Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λοιπόν εγώ έκανα ένα δεύτερο πριν λίγο, καλά η εφαρμογή το βγάζει πάλι low νομίζω δεν θα την χρησιμοποιώ, εμένα θετικό μου φαίνεται για πείτε μου κ εσεις🥰

20230319_201214.jpg

Ιιχαααα θετικό! Ντουζακι ,κρασάκι ,και ξετσιδωμα! Το τρίπτυχο φωτιά! Καλή επιτυχία Κατερίνα μου! Αερααααααα(για να είμαι και επικείμενο κλίμα των ημερών)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

52178837-3BB3-405B-8B2B-5D8E33E409DB.thumb.png.3dad423496a96ef7ee452c877900528c.pngΤο πρώτο τεστ👆

04922C29-3720-4BBC-A23D-C8796AC625EC.thumb.png.441003026ec0ade867bdc67113f9ef36.pngτο πρώτο μαζί με το δεύτερο τεστ 👆1726991D-D6CB-48E9-B002-EE1FD6C9749F.thumb.png.09abfb0de6e58a49bf527177b956ae39.pngτο δεύτερο τεστ μόνο του 👆

 

εχω κάνει επεξεργασία στο ινσταγκραμ 😂

Σαν να μου φαίνονται κάπως θολές;;; Εννοώ τις τράβηξες από μακριά. Θέλουμε αρνητικό όμως! πως το κάνουμε αυτό το αρνητικό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

52178837-3BB3-405B-8B2B-5D8E33E409DB.thumb.png.3dad423496a96ef7ee452c877900528c.pngΤο πρώτο τεστ👆

04922C29-3720-4BBC-A23D-C8796AC625EC.thumb.png.441003026ec0ade867bdc67113f9ef36.pngτο πρώτο μαζί με το δεύτερο τεστ 👆1726991D-D6CB-48E9-B002-EE1FD6C9749F.thumb.png.09abfb0de6e58a49bf527177b956ae39.pngτο δεύτερο τεστ μόνο του 👆

 

εχω κάνει επεξεργασία στο ινσταγκραμ 😂

Λοιπόν δε ξέρω αν είναι εξατμισης ,αν είναι πραγματική η αν τα μάτια μου κάνουν γραμμουλες...εγώ βλέπω στο πρώτο τεστ γραμμή. Στο δεύτερο δεν είναι καλή ανάλυση και δε μπορώ να διακρίνω αλλά στο πρώτο βλέπω μάνα μου!! Αύριο σε θέλω ετοιμοπόλεμη σαν γριά έξω από σούπερ που έχει προσφορά τα γιαούρτια! Κοίτα να είσαι έξω από το μικροβιολογικό να σε πάρουν πρώτη και μην τυχόν και δεν κατουρησεις τίποτα όταν σηκωθείς. Θέλουμε τεστ με τα πρώτα πρωινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν δε ξέρω αν είναι εξατμισης ,αν είναι πραγματική η αν τα μάτια μου κάνουν γραμμουλες...εγώ βλέπω στο πρώτο τεστ γραμμή. Στο δεύτερο δεν είναι καλή ανάλυση και δε μπορώ να διακρίνω αλλά στο πρώτο βλέπω μάνα μου!! Αύριο σε θέλω ετοιμοπόλεμη σαν γριά έξω από σούπερ που έχει προσφορά τα γιαούρτια! Κοίτα να είσαι έξω από το μικροβιολογικό να σε πάρουν πρώτη και μην τυχόν και δεν κατουρησεις τίποτα όταν σηκωθείς. Θέλουμε τεστ με τα πρώτα πρωινα

Στις πρώτες που είχες ανεβάσει φωτό φαινόταν γραμμή!!! Τώρα. Δν ξέρω τι της έκανες τις φωτό και δν φαίνεται κατι!!! Κάνε ένα ακόμα πριν κοιμηθείς και ανέβασε το !!!!! Εύχομαι πολύ πολύ καλά αποτελέσματα αγάπη μου!!!! 🙏🤞

εγω δν ξέρω τι ν κάνω!!! Είμαι στο χορευτικο μου θέλω ν χορέψω και φοβάμαι μην τα κάνω χειρότερα με το αίμα!!! Κ την ίδια στιγμή σκέφτομαι γλεντά δν είσαι!!! Σαν ένα αγγελάκι και ένα διαβολάκι στο κέφαλι μου είναι ν έχω !!! 😇😈 πφφφφφφφφ 

αν εκανα τεστ τώρα θ έδειχνε λέτε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν δε ξέρω αν είναι εξατμισης ,αν είναι πραγματική η αν τα μάτια μου κάνουν γραμμουλες...εγώ βλέπω στο πρώτο τεστ γραμμή. Στο δεύτερο δεν είναι καλή ανάλυση και δε μπορώ να διακρίνω αλλά στο πρώτο βλέπω μάνα μου!! Αύριο σε θέλω ετοιμοπόλεμη σαν γριά έξω από σούπερ που έχει προσφορά τα γιαούρτια! Κοίτα να είσαι έξω από το μικροβιολογικό να σε πάρουν πρώτη και μην τυχόν και δεν κατουρησεις τίποτα όταν σηκωθείς. Θέλουμε τεστ με τα πρώτα πρωινα

 Αχααχαχαχχα εννοειται πως θα κάνω τεστ πριν πάω για χοριακηηηηη😂 ορίστε η ορίτζιναλ φωτό δεν ξερω να τις κάνω αρνητικές δυστυχώς 

A475CDEF-68AC-420C-B7E1-0E24C7F7B5C5.jpeg

451E7904-BBAD-4BCD-B49E-3D877AC9F6AC.jpeg

1B2DEE18-0A87-4FC5-8765-B0E336AC53A7.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Στις πρώτες που είχες ανεβάσει φωτό φαινόταν γραμμή!!! Τώρα. Δν ξέρω τι της έκανες τις φωτό και δν φαίνεται κατι!!! Κάνε ένα ακόμα πριν κοιμηθείς και ανέβασε το !!!!! Εύχομαι πολύ πολύ καλά αποτελέσματα αγάπη μου!!!! 🙏🤞

εγω δν ξέρω τι ν κάνω!!! Είμαι στο χορευτικο μου θέλω ν χορέψω και φοβάμαι μην τα κάνω χειρότερα με το αίμα!!! Κ την ίδια στιγμή σκέφτομαι γλεντά δν είσαι!!! Σαν ένα αγγελάκι και ένα διαβολάκι στο κέφαλι μου είναι ν έχω !!! 😇😈 πφφφφφφφφ 

αν εκανα τεστ τώρα θ έδειχνε λέτε ; 

Κοριτσάκι μου χόρεψε πιο χαλαρά αν μπορείς ❤️ δεν χάνεις τπτ και να κανεις ένα τεστακι 🤞αύριο όμως σίγουρα χοριακη💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχχαχαχχαχχα τώρα που το ξανακοιταξα την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά φοβάμαι ότι είναι εξάτμισης αχ σας έχω ζαλισειιιι συγνωμηηηηηηη🙄 τράβηξα άλλη μια θα μου την φτιάξει ο Δικος μου και θα την ανεβάσω 😂 τη υπόσχομαι θα είναι η τελευταία φωτό 😂😂😂

Ασε τα τελυταια φωτο!! Εμεις γι αυτα ζουμε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου χόρεψε πιο χαλαρά αν μπορείς ❤️ δεν χάνεις τπτ και να κανεις ένα τεστακι 🤞αύριο όμως σίγουρα χοριακη💕

Αν δν είχα είναι θ χόρευα κανονικά και θ πήγαινα αύριο για χοριακη!!! Όμως σήμερα με το αίμα δν ξέρω αν είναι εγκυμοσύνη και πως μπορεί ν εξελιχτεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Σαν να μου φαίνονται κάπως θολές;;; Εννοώ τις τράβηξες από μακριά. Θέλουμε αρνητικό όμως! πως το κάνουμε αυτό το αρνητικό;;

Δεν ξερω να τις κάνω αρνητικο😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ιιχαααα θετικό! Ντουζακι ,κρασάκι ,και ξετσιδωμα! Το τρίπτυχο φωτιά! Καλή επιτυχία Κατερίνα μου! Αερααααααα(για να είμαι και επικείμενο κλίμα των ημερών)

Χαχαχα για να δούμε ευχαριστώω🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Αν δν είχα είναι θ χόρευα κανονικά και θ πήγαινα αύριο για χοριακη!!! Όμως σήμερα με το αίμα δν ξέρω αν είναι εγκυμοσύνη και πως μπορεί ν εξελιχτεί!!!

Ναι έχεις δίκιο γτ έχεις και αίμα καλύτερα μη χορεύεις κορίτσι μου αλλά αύριο οπωσδήποτε να πας για χοριακη🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 Αχααχαχαχχα εννοειται πως θα κάνω τεστ πριν πάω για χοριακηηηηη😂 ορίστε η ορίτζιναλ φωτό δεν ξερω να τις κάνω αρνητικές δυστυχώς 

A475CDEF-68AC-420C-B7E1-0E24C7F7B5C5.jpeg

451E7904-BBAD-4BCD-B49E-3D877AC9F6AC.jpeg

1B2DEE18-0A87-4FC5-8765-B0E336AC53A7.jpeg

Στο πρώτο που είναι κ τα 2 μαζί νομίζω φαίνεται κάτι κ στο πρόσφατο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 Αχααχαχαχχα εννοειται πως θα κάνω τεστ πριν πάω για χοριακηηηηη😂 ορίστε η ορίτζιναλ φωτό δεν ξερω να τις κάνω αρνητικές δυστυχώς 

A475CDEF-68AC-420C-B7E1-0E24C7F7B5C5.jpeg

451E7904-BBAD-4BCD-B49E-3D877AC9F6AC.jpeg

1B2DEE18-0A87-4FC5-8765-B0E336AC53A7.jpeg

Παιρνεις το τεστακι, πας σε εντονο φως πχ μπανιο, ενα φωτιστικό.. κατι.. Και το κουνας απο δω και απο κει να εντοπισεις γραμμη! Ε΄γω έτσι ειδα θετικό πριν καν βγει θετικο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Στο πρώτο που είναι κ τα 2 μαζί νομίζω φαίνεται κάτι κ στο πρόσφατο!!

Αχ μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 πωωωω Νοιώθω ότι έχω πυρετό 😂😂😂 ανέβασα θερμοκρασία . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 πωωωω Νοιώθω ότι έχω πυρετό 😂😂😂 ανέβασα θερμοκρασία . 

Αααχ μακάρι βρε κορίτσι μου να μας κάνεις την αρχη🙏🙏🙏🙏🙏 ψυχραιμία λογικό τώρα να ανεβάσεις θερμοκρασία😅 αύριο με την χοριακη θα φανούν ολα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι έχεις δίκιο γτ έχεις και αίμα καλύτερα μη χορεύεις κορίτσι μου αλλά αύριο οπωσδήποτε να πας για χοριακη🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Νομίζω πως δν θ αντέξω για χοριακη μόνο και πως το βράδυ θ πάω ν κάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Παιρνεις το τεστακι, πας σε εντονο φως πχ μπανιο, ενα φωτιστικό.. κατι.. Και το κουνας απο δω και απο κει να εντοπισεις γραμμη! Ε΄γω έτσι ειδα θετικό πριν καν βγει θετικο 😉

Το έκανα κατω από λεντοταινια που έχω πάνω από τον πάγκο της κουζίνας και μου φαινετε οτι έχει και το πρόσφατο τεστ γραμμή🤪 αχ δεν ξερωωωωω μπορεί να κάνουν τα μάτια μουυυ🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μπειτε εδω για αρντητικες φωτο https://pixelied.com/features/photo-filters/negative-image

image.png.9a735ee364dba8830ef05ebe7e875987.png

Ααα ευχαριστούμε κορίτσι μου💕 δεν υπάρχει τπτ εδω όποτε μένω ψύχραιμη και κρατάω μικρό καλαθι🙄

εσυ πως είσαι κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Antonia2 πώς πάει?

Κοριτσι μου καλησπερα!!! Σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες!! 

Ελπιζω ν μη σας στεναχωρησω αλλα η εξελιξη δεν εινσι πολυ καλη.. πηγα στη γυναικολογο 6εβδ 1ημ κ ειδε μονο σακο... δεν υπηρχαν καθολου εμβρυικα στοιχεια.. ενδομητρια κυηση αλλα δν υπηρχε ιχνος εμβρυου κ ο σακος ηταν σχετικα καλος σε μεγεθος.. μου ζητησε ν κανω 2 χοριακες ακομα κ θα δουμε... εκανα την πρωτη χθες κ ηταν καλη βασει των διπλασιασμων.. ηταν σχεδον 15χιλ.. θ κανω αυριο παλι... εχω την αισθηση οτι δν θ παει κσλα κ νομιζω βιαστηκαμε ν χαρουμε μ τον αντρα μου με συνεπεια ν προσγειωθουμε λιγο αποτομα αλλα ειμαστε αισιοδοξοι οτι πολυ συντομα θα ερθει το μωρακι μας!!! 🎯👍👍Ειναι θεμα χρονου τωρα π λυσαμε τα θεματα π ειχαμε...😉🤞🤞🤞

Σμρ πηγα κ ενα μηλο κ προσκυνησα στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ν μας βοηθησει ολες να φερουμε γερα μωρακια στον κοσμο κ οσα κοριτσια εχουν τα μωρακια τους ν τα χαιρονται!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα ευχαριστούμε κορίτσι μου💕 δεν υπάρχει τπτ εδω όποτε μένω ψύχραιμη και κρατάω μικρό καλαθι🙄

εσυ πως είσαι κορίτσι μου;

Καλη επιτυχία για αυ΄ριο! Μας ήπιες και το βόσπορο βραδιάτικο 😅

Εγώ τώρα το βράδυ ηρεμησα λιγο με τις ναυτίες (το μεσημέρι ενιωσα να βγαινει η ψυχη και τα σωθικα μου μαζι μιας και ημουν νηστική και αρα δεν υπηρχε τίποτα να βγάλω). Είπα να ασχοληθώ λιγο με τα μαθηματα και με έχουν συνεπάρει τα τεστ σου 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Νομίζω πως δν θ αντέξω για χοριακη μόνο και πως το βράδυ θ πάω ν κάνω τεστ 

Κάνε κορίτσι μου δεν χάνεις και τπτ 🙏 όμως και χοριακη αύριο εεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλη επιτυχία για αυ΄ριο! Μας ήπιες και το βόσπορο βραδιάτικο 😅

Εγώ τώρα το βράδυ ηρεμησα λιγο με τις ναυτίες (το μεσημέρι ενιωσα να βγαινει η ψυχη και τα σωθικα μου μαζι μιας και ημουν νηστική και αρα δεν υπηρχε τίποτα να βγάλω). Είπα να ασχοληθώ λιγο με τα μαθηματα και με έχουν συνεπάρει τα τεστ σου 😋

Που να φανταστώ ότι θα προκύψει όλος αυτός ο χαμός που προκάλεσα στο θεματάκι 😂 και ηπια απόλαυσε τα υγρα 😂 

υπομονή κοριτσάκι μου υπομονή ☺️ φάε καμία φρυγανιά να σου ρουφάει τα υγρα και να μην μένεις με άδειο στομάχι 😍 κάτσε στα μαθήματα σου εσυ και άσε την δικιά μου παράνοια😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάνε κορίτσι μου δεν χάνεις και τπτ 🙏 όμως και χοριακη αύριο εεεε!

Δύο χοριακες αύριο περιμένουμε?! Ποιος στη χάρη μας!!! Χαμός θα γίνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ μακάρι βρε κορίτσι μου να μας κάνεις την αρχη🙏🙏🙏🙏🙏 ψυχραιμία λογικό τώρα να ανεβάσεις θερμοκρασία😅 αύριο με την χοριακη θα φανούν ολα🙏

Μένω ψύχραιμη και κρατάω μικρό καλάθι γιατί στην φωτό που μου έφτιαξε η @Elli13δεν υπάρχει καμία γραμμή 🙄 αύριο θα λυθούν όλα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...