Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια @Mpourmpoulo περιμένουμε νέα σας!!

Λίγες ώρες έμειναν κορίτσια μου,υπομονή ότι είναι θα φανεί αυριο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Mpourmpoulo @Tinasardin8689 @Elk δεν εχω λογια ν σας ευχαριστησω γ τις ευχες σας κ τη θετικη σας ενεργεια!!! Κ τις προσευχες φσκ!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Οσο διαβαζω ομως νομιζω οτι ειμαι περιπτωση συνδρομου κενου σακου...γτ σε αυτες τις περιπτωσεις ο σακος μεγσλωνει κ η χοριακη αυξανεται κανονικα... μακαρι ν μας βοηθησει ο θεος κ ν γινει η ανατροπη αλλα πολυ φοβαμαι οτι δν υπαρχει εμβρυακι... 😔 ωστοσο ολα θ ειναι πιο ευκολα τωρα!! Το κορμι ξερει κ θυμαται κ θα ερθει το μωρακι μας!!☺️🥰🫶

Ευχομαι κ σε εσας ο,τι καλυτερο!!!🙏❤️❤️❤️

Κορίτσι μου  σου εύχομαι να μην είναι αυτό το σύνδρομο που λες και να είναι καθυστερημένη σύλληψη 🙏 όμως αν είναι έτσι που το απευχομαι σίγουρα το σώμα και οργανισμός έχει μνήμη και αφού η σύλληψη έγινε θα ξαναγίνει και θα πανε όλα καλά❤️ για όλες μας έχει ο θεός και η Παναγία ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια @Mpourmpoulo περιμένουμε νέα σας!!

Ευχαριστούμε πολυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λίγες ώρες έμειναν κορίτσια μου,υπομονή ότι είναι θα φανεί αυριο🙏

Ναιιι αύριο θα ξεκαθαριστούν όλα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Mpourmpoulo @Tinasardin8689 @Elk δεν εχω λογια ν σας ευχαριστησω γ τις ευχες σας κ τη θετικη σας ενεργεια!!! Κ τις προσευχες φσκ!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Οσο διαβαζω ομως νομιζω οτι ειμαι περιπτωση συνδρομου κενου σακου...γτ σε αυτες τις περιπτωσεις ο σακος μεγσλωνει κ η χοριακη αυξανεται κανονικα... μακαρι ν μας βοηθησει ο θεος κ ν γινει η ανατροπη αλλα πολυ φοβαμαι οτι δν υπαρχει εμβρυακι... 😔 ωστοσο ολα θ ειναι πιο ευκολα τωρα!! Το κορμι ξερει κ θυμαται κ θα ερθει το μωρακι μας!!☺️🥰🫶

Ευχομαι κ σε εσας ο,τι καλυτερο!!!🙏❤️❤️❤️

Ακριβώς αυτό να σκέφτεσαι..ακόμα και στην περίπτωση που δεν πάει καλά σύντομα θα είσαι γιατί αφού έγινε μια θα ξαναγίνει..αλλά μην προδικάζεις…τα καλύτερα έρχονται…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Mpourmpoulo @Tinasardin8689 @Elk δεν εχω λογια ν σας ευχαριστησω γ τις ευχες σας κ τη θετικη σας ενεργεια!!! Κ τις προσευχες φσκ!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Οσο διαβαζω ομως νομιζω οτι ειμαι περιπτωση συνδρομου κενου σακου...γτ σε αυτες τις περιπτωσεις ο σακος μεγσλωνει κ η χοριακη αυξανεται κανονικα... μακαρι ν μας βοηθησει ο θεος κ ν γινει η ανατροπη αλλα πολυ φοβαμαι οτι δν υπαρχει εμβρυακι... 😔 ωστοσο ολα θ ειναι πιο ευκολα τωρα!! Το κορμι ξερει κ θυμαται κ θα ερθει το μωρακι μας!!☺️🥰🫶

Ευχομαι κ σε εσας ο,τι καλυτερο!!!🙏❤️❤️❤️

Κορίτσι μου σου εύχομαι να γίνει ότι είναι καλύτερο να γίνει...αν μια τέτοια περίπτωση προδικάζει και προβληματική εγκυμοσύνη εύχομαι να τερματιστεί όσο είναι νωρίς. Αν όμως δεν επειρεαζει τίποτα και πουθενά σου εύχομαι ολόψυχα το εμβρυακι σας να είναι εκεί να σας κάνει να λάμψετε από χαρά! Απλά να ήταν νωρίς και να είχατε υπολογίσει λάθος τις μέρες κύησης.

Το σώμα ναι θυμάται! Και η επιβεβαίωση πως μπορείς να μείνεις έγκυος είναι πάντα ,ασχέτως αποτελέσματος,μια μικρή νίκη...

Σου εύχομαι ότι είναι καλύτερο να γίνει,αυτό να γίνει με το καλό. 

Καλό βράδυ κορίτσια μου,αύριο η μέρα θα είναι 🔥🔥🔥🔥 αναμένουμε τις χοριακες με το καλό!! Καλό ξημέρωμα σε όλες . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ποποπο χαααμός στο τσατ !! @Kate1992 δεεενννν αντέχουυυυμε άλλοοοοο τρέχα να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης, πως θα κοιμηθου΄με με τέτοια αγωνία ;;

@Mpourmpoulo όντως αχνοφαίνεται άλλα κρατήσου να κάνεις το πρωί το επόμενο που δεν θα είναι αραιωμένα τα ούρα να ξεκαθαρίσει το τοπίο... κοιμήσου και ξύπνα πρωι πρωι να το κάνεις γιατί μας κατέστρεψες και εσύ... τέτοια αγωνία που έχω δεν θα κλείνει το μάτι μου. 

 

ευχόμαι να ακούσουμε τα ευχάριστα και απο τις δύο σας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 

Κοριτσάκι μου γλυκό, κάνε τις χοριακές σου όπως σου είπε ο γιατρός σου και να έχεις πίστη ότι όλα θα πάνε καλά, μην απογοητευτείς ακόμα, εγώ πιστεύω πως στο τέλος όλα θα πάνε καλά…ο θεός είναι μεγάλος!

Μπράβο σου πάντως γιατί βλέπω έχεις θετική αύρα και όλα θα σου πάνε τέλεια θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

 ποποπο χαααμός στο τσατ !! @Kate1992 δεεενννν αντέχουυυυμε άλλοοοοο τρέχα να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης, πως θα κοιμηθου΄με με τέτοια αγωνία ;;

@Mpourmpoulo όντως αχνοφαίνεται άλλα κρατήσου να κάνεις το πρωί το επόμενο που δεν θα είναι αραιωμένα τα ούρα να ξεκαθαρίσει το τοπίο... κοιμήσου και ξύπνα πρωι πρωι να το κάνεις γιατί μας κατέστρεψες και εσύ... τέτοια αγωνία που έχω δεν θα κλείνει το μάτι μου. 

 

ευχόμαι να ακούσουμε τα ευχάριστα και απο τις δύο σας ❤️ 

Κορίτσια πήρα ένα σ ένα φαρμακείο που εφημέρευε clear choice λέγεται είναι ταινία !!! Το κάνω τώρα η αύριο με τα πρωινά ουρά! Υποτίθεται μ έχει έρθει ήδη η περίοδος , θέλω ν πω δν είμαι σε καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια πήρα ένα σ ένα φαρμακείο που εφημέρευε clear choice λέγεται είναι ταινία !!! Το κάνω τώρα η αύριο με τα πρωινά ουρά! Υποτίθεται μ έχει έρθει ήδη η περίοδος , θέλω ν πω δν είμαι σε καθυστέρηση 

Δεν το ξερω αυτό το τεστ . Αν μπορείς να κρατηθείς καντο με τα πρωινά ουρά🙏  εκτός αν έχεις να πιεις υγρα 2-3 ώρες 🙏 μακάρι να βγει θετικοοοοοοοο🤞😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν το ξερω αυτό το τεστ . Αν μπορείς να κρατηθείς καντο με τα πρωινά ουρά🙏  εκτός αν έχεις να πιεις υγρα 2-3 ώρες 🙏 μακάρι να βγει θετικοοοοοοοο🤞😍

Πριν λίγο ήπια νερό!!! Θα τ κάνω αύριο γ σίγουρα!!! Αν κ δν ελπίζω αγάπη!!! Σε σένα ποντάρω που έχεις και καθυστέρηση!!! 
μακάρι αύριο ν πετάμε κ οι δυο από τη χαρά μας 🤞🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πριν λίγο ήπια νερό!!! Θα τ κάνω αύριο γ σίγουρα!!! Αν κ δν ελπίζω αγάπη!!! Σε σένα ποντάρω που έχεις και καθυστέρηση!!! 
μακάρι αύριο ν πετάμε κ οι δυο από τη χαρά μας 🤞🙏 

Καλύτερα αύριο κορίτσι μου 🙏 εγώ παίρνω αγωγή με οιστρογόνα και προγεστερονη όποτε ουτος η άλλος θα είχα καθυστέρηση . Δλδ η καθυστέρηση που έχω δεν θα μπορούσε σε αυτή τη φάση που είναι εγώ να είναι εγκυμοσύνης λόγω χαπιών . Εύχομαι να έχουμε θετικα αποτελεσματααααα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλύτερα αύριο κορίτσι μου 🙏 εγώ παίρνω αγωγή με οιστρογόνα και προγεστερονη όποτε ουτος η άλλος θα είχα καθυστέρηση . Δλδ η καθυστέρηση που έχω δεν θα μπορούσε σε αυτή τη φάση που είναι εγώ να είναι εγκυμοσύνης λόγω χαπιών . Εύχομαι να έχουμε θετικα αποτελεσματααααα❤️❤️❤️❤️

Α κατάλαβα!!! Προς τι η αγωγή αυτή;; Ο σύζυγος αντιμετωπίζει κάποιο θέμα; Εμένα οι δικές μου εξετάσεις είναι όλες καλες , μ τ σύζυγο έχουμε θέμα με την μορφολογία  και οξειδωτικό στρες! Κ παίρνει αντιοξειδωτική αγωγή ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα!!!

Αντε περιμένουμε τα πρώτα τεστακιαααααα♥️🙏🏻

Εγώ εκανα κορίτσια μου και ήταν ένα μεγάλο αρνητικό !!! Δν ξέρω αν αξίζει ν πάω κ για χοριακη! Καλημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή μας εβδομάδα

@Kate1992 αν βγήκε αρνητικό κ;ο εγώ δε νομίζω πως υπάρχει λόγος χοριακης..λυπάμαι πολύ ..είχα ελπίδες λόγω του τεστ ωορρηξίας και της διαφορετικής  περιόδου σου.. ας κρατήσουμε το θετικό όμως! Ότι έχουμε περίοδο άρα είμαστε αναπαραγωγικές! Και σήμερα λογικά είσαι στην 3η μέρα ,άρα σε λίγες μέρες θα εισέλθεις στη love zone!  Δε σταματάμε! Προχωράμε!!!!

@Mpourmpouloπου είσαι??? Θες να μας πεθάνεις στην αγωνία?????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ εκανα κορίτσια μου και ήταν ένα μεγάλο αρνητικό !!! Δν ξέρω αν αξίζει ν πάω κ για χοριακη! Καλημέρα 

Δεν πειράζει κορίτσι μου, πάμε για τον επόμενο κύκλο! Το ξέρω αυτό το αίσθημα, ολες μας το ξέρουμε. Όμως ερχεται μια περίοδος άρα ξεκινάει ένας καινούργιος κύκλος. Και είμαστε εδώ. Θα τον περάσουμε και αυτό όλες μαζί!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια αύριο το πρωί θα πάω για γενικές εξετάσεις.να δω τι ήταν αυτή η λιποθυμία και ο εμετός. Πολύ νωρίς είναι για συμπτώμα εγκυμοσύνης καθώς έγινε την 4η μέρα μετά το θετικό ωορρηξίας. 

Μια μέρα πριν την περίοδο όμως θα πάω γ χοριακη, γιατί θα ξεκινήσω τα φάρμακα για την εξωσωματική και θέλω να αποκλείσω το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης πριν ξεκινήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Kate1992 λυπάμαι γλυκιά μου.. προχωράμε αισιόδοξα! Αλλά πραγματικά πρέπει να μάθουμε τι σημαίνει αυτό με το τεστ ωορρηξίας! 
 

@Mpourmpoulo καλεεε;; Δεν άκουσες τι σου είπε χθες η @Girly με τους παππούδες και τα γιαούρτια;; Έπρεπε ήδη να έχεις στείλει πως έκανες την χοριακή ή έστω ένα τεστακι!! 
 

@marinaPμου, εύχομαι πραγματικά να μην χρειαστεί καν να τα αγοράσεις τα φάρμακα!! Πέρασες επιτροπή εξωσωματικής; Ρωτάω γιατί ενδέχεται να χρειαστώ κ εγώ και δεν πολύ γνωρίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Χαχαχχ οχι γιατί μετά λεω, είχα θετικό τεστ ωορρηξίας στις 14/03🤷 αν δεν ήξερα οτι εκανα ωορρηξία θα ήμουν με τα τεστ εγκυμοσύνης αγκαλιά 😛 αύριο πρωί πρωί για εξετάσεις, να φύγουν όλα τα κακα σενάρια από το μυαλό Μ

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου♥️

 

Το self clear δείχνει από την 5η ημέρα πιθανής σύλληψης... Κάνε αύριο πρωί ένα... Θα είσαι 7dpo και βλέπω κάποιες έχουν αχνά θετικά και τόσο νωρίς... Αφού έκανες και εμετό παίζει να το τσάκωσες το σποράκι!!! Μακάρι κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου να έχουμε όμορφη εβδομάδα εύχομαι!! @Kate1992 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου εύχομαι να είναι η τελευταία περίοδος αυτή!!

@marinaP έχω καλό προαίσθημα για σένα κορίτσι μου. Έκανες ωορρηξία από την καλή ωοθήκη και έχεις καλές πιθανότητες!!

@Mpourmpoulo που είσαι καλέ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • καλημέρα κορίτσια...εγω εχω ραγιάδες... θα φύγουν λέτε κάποια στιγμή;
    • Ναι έτσι ήταν και στην πρώτη  Εμένα μου πήρε αρκετό χρόνο να στρώσει αλλά δεν έβαλα τίποτα σε κρέμες και τέτοια.. μετά από αρκετούς  μήνες  δεν φαινόταν ιδιαίτερα η τομή εδώ μαία και δεν την είδε αμέσως με ρώτησε αν πάω για Φ.Τ και την λέω όχι έχω κάνει καισαρική το πρώτο, μου λέει ααα που είναι η τομή σου ; Πιο κάτω ; δεν φαίνεται σου έκανε καλή δουλειά..  τωρε με δεύτερη καισαρική δεν ξέρω πως θα είναι.. αλλά  εντάξει εμένα δεν με ενοχλεί να σας πω την αλήθεια έτσι και αλλιώς εκεί που είναι ούτε με μαγιό φαίνεται άσε που έχω και άλλη τομή πίσω στην μέση από άλλο χειρουργείο εκείνη φαίνεται και με μαγιό 😅 
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Σούπερ μου ακούγεται η μικρούλα σας!!😍😍 Μπράβο το κορίτσι!!! ❤️❤️❤️❤️ Πότε θα ξαναπάτε; Εμείς με το καλό τώρα στο Doppler ξανά 12/11.. αν και μου φαίνεται αργά 33η.. @_piripiri_ μου σε ποια εβδομάδα την έκανες εσύ; Στα υπόλοιπα κορίτσια σας έχουν πει πότε να τη κάνετε;  Κανονικά δεν χρειάζεται ραντεβού για τη καμπύλη.. το μόνο που ίσως χρειαστεί είναι να πάρεις τη γλυκόζη από το φαρμακείο.. αλλά πάρε ένα τηλέφωνο το διαγνωστικό να είσαι σίγουρη γιατί πολλά διαγνωστικά σου παρέχουν και τη γλυκόζη.. Νηστική να είσαι κανά 8ωρο πριν πας και απέφυγε να φάς βαριά πράγματα το βράδυ για να μην δείξει ψευδώς αυξημένη η νηστείας.. όχι γλυκά πχ και λευκά άλευρα.. αυτά κυρίως αυξάνουν πολύ το ζάχαρο.. Μα ρε συ.. τι κίνηση είναι αυτή που έχει;; Δεν θέλω να κατεβαίνω Αθήνα πλέον..! Με τα δίκια του και ο άντρας σου αν και στον δικό μου έχω απαγορεύσει γκρίνια και νεύρα στο αυτοκίνητο.. δεν ξέρεις τι γίνεται όσο είμαστε στο δρόμο, αυτό του λέω κάθε φορά.. ας είμαστε ψύχραιμοι λοιπόν και να εκτιμαμε που είμαστε υγιείς και έχουμε ευλογηθεί με το σπορακι μας..!  Να σου πω.. και εγώ που είμαι "κλεισμένη" από τον Ιούνιο που σταμάτησα τη δουλειά/σχολή δεν τρελαίνομαι και πολύ να βγαίνω.. ίσως γιατί δεν έχω και τι να βάλω πλέον..😅 αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας με το κόσμο που κυκλοφορεί.. μου αρέσει η ησυχία μου.. 😌  Octoberfest ε;! Τι καλό φάγατε;; Αύριο θα είναι ωραία, έχει Μπίγαλη και Βόσσου.. 
    • Καλημέρα!! Σ' ευχαριστώ και πάλι!! Όχι όχι.. δημόσιο είναι η σχολή, όχι ιδιωτικό..! Σου έστειλα πμ!! Δυστυχώς όμως διακρίσεις υπάρχουν.. και δεν βλέπω και κάποια νομοθεσία/διάταξη που να σε στηρίζει.. όχι τουλάχιστον σε αυτές τις σχολές.. Θέλω πολύ να μάθω λεπτομέρειες του πως τα κατάφερες εσύ..!
    • Αχ ψυχούλα μου!!! Έχουν τοοοοσο φάση όταν μπουσουλανε χαχα εμένα πάει και κουτουλαει το κεφάλι του στην ντουλάπα τους και ξεκαρδιζεται τον λέω έχεις ποντιακό κεφάλι και χαμπάρι δεν παίρνεις χαχαχαχα Ρε κορίτσια τα δεύτερα μεγαλώνουν ακόμα πιο γρήγορα από τα πρώτα πώς γίνεται πότε περίμενα να γεννησουμεε... έρχονται τα γενέθλια...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...