Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Elli13κι εγώ σε είχα στο μυαλό μου…τι κάνεις;..πώς είσαι;..

Αύριο ειναι η αυχενική;;; Να μπεις να μας γράψεις τα υπέροχα νεα σου!! Θα περιμένω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; εμένα ήταν άρρωστη η μικρή έμπαινα κ έβλεπα κάποιες στιγμές αλλά έχω χάσει καμποσα😅 ελπίζω να είστε όλες καλά κ όσες περιμένετε να μην ερθει🤞 πήρα τεστ ωορρηξιας να κάνω αυτό το μήνα, σήμερα είμαι στην 8η μέρα να ξεκινήσω λέτε η να αφήσω 1 2 μέρες ακομα;

Καλημερα κορίτσι μου ❤️ περαστικά στην μικρούλα σου😻 ξεκινησετα από την 10η μέρα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημερααααααααα 

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@Κατερίνα!!!αν έχεις μπόλικα και περίεργο κύκλο ξεκίνησε τα απλά για να βλέπεις την εξέλιξη της.. εγώ 7η μέρα του κύκλου σήμερα,λέω να τα ξεκινήσω σε κάνα δυο τρεις μέρες δλδ 9-10η μέρα.

@annitakianna θα σκασωωω. Δε σου ήρθε είμαι σίγουρη! Έκανες τεστακι????

@efakii εγώ την κατέβασα τον προηγούμενο μήνα αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμη. Θυμάμαι όμως που έλεγαν τα κορίτσια ότι η εφαρμογή είναι μιας συγκεκριμένης εταιρείας τεστ (ωορηξιας και εγκυμοσύνης) και αν δεν έχεις δικό τους τεστ (νομίζω δεν τα έχουμε Ελλάδα αυτα) βάζεις το τεστακι σου την επιλογή " others". Αν δε το βρίσκεις πες μου αν σου κάνει σκριν σοτ να δεις που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή 

 

 

ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ...ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ THE OTHERS! ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ CLEARBLUE DIGITAL ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ! ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ  ΤΑ ONE STEP! ΧΘΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ , ΟΝΤΩΣ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΠ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ... ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΥΝΑΜΙΚΑ 😋😝🤣  ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜOΠΟΙΕΙ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ PREMOM?? ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ?

ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΣΤ( ΩΟΡΗΞΙΑΣ) ΣΚΑΝΑΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ.

Καλημερα κορίτσι μου την χρησιμοποιώ εγώ είμαι στον δεύτερο μήνα ! Αν είναι αξιόπιστη δεν ξερω να στο πω με σιγουριά απλά τα τεστακια ωορρηξιας θα τα βάζεις στο others .επίσης θα το αφήνεις το τεστακι 5 λεπτάκια και μετά θα το φωτογραφίζεις για να το βάλεις γτ αν το φωτογραφίσεις αμέσως μόλις το κανεις δεν θα δειξει το αποτέλεσμα που πρέπει θα σου δειξει μικρότερη τιμή και αν το φωτογραφίσεις πιο μετά θα σου βγάλει μεγαλύτερη τιμή όποτε η ιδανική στιγμή είναι στα 5 λεπτακια🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ...ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ THE OTHERS! ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ CLEARBLUE DIGITAL ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ! ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ  ΤΑ ONE STEP! ΧΘΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ , ΟΝΤΩΣ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΠ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ... ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΥΝΑΜΙΚΑ 😋😝🤣  ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ 

..στα 2 χρόνια προσπαθειών ακριβώς, έμεινα έγκυος..Αύγουστο του '15 ξεκινησαμε τις προσπάθειες και Αύγουστο του '17 έμεινα έγκυος. Σου εύχομαι ακριβώς το ίδιο! Αυτός ο μήνας να ειναι ο τυχερός 🎉. Ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου έστειλα τα αποτελέσματα στον γιατρό και με πήρε τηλέφωνο γιατί και εγώ προβληματίστηκα με τον αριθμό αλλά μου είπε ότι αυτός είναι ο αριθμός ανά ml που συμβαίνει ότι είχε 3 ml άρα ο συνολικός αριθμός είναι 90χιλ περίπου. Μια χαρά δηλαδή!! Για την κινητικότητα μου είπε ότι στο προηγούμενο σπέρμα που είχε κάνει ήταν πιο ψηλός άρα δεν το λαμβάνει υπόψη του λέει γιατί στα εξειδικευμένα κέντρα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα.. απλά ήθελα να δει την μορφολογία η οποία είναι 55% λέει( δεν είδα εγώ κάπου να λέει 55% αλλά για να το λέει).. από ότι φαίνεται όλα καλά είναι 

Καλημερα κορίτσι μουυυ❤️ αχ μπραβο όλα καλααα 😍 αντε να ξεαγχωσου τώρα💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα τρελήηηη μόλις ήρθε η περίοδος 🤣🤣🤣🤣

Ξεκινά δυναμικά και εσυ για τον καινούργιο κυκλοοοο❤️ σε λίγες μέρες βάλε κάτω τον αντρουλη σου 😛❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ μακάρι να μας πάει καλά αυτος ο μηνας✌️✌️ το μεσημέρι είναι καλύτερα να γίνονται αυτα;

Ναι ναι το μεσημέρι να τα κανεις κορίτσι μου🥰🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, εδώ είμαι σας διαβάζω κάθε μέρα, αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να σας γράφω :( Η καμπύλη σακχάρου μου βγήκε καλή, οπότε προς ώρας γλίτωσα τη δίαιτα. όπως και την προηγούμενη Δευτέρα και Τρίτη η ναυτία μου έχει υποχωρήσει από χτες, αλλά είπα δεν θα ξανασχοληθώ με αυτα, αφού την Πέμπτη ήταν όλα καλά.

Ραντεβού έχω την Πέμπτη, θα είμαι 8+5. Τον Δεκέμβρη είχε σταματήσει η καρδούλα μεταξύ 8+1 και 8+4. Οπότε όπως αντιλαμβανόμαστε όλες, η ανησυχία μου είναι σε τρελά επίπεδα.. Κάντε μια προσευχούλα για μένα να πάει καλά κα αυτό το ραντεβού, που στο κεφάλι μου ειναι πιο σημαντικό και από την αυχενική μην σου πω!!

Ααα μπραβο κορίτσι μου για την καμπύλη σου❤️ όποτε τρώγε ότι σου κάνει κέφι 😍 2 μερούλες έμειναν για να δεις το μωράκι σου το οποίο θα είναι μια χαρααααα❤️❤️❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σου😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ...ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ THE OTHERS! ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ CLEARBLUE DIGITAL ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ! ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ  ΤΑ ONE STEP! ΧΘΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ , ΟΝΤΩΣ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΑ ΑΠ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ... ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΥΝΑΜΙΚΑ 😋😝🤣  ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ 

Κορίτσι μου εμένα ποτέ δεν έχει βγει σε κανένα τεστ ωορρηξιας μου τόσο έντονη η γραμμουλα όπως η ελέγχου και κάνω ωορρηξια αποδεδειγμένο με υπέρηχο 😊 το τεστ που ειναι το πιο σκουρο αυτό ειναι και το θετικο σου 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ δεν άντεξα και εκανα ενα τεστ με τα πρωινα 😛 προφανώς και είναι αρνητικο😒 σας ανεβάζω και την φωτό να δειτε 🙄0386CF3F-79F6-4099-816A-C252FB9789F9.thumb.jpeg.388648503adec912d0daabb3cf647973.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου ❤️ περαστικά στην μικρούλα σου😻 ξεκινησετα από την 10η μέρα ❤️

Τέλεια ευχαριστώ πολύ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ δεν άντεξα και εκανα ενα τεστ με τα πρωινα 😛 προφανώς και είναι αρνητικο😒 σας ανεβάζω και την φωτό να δειτε 🙄0386CF3F-79F6-4099-816A-C252FB9789F9.thumb.jpeg.388648503adec912d0daabb3cf647973.jpeg

Αρνητικό είναι αλλά ποτε περιμένεις;;;;; ίσως είναι νωρίς... 

@Elli13 με το καλό την Πέμπτη 🙏🙏🙏 σε έχουμε στις προσευχές μας.. Και θέλουμε να πας καλά για να πάρουμε και εμείς θάρρος που έχω και εγώ 2 παλινδρομες.. Να δούμε πως τελικά όλα θα πάνε καλά και να μας δώσεις δύναμη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου εμένα ποτέ δεν έχει βγει σε κανένα τεστ ωορρηξιας μου τόσο έντονη η γραμμουλα όπως η ελέγχου και κάνω ωορρηξια αποδεδειγμένο με υπέρηχο 😊 το τεστ που ειναι το πιο σκουρο αυτό ειναι και το θετικο σου 😍 

EYXOMAI ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΧΘΕΣ ,ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ!!! ΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΖ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ. ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΟΡΜΟΝΗ. 

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ?ΕΙΝΑΙ HOMETEST? ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..στα 2 χρόνια προσπαθειών ακριβώς, έμεινα έγκυος..Αύγουστο του '15 ξεκινησαμε τις προσπάθειες και Αύγουστο του '17 έμεινα έγκυος. Σου εύχομαι ακριβώς το ίδιο! Αυτός ο μήνας να ειναι ο τυχερός 🎉. Ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ !!!! ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η efakii είπε:

EYXOMAI ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΧΘΕΣ ,ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ!!! ΤΟ ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΖ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ. ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΟΡΜΟΝΗ. 

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ?ΕΙΝΑΙ HOMETEST? ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

Να το βγάζεις φωτό όταν φύγει το ροζ και γίνει άσπρο και να το βάζεις στην εφαρμογή και μη το βγάζεις φωτό αργότερα τότε❤️ αν το σημερινό έχει πέσει κιάλο τοτε το χθεσινό ήταν το θετικο σου🥰 είμαι στην 10η ή 11η μέρα μετά το πρώτο και δεύτερο θετικο τεστ ωορρηξιας και 24η μέρα του κύκλου μου. Ναι της home test έκανα. Το έχω διαβάσει και εδώ από κοπέλες αλλά και άλλου ότι δεν είναι ευαίσθητα τα τεστ εγκυμοσύνης αυτής της εταιρίας. Έκανα βλακεία που το έκανα τόσο νωρίς 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ❤️ δεν άντεξα και εκανα ενα τεστ με τα πρωινα 😛 προφανώς και είναι αρνητικο😒 σας ανεβάζω και την φωτό να δειτε 🙄0386CF3F-79F6-4099-816A-C252FB9789F9.thumb.jpeg.388648503adec912d0daabb3cf647973.jpeg

Καλησπέρα κορίτσια!! Βρε συυυ στις 20 δεν είπε ο γιατρός χοριακη;; 😛😛 πολύ νωρίς δεν πιστεύω τίποτα από αυτά που βλέπω!! 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Βρε συυυ στις 20 δεν είπε ο γιατρός χοριακη;; 😛😛 πολύ νωρίς δεν πιστεύω τίποτα από αυτά που βλέπω!! 😎

Στις 20 ναι🤣 αλλά εγώ η ανυπόμονη έκανα σήμερα και να τα αποτελέσματα 🤣 μακάρι να μη βγει και τοτε αρνητικο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αρνητικό είναι αλλά ποτε περιμένεις;;;;; ίσως είναι νωρίς... 

@Elli13 με το καλό την Πέμπτη 🙏🙏🙏 σε έχουμε στις προσευχές μας.. Και θέλουμε να πας καλά για να πάρουμε και εμείς θάρρος που έχω και εγώ 2 παλινδρομες.. Να δούμε πως τελικά όλα θα πάνε καλά και να μας δώσεις δύναμη!!!! 

Είμαι στην 10η ή 11ημέρα μετά το πρώτο και δεύτερο θετικο τεστ ωορρηξιας. Χθες έκλαιγα και είχα τόσα νεύρα με έχει πάρει από κάτω ενώ ξερω ότι είναι νωρίς ακόμη μάλλον τα χάπια με έχουν κάνει έτσι😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Στις 20 ναι🤣 αλλά εγώ η ανυπόμονη έκανα σήμερα και να τα αποτελέσματα 🤣 μακάρι να μη βγει και τοτε αρνητικο🙏

Κανε λίγο υπομονή κοριτσάκι μου!! Μην κανεις κάτι αυτήν την εβδομάδα ακόμη και έχε πίστη στο μικρό σποράκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις επιστρέψαμε σπίτι μας, θα αρχίσω να διαβάζω τα μηνύματα σας σιγά σιγά γιατί έχουν μαζευτεί πολλά βλέπω... 😜

Εγώ εννοείται το πρώτο πράγμα που εκανα μόλις μπήκα σπίτι ηταν τεστ ωορρηξίας 😁 μιας και δεν τα πήρα μαζι μου 3 μέρες τώρα. Μου φαίνεται οτι είναι θετικό κορίτσια. Θα προσπαθήσω να το ανεβάσω τώρα να το δείτε και εσείς που  χρησιμοποιείτε ταινίες. Είμαι στην 16η μέρα του κύκλου

Screenshot_2023-03-14-13-44-02-811_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου μόλις επιστρέψαμε σπίτι μας, θα αρχίσω να διαβάζω τα μηνύματα σας σιγά σιγά γιατί έχουν μαζευτεί πολλά βλέπω... 😜

Εγώ εννοείται το πρώτο πράγμα που εκανα μόλις μπήκα σπίτι ηταν τεστ ωορρηξίας 😁 μιας και δεν τα πήρα μαζι μου 3 μέρες τώρα. Μου φαίνεται οτι είναι θετικό κορίτσια. Θα προσπαθήσω να το ανεβάσω τώρα να το δείτε και εσείς που  χρησιμοποιείτε ταινίες. Είμαι στην 16η μέρα του κύκλου

Screenshot_2023-03-14-13-44-02-811_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg

Δεν ξερω βέβαια γιατί το διαβάζει 0.89😏 από κοντά η γραμμή είναι πολύ πιο έντονη 🤷 εννοείται θα ξανακάνω το απογευματάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κανε λίγο υπομονή κοριτσάκι μου!! Μην κανεις κάτι αυτήν την εβδομάδα ακόμη και έχε πίστη στο μικρό σποράκι!! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να δω θετικο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Να το βγάζεις φωτό όταν φύγει το ροζ και γίνει άσπρο και να το βάζεις στην εφαρμογή και μη το βγάζεις φωτό αργότερα τότε❤️ αν το σημερινό έχει πέσει κιάλο τοτε το χθεσινό ήταν το θετικο σου🥰 είμαι στην 10η ή 11η μέρα μετά το πρώτο και δεύτερο θετικο τεστ ωορρηξιας και 24η μέρα του κύκλου μου. Ναι της home test έκανα. Το έχω διαβάσει και εδώ από κοπέλες αλλά και άλλου ότι δεν είναι ευαίσθητα τα τεστ εγκυμοσύνης αυτής της εταιρίας. Έκανα βλακεία που το έκανα τόσο νωρίς 😔

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ !!! ΑΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΓΩ ,ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΘΕΣ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΝΤΟ 1 ΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ!!! 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠ ΤΗΣ HOMETEST ,ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΡΑ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΒΑΓΛΕ  ΜΙΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ!! 

ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ.ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΧΝΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ. ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ''ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ'' Η ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΜΑΣ?? 24-48 ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Δεν ξερω βέβαια γιατί το διαβάζει 0.89😏 από κοντά η γραμμή είναι πολύ πιο έντονη 🤷 εννοείται θα ξανακάνω το απογευματάκι 

Κορίτσι μου θετικο είναι❤️ εμένα ήταν θετικο και ήταν 0.66 😌 να έχεις επαφουλες και συνέχισε τα τεστακια😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχα δεν πειράζει αυτό έχει σημασία πως είναι όλα καλά τωρα λογικά στο επόμενο ραντεβού θα μπορέσετε να το δείτε  εχεις κάνει κοιλιτσα ; Τώρα μπορείς να είσαι πιο χαλαρή και να απολαύσεις το ταξίδι 🌈 σε ευχαριστώ πολύ αύριο έχω Doppler να πάω και σε μια βδομαδα γυναικολόγο ίσως τον κάνω κουβέντα και για την γεννά θα δούμε ! 
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! να σαι καλά και με το καλό κι εσύ να δεχτείς την κορούλα σου τον άλλο μήνα 💖 Όχι, φύλο δε καταφέραμε να δούμε, γιατί το μωράκι κοιμόταν και κάναμε αμάν και πως να το ξυπνήσουμε, οπότε ο γιατρός εστίασε στα απαραίτητα σημεία να δει, προσπάθησε να έχουμε καλή εικόνα και ανάμεσα στα πόδια αλλά δε τα κατάφερε... 😅 το μωρό μάλλον νευρίασε που το ξυπνήσαμε και λέει σιγά μη σας κάνω και τη χάρη 🤣🤣🤣  δε πειράζει, το σημαντικό είναι ότι όλα βγήκαν φυσιολογικά, ελάχιστο ρίσκο για τρισωμίες, οπότε φύγαμε ολοταχώς για το 2ο τρίμηνο! Ακόμα σα ψέμματα μου ακούγεται και μόνο που το λέω 🥲🥲🌈🌈
    • @Θέτις Κ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ 🤗🤗🤗 Καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας κορίτσια μου γλυκά! Εμενα, (εύχομαι) να με βρείτε στις μανουλες κάποιου άλλου μήνα... Ο υπέρηχος του γιατρού που πήγα, προπολεμικος μάλλον, αλλα το μωρακι μου έφυγε. Αυριο θα πάω και σε αυτον που πήγαινα απλα και μονο για να συγκρίνω υπερήχους. Γιατι ο σημερινός γιατρός ήταν πολυ γλυκος, θα με αναλάβει σε επόμενη εγκυμοσύνη αλλα θελω να ξέρω και τι υπερηχογραφο έχει. Έκλαψα και ακόμη κλαίω αλλά ξέρω πως στη θέση μου εχουν βρεθεί άπειρες κοπέλες και τα καταφεραν καποια στιγμή. Θελω να πιστεύω πως αυτη θα είναι η επόμενή μου. Σας φιλώ 🌸🌷🤗
    • @Mboo καλώς μας ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου ❤️ στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου πέρασα ακριβώς το ίδιο. Είχα καφέ υγρά  όμως δν έδωσα τόση σημασία  κ μεγάλωσε η αποκόλληση γιατί κουβαλούσα την κόρη μου κ δν πρόσεχα κτλ κτλ ωστόσο κ πάλι όλα πήγαν καλά πήρα κ εγώ  προγεστερονη 3 εβδ ώσπου είδαμε στην 11η εβδ ότι όλα ήταν καλά πια.   τωρα που είμαι στην Τρίτη εγκυμοσύνη πάλι είδα καφέ υγρά (σηκώνω ακόμα πιο πολύ βάρος από την προηγμένη εγκυμοσύνη κ η κούραση είναι πολύ μεγαλύτερη όποτε το περίμενα 🤷🏼‍♀️) αλλα ευτυχώς δν είδαμε πάλι αποκόλληση. 🙏🏼 προς το παρόν τουλάχιστον.  σε καταλαβαίνω και σε νιώθω ό,τι χρειαστείς γράψε μου ή αν κάτι σε προβληματίζει.❤️
    • Ακόμα δεν έκλεισα ραντεβού!! Μου είπε να πάω όποτε θέλω! Βασικά μου είπε " έλα όποτε θέλεις να δεις το έμβρυο. Εγώ δεν έχω να δω κάτι" και μου είπε να κλείσω για αυχενική! Οπότε λέω να πάω μια βόλτα σε 2 εβδομάδες πάλι!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...