Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Την επεξεργάστηκα λίγο καλεεεε είναι ροζ και μας έχει βγάλει τα μάτια δεν την βλέπετε;;;;;;;

94738DE0-6823-42CD-A55E-3A5888C9B4EB.png

Τρέχα να παρεις ένα τεστ πρώιμης ανίχνευσης 🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τρέχα να παρεις ένα τεστ πρώιμης ανίχνευσης 🙏🙏🙏🙏🙏

Κορίτσι μου το one step  είναι πρώιμης ανίχνευσης.. και επειδή ήταν ελαττωματικό δεν πιστεύω στο αποτέλεσμα του .. θα κάνω υπομονή μέχρι αύριο για να κάνω το πρωί που θα είναι 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη και ελπίζω να μην τύχω σε άλλο ελαττωματικό γιατί θα τους κάνω μήνυση στο τέλος 🤣 μιας και χρειάζομαι τα χρήματα τώρα που τελικά μας έκοψαν το πρόστιμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!! Δεν έχω χρόνο ούτε να 💨 που λένε...μπόρεσα να δω μόνο τις τελευταίες;ναρτησεις και εύχομαι το μεσημέρι να μπορέσω να έχω ένα μισάωρο να να σας διαβάσω όλες. Εγώ ακόμη είμαι ;πο δω και από εκεί. Ο άντρας μου είναι καλύτερα από πυρετό αν και έχει ακόμη αλλά πιο χαμηλό ,ο μικρός έχει σκάσει θέλει να γυρίσει σπίτι του λείπει και ο μπαμπάς του ,επειδή είμαστε μια εδώ μια εκεί είναι σε υπερένταση μόνιμα και όλη μέρα δεν έχω καθόλου χρόνο. 

Λοιπόν τρέχα για εφημερεύον φαρμακείο πάρε ένα πρώιμης ανίχνευσης και στείλτο μας ΜΕ ΚΑΛΟ ΦΩΤΙΣΜΌ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΌΝΙ. Εδώ δεν υπάρχει γραμμή φάντασμα αλλά ροζ γραμμή. Όπως επίσης να πω η γραμμή φαντάσμα βγαίνει μετά από κανένα μισάωρο και όχι στα πρώτα λεπτά. Ελπίζω να μπορέσω να συμμετέχω στους πανηγυρισμούς στειλεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου το one step  είναι πρώιμης ανίχνευσης.. και επειδή ήταν ελαττωματικό δεν πιστεύω στο αποτέλεσμα του .. θα κάνω υπομονή μέχρι αύριο για να κάνω το πρωί που θα είναι 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη και ελπίζω να μην τύχω σε άλλο ελαττωματικό γιατί θα τους κάνω μήνυση στο τέλος 🤣 μιας και χρειάζομαι τα χρήματα τώρα που τελικά μας έκοψαν το πρόστιμο 

Αχ θα σκασωωωωωωω δεν θέλω να σου δίνω ελπίδες όμως πραγματικά αυτή η γραμμή είναι ροζ! Δεν θέλω να σε πιέσω αλλά θα σκασωωωωωωωω μέχρι αύριο 😂😂😂😂 δεν θέλω να σε απογοήτευσω αλλά δεν θα χρειαστει να κανεις μήνυση 😂😂😂  ! Επίσης όσος για το πρόστιμο λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου 🙄 τους αλήτες κόβουν πρόστιμα εκεί που δεν πρέπει και αφήνουν άλλους που όντως κάνουν παρανομίες 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Δεν έχω χρόνο ούτε να 💨 που λένε...μπόρεσα να δω μόνο τις τελευταίες;ναρτησεις και εύχομαι το μεσημέρι να μπορέσω να έχω ένα μισάωρο να να σας διαβάσω όλες. Εγώ ακόμη είμαι ;πο δω και από εκεί. Ο άντρας μου είναι καλύτερα από πυρετό αν και έχει ακόμη αλλά πιο χαμηλό ,ο μικρός έχει σκάσει θέλει να γυρίσει σπίτι του λείπει και ο μπαμπάς του ,επειδή είμαστε μια εδώ μια εκεί είναι σε υπερένταση μόνιμα και όλη μέρα δεν έχω καθόλου χρόνο. 

Λοιπόν τρέχα για εφημερεύον φαρμακείο πάρε ένα πρώιμης ανίχνευσης και στείλτο μας ΜΕ ΚΑΛΟ ΦΩΤΙΣΜΌ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΌΝΙ. Εδώ δεν υπάρχει γραμμή φάντασμα αλλά ροζ γραμμή. Όπως επίσης να πω η γραμμή φαντάσμα βγαίνει μετά από κανένα μισάωρο και όχι στα πρώτα λεπτά. Ελπίζω να μπορέσω να συμμετέχω στους πανηγυρισμούς στειλεεεεεεεεεε

Κοριτσάκι μου υπομονηηηηη 🙏 αφού ο αντρουλης σου πάει καλύτερα θέμα χρόνου είναι να γυρίσετε όλοι μαζί στο σπιτάκι σας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Δεν έχω χρόνο ούτε να 💨 που λένε...μπόρεσα να δω μόνο τις τελευταίες;ναρτησεις και εύχομαι το μεσημέρι να μπορέσω να έχω ένα μισάωρο να να σας διαβάσω όλες. Εγώ ακόμη είμαι ;πο δω και από εκεί. Ο άντρας μου είναι καλύτερα από πυρετό αν και έχει ακόμη αλλά πιο χαμηλό ,ο μικρός έχει σκάσει θέλει να γυρίσει σπίτι του λείπει και ο μπαμπάς του ,επειδή είμαστε μια εδώ μια εκεί είναι σε υπερένταση μόνιμα και όλη μέρα δεν έχω καθόλου χρόνο. 

Λοιπόν τρέχα για εφημερεύον φαρμακείο πάρε ένα πρώιμης ανίχνευσης και στείλτο μας ΜΕ ΚΑΛΟ ΦΩΤΙΣΜΌ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΌΝΙ. Εδώ δεν υπάρχει γραμμή φάντασμα αλλά ροζ γραμμή. Όπως επίσης να πω η γραμμή φαντάσμα βγαίνει μετά από κανένα μισάωρο και όχι στα πρώτα λεπτά. Ελπίζω να μπορέσω να συμμετέχω στους πανηγυρισμούς στειλεεεεεεεεεε

Ελπίζω να αναρρώσει σύντομα ο άντρας σου κορίτσι μου.. περαστικά του και σύντομα να είστε πάλι αγκαλίτσα εύχομαι.. 

Καλέ το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης γιατί να πάω να πάρω άλλο?? 

@Mpourmpoulo τώρα καθάρισε η ταινία μετά από κάνα μισάωρο βέβαια και φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι γραμμή είναι φάντασμα 👻👻

IMG20230409124723.jpg

IMG20230409124705.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Ελπίζω να αναρρώσει σύντομα ο άντρας σου κορίτσι μου.. περαστικά του και σύντομα να είστε πάλι αγκαλίτσα εύχομαι.. 

Καλέ το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης γιατί να πάω να πάρω άλλο?? 

@Mpourmpoulo τώρα καθάρισε η ταινία μετά από κάνα μισάωρο βέβαια και φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι γραμμή είναι φάντασμα 👻👻

IMG20230409124723.jpg

IMG20230409124705.jpg

Στην αρχή η γραμμουλα ειχε χρωματακι !!! Και τωρα ακομα φαίνεται αρκετα έντονη ,δεν ξέρω κατα ποσο indent ειναι ;! Δεν νομίζω !!! Βλεπω μωράκι να έρχεται σύντομα !!! Αυριο πήγαινε για χοριακη καλύτερα ! Μην χαλάς τσάμπα τα λεφτα σου στο τεστ !!!!!! Ευχομαι μεγάλο νουμερακι !!!! 🤞🏿🤞🏿🤞🏿🤞🏿🤞🏿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2023 at 12:59 ΜΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου ελάτε σήμερα σε επαφουλα και μην πιέζεται για δυο φορές αν δεν μπορείς γτ μόνο μια αρκεί❤️ σου εύχομαι να είναι η τυχερής ου μέρα και να πιάσεις το σπορακι σου❤️❤️❤️

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Τελικά καταφέραμε χθες είχαμε μια επαφή κ σήμερα το πρωί μου βγήκε θετικό το τεστακι... Φαντάζομαι ότι είναι θετικό γιατί δεν μου γίνεται τελείως κόκκινη γραμμή σαν το άλλο.. τον προηγούμενο μήνα ετσι ήταν το θετικό μου... θα κάνω κ αύριο να δω πάλι... Μπορέσαμε κ σήμερα να έχουμε επαφή πριν φύγει 🥰🥰🥰.. τώρα να δούμε αν θα είμαστε τυχεροί αν θα γίνει το θαύματακι... Δέκατη μέρα σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Ελπίζω να αναρρώσει σύντομα ο άντρας σου κορίτσι μου.. περαστικά του και σύντομα να είστε πάλι αγκαλίτσα εύχομαι.. 

Καλέ το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης γιατί να πάω να πάρω άλλο?? 

@Mpourmpoulo τώρα καθάρισε η ταινία μετά από κάνα μισάωρο βέβαια και φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι γραμμή είναι φάντασμα 👻👻

IMG20230409124723.jpg

IMG20230409124705.jpg

Εμένα μου φαινετε ακόμη ροζ; Εσυ που το έχεις κοντά είναι ροζ η γραμμή ή γκρι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Τελικά καταφέραμε χθες είχαμε μια επαφή κ σήμερα το πρωί μου βγήκε θετικό το τεστακι... Φαντάζομαι ότι είναι θετικό γιατί δεν μου γίνεται τελείως κόκκινη γραμμή σαν το άλλο.. τον προηγούμενο μήνα ετσι ήταν το θετικό μου... θα κάνω κ αύριο να δω πάλι... Μπορέσαμε κ σήμερα να έχουμε επαφή πριν φύγει 🥰🥰🥰.. τώρα να δούμε αν θα είμαστε τυχεροί αν θα γίνει το θαύματακι... Δέκατη μέρα σήμερα 

Μπραβο κορίτσι μουυυ υπάρχουν πιθανότητες να μείνεις έγκυος και έτσι ❤️ στο εύχομαι κοριτσάκι μου! Και εμένα δεν βγαίνει ποτέ τόσο έντονη η γραμμή όσο του ελέγχου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Τελικά καταφέραμε χθες είχαμε μια επαφή κ σήμερα το πρωί μου βγήκε θετικό το τεστακι... Φαντάζομαι ότι είναι θετικό γιατί δεν μου γίνεται τελείως κόκκινη γραμμή σαν το άλλο.. τον προηγούμενο μήνα ετσι ήταν το θετικό μου... θα κάνω κ αύριο να δω πάλι... Μπορέσαμε κ σήμερα να έχουμε επαφή πριν φύγει 🥰🥰🥰.. τώρα να δούμε αν θα είμαστε τυχεροί αν θα γίνει το θαύματακι... Δέκατη μέρα σήμερα 

Υπάρχουν μια χαρά πιθανότητες γιατί να ξέρεις ότι μπορεί και σήμερα να γίνει η ωορρηξία και αν όχι σήμερα θα γίνει αύριο οπότε είσαι πολύ καλά!! Ελπίζω να τα καταφέρετε κορίτσι μου ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Στην αρχή η γραμμουλα ειχε χρωματακι !!! Και τωρα ακομα φαίνεται αρκετα έντονη ,δεν ξέρω κατα ποσο indent ειναι ;! Δεν νομίζω !!! Βλεπω μωράκι να έρχεται σύντομα !!! Αυριο πήγαινε για χοριακη καλύτερα ! Μην χαλάς τσάμπα τα λεφτα σου στο τεστ !!!!!! Ευχομαι μεγάλο νουμερακι !!!! 🤞🏿🤞🏿🤞🏿🤞🏿🤞🏿

Τα τεστ τα έχω αγοράσει από τον προηγούμενο μήνα κορίτσι μου γι'αυτό και θα κάνω ένα αύριο να δω πως πάει και ελπίζω να μην είναι ελαττωματικό.. αν είναι αύριο θετικό θα πάω για χοριακή.. ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εμένα μου φαινετε ακόμη ροζ; Εσυ που το έχεις κοντά είναι ροζ η γραμμή ή γκρι;

Ροζ δείνει να είναι αλλά η @marinamanoulitsaροζ είχε αλλά τελικά δεν ήταν.. γι'αυτό θέλω να περιμένω όσο πιο κοντά γίνεται στην περίοδο για να είναι και σωστό το αποτέλεσμα.. μια μέρα ολόκληρη μου φαίνεται αιώνας...😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Τα τεστ τα έχω αγοράσει από τον προηγούμενο μήνα κορίτσι μου γι'αυτό και θα κάνω ένα αύριο να δω πως πάει και ελπίζω να μην είναι ελαττωματικό.. αν είναι αύριο θετικό θα πάω για χοριακή.. ♥️♥️

Τοτε χαλάλι!!! Κάνε τα τεστακια σου !!! Εδω πάντως γραμμουλα βλεπω και πολυ πολυ καθαρή !! Πιστεύω πως το τσάκωσες το σποράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Υπάρχουν μια χαρά πιθανότητες γιατί να ξέρεις ότι μπορεί και σήμερα να γίνει η ωορρηξία και αν όχι σήμερα θα γίνει αύριο οπότε είσαι πολύ καλά!! Ελπίζω να τα καταφέρετε κορίτσι μου ♥️♥️♥️

Μακάρι... Γιατί έτσι όπως έκατσε νιώθω ότι δεν έγινε σωστά η προσπάθεια μας αυτόν τον μήνα...  Ανυπομονώ να κάνεις κ αύριο το τεστακι κορίτσι μουυυ μακαριιιιιι να είναι θετικοοοοο!!!🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ σήμερα που είναι ημέρα ωορρηξίας μου δε νόμιζώ να καταφέρω να έχω επαφή είχα όμως χθες και προχθές και θα επιδιώξω να έχω και αύριο. Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα που είναι ημέρα ωορρηξίας μου δε νόμιζώ να καταφέρω να έχω επαφή είχα όμως χθες και προχθές και θα επιδιώξω να έχω και αύριο. Τι λέτε;

Αφού έκανες χθες κ προχθές μια χαραααα!!! Κ αύριο να έχεις επαφή είσαι μέσα αφού ζει το ωάριο 12 με 24 ώρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ελπίζω να αναρρώσει σύντομα ο άντρας σου κορίτσι μου.. περαστικά του και σύντομα να είστε πάλι αγκαλίτσα εύχομαι.. 

Καλέ το one step είναι πρώιμης ανίχνευσης γιατί να πάω να πάρω άλλο?? 

@Mpourmpoulo τώρα καθάρισε η ταινία μετά από κάνα μισάωρο βέβαια και φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι γραμμή είναι φάντασμα 👻👻

IMG20230409124723.jpg

IMG20230409124705.jpg

Κι εγώ βλέπω γραμμουλα και εδώ! 

Πιστεύω αύριο θα φαίνεται πιο καθαρά! 🤞🤞🤞🤞 Πιστεύω το πιάσατε το σπορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Τα τεστ τα έχω αγοράσει από τον προηγούμενο μήνα κορίτσι μου γι'αυτό και θα κάνω ένα αύριο να δω πως πάει και ελπίζω να μην είναι ελαττωματικό.. αν είναι αύριο θετικό θα πάω για χοριακή.. ♥️♥️

Εχεις τεστ ωορηξιας να κανεις;;;; Να δουμε πως θα βγει η δεύτερη γραμμουλα;;;;; 
κανω τη φωνή του διαβολου τωρα 😈😈😈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna Τη γραμμούλα την είδα κι εγώ στο τεστ σου!

Μακάρι ν είσαι έγκυος!!! Αλλά κι αν όχι πολύ πολ΄ύ σύντομα να είσαι!!!😉

Εγώ έκανα τεστ ωορρηξίας πριν λίγο και μου βγήκε το παρακάτω!

Σας φαίνεται για θετικό?

Εγώ νομίζω αύριο πρωί θα γίνει!

Ίσως κάνω κι ένα τεστ το βράδυ.. Έχω τρελαθεί, κάνω άπειρα τεστάκια 😂😂

image.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου να έχουμε όλες μια όμορφη Κυριακή!!! 

Εγώ ξύπνησα πριν λίγο και έκανα ακόμα ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο δυστυχώς έτυχε να είναι ελαττωματικό γιατί δεν καθάριζε με τίποτα το χαρτί.. δηλαδή το κόκκινο δεν έφευγε με τίποτα οπότε δεν νομίζω ότι και το αποτέλεσμα είναι σωστο!! Και βγήκε πάλι η γραμμή φάντασμα 👻👻👻

Θα τους κάνω παράπονα στην επόμενη παραγγελία.. δεν γίνεται να με ταλαιπωρούν έτσι!! Η φωτό είναι τραβηγμένη στα πρώτα 5-8 λεπτά περίπου 

IMG20230409120035.jpg

Αγάπη μου γλυκιά κλαίω από χαρά ψυχή μου!!!! Μπράβο μπράβο μπράβο!!!! Η Ανάσταση του Κυρίου μας σου έφερε το πιο όμορφο δώρο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Θεε μου κοίτα να το χαρείς!!!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ροζ δείνει να είναι αλλά η @marinamanoulitsaροζ είχε αλλά τελικά δεν ήταν.. γι'αυτό θέλω να περιμένω όσο πιο κοντά γίνεται στην περίοδο για να είναι και σωστό το αποτέλεσμα.. μια μέρα ολόκληρη μου φαίνεται αιώνας...😁😁

Εμένα δεν ήταν τόσο έντονη...και επίσης αν θυμάσαι την επόμενη ημέρα δεν φαινόταν σχεδόν καθόλου... Ενώ πρέπει σαν εσένα... Όσο περνάνε οι μέρες να δείχνει πιο έντονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές και τα ενθαρρυντικά σχόλια.. θεωρώ ότι και η χθεσινή και η σημερινή γραμμή ήταν indent .. ειδικά η σημερινή γιατί το τέστ ήταν ελαττωματικό μιας και χρειάστηκε μισή ώρα για να καθαρίσει η ταινία!! 

Είχαμε μια μόνο επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία όλο και όλο και εκτός από αυτό δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Μόνο κράμπες περιόδου και αυτές πολύ ήπιες..γι'αυτό και θα κάνω αύριο ένα τεστ για να δούμε αν είναι τελικά θετικό η όχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna Τη γραμμούλα την είδα κι εγώ στο τεστ σου!

Μακάρι ν είσαι έγκυος!!! Αλλά κι αν όχι πολύ πολ΄ύ σύντομα να είσαι!!!😉

Εγώ έκανα τεστ ωορρηξίας πριν λίγο και μου βγήκε το παρακάτω!

Σας φαίνεται για θετικό?

Εγώ νομίζω αύριο πρωί θα γίνει!

Ίσως κάνω κι ένα τεστ το βράδυ.. Έχω τρελαθεί, κάνω άπειρα τεστάκια 😂😂

 

image.jpeg

Σε ποια μερα εισαι σημερα;;;; Ισως να θελει λιιιιιιγο παραπάνω !!! Κάνε ενα κ το βραδάκι αν μπορεις κατα τις 11 για να συγκρίνεις ! 
Το κατω ειναι 12η ημέρα βραδυ , και το πανω 13η ημέρα πρωι. Στην εφαρμογή Premom το βγάζει 0.9 high. 
( παλιά φωτο) 

σε αυτο το κύκλο δεν έκανα τεστ. 

88C04BCD-B48F-4A67-B251-FBE0A832E614.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σε ποια μερα εισαι σημερα;;;; Ισως να θελει λιιιιιιγο παραπάνω !!! Κάνε ενα κ το βραδάκι αν μπορεις κατα τις 11 για να συγκρίνεις ! 
Το κατω ειναι 12η ημέρα βραδυ , και το πανω 13η ημέρα πρωι. Στην εφαρμογή Premom το βγάζει 0.9 high. 
( παλιά φωτο) 

σε αυτο το κύκλο δεν έκανα τεστ. 

88C04BCD-B48F-4A67-B251-FBE0A832E614.jpeg

Στην 17η ημέρα είμαι με κύκλο 30 ημερών συν πλην! Ναι θα κάνω και αργά σήμερα και αύριο! Και θα κατεβάσω και την εφαρμογή!! Λέω να κάνω πάντως μια αγκαλίτσα και σήμερα!🤭🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...