας!!! ❣️❣️ Δυστυχώς για εμάς ήταν πολύ δύσκολο το χτεσινό βράδυ. 2 ώρες πριν την Ανάσταση χάσαμε ένα αγαπημένο μας πρόσωπο, που παρά τα πολλά πρόβλημα υγείας του, μας πόνεσε πολύ!! Λυπάμαι την γυναίκα του που μου έχει σταθεί σαν μάνα, αδερφή και φίλη μαζί που δεν είχε κανέναν εκτός από τον άντρα της. Δεν είχαν καταφέρει να κάνουν παιδιά. Συγγνώμη που σας μαυρίζω τέτοια μέρα αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας. Εγώ λόγω ορμονών κιόλας χτες μόλις ακούστηκε το Χριστός Ανέστη στην εκκλησία, ξέσπασα σε λυγμούς. Ο άντρας μου φοβάται και δεν θέλει να πάω στην κηδεία. Δεν είναι δυνατόν του εξηγώ να μην ειμαι δίπλα στη γυναίκα αυτή την πιο δύσκολη στιγμή της! Εκείνος θέλει να προστατέψει εμένα και κατ επέκταση το μωρό από σκηνές κηδείας και πένθους. Ποια είναι η γνώμη σας; Συγγνώμη και πάλι για το δυσάρεστο μήνυμα μου...

Χριστός Ανέστη κορίτσι μου ! Και εμένα η γνώμη μου είναι να μην πας! Δεν σημαίνει ότι επειδη δεν πας δεν την αγαπούσες ή δεν την σεβόσουν ! Προτεραιότητα έχει το μωρακι που έχεις στην κοιλιτσα σου και εσυ! Συλλυπητήρια κοριτσάκι μου και να αναπαυθεί η ψυχούλα της ! Κάνε την προσευχή σου γ αυτην ! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλίτσα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη κοριτσια μου ! Υγεια σε όλες και στις οικογένειες σας ! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια στις εγκυουλες μας και συντομα να φουσκώσουν οι κοιλίτσες σε όλες τις υπόλοιπες ❤️ περιμενω νεοτερα για συμπτώματα στα κοριτσια που είναι στην αναμονη και αντεεε να ανεβαίνουν τα τεστακιααααααααααα! Φτάνει οι διακοπές και το φαγητό αντε να οργανωθεί λίγο το θεματακιιιιιιιιιιιιιιιι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πείτε εγκυουλες τι συμπτωματακια είχατε πριν μάθετε την εγκυμοσυνη και ποτε ξεκινησαν;;;;;;;; Κάντε ένα refresh γτ εγώ είμαι  7 μέρες μετά το θετικο ωορρηξιας και δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα εκτός από ελαφρά πονάκια περιόδου μέσα στη μέρα αλλα σε πολύ μικρή συχνότητα ! Και κάποιες καούρες όμως οι καούρες πρέπει να είναι από τη Γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση που έχω αν και είχε να με πιάσει πάνω από έναν χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας ❣️ Μίλησε ο άντρας μου με την φίλη μας τηλεφωνικά και της ανέφερε ότι την έχω στο μυαλό μου και ότι ο ίδιος δεν με αφήνει να εμπλακώ σε όλο αυτό. Η απάντηση της μέσα στον πόνο της είναι ότι δεν θέλει και η ίδια να παρευρεθώ στη κηδεία στην κατάσταση μου. Ίσως είναι καλύτερα έτσι, το παίρνω πολύ βαριά, πόσο μάλλον για εναν άνθρωπο που αγαπούσαμε τόσο πολύ. 

Ελπίζω να περάσατε όλες σας υπεροχα αυτές τις ημέρες και να έγινε το θαύμα για την κάθε μια ξεχωριστά!! Σας φιλώ και σας εύχομαι ολόψυχα ο,τι καλύτερο με υγεία ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Για πείτε εγκυουλες τι συμπτωματακια είχατε πριν μάθετε την εγκυμοσυνη και ποτε ξεκινησαν;;;;;;;; Κάντε ένα refresh γτ εγώ είμαι  7 μέρες μετά το θετικο ωορρηξιας και δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα εκτός από ελαφρά πονάκια περιόδου μέσα στη μέρα αλλα σε πολύ μικρή συχνότητα ! Και κάποιες καούρες όμως οι καούρες πρέπει να είναι από τη Γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση που έχω αν και είχε να με πιάσει πάνω από έναν χρόνο!

Χριστός ανεστη κορίτσια χρόνια πολλά!

εγω τα συπτωματα που είχα πριν το τεστ  που βγήκε θετικό 32 μέρα του κύκλου μια βδομαδα πριν περίπου 

1: πολλά νευρα 

2: ένα βαρος κάτω στην κοιλιά μου (αυτό δεν το ξανά είχα πριν από περίοδο ) και τσιμπήματα 

3: ρίγος κρύωνα παρά πολύ σαν να ανεβάζω πυρετο χωρίς να έχω πυρετο αυτό με έπιανε μέσα στην μέρα μερικές φορές απότομα που συνεχίστηκε και μερικές βδομαδες 

4: πόνο στην πλάτη (όχι στη μέση )

5: μια μέρα πριν το θετικό τεστ μαγείρευα και μου μύρισε άσχημα το πιπερι βρωμουσε κάπως περίεργα και αυτο μου κρατησε για αρκετό καιρό αλλα μόνο με το πιπερι ειχα θέμα 

6: αυτο δεν είναι σύμπτωμα αλλα θα το γράψω το πρωί πριν κάνω το τεστ ειχα δει όνειρο ότι ήταν θετικό που δεν ειχα ξανά δει τέτοιο όνειρο 

Στο σήμερα ακόμα δεν μου έχει έρθει η περιοδος 45 μερες και περιμένω.. περιμένω.. αντε να δουμε βαρέθηκα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας ❣️ Μίλησε ο άντρας μου με την φίλη μας τηλεφωνικά και της ανέφερε ότι την έχω στο μυαλό μου και ότι ο ίδιος δεν με αφήνει να εμπλακώ σε όλο αυτό. Η απάντηση της μέσα στον πόνο της είναι ότι δεν θέλει και η ίδια να παρευρεθώ στη κηδεία στην κατάσταση μου. Ίσως είναι καλύτερα έτσι, το παίρνω πολύ βαριά, πόσο μάλλον για εναν άνθρωπο που αγαπούσαμε τόσο πολύ. 

Ελπίζω να περάσατε όλες σας υπεροχα αυτές τις ημέρες και να έγινε το θαύμα για την κάθε μια ξεχωριστά!! Σας φιλώ και σας εύχομαι ολόψυχα ο,τι καλύτερο με υγεία ❣️❣️

Συλλυπητήρια αλλά Και εγω δεν θα πήγαινα στην θέση σου νομίζω εκανες καλά που αποφάσισες να μην πας 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Για πείτε εγκυουλες τι συμπτωματακια είχατε πριν μάθετε την εγκυμοσυνη και ποτε ξεκινησαν;;;;;;;; Κάντε ένα refresh γτ εγώ είμαι  7 μέρες μετά το θετικο ωορρηξιας και δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα εκτός από ελαφρά πονάκια περιόδου μέσα στη μέρα αλλα σε πολύ μικρή συχνότητα ! Και κάποιες καούρες όμως οι καούρες πρέπει να είναι από τη Γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση που έχω αν και είχε να με πιάσει πάνω από έναν χρόνο!

Καλησπέρα στα κορίτσια μου και χρόνια πολλα σε όλες !!!! Ευχομαι υγεια πανω απ όλα και με το καλο να γίνουν όλες μανούλες !!!! 
εγω να σ πω εχω χάσει τις ελπίδες μου!! Τα πονάκια κατω χαμηλά σταμάτησαν και επισης απο χθες εχει πρηστεί το στήθος μου όπως παντα μια βδομάδα πριν τη περίοδο 😪😪😪 

διαβαζω τόσες μέρες για τυχον συμπτώματα και τα περισσότερα ξεκινούν μετα την έκτη εβδομάδα. Οποτε δεν ξέρω αν μπορούμε όντως να προσεγγίσουμε κατι πριν την κάθυστέρηση ως πιθανό συμπτώματα.  Περα απ αυτα που μοιάζουν με της εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χριστός ανεστη κορίτσια χρόνια πολλά!

εγω τα συπτωματα που είχα πριν το τεστ  που βγήκε θετικό 32 μέρα του κύκλου μια βδομαδα πριν περίπου 

1: πολλά νευρα 

2: ένα βαρος κάτω στην κοιλιά μου (αυτό δεν το ξανά είχα πριν από περίοδο ) και τσιμπήματα 

3: ρίγος κρύωνα παρά πολύ σαν να ανεβάζω πυρετο χωρίς να έχω πυρετο αυτό με έπιανε μέσα στην μέρα μερικές φορές απότομα που συνεχίστηκε και μερικές βδομαδες 

4: πόνο στην πλάτη (όχι στη μέση )

5: μια μέρα πριν το θετικό τεστ μαγείρευα και μου μύρισε άσχημα το πιπερι βρωμουσε κάπως περίεργα και αυτο μου κρατησε για αρκετό καιρό αλλα μόνο με το πιπερι ειχα θέμα 

6: αυτο δεν είναι σύμπτωμα αλλα θα το γράψω το πρωί πριν κάνω το τεστ ειχα δει όνειρο ότι ήταν θετικό που δεν ειχα ξανά δει τέτοιο όνειρο 

Στο σήμερα ακόμα δεν μου έχει έρθει η περιοδος 45 μερες και περιμένω.. περιμένω.. αντε να δουμε βαρέθηκα.. 

δεν έχω τπτ από αυτά 😩 κορίτσι μου εσυ δεν είχες κάνει πριν λίγες τεστ ωορρηξιας και είχε βγείτε θετικο;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλησπέρα στα κορίτσια μου και χρόνια πολλα σε όλες !!!! Ευχομαι υγεια πανω απ όλα και με το καλο να γίνουν όλες μανούλες !!!! 
εγω να σ πω εχω χάσει τις ελπίδες μου!! Τα πονάκια κατω χαμηλά σταμάτησαν και επισης απο χθες εχει πρηστεί το στήθος μου όπως παντα μια βδομάδα πριν τη περίοδο 😪😪😪 

διαβαζω τόσες μέρες για τυχον συμπτώματα και τα περισσότερα ξεκινούν μετα την έκτη εβδομάδα. Οποτε δεν ξέρω αν μπορούμε όντως να προσεγγίσουμε κατι πριν την κάθυστέρηση ως πιθανό συμπτώματα.  Περα απ αυτα που μοιάζουν με της εγκυμοσύνης 

Το στήθος  είναι συμπτωμα και εγκυμοσύνης που έχεις ! Εγώ δεν έχω ούτε πονο στο στήθος ούτε πρήξιμο τπτ😩 αχ πως θα περάσουν οι μέρες ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χριστός ανεστη κορίτσια χρόνια πολλά!

εγω τα συπτωματα που είχα πριν το τεστ  που βγήκε θετικό 32 μέρα του κύκλου μια βδομαδα πριν περίπου 

1: πολλά νευρα 

2: ένα βαρος κάτω στην κοιλιά μου (αυτό δεν το ξανά είχα πριν από περίοδο ) και τσιμπήματα 

3: ρίγος κρύωνα παρά πολύ σαν να ανεβάζω πυρετο χωρίς να έχω πυρετο αυτό με έπιανε μέσα στην μέρα μερικές φορές απότομα που συνεχίστηκε και μερικές βδομαδες 

4: πόνο στην πλάτη (όχι στη μέση )

5: μια μέρα πριν το θετικό τεστ μαγείρευα και μου μύρισε άσχημα το πιπερι βρωμουσε κάπως περίεργα και αυτο μου κρατησε για αρκετό καιρό αλλα μόνο με το πιπερι ειχα θέμα 

6: αυτο δεν είναι σύμπτωμα αλλα θα το γράψω το πρωί πριν κάνω το τεστ ειχα δει όνειρο ότι ήταν θετικό που δεν ειχα ξανά δει τέτοιο όνειρο 

Στο σήμερα ακόμα δεν μου έχει έρθει η περιοδος 45 μερες και περιμένω.. περιμένω.. αντε να δουμε βαρέθηκα.. 

πόσες μέρες έχουν περάσει απο το θετικό τεστακι ωορηξιας που είχες κανει;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το στήθος  είναι συμπτωμα και εγκυμοσύνης που έχεις ! Εγώ δεν έχω ούτε πονο στο στήθος ούτε πρήξιμο τπτ😩 αχ πως θα περάσουν οι μέρες ;;;;

https://vm.tiktok.com/ZGJa33omY/ Να το το κοριτσι εδω !!! Κανενα σύμπτωμα 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

δεν έχω τπτ από αυτά 😩 κορίτσι μου εσυ δεν είχες κάνει πριν λίγες τεστ ωορρηξιας και είχε βγείτε θετικο;;; 

Καλα η κάθε κοπέλα ειναι διαφορετική πχ εγω δεν είχα στηθος πρησμένο ενω αλλες κοπελεσ το έχουν αλλες πάλι δεν έχουν καθόλου συμπτώματα

 Ναι θετικό τεστ ωορρηξιας και είχα μια επαφή εκείνη την μέρα μετά ηρθα στο πατρικο μου όποτε δεν μπορούσα να έχω άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

πόσες μέρες έχουν περάσει απο το θετικό τεστακι ωορηξιας που είχες κανει;;;;; 

5 μερες πέρασαν αλλά είχα θετικό τεστ 41 ημέρα του κύκλου πολύ αργά 

στην 18 ημέρα του κύκλου είχα πάει για τεστ παπ και π γιατρός μου είπε έκανα ωορρηξία αλλά τότε τεστ δεν είχα κάνει εγω

και έκανα τυχαία στην 41 ημέρα του κύκλου γιατί είχα υγρά και βγήκε θετικό φουλ όποτε δεν ξέρω τι έγινε 🤔 έκανε λαθος ο γιατρός ; Το τεστ ; Δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το στήθος  είναι συμπτωμα και εγκυμοσύνης που έχεις ! Εγώ δεν έχω ούτε πονο στο στήθος ούτε πρήξιμο τπτ😩 αχ πως θα περάσουν οι μέρες ;;;;

Κορίτσι μου εγώ δεν είχα ούτε πόνο-πρήξιμο στο στήθος, ούτε τίποτα πέρα από λαχάνιασμα, ταχυκαρδία και ίλιγγο 4-5 μέρες πριν. Κάθε φορά πριν την περίοδο είχα οοολα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης, ενώ όταν τελικά υπήρχε δεν είχα σχεδόν τίποτα ιδιαίτερο πέρα από τα όσα προανέφερα. Γενικά, εγώ ούτε τώρα που κλείνω την 7η εβδομάδα δεν έχω σχεδόν τίποτα και γενικά πιστεύω κάθε γυναίκα είναι εντελώς διαφορετική και το σώμα σου μπορεί να σε εκπλήξει 😉😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elk είπε:

5 μερες πέρασαν αλλά είχα θετικό τεστ 41 ημέρα του κύκλου πολύ αργά 

στην 18 ημέρα του κύκλου είχα πάει για τεστ παπ και π γιατρός μου είπε έκανα ωορρηξία αλλά τότε τεστ δεν είχα κάνει εγω

και έκανα τυχαία στην 41 ημέρα του κύκλου γιατί είχα υγρά και βγήκε θετικό φουλ όποτε δεν ξέρω τι έγινε 🤔 έκανε λαθος ο γιατρός ; Το τεστ ; Δεν ξέρω 

Αν πάρουμε τοτε ως πιθανότητα τη περίπτωση πως  ο γιατρός έκανε λάθος την 18η ημέρα και η ωορηξια Σου έλαβε μέρος την 41η ημέρα κύκλου ,θα αδιάθετησεις σε 12-16ημερες. Θυμάμαι θηλάζεις  σωστα;; Παίζει σιγουρα ρόλο και αυτο στον κύκλο σου. Εχεις επαναλάβει τεστ εγκυμοσύνης ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...