Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

Καλέ σε μένα θα πει καμία αν ο πόνος στήθους και θηλών και φούσκωμα είναι από την ωορηξια? Σας έχει τύχει? Δεν έχω ξανακάνει τέτοια συμπτώματα στην ωορρηξία. Όπως είπα και πριν φυσικά και δεν είναι εγκυμοσύνης,ακόμη καλά καλά δεν έχει γίνει η σύλληψη,αλλά δεν μου έχει ξανατυχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κατανοώ απόλυτα το συναίσθημα της ντροπής..απόλυτα! Αν δεν είχα δει και εγώ το τεστ ωορρηξίας και γενικά όλη αυτή την αλλαγή που μας λες στην περίοδο σου, θα σκεφτόμουν ότι ναι είναι η περίοδος σου.. πραγματικά θα σου πω να μαζέψεις όλο του το κουράγιο και να κανεις ένα τηλέφωνο..και ας μην τον ξέρεις τον άνθρωπο,και ας σου φαίνεται τόσο χαζο.. ποτέ δε ξέρεις...πες μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν και ίσως χαζή απλα Με απασχολεί ! Μου συμβαίνει αυτό και αυτό..να ανησυχώ? Υπάρχει περίπτωση να είναι εγκυμοσύνη? Δε μου έχει ξανατυχει και με έβαλε σε σκέψεις.

Οι γιατροί και ειδικά οι γυναικολόγοι είναι συνηθισμένοι σε τέτοιου είδους ερωτήσεις πίστεψέ με. Ούτε η πρώτη θα είσαι ούτε η τελευταία... Αν πάλι δε μπορείς με τίποτα να το κάνεις σου έχω άλλες δύο προτάσεις...η πρώτη είναι να πας στο εφημερεύον νοσοκομείο να τους πεις ότι έχεις πολύ έντονο κόκκινο αίμα και υποψία εγκυμοσύνης ώστε να σου κάνουν εκεί χοριακη άμεσα ή να το αφήσεις έτσι ... Ειδικά στο νοσοκομείο ε σιγά την ντροπή! Και να σε ξαναδούν κάποτε θα σε θυμούνται???

Πφφφφ δν ξέρω αν θέλω ν δώσω ψεύτικες ελπίδες στον εαυτό μου! Είμαι πολύ μπερδεμένη αυτη τη στιγμή , δν ξέρω τι να σκεφτώ και τι ν κάνω!!! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου! Αλήθεια με βοηθάς πολύ! 
Να πω επίσης πως ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας σήμερα ( βλέπεις έχω μπόλικες ταινίες στο σπίτι )και είναι πάλι εντομή η γραμμή ! 
😳😳😳

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλέ σε μένα θα πει καμία αν ο πόνος στήθους και θηλών και φούσκωμα είναι από την ωορηξια? Σας έχει τύχει? Δεν έχω ξανακάνει τέτοια συμπτώματα στην ωορρηξία. Όπως είπα και πριν φυσικά και δεν είναι εγκυμοσύνης,ακόμη καλά καλά δεν έχει γίνει η σύλληψη,αλλά δεν μου έχει ξανατυχει

Εγώ αυτά τα έχω κάποιες φορές, όπως και τώρα, αμέσως μετά την ωορρηξία! Σήμερα δηλαδή που είμαι σχεδόν μια βδομάδα μετά, νιώθω ακριβώς τα ίδια με σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πφφφφ δν ξέρω αν θέλω ν δώσω ψεύτικες ελπίδες στον εαυτό μου! Είμαι πολύ μπερδεμένη αυτη τη στιγμή , δν ξέρω τι να σκεφτώ και τι ν κάνω!!! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου! Αλήθεια με βοηθάς πολύ! 
Να πω επίσης πως ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας σήμερα ( βλέπεις έχω μπόλικες ταινίες στο σπίτι )και είναι πάλι εντομή η γραμμή ! 
😳😳😳

image.jpg

Εγκυμοσύνης έχεις προμηθευτεί; Δεν χάνεις κάτι να κάνεις! Έτσι κ αλλιώς, αυτό που πιστεύεις είναι πως έχεις περίοδο, άρα δεν θα απογοητευτείς παραπάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εγκυμοσύνης έχεις προμηθευτεί; Δεν χάνεις κάτι να κάνεις! Έτσι κ αλλιώς, αυτό που πιστεύεις είναι πως έχεις περίοδο, άρα δεν θα απογοητευτείς παραπάνω! 

Όχι δν έχω προμηθευτεί… είχαμε πει με τον σύζυγο πως αν δν ερχόταν η περίοδος θ καναμε τη Δευτέρα! 
ποια μάρκα λες να πάρω ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Όχι δν έχω προμηθευτεί… είχαμε πει με τον σύζυγο πως αν δν ερχόταν η περίοδος θ καναμε τη Δευτέρα! 
ποια μάρκα λες να πάρω ; 

Ιδανικά τα one step ταινίες!! Αλλά από το φαρμακείο νομίζω τα predictor early! Δεν έχω δοκιμάσει και πολλά εγώ! Αλλά νομίζω αυτά είναι τα πιο ευαίσθητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ιδανικά τα one step ταινίες!! Αλλά από το φαρμακείο νομίζω τα predictor early! Δεν έχω δοκιμάσει και πολλά εγώ! Αλλά νομίζω αυτά είναι τα πιο ευαίσθητα.

One step είναι τα ωορρηξιας που κάνω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλέ σε μένα θα πει καμία αν ο πόνος στήθους και θηλών και φούσκωμα είναι από την ωορηξια? Σας έχει τύχει? Δεν έχω ξανακάνει τέτοια συμπτώματα στην ωορρηξία. Όπως είπα και πριν φυσικά και δεν είναι εγκυμοσύνης,ακόμη καλά καλά δεν έχει γίνει η σύλληψη,αλλά δεν μου έχει ξανατυχει

Έλα κορίτσι μου, δεν ειδα που ρώτησες. Εγώ αυτό το μήνα απο πολύ πριν δείξει το τεστ θετικό για 2-4 μέρες είχα πόνο στις θηλές πολύ έντονο και φούσκωμα στο στήθος. Μου πέρασε αφου έδειξε το τεστ αρνητικό, απλά έχω μόνο το φούσκωμα τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Σεμεδακια δεν έπιασα ποτέ..θέλουν υπομονή που εγώ δεν έχω!!! Χαχαχ κέντημα πολύ λίγο αλλά δεν το προτιμώ.. ναι με έβαζε κάτω η προγιαγια μου και μου λέγε "ακούς?ακούω να λες!" Χαχαχ ακόμη θυμάμαι πως μου λέγε πως να κάνω "τρύπες" δύο πλεξούδες ,ρίχνεις -πατας-βγαινεις -τραβας-βγαινεις-τραβας! 

Στα" εδώ "τώρα.... Έχω από προχθές πόνο στο στήθος το δεξί ,το αισθάνομαι βαρύ δλδ και ετσι στις θηλές ένα πονακι. Είναι από την ωορηξια βρε κορίτσια? Επίσης φούσκωμα στην κοιλιά. Εννοείται δεν πάει το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη αφού ακόμη μπορεί να μην έγινε η σύλληψη καλα καλά! Σκέφτομαι αν επεοδη έκανα πολύ νωρίς ωορηξια συμπεφτουν μαζί και τα προ περιόδου συμπτώματα...δε μου έχει ξανατυχει στην ωορηξια αυτό από όσο θυμάμαι για αυτό ρωταω

Εγω στην ωορρηξία μόνο υγρά έχω και πονακια περιόδου δεν θυμάμαι να είχα τέτοια συμπτώματα το στήθος δεν με ενοχλούσε στην ωορρηξία είναι νωρίς για να είναι σύλληψη ε; Πόσες μερες μετά από θετικό τεστ είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

κοριτσι μου εχεις κανονικη ροη??με εχει μπερδεψει παρα πολυ το τεστ ωορηξιας σου που ηταν θετικο.δεν γινεται να εχεις αυξημενη ορμονη την ημερα που περιμενεις περιοδο.εγω στη θεση σου θα εκανα οπσωδηποτε μια χοριακη για δω αν εχει ανεβει εστω και λιγο.αφου εκανες το τεστ εγκυμοσυνης μετα απο ποση ωρα το τσεκαρες???

@Mpourmpoulo μπορει βρε πουλακι μου να εχει γινει καθυστερημενα η συλληψη και ακομα να μην ανιχνευεται στο τεστ,δωσε ακομα στον εαυτο σου ελπιδες!!! τα συμπτωματα που εχεις ειναι αρκετα θετικα!!!!

@Κατερίνα!!! εκανες σημερα τεστακι ωορηξιας??? ισως βρισκεσαι σε κυκλο που θα ανεβει πολυ αποτομα η ορμονη!! καθε κυκλος ειναι διαφορετικος!!  

@cat12 μια απ τα ιδια σε νιωθω!!!πριν ερθει η ωορηξια ξεκιναω πολυ δυναμικα με αισιοδοξια...με το που περασει ασχετως αν εχουν γινει καλες επαφες 'ή οχι με πιανει η μαυρη μαυριλα .... δυσκολες οι 2 εβδομαδες αναμονης...

@elen. σε καταλαβαινω απολυτα...οπως και ολες οι κοπελες εδω μεσα....αυτη ειναι η αλληλεγγυη μας...επειδη ολες το ζουμε το εχουμε ζησει πασχιζουμε και παλευουμε ,υπαρχει η πληρης κατανοηση...ζουμε ακομα δυστυχως στην εποχη οπου η αδιακρισια για το τι συμβαινει στο κρεβατι σου και στο σπιτι σου ειναι ψωμακι για τις ζωες των αλλων,...παρολο που υπογονιμοτητα ειναι ΄΄''συνηθες φαινομενο'' στα περισσοτερα ζευγαρια. οι χειροτερες ατακες μου ειναι ''ετυχε'' , ''δεν το θελαμε'', ''δεν το προσπαθουσαμε'' και συ παλευεις 2 χρονια.

Καλημέρα κορίτσια μου καλή Κυριακή!! Όχι δεν έκανα ακόμα γτ πήγαμε βολτα και θα ήταν νωρίς, τώρα που θα γυρίσουμε θα κάνω να δω που βρισκόμαστε😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Έλα κορίτσι μου, δεν ειδα που ρώτησες. Εγώ αυτό το μήνα απο πολύ πριν δείξει το τεστ θετικό για 2-4 μέρες είχα πόνο στις θηλές πολύ έντονο και φούσκωμα στο στήθος. Μου πέρασε αφου έδειξε το τεστ αρνητικό, απλά έχω μόνο το φούσκωμα τώρα 

Ωραία άρα μάλλον συμβαίνει καμιά φορά. εμένα αρνητικό το τεστ ωορηξιας και το χθεσινό και το σημερινό.κανω μόνο για να επιβεβιωσω ότι τελείωσε το πικ της ορμόνης...σήμερα έχω μόνο πόνο στο δεξί στήθος όταν το πιάνω. Χθες και προχθές είχα έντονο φούσκωμα,πόνο στο δεξί στήθος και στις θηλές ειδικά όταν έβγαζα το σουτιέν. 

@Elk όχι είναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε τέτοιους είδους σύμπτωμα(εγκυμοσύνης) μιας και ειμαι στην 12η μέρα. Είδα υγρά σαν μυξα την 9η μαζί με θετικό τεστ,την 10η ξεκαρς πιο σκούρη γραμμή θετικού τεστ. Τα τελευταία χρόνια δε θυμάμαι να έκανα ποτέ τόσο νωρίς ωορηξια αλλά μάλλον όπως είπα με έπιασε η άνοιξη! Χαχαχα

@Κατερίνα!!! Κάνε ένα καλού κακού γιατί και εγώ αν δεν είχα τα υγρά (όπως δε τα είχα τους τελευταίους μήνες καθόλου σε ωορηξια) δε θα πήγαινε ο νους μου ότι έκανα ωορηξια τόσο μα τόσο νωρίς!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Ωραία άρα μάλλον συμβαίνει καμιά φορά. εμένα αρνητικό το τεστ ωορηξιας και το χθεσινό και το σημερινό.κανω μόνο για να επιβεβιωσω ότι τελείωσε το πικ της ορμόνης...σήμερα έχω μόνο πόνο στο δεξί στήθος όταν το πιάνω. Χθες και προχθές είχα έντονο φούσκωμα,πόνο στο δεξί στήθος και στις θηλές ειδικά όταν έβγαζα το σουτιέν. 

@Elk όχι είναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε τέτοιους είδους σύμπτωμα(εγκυμοσύνης) μιας και ειμαι στην 12η μέρα. Είδα υγρά σαν μυξα την 9η μαζί με θετικό τεστ,την 10η ξεκαρς πιο σκούρη γραμμή θετικού τεστ. Τα τελευταία χρόνια δε θυμάμαι να έκανα ποτέ τόσο νωρίς ωορηξια αλλά μάλλον όπως είπα με έπιασε η άνοιξη! Χαχαχα

@Κατερίνα!!! Κάνε ένα καλού κακού γιατί και εγώ αν δεν είχα τα υγρά (όπως δε τα είχα τους τελευταίους μήνες καθόλου σε ωορηξια) δε θα πήγαινε ο νους μου ότι έκανα ωορηξια τόσο μα τόσο νωρίς!

 

Ναι ναι θα κάνω μα κ εχθές ήταν ναι μεν πιο έντονη αλλά θετικό δεν ήταν με τπτ! Εγώ εξακολουθώ να έχω υγρά τώρα θα το βρω το θετικό δεν ξέρω. Επαφές έχουμε πάντως δεν περιμένω δλδ το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Πφφφφ δν ξέρω αν θέλω ν δώσω ψεύτικες ελπίδες στον εαυτό μου! Είμαι πολύ μπερδεμένη αυτη τη στιγμή , δν ξέρω τι να σκεφτώ και τι ν κάνω!!! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου! Αλήθεια με βοηθάς πολύ! 
Να πω επίσης πως ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας σήμερα ( βλέπεις έχω μπόλικες ταινίες στο σπίτι )και είναι πάλι εντομή η γραμμή ! 
😳😳😳

image.jpg

...εγώ θα σου στείλω τώρα το τεστ που έκανα σήμερα που τελείωσε η ωορηξια μου να δεις πως φαίνεται το δικό μου...δε θέλω να σου δώσω φρούδες ελπίδες φυσικά .απλά με απασχολεί το τεστ ωορρηξίας σου,ειδικά όταν η Έλλη είχε ένα ίδιο και ήταν έγκυος και εγώ την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου είχα κάνει και ήταν ίδιο με το σημερινό μου. Πολύ αχνό δλδ.. 

IMG_20230319_151903.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ναι θα κάνω μα κ εχθές ήταν ναι μεν πιο έντονη αλλά θετικό δεν ήταν με τπτ! Εγώ εξακολουθώ να έχω υγρά τώρα θα το βρω το θετικό δεν ξέρω. Επαφές έχουμε πάντως δεν περιμένω δλδ το τεστ 

Και παρά πολύ καλά κάνετε! Σύντομα θα δεις το θετικό...ίσως αργότερα σήμερα..κρατήσουν μη πιεις πολλά υγρά και κάνε ένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...εγώ θα σου στείλω τώρα το τεστ που έκανα σήμερα που τελείωσε η ωορηξια μου να δεις πως φαίνεται το δικό μου...δε θέλω να σου δώσω φρούδες ελπίδες φυσικά .απλά με απασχολεί το τεστ ωορρηξίας σου,ειδικά όταν η Έλλη είχε ένα ίδιο και ήταν έγκυος και εγώ την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου είχα κάνει και ήταν ίδιο με το σημερινό μου. Πολύ αχνό δλδ.. 

IMG_20230319_151903.jpg

Αυτό είναι μετά από ωορρηξία ; Εμένα είναι πιο έντονα η είναι η ιδεα μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Και παρά πολύ καλά κάνετε! Σύντομα θα δεις το θετικό...ίσως αργότερα σήμερα..κρατήσουν μη πιεις πολλά υγρά και κάνε ένα!

Το κάνα πριν λιγο, πως σας φαίνεται;

20230319_160232.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το κάνα πριν λιγο, πως σας φαίνεται;

20230319_160232.jpg

Μου φαίνεται ότι πρέπει να πας επειγόντως σήμερα για χοριακη και να πάρεις τον γιατρό σου τηλέφωνο ντρέπεσαι δε ντρέπεσαι. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και αν είσαι έγκυος και έχεις αιμορραγία πρέπει οπωσδήποτε να ξεκινήσεις ουτροτζεσταν. Κοριτσια βοηθάτε εδώ τα έχω χάσει με τα τεστ της κοπέλας..αρχηγέ @Elli13 εσύ είχες θετικό τεστ ωορηξιας και ήσουν έγκυος .έχεις αρχείο? Ήταν τόσο έντονο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μου φαίνεται ότι πρέπει να πας επειγόντως σήμερα για χοριακη και να πάρεις τον γιατρό σου τηλέφωνο ντρέπεσαι δε ντρέπεσαι. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και αν είσαι έγκυος και έχεις αιμορραγία πρέπει οπωσδήποτε να ξεκινήσεις ουτροτζεσταν. Κοριτσια βοηθάτε εδώ τα έχω χάσει με τα τεστ της κοπέλας..αρχηγέ @Elli13 εσύ είχες θετικό τεστ ωορηξιας και ήσουν έγκυος .έχεις αρχείο? Ήταν τόσο έντονο?

Κορίτσι μου όχι, δεν είχα εγώ θετικό ωορρηξίας καθώς ήμουν πάντα εξοπλισμένη με πολλά εγκυμοσύνης. Ωστόσο ναι, πιστεύω πρέπει οπωσδήποτε να κάνει μια χοριακη αύριο!!! Τόσο έντονη γραμμή με περίοδο δεν συνάδει... Να προσθέσω εδώ ότι έχω φίλη που είχε για 2 μήνες αίμα σαν περίοδο και όταν πήγε στον γιατρό, ξαφνικά έμαθε ότι ήταν 2 μηνών έγκυος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου όχι, δεν είχα εγώ θετικό ωορρηξίας καθώς ήμουν πάντα εξοπλισμένη με πολλά εγκυμοσύνης. Ωστόσο ναι, πιστεύω πρέπει οπωσδήποτε να κάνει μια χοριακη αύριο!!! Τόσο έντονη γραμμή με περίοδο δεν συνάδει... Να προσθέσω εδώ ότι έχω φίλη που είχε για 2 μήνες αίμα σαν περίοδο και όταν πήγε στον γιατρό, ξαφνικά έμαθε ότι ήταν 2 μηνών έγκυος!!! 

Δεν ήσουν εσύ??! Πρέπει να ψάξω να δω ποια ήταν! Σαν αν θυμάμαι ότι κάποια είχε κάνει τεστ ωορρηξίας λίγο πριν την περίοδο και έβγαινε θετικό και ήταν έγκυος τελικά...να το είδα σε παλιά συζήτηση φόρουμ? Δε θυμάμαι. Αλλά οντως είναι εντελώς περίεργο αν έχει τεστ ωορρηξίας θετικό ! Με περίοδο! Και βελεπςι ακόμη δεν ζει καθαρίσει η ταινία και φαίνεται τόσο έντονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μου φαίνεται ότι πρέπει να πας επειγόντως σήμερα για χοριακη και να πάρεις τον γιατρό σου τηλέφωνο ντρέπεσαι δε ντρέπεσαι. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και αν είσαι έγκυος και έχεις αιμορραγία πρέπει οπωσδήποτε να ξεκινήσεις ουτροτζεσταν. Κοριτσια βοηθάτε εδώ τα έχω χάσει με τα τεστ της κοπέλας..αρχηγέ @Elli13 εσύ είχες θετικό τεστ ωορηξιας και ήσουν έγκυος .έχεις αρχείο? Ήταν τόσο έντονο?

@Girlyμάλλον εννοείς την @Kate1992😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το κάνα πριν λιγο, πως σας φαίνεται;

20230319_160232.jpg

Έτσι είναι τώρα που καθάρισε λίγο δεν φεύγει το ροζ τελείως από γύρω γύρω αυτη τη φορά δεν ξέρω γτ

20230319_162017.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@Girlyμάλλον εννοείς την @Kate1992😜 

Ωωχχχ γράψε λάθος!! Μπέρδεψα τα μπούτια μου! Χαχαχαχαχ 

Εσείς κυρία μου είστε έτοιμη για νύχτα αχαλίνωτου σεχ... Είναι φουλ θετικό χαχαχαχ πως μπερδεύτηκα έτσι??! Έχω πάθει ψύχωση με την @Kate1992 και τα θετικά της τεστ ωορηξιας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ωωχχχ γράψε λάθος!! Μπέρδεψα τα μπούτια μου! Χαχαχαχαχ 

Εσείς κυρία μου είστε έτοιμη για νύχτα αχαλίνωτου σεχ... Είναι φουλ θετικό χαχαχαχ πως μπερδεύτηκα έτσι??! Έχω πάθει ψύχωση με την @Kate1992 και τα θετικά της τεστ ωορηξιας!!

Δε πειράζει καλε σιγα!!Το βλέπεις θετικό ε; γτ η εφαρμογή μου το βγάζει low αλλά κ εμένα θετικό μου φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δε πειράζει καλε σιγα!!Το βλέπεις θετικό ε; γτ η εφαρμογή μου το βγάζει low αλλά κ εμένα θετικό μου φαίνεται!

Ίσως μπερδευεται επειδή δεν καθαρίζει το υπόλοιπο να γίνει ασπρο. Ναι ναι εμένα θετικό μου φαίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...