Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Το είχα κάνει πριν την καθυστέρηση. Ούτε το hometest δείχνει πριν την καθυστέρηση πάντως. One step σε ταινίες ή αλλιώς από το φαρμακείο εγώ εμπιστεύομαι μόνο predictor early που δεν βγάζει γραμμές εξάτμισης σαν τα clear blue. Στο λέω μόνο και μόνο για να μην απογοητευτείς αν βγει αρνητικό!! 

Τώρα για τα συμπτώματα, ποικίλουν.. Και τις δύο φορές είχα πονακια περιόδου και πόνο στη μέση. Αυτό δεν σημαίνει ότι αν δεν έχεις κάτι δεν είσαι έγκυος. Καλή επιτυχία κορίτσι μου, σε περιμένω στο κλαμπ των εγκύων ❤️❤️❤️🙏🙏

 

Αχχχχ εγώ εγώ φουλ πονάκια περιόδου σαν κράμπες πολύ χαμηλά στην κοιλιά  αλλά όχι όπως στην περίοδο πιο ελαφριά 🥰 τα είχα έντονα τις τρεις τελευταίες μέρες μέχρι και σήμερα το πρωί. Από το πρωί μέχρι τώρα ειμαι οκ  αχχχ μακάρι να ειμαι ίδια περίπτωση με εσενα😍 έστειλα τον δικό μου να πάρει και δεν είχε πρεντικτορ early  γαμωτο και του έδωσε αυτοοοοο 🙁 η βλαμενηηηηηη 🤣🤣🤣🤣 όποτε αν αύριο βγει αρνητικο θα κρατήσω ελπίδες και δεν θα απελπιστώ μέχρι την Δευτέρα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν έχω ξανά κανει κ αγχωθηκα😜 δηλαδή για να καταλάβω, αν πχ γίνει 14η μέρα ωορρηξία δνε πρέπει να βγει θετικό το τεστ 12η μερα;

Κοιτά τα δικά μου για 6BF5AF9D-0E51-4E95-AC11-8035A330E223.thumb.jpeg.295847f1fe93f64d584802fd70cfb559.jpeg να σου φύγει το άγχος 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεπππ ποια είναι αγχωμενη @Mpourmpoulo???   Εγώ καπου ανάμεσα  στις μαργαρίτες που πίνω (σπίτι μου) και στα τραγούδια που τραγουδάω λίγο παραφωνα είπα να μπω να δω τι κάνετε!!!  Μπορεί να ειναι το τυχερό τεστακι σουυυυ κάντο πρωί πρωί και περιμενουμεεεεεεε. 

Πάω να συνεχίσω εγώ! Τι σπασμόαππτελ και ντεπον εγώ μια μαργαρίτα ήθελα και τα ξέχασα όλα!! Χαχαχαχαχ πάντως έχω πόνο ωορηξιας και το τεστακι φουλ βγήκε. Πάω να το εκμεταλλευτώ φιλάκια πολλά κορίτσια μου μιλάνε οι μαργαρίτες τώρα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εεεπππ ποια είναι αγχωμενη @Mpourmpoulo???   Εγώ καπου ανάμεσα  στις μαργαρίτες που πίνω (σπίτι μου) και στα τραγούδια που τραγουδάω λίγο παραφωνα είπα να μπω να δω τι κάνετε!!!  Μπορεί να ειναι το τυχερό τεστακι σουυυυ κάντο πρωί πρωί και περιμενουμεεεεεεε. 

Πάω να συνεχίσω εγώ! Τι σπασμόαππτελ και ντεπον εγώ μια μαργαρίτα ήθελα και τα ξέχασα όλα!! Χαχαχαχαχ πάντως έχω πόνο ωορηξιας και το τεστακι φουλ βγήκε. Πάω να το εκμεταλλευτώ φιλάκια πολλά κορίτσια μου μιλάνε οι μαργαρίτες τώρα χαχαχαχα

Χαχχαχα αχα. Έτσι μπραβοοοοο πιες τις μαργαρίτες σου και βουρρρρρρ μετααααααααα❤️ εγώ ηπια τα κρασακια μου αλλά δεν έκαναν δουλειά 🤣🤣🤣 δεν χαλάρωσα καθολουυυυυ🙄 θα το κάνω το πρωί να δούμε τι θα γινειιιιι😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε?? 4η μέρα περιόδου και επιτέλους έγινα άνθρωπος!! Πολύ με ζορισε η περίοδος αυτόν τον μήνα!! Βλέπω γίνεται χαμός με τα τεστ ωορρηξίας!! 

@Mpourmpoulo καλά βρε τρελή αφού είπαμε ότι τα home test δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση και βασικά εσένα δεν θα δείξει το τέστ από τα χάπια έτσι δεν σου είπε ο γιατρός??

@Elli13 δεν είχα καμία αμφιβολία ότι όλα θα είναι καλά με το σπορακι σου!! Θετική σκέψη κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά για μωράκι σου!! 

Κάτι άσχετο λίγο αλλά εγώ ποντάρω ότι είναι κορίτσι 😁😁😁

@marinaP υπάρχουν πάρα πολλά ζευγάρια που έφτασαν στην εξωσωματική και δεν την έκαναν τελικα γιατί έγινε το θαύμα με  φυσική σύλληψη !! Cross your fingers

 Σε άλλα νέα εγώ κορίτσια ετοιμάζονται για την σαλπιγγογραφια μου την τρίτη το απόγευμα να πάω Θεσσαλονίκη. Τουλάχιστον είναι λέει με αφρό αυτή τη φορά και δεν πονάει οπότε όλα καλά. Απλά θα δώσω 170 ευρώ 😁😁😁 . Δεν ξέρω αν σε 1.5 χρόνο μπορεί να κλείσουν οι σάλπιγγες μιας και η προηγούμενη ήταν μια χαρά αλλά τέλος πάντων ας εμπιστευτώ την γιατρό μου!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχ εντάξει με έπεισες😅😘

Καλημέρα Κατερίνα μου διάβασα τα μυνήματα σου και σε καταλαβαίνω απόλυτα . Και μένα έτσι απότομα ανεβαίνει η ορμόνη να ξέρεις δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι .. θα ανέβει σε λίγες μέρες απότομα και θα ξανά πέσει απότομα!! Απλά συνέχισε τα τεστ για να μην χάσεις το θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα Κατερίνα μου διάβασα τα μυνήματα σου και σε καταλαβαίνω απόλυτα . Και μένα έτσι απότομα ανεβαίνει η ορμόνη να ξέρεις δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι .. θα ανέβει σε λίγες μέρες απότομα και θα ξανά πέσει απότομα!! Απλά συνέχισε τα τεστ για να μην χάσεις το θετικό!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου, ναι μάλλον αυτό θα συμβαίνει κ σε μένα! Το μόνο που με παραξενεύει είναι ότι τα υγρά τα έχω κ ειδικά σήμερα από όταν ξύπνησα είναι περισσοτερα, αν αποδειχτεί ότι αλλού έχω τα υγρά κ αλλού την ωορρηξία τι να πω πια🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε?? 4η μέρα περιόδου και επιτέλους έγινα άνθρωπος!! Πολύ με ζορισε η περίοδος αυτόν τον μήνα!! Βλέπω γίνεται χαμός με τα τεστ ωορρηξίας!! 

@Mpourmpoulo καλά βρε τρελή αφού είπαμε ότι τα home test δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση και βασικά εσένα δεν θα δείξει το τέστ από τα χάπια έτσι δεν σου είπε ο γιατρός??

@Elli13 δεν είχα καμία αμφιβολία ότι όλα θα είναι καλά με το σπορακι σου!! Θετική σκέψη κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά για μωράκι σου!! 

Κάτι άσχετο λίγο αλλά εγώ ποντάρω ότι είναι κορίτσι 😁😁😁

@marinaP υπάρχουν πάρα πολλά ζευγάρια που έφτασαν στην εξωσωματική και δεν την έκαναν τελικα γιατί έγινε το θαύμα με  φυσική σύλληψη !! Cross your fingers

 Σε άλλα νέα εγώ κορίτσια ετοιμάζονται για την σαλπιγγογραφια μου την τρίτη το απόγευμα να πάω Θεσσαλονίκη. Τουλάχιστον είναι λέει με αφρό αυτή τη φορά και δεν πονάει οπότε όλα καλά. Απλά θα δώσω 170 ευρώ 😁😁😁 . Δεν ξέρω αν σε 1.5 χρόνο μπορεί να κλείσουν οι σάλπιγγες μιας και η προηγούμενη ήταν μια χαρά αλλά τέλος πάντων ας εμπιστευτώ την γιατρό μου!!

 

Καλημέρα!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! Εγώ νομίζω με υγρό την είχα κάνει.... Πάντως μπροστά στους έντονους πόνους περιόδου δεν είναι τίποτα... Εγώ έκλαιγα πριν πάω γιατί είμαι λίγο χεστρου 🫣🤪. Κ τελικά δεν ήταν τίποτα... Ένα ελαφρύ πονακι περιόδου ένιωσα κ τελείωσε γρήγορα η εξέταση 2 λεπτά μπορεί να ήταν κ ντράπηκα μετά για τον χαμό που έκανα 😂😂😂 με εκραζε ο δικός μου αλλά εγώ μέχρι και όταν βλέπω βελόνα κ κλαίω😂 μόνο όταν είχα το σπορακι έτρεχα κατευθείαν να κάνω εξετάσεις αίματος χωρίς να το σκεφτώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κόρες άρχισε να ανεβαίνει εντάξει😊 σας ευχαριστώ όλες γτ με ξε αγχωσατε!

20230318_092643.jpg

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μια χαρά πάει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα κ με έχει πάρει από κάτω... Ενώ είχα ανέβει ψυχολογικά στο να προσπαθήσω ξανά τώρα που τελείωσαν οι μέρες τις ωορηξιας έχω πέσει πολύ... Ότι πάλι δεν θα τα καταφέρω θα απογοητευτω ότι δεν ήταν αρκετές οι επαφές... Δεν θα έπρεπε να είμαι έτσι ξέρω ότι θα το πείτε αλλά σκέφτομαι πάλι το μωράκι που έχασα... Γιατί ρε γμτ... Πάλι στην αναμονή... Ενώ πριν έναν μήνα ήμουν χαρούμενη κάναμε σχέδια...κ ξαφνικά αυτό... Ένα κενό... Η εικόνα του μωρού που είχε φύγει από μέσα μου... Μέχρι να περάσουν οι μέρες να περιμένω αν θα αδιαθετησω... Έναν χρόνο και κατι αυτό κάθε μήνα... Εννοείται ότι θα συνεχίσω να προσπαθώ αλλά ψυχολογικά έχω πέσει πολύ... Ξύπνησα με αυτήν την ψυχολογία πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα φώτα σας!!! 💡💡💡

Εκανα τεστ εγκυμοσύνης 2 μέρες πριν την καθυστέρηση κι ήτανε αρνητικό! Βρήκα χθες τυχαία στο σπίτι ένα τεστ εγκυμοσύνης κ από τη χαρά μου πήγα ν τ κάνω κ το κατούρησα ανάποδα κορίτσια!!!! 😮😮😮😮😮

τώρα το πρωί εκανα ένα ωορρηξιας κ μ βγήκε έντονη η δεύτερη γραμμή!!!! 
  
τι πιστεύετε;; 
ωορρηξια ξανά;; 
δειτεεεεεε

795E0329-1764-47A8-B398-692D293C0704.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα κ με έχει πάρει από κάτω... Ενώ είχα ανέβει ψυχολογικά στο να προσπαθήσω ξανά τώρα που τελείωσαν οι μέρες τις ωορηξιας έχω πέσει πολύ... Ότι πάλι δεν θα τα καταφέρω θα απογοητευτω ότι δεν ήταν αρκετές οι επαφές... Δεν θα έπρεπε να είμαι έτσι ξέρω ότι θα το πείτε αλλά σκέφτομαι πάλι το μωράκι που έχασα... Γιατί ρε γμτ... Πάλι στην αναμονή... Ενώ πριν έναν μήνα ήμουν χαρούμενη κάναμε σχέδια...κ ξαφνικά αυτό... Ένα κενό... Η εικόνα του μωρού που είχε φύγει από μέσα μου... Μέχρι να περάσουν οι μέρες να περιμένω αν θα αδιαθετησω... Έναν χρόνο και κατι αυτό κάθε μήνα... Εννοείται ότι θα συνεχίσω να προσπαθώ αλλά ψυχολογικά έχω πέσει πολύ... Ξύπνησα με αυτήν την ψυχολογία πάλι...

Πολλές φορές και εγώ έχω αυτή την ψυχολογία μετά την ωορρηξία. Πιθανόν να είναι οι ορμόνες κορίτσι μου!! Ειδικά εσένα που μπορεί ακόμα λόγο της αποβολής να είναι πιο έντονα όλα! Αυτό είναι το πιο δύσκολο κομμάτι πιστεύω! Το πώς να διαχειριστείς μια τέτοια κατάσταση που σε παίρνει από κάτω και νιώθεις ότι όλα καταρρέουν και δεν ξέρεις από πού να πιαστείς! Είναι πολύ δύσκολο. Εμένα προσωπικά με βοηθάει πολύ να είμαι εντελώς μόνη μου και να κλαίω! Μου φεύγει ένα βάρος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! @cat12 μου είναι λογικό να σε πιάνει αυτό, μην νιώθεις άσχημα που σε ρίχνει, αλλά προσπάθησε να κάνεις πράγματα που δεν έχεις ξανά κάνει στο παρελθόν ώστε να ξεχαστείς! Πράγματα που θα σε βάλουν σε σκέψεις, πχ μια βόλτα ή ένα χόμπι που δεν έχεις ξανά κάνει! Είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα, καθώς μετά από απόξεση έχεις πολλές πιθανότητες! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια περιμένω περίοδο στις 29-30 του μήνα και θα κλείσω ραντεβού για υστεροσκοπηση. Είχαμε πει να το κάνουμε προς Ιούνιο, αλλά όσο νωρίτερα τόσο πιο καλά! Έχω πειστεί ότι με αυτήν την κατάσταση στο ενδομήτριο δεν θα υπάρχει σύλληψη, καθώς και ο δεύτερος γιατρός που πήγα μου είπε ότι βλέπει πραγματάκια (λογικά μικρά πολυποδακια). Προσπαθώ να συνηθίσω το ότι για τους επόμενους 2 μήνες, θα περιμένω απλά την περίοδο μου χωρίς τεστακια και ελπίδες, γιατί μετά από τόσους μήνες μου είναι δύσκολο. Επίσης αν γνωρίζει κάποια, έχω φόβο αν προκύψει εγκυμοσύνη πριν την υστεροσκοπηση, υπάρχει μεγάλος κίνδυνος λόγω πολύποδα; Οι γιατροί βέβαια δεν μου είπαν κάτι, αλλά γενικώς δεν λένε πολλά και ξέχασα να το ρωτήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια τα φώτα σας!!! 💡💡💡

Εκανα τεστ εγκυμοσύνης 2 μέρες πριν την καθυστέρηση κι ήτανε αρνητικό! Βρήκα χθες τυχαία στο σπίτι ένα τεστ εγκυμοσύνης κ από τη χαρά μου πήγα ν τ κάνω κ το κατούρησα ανάποδα κορίτσια!!!! 😮😮😮😮😮

τώρα το πρωί εκανα ένα ωορρηξιας κ μ βγήκε έντονη η δεύτερη γραμμή!!!! 
  
τι πιστεύετε;; 
ωορρηξια ξανά;; 
δειτεεεεεε

795E0329-1764-47A8-B398-692D293C0704.jpeg

Δεν πιστεύω ότι είναι ωορρηξία αν και δεν αποκλείεται. Τον προηγούμενο μήνα είχα ένα θετικό τεστ ωορρηξίας πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χορική μου ήταν 9.5 μάλλον βιοχημική! Το λέω για καλό δηλαδή ότι πιθανόν να είσαι έγκυος αλλά θα σου έλεγα να κάνεις ένα κανονικό τέστ!! Ποιο τέστ έκανες πριν την καθυστέρηση και ήταν αρνητικό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια τα φώτα σας!!! 💡💡💡

Εκανα τεστ εγκυμοσύνης 2 μέρες πριν την καθυστέρηση κι ήτανε αρνητικό! Βρήκα χθες τυχαία στο σπίτι ένα τεστ εγκυμοσύνης κ από τη χαρά μου πήγα ν τ κάνω κ το κατούρησα ανάποδα κορίτσια!!!! 😮😮😮😮😮

τώρα το πρωί εκανα ένα ωορρηξιας κ μ βγήκε έντονη η δεύτερη γραμμή!!!! 
  
τι πιστεύετε;; 
ωορρηξια ξανά;; 
δειτεεεεεε

795E0329-1764-47A8-B398-692D293C0704.jpeg

Σάββατο πρωί είναι!! Προλαβαίνεις το μικροβιολογικό για μια χοριακούλα!! Τρεχαααα! Από τα κορίτσια εδώ, έχω διαβάσει πως μπορεί το τεστ ωορρηξίας να ανιχνεύσει και εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Δεν πιστεύω ότι είναι ωορρηξία αν και δεν αποκλείεται. Τον προηγούμενο μήνα είχα ένα θετικό τεστ ωορρηξίας πριν την αναμενόμενη περίοδο και η χορική μου ήταν 9.5 μάλλον βιοχημική! Το λέω για καλό δηλαδή ότι πιθανόν να είσαι έγκυος αλλά θα σου έλεγα να κάνεις ένα κανονικό τέστ!! Ποιο τέστ έκανες πριν την καθυστέρηση και ήταν αρνητικό??

Εκανα το early predictor! Βέβαια το κατούρησα είδα το αρνητικό και το πέταξα! Δν αφήσα να περάσει κ πολύ ώρα! Δν ξέρω !!!! Λες ν μαι;;;; 😮😮😮🙏🙏🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Σάββατο πρωί είναι!! Προλαβαίνεις το μικροβιολογικό για μια χοριακούλα!! Τρεχαααα! Από τα κορίτσια εδώ, έχω διαβάσει πως μπορεί το τεστ ωορρηξίας να ανιχνεύσει και εγκυμοσύνη! 

Δν προλαβαίνω αγαπηηηηηη!!! Καθώς φεύγω γ δουλειά!!! Μ ρθε φλασια και λέω δν κανείς ένα ωορρηξιας έτσι από περιέργεια;;; Κ βγήκε αυτό! Φαίνεται η φωτό που ανέβασα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Δν προλαβαίνω αγαπηηηηηη!!! Καθώς φεύγω γ δουλειά!!! Μ ρθε φλασια και λέω δν κανείς ένα ωορρηξιας έτσι από περιέργεια;;; Κ βγήκε αυτό! Φαίνεται η φωτό που ανέβασα;; 

Και βέβαια φαίνεται! Πάντως έχω φύγει απ τη δουλειά για χοριακή με δικαιολογία ότι έπαθα ουρολοίμωξη και πρέπει να αφήσω δείγμα ούρων! 😛😛😛 Σε 20 λεπτά ήμουν πίσω! Πέρα από τα χαζά, αν δεν μπορείς δεν πειράζει, εγώ στην θέση σου θα αγόραζα 2 τεστ πρώιμης και θα έκανα σήμερα και αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Και βέβαια φαίνεται! Πάντως έχω φύγει απ τη δουλειά για χοριακή με δικαιολογία ότι έπαθα ουρολοίμωξη και πρέπει να αφήσω δείγμα ούρων! 😛😛😛 Σε 20 λεπτά ήμουν πίσω! Πέρα από τα χαζά, αν δεν μπορείς δεν πειράζει, εγώ στην θέση σου θα αγόραζα 2 τεστ πρώιμης και θα έκανα σήμερα και αύριο! 

Χαχαχαχαχα 😂😂😂 επειδή χτυπάμε κάρτα στη δουλειά γ λόγους ασφαλείας δν μας αφήνουν ν φύγουμε! 
Αχ δν περίμενα ν βγει έτσι το τεστ ωορρηξιας! 
🙏🤞🙏🤞🙏🤞🙏

Συμφωνήσαμε  μ τν άντρα μ ν μ πει αυτός ποτέ ν κάνω τεστ😜😜 αλλά εγώ κάνω κάποιες παρασπονδίες 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχαχα 😂😂😂 επειδή χτυπάμε κάρτα στη δουλειά γ λόγους ασφαλείας δν μας αφήνουν ν φύγουμε! 
Αχ δν περίμενα ν βγει έτσι το τεστ ωορρηξιας! 
🙏🤞🙏🤞🙏🤞🙏

Συμφωνήσαμε  μ τν άντρα μ ν μ πει αυτός ποτέ ν κάνω τεστ😜😜 αλλά εγώ κάνω κάποιες παρασπονδίες 😂😂

Συμφωνώ κ εγώ με τις παρασπονδίες! Έχω βρει σημείο στο μπάνιο για «κρυφή» αποθήκευση πλαστικών ποτηριών, γιατί όταν με βλέπει να παίρνω ρωτάει 😛 εύχομαι να είσαι κορίτσι μου! Προς το παρόν ηρέμησε μέχρι να κανεις το τεστακι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε?? 4η μέρα περιόδου και επιτέλους έγινα άνθρωπος!! Πολύ με ζορισε η περίοδος αυτόν τον μήνα!! Βλέπω γίνεται χαμός με τα τεστ ωορρηξίας!! 

@Mpourmpoulo καλά βρε τρελή αφού είπαμε ότι τα home test δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση και βασικά εσένα δεν θα δείξει το τέστ από τα χάπια έτσι δεν σου είπε ο γιατρός??

@Elli13 δεν είχα καμία αμφιβολία ότι όλα θα είναι καλά με το σπορακι σου!! Θετική σκέψη κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά για μωράκι σου!! 

Κάτι άσχετο λίγο αλλά εγώ ποντάρω ότι είναι κορίτσι 😁😁😁

@marinaP υπάρχουν πάρα πολλά ζευγάρια που έφτασαν στην εξωσωματική και δεν την έκαναν τελικα γιατί έγινε το θαύμα με  φυσική σύλληψη !! Cross your fingers

 Σε άλλα νέα εγώ κορίτσια ετοιμάζονται για την σαλπιγγογραφια μου την τρίτη το απόγευμα να πάω Θεσσαλονίκη. Τουλάχιστον είναι λέει με αφρό αυτή τη φορά και δεν πονάει οπότε όλα καλά. Απλά θα δώσω 170 ευρώ 😁😁😁 . Δεν ξέρω αν σε 1.5 χρόνο μπορεί να κλείσουν οι σάλπιγγες μιας και η προηγούμενη ήταν μια χαρά αλλά τέλος πάντων ας εμπιστευτώ την γιατρό μου!!

 

 Καλημερααα❤️ Έκανα ένα iq  test σήμερα αλλά πάλι αρνητικο 😔 όχι κορίτσι μου δεν μου είπε τπτ για το τεστ ότι δεν θα δειξει . Νου είπε να κάνω χωριακη την Δευτέρα και ότι θα καθυστερήσει η περίοδος μου λόγω χαπιών. Εγώ ανέφερα κάποια στιγμή μήπως δεν δείχνουν τα τεστ λόγω της προγεστερονης που βάζω κολπικά γτ πέφτουν υπολείμματα με τα τσίσα στο ποτηράκι 🤣    
κοριτσάκι μου εύχομαι να μην είναι βουλωμένες ούτε λίγο 🙏 πάντως λένε ότι βοηθάει και μετά μένεις πιο εύκολα έγκυος ❤️ εμπιστευτούμε τον γιατρό σου και όλα θα πανε καλά💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα κ με έχει πάρει από κάτω... Ενώ είχα ανέβει ψυχολογικά στο να προσπαθήσω ξανά τώρα που τελείωσαν οι μέρες τις ωορηξιας έχω πέσει πολύ... Ότι πάλι δεν θα τα καταφέρω θα απογοητευτω ότι δεν ήταν αρκετές οι επαφές... Δεν θα έπρεπε να είμαι έτσι ξέρω ότι θα το πείτε αλλά σκέφτομαι πάλι το μωράκι που έχασα... Γιατί ρε γμτ... Πάλι στην αναμονή... Ενώ πριν έναν μήνα ήμουν χαρούμενη κάναμε σχέδια...κ ξαφνικά αυτό... Ένα κενό... Η εικόνα του μωρού που είχε φύγει από μέσα μου... Μέχρι να περάσουν οι μέρες να περιμένω αν θα αδιαθετησω... Έναν χρόνο και κατι αυτό κάθε μήνα... Εννοείται ότι θα συνεχίσω να προσπαθώ αλλά ψυχολογικά έχω πέσει πολύ... Ξύπνησα με αυτήν την ψυχολογία πάλι...

Κορίτσι μου δεν μπορώ να σου πω ότι σε καταλαβαίνω απόλυτα γτ δεν το έχω ζήσει όμως και μόνο στην ιδέα μου ερχετε μια στεναχώρια🥲 ξεκινά να σκεφτεσε θετικα γτ ξεκίνησε ένας καινούργιος κύκλος έκανες τις επαφουλες σου και σε λίγες μέρες ίσως να μαθεις τα ευχάριστα νέα💕 από την στιγμή που έκανες σύλληψη είναι πολύ σημαντικό και σημαίνει ότι μπορείς να μείνεις έγκυος κοιτά την @Elli13 μας που στην δεύτερη εγκυμοσυνη πανε όλα καλά ❤️ έτσι θα γίνει και με εσενα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...