Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχ είναι πολυυυυυ νωρίς ακόμη ..είμαι μόλις στην 18η μέρα και 8 μέρες μετά την ωορρηξία 

Ααα πολύ κοντά είμαστε πάλι, 19η εγώ και 6η μέρα μετά από την ωορρηξία! Εγώ εξακολουθώ να έχω αρκετά από αυτά τα υγρά🤨 άλλα δεν έχω γενικά καλό φιλινκ για αυτό το μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα πολύ κοντά είμαστε πάλι, 19η εγώ και 6η μέρα μετά από την ωορρηξία! Εγώ εξακολουθώ να έχω αρκετά από αυτά τα υγρά🤨 άλλα δεν έχω γενικά καλό φιλινκ για αυτό το μήνα! 

Αχ τι καλά! Ας ενώσουμε τις παρανοιες μας!!! Η αλήθεια είναι πως ούτε εγώ έχω τρελό φιλινγκ..και έχουμε ακόμη τοοοσες μέρες μπροστά μας...κρίμα την ανθρωπότητα που πρέπει να ανεχτεί για τόσο καιρό τα νεύρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα να γίνουμε πολλές να μη με κλείσουν μονάχη μου πουθενά! Να πω "να και αυτήν φέρτε! " Να χω και κάποιον να μαλλιοτραβιομςστε τέλος πάντων!

Ανοίξτε τα τρελαδικα να μπούμε μέσα, εμείς ή οι άντρες μας! Γιατί τον δικό μου εκεί τον βλέπω μαζί μου που έμπλεξε.... Μετραει τις μέρες λεει να έρθει περίοδος να ηρεμήσουν τα νεύρα μου🤣 εμμμμμ του λεω εκεί να δεις νεύρα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ανοίξτε τα τρελαδικα να μπούμε μέσα, εμείς ή οι άντρες μας! Γιατί τον δικό μου εκεί τον βλέπω μαζί μου που έμπλεξε.... Μετραει τις μέρες λεει να έρθει περίοδος να ηρεμήσουν τα νεύρα μου🤣 εμμμμμ του λεω εκεί να δεις νεύρα 🤣🤣

Χαχαχαχαχαχ, αχ πως μας αντέχουν ώρες ώρες ...αλλά βρε κορίτσια ειλικρινά προσπαθώ αλλά τι να κανωωω. Αφού μου ρχεται ντιιιιν και μετά κροσια τα νευρα μου. Και με τον μικρό φυσικά και δε μιλάω αλλά έχω τελειοποιήσει το κοίταγμα 'φυλαξου γιατί θα βγάλω νυχια' και μόλις το βλέπει 🏃🏃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχ τι καλά! Ας ενώσουμε τις παρανοιες μας!!! Η αλήθεια είναι πως ούτε εγώ έχω τρελό φιλινγκ..και έχουμε ακόμη τοοοσες μέρες μπροστά μας...κρίμα την ανθρωπότητα που πρέπει να ανεχτεί για τόσο καιρό τα νεύρα μου...

Να σου πω όποιος δουλεύει με πελάτες καθημερινά θα έπρεπε να τοτ συγχωρείτε λιγο βρίσιμο κάθε μέρα, ο κόσμος είναι τρελός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω όποιος δουλεύει με πελάτες καθημερινά θα έπρεπε να τοτ συγχωρείτε λιγο βρίσιμο κάθε μέρα, ο κόσμος είναι τρελός 

...άστο και είναι μεγάλη κουβέντα αυτή... πραγματικά έτσι από περιέργεια αν κάτσεις σε ένα σούπερ μάρκετ σταρ ταμεία κανένα τεταρτακι να ακούς τι μπορεί να λένε οι πελάτες θα μείνεις παγωτό...ειδικά στο γερμανικό σούπερ (μη το γράψω αλλιώς)..κάθε μέρα λέω δε μπορειιιι όλοι οι στραβοί και ανάποδοι εδώ έρχονται??! Ειδικα μέσω κοβιντ ,αν έπαιρνα ένα ευρώ για κάθε πελάτη που μου έλεγε "μην ακουμπάς τα ψώνια μου με τα βρωμοχερα σου" θα ήμουν ήδη αραχτη στην βίλα μου στην πισίνα τώρα...λες και μπορούσα να τα σκαναρω με τα μάτια ας πούμε! Η λες και στα ράφια πάλι με τα μάτια τα βάζαμε! ...και μετά έβγαζαν γάντι και εγλυφαν και χεράκι για να ξεχωρίσουν τα χαρτονομίσματα 🥲...άστο άστο ας μην αρχίσω και τα νεύρα μου δεν είναι καλαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν θα ρωτήσω αν και νομίζω ξέρω την απάντηση 😜 εγώ αύριο που θα είμαι 11η μέρα από την ωορρηξία, να κάνω τεστακι; Ή θα φάω τα μούτρα μου όπως και σήμερα; να περιμένω μέχρι την αναμενόμενη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ανοίξτε τα τρελαδικα να μπούμε μέσα, εμείς ή οι άντρες μας! Γιατί τον δικό μου εκεί τον βλέπω μαζί μου που έμπλεξε.... Μετραει τις μέρες λεει να έρθει περίοδος να ηρεμήσουν τα νεύρα μου🤣 εμμμμμ του λεω εκεί να δεις νεύρα 🤣🤣

Χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια σήμερα βγήκε αρνητικό το τεστ ωορρηξίας.. Άρα δεν είναι απαραίτητο να κάνουμε σήμερα επαφή ε;;; εχθές και προχθές ήταν θετικό!! 

Κορίτσι αν έχετε διαθεση καλό θα ήταν να κανεις και σήμερα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια!! Μολις πήγα τουαλέτα και ειδα καφέ υγρα ,συνήθως τα βλεπω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο … δυστυχώς….

Βρε κουτό αυτό μπορεί να είναι εμφυτευσησσσς ή συμπτωμα γενικότερα εγκυμοσύνης 🙏 πολλές γυναίκες έχουν καφέ υγρα ή ροζ κόκκινα ελάχιστα και είναι έγκυος ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχαχαχ, αχ πως μας αντέχουν ώρες ώρες ...αλλά βρε κορίτσια ειλικρινά προσπαθώ αλλά τι να κανωωω. Αφού μου ρχεται ντιιιιν και μετά κροσια τα νευρα μου. Και με τον μικρό φυσικά και δε μιλάω αλλά έχω τελειοποιήσει το κοίταγμα 'φυλαξου γιατί θα βγάλω νυχια' και μόλις το βλέπει 🏃🏃

Πάντως νεύρα τρέλα είχα εγώ τώρα που είχα πάρει οιστρογονα και προγεστερονη οι οποίες ανεβαίνουν όταν είσαι έγκυος οποτεεεεεεεεεεεεεε 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪 δεν λέω κατιιιι αλλοοοοο🤪 τα συμπεράσματα δικά σας😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Λοιπόν θα ρωτήσω αν και νομίζω ξέρω την απάντηση 😜 εγώ αύριο που θα είμαι 11η μέρα από την ωορρηξία, να κάνω τεστακι; Ή θα φάω τα μούτρα μου όπως και σήμερα; να περιμένω μέχρι την αναμενόμενη; 

Γνώμη μου είναι να κανεις όπως νοιωθεις ❤️ εγώ έκανα συνέχεια τεστ και νωρίς και ας ήξερα ότι δεν θα δειξει 🤣 αν μπορείς ν την παλέψεις αν βλέπεις αρνητικο να κανεις τοτε🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι γιατί δν θέλω ν του το χαλάσω του άντρα μου! 😜 

 Να μη του το χαλάσεις 🫶 περάστε ομορφαααααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

...άστο και είναι μεγάλη κουβέντα αυτή... πραγματικά έτσι από περιέργεια αν κάτσεις σε ένα σούπερ μάρκετ σταρ ταμεία κανένα τεταρτακι να ακούς τι μπορεί να λένε οι πελάτες θα μείνεις παγωτό...ειδικά στο γερμανικό σούπερ (μη το γράψω αλλιώς)..κάθε μέρα λέω δε μπορειιιι όλοι οι στραβοί και ανάποδοι εδώ έρχονται??! Ειδικα μέσω κοβιντ ,αν έπαιρνα ένα ευρώ για κάθε πελάτη που μου έλεγε "μην ακουμπάς τα ψώνια μου με τα βρωμοχερα σου" θα ήμουν ήδη αραχτη στην βίλα μου στην πισίνα τώρα...λες και μπορούσα να τα σκαναρω με τα μάτια ας πούμε! Η λες και στα ράφια πάλι με τα μάτια τα βάζαμε! ...και μετά έβγαζαν γάντι και εγλυφαν και χεράκι για να ξεχωρίσουν τα χαρτονομίσματα 🥲...άστο άστο ας μην αρχίσω και τα νεύρα μου δεν είναι καλαααααα

Πωπωπω κ εγώ φούντωνω με κάτι τέτοια άσχημα δεν μπορώ να ακούω αηδίες, είστε ήρωες μόνο αυτό, κ σαν πελάτης εγώ που τους βλέπω ορισμένους θέλω να τους βρίσω όχι εσείς που τα ακούτε! Δυστυχώς δεν πάμε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γνώμη μου είναι να κανεις όπως νοιωθεις ❤️ εγώ έκανα συνέχεια τεστ και νωρίς και ας ήξερα ότι δεν θα δειξει 🤣 αν μπορείς ν την παλέψεις αν βλέπεις αρνητικο να κανεις τοτε🤪

Αύριο η αλήθεια θα ξυπνήσω πολύ πρωί και θα πρέπει να φύγουμε νωρίς, μπορεί και να μην προλάβω. Καλύτερα. Να το αφήσω μέχρι την Δευτέρα που θα είμαι και δυο μέρες πρίν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Δε ξέρω, έχω δύο μέρες που ειδικά στη δουλειά όταν καθόμουν ταμείο έριχνα κάτι βλοσυρά βλέμματα σε όσους μου έσπαγαν τα νεύρα που πιστεύω έβγαιναν και ή έπεφταν ή τους χτυπούσε κεραυνός..κάτι τέλος πάντων (προσοχή! Ποτέ χωρίς λόγο έτσι! Η θα έλεγαν ότι είμαστε απατεώνες,έτσι χωρίς λόγο και αφού αγόρασαν το μισό μαγαζί των απατεώνων ή πριν καν φτάσουν στο ταμείο θα φώναζαν "κάνα ταμειιιοοοοοο") ,σπίτι πάλι νευριάζω! Έτσι γιατί μπορώ! 🥴🥴🥴🥴

Αχ μου φαίνεται τόσο γνώριμα και οικεία αυτά που λες!!! Να μαντέψω;;;;;; 
Δουλεύεις στη γνωστή γερμανική εταιρεία ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Αύριο η αλήθεια θα ξυπνήσω πολύ πρωί και θα πρέπει να φύγουμε νωρίς, μπορεί και να μην προλάβω. Καλύτερα. Να το αφήσω μέχρι την Δευτέρα που θα είμαι και δυο μέρες πρίν 

Καλύτερα τοτε  να περάσει μια μερούλα ακόμη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μου φαίνεται τόσο γνώριμα και οικεία αυτά που λες!!! Να μαντέψω;;;;;; 
Δουλεύεις στη γνωστή γερμανική εταιρεία ;;; 

Καλημέρα!! ... μπίνγκο! Πολύ σωστά μαντεψες..και για να σου φαίνονται οικεία πολύ φοβάμαι ότι και εσύ εκεί δουλεύεις και τα ζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Αύριο η αλήθεια θα ξυπνήσω πολύ πρωί και θα πρέπει να φύγουμε νωρίς, μπορεί και να μην προλάβω. Καλύτερα. Να το αφήσω μέχρι την Δευτέρα που θα είμαι και δυο μέρες πρίν 

Καλημέρα κορίτσι μου! Ελπίζω να το αφησεε για Δευτέρα! Ε τι έμεινε ? Μια μερουλα! Απόλαυσε την Κυριακή σου και αύριο πρωί πρωί θα είμαστε όλες εδώ να ακούσουμε τα όμορφα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Λοιπόν θα ρωτήσω αν και νομίζω ξέρω την απάντηση 😜 εγώ αύριο που θα είμαι 11η μέρα από την ωορρηξία, να κάνω τεστακι; Ή θα φάω τα μούτρα μου όπως και σήμερα; να περιμένω μέχρι την αναμενόμενη; 

Καλημέρα κορίτσια 

Είναι αρκετά νωρις κορίτσι μου αλλα όπως νιωθεις εσυ αν είσαι σαν εμένα που δεν εχεις υπομονή κανε ένα να πάει στα κομμάτια 😂

Αν όχι και αντέχεις καλύτερα περίμενε  για πιο έγκυρο αποτέλεσμα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Ελπίζω να το αφησεε για Δευτέρα! Ε τι έμεινε ? Μια μερουλα! Απόλαυσε την Κυριακή σου και αύριο πρωί πρωί θα είμαστε όλες εδώ να ακούσουμε τα όμορφα νέα σου!

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Είναι αρκετά νωρις κορίτσι μου αλλα όπως νιωθεις εσυ αν είσαι σαν εμένα που δεν εχεις υπομονή κανε ένα να πάει στα κομμάτια 😂

Αν όχι και αντέχεις καλύτερα περίμενε  για πιο έγκυρο αποτέλεσμα 😊

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυ δεν εκανα τελικά! Θα αντεξω μέχρι αύριο,αν και έχω πόνους περιόδου και πολύ φούσκωμα, νομίζω έρχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα από νεύρα προς το παρόν! Τόσες ώρες ξύπνια και ακόμη δεν νευρίασα ούτε μια φορά! Μπράβο μου!!χαχα.ομως από χθες πονάει το δεξί μου στήθος από κάτω και πλάι .αυτό για μένα είναι ένα + γιατί δεν έχω καταγράψει τόσο νωρίς πόνο στήθους το τελευταίο καιρό που καταγράφω συμπτώματα. 14 μέρες θα συμπληρωθούν την ερχόμενη Παρασκευή (από την μέρα του θετικού τεστ). Αλλά δεν έχω και πολύ διάθεση για παράνοια ακόμη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυ δεν εκανα τελικά! Θα αντεξω μέχρι αύριο,αν και έχω πόνους περιόδου και πολύ φούσκωμα, νομίζω έρχεται...

Κάτσε να δούμε ντε! Αν δεν δούμε αίμα δεν πιστεύω τίποτα! Δες πως θα πάει σήμερα και αν αύριο δεν έχει έρθει κάνε τεστακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κάτσε να δούμε ντε! Αν δεν δούμε αίμα δεν πιστεύω τίποτα! Δες πως θα πάει σήμερα και αν αύριο δεν έχει έρθει κάνε τεστακι !

Αχχχ ναι περιμένω την Τετάρτη περίοδο, πόνους είχα μόνο σήμερα το πρωί. Για κάποιο λόγο έχω ένα διαφορετικό προαίσθημα αυτό το μήνα 🙏🏻♥️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα από νεύρα προς το παρόν! Τόσες ώρες ξύπνια και ακόμη δεν νευρίασα ούτε μια φορά! Μπράβο μου!!χαχα.ομως από χθες πονάει το δεξί μου στήθος από κάτω και πλάι .αυτό για μένα είναι ένα + γιατί δεν έχω καταγράψει τόσο νωρίς πόνο στήθους το τελευταίο καιρό που καταγράφω συμπτώματα. 14 μέρες θα συμπληρωθούν την ερχόμενη Παρασκευή (από την μέρα του θετικού τεστ). Αλλά δεν έχω και πολύ διάθεση για παράνοια ακόμη!! 

Καλό σημάδι αυτό κορίτσι μου. Έχεις μέρες ακόμη μπροστά σου βέβαια. Το καλύτερο είναι οτι έφυγαν τα νευρα και μένα το ίδιο έτσι δια μαγείας. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...