Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

image.thumb.jpeg.326eee1ecdc4bd579fe1ff7620f6fa11.jpeg

Aυτό είναι το χθεσινό μου! Αχ γιατί μου φαίνεται πιο έντονο από το σημερινό?🤔

Εσένα σου βγαίνει κι από αυτό ένα τσικ πιο έντονο?

Νομίζω ότι το χθεσινό σου ήταν το θετικο 🙏❤️ συνέχισε τις επαφές και σήμερα και αύριο 🥰 και συνέχισε και τα τεστακια ! Και εμένα ολους τους προηγούμενους κύκλους το θετικο μου ήταν ελάχιστα πιο σκουρο από το δικό σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλημέρα εγώ  είμαι 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και έχω πονάκια περιόδου έντονα!!! 
αππγοητευομαι!!!!!

Παλι θα την περιμένω την ρουφιανα 😩😩😩

εντωμεταξύ ειδα ενα όνειρο ότι πηγαμε μ το σύζυγο στο γιατρό και μ εξετάζει κ τ λέω γιατρέ όλα καλά; Και μ λέει ναι είναι νωρίς αλλά εγώ βλέπω εγκυμοσύνη ! Λέω μα γιατρέ πως; Αφού δν έχω καν καθυστερήσει ακόμα! Μ λέει είσαι έγκυος είμαι σίγουρος βλέπω το περιβάλλον γενικά ! Κ τ λέω από τ παχύ μου ενδομήτριο και μ λέει και από αυτό ! Και βάζουμε τα κλάμματα με τον σύζυγο ! Μιλάμε γ πολύ κλάμα!!!

🙏🙏🙏🙏 μακάρι αν κ τώρα π ξύπνησα κ έχω πονάκια δν ελπίζω 

Κορίτσι μου ίσως το όνειρο είναι σημαδιακό❤️❤️❤️❤️❤️ πάντως τα πονάκια που λες μπορεί να είναι εμφύτευσης γτ αν περιμενεις περίοδο σε 8 μέρες σήμερα είσαι στην 6η μέρα που λένε ότι γινετε η εμφύτευση ❤️❤️ νομίζω τα πονάκια για περίοδο είναι νωρίς για να είναι περιόδου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Κοριτσάκια μου, σας ευχαριστώ όλες μια προς μία, δεν με αφήνει να σας γεμίσω όλες με καρδούλα ❤️ 

Μου δίνετε θάρρος και πίστη, αλλά η αλήθεια είναι πως η χαρά μου είναι συγκρατημένη, μετά την βιοχημική έβαλα ασπίδες ώστε να μην με ξαναπάρει τόσο από κάτω σε κάτι αντίστοιχο που το απεύχομαι…

 

Πήγα για χοριακή, είπα ότι δεν γίνεται να αφήσω τον φόβο, εφόσον αχνό φαίνεται σε 2 διαφορετικά τεστ κάτι θα βγάλει, όποτε περιμένουμε.

Η κοπέλα που μου πήρε αίμα πιάσαμε λίγο την κουβέντα και μου είπε ότι η βιοχημική είναι πολύ σύνηθες φαινόμενο, είχε συμβεί και σε εκείνη πριν πιάσει την κόρη της και ότι ο γιατρός μου θα ξέρει πως να με χειριστεί και να μην αγχώνομαι (εκείνη έχει θρομβοφιλία) επίσης μου είπε ότι μετα την επίτευξη μιας εγκυμοσύνης ακόμα και αν είναι βιοχημική ή παλίνδρομη, τον επόμενο μήνα είναι πολύ εύκολο να ξαναμείνεις έγκυος γιατί έχουν ενεργοποιηθεί οι ορμόνες. Ομολογώ με χαλάρωσε αρκετά.

Το απογευματάκι θα γνωρίζουμε τα αποτελέσματα κορίτσια μου ❤️ είμαι τόσο ευγνώμων που έχω τόσες πολλές αδερφές (έτσι σας βλέπω) να συζητάμε αυτά τα πράγματα.. εννοείται πως ακόμα δεν το ξέρει κανείς εσείς και ο σύζυγος μου ❤️   

Καλα αποτελέσματα κορίτσι μου !!! Θα περιμενουμε με ανυπομονησία τα νέα σου !!! Όλα θα πάνε καταπληκτικά ! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

image.thumb.jpeg.326eee1ecdc4bd579fe1ff7620f6fa11.jpeg

Aυτό είναι το χθεσινό μου! Αχ γιατί μου φαίνεται πιο έντονο από το σημερινό?🤔

Εσένα σου βγαίνει κι από αυτό ένα τσικ πιο έντονο?

Ακριβώς έτσι ηταν... Δεν έχω πετύχει όπως τα κορίτσια το φουλ έντονο αλλά δεν σημαίνει ότι δεν πάει κάτι καλά... Θεωρείται θετικό 🥰.. κάποιες κοπέλες εδώ έχουν πετύχει το πολύ έντονο βέβαια αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι κ αυτό δεν είναι θετικό... Έτσι έχω καταλάβει τουλάχιστον με τα δικά μου τέστ... Είχα τέτοια γραμμή κ μετά την επόμενη μου έγινε λιγότερο εμφανή οπότε κατάλαβα ότι είχε γίνει η ωορρηξία... Επειδή είχα κάνει κ ψηφιακά ταυτόχρονα έτσι το κατάλαβα στην δική μου περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια και γω απο όνειρα άστο απόψε …. 2 φορες ειδα οτι έκανα τεστ παι έβγαινε θετικό …. 😤😤 τι θα γινει δεν ξέρω…. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 

μήπως ομως αυτα τα πονάκια ,ειναι πονάκια εμφύτευσης ;;; 😋 πόσες μέρες μετα την ωορηξια εισαι ;; 

Κοριτσάκι μου μακάρι το όνειρο αυτό να είναι σημαδιακοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ εμείς θα είμαστε μαζί στην αναμονή❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

image.thumb.jpeg.203dd164a0adf97997656d16960a902c.jpeg

Koρίτσια μου εγώ πάλι είμαι εδώ στο τεστ ωορρηξίας.. Εκανα πριν λίγο..  Η αλήθεια είναι ότι είναι ο πρώτος μήνας που κάνω τα τεστ για αρκετές μέρες.. Είχα κάνει μόνο άλλη μία φορά τον προηγούμενο μήνα ένα ψηφιακό, μια μέρα πριν την ωορρηξία και είχε βγει θετικό.. έτσι δεν έχω καλή εικόνα πώς πρέπει να δείχνουν και αγχώνομαι πολύ..

Εσάς πώς σας βγαίνουν? 

Φοβάμαι μήπως δεν κάνω καλή ωορρηξία και γι' αυτό δε βγαίνουν έντονες οι γραμμές..

Βέβαια το ημερολόγιο λέει ότι Τετάρτη θα κάνω ωορρηξία.. φφφφ με έπιασε το άγχος μου πάλι..

Χθες έκανα πολύ κακό ύπνο γιατί είχα αγωνία να κάνω το τεστ το πρωί..

@Mpourmpoulo Καλή μου έκανες τεστ και σήμερα? Χθες ήταν τέλεια η γραμμή σου! Σήμερα κανονικά πρέπει να είναι αχνή?

Το χθεσινό  ήταν το θετικό σου κοριτσι μου !! Κάνε εσυ τις επαφουλες σου σημερα και αυριο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Νομίζω ότι το χθεσινό σου ήταν το θετικο 🙏❤️ συνέχισε τις επαφές και σήμερα και αύριο 🥰 και συνέχισε και τα τεστακια ! Και εμένα ολους τους προηγούμενους κύκλους το θετικο μου ήταν ελάχιστα πιο σκουρο από το δικό σου ❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου!❤️

Ετοιμάζω ωραία βραδιά σήμερα 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η singing in the rain είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!❤️

Ετοιμάζω ωραία βραδιά σήμερα 😉😉😉

Ωωωωωωωωω τελειααα!!!!! Θα είμαστε μαζί στην αναμονή όπως και με το@efakii ❤️ καλή μας επιτυχιαααααααα🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ακριβώς έτσι ηταν... Δεν έχω πετύχει όπως τα κορίτσια το φουλ έντονο αλλά δεν σημαίνει ότι δεν πάει κάτι καλά... Θεωρείται θετικό 🥰.. κάποιες κοπέλες εδώ έχουν πετύχει το πολύ έντονο βέβαια αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι κ αυτό δεν είναι θετικό... Έτσι έχω καταλάβει τουλάχιστον με τα δικά μου τέστ... Είχα τέτοια γραμμή κ μετά την επόμενη μου έγινε λιγότερο εμφανή οπότε κατάλαβα ότι είχε γίνει η ωορρηξία... Επειδή είχα κάνει κ ψηφιακά ταυτόχρονα έτσι το κατάλαβα στην δική μου περίπτωση...

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Το χθεσινό μου ήταν το χθεσινό κοριτσι μου !! Κάνε εσυ τις επαφουλες σου σημερα και αυριο !!! 

Αχ τέλεια κορίτσια μου!! Ανυπομονώ να έρθει το βράδυ χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!❤️

Ετοιμάζω ωραία βραδιά σήμερα 😉😉😉

Δεν έκανα ακόμη για σήμερα θα κάνω κατά της 4 και θα σας το ανεβάσω! Βέβαια έκανα πάλι χθες το βραδάκι και ήταν πάλι σκουρο αλλά όχι σαν το απογευματινό βέβαια είχα πιει και τα κρασακια μου😂 κατα της 4 θα μάθουμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωωωωωωωωω τελειααα!!!!! Θα είμαστε μαζί στην αναμονή όπως και με το@efakii ❤️ καλή μας επιτυχιαααααααα🫶🫶🫶

Αχ πολύ χαίρομαι!!!!!!! ❤️❤️ Καλή μας επιτυχία κοριτσάρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

 

Αχ τέλεια κορίτσια μου!! Ανυπομονώ να έρθει το βράδυ χεχε

Εγω χθες δν είχα επαφουλα 😤😤 που ήταν η 14η ημέρα κύκλου μου … ελπίζω να τα καταφέρουμε για σημερα … αυριο δίνω ρεπό και θελω άλλη μια επαφή για Τετάρτη 😋😋 μετα χαλαρώνω ! 
ρε κορίτσια να ρωτησω κατι ,που ακομα δεν εχω καταφέρει να καταλάβω. Μετα το θετικό τεστ ωορηξιας ,όταν το τεστ αρχίζει και «ξεθωριάζει» τι σημαίνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω χθες δν είχα επαφουλα 😤😤 που ήταν η 14η ημέρα κύκλου μου … ελπίζω να τα καταφέρουμε για σημερα … αυριο δίνω ρεπό και θελω άλλη μια επαφή για Τετάρτη 😋😋 μετα χαλαρώνω ! 
ρε κορίτσια να ρωτησω κατι ,που ακομα δεν εχω καταφέρει να καταλάβω. Μετα το θετικό τεστ ωορηξιας ,όταν το τεστ αρχίζει και «ξεθωριάζει» τι σημαίνει; 

Διάβασα σε ένα site, αν θυμάμαι καλά της γνωστής εταιρείας τεστ, ότι η lh κορυφώνεται για να δώσει εντολή να απελευθερωθεί το ωάριο κάποιες ώρες αργότερα (έως 36) !!! . Στην συνέχεια πέφτει. Δηλαδή όταν είναι το ωάριο διαθέσιμο προς γονιμοποίηση, κάποιες ώρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας, η lh είναι χαμηλή! Γι' αυτό κι λέει ότι αν είναι να χαθεί μία μέρα επαφής στο γόνιμο παράθυρο αυτή δεν πρέπει να είναι η επόμενη ημέρα μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω χθες δν είχα επαφουλα 😤😤 που ήταν η 14η ημέρα κύκλου μου … ελπίζω να τα καταφέρουμε για σημερα … αυριο δίνω ρεπό και θελω άλλη μια επαφή για Τετάρτη 😋😋 μετα χαλαρώνω ! 
ρε κορίτσια να ρωτησω κατι ,που ακομα δεν εχω καταφέρει να καταλάβω. Μετα το θετικό τεστ ωορηξιας ,όταν το τεστ αρχίζει και «ξεθωριάζει» τι σημαίνει; 

Νομίζω είναι φυσιολογικό που ξεθωριάζει όσο περνάει η ώρα... Δεν πιστεύω να σημαίνει κάτι... Κ εμένα έχουν ξεθωριάσει όλα από εκεί που ήταν έντονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Νομίζω είναι φυσιολογικό που ξεθωριάζει όσο περνάει η ώρα... Δεν πιστεύω να σημαίνει κάτι... Κ εμένα έχουν ξεθωριάσει όλα από εκεί που ήταν έντονα...

ααα εννοούσες ότι ξεθωριάζει μετά? ναι κι εμένα όλα ξεθωριάσανε, γίναν σκούρα κάπως μωβ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

ααα εννοούσες ότι ξεθωριάζει μετά? ναι κι εμένα όλα ξεθωριάσανε, γίναν σκούρα κάπως μωβ

Οχι Οχι !!!! Αυτο που αρχικά μου απάντησες εννοουσα … δηλαδή όταν αρχίζει η ορμόνη και πέφτει ,σημαίνει πως το ωάριο ειναι «διαθέσιμο»;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου μακάρι το όνειρο αυτό να είναι σημαδιακοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ εμείς θα είμαστε μαζί στην αναμονή❤️❤️❤️

Ααααααααχ τωρα ξεκινάνε οι δύσκολες 14 μέρες !!! Κρατάμε γερα…. Ειπα τεστ μια μερα πριν τη περίοδο μονο …. 🤷🏻‍♀️ 

πως πήγαν οι επαφουλες ;😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Οχι Οχι !!!! Αυτο που αρχικά μου απάντησες εννοουσα … δηλαδή όταν αρχίζει η ορμόνη και πέφτει ,σημαίνει πως το ωάριο ειναι «διαθέσιμο»;;

Ναι, αυτό έχω καταλάβει!!! 😊Το ωάριο τότε είναι διαθέσιμο για 12 - 24 ώρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ααααααααχ τωρα ξεκινάνε οι δύσκολες 14 μέρες !!! Κρατάμε γερα…. Ειπα τεστ μια μερα πριν τη περίοδο μονο …. 🤷🏻‍♀️ 

πως πήγαν οι επαφουλες ;😋😋😋

Όταν η γραμμουλα αρχίζει και ξεθωριάζει σημαίνει ότι ξεκιναει η ωορρηξια ! Εγώ θα κάνω 2 μέρες πριν που θα είναι τα γενέθλια μου 🙏 μακάρι να είμαστε τυχερές🙏❤️ εγώ ήρθα σε επαφή Παρασκευή Σάββατο Κυριακή (θετικο τεστ), θα έρθω και σήμερα και αν μπορέσουμε και αύριο το πρωί πριν φύγει για την βαρδια ο Δικος μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι, αυτό έχω καταλάβει!!! 😊Το ωάριο τότε είναι διαθέσιμο για 12 - 24 ώρες!

Κορίτσια μου εγώ είχα επαφές 13-17η μερα!

Με θετικό τεστ 15-16-17!

Πρώτη φορά τα τεστ με το χαμόγελο,μου δείχνουν 3 μέρες συνεχόμενα! Ηταν καλές η επαφές ή έπρεπε να συνεχίσω και τη 18??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μόλις έκανα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη έπεσε όποτε σήμερα πιστεύω είναι κρίσιμη μέρα ❤️ επισησ Σήμερα πονάω αρκετά κατω δεξια ! Δείτε σας έχω και φωτό 👇

F0CAB57E-1CBC-4D29-B91C-0A9F2F7144C4.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Οχι Οχι !!!! Αυτο που αρχικά μου απάντησες εννοουσα … δηλαδή όταν αρχίζει η ορμόνη και πέφτει ,σημαίνει πως το ωάριο ειναι «διαθέσιμο»;;

Αχ κατάλαβα λάθος!!! Ναι αν ξεθωριάζει το επόμενο τεστ σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις έκανα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη έπεσε όποτε σήμερα πιστεύω είναι κρίσιμη μέρα ❤️ επισησ Σήμερα πονάω αρκετά κατω δεξια ! Δείτε σας έχω και φωτό 👇

F0CAB57E-1CBC-4D29-B91C-0A9F2F7144C4.jpeg

Ναι έπεσε η ορμόνη κορίτσι μου άρα σήμερα πιθανόν να κάνεις ωορρηξία.. οποιαδήποτε επαφή σήμερα μη σου πω και αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ναι έπεσε η ορμόνη κορίτσι μου άρα σήμερα πιθανόν να κάνεις ωορρηξία.. οποιαδήποτε επαφή σήμερα μη σου πω και αύριο!!!

Σε εμένα πάντως η ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα του θετικού τεστ ωορρηξίας με βάση την ημέρα που μου ήρθε περίοδος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε εμένα πάντως η ωορρηξία έγινε την πρώτη ημέρα του θετικού τεστ ωορρηξίας με βάση την ημέρα που μου ήρθε περίοδος... 

κορίτσια και γω την ημέρα που βλεπω το θετικό τεστ μετα απο 14 μέρες αδιαθετώ… τωρα εχω μπερδευτει παρα πολυ 🥴🥴🥴 τελικα ποτε ξεκινα το αυγουλακι να ειναι «διαθέσιμο»;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...