Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου εγώ τερμάτισα με την κούραση...πήγα τον μικρό στη δραστηριότητα ευτυχώς με τον άντρα μου, απευθείας μετά τη δουλειά..στην οποία παρεμπιπτόντως δεν έκανα τίποτα κουραστικό..προς το τέλος ζαλίστηκα κ με πήγε ο άντρας μου στο αμάξι να καθίσω..ένιωθα πέσω κάτω ...

Για πείτε έγκυουλες μου έτσι νιώθατε? Γιατί ειλικρινά θα αρχίσω να πιστεύω ότι είμαι έγκυος..αν δεν είμαι όμως δε ξέρω πόσο πολύ μπορεί να με κάνει χώμα το προεμμηνορροϊκό σύνδρομο...ήρθα σπιτι κ ξάπλωσα. Ίσως δεν έχω φάει κ καλά ..δεξερω... περιμένω αύριο να κάνω τέστ . Αν είναι αρνητικό κ συνεχίσω να νιώθω έτσι,μάλλον πρέπει να κάνω γενικές εξετάσεις ... Κ όπως καταλαβαίνετε αγχώθηκα...δε νομίζω να με έχετε ξανακουσει να το λέω αυτό... ειλικρινά εύχομαι να οφείλεται σε εγκυμοσύνη η σε προεμμηνορροϊκό σύνδρομο.

 

 

 

Κορίτσι μου εγώ το είχα αυτό μια μέρα πριν το τεστ, αλλά γενικά εγώ έχω και αρκετά πεσμένο σίδηρο φεριτίνη κλπ. Σε κάθε περίπτωση, αν δεν έχεις κάνει γενικές, κλείσε να κάνεις γιατί έχω δυο περιπτώσεις απ τον κύκλο μου που η λήψη σιδήρου έκανε θαύματα! Παρόλα αυτααα, εγώ θέλω να πιστεύω σε αυτόν τον μήνα σου 🤞🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσι μου εγώ το είχα αυτό μια μέρα πριν το τεστ, αλλά γενικά εγώ έχω και αρκετά πεσμένο σίδηρο φεριτίνη κλπ. Σε κάθε περίπτωση, αν δεν έχεις κάνει γενικές, κλείσε να κάνεις γιατί έχω δυο περιπτώσεις απ τον κύκλο μου που η λήψη σιδήρου έκανε θαύματα! Παρόλα αυτααα, εγώ θέλω να πιστεύω σε αυτόν τον μήνα σου 🤞🏼❤️

Η αλήθεια είναι ότι γενικά κ γω φλερτάρω πολύ με χαμηλό σιδηρο, αιματοκρίτη κλπ...ίσως επεσαν αρκετά τώρα κ για αυτό νιώθω έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου...η περίοδος μου είναι προ των πυλών...ήρθα για ύπνο κ πριν ξαπλώσω πάω πάντα τουαλέτα. Στο σκούπισμα είδα ένα μηδαμινό σαν καφέ αλλά αναιπαισθητο...οπότε ετοιμάζεται αύριο πρωί πρωί να κάνει εμφάνιση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου...η περίοδος μου είναι προ των πυλών...ήρθα για ύπνο κ πριν ξαπλώσω πάω πάντα τουαλέτα. Στο σκούπισμα είδα ένα μηδαμινό σαν καφέ αλλά αναιπαισθητο...οπότε ετοιμάζεται αύριο πρωί πρωί να κάνει εμφάνιση!!

Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται!! Περίμενε να δούμε αύριο αν θα έρθει και αν όντως έρθει τότε πας και για γενικές!! Αν και νομίζω ότι αυτό μπορεί να είναι και λόγο καιρού που είναι κάπως άστατος κορίτσι μου.. μην βάζεις με το νου σου το κακό!! Περιμένουμε νεότερα αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου...η περίοδος μου είναι προ των πυλών...ήρθα για ύπνο κ πριν ξαπλώσω πάω πάντα τουαλέτα. Στο σκούπισμα είδα ένα μηδαμινό σαν καφέ αλλά αναιπαισθητο...οπότε ετοιμάζεται αύριο πρωί πρωί να κάνει εμφάνιση!!

Καληνύχτα κορίτσι μου... Ευχομαι να μην έρθει... Αυτό που είπες για την ζάλη.. Εγώ είχα ζάλη πολύ στις εγκυμοσύνες μου... Αλλά μπορεί να είναι και μάτι... Κάτσε να σε ξεματιασω 😜🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄 Ξου Ξου περίοδος Ξου Ξου 🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου...η περίοδος μου είναι προ των πυλών...ήρθα για ύπνο κ πριν ξαπλώσω πάω πάντα τουαλέτα. Στο σκούπισμα είδα ένα μηδαμινό σαν καφέ αλλά αναιπαισθητο...οπότε ετοιμάζεται αύριο πρωί πρωί να κάνει εμφάνιση!!

Κορίτσι μου περίμενε να δούμε και αύριο αν έρθει κανονικά ! Αν έρθει σίγουρα είναι από την περίοδο γτ και εγώ πολλές φορές είμαι πολύ χάλια μια μέρα πριν την περίοδο γτ έχω γενικότερα και χαμηλή πίεση! Εύχομαι όμως να είναι από μπεμπεεε❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να μαι κ εγώ!!!! Σας διαβάζω καθημερινά αλλά δν σα σ προλαβαίνω ν απαντήσω!!! Επίσης κάποιες στιγμές κολλάει κιόλας με αποτέλεσμα ν πάω ν στείλω κ ν μην έρχεται ε κ μετά βγαίνω και ξεχνιέμαι!!! 
@Girly μου ευχομαι ν είναι μπεμπέ και όχι περίοδος !!! Πάντως κ γώ έτσι νιώθω αυτές τις μέρες !!! Γενικά από τη περίοδο και μετά πολύ ύπνο ατονία και υπνηλία!!! Φοβερή υπνηλία !!! Ν κοιμάμαι όπου βρω!!!! Επίσης τρομερή πείνα , τρωω οτι βρω μπροστά μου κυριολεκτικά !!!! 😂 
 

στις υπόλοιπες , αυτές που περιμένουν να μην τους έρθει !!! Και αυτές που έχουν γρήγορα ν τελειώσει ν μπουν κ πάλι στο λοβ ζοουν!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου να μαι κ εγώ!!!! Σας διαβάζω καθημερινά αλλά δν σα σ προλαβαίνω ν απαντήσω!!! Επίσης κάποιες στιγμές κολλάει κιόλας με αποτέλεσμα ν πάω ν στείλω κ ν μην έρχεται ε κ μετά βγαίνω και ξεχνιέμαι!!! 
@Girly μου ευχομαι ν είναι μπεμπέ και όχι περίοδος !!! Πάντως κ γώ έτσι νιώθω αυτές τις μέρες !!! Γενικά από τη περίοδο και μετά πολύ ύπνο ατονία και υπνηλία!!! Φοβερή υπνηλία !!! Ν κοιμάμαι όπου βρω!!!! Επίσης τρομερή πείνα , τρωω οτι βρω μπροστά μου κυριολεκτικά !!!! 😂 
 

στις υπόλοιπες , αυτές που περιμένουν να μην τους έρθει !!! Και αυτές που έχουν γρήγορα ν τελειώσει ν μπουν κ πάλι στο λοβ ζοουν!! ❤️❤️❤️❤️

Καλώς την❤️εσυ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου ; Μπαίνεις στο Λόβ ζοουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!☀️☀️☀️

Κορίτσια μου γλυκά! Πρωί πρωί ήρθε η φιλενάδα μου! Κόκκινη και ζωηρή! Το γκρουπακι παράνοια Απριλίου μόλις έκλεισε! Σειρά τώρα έχει το επόμενο γκρούπ! Πάντως έστω και μια μια το μήνα να βγάζει θετικό τεστ ,κάτι είναι και αυτό !!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα!!!☀️☀️☀️

Κορίτσια μου γλυκά! Πρωί πρωί ήρθε η φιλενάδα μου! Κόκκινη και ζωηρή! Το γκρουπακι παράνοια Απριλίου μόλις έκλεισε! Σειρά τώρα έχει το επόμενο γκρούπ! Πάντως έστω και μια μια το μήνα να βγάζει θετικό τεστ ,κάτι είναι και αυτό !!! 

 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Άντε πάμε για τον επόμενο μήνα τώρα δυνατά!! Ακόμα νομίζω υπάρχει μια μικρή ελπίδα για την @Dimitra24 μπας και δούμε ένα θετικό!! Πάντως για μένα η παράνοια ξεκίνησε.. 2 μέρα μετά την ωορρηξία 😁😁 έχω ακόμα 12 μέρες μέχρι την περίοδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα!!!☀️☀️☀️

Κορίτσια μου γλυκά! Πρωί πρωί ήρθε η φιλενάδα μου! Κόκκινη και ζωηρή! Το γκρουπακι παράνοια Απριλίου μόλις έκλεισε! Σειρά τώρα έχει το επόμενο γκρούπ! Πάντως έστω και μια μια το μήνα να βγάζει θετικό τεστ ,κάτι είναι και αυτό !!! 

 

Ααα ρε την ρημάδα.. Έτσι και εμένα τον Απρίλιο αυτό τον μήνα.. Μου ήρθε πρωί πρωί με έντονη ροή.... Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό.. Συνήθως έρχεται με ροζ...μας δουλεύει και αυτή η περίοδος!!!! Καλημερα κορίτσι μου... Παμε δυναμικά για Μάιο 🙏🙏🙏😁😁😁😁 εγώ πάντα άνοιξη - καλοκαίρι εμένα έγκυος.. Ποτε χειμώνα.. Λένε καλοκαίρι και άνοιξη μένουν  οι πιο πολλές εγκυες.. Τυχαίο;;; είναι ο καιρός της γονιμοποίησης😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααα ρε την ρημάδα.. Έτσι και εμένα τον Απρίλιο αυτό τον μήνα.. Μου ήρθε πρωί πρωί με έντονη ροή.... Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό.. Συνήθως έρχεται με ροζ...μας δουλεύει και αυτή η περίοδος!!!! Καλημερα κορίτσι μου... Παμε δυναμικά για Μάιο 🙏🙏🙏😁😁😁😁 εγώ πάντα άνοιξη - καλοκαίρι εμένα έγκυος.. Ποτε χειμώνα.. Λένε καλοκαίρι και άνοιξη μένουν  οι πιο πολλές εγκυες.. Τυχαίο;;; είναι ο καιρός της γονιμοποίησης😜

Εσύ κορίτσι μου πως πας από συμπτώματα?? Περιμένουμε το καινούριο θέμα από σένα και το θετικό τεστ εγκυμοσύνης!!! 🥰🥰🥰🥰 Είσαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη σωστά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εσύ κορίτσι μου πως πας από συμπτώματα?? Περιμένουμε το καινούριο θέμα από σένα και το θετικό τεστ εγκυμοσύνης!!! 🥰🥰🥰🥰 Είσαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη σωστά??

7 ημέρες πριν ναι!!! Ε δεν ξαναμιλάω για συμπτώματα αλήθεια.. Μας δουλεύει η περίοδος μου φαίνεται... Όλες λέμε για συμπτώματα και μετά τίποτα... Απλά περιμένω καθυστέρηση.. Αυτή τη φορά είπα θα περιμένω την 1η ημέρα καθυστέρησης και τότε θα κάνω τεστ... Ευχομαι να το καταφέρω 😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα !! 
 

@Girlyμου δε πειράζει .. πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα ..και θα συμφωνήσω με την @marinamanoulitsaοτι η άνοιξη είναι πολύ γόνιμη περίοδος !! 
Εγω ετοιμάζομαι να πάω για χοριακη .. δεν έχω πολυ καλή ψυχολογία η αλήθεια είναι πιστεύω θα είναι αρνητική αλλά μακάρι να πέφτω έξω .. το στήθος μου από χθες έχει γίνει τούμπανο και άρχισε να με πονάει και λίγο .. σε λίγες ώρες ελπίζω να ξέρω .. 

Κατι άσχετο .. ο γυναικολόγος μου έγραψε και προλακτινη να κάνω γιατί τρέχει το στήθος μου μερικές φορές γαλα και μου είπε να τις κάνω μαζί τώρα  .. χθες που πήρα να ρωτήσω στο μικροβιολογικό μου είπαν ότι γίνεται μόνο την 1η μέχρι την 4η μέρα του κύκλου .. εσείς τι ξέρετε ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορίτσια μου !! Καλη παρασκεουλα !!! Έρχεται ωραίο τριημερακι ‘ ας κρατήσουμε αυτο ως το θετικό της ημέρας … και ας ξορκίσουμε τη χαμένη που έρχεται κάθε μήνα … λες και την αναζητήσαμε … μωρε λετε το κόλπο τελικα ειναι να μην την αναφέρουμε καθολου ;;;;! Μπάς και εξαφανιστεί πλήρως ;! 
@Girly παμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα !!!! 
@cat12 κατέβηκε κανονικα η σιχαμένη;;

@Dimitra24 σου Ευχομαι καλα αποτελέσματα με ενα τεεεεεραστιο νούμερο στη χοριακη σου κοριτσι μου !!! Όσο για τις ορμόνες ξέρω απ τον δικο μου γιατρό πως συστήνει απο 2η έως 4η μερα το πολυ να γίνονται αυτές ! Αλλα ισως ο γιατρός σου κατι να θελει να δει ούτως η άλλως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna @marinamanoulitsa έτσι κορίτσια μου.. δυναμικά για τον άλλο μήνα!!εγώ περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να πάρω τη γιατρό να μου γράψει γενικές εξετάσεις..προφανώς ο σίδηρος κλπ είναι πεσμένα και θα χρειαστώ συμπληρώματα.

@Dimitra24 καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Αναμένουμε αποτελέσματα!! 

 @Kate1992 μας έλειψες ! Αντε έρχεται ο καιρός σου! Πιασε δουλειά!!!!

 @Mpourmpoulo με το καλό η σαλπιγγογραφια! Να ξεβουλωνουν τα συστήματα να είναι έτοιμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια κορίτσια μου !! Καλη παρασκεουλα !!! Έρχεται ωραίο τριημερακι ‘ ας κρατήσουμε αυτο ως το θετικό της ημέρας … και ας ξορκίσουμε τη χαμένη που έρχεται κάθε μήνα … λες και την αναζητήσαμε … μωρε λετε το κόλπο τελικα ειναι να μην την αναφέρουμε καθολου ;;;;! Μπάς και εξαφανιστεί πλήρως ;! 
@Girly παμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα !!!! 
@cat12 κατέβηκε κανονικα η σιχαμένη;;

@Dimitra24 σου Ευχομαι καλα αποτελέσματα με ενα τεεεεεραστιο νούμερο στη χοριακη σου κοριτσι μου !!! Όσο για τις ορμόνες ξέρω απ τον δικο μου γιατρό πως συστήνει απο 2η έως 4η μερα το πολυ να γίνονται αυτές ! Αλλα ισως ο γιατρός σου κατι να θελει να δει ούτως η άλλως. 

Χμμμ λες??? Είμαι μέσα! Από δω και πέρα θα λέω μόνο τις μέρες μετά την ωορρηξία ή καλύτερα την ημέρα του κύκλου! Ποιες είναι αυτή η περίοδος?? Δεν την ξέρω!!! Χαχαχαχα 

Όπως τα είπες! Να περάσουμε τέλειο τριήμερο η διήμερο για μας που και τα Σάββατα είναι πιασμένα με δουλειά! Αλήθεια τι λέτε να κάνετε την πρωτομαγιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρααα !! 
 

@Girlyμου δε πειράζει .. πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα ..και θα συμφωνήσω με την @marinamanoulitsaοτι η άνοιξη είναι πολύ γόνιμη περίοδος !! 
Εγω ετοιμάζομαι να πάω για χοριακη .. δεν έχω πολυ καλή ψυχολογία η αλήθεια είναι πιστεύω θα είναι αρνητική αλλά μακάρι να πέφτω έξω .. το στήθος μου από χθες έχει γίνει τούμπανο και άρχισε να με πονάει και λίγο .. σε λίγες ώρες ελπίζω να ξέρω .. 

Κατι άσχετο .. ο γυναικολόγος μου έγραψε και προλακτινη να κάνω γιατί τρέχει το στήθος μου μερικές φορές γαλα και μου είπε να τις κάνω μαζί τώρα  .. χθες που πήρα να ρωτήσω στο μικροβιολογικό μου είπαν ότι γίνεται μόνο την 1η μέχρι την 4η μέρα του κύκλου .. εσείς τι ξέρετε ;; 

Κορίτσι μου και εμένα για τις ορμονικές μου είπε η γιατρός ότι γίνεται 2-5 μέρα περιόδου.. αλλα η γιατρός μου το είπε όχι το μικροβιολογικό.. πες τους σε αυτούς στο μικροβιολογικό ότι μπορεί η περίοδος να αργήσει για κάνα 9 μηνός και ότι πρέπει να κάνεις την προλακτίνη όπως και να έχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια κορίτσια μου !! Καλη παρασκεουλα !!! Έρχεται ωραίο τριημερακι ‘ ας κρατήσουμε αυτο ως το θετικό της ημέρας … και ας ξορκίσουμε τη χαμένη που έρχεται κάθε μήνα … λες και την αναζητήσαμε … μωρε λετε το κόλπο τελικα ειναι να μην την αναφέρουμε καθολου ;;;;! Μπάς και εξαφανιστεί πλήρως ;! 
@Girly παμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα !!!! 
@cat12 κατέβηκε κανονικα η σιχαμένη;;

@Dimitra24 σου Ευχομαι καλα αποτελέσματα με ενα τεεεεεραστιο νούμερο στη χοριακη σου κοριτσι μου !!! Όσο για τις ορμόνες ξέρω απ τον δικο μου γιατρό πως συστήνει απο 2η έως 4η μερα το πολυ να γίνονται αυτές ! Αλλα ισως ο γιατρός σου κατι να θελει να δει ούτως η άλλως. 

Κορίτσι μου εσύ τι κάνεις?? Τελείωσε η σιχαμενη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Άντε να μπούμε στον Μάιο με καλά νέα κ με καινούριο κύκλο παράνοιας!!!!! Εμένα μου έκανε την χάρη σημερα να έρθει λίγο πιο παραπάνω ροή ... Αν είχα πάλι σταγόνες θα τρελαινομουν.. πήρα την μαία κ την ρώτησα κ απόρησε που έχω ακόμα σταγόνες κ γενικά μικρή ροή αλλά θα μιλήσει με τον γιατρό κ θα με πάρει να μου πει... Το μόνο καλό είναι λέει ότι αφού έχω λίγο παραπάνω είναι καλό... Κ ο άντρας μου θα καταφέρει να έρθει Τρίτη βράδυ οπότε πιάνουμε τις γόνιμες μέρες 🥳🥳🥳🥳... Θα κάτσει μια εβδομάδα κ θα φύγει πάλι!!! Του λέω κανόνισε κ τον επόμενο μήνα στις γόνιμες άδεια αν δεν μας έρθει το απορακι 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια κορίτσια μου !! Καλη παρασκεουλα !!! Έρχεται ωραίο τριημερακι ‘ ας κρατήσουμε αυτο ως το θετικό της ημέρας … και ας ξορκίσουμε τη χαμένη που έρχεται κάθε μήνα … λες και την αναζητήσαμε … μωρε λετε το κόλπο τελικα ειναι να μην την αναφέρουμε καθολου ;;;;! Μπάς και εξαφανιστεί πλήρως ;! 
@Girly παμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα !!!! 
@cat12 κατέβηκε κανονικα η σιχαμένη;;

@Dimitra24 σου Ευχομαι καλα αποτελέσματα με ενα τεεεεεραστιο νούμερο στη χοριακη σου κοριτσι μου !!! Όσο για τις ορμόνες ξέρω απ τον δικο μου γιατρό πως συστήνει απο 2η έως 4η μερα το πολυ να γίνονται αυτές ! Αλλα ισως ο γιατρός σου κατι να θελει να δει ούτως η άλλως. 

Καλημερααααα!!!! Κανονικά όχι αλλά σήμερα τρίτη μέρα κάτι προσπαθεί να κάνει 😂 είχα σταγόνες κ σήμερα σηκώθηκα κ αισθάνθηκα ροή κ απόρησα κιόλας!!!! Πάμε βουρ για τις επόμενες γόνιμες 🥰🥰🥰🥰 νιώθω ότι θα πάει καλά ο μήνας που έρχεται σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρααα !! 
 

@Girlyμου δε πειράζει .. πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα ..και θα συμφωνήσω με την @marinamanoulitsaοτι η άνοιξη είναι πολύ γόνιμη περίοδος !! 
Εγω ετοιμάζομαι να πάω για χοριακη .. δεν έχω πολυ καλή ψυχολογία η αλήθεια είναι πιστεύω θα είναι αρνητική αλλά μακάρι να πέφτω έξω .. το στήθος μου από χθες έχει γίνει τούμπανο και άρχισε να με πονάει και λίγο .. σε λίγες ώρες ελπίζω να ξέρω .. 

Κατι άσχετο .. ο γυναικολόγος μου έγραψε και προλακτινη να κάνω γιατί τρέχει το στήθος μου μερικές φορές γαλα και μου είπε να τις κάνω μαζί τώρα  .. χθες που πήρα να ρωτήσω στο μικροβιολογικό μου είπαν ότι γίνεται μόνο την 1η μέχρι την 4η μέρα του κύκλου .. εσείς τι ξέρετε ;; 

Καλημέρα επειδή έχω και εγω πρόβλημα με την προλακτινη (γαλα δεν είχα όμως) θέλει να κανείς την εξέταση όταν έχεις περίοδο 2-5 μέρα της περιόδου εγω ετσι την ειχα κάνει 

ευχομαι θετικά αποτελέσματα με την χοριακη 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από το μικροβιολογικό !!  Τελικά έκανα και την προλακτινη γιατί μου είπε και η κοπέλα εκεί Ότι ότι μου ειπε ο γιατρός να κάνω .. τα αποτελέσματα θα μου έρθουμε με email κατά τις 8 .. μέχρι τότε αγωνία 😬😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Μόλις γύρισα από το μικροβιολογικό !!  Τελικά έκανα και την προλακτινη γιατί μου είπε και η κοπέλα εκεί Ότι ότι μου ειπε ο γιατρός να κάνω .. τα αποτελέσματα θα μου έρθουμε με email κατά τις 8 .. μέχρι τότε αγωνία 😬😬

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Άντε να μπούμε στον Μάιο με καλά νέα κ με καινούριο κύκλο παράνοιας!!!!! Εμένα μου έκανε την χάρη σημερα να έρθει λίγο πιο παραπάνω ροή ... Αν είχα πάλι σταγόνες θα τρελαινομουν.. πήρα την μαία κ την ρώτησα κ απόρησε που έχω ακόμα σταγόνες κ γενικά μικρή ροή αλλά θα μιλήσει με τον γιατρό κ θα με πάρει να μου πει... Το μόνο καλό είναι λέει ότι αφού έχω λίγο παραπάνω είναι καλό... Κ ο άντρας μου θα καταφέρει να έρθει Τρίτη βράδυ οπότε πιάνουμε τις γόνιμες μέρες 🥳🥳🥳🥳... Θα κάτσει μια εβδομάδα κ θα φύγει πάλι!!! Του λέω κανόνισε κ τον επόμενο μήνα στις γόνιμες άδεια αν δεν μας έρθει το απορακι 😂😂😂

Αν έρθει την τρίτη τότε θα είναι εκεί  για τις γόνιμες μέρες 🥰🥰🥰 τι ωραία!!! Άντε κορίτσι μου θα στρώσει ο κύκλος σιγά σιγά μην στεναχωριέσαι.. καλά έκανες πάντως και ενημερωσες τον γιατρο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

7 ημέρες πριν ναι!!! Ε δεν ξαναμιλάω για συμπτώματα αλήθεια.. Μας δουλεύει η περίοδος μου φαίνεται... Όλες λέμε για συμπτώματα και μετά τίποτα... Απλά περιμένω καθυστέρηση.. Αυτή τη φορά είπα θα περιμένω την 1η ημέρα καθυστέρησης και τότε θα κάνω τεστ... Ευχομαι να το καταφέρω 😜😜😜

Η αλήθεια είναι ότι εγώ ποτέ δεν έχω συμπτώματα! Πάντα είναι σαν τις περιόδου!! Αν μείνω έγκυος πάντως το μόνο που θα με προβληματίσει είναι το πρήξιμο στο στήθος μιας και το δικό μου δεν με πονάει ΠΟΤΕ και δεν φουσκώνει ΠΟΤΕ ούτε καν πριν την περίοδο!! Εκεί μια ζωή νούμερο 0 τα σουτιέν μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...