Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια επειδή βλέπω πήραν φωτιά τα τεστ. Θέλω να δώσω μερικές συμβουλές σαν παλιά καραβάνα. 

Λοιπόν τα τεστ γίνονται μεσημέρι και όχι με τα πρωινά ούρα γτ είναι αρκετά ευαίσθητα. Επίσης τα ξεκινάμε την 7-9 ημέρα περίπου και παρακολουθούμε την γραμμή η οποία θα πρέπει να αυξάνεται μέρα με τη μέρα (ίσως τυχει κύκλος που να πέσει και μετά να ξανά αυξηθεί) εμείς σαν θετικό θα πάρουμε την πρώτη μέρα.  Από εκεί και πέρα οτιδήποτε είναι αχνό απλά το αγνοούμε και συνεχίζουμε.  Μερικές κοπέλες έχουν πολύ σύντομη ωορηξια έτσι το τεστ θα πρέπει να γίνεται μεσημέρι απόγευμα ώστε να μη χαθεί το θετικό τεστ. 

Πάμε τώρα να δούμε εφόσον δούμε θετικό τεστ ερχόμαστε σε επαφή την επόμενη μέρα και για 3 συνεχόμενες ημέρες. 

Να πω τώρα και την προσωπική μου άποψη έχω χρησιμοποιήσει τα πάντα!!! Τι κύπελο(για να κρατάει το σπέρμα) τι κρέμες ειδικές που και καλά βοηθάνε το σπέρμα να μείνει υγιές περισσότερο όλα τα χαζα ότι υπήρχε που υπόσχεται σύλληψη κτλ. Τι ορμόνες (πριν την εξωσωματική) , τι σπερματενχυση.. σας λέω όλα μα όλα.  

Και τα 2 τα έπιασα σε μήνα που είπα να πάνε να γαργαλιθουν όλα τώρα πάω διακοπές! Είχα σχεδόν 6-9 μέρες συνεχόμενες επαφές!! Και ειδικά τώρα που είμαι έγκυος νόμιζα ότι δεν θα κατάφερνα να έχω στις γόνιμες μέρες (μέναμε στον αδελφονμου κάποιες μέρες) έλα που όμως λάθος υπολογιζα.

Ξέρω και κατανοώ απόλυτα και εμένα μου λέγανε βγαλ το απ τονμυαλο μην μην και έλεγα έξω απ το χορό πολλά λέγονται. Όλα αυτά σας τα λέω για να σκεφτείτε μήπως τελικά να πάτε ένα ταξιδάκι να τα γαργαλισετε όλα και να είσαστε 6-9 μερούλες επαφουλες;;; 

 

 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Για τα τεστ όπως τα λέει η Παρασκευαιδου! Να προσθέσω μόνο πως την ημέρα που θα δεις θετικό την ίδια μέρα την επόμενη και την μεθεπόμενη είναι οι πιο σημαντικές επαφές!! Αλλιώς μου έλεγε ο γιατρος μου κάθε μέρα στις γόνιμες, δηλαδή 7 μεεες καθημερινά.. Αυτά τα μέρα παρα μέρα κτΛ για να μην αδυνατίσει το σπερμα είναι λίγο μπούρδες! Αν χάσεις την ωορρηξία πάει η φάση! Καλή επιτυχία σε όλες!!! 

Καλημέρα!!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές! Πολύ χρήσιμες. Αγχώθηκα λίγο η αλήθεια 🤣 για αυτό το 3 μέρες συνεχόμενες μόλις δούμε το θετικό 😁 εγώ είχα θετικό στις 14/03. Είχα επαφές από τις  10 μέχρι τις 15/03... Χθές κορίτσια είχα πέσει σαν βόδι, μου βγήκε φαίνεται η κούραση των ημερών 🤣🤣🤣 λέτε να το έχασα το παιχνίδι αυτό τον μήνα; 

Και εγώ συμφωνώ για τις επαφές κάθε μέρα. ρώτησα τον γιατρό και Μ είπε αυτά τα μέρα παρά μέρα είναι βλακείες. Οσο περισσότερο σπέρμα τόσο το καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου! Αρχικά ευχαριστώ άπειρα για τα όμορφα μηνύματά σας ❤️ Δεν έχω άλλες καρδούλες να σας βάλω.

Για τα τεστ, επειδή διαβαζα χτες αλλα ειχα τον πόνο μου, κάποιες γυναίκες έχουν απότομη κορύφωση, άλλες έχουν πιο σταδιακή άνοδο της ορμόνης. Οπότε μην σας αγχώνει αν δεν βλέπετε γραμμη΄ ακόμα, ή αν η γραμμή δεν φαίνεται να σκουραίνει. Εγώ έκανα δύο τη μέρα, και μέσα σε μια μέρα μου σκούρυνε απότομα. Το θετικό κράτησε δυο μέρες. Υπερηχογραφικά βγαίνει ότι ωορρηξία έκανα τη μέρα του θετικού τεστ, αλλά καλό είναι επαφές να υπάρχουν όπως ειπαν και τα αλλα κοριτσια την ιδια μέρα και τις 2 επόμενες. Πιστεύω έχει να κάνει και με το ίδιο το σπέρμα, πόσο ανθεκτικό είναι, και για πόσες ώρες παραμένει ζωντανό υπό τις συνθηήκες της μήτρας.

Κάτι μου λεει ότι σε 2 εβδομάδες θα γεμίσουμε τεστ εγκυμοσυνης και διπλές γραμμές, τόσο ζεστά που το έχετε πάρει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Πήγα με κομμένη την ανάσα, στο δρόμο δακρυζαν τα μάτια μου. Σαν σήμερα πριν τρεις μήνες ακριβώς έκανα αποξεση. Ήταν 16/12 και συμπτωματικά ήμουν στην ίδια ακριβώς εβδομάδα και μερα.

Έλεγα την προσευχή μου από μέσα μου μέχρι που βγήκε ο γιατρός στο χώρο αναμονής, με έπιασε από το χέρι και με ρώτησε τι προαίσθημα έχω. Δεν μπορούσα να απαντήσω, ήμουν μουδιασμενη... Πετάχτηκε ο άντρας μου και είπε "θετικό!" .

Άνοιξε η οθονη και νόμιζα θα λιποθυμούσα από το άγχος. Και ήταν εκεί, με την καρδούλα να χτυπάει ❤️❤️❤️, και είχε χεράκια, κεφαλάκι, σωματακι. Έμοιαζε πιο πολύ με μωρό πάρα με φασολάκι σήμερα.

Σαφώς ο κίνδυνος δεν έχει περάσει, αλλά αυτή η εφιαλτικη μέρα πέρασε, και σαν να πήρα μια ανάσα 🙏🙏

Κορίτσι μου καλό! Και εγώ όπως και ο άντρας σου έχω γενικά καλό προαίσθημα για εσένα. Το μωράκι σου ήρθε για να μείνει….πάρε ανάσα και απόλαυσέ το ❤️ ❤️ ❤️ 

Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενη που όλα πήγαν καλά και έτσι θα συνεχίσουν να είσαι σίγουρη!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Πήγα με κομμένη την ανάσα, στο δρόμο δακρυζαν τα μάτια μου. Σαν σήμερα πριν τρεις μήνες ακριβώς έκανα αποξεση. Ήταν 16/12 και συμπτωματικά ήμουν στην ίδια ακριβώς εβδομάδα και μερα.

Έλεγα την προσευχή μου από μέσα μου μέχρι που βγήκε ο γιατρός στο χώρο αναμονής, με έπιασε από το χέρι και με ρώτησε τι προαίσθημα έχω. Δεν μπορούσα να απαντήσω, ήμουν μουδιασμενη... Πετάχτηκε ο άντρας μου και είπε "θετικό!" .

Άνοιξε η οθονη και νόμιζα θα λιποθυμούσα από το άγχος. Και ήταν εκεί, με την καρδούλα να χτυπάει ❤️❤️❤️, και είχε χεράκια, κεφαλάκι, σωματακι. Έμοιαζε πιο πολύ με μωρό πάρα με φασολάκι σήμερα.

Σαφώς ο κίνδυνος δεν έχει περάσει, αλλά αυτή η εφιαλτικη μέρα πέρασε, και σαν να πήρα μια ανάσα 🙏🙏

Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι που είναι όλα καλά με το καλό να έρθει το μωρακι σας.. ελπίζω τώρα να πήρες μια μεγάλη ανάσα και να ηρέμησες 😊

ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Πήγα με κομμένη την ανάσα, στο δρόμο δακρυζαν τα μάτια μου. Σαν σήμερα πριν τρεις μήνες ακριβώς έκανα αποξεση. Ήταν 16/12 και συμπτωματικά ήμουν στην ίδια ακριβώς εβδομάδα και μερα.

Έλεγα την προσευχή μου από μέσα μου μέχρι που βγήκε ο γιατρός στο χώρο αναμονής, με έπιασε από το χέρι και με ρώτησε τι προαίσθημα έχω. Δεν μπορούσα να απαντήσω, ήμουν μουδιασμενη... Πετάχτηκε ο άντρας μου και είπε "θετικό!" .

Άνοιξε η οθονη και νόμιζα θα λιποθυμούσα από το άγχος. Και ήταν εκεί, με την καρδούλα να χτυπάει ❤️❤️❤️, και είχε χεράκια, κεφαλάκι, σωματακι. Έμοιαζε πιο πολύ με μωρό πάρα με φασολάκι σήμερα.

Σαφώς ο κίνδυνος δεν έχει περάσει, αλλά αυτή η εφιαλτικη μέρα πέρασε, και σαν να πήρα μια ανάσα 🙏🙏

Με το καλό Έλλη!! Όλα θα πάνε καλά, θα το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Να τρελλαθω???!! Θα τρελλαθω τώρα! Γιατί εγώ αναγνωρίζω το ψευδώνυμο αλλά εσύ φυσικά όχι γιατί μου το άλλαξαν!! Mommy86 εδώ ,αγαπημένο μου lisaki !!! 

Χαχχαχαχα να τρελαθείς! Θα τρελαθώ και εγώ!! Εσυ είσαι μαρή;; Χαχχα προσπαθείτε για 2ο;!! Άντε με το καλό εύχομαι!! Από την  παλιά μας ομάδα όλα τα κορίτσια τα κατάφεραν πάντως!! Πολύ χαίρομαι!! 
εμένα το 2ο είναι 1 χρόνων τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Χαχχαχαχα να τρελαθείς! Θα τρελαθώ και εγώ!! Εσυ είσαι μαρή;; Χαχχα προσπαθείτε για 2ο;!! Άντε με το καλό εύχομαι!! Από την  παλιά μας ομάδα όλα τα κορίτσια τα κατάφεραν πάντως!! Πολύ χαίρομαι!! 
εμένα το 2ο είναι 1 χρόνων τώρα!! 

Ήρθε η ώρα για το δεύτερο!! Ναιι!!! Όλες τα καταφέραμε,αυτό έγραφα χθες στα κορίτσια εδώ! Πόσο χάρηκα πρωί πρωί που σε είδα εδώ! Έγινε 1?? Πότε πέρασε ο καιρός?? έχει ματάρες σαν τον μεγάλο σου και αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Θα πάω να πάρω και εγώ αύριο το τεστ ωορρηξίας clear blue.. Το έχει 19 ευρώ προσφορά εδώ σε ένα φαρμακείο... Δεν μπορώ με τις γραμμούλες να τρελενομαι!!! Λέω να πάρω να το δοκιμάσω πάλι και αυτό... Μπας και γίνει τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Χαχχαχαχα να τρελαθείς! Θα τρελαθώ και εγώ!! Εσυ είσαι μαρή;; Χαχχα προσπαθείτε για 2ο;!! Άντε με το καλό εύχομαι!! Από την  παλιά μας ομάδα όλα τα κορίτσια τα κατάφεραν πάντως!! Πολύ χαίρομαι!! 
εμένα το 2ο είναι 1 χρόνων τώρα!! 

Να στις μαζέψω να δεις ; 🙂😀 

@peacock για έλα εδώ κυρία μου.. Περιμένει μωράκι. 

Πεταλουδιτσα (2 νινακια )

Μαράκι (2 νινακια ) - δε θυμάμαι ψευδονυμο. 

Κατερίνα (1 μπόμπιρα) 1.5 χρονών 

@Girly πάει για δεύτερο. (Περιμένει να πω μου αρεσει που πονας ) 

Και Me παω για το δευτερο 32 εβδ. Έπρεπε να έρθω να πάρω ελλαδιστικο αέρα;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

 

Καλημέρα!!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές! Πολύ χρήσιμες. Αγχώθηκα λίγο η αλήθεια 🤣 για αυτό το 3 μέρες συνεχόμενες μόλις δούμε το θετικό 😁 εγώ είχα θετικό στις 14/03. Είχα επαφές από τις  10 μέχρι τις 15/03... Χθές κορίτσια είχα πέσει σαν βόδι, μου βγήκε φαίνεται η κούραση των ημερών 🤣🤣🤣 λέτε να το έχασα το παιχνίδι αυτό τον μήνα; 

Και εγώ συμφωνώ για τις επαφές κάθε μέρα. ρώτησα τον γιατρό και Μ είπε αυτά τα μέρα παρά μέρα είναι βλακείες. Οσο περισσότερο σπέρμα τόσο το καλύτερο! 

Εφόσον είχες συνεχόμενες επαφές από 10.03 μέχρι 15.03 και θετικό 14.03 δεν έχει χαθεί η ελπίδα. Έπεσες μέσα στο θετικό και την επόμενη. Ιδανικά θα ήταν και 16.03 αλλά τώρα κοιτάμε τις 2 μέρες που είχες τις επαφουλες σου. Εύχομαι τώρα το σποράκια σου να ψάχνει που θα τρυπώσει στη μήτρα.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εφόσον είχες συνεχόμενες επαφές από 10.03 μέχρι 15.03 και θετικό 14.03 δεν έχει χαθεί η ελπίδα. Έπεσες μέσα στο θετικό και την επόμενη. Ιδανικά θα ήταν και 16.03 αλλά τώρα κοιτάμε τις 2 μέρες που είχες τις επαφουλες σου. Εύχομαι τώρα το σποράκια σου να ψάχνει που θα τρυπώσει στη μήτρα.  

 

Αχ μακάρι 🙏🏻 και έλεγα χθές οτι και σήμερα και θα το πιάσουμε το σπορακι 😊 αλλά πού... Δεν άνοιγαν τα μάτια μου χθές με τίποτα! 

Ελπίζω να μην παν χαμένες τόσες μέρες επαφές 🤣 αν και υποψιάζομαι οτι μπορεί να ήταν θετικό και στις 13/03 γιατί δεν είχα κάνει τέστ. Εκανα στις 14/03 και ηταν έντονη η γραμμή. Στις 15/03 έπεσε απότομα... Και σκέφτομαι μήπως ηταν και στις 13. Τώρα τελείωσε βέβαια. Μετράμε αντίστροφα μέχρι την αναμενόμενη 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Θα πάω να πάρω και εγώ αύριο το τεστ ωορρηξίας clear blue.. Το έχει 19 ευρώ προσφορά εδώ σε ένα φαρμακείο... Δεν μπορώ με τις γραμμούλες να τρελενομαι!!! Λέω να πάρω να το δοκιμάσω πάλι και αυτό... Μπας και γίνει τίποτα... 

Καλημέρα!!! Ναι είναι πιο αξιόπιστα νομίζω αυτά... Κ το καλό είναι ότι τα κάνεις οποιαδήποτε ώρα της ημέρας... Εγώ έκανα συνδιασμό κ των δύο το πρωί το clear blue κ το μεσημέρι με τις ταινίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να στις μαζέψω να δεις ; 🙂😀 

@peacock για έλα εδώ κυρία μου.. Περιμένει μωράκι. 

Πεταλουδιτσα (2 νινακια )

Μαράκι (2 νινακια ) - δε θυμάμαι ψευδονυμο. 

Κατερίνα (1 μπόμπιρα) 1.5 χρονών 

@Girly πάει για δεύτερο. (Περιμένει να πω μου αρεσει που πονας ) 

Και Me παω για το δευτερο 32 εβδ. Έπρεπε να έρθω να πάρω ελλαδιστικο αέρα;-) 

Τελικά τελευταία και καταιδρωμενη εγώ 😂 😂

Ξέχασες το @Lisaki 80 ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τελικά τελευταία και καταιδρωμενη εγώ 😂 😂

Ξέχασες το @Lisaki 80 ❤️ 

Εσυ θα έχεις το παιδί με την προσωπικότητα... 🥰 

Καλά θα απαντούσα στο λισακι για το λισακι;; θα με περνάνε για τρελή 😅😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τελικά τελευταία και καταιδρωμενη εγώ 😂 😂

Ξέχασες το @Lisaki 80 ❤️ 

Εσύ κουκλάκι μου παιδί με προσωπικότητα από τώρα έχεις ,όπως λέει η παρασκευαιδου!! Δεν έχει σημασία πρώτη και τελευταία. Σημασία έχει ότι είναι εκεί και σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!

Αχ πόσο χαίρομαι που είστε ακόμη εδώ και έχουμε προχωρήσει όλες τοσοοοο!! 

...εγώ έκανα άλλο ένα τεστ πριν κανένα μισάωρο ,σήμερα ακόμη πιο έντονο. Χθες την ιδρώσαμε την φανέλα εννοείται αλλά σήμερα έχω ένα προβλήματακι... Από το πρωί είχα αφορρητο πόνο σε σημείο τρέλας ..κάπου κάπου όταν δεν τρώω σαλάτα και αρκετά φρούτα με πιάνει πρωκταλγια. Σαν κολικός είναι ,σαν κράμπες στο κόλον.Σήμερα σε συνδιασμό με την επαφή χθες και με την ωορηξια σήμερα κόντεψα να τρελλαθω. Είχα και τον μικρό που τρόμαξε γιατί πραγματικά δε μπορούσα να κινηθώ ούτε να ξαπλώσω ούτε όρθια ..τίποτα. ευτυχώς έφτςσε στο πικ του και υποχωρεί σιγά σιγά. Ηρέμησα αλλά σκέφτομαι ότι δε ξέρω αν μπορέσω το βράδυ να είμαι σε θέση να έχω επαφή.

Ελπίζω να μπορέσω..αλλιώς με βλέπω να κάνω πειράματα με την σπιτική σπερματεγχυση που έμαθα πρόσφατα γιατί δε θέλω να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμετάλλευτη...

Ορίστε και τα διαπιστευτήρια μου τα σημερινά!!

 

IMG_20230317_115937.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ έχει πάρει φωτιά το θεματάκι βλέπω🥰 αντε να περάσουν οι μέρες αναμονής και να γεμίσει θετικα τεστακια το θεματάκι μας 🥰 τα παλιά κοριτσια βλέπω έχουν κάνει το πρώτο και πολλές έχουν και το δεύτερο παιδάκι τους🥰 μας δίνετε αισιοδοξία εσείς οι παλιές φορουμιτσες 🥰🥰🥰🥰🥰             
 Κοριτσια μου εγώ συνεχίζω να έχω κράμπες περιόδου ανά διάστηματα πολύ χαμηλά στην κοιλιά όμως απο χθες το βράδυ στεναχωρήθηκα λιγάκι γτ το στήθος μου σταμάτησε να ποναει όσο πονούσε και ποναει πολύ λιγότερο όποτε δεν είναι καλό σημάδι αυτο 😖 σήμερα δεν έκανα τεστ για να μη στεναχωρηθώ πιο πολύ 😒 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Θα πάω να πάρω και εγώ αύριο το τεστ ωορρηξίας clear blue.. Το έχει 19 ευρώ προσφορά εδώ σε ένα φαρμακείο... Δεν μπορώ με τις γραμμούλες να τρελενομαι!!! Λέω να πάρω να το δοκιμάσω πάλι και αυτό... Μπας και γίνει τίποτα... 

Δοκιμ;σε το και αυτό! Δε χάνεις κάτι! Αναμένουμε αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Εσύ κουκλάκι μου παιδί με προσωπικότητα από τώρα έχεις ,όπως λέει η παρασκευαιδου!! Δεν έχει σημασία πρώτη και τελευταία. Σημασία έχει ότι είναι εκεί και σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!

Αχ πόσο χαίρομαι που είστε ακόμη εδώ και έχουμε προχωρήσει όλες τοσοοοο!! 

...εγώ έκανα άλλο ένα τεστ πριν κανένα μισάωρο ,σήμερα ακόμη πιο έντονο. Χθες την ιδρώσαμε την φανέλα εννοείται αλλά σήμερα έχω ένα προβλήματακι... Από το πρωί είχα αφορρητο πόνο σε σημείο τρέλας ..κάπου κάπου όταν δεν τρώω σαλάτα και αρκετά φρούτα με πιάνει πρωκταλγια. Σαν κολικός είναι ,σαν κράμπες στο κόλον.Σήμερα σε συνδιασμό με την επαφή χθες και με την ωορηξια σήμερα κόντεψα να τρελλαθω. Είχα και τον μικρό που τρόμαξε γιατί πραγματικά δε μπορούσα να κινηθώ ούτε να ξαπλώσω ούτε όρθια ..τίποτα. ευτυχώς έφτςσε στο πικ του και υποχωρεί σιγά σιγά. Ηρέμησα αλλά σκέφτομαι ότι δε ξέρω αν μπορέσω το βράδυ να είμαι σε θέση να έχω επαφή.

Ελπίζω να μπορέσω..αλλιώς με βλέπω να κάνω πειράματα με την σπιτική σπερματεγχυση που έμαθα πρόσφατα γιατί δε θέλω να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμετάλλευτη...

Ορίστε και τα διαπιστευτήρια μου τα σημερινά!!

 

IMG_20230317_115937.jpg

Ωωωω είναι φουλ θετικοοοοοοο❤️ έτσι έπαθα εγώ στην ωορρηξια σε αυτόν τον κύκλο με έπιασε ένας πόνος σαν κωλικος εντέρου όπου και πήρα μποσκοπαν φαντασουυυ για να μου περάσει. Δεν πέρασε τελείως όμως ήρθα την ίδια μέρα και την επόμενη σε επαφή απλά έγινε η δουλιτσα πιο χαλαρά για να μην πονάω 😉 κάντε πιο χαλαρά για να μη πονάς😍 σήμερα και αυριοοοοοοο😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Αχ μακάρι 🙏🏻 και έλεγα χθές οτι και σήμερα και θα το πιάσουμε το σπορακι 😊 αλλά πού... Δεν άνοιγαν τα μάτια μου χθές με τίποτα! 

Ελπίζω να μην παν χαμένες τόσες μέρες επαφές 🤣 αν και υποψιάζομαι οτι μπορεί να ήταν θετικό και στις 13/03 γιατί δεν είχα κάνει τέστ. Εκανα στις 14/03 και ηταν έντονη η γραμμή. Στις 15/03 έπεσε απότομα... Και σκέφτομαι μήπως ηταν και στις 13. Τώρα τελείωσε βέβαια. Μετράμε αντίστροφα μέχρι την αναμενόμενη 🙏🏻

Φυσικά και δε πάνε χαμένες!! Τίποτα δε πάει χαμένο! Καταρχην δε πάει χαμένη η ευχαρίστηση! Και επιπροσθέτως τόσοι κολυμβητές βούτηξαν! Αυτός ο ένας θα τον βρει τον στόχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωωωω είναι φουλ θετικοοοοοοο❤️ έτσι έπαθα εγώ στην ωορρηξια σε αυτόν τον κύκλο με έπιασε ένας πόνος σαν κωλικος εντέρου όπου και πήρα μποσκοπαν φαντασουυυ για να μου περάσει. Δεν πέρασε τελείως όμως ήρθα την ίδια μέρα και την επόμενη σε επαφή απλά έγινε η δουλιτσα πιο χαλαρά για να μην πονάω 😉 κάντε πιο χαλαρά για να μη πονάς😍 σήμερα και αυριοοοοοοο😍😍😍

Έτοιμη ήμουν να πάρω κανένα παναντολ η κανένα νορτζεσικ μυοχαλαρωτικό..αλλά δεν μπορούσα να πάω καν μέχρι το ντουλάπι με τα φάρμακα...

Υγρά τέλος πάντως...μετά τις χθεσινές μύξες σήμερα τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εσύ κουκλάκι μου παιδί με προσωπικότητα από τώρα έχεις ,όπως λέει η παρασκευαιδου!! Δεν έχει σημασία πρώτη και τελευταία. Σημασία έχει ότι είναι εκεί και σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!

Αχ πόσο χαίρομαι που είστε ακόμη εδώ και έχουμε προχωρήσει όλες τοσοοοο!! 

...εγώ έκανα άλλο ένα τεστ πριν κανένα μισάωρο ,σήμερα ακόμη πιο έντονο. Χθες την ιδρώσαμε την φανέλα εννοείται αλλά σήμερα έχω ένα προβλήματακι... Από το πρωί είχα αφορρητο πόνο σε σημείο τρέλας ..κάπου κάπου όταν δεν τρώω σαλάτα και αρκετά φρούτα με πιάνει πρωκταλγια. Σαν κολικός είναι ,σαν κράμπες στο κόλον.Σήμερα σε συνδιασμό με την επαφή χθες και με την ωορηξια σήμερα κόντεψα να τρελλαθω. Είχα και τον μικρό που τρόμαξε γιατί πραγματικά δε μπορούσα να κινηθώ ούτε να ξαπλώσω ούτε όρθια ..τίποτα. ευτυχώς έφτςσε στο πικ του και υποχωρεί σιγά σιγά. Ηρέμησα αλλά σκέφτομαι ότι δε ξέρω αν μπορέσω το βράδυ να είμαι σε θέση να έχω επαφή.

Ελπίζω να μπορέσω..αλλιώς με βλέπω να κάνω πειράματα με την σπιτική σπερματεγχυση που έμαθα πρόσφατα γιατί δε θέλω να αφήσω τη σημερινή μέρα ανεκμετάλλευτη...

Ορίστε και τα διαπιστευτήρια μου τα σημερινά!!

 

IMG_20230317_115937.jpg

Μαρη θα πάρεις ένα ντεπον και θα κάνεις..  θέλουμε συσπάσεις αρα οργασμό για μα δώσει ευκολία στο σπερμα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έτοιμη ήμουν να πάρω κανένα παναντολ η κανένα νορτζεσικ μυοχαλαρωτικό..αλλά δεν μπορούσα να πάω καν μέχρι το ντουλάπι με τα φάρμακα...

Υγρά τέλος πάντως...μετά τις χθεσινές μύξες σήμερα τίποτα 

Σε καταλαβαίνω υπομονή και θα περάσει😍 σήμερα και αύριο να έρθεις σε επαφή 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μαρη θα πάρεις ένα ντεπον και θα κάνεις..  θέλουμε συσπάσεις αρα οργασμό για μα δώσει ευκολία στο σπερμα

 

Θα πάρω και ελπιζω να μην έχω θέμα..είναι πολύ επώδυνο όταν συμβαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε καταλαβαίνω υπομονή και θα περάσει😍 σήμερα και αύριο να έρθεις σε επαφή 😍😍😍

Με το που γυρίσω από τη δουλειά θα πάρω το παναντολ μου και βουρ! Φυσικά πιο χαλαρά χωρίς αεροπλανικα χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Με το που γυρίσω από τη δουλειά θα πάρω το παναντολ μου και βουρ! Φυσικά πιο χαλαρά χωρίς αεροπλανικα χαχαχαχα 

Έτσι ετσιιιι😍😍😍😍 καλή επιτυχιαααααα🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...