Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Εεε νομίζω βλέπω γραμμουλα στο εγκυμοσυνης ; 🤔 

Το βλέπεις και εσυ;;;;; Τι γινετε ρε κοριτσια εγώ δεν βλέπω τπτ τι στο καλό με έχει τυφλώσει η δυσπιστία; Να σημειώσω πως το έβγαλα φωτό πολύ ώρα μετά από όταν το έκανα και το έκανα τώρα το απόγευμα αφού έχω πιει δυο καφέδες νερό και λίγο κρασάκι και έχω κατουρήσει και 2 φορες πριν να το κάνω μέσα στη μέρα. Μήπως είναι γραμμή εξάτμισης αυτή που βλέπετε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το βλέπεις και εσυ;;;;; Τι γινετε ρε κοριτσια εγώ δεν βλέπω τπτ τι στο καλό με έχει τυφλώσει η δυσπιστία; Να σημειώσω πως το έβγαλα φωτό πολύ ώρα μετά από όταν το έκανα και το έκανα τώρα το απόγευμα αφού έχω πιει δυο καφέδες νερό και λίγο κρασάκι και έχω κατουρήσει και 2 φορες πριν να το κάνω μέσα στη μέρα. Μήπως είναι γραμμή εξάτμισης αυτή που βλέπετε ;

Εγω λέω να κανείς ένα το πρωί.. εγω όταν το έκανε και αρνητικό ειδα κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Εδώ φαίνεται πάντως να έχει 😁

Ααααα θα τρελαθωωω σήμερα 😂 είμαι και μονη μου σπίτι σήμερα γτ ο Δικος μου είναι για δουλειά και θα έρθει αύριο το πρωί 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Εγω λέω να κανείς ένα το πρωί.. εγω όταν το έκανε και αρνητικό ειδα κάτι 

Θα κάνω και πριν πάω για χοριακη😂😂😂😂 γτ μέχρι να βγει η χοριακη μπορεί να με βρουν γυμνή στο δρόμο να χορεύω από την τρέλα 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααααα θα τρελαθωωω σήμερα 😂 είμαι και μονη μου σπίτι σήμερα γτ ο Δικος μου είναι για δουλειά και θα έρθει αύριο το πρωί 🤪🤪🤪

Εεε και εσυ τέτοια ώρα μας κανείς το τεστ ; 😂 πιστεύω αύριο θα δείξει γραμμουλα με πρωινά ουρά 

Θα ξαφνιαστώ αν είναι αρνητικό θα πάω στο γιατρό να δει τα μάτια μου 😂

Αυτά τα τεστ μέχρι μισή ώρα διαρκεί το αποτελέσματα τους.. την έβαλες την φωτο πολύ πιο μετά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Εεε και εσυ τέτοια ώρα μας κανείς το τεστ ; 😂 πιστεύω αύριο θα δείξει γραμμουλα με πρωινά ουρά 

Θα ξαφνιαστώ αν είναι αρνητικό θα πάω στο γιατρό να δει τα μάτια μου 😂

Αυτά τα τεστ μέχρι μισή ώρα διαρκεί το αποτελέσματα τους.. την έβαλες την φωτο πολύ πιο μετά ;

Το έκανα έτσι από περιέργεια τέτοια ώρα😂 και είπα να τα ανεβάσω 😂 και ο Δικος μου που του το έστειλε λέει ότι δεν βλέπει κάτι 🤪 το έβγαλα πολύ πιο μετααααα🙄 όποτε δεν νομίζω να είναι θετικο ίσως γραμμή εξάτμισης 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️❤️ δεν υπάρχει γραμμουλα 😞

Κούκλα μουυυ και εγώ κάτι βλέπω! Αχνό μεν αλλά έκανες και ότι περνούσε απ το χέρι σου για να βγει αχνό 😂😂 καφέδες κλπ, πάντως και το ότι βγαίνει το ωορρηξίας θετικό, δεν μας λέει κάτι;; Ή έχει να κάνει με τα φάρμακα που παίρνεις;; Αχ θα τρελαθούμε βραδιάτικα! Αύριο σε θέλω έξω απ το διαγνωστικό, προτού αυτό ανοίξει 😛😛😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δείτε και αυτή την επεξεργάστηκε και ο Δικος μου 😂😂😂😂και τώρα κάτι βλέπω και εγώ 😂 όμως έχει βάλει ποσά φίλτρα 😂😂😂😂😂CDFC1D1C-B574-43D8-86A3-0E03A976B7D7.thumb.jpeg.600a72530835d5c933768701949534f7.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena92 είπε:

Κούκλα μουυυ και εγώ κάτι βλέπω! Αχνό μεν αλλά έκανες και ότι περνούσε απ το χέρι σου για να βγει αχνό 😂😂 καφέδες κλπ, πάντως και το ότι βγαίνει το ωορρηξίας θετικό, δεν μας λέει κάτι;; Ή έχει να κάνει με τα φάρμακα που παίρνεις;; Αχ θα τρελαθούμε βραδιάτικα! Αύριο σε θέλω έξω απ το διαγνωστικό, προτού αυτό ανοίξει 😛😛😂

Χαχχαχαχχαχαχχαχχαχα χαχα δες και την άλλη φωτό που ανέβασα 😂 κοριτσιααααα με βλέπω έξω από το μικροβιολογικό να βαράω τις πόρτες 😂 όχι τα φαρμακα δεν έχουν να κάνουν με την ωορρηξια παρά μόνα ενισχύουν το ενδομήτριο για καλύτερη εμφύτευση από όσο ξερω🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δείτε και αυτή την επεξεργάστηκε και ο Δικος μου 😂😂😂😂και τώρα κάτι βλέπω και εγώ 😂 όμως έχει βάλει ποσά φίλτρα 😂😂😂😂😂CDFC1D1C-B574-43D8-86A3-0E03A976B7D7.thumb.jpeg.600a72530835d5c933768701949534f7.jpeg

Καλέ φαίνεται😋εύχομαι να μην είναι εξάτμισης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εγώ έκανα ένα δεύτερο πριν λίγο, καλά η εφαρμογή το βγάζει πάλι low νομίζω δεν θα την χρησιμοποιώ, εμένα θετικό μου φαίνεται για πείτε μου κ εσεις🥰

20230319_201214.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λοιπόν εγώ έκανα ένα δεύτερο πριν λίγο, καλά η εφαρμογή το βγάζει πάλι low νομίζω δεν θα την χρησιμοποιώ, εμένα θετικό μου φαίνεται για πείτε μου κ εσεις🥰

20230319_201214.jpg

Το βλέπω πολύ έντονο θετικο μου φαινετε εμένα ❤️ δώστου να καταλαβειιιιιιιιι σήμερα και αύριο και μεθαυριοοοοοο🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

4A8C1A67-85ED-4828-9F39-571A0A6B847C.jpeg

48BA9E4C-EC9D-4616-99A5-4E33A5D22C30.jpeg

Μαρηηηηηηηηηη 

Μαρή στραβή είσαι???? Εδώ έχεις γραμμή !!!! Κοίτα μετά την χοριακη να πας σε οφθαλμίατρο!!!

Κουκλακιιιι ρίξε μας αύριο  το μπουρλοτοοοοοοοοοο αχ είμαι και σε φιλικό σπίτι και δεν μπορώ να γράψω πολλά. Θα σε κανονίσω μόλις γυρίσω σπίτι μοη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το βλέπω πολύ έντονο θετικο μου φαινετε εμένα ❤️ δώστου να καταλαβειιιιιιιιι σήμερα και αύριο και μεθαυριοοοοοο🤞

Έτσι νομίζω κ εγώ ξεκινάω εντατικά κ θα δω αν πέσει από αυριο😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρηηηηηηηηηη 

Μαρή στραβή είσαι???? Εδώ έχεις γραμμή !!!! Κοίτα μετά την χοριακη να πας σε οφθαλμίατρο!!!

Κουκλακιιιι ρίξε μας αύριο  το μπουρλοτοοοοοοοοοο αχ είμαι και σε φιλικό σπίτι και δεν μπορώ να γράψω πολλά. Θα σε κανονίσω μόλις γυρίσω σπίτι μοη

 

Χαχχαχαχχαχχα τώρα που το ξανακοιταξα την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά φοβάμαι ότι είναι εξάτμισης αχ σας έχω ζαλισειιιι συγνωμηηηηηηη🙄 τράβηξα άλλη μια θα μου την φτιάξει ο Δικος μου και θα την ανεβάσω 😂 τη υπόσχομαι θα είναι η τελευταία φωτό 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Έτσι νομίζω κ εγώ ξεκινάω εντατικά κ θα δω αν πέσει από αυριο😋😋

Δώσε πονοοοο😛❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λοιπόν εγώ έκανα ένα δεύτερο πριν λίγο, καλά η εφαρμογή το βγάζει πάλι low νομίζω δεν θα την χρησιμοποιώ, εμένα θετικό μου φαίνεται για πείτε μου κ εσεις🥰

20230319_201214.jpg

Και μένα θετικό μου φαίνεται !! Από σήμερα δλδ και τις 2 επόμενες πιστεύω σιγουραα θα γίνει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχχαχαχχαχχα τώρα που το ξανακοιταξα την βλέπω και εγώ την γραμμή αλλά φοβάμαι ότι είναι εξάτμισης αχ σας έχω ζαλισειιιι συγνωμηηηηηηη🙄 τράβηξα άλλη μια θα μου την φτιάξει ο Δικος μου και θα την ανεβάσω 😂 τη υπόσχομαι θα είναι η τελευταία φωτό 😂😂😂

Πλάκα μας κανεις;; Εδώ έχουμε αγχωθεί κ εμείς, πως νομίζεις ότι μας ζάλισες 🤣 εγώ στην θέση σου, αν είχα και πολλααα τεστακια, θα έκανα μια διακοπή υγρών και νερού για τις επόμενες 2-3 ωριτσες και θα ξανά έκανα, γιατί τέτοια τρελή είμαι! 😛 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δώσε πονοοοο😛❤️

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Και μένα θετικό μου φαίνεται !! Από σήμερα δλδ και τις 2 επόμενες πιστεύω σιγουραα θα γίνει 😊

Ναι κ εγώ έτσι νομίζω✌️ πάμε να δούμε κ αυτόν τον μηναα😊🙏 πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ κορίτσια ετσι σωστά, λιγο τα ειχα δει την πρωτη φορα που προσπαθουσαμε αλλα νομιζα οτι με αγχωνουν παραπάνω κ τα ειχα αφησει,εύχομαι να βοηθήσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Πλάκα μας κανεις;; Εδώ έχουμε αγχωθεί κ εμείς, πως νομίζεις ότι μας ζάλισες 🤣 εγώ στην θέση σου, αν είχα και πολλααα τεστακια, θα έκανα μια διακοπή υγρών και νερού για τις επόμενες 2-3 ωριτσες και θα ξανά έκανα, γιατί τέτοια τρελή είμαι! 😛 

 

Ποιος σου είπε ότι δεν έκανα πριν από πέντε λεπτάκια😂 όμως τα ουρά μου ήταν ανοιχτόχρωμα γαμωτο 😂 έστειλε τις φωτό να της επεξεργαστεί ο Δικος μου και θα τις ανεβάσω😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Ναι κ εγώ έτσι νομίζω✌️ πάμε να δούμε κ αυτόν τον μηναα😊🙏 πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ κορίτσια εύχομαι να βοηθήσουν!

Κοριτσάκι μου όλα θα πανε τελειαααααααααααααα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Ναι κ εγώ έτσι νομίζω✌️ πάμε να δούμε κ αυτόν τον μηναα😊🙏 πρώτη φορά τα χρησιμοποιώ κορίτσια ετσι σωστά, λιγο τα ειχα δει την πρωτη φορα που προσπαθουσαμε αλλα νομιζα οτι με αγχωνουν παραπάνω κ τα ειχα αφησει,εύχομαι να βοηθήσουν!

Θα βοηθήσουν!! 🤞🏼 εμένα ίσα ίσα με βοηθάνε στο άγχος, γιατί ξέρω ποτε έκανα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ποιος σου είπε ότι δεν έκανα πριν από πέντε λεπτάκια😂 όμως τα ουρά μου ήταν ανοιχτόχρωμα γαμωτο 😂 έστειλε τις φωτό να της επεξεργαστεί ο Δικος μου και θα τις ανεβάσω😂

Χαχαχα μας διακατέχει μια ψυχραιμία όλες βλέπω 🤣🤣 αναμένουμε φωτό προς σχολιασμό 🙏🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

52178837-3BB3-405B-8B2B-5D8E33E409DB.thumb.png.3dad423496a96ef7ee452c877900528c.pngΤο πρώτο τεστ👆

04922C29-3720-4BBC-A23D-C8796AC625EC.thumb.png.441003026ec0ade867bdc67113f9ef36.pngτο πρώτο μαζί με το δεύτερο τεστ 👆1726991D-D6CB-48E9-B002-EE1FD6C9749F.thumb.png.09abfb0de6e58a49bf527177b956ae39.pngτο δεύτερο τεστ μόνο του 👆

 

εχω κάνει επεξεργασία στο ινσταγκραμ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τέλεια! Ολα καλά, απόλαυσε την εγκυμοσύνη σ τωρα… ποσο εβδ εισαι ditaki μ; Εγω εχθες 20+1 κ την έβγαλε 350 g την μπεμπούλα μ
    • Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω να γράψω… Λοιπον πήγαν όλα πολύ καλά στην β επίπεδου, όλα φαίνονται φυσιολογικά και δεν υπάρχουν ευρήματα. Βάρος 470γρ, και με το κεφάλι κάτω προς το παρόν. Μετρήσαμε τράχηλο και ήταν 27 όσο την προηγούμενη φορά (όχι 24 που έγραψα το πρωί, λάθος θυμόμουν…σορρυ) πράγμα θετικό! Επίσης έκανε εκτενή έλεγχο στην καρδιά και μου είπε ότι δεν βλέπει να έχει επηρεαστεί από το ζάχαρο και πήρα μια ανάσα!  Η μπουμπου είχε το πόδι στο στόμα…όλα καλά! 
    • @Kiddo μου είσαι;; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το ραντεβού σου 🙏
    • Έλα ρε κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα!!! Είχαμε καιρό να σ ακούσουμε αλλά μας κερασες αισιοδοξία κι εσύ ❤️❤️❤️❤️ Τι υπέροχο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις! Κι εγώ θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που θα είμαι 10+1 κι ευελπιστώ να δω αυτή την όμορφη εικόνα πάλι 🥰 ήδη μου λείπει απ' την περασμένη Πέμπτη που είχα πάει, λες και δεν είμαστε μαζί κάθε μέρα 🤣🤣🤣 Σήμερα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου αναγουλες, είναι μια σχετικά καλή μέρα μπορώ να πω 😅 πάντως με τον ύπνο εγώ δεν έχω πρόβλημα, με το που πάρω την ασπιρίνη ήδη με πιάνει μια νύστα, ε μόλις μπει και η προγεστερόνη στο παιχνίδι, σε 2 λεπτά είμαι στο 3ο όνειρο 🤣🤣  Η αιματολογος τι εξετάσεις σου έβαλε αν επιτρέπεται; Εμένα μου είπαν να μην επαναλάβω άλλες γιατί εδώ πιστεύουν γενικά ότι είναι ανούσιο λόγω του ότι η εγκυμοσύνη επηρεάζει όλες τις τιμές αυγών των εξετάσεων... Όπως και να χει τα βασικά αυτοάνοσα που προκαλούν αποβολές πρώτου τριμήνου βγήκαν αρνητικά οπότε με καθησυχασαν όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν ότι η ασπιρίνη με καλύπτει. Τώρα περιμένω τις γενετικές να βγουν για θρομβοφιλια που θα μας απασχολήσουν για το 2ο τρίμηνο αν είναι κάτι. Πάντως η οδηγία είναι μέχρι στιγμής να παίρνω ασπιρίνη μέχρι και την 34η εβδομάδα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...