Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έτσι ετσιιιι😍😍😍😍 καλή επιτυχιαααααα🥰🥰🥰🥰

Ευχαριστώωωωωω !! Και εύχομαι σύντομα όλες μας να βλέπουμε και τόσο έντονες γραμμές στα τεστ εγκυμοσύνης μας!! Αν και με όλο αυτό εγώ δε ξέρω πότε να περιμένω...μάλλον θα μετρήσω 14 μέρες από σήμερα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ έχει πάρει φωτιά το θεματάκι βλέπω🥰 αντε να περάσουν οι μέρες αναμονής και να γεμίσει θετικα τεστακια το θεματάκι μας 🥰 τα παλιά κοριτσια βλέπω έχουν κάνει το πρώτο και πολλές έχουν και το δεύτερο παιδάκι τους🥰 μας δίνετε αισιοδοξία εσείς οι παλιές φορουμιτσες 🥰🥰🥰🥰🥰             
 Κοριτσια μου εγώ συνεχίζω να έχω κράμπες περιόδου ανά διάστηματα πολύ χαμηλά στην κοιλιά όμως απο χθες το βράδυ στεναχωρήθηκα λιγάκι γτ το στήθος μου σταμάτησε να ποναει όσο πονούσε και ποναει πολύ λιγότερο όποτε δεν είναι καλό σημάδι αυτο 😖 σήμερα δεν έκανα τεστ για να μη στεναχωρηθώ πιο πολύ 😒 

Ει τώρα το διάβασα! Να σου θυμίσω ότι είχα κράμπες και καθόλου πρησμένο στήθος και ήμουν έγκυος??? Η Δευτέρα είναι τοοοοοσο κανταααααα(και για σένα τοοοοοσο μακριαααα, το ξέρω το ξερωωω αλλά κάνε λιγάκι υπομονή να τόση δα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ θα έχεις το παιδί με την προσωπικότητα... 🥰 

Καλά θα απαντούσα στο λισακι για το λισακι;; θα με περνάνε για τρελή 😅😁

Χαχαχαχαχα δε το είχα δει ρε  χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Με το που γυρίσω από τη δουλειά θα πάρω το παναντολ μου και βουρ! Φυσικά πιο χαλαρά χωρίς αεροπλανικα χαχαχαχα 

Παναθεμα σε κάνεις και ακροβατικά κόλπα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ευχαριστώωωωωω !! Και εύχομαι σύντομα όλες μας να βλέπουμε και τόσο έντονες γραμμές στα τεστ εγκυμοσύνης μας!! Αν και με όλο αυτό εγώ δε ξέρω πότε να περιμένω...μάλλον θα μετρήσω 14 μέρες από σήμερα ε??

Θα μετρήσεις 14 από αύριο όχι από σήμερα 😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ει τώρα το διάβασα! Να σου θυμίσω ότι είχα κράμπες και καθόλου πρησμένο στήθος και ήμουν έγκυος??? Η Δευτέρα είναι τοοοοοσο κανταααααα(και για σένα τοοοοοσο μακριαααα, το ξέρω το ξερωωω αλλά κάνε λιγάκι υπομονή να τόση δα!)

Αχ μακάρι 😊 αλλά εμένα άρχισαν να με πονάνε οι θηλές απίστευτα από την Τρίτη μερα μέτα την ωορρηξια  και πιστεύω ότι είναι από τα χάπια μέχρι και χθες το απόγευμα και από το βράδυ με πονάνε πολύ πιο λίγο γ αυτό με ανησυχεί 😞 αχ μακάρι να έχω μείνει έγκυος όπως εσυ τοτε😇 είναι λίγες οι μέρες μέχρι την Δευτέρα αλλά εμένα μου φαίνονται αιωνας αλλά δεν μπορώ να κάνω και τπτ άλλο εκτός από υπομονή ! Εντωμεταξύ σήμερα το πρωί ειχα τόσο δυνατές κράμπες και σηκώθηκα και ένοιωσαν σαν να μου έτρεξε αίμα και λέω ήρθε αλλά τελικά ήταν υγρα μαζί με το υπόθετο προγεστερονης  λογικά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 τέλεια νέα κορίτσι! Εμείς ήμασταν σίγουρες φυσικά 😛 Δεν θα σου πω να πάρεις μια ανάσα γενικά, γιατί ξέρω και από μένα ότι είναι αδύνατον 😅 Εγώ τώρα ηρέμησα που το νιώθω 😅 Οπότε πάρε μια μεγάλη ανάσα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο! Πότε έχεις πάλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Παναθεμα σε κάνεις και ακροβατικά κόλπα 😂😂😂😂

Χαχαχχα βέβαιως , βεβαίως! Χαχαχαχ καλα άμα πιω και κανένα ποτηράκι ...Νάντια κομανετσι!! Και μετά ξέρεις .. ορθοπεδικό για τη μέση γιατί είμαι και παλιογρια πια χαχαχαχ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω, δεν ξέρω γιατί δεν μου έχουν ανεβάσει κάποιο μήνυμα ακόμα, σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση! Μακάρι να είμαστε όλες εγκυούλες και αυτός ο μήνας να φέρει τα καλύτερα σποράκια!Εγώ περιμένω αποτελέσματα σε 10 μέρες... πως περνάνε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

@Elli13 τέλεια νέα κορίτσι! Εμείς ήμασταν σίγουρες φυσικά 😛 Δεν θα σου πω να πάρεις μια ανάσα γενικά, γιατί ξέρω και από μένα ότι είναι αδύνατον 😅 Εγώ τώρα ηρέμησα που το νιώθω 😅 Οπότε πάρε μια μεγάλη ανάσα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο! Πότε έχεις πάλι;

Ο γιατρός το αφήνει πάνω μου να πηγαίνει όποτε θέλω! Κανονικά είπε θα με εβλεπε σε ενα μηνα μιας και θα μεσολαβησει η αυχενικη. Γέλασα και του είπα ουτε καν! Αν όχι την επομένη Πέμπτη, σίγουρα την μεθεπόμενη εβδομάδα θα πάω. Λεω να μην πάω την ερχόμενη γιατι βλέπω και τον αντρα μου εκεινη τη μέρα πόσο στρεσσάρεται. Γενικά η μέρα του υπέρηχου για εμας είναι μια πολυ πολυ δυσκολη μέρα. Αν κατα΄φερω θα δώσω λιγη παράταση.

 

@Girly Ήρεμα θα ρωτήσω: TI EINAI Η ΣΠΙΤΙΚΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;

Πως μου ξέφυγε εμενα αυτο;; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2023 at 1:38 ΜΜ, ο/η Marylo είπε:

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! Λοιπόν, χρειάστηκα έναν ουροσυλλέκτη, μία σύριγγα 10κ και φυσιολογικό ορό. Συλλέγουμε το σπέρμα στον ουροσυλλέκτη, γεμίζω την σύριγγα με 1κ φυσιολογικό ορό και το υπόλοιπο με σπέρμα. Βάζεις ένα μαξιλάρι κάτω από τους γοφούς και κάνεις έγχυση σιγά σιγά. Περιμένεις σίγουρα 15-20 λεπτά. Αυτή είναι η διαδικασία που ακολούθησα μετά από συμβουλή του γιατρού μου. Μια φίλη που προσπαθούσε αρκετό καιρό, είχε μείνει έγκυος με αυτόν τον τρόπο... Σπερμοδιάγραμμα δεν έχουμε κάνει γιατί είναι ακόμα αρχή στις προσπάθειες και δεν ξέρω εάν θα ήταν και πολύ πρόθυμος ο σύζυγος... Ας ελπίσουμε οτι μπορεί να πέτυχε γιατί είχα σίγουρα ωορρηξία την επόμενη μέρα και πολλά κολπικά υγρά... 

@Elli13.. για τσακαρε εδώ!!!

Ήρεμα το λέω ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩΩΩΩΩ χαχαχχχ 

Δε το είδες μάλλον γιατί ήταν τις μέρες που έχεις τις έντονες αναγουλες..

Πώς πας από αυτές? Υποχώρησαν επιτέλους? Όσο για τον υπέρηχο ένα μεγάλο μπράβο στον γιατρό σου! Να πας οπότε το ζητήσει η καρδούλα σου! Το μικρακι σου εκεί θα είναι να σου στείλει ένα φιλί 😘 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!! ζω ημερες κολασης στη δουλεια,επικρατει ενα χαμος!!!

μολις μπηκα να διαβασω τα μνματα σας!!χαμουλης με τα θετικα τεστ ωοηρξιας αυτο το μηνα,και ολες ειμαστε παρα πολυ κοντα!!!

@Cat96 εγω χρησιμοποιώ ενα-δυο στο καθε κυκλο απλα τα πλενω πολυ καλα!!! 

@Κατερίνα!!! απ οτι θυμαμαι εισαι στη 10η ημερα κυκλου,οκ μηπως αυτο το μηνα κανεις λιγο πιο αργα ωορηξια??μην απελπιζεσαι ...ισως να κορυφωνεται αποτομα η ορμονη σου 1-2μερες πριν!! κανε υπομονη λιγο ακομα και προσπαθησε να μην καταναλωνεις πολλα υγρα πριν κανεις το τεστ!!

@cat12 μου αρεσει που ο συζυγος εχει μπει στο απολυτο mood για την ωορηξια και ξερει πως να κανει και ατμοσφαιρα με το κρασακι.... αχ δυσκολες αυτες οι μερες που ΄΄''πρεπει να εχεις επαφη'' ...δεν ξερω εμενα δεν μου βγαινει παντα ... 

@Girly πολυ δυνατο το σημερινο σου τεστακι!!! μπραβο!!αν ειχες χθες προχθες επαφη και αυριο...κατσε να ξεκουραστεις σημερα!!! εχεις πολυ καλες πιθανοτητες ηδη με αυτες που εχεις κανει!

@Mpourmpoulo θα κανω τη φωνη του διαβολακου τωρα....γιατι δεν δοκιμαζεις ενα clear blue early αυριο πρωι?? επισης εχω  δει πως καποιες κοπελες κανουν τεστ ωορηξιας πριν την αναμενομενη ημερα περιοδου,και σε περιπτωση που ειναι σκουρα σημαινει πως εχει γινει συλληψη! ( μεταξυ μας το εχει κανει και η αδερφη μου και ηταν οντως εγκυος 😁😁)

@Elli13 διαβαζω παντα τα νεα σου και χαιρομαι τοσο πολυ!!! ειμαι σιιιιγουρη πως ολα κοριτσι μου θα πανε κατευχην!!! με το καλο το μωρακι σου!

@marinamanoulitsa τα χρησιμοποιουσα και γω τα digital clear blue ειναι παρα πολυ καλα και δεν σε κουραζουν με τις γραμμουλες απλα ειναι πιο τσιμπημενα!μπορεις να τα ψαξεις και online σε φαρμακειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

καλησπερα κοριτσια μου!!!! ζω ημερες κολασης στη δουλεια,επικρατει ενα χαμος!!!

μολις μπηκα να διαβασω τα μνματα σας!!χαμουλης με τα θετικα τεστ ωοηρξιας αυτο το μηνα,και ολες ειμαστε παρα πολυ κοντα!!!

@Cat96 εγω χρησιμοποιώ ενα-δυο στο καθε κυκλο απλα τα πλενω πολυ καλα!!! 

@Κατερίνα!!! απ οτι θυμαμαι εισαι στη 10η ημερα κυκλου,οκ μηπως αυτο το μηνα κανεις λιγο πιο αργα ωορηξια??μην απελπιζεσαι ...ισως να κορυφωνεται αποτομα η ορμονη σου 1-2μερες πριν!! κανε υπομονη λιγο ακομα και προσπαθησε να μην καταναλωνεις πολλα υγρα πριν κανεις το τεστ!!

@cat12 μου αρεσει που ο συζυγος εχει μπει στο απολυτο mood για την ωορηξια και ξερει πως να κανει και ατμοσφαιρα με το κρασακι.... αχ δυσκολες αυτες οι μερες που ΄΄''πρεπει να εχεις επαφη'' ...δεν ξερω εμενα δεν μου βγαινει παντα ... 

@Girly πολυ δυνατο το σημερινο σου τεστακι!!! μπραβο!!αν ειχες χθες προχθες επαφη και αυριο...κατσε να ξεκουραστεις σημερα!!! εχεις πολυ καλες πιθανοτητες ηδη με αυτες που εχεις κανει!

@Mpourmpoulo θα κανω τη φωνη του διαβολακου τωρα....γιατι δεν δοκιμαζεις ενα clear blue early αυριο πρωι?? επισης εχω  δει πως καποιες κοπελες κανουν τεστ ωορηξιας πριν την αναμενομενη ημερα περιοδου,και σε περιπτωση που ειναι σκουρα σημαινει πως εχει γινει συλληψη! ( μεταξυ μας το εχει κανει και η αδερφη μου και ηταν οντως εγκυος 😁😁)

@Elli13 διαβαζω παντα τα νεα σου και χαιρομαι τοσο πολυ!!! ειμαι σιιιιγουρη πως ολα κοριτσι μου θα πανε κατευχην!!! με το καλο το μωρακι σου!

@marinamanoulitsa τα χρησιμοποιουσα και γω τα digital clear blue ειναι παρα πολυ καλα και δεν σε κουραζουν με τις γραμμουλες απλα ειναι πιο τσιμπημενα!μπορεις να τα ψαξεις και online σε φαρμακειο!!

Καλησπέρα κοπέλα μου, υπομονή γαι την δουλειά θα περάσει αυτή η τρέλα που θα πάει! Στην 11η μέρα είμαι σήμερα, μόλις έκανα τεστ περιμένω να καθαρίσει από το ροζ να το δω αλλά πάλι πολύ άχνη μου φαίνεται, τι να πω δεν ξέρω, αν πω ότι δεν με αγχώνει θα πω ψέματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, υπομονή γαι την δουλειά θα περάσει αυτή η τρέλα που θα πάει! Στην 11η μέρα είμαι σήμερα, μόλις έκανα τεστ περιμένω να καθαρίσει από το ροζ να το δω αλλά πάλι πολύ άχνη μου φαίνεται, τι να πω δεν ξέρω, αν πω ότι δεν με αγχώνει θα πω ψέματα 

μπορεις αν θες να παρεις τα digital clearblue με το χαμογελακι!! και ταυτοχρονα να παρεις τον γιατρο σου να σου γραψει τιποτα ορμονολογικες!! ειμαι σιγουρη πως ο γιατρος θα σε συμβουλευσει σωστα και θα σε καθοδηγησει!! εχεις ξανακανει τεστ ωορηξιας με ταινια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Φυσικά και δε πάνε χαμένες!! Τίποτα δε πάει χαμένο! Καταρχην δε πάει χαμένη η ευχαρίστηση! Και επιπροσθέτως τόσοι κολυμβητές βούτηξαν! Αυτός ο ένας θα τον βρει τον στόχο!!!

Καλά εννοείται τις ευχαριστηθηκαμε και οι δύο 😍 αυτό το μήνα χωρίς πίεση δεν συζητήσαμε τίποτα, γιατί είπαμε θα αφήσουμε αυτό το μήνα να περάσει αφου θα ξεκινήσω την εξωσωματική τον άλλο μήνα. Οπότε είμαστε πολύ χαλαροί, ούτε που ξέρει οτι κάνω τεστακια 😁😁😁 μακάρι να έρθει το θαυματακι μας να μας κάνει έκπληξη 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η efakii είπε:

καλησπερα κοριτσια μου!!!! ζω ημερες κολασης στη δουλεια,επικρατει ενα χαμος!!!

μολις μπηκα να διαβασω τα μνματα σας!!χαμουλης με τα θετικα τεστ ωοηρξιας αυτο το μηνα,και ολες ειμαστε παρα πολυ κοντα!!!

@Cat96 εγω χρησιμοποιώ ενα-δυο στο καθε κυκλο απλα τα πλενω πολυ καλα!!! 

@Κατερίνα!!! απ οτι θυμαμαι εισαι στη 10η ημερα κυκλου,οκ μηπως αυτο το μηνα κανεις λιγο πιο αργα ωορηξια??μην απελπιζεσαι ...ισως να κορυφωνεται αποτομα η ορμονη σου 1-2μερες πριν!! κανε υπομονη λιγο ακομα και προσπαθησε να μην καταναλωνεις πολλα υγρα πριν κανεις το τεστ!!

@cat12 μου αρεσει που ο συζυγος εχει μπει στο απολυτο mood για την ωορηξια και ξερει πως να κανει και ατμοσφαιρα με το κρασακι.... αχ δυσκολες αυτες οι μερες που ΄΄''πρεπει να εχεις επαφη'' ...δεν ξερω εμενα δεν μου βγαινει παντα ... 

@Girly πολυ δυνατο το σημερινο σου τεστακι!!! μπραβο!!αν ειχες χθες προχθες επαφη και αυριο...κατσε να ξεκουραστεις σημερα!!! εχεις πολυ καλες πιθανοτητες ηδη με αυτες που εχεις κανει!

@Mpourmpoulo θα κανω τη φωνη του διαβολακου τωρα....γιατι δεν δοκιμαζεις ενα clear blue early αυριο πρωι?? επισης εχω  δει πως καποιες κοπελες κανουν τεστ ωορηξιας πριν την αναμενομενη ημερα περιοδου,και σε περιπτωση που ειναι σκουρα σημαινει πως εχει γινει συλληψη! ( μεταξυ μας το εχει κανει και η αδερφη μου και ηταν οντως εγκυος 😁😁)

@Elli13 διαβαζω παντα τα νεα σου και χαιρομαι τοσο πολυ!!! ειμαι σιιιιγουρη πως ολα κοριτσι μου θα πανε κατευχην!!! με το καλο το μωρακι σου!

@marinamanoulitsa τα χρησιμοποιουσα και γω τα digital clear blue ειναι παρα πολυ καλα και δεν σε κουραζουν με τις γραμμουλες απλα ειναι πιο τσιμπημενα!μπορεις να τα ψαξεις και online σε φαρμακειο!!

Αχ με βάζεις σε σκέψεις 🤣 θα δω θα δω μήπως παρω ένα τέτοιο τεστ☺️θα κάνω και ωορρηξιας να δω από περιεργειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii όταν οι μέρες είναι πιεστικές στη δουλειά ,πάντα να σκέφτεσαι το ήρεμο σπιτάκι σου και πώς ότι και να γίνει που θα παει,θα περάσει η τρέλα των ημερών!

@Κατερίνα!!! Στείλε μας το τεστ!! Ξέρεις ψοφαμε να βλέπουμε τεστακια εδώ μέσα!!! Και γω αγχώθηκα με την γραμμή σου αλλά τα κορίτσια εδώ είναι καλά ενημερωμένα και εφόσον λένε ότι υπάρχπυν μήνες που κανει απότομη αύξηση ,να τις ακούσεις και να χαλαρώσεις! Άσε που μπορεί αυτόν τον μήνα να κάνεις αργότερα ωορηξια! Ίσως είναι σε φάση αλλαγής ο κύκλος ενόψει της άνοιξης! Δε βλέπεις εμένα?! Σήμερα 10η μέρα και είναι εντελώς θετικο. (Και να σας πω και κάτι? Έχω την υποψία ότι και τον μήνα που έμεινα έγκυος έκανα πολύ νωρίς ωορηξια...κρίμα που δεν έχω τα αρχεία να το τσεκαρω..)

 @marinaP εγώ πιστεύω στα θαύματα! Και μόνο που ήσασταν πιο ήρεμοι ψυχολογικά σίγουρα έκανε τη δουλειά του ο οργανισμός!! Τώρα θα αναμένουμε το θετικό σου τεστακι ! Και πολλών κοριτσιών εδώ ...τα βλέπω να ερχονταιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ με βάζεις σε σκέψεις 🤣 θα δω θα δω μήπως παρω ένα τέτοιο τεστ☺️θα κάνω και ωορρηξιας να δω από περιεργειααα

Αν θυμάμαι καλά και η @Elli13 είχε κάνει ωορηξιας και είχε μια σκούρα γραμμή και ήταν έγκυος!! Άντε μάνα μου πήγαινε για τσισακια! Άντε και θα φύγω σε λίγο για δουλειά και μετά δε θα σας προλαβαίνωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

@efakii όταν οι μέρες είναι πιεστικές στη δουλειά ,πάντα να σκέφτεσαι το ήρεμο σπιτάκι σου και πώς ότι και να γίνει που θα παει,θα περάσει η τρέλα των ημερών!

@Κατερίνα!!! Στείλε μας το τεστ!! Ξέρεις ψοφαμε να βλέπουμε τεστακια εδώ μέσα!!! Και γω αγχώθηκα με την γραμμή σου αλλά τα κορίτσια εδώ είναι καλά ενημερωμένα και εφόσον λένε ότι υπάρχπυν μήνες που κανει απότομη αύξηση ,να τις ακούσεις και να χαλαρώσεις! Άσε που μπορεί αυτόν τον μήνα να κάνεις αργότερα ωορηξια! Ίσως είναι σε φάση αλλαγής ο κύκλος ενόψει της άνοιξης! Δε βλέπεις εμένα?! Σήμερα 10η μέρα και είναι εντελώς θετικο. (Και να σας πω και κάτι? Έχω την υποψία ότι και τον μήνα που έμεινα έγκυος έκανα πολύ νωρίς ωορηξια...κρίμα που δεν έχω τα αρχεία να το τσεκαρω..)

 @marinaP εγώ πιστεύω στα θαύματα! Και μόνο που ήσασταν πιο ήρεμοι ψυχολογικά σίγουρα έκανε τη δουλειά του ο οργανισμός!! Τώρα θα αναμένουμε το θετικό σου τεστακι ! Και πολλών κοριτσιών εδώ ...τα βλέπω να ερχονταιιιιι

Πφφ ρε συ παλι άχνη είναι εγώ επίσημα αγχώθηκα σήμερα! 

20230317_153255.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η efakii είπε:

μπορεις αν θες να παρεις τα digital clearblue με το χαμογελακι!! και ταυτοχρονα να παρεις τον γιατρο σου να σου γραψει τιποτα ορμονολογικες!! ειμαι σιγουρη πως ο γιατρος θα σε συμβουλευσει σωστα και θα σε καθοδηγησει!! εχεις ξανακανει τεστ ωορηξιας με ταινια? 

Θυμάμαι όταν προσπαθουσαμε την πρώτη φορά είχα πάρει αλλά τότε ήμουν πάτα πολύ αγχωμένη γενικότερα κ δεν τα χρησιμοποίησα γτ ένιωθα ότι θα αγχωνομουν πιο πολύ!να σου πω θα πάω από εκεί να κάνω κ το ΠΑΠ μου αυτόν τον μήνα οπότε θα του το πω αν δε δω φως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Elli13.. για τσακαρε εδώ!!!

Ήρεμα το λέω ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩΩΩΩΩ χαχαχχχ 

Δε το είδες μάλλον γιατί ήταν τις μέρες που έχεις τις έντονες αναγουλες..

Πώς πας από αυτές? Υποχώρησαν επιτέλους? Όσο για τον υπέρηχο ένα μεγάλο μπράβο στον γιατρό σου! Να πας οπότε το ζητήσει η καρδούλα σου! Το μικρακι σου εκεί θα είναι να σου στείλει ένα φιλί 😘 

 

 

Εγώ να ρωτήσω κάτι;; Πόσο κρατάει ρε κορίτσια το σπέρμα σε εναν ουροσυλλέκτη; Επίσης, ποια η λογική; Μου φάνηκε πολύ αστείο καθως σκεφτηκα να λεω στον άντρα μου, αντε τελειωνε εδω μεσα και γρήγορα!!! Κ μετά να το παιρνω με τη συριγγα 😂😂

Οι αναγούλες μου είναι λιγο πιο ηπιες την τελευταια εβδομάδα, ευτυχως. Παιρνω και κατι χαπια αλλα δεν κανουν και τρομερη δουλειά. Έχω βρει και δυο τρια πραγματα που τρωω και με ηρεμουν λιγο. Το κακό της υπόθεσης ειναι η απίστευτη κουραση που νιωθω. Πάω σπιτι το απογευμα απο τη δουλειά και κοιμαμαι σερι, καμια φορα μεχρι το πρωι. Αχχχ αυτο το μεταπτυχιακό τι θα το κάνω 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θυμάμαι όταν προσπαθουσαμε την πρώτη φορά είχα πάρει αλλά τότε ήμουν πάτα πολύ αγχωμένη γενικότερα κ δεν τα χρησιμοποίησα γτ ένιωθα ότι θα αγχωνομουν πιο πολύ!να σου πω θα πάω από εκεί να κάνω κ το ΠΑΠ μου αυτόν τον μήνα οπότε θα του το πω αν δε δω φως

Πάρε να κλείσεις ραντεβού αν είναι σήμερα και να σε δει και να κάνετε το Παπ όσο πιο σύντομα. Έτσι θα δει και την ωορηξια σου και θα σε χαλαρώσει κιόλας. Πάντα υπάρχει η περίπτωση του ανωορρηκτου κύκλου που κάνουμε μια δυο φορές μέσα στον χρόνο. Ότι και αν είναι μη τρελλαινεσαι. Πάρε τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει και αυτός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ ρε συ παλι άχνη είναι εγώ επίσημα αγχώθηκα σήμερα! 

20230317_153255.jpg

ΟΟΚ ΟΟΚ ΟΟΚ !!!!ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑΡΑΧΗ!! ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΕΣΤ!ΝΑ ΤΣΕΚΡΑΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΩΣΤΑ Ή ΛΑΘΟΣ ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν θυμάμαι καλά και η @Elli13 είχε κάνει ωορηξιας και είχε μια σκούρα γραμμή και ήταν έγκυος!! Άντε μάνα μου πήγαινε για τσισακια! Άντε και θα φύγω σε λίγο για δουλειά και μετά δε θα σας προλαβαίνωωωω

Πάω για ωορρηξιας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πάρε να κλείσεις ραντεβού αν είναι σήμερα και να σε δει και να κάνετε το Παπ όσο πιο σύντομα. Έτσι θα δει και την ωορηξια σου και θα σε χαλαρώσει κιόλας. Πάντα υπάρχει η περίπτωση του ανωορρηκτου κύκλου που κάνουμε μια δυο φορές μέσα στον χρόνο. Ότι και αν είναι μη τρελλαινεσαι. Πάρε τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει και αυτός 

Θα πάρω αύριο ναι αν κ θα μου πει να περιμένω να μου έρθει περίοδος αυτός κάνει ΠΑΠ 12 με 14η μέρα δεν το κάνει οποιαδήποτε στιγμή στον κύκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...