Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σας ανεβάζω και μια από το κινητό που φαίνεται πιο καθαρά,να μου πείτε 

IMG_20230315_170110.jpg

Και σε μένα το ίδιο γίνεται! Έχω το ψηφιακό, αλλά βλέπω μέσα την ταινία. Δε νομίζω πως είναι κάτι ανησυχητικό αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ και σαν να έπεσε πολύ απότομα; Ή έτσι φαίνεται με τις ταινίες;  

Screenshot_2023-03-15-16-55-27-260_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg

Έτσι πέφτει κορίτσι μου 🥰 χθες ήταν το θετικο σου😻 συνέχισε όμως ακόμη να κανεις τεστακια αφού έχεις μεγάλο κύκλο 😍 και εννοειται πως και σήμερα να έρθεις σε επαφουλα😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έτσι πέφτει κορίτσι μου 🥰 χθες ήταν το θετικο σου😻 συνέχισε όμως ακόμη να κανεις τεστακια αφού έχεις μεγάλο κύκλο 😍 και εννοειται πως και σήμερα να έρθεις σε επαφουλα😋

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Και σε μένα το ίδιο γίνεται! Έχω το ψηφιακό, αλλά βλέπω μέσα την ταινία. Δε νομίζω πως είναι κάτι ανησυχητικό αυτό. 

Ευχαριστώ κορίτσια μου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@Tinasardin8689 πως πήγε με την αυχενική;; Στείλε μας νέα σου μόλις μπορέσεις ❤️❤️

Τώρα γυρίσαμε από Αθήνα..Ευτυχώς όλα καλά από την αυχενική..περιμένουμε και τις αιματολογικές αύριο για να πω στον γιατρό την Παρασκευή να συζητήσουμε τα αποτελέσματα..Μας είπε ενδείξεις για αγοράκι αλλά ειλικρινά αυτό είναι το τελευταίο..Είχα 110 παλμούς..μου λέει τόσους έχεις συνήθως..;του λέω όχι αλλά είχα τέτοιο άγχος…αυτός έλεγε πατουσίτσες, στομαχάκι κ εγώ του έλεγα μύτη έχει;Είχα έννοια το ρινικό οστό…Μια χαρά ήταν όλες οι μετρήσεις…το έβγαλε 4 μέρες μεγαλύτερο από όσο πιστεύαμε..αυτά…εσύ πότε έχεις γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Τώρα γυρίσαμε από Αθήνα..Ευτυχώς όλα καλά από την αυχενική..περιμένουμε και τις αιματολογικές αύριο για να πω στον γιατρό την Παρασκευή να συζητήσουμε τα αποτελέσματα..Μας είπε ενδείξεις για αγοράκι αλλά ειλικρινά αυτό είναι το τελευταίο..Είχα 110 παλμούς..μου λέει τόσους έχεις συνήθως..;του λέω όχι αλλά είχα τέτοιο άγχος…αυτός έλεγε πατουσίτσες, στομαχάκι κ εγώ του έλεγα μύτη έχει;Είχα έννοια το ρινικό οστό…Μια χαρά ήταν όλες οι μετρήσεις…το έβγαλε 4 μέρες μεγαλύτερο από όσο πιστεύαμε..αυτά…εσύ πότε έχεις γιατρό;

Άντε κορίτσι μου με το καλό να έρθει το αγοράκι σας όλα καλά είναι 😊 

περασε και η αυχενική κοιτα τώρα να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου 💙 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Τώρα γυρίσαμε από Αθήνα..Ευτυχώς όλα καλά από την αυχενική..περιμένουμε και τις αιματολογικές αύριο για να πω στον γιατρό την Παρασκευή να συζητήσουμε τα αποτελέσματα..Μας είπε ενδείξεις για αγοράκι αλλά ειλικρινά αυτό είναι το τελευταίο..Είχα 110 παλμούς..μου λέει τόσους έχεις συνήθως..;του λέω όχι αλλά είχα τέτοιο άγχος…αυτός έλεγε πατουσίτσες, στομαχάκι κ εγώ του έλεγα μύτη έχει;Είχα έννοια το ρινικό οστό…Μια χαρά ήταν όλες οι μετρήσεις…το έβγαλε 4 μέρες μεγαλύτερο από όσο πιστεύαμε..αυτά…εσύ πότε έχεις γιατρό;

Μπραβοοο κοριτσιιι μουυυυ😍 όλα πανε τελειαααα απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου τώρα 🤰❤️💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Τώρα γυρίσαμε από Αθήνα..Ευτυχώς όλα καλά από την αυχενική..περιμένουμε και τις αιματολογικές αύριο για να πω στον γιατρό την Παρασκευή να συζητήσουμε τα αποτελέσματα..Μας είπε ενδείξεις για αγοράκι αλλά ειλικρινά αυτό είναι το τελευταίο..Είχα 110 παλμούς..μου λέει τόσους έχεις συνήθως..;του λέω όχι αλλά είχα τέτοιο άγχος…αυτός έλεγε πατουσίτσες, στομαχάκι κ εγώ του έλεγα μύτη έχει;Είχα έννοια το ρινικό οστό…Μια χαρά ήταν όλες οι μετρήσεις…το έβγαλε 4 μέρες μεγαλύτερο από όσο πιστεύαμε..αυτά…εσύ πότε έχεις γιατρό;

Πόσο χάρηκα κορίτσι μου γλυκό ❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Ξεκινα τώρα να το απολαμβάνεις!! Όλα πάνε υπέροχα 🙏🍼

Εγώ έχω αύριο γιατρό.. σαν σήμερα, 8+4 είχα μάθει ότι είχε σταματησει η καρδιά.. Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις παρά το άγχος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Πόσο χάρηκα κορίτσι μου γλυκό ❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Ξεκινα τώρα να το απολαμβάνεις!! Όλα πάνε υπέροχα 🙏🍼

Εγώ έχω αύριο γιατρό.. σαν σήμερα, 8+4 είχα μάθει ότι είχε σταματησει η καρδιά.. Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις παρά το άγχος μου...

Όλα θα είναι τέλεια..περιμένουμε νέα…🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σας ανεβάζω και μια από το κινητό που φαίνεται πιο καθαρά,να μου πείτε 

IMG_20230315_170110.jpg

Λογικά χθες ήταν το θετικό αλλά κ σήμερα να έχεις επαφές είσαι μέσα στις μέρες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Πόσο χάρηκα κορίτσι μου γλυκό ❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Ξεκινα τώρα να το απολαμβάνεις!! Όλα πάνε υπέροχα 🙏🍼

Εγώ έχω αύριο γιατρό.. σαν σήμερα, 8+4 είχα μάθει ότι είχε σταματησει η καρδιά.. Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις παρά το άγχος μου...

Μόνο θετικές σκέψεις κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν έχω την πολύ έντονη γραμμή ακόμα στις ταινίες... Πέρασα κ το digital που βγήκε χαμογελακι για να το έχω κ αυτό αποθηκευμένο, δεν ξέρω πως κατάφερα κ το δέχτηκε σαν τέστ το app 😅, αλλά στις ταινίες έχω ακόμα την ίδια γραμμή. Βλέπω εσάς φτάνει κ στο πιο σκούρο.. θα συνεχίσω κ αύριο να δω...

IMG_20230315_215823.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε?? Τώρα μπαίνω να σας διαβάσω γιατί ήμουν πολύ χάλια.. με γονάτισε η περίοδος σήμερα!! Έλεος δεν φτάνει που έχουμε την στεναχώρια που δεν είμαστε έγκυες έχουμε και τον πόνο! Κανονικά έπρεπε στην περίοδο να μην πονάμε αλλά να έχει μια ευχάριστη νότα(κάτι σαν 5ημερο οργασμό) για να έχουμε και έναν λόγο να χαιρόμαστε που ήρθε!!

Θα κάτσω τώρα να σας διαβάσω λίγο και να πάω για ύπνο με θετική ενέργεια ♥️♥️ σας στέλνω την αγάπη μου και ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα για να σχολιάσω και εγώ τα θετικά τεστακια ωορρηξίας 😁😁🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε?? Τώρα μπαίνω να σας διαβάσω γιατί ήμουν πολύ χάλια.. με γονάτισε η περίοδος σήμερα!! Έλεος δεν φτάνει που έχουμε την στεναχώρια που δεν είμαστε έγκυες έχουμε και τον πόνο! Κανονικά έπρεπε στην περίοδο να μην πονάμε αλλά να έχει μια ευχάριστη νότα(κάτι σαν 5ημερο οργασμό) για να έχουμε και έναν λόγο να χαιρόμαστε που ήρθε!!

Θα κάτσω τώρα να σας διαβάσω λίγο και να πάω για ύπνο με θετική ενέργεια ♥️♥️ σας στέλνω την αγάπη μου και ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα για να σχολιάσω και εγώ τα θετικά τεστακια ωορρηξίας 😁😁🥰🥰

Αχχχ πόσο σε νιώθω κοριτσάκι μου... Υπομονή. Κάθε φορά που πονάω τόσο λέω οτι είναι για καλό. Όλα τα περνάμε για αυτό το θαύμα που περιμένουμε να έρθει ♥️ σε στέλνω μια αγκαλιά και αύριο να είσαι πολύ καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω τον μικρό αρρωστουλη και δε προλαβαίνω να μπω να σας διαβάσω. Έκανα άλλο ένα το μεσημέρι και είχα άχνη γραμμή,άλλο ένα τώρα και πάλι άχνη γραμμη. Έχω όμως διαφανές βλέννες ρε γαμωτο. Βέβαια κανένα πόνο όπως έχω στην ωορηξια. Τίποτα. Τι γίνεται δεν ζω ιδέα. Αν και δεν έχω όρεξη σήμερα για σουξου μουξου πολύ ,δε ξέρω...αν μας έρθει θα γίνει..πάω για ντουζακι τώρα να χαλαρώσω λόγο γιατί πριν μία ώρα γύρισα σπίτι από τη δουλειά. Φιλάκια πολλά ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα ο μικρός και να σας διαβάσω το μεσημέρι μετά τη δουλειά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου έχω τον μικρό αρρωστουλη και δε προλαβαίνω να μπω να σας διαβάσω. Έκανα άλλο ένα το μεσημέρι και είχα άχνη γραμμή,άλλο ένα τώρα και πάλι άχνη γραμμη. Έχω όμως διαφανές βλέννες ρε γαμωτο. Βέβαια κανένα πόνο όπως έχω στην ωορηξια. Τίποτα. Τι γίνεται δεν ζω ιδέα. Αν και δεν έχω όρεξη σήμερα για σουξου μουξου πολύ ,δε ξέρω...αν μας έρθει θα γίνει..πάω για ντουζακι τώρα να χαλαρώσω λόγο γιατί πριν μία ώρα γύρισα σπίτι από τη δουλειά. Φιλάκια πολλά ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα ο μικρός και να σας διαβάσω το μεσημέρι μετά τη δουλειά. 

Ωχ Περαστικά και σε εσάς!! Όλοι άρρωστοι είμαστε αυτό τον καιρό... Μικροί, μεγάλοι!!! Τέλεια 😬🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου έχω τον μικρό αρρωστουλη και δε προλαβαίνω να μπω να σας διαβάσω. Έκανα άλλο ένα το μεσημέρι και είχα άχνη γραμμή,άλλο ένα τώρα και πάλι άχνη γραμμη. Έχω όμως διαφανές βλέννες ρε γαμωτο. Βέβαια κανένα πόνο όπως έχω στην ωορηξια. Τίποτα. Τι γίνεται δεν ζω ιδέα. Αν και δεν έχω όρεξη σήμερα για σουξου μουξου πολύ ,δε ξέρω...αν μας έρθει θα γίνει..πάω για ντουζακι τώρα να χαλαρώσω λόγο γιατί πριν μία ώρα γύρισα σπίτι από τη δουλειά. Φιλάκια πολλά ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα ο μικρός και να σας διαβάσω το μεσημέρι μετά τη δουλειά. 

Περαστικά αγαπουλα μου. 

Αν καταφέρεις κάνε σήμερα αύριο μεθαύριο γενικά αυτές τις 2 εβδομάδες επαφουλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Αρνητικό τεστακι σήμερα έπεσε η ορμόνη... Οπότε επίσημα χθες είχα ωορηξια την δέκατη μέρα 😬Θα προσπαθήσω για επαφή κ σήμερα αν κ θα έρθει ο άντρας μου κατά τις 11 το βράδυ... Μήπως είναι καλό ωάριο κ κρατήσει 24 ωρο 😜. Εσείς κορίτσια τα νέα σας???!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

@Girly περαστικά να είναι κορίτσι μου♥️ ούτε εγώ είχα ιδιαίτερο πόνο αυτό τον μήνα ωστόσο το τεστ έδειξε θετικό. Συνέχισε τα τεστακια, ίσως αργήσει λίγο 

@cat12 αφού είχες τις επαφές σου αυτές τις μέρες,μια χαρά! 

Και εγώ κορίτσια από οτι φαίνεται είχα ωορρηξία την 16η μέρα, χθές λίγο πιο άχνη η γραμμή, επαφές ✔️. Και τώρα μετράμε αντίστροφα 😏 άντε να το τσακωσουμε αυτό το μήνα το θαυματακι 🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου έχω τον μικρό αρρωστουλη και δε προλαβαίνω να μπω να σας διαβάσω. Έκανα άλλο ένα το μεσημέρι και είχα άχνη γραμμή,άλλο ένα τώρα και πάλι άχνη γραμμη. Έχω όμως διαφανές βλέννες ρε γαμωτο. Βέβαια κανένα πόνο όπως έχω στην ωορηξια. Τίποτα. Τι γίνεται δεν ζω ιδέα. Αν και δεν έχω όρεξη σήμερα για σουξου μουξου πολύ ,δε ξέρω...αν μας έρθει θα γίνει..πάω για ντουζακι τώρα να χαλαρώσω λόγο γιατί πριν μία ώρα γύρισα σπίτι από τη δουλειά. Φιλάκια πολλά ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα ο μικρός και να σας διαβάσω το μεσημέρι μετά τη δουλειά. 

Καλημέρα κορίτσια, περαστικά στο αγοράκι σου κ εμείς τώρα πάμε να συνέλθουμε😮💨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Πόσο χάρηκα κορίτσι μου γλυκό ❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Ξεκινα τώρα να το απολαμβάνεις!! Όλα πάνε υπέροχα 🙏🍼

Εγώ έχω αύριο γιατρό.. σαν σήμερα, 8+4 είχα μάθει ότι είχε σταματησει η καρδιά.. Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις παρά το άγχος μου...

Καλημε΄ρα κοριτσάκι μου, μην φοβάσαι τίποτα όλα τέλεια θα είναι, να πας να ακούσεις το παιδάκι σου και περιμένουμε τα νέα σας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ την Δευτέρα που πήγα γιατρό την 13η μέρα, μου είπε πως η ωορρηξία είτε έγινε είτε θα γίνει σήμερα. Περίεργο μιας κ κάθε μήνα γίνεται 15η-16η. Τελοσπαντων, επαφή είχαμε την 11η και την 13η, καθώς προέκυψαν κάποια θεματάκια και δεν γινόταν παραπάνω. Είναι καθόλου εντάξει θεωρείτε ή χαμένος μήνας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Πόσο χάρηκα κορίτσι μου γλυκό ❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Ξεκινα τώρα να το απολαμβάνεις!! Όλα πάνε υπέροχα 🙏🍼

Εγώ έχω αύριο γιατρό.. σαν σήμερα, 8+4 είχα μάθει ότι είχε σταματησει η καρδιά.. Προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις παρά το άγχος μου...

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Θα πάνε όλα υπέροχα, στέλνουμε θετική ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια

@Girly περαστικά να είναι κορίτσι μου♥️ ούτε εγώ είχα ιδιαίτερο πόνο αυτό τον μήνα ωστόσο το τεστ έδειξε θετικό. Συνέχισε τα τεστακια, ίσως αργήσει λίγο 

@cat12 αφού είχες τις επαφές σου αυτές τις μέρες,μια χαρά! 

Και εγώ κορίτσια από οτι φαίνεται είχα ωορρηξία την 16η μέρα, χθές λίγο πιο άχνη η γραμμή, επαφές ✔️. Και τώρα μετράμε αντίστροφα 😏 άντε να το τσακωσουμε αυτό το μήνα το θαυματακι 🙏🏻

 

Μακαριιιιιι🙏🙏🙏🙏 το μόνο που σκέφτομαι ότι είχα επαφές μόνο τις δύο μέρες... Θα μου πεις είμαι μέσα αλλά αν το ήξερα θα ξεκινούσα νωρίτερα... Μου την έφερε αυτήν την φορά 😜 ήρθε πολύ νωρίτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Μακαριιιιιι🙏🙏🙏🙏 το μόνο που σκέφτομαι ότι είχα επαφές μόνο τις δύο μέρες... Θα μου πεις είμαι μέσα αλλά αν το ήξερα θα ξεκινούσα νωρίτερα... Μου την έφερε αυτήν την φορά 😜 ήρθε πολύ νωρίτερα. 

Κάτι τέτοιες στιγμές είναι πού γίνονται τα θαύματα κορίτσι μου! Ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αννίτα μου η αλήθεια είναι ότι το ταξίδι της γονιμότητας επειδή διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα κάνει ίσως κ τους γιατρούς να δίνουν άλλες συμβουλές.  πχ μια γυναίκα με εξωσωματική ή με πολλές απώλειες μπορεί να κάνει τον γιατρό πιο επιφυλακτικό όπως κ την ίδια την εγκυμονούσα.   εγω το κατανοώ απόλυτα! Κ το καταλαβαίνω. Ειδικά στις γυναίκες που το ταξίδι τους είναι μακρύ κ ίσως κ πολύπαθο. 🙏🏼  Καλά κανεις κ δν ξεχνάς λεπτό την εγκυμοσύνη σου❤️ απόλαυσε την, κάθε λεπτό γιατί είναι η μοναδική φορά που θα μπορείς να αφιερώσεις όλο σου τον χρόνο κ να την ζήσεις ήρεμα 😍   εγω δν προλαβαίνω καν να το σκεφτώ ακόμα αυτό το εμβρυακι. Ίσως γιατί προσπαθώ να απολαύσω αυτές τις στιγμές που ζω με τα δυο μου παιδιά πριν γίνουν 3. Όσο να ναι με κάθε παιδί μειώνεται κ ο χρόνος από τα υπόλοιπα.  φυσικά κορίτσια μου θα αξιωθείτε κ εσείς πολύ σύντομα να το ζήσετε, να μοιράσετε τον χρόνο σας στα πλασματάκια σας ❤️❤️❤️  
    • Εχω κ γω αυτο το ενστικτο οτι θα ηθελα να κανω πρωτα μια σπερματεγχυση για εξαντλεισω ολες τις πιθανοτητες πριν παω γ εξωσωματικη...απλα νοιωθω πως εχασα χρονο κανοντας ολα αυτα χωρις σωστη καθοδηγηση...με εκανε να νομιζω πως δε θα τα καταφερω...σκεψου ειχα παει κ σε μια αλλη γιατρο να παρω κ αλλη γνωμη κ εκεινη μονο π δε με ειπε στειρα κ οτι πρπει να προλαβω το χρονο...με εξετασεις αψογες εντωμεταξυ...οι γιατροι της επαρχιας ειναι το 90% μη πω παραπανω επικινδυνοι καποιες φορες...
    • Έλα μπράβο όλα πηγαίνουν καλά εμένα 7 εβδ είχε 124 παλμούς το μωρο είσαι πολυ καλά  εύχομαι να συνεχίσετε έτσι 🤞🥰 εγω καλά είμαι ναι πήγα γιατρό κάναμε Doppler όλα την άλλη βδομαδα πάω γυναικολόγο 
    • Πάντως από ηλικία μια χαρά σε παίρνει να κανείς σπερματέγχυση γιατί να μην το προσπαθήσεις και με αυτό τον τρόπο η @Mpourmpoulo είχε επιτυχία με Πολυκυστηκες και εκείνη  εγω θα σου πρότεινα να πας και σε άλλον γιατρό να πάρεις και άλλη γνωμη δεν νομίζω πως είσαι σε φάση για εξωσωματική πάντως πριν δοκιμάσεις και κάτι άλλο  
    • Αν είπε στις 8 Ιουλίου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα, κορίτσι μου. Δεν θα δείξει με έμβρυο τριών ημερών. Κάνε υπομονή έστω μέχρι το Σαββατο. Κρίμα να σου δείξει λάθος και ν απογοητευτείς. Καλή επιτυχία ευχομαι και να ειναι θετικο!!🙏❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...