Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου πάλι σήμερα έχω πονάκια έντονα , και με πονάει κ η μέση!!! Πηγαίνω τουαλέτα και δν βλέπω τίποτα!!! 
επισης ν σας πω ότι τώρα τ μεσημέρι εφαγα αρακά με έλιες και πατατάκια με αλάτι!!!! 😂😂😂

Τεστ ποτε είναι να κανείς ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

18 λέει η εφαρμογή ότι είναι να μου ρθει περίοδος ! 

Κρατήσου 2 μερουλες ακομα !!! Κ κανεις ενα πρώιμης ανίχνευσης. Διάβασε σημερα απο κάποια κοπέλα πως τα μόνα που δν βγάζουν indent ειναι τα predictor early ! 🤞🏿🤞🏿🤞🏿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

@marinamanoulitsa  @Cat96 περιμένουμε τις χοριακες σας! 🤰🤰

Οτι ετοιμαζόμουν να σας στείλω! Κοριτσια είμαι πλέον 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χοριακη βγήκε 66.70 ❤️ ομολογώ πως τώρα που είδα τα αποτελέσματα πήρα μια δόση χαράς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Οτι ετοιμαζόμουν να σας στείλω! Κοριτσια είμαι πλέον 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χοριακη βγήκε 66.70 ❤️ ομολογώ πως τώρα που είδα τα αποτελέσματα πήρα μια δόση χαράς!!

Τέλεια αύξηση!! Μπράβο κορίτσι μου 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Οτι ετοιμαζόμουν να σας στείλω! Κοριτσια είμαι πλέον 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χοριακη βγήκε 66.70 ❤️ ομολογώ πως τώρα που είδα τα αποτελέσματα πήρα μια δόση χαράς!!

Κάποια είναι εγκυουλα! Κάποια του χρόνου θα είναι αγκαλιά με το μπεμπεκι της! Κάποια δεν θα φάει κοκορέτσι το Πάσχα! 😂😂😂

Αντε να μπει το μαρινακι να το κάψουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Οτι ετοιμαζόμουν να σας στείλω! Κοριτσια είμαι πλέον 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χοριακη βγήκε 66.70 ❤️ ομολογώ πως τώρα που είδα τα αποτελέσματα πήρα μια δόση χαράς!!

Κορίτσι μου γλυκόοοο συγχαρητήρια!!!!!! Είσαι εγκυουλα!!! 🥰🥰🥰 τι καλά τι καλά!!!! Άντε άντε σκόρπισε κ εσυ μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️ α κ να πας την χοριακη σου στη «φίλη» σου να την τρίψεις στην μούρη !!!! 
μπραβο ρε γλυκουλα!!! Πολύ χάρηκα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κάποια είναι εγκυουλα! Κάποια του χρόνου θα είναι αγκαλιά με το μπεμπεκι της! Κάποια δεν θα φάει κοκορέτσι το Πάσχα! 😂😂😂

Αντε να μπει το μαρινακι να το κάψουμε! 

Μην μου λες τέτοιααα! Δεν κάνει να φάω κοκορέτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Οτι ετοιμαζόμουν να σας στείλω! Κοριτσια είμαι πλέον 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χοριακη βγήκε 66.70 ❤️ ομολογώ πως τώρα που είδα τα αποτελέσματα πήρα μια δόση χαράς!!

Συγχαρητήρια cat μου !!!! 👏🏼👏🏼👏🏼❤️ με το καλο!!! Ευχομαι μια τελειομηνη υγιή εγκυμοσύνη ! Με το καλο το μωράκι σας !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

18 λέει η εφαρμογή ότι είναι να μου ρθει περίοδος ! 

Θέλεις λιγες μερες ακομα για να κανείς τεστ άντε μακάρι να βγει θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Τέλεια αύξηση!! Μπράβο κορίτσι μου 😍😍😍😍

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου γλυκόοοο συγχαρητήρια!!!!!! Είσαι εγκυουλα!!! 🥰🥰🥰 τι καλά τι καλά!!!! Άντε άντε σκόρπισε κ εσυ μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️ α κ να πας την χοριακη σου στη «φίλη» σου να την τρίψεις στην μούρη !!!! 
μπραβο ρε γλυκουλα!!! Πολύ χάρηκα!!! 

 

Κοριτσια μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ και περισσότερο που είστε δίπλα μου και ενδιαφέρεστε και με εμψυχώνεται ❤️ ελπίζω να συνεχίσει έτσι καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Συγχαρητήρια cat μου !!!! 👏🏼👏🏼👏🏼❤️ με το καλο!!! Ευχομαι μια τελειομηνη υγιή εγκυμοσύνη ! Με το καλο το μωράκι σας !!!! 

Σε ευχαριστώ γλυκό μου πλάσμα!!! Στέλνω όλη μου την ενέργεια να είσαι μια από τις επόμενες ❤️ δεν φεύγουμε από αυτό το τσατ μέχρι να γεννήσουν όλες!!! Προσέξτε τι είπα όχι μα μείνουν έγκυες να γεννήσουν ❤️ σας λατρεύω όλες μια προς μια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Μην μου λες τέτοιααα! Δεν κάνει να φάω κοκορέτσι; 

Με το καλό κορίτσι εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰 όχι δεν κάνει το κοκορέτσι δυστηχως αλλά χαλάλι 

Κριμα που δεν θα δούμε τα μουτρα της μαίας 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa εχω φάει όλα τα νύχια και πετσακια μαζι … σε λιγο θα προχωρήσω σε επόμενο μέλος του σώματος ! Λυπήσου με !!!!!! 
τι γινεται;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@marinamanoulitsa εχω φάει όλα τα νύχια και πετσακια μαζι … σε λιγο θα προχωρήσω σε επόμενο μέλος του σώματος ! Λυπήσου με !!!!!! 
τι γινεται;;;;;;;;

Βραζει και χύνεται 😒

Εεε κορίτσια ένα θα σας πω!!! ΑΡΝΗΤΙΚΉ ΧΟΡΙΑΚΉ!!!!!!! Τα νεύρα μου με τα τεστ αλήθεια σας λέω!!!! Ο γυναικολόγος με λέει εμ στα έλεγα εγώ περίμενε και την χοριακή.... Προφανώς μου λέει μειώθηκε η ροή της περιόδου σου σε αυτό τον κύκλο δεν είναι ανησυχητικό και ο πόνος.. Μάλλον κρυώσεις!!! Α καλά λέω... Τζάμπα πήρα προγεστερονη δηλαδή εχθές... Ε δεν παθαίνεις κάτι λέει με 1 χάπι.. Λοιπόν μου λέει τώρα πάρε τεστ ωορρηξίας και συνεχίζουμε!!!!! Ποια μου είπε για το συγκεκριμένο τεστ ότι είναι χάλια;;;; @Girlyεσύ;;;; δίκιο είχες... Τα νεύρα μου αλήθεια!!! Τέλος πάντων... Συνεχίζουμε... Κορίτσια τι να πω δεν ξέρω... Συνεχιζουμε με τα άκυρα τεστ 😬🤐🤐🤐🤐 αντε μην βρίσω Μεγάλη Εβδομάδα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Οτι ετοιμαζόμουν να σας στείλω! Κοριτσια είμαι πλέον 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χοριακη βγήκε 66.70 ❤️ ομολογώ πως τώρα που είδα τα αποτελέσματα πήρα μια δόση χαράς!!

Γιουχουυυυυ να τα... Να τα ευχάριστα!!! Μπράβο κοπέλα μου μπράβο.. Πήγαινε τώρα στην αχώνευτη και τριψτο στη μούρη της!!! 🙏😊😊😊😊 Τελειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Με το καλό κορίτσι εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰 όχι δεν κάνει το κοκορέτσι δυστηχως αλλά χαλάλι 

Κριμα που δεν θα δούμε τα μουτρα της μαίας 😎

Θα πάω να την βρίσω δεν το γλυτώνει!!

Αλλα ευχαριστώ κοριτσάκι μου εύχομαι το καλύτερο για όλες μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βραζει και χύνεται 😒

Εεε κορίτσια ένα θα σας πω!!! ΑΡΝΗΤΙΚΉ ΧΟΡΙΑΚΉ!!!!!!! Τα νεύρα μου με τα τεστ αλήθεια σας λέω!!!! Ο γυναικολόγος με λέει εμ στα έλεγα εγώ περίμενε και την χοριακή.... Προφανώς μου λέει μειώθηκε η ροή της περιόδου σου σε αυτό τον κύκλο δεν είναι ανησυχητικό και ο πόνος.. Μάλλον κρυώσεις!!! Α καλά λέω... Τζάμπα πήρα προγεστερονη δηλαδή εχθές... Ε δεν παθαίνεις κάτι λέει με 1 χάπι.. Λοιπόν μου λέει τώρα πάρε τεστ ωορρηξίας και συνεχίζουμε!!!!! Ποια μου είπε για το συγκεκριμένο τεστ ότι είναι χάλια;;;; @Girlyεσύ;;;; δίκιο είχες... Τα νεύρα μου αλήθεια!!! Τέλος πάντων... Συνεχίζουμε... Κορίτσια τι να πω δεν ξέρω... Συνεχιζουμε με τα άκυρα τεστ 😬🤐🤐🤐🤐 αντε μην βρίσω Μεγάλη Εβδομάδα.... 

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου μην απογοητευεσαι ! Σίγουρα μην ξαναπάρεις αυτά τα τεστ! Και είναι μεγάλη εβδομάδα ο θεούλης όλες μας βλέπει και όλες μας ακούει, τον επόμενο μήνα θα ρθει το θετικουλη το νιώθω, έρχονται πολλά τεστ θετικά από εδώ και πέρα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γιουχουυυυυ να τα... Να τα ευχάριστα!!! Μπράβο κοπέλα μου μπράβο.. Πήγαινε τώρα στην αχώνευτη και τριψτο στη μούρη της!!! 🙏😊😊😊😊 Τελειααα

Ετσι της αξίζει της βλαμμενης ! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βραζει και χύνεται 😒

Εεε κορίτσια ένα θα σας πω!!! ΑΡΝΗΤΙΚΉ ΧΟΡΙΑΚΉ!!!!!!! Τα νεύρα μου με τα τεστ αλήθεια σας λέω!!!! Ο γυναικολόγος με λέει εμ στα έλεγα εγώ περίμενε και την χοριακή.... Προφανώς μου λέει μειώθηκε η ροή της περιόδου σου σε αυτό τον κύκλο δεν είναι ανησυχητικό και ο πόνος.. Μάλλον κρυώσεις!!! Α καλά λέω... Τζάμπα πήρα προγεστερονη δηλαδή εχθές... Ε δεν παθαίνεις κάτι λέει με 1 χάπι.. Λοιπόν μου λέει τώρα πάρε τεστ ωορρηξίας και συνεχίζουμε!!!!! Ποια μου είπε για το συγκεκριμένο τεστ ότι είναι χάλια;;;; @Girlyεσύ;;;; δίκιο είχες... Τα νεύρα μου αλήθεια!!! Τέλος πάντων... Συνεχίζουμε... Κορίτσια τι να πω δεν ξέρω... Συνεχιζουμε με τα άκυρα τεστ 😬🤐🤐🤐🤐 αντε μην βρίσω Μεγάλη Εβδομάδα.... 

Βρε μήπως ήταν βιοχημική; Εντύπωση μου κάνει... Και γιατί να μειώθηκε ξαφνικά η ροή της περιόδου σου;!

Δεν πειράζει. Πάμε γερά για τον επόμενο μήνα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τωρα σοβαρά;;;; Ειναι δυνατόν ;;; Ειναι δυνατόν να βγάζει ροζ γραμμή το τεστ και να ειναι ελαττωματικό ;;;!!! Θα τρελαθούμε ;! Να καταλάβω τις γραμμές indent ,να καταλάβω τα clear blue που πραγματικά δεν ειναι να τα παίρνεις σοβαρά. Αλλα τεστ με ροζ γραμμή και να μην εισαι έγκυος;! Εχω παθει τωρα σοκ 🥴🥴🥴😖😖😖😖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ρε κορίτσια τωρα σοβαρά;;;; Ειναι δυνατόν ;;; Ειναι δυνατόν να βγάζει ροζ γραμμή το τεστ και να ειναι ελαττωματικό ;;;!!! Θα τρελαθούμε ;! Να καταλάβω τις γραμμές indent ,να καταλάβω τα clear blue που πραγματικά δεν ειναι να τα παίρνεις σοβαρά. Αλλα τεστ με ροζ γραμμή και να μην εισαι έγκυος;! Εχω παθει τωρα σοκ 🥴🥴🥴😖😖😖😖

Στην κολλητή μου ήταν κατακόκκινη η γραμμή και δεν ήταν έγκυος... Άλλη εταιρία... Δεν θυμάμαι ποια... Τελικά σαν το αίμα, τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσιαααα!! Ευχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη σε όλες τις εγκυούλες μας 🫶🫶 Δεν γράφω συχνά αλλά σας διαβάζω συνέχεια! Στις υπόλοιπες ηθικό ακμαιοτατο και θα έρθει το μπεμπάκι...ισως εκείνο να ξέρει πότε είναι η κατάλληλη στιγμή . Στα δικα μου νέα, ( 6 Μαρτίου  είχα κάνει την αποξεση) σήμερα μου ήρθε περίοδος και κάπως χάρηκα . Ναι ναι υπάρχουν κι αυτές οι στιγμές που την βλέπουμε την ακατανομαστη και χαιρόμαστε. Μικρή ροή προς το παρόν και κανένα συμπτώματα νωρίτερα απλά εμφανίστηκε. Μετά το γεγονός μου έχει μπει στο μυαλό να αλλάξω γυναικολόγο. Όχι ότι φταίει η γιατρός αλλά το έχω συνδιάσει και δεν θέλω να πάω στην ίδια . Οπότε σκέφτομαι να πάρω τηλ και να προγραμματίσω ένα ραντεβού σε κάποια άλλη που βρήκα . Επίσης, νομίζω πως θελω τον χρόνο μου για νέες προσπαθειες. Τουλάχιστον δεν θέλω να μπω εντατικά σε αυτές.Είμαστε και σε αναζήτηση νέου σπιτιού και με αγχωνει αυτό. Τα είπα όλα μαζί αλλά τώρα βρήκα ευκαιρία να γράψω . 🫣

Και κάτι που είδα στο ινσταγκραμ και έχουμε ταυτιστεί όλες 

https://www.instagram.com/reel/CqGgCuhtr13/?igshid=MTIyMzRjYmRlZg==

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...