Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Kate1992 λυπάμαι γλυκιά μου.. προχωράμε αισιόδοξα! Αλλά πραγματικά πρέπει να μάθουμε τι σημαίνει αυτό με το τεστ ωορρηξίας! 
 

@Mpourmpoulo καλεεε;; Δεν άκουσες τι σου είπε χθες η @Girly με τους παππούδες και τα γιαούρτια;; Έπρεπε ήδη να έχεις στείλει πως έκανες την χοριακή ή έστω ένα τεστακι!! 
 

@marinaPμου, εύχομαι πραγματικά να μην χρειαστεί καν να τα αγοράσεις τα φάρμακα!! Πέρασες επιτροπή εξωσωματικής; Ρωτάω γιατί ενδέχεται να χρειαστώ κ εγώ και δεν πολύ γνωρίζω 

 Κορίτσι μου μη νομίζεις ούτε εγώ γνωρίζω 🤣 πραγματικά νιώθω χαμένη. Ξέρω μονο οτι θα ξεκινήσω αντισυλληπτικά μόλις έρθει περίοδος και βήμα βήμα θα προχωρήσω. Όταν μου εξηγούν οι κοπέλες στη κλινική που είναι στην ομάδα της εξωσωματικής καταλαβαίνουν οτι είμαι πολύ χαμένη 🤣 Είμαι σε ειδική κλινική υπογονιμότητας στη Κύπρο. Δεν ξέρω εσείς στην Ελλάδα πως προχωράτε, ακούω για την επιτροπή εξωσωματικής αλλά δεν γνωρίζω πως πάει σε εσάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή μας εβδομάδα κορίτσια μου!!!! Έφυγαν τα μικρά σχολείο και εγώ δουλειές κλασικά.. 

Σήμερα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας.. 14η ημέρα και αρνητικό χαχαχα κατάλαβα πάλι μεγάλο κύκλο θα κανω🤣 παίζει να νόμιζα ότι έχω ωορρηξία τόσους μήνες και να βαρουσαμε στο γάμο του καραγκιόζη.. Από εχθές έχω πονακια και θα νόμιζα έχω ωορρηξία.. Ότι να ναι!!! Μακάρι να βοηθήσουν τα τεστακια!! 😀 Βασικά εμείς Σαββατοκύριακο του δώσαμε και κατάλαβε αλλά δεν πειράζει.. Τώρα αναμονή μέχρι το θετικό τεστ μην τον ξεζούμισω και μετά είναι αδύναμο το σπερμα 😋😋😋

Φιλιά 💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου να έχουμε όμορφη εβδομάδα εύχομαι!! @Kate1992 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου εύχομαι να είναι η τελευταία περίοδος αυτή!!

@marinaP έχω καλό προαίσθημα για σένα κορίτσι μου. Έκανες ωορρηξία από την καλή ωοθήκη και έχεις καλές πιθανότητες!!

@Mpourmpoulo που είσαι καλέ???

Καλέ πως θυμάσαι οτι έκανα από την καλή ωοθήκη 😁 όχι όχι σε παραδέχομαι.εδω παρολίγον να το ξεχάσω εγώ 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή μας εβδομάδα κορίτσια μου!!!! Έφυγαν τα μικρά σχολείο και εγώ δουλειές κλασικά.. 

Σήμερα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας.. 14η ημέρα και αρνητικό χαχαχα κατάλαβα πάλι μεγάλο κύκλο θα κανω🤣 παίζει να νόμιζα ότι έχω ωορρηξία τόσους μήνες και να βαρουσαμε στο γάμο του καραγκιόζη.. Από εχθές έχω πονακια και θα νόμιζα έχω ωορρηξία.. Ότι να ναι!!! Μακάρι να βοηθήσουν τα τεστακια!! 😀 Βασικά εμείς Σαββατοκύριακο του δώσαμε και κατάλαβε αλλά δεν πειράζει.. Τώρα αναμονή μέχρι το θετικό τεστ μην τον ξεζούμισω και μετά είναι αδύναμο το σπερμα 😋😋😋

Φιλιά 💋💋

Κορίτσι μου νόμιζα ότι είχες σταθερό κύκλο!! Τα τεστ θα σε βοηθήσουν σίγουρα. Καλά έκανες και τα πήρες!! Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα θετικό την 19 μέρα και τον πιο προηγμένο 13 μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλέ πως θυμάσαι οτι έκανα από την καλή ωοθήκη 😁 όχι όχι σε παραδέχομαι.εδω παρολίγον να το ξεχάσω εγώ 🤣

Έχω πολύ καλή μνήμη!! Άσε που σε είχα στο μυαλό μου αυτές τις μέρες!!! Λίγες μέρες έμειναν και θα ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή μας εβδομάδα κορίτσια μου!!!! Έφυγαν τα μικρά σχολείο και εγώ δουλειές κλασικά.. 

Σήμερα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας.. 14η ημέρα και αρνητικό χαχαχα κατάλαβα πάλι μεγάλο κύκλο θα κανω🤣 παίζει να νόμιζα ότι έχω ωορρηξία τόσους μήνες και να βαρουσαμε στο γάμο του καραγκιόζη.. Από εχθές έχω πονακια και θα νόμιζα έχω ωορρηξία.. Ότι να ναι!!! Μακάρι να βοηθήσουν τα τεστακια!! 😀 Βασικά εμείς Σαββατοκύριακο του δώσαμε και κατάλαβε αλλά δεν πειράζει.. Τώρα αναμονή μέχρι το θετικό τεστ μην τον ξεζούμισω και μετά είναι αδύναμο το σπερμα 😋😋😋

Φιλιά 💋💋

Εσείς πολύ καλά κάνατε! Και το σπέρμα δυναμώνει σε πολλές περιπτώσεις αντί να αδυναμει! Εμείς είμαστε μια τέτοια περίπτωση! Άντε καλέ, μπορεί να βγει θετικό το μεσημέρι η το βράδυ. Ακόμη 14η είσαι. 14-16η γινεται συνήθως! Οπότε κάνε αν έχεις τεστ μεσημέρι και βράδυ κάθε μέρα για να την βρεις! Συνεχίστε μέρα παρά μέρα για να κρατάς το σπέρμα σε καλό σημείο μην "παλιωσει" μέχρι την μέρα ωορηξιας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου έκανα μόλις τεστ αλλά είναι αρνητικο όποτε ήταν γραμμή εξάτμισης χθες 😏 έρχεται ο Δικος μου βέβαια να πάμε για χοριακη γτ ουτος η άλλος πρέπει να πάω για να δω το θα κάνω με τα χάπια 😖  ορίστε και φωτό με ήλιο 🙄

ED358EE4-E67D-4EAD-869D-0B5B2DA75D9F.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ εκανα κορίτσια μου και ήταν ένα μεγάλο αρνητικό !!! Δν ξέρω αν αξίζει ν πάω κ για χοριακη! Καλημέρα 

Λυπάμαι κορίτσι μου, ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά προσπάθησε να μαζέψεις δυνάμεις κ πάμε για τον επόμενο μήνα, θα έρθει το μωράκι θα δεις🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP  λίγες μέρες έμειναν!! Και θα μάθουμε!!! Ευχομαι να μη τα χρειαστείς καν! 

@annitakianna πραγματικά τι μνήμη!!! Κάποτε ήμουν έτσι και εγώ...μετά την εγκυμοσύνη είμαι πια ένα χρυσόψαρο!!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου έκανα μόλις τεστ αλλά είναι αρνητικο όποτε ήταν γραμμή εξάτμισης χθες 😏 έρχεται ο Δικος μου βέβαια να πάμε για χοριακη γτ ουτος η άλλος πρέπει να πάω για να δω το θα κάνω με τα χάπια 😖  ορίστε και φωτό με ήλιο 🙄

ED358EE4-E67D-4EAD-869D-0B5B2DA75D9F.jpeg

Καλημερααα, μα μου ήρθε φλασια ο γιατρός σου είχε πει ότι τα τεστ δεν θα δείξουν κ να είσαι; η θυμάμαι ότι να ναι;😅 κάνε κ την χοριακη κ βλέπουμε😊 πάντως μάλλον βγάζουν κ αυτά γραμμή εξάτμισης τελικά κορίτσια ε; τα onestep είναι αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου έκανα μόλις τεστ αλλά είναι αρνητικο όποτε ήταν γραμμή εξάτμισης χθες 😏 έρχεται ο Δικος μου βέβαια να πάμε για χοριακη γτ ουτος η άλλος πρέπει να πάω για να δω το θα κάνω με τα χάπια 😖  ορίστε και φωτό με ήλιο 🙄

ED358EE4-E67D-4EAD-869D-0B5B2DA75D9F.jpeg

Καλημέρα καλή μου♥️

Υπομονή να κάνεις και την χοριακη για σιγουριά

Περιμένουμε νέα σουυ μόλις πάρεις τα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου έκανα μόλις τεστ αλλά είναι αρνητικο όποτε ήταν γραμμή εξάτμισης χθες 😏 έρχεται ο Δικος μου βέβαια να πάμε για χοριακη γτ ουτος η άλλος πρέπει να πάω για να δω το θα κάνω με τα χάπια 😖  ορίστε και φωτό με ήλιο 🙄

ED358EE4-E67D-4EAD-869D-0B5B2DA75D9F.jpeg

Κουκλάκι μου υπεργλυκο (δεν υπάρχει τέτοια λέξη ,αλλά δε με νοιάζει) ,η αλήθεια είναι πως δε βλέπω γραμμή. Να κρατήσω όμως μια μικρή ,τόση δα ελπίδα για την χοριακη?? Εγώ θα την κρατήσω! Και βλέπουμε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερααα, μα μου ήρθε φλασια ο γιατρός σου είχε πει ότι τα τεστ δεν θα δείξουν κ να είσαι; η θυμάμαι ότι να ναι;😅 κάνε κ την χοριακη κ βλέπουμε😊 πάντως μάλλον βγάζουν κ αυτά γραμμή εξάτμισης τελικά κορίτσια ε; τα onestep είναι αυτα;

Όχι κορίτσι μου δεν μου είπε ο γιατρός ότι με τα χαπια δεν θα δειξει το τεστ εγω είχα αυτήν απορία 😂 απλά μου είπε να πάω για χοριακη προφανώς επειδη είναι η πιο αξιόπιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα καλή μου♥️

Υπομονή να κάνεις και την χοριακη για σιγουριά

Περιμένουμε νέα σουυ μόλις πάρεις τα αποτελέσματα!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μανολες για το ενδιαφέρον σας!!! Αλήθεια με συγκινείτε!!!! Τελικά όλα για κάποιον λόγο γίνονται , κ ο λόγος που αυτός ο κύκλος ήταν διαφορετικός ήταν για να γνωρίσω εσάς!!!! 
θα παραμείνω έδω και θα τα λέμε συνέχεια!!! 
ενας νέος κύκλος άρχισε και μια νέα προσπάθεια σε λίγο ξεκινάει παρέα με εσάς!!! 
 

@Mpourmpouloμου μαζί τη χάσαμε αυτήν την ευκαιρία μαζί θα τη πιάσουμε κι πάλι!!! Η μια θα δίνει κουράγιο στην άλλη!!! 
αν και έχουμε μια μικρη ελπίδα ακόμη για σένα με τη χοριακη αν σ είπε ο γιατρός ότι δν θ φανεί με το τεστ! 
🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κουκλάκι μου υπεργλυκο (δεν υπάρχει τέτοια λέξη ,αλλά δε με νοιάζει) ,η αλήθεια είναι πως δε βλέπω γραμμή. Να κρατήσω όμως μια μικρή ,τόση δα ελπίδα για την χοριακη?? Εγώ θα την κρατήσω! Και βλέπουμε! 

 

Χαχαχα🥰 δεν πειράζει τι να κάνουμε προχωράμε. Δεν είχα ενθουσιαστεί πολύ γτ μέσα μου κάτι με κράταγε και το ένστικτο μου μου έλεγε ότι δεν είμαι έγκυος. Σας ευχαριστώ όλες κοριτσια μου🥰🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μανολες για το ενδιαφέρον σας!!! Αλήθεια με συγκινείτε!!!! Τελικά όλα για κάποιον λόγο γίνονται , κ ο λόγος που αυτός ο κύκλος ήταν διαφορετικός ήταν για να γνωρίσω εσάς!!!! 
θα παραμείνω έδω και θα τα λέμε συνέχεια!!! 
ενας νέος κύκλος άρχισε και μια νέα προσπάθεια σε λίγο ξεκινάει παρέα με εσάς!!! 
 

@Mpourmpouloμου μαζί τη χάσαμε αυτήν την ευκαιρία μαζί θα τη πιάσουμε κι πάλι!!! Η μια θα δίνει κουράγιο στην άλλη!!! 
αν και έχουμε μια μικρη ελπίδα ακόμη για σένα με τη χοριακη αν σ είπε ο γιατρός ότι δν θ φανεί με το τεστ! 
🙏🤞

Δεν πειράζει κορίτσι μου παρκέ παρακατωωωω συνεχίζουμε δυναμικα ❤️❤️❤️❤️❤️ όχι όχι δεν μου είπε ο γιατρός κάτι για το τεστ εγώ είχα απορία μήπως δεν βγάζει θετικο λόγω των χαπιών 😂 ο γιατρός απλά μου είπε να κάνω χωριακη επειδη ειναι αξιοπιστη! Δεν έχω ελπίδες κορίτσι μου κάτι θα έδειχνε σήμερα το τεστ μου γτ είμαι στη 1η ή 2ή μέρα καθυστέρησης !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα καλή μου♥️

Υπομονή να κάνεις και την χοριακη για σιγουριά

Περιμένουμε νέα σουυ μόλις πάρεις τα αποτελέσματα!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ❤️ δεν νομίζω αλλά πρέπει να παω 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου παρκέ παρακατωωωω συνεχίζουμε δυναμικα ❤️❤️❤️❤️❤️ όχι όχι δεν μου είπε ο γιατρός κάτι για το τεστ εγώ είχα απορία μήπως δεν βγάζει θετικο λόγω των χαπιών 😂 ο γιατρός απλά μου είπε να κάνω χωριακη επειδη ειναι αξιοπιστη! Δεν έχω ελπίδες κορίτσι μου κάτι θα έδειχνε σήμερα το τεστ μου γτ είμαι στη 1η ή 2ή μέρα καθυστέρησης !

Κατάλαβα!!! Next time δυστυχώς και για τις δυο μας!!!! 
 

κ γώ δν ξέρω αν αξίζει ν πάω γ χοριακη ! Πιο πολύ γ τη προγεστερονη θ πάω γ ν δω αν όντως εκανα ωορρηξία δεύτερη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν μου είπε ο γιατρός ότι με τα χαπια δεν θα δειξει το τεστ εγω είχα αυτήν απορία 😂 απλά μου είπε να πάω για χοριακη προφανώς επειδη είναι η πιο αξιόπιστη!

Αααα οκ λάθος είχα καταλάβει🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κατάλαβα!!! Next time δυστυχώς και για τις δυο μας!!!! 
 

κ γώ δν ξέρω αν αξίζει ν πάω γ χοριακη ! Πιο πολύ γ τη προγεστερονη θ πάω γ ν δω αν όντως εκανα ωορρηξία δεύτερη φορά! 

Αν πας για την προγεστερονη κάνε και μια χοριακη κορίτσι μου! Θα έρθει το σποράκι μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20230320_104224.thumb.jpg.fec2ee2dbb4d1fcfe97be0eb9fb633f6.jpgΚαλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε !!

Πήρα τα αποτελέσματα χωρίς όμως να μου εξηγήσουν κάτι 🤨 σας βάζω φωτο .

Κορίτσια αν ήθελα μια φορά ένα μπεμπάκι μετά το περιστατικό αυτό το θέλω δέκα 🙏 . Περιμένω πως και πως να περάσει ένα εύλογο διάστημα να στρώσει ο κύκλος μου και να ξεκινησουμε νεες προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elen. είπε:

20230320_104224.thumb.jpg.fec2ee2dbb4d1fcfe97be0eb9fb633f6.jpgΚαλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε !!

Πήρα τα αποτελέσματα χωρίς όμως να μου εξηγήσουν κάτι 🤨 σας βάζω φωτο .

Κορίτσια αν ήθελα μια φορά ένα μπεμπάκι μετά το περιστατικό αυτό το θέλω δέκα 🙏 . Περιμένω πως και πως να περάσει ένα εύλογο διάστημα να στρώσει ο κύκλος μου και να ξεκινησουμε νεες προσπάθειες.

Κορίτσι μου ειχε κ η αδερφή μου παλινδρόμη! Τυχαίο γεγονός της είχαν πει!μη το σκέφτεσαι, προχωρά παρακάτω ! Το πρώτο βήμα έγινε υπάρχει σύλληψη! Είσαι πολύ κοντά στο όνειρο σου 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

20230320_104224.thumb.jpg.fec2ee2dbb4d1fcfe97be0eb9fb633f6.jpgΚαλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε !!

Πήρα τα αποτελέσματα χωρίς όμως να μου εξηγήσουν κάτι 🤨 σας βάζω φωτο .

Κορίτσια αν ήθελα μια φορά ένα μπεμπάκι μετά το περιστατικό αυτό το θέλω δέκα 🙏 . Περιμένω πως και πως να περάσει ένα εύλογο διάστημα να στρώσει ο κύκλος μου και να ξεκινησουμε νεες προσπάθειες.

Καλημέρα κορίτσι μου. Δεν γνωρίζω να σου πω κάτι για τα αποτελέσματα.

Θα σου πω όμως ότι χαιρομαι πολύ που αναμένεις τις νέες προσπάθειες σου!γιατί έτσι πρέπει!! Ένας νέος ορίζοντας ανοίγεται και εσύ θα είσαι εκεί να τον αδραξεις! Λίγη υπομονή ώστε να μπουν όλα σε και σειρά και μετά βουρρρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου έκανα μόλις τεστ αλλά είναι αρνητικο όποτε ήταν γραμμή εξάτμισης χθες 😏 έρχεται ο Δικος μου βέβαια να πάμε για χοριακη γτ ουτος η άλλος πρέπει να πάω για να δω το θα κάνω με τα χάπια 😖  ορίστε και φωτό με ήλιο 🙄

ED358EE4-E67D-4EAD-869D-0B5B2DA75D9F.jpeg

Για βάλε και το χθεσινό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Για βάλε και το χθεσινό... 

το έχω πετάξει κορίτσι μου 😛 6:30-7 το απόγευμα θα βγει η χοριακη θα μου την στείλουν με email ! Από τη στιγμή που βγήκε αυτή γραμμή χθες θα έβγαινε και σήμερα με τα πρωινα ουρά. Σίγουρα είναι γραμμή εξάτμισης όποτε τελικά κάνουν και αυτά τα τεστ γραμμή εξάτμισης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...