Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!πω πω είχα να μπω δύο μέρες και δεν σας προλαβαίνω! Τα διάβασα όλα εν τάχει και χάρηκα τόσο πολύ για τα παλιά κορίτσια που μίλησαν με τόσο όμορφα λόγια και για μας αλλά και μεταξύ τους!! Μπορεί να μη "γνωριζόμαστε" αλλά γνωριζόμαστε πολύ καλύτερα απο οσο φανταζόμαστε! 

Εγώ είμαι μια χαρά,μου ήρθε και περίοδος και τώρα δυναμικά αναμένω την νέα προσπάθεια! Σήμερα δεύτερη μέρα περιόδου άρα από βδομάδα θα τρίξουν τα πατώματα..

Είμαι και σε άδεια οπότε είπαμε να πάρει και ο άντρας μου δυο μέρες και φεύγουμε σε λίγο ,πάμε χωριό για ξεκούραση! 

Πάμε μαζί κορίτσαρα!!! Εγώ 3η ημέρα περιόδου!!! Καλά θα κάνετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Αγαπημένη μου αν δεν κανω λάθος αυτό το κύκλο παίρνεις κάποια θεραπεία, θυμάμαι καλά ; Και συζητούσαμε οτι και εγώ οταν έπαιρνα λετροζολη είχα έντονα συμπτώματα ωορρηξίας. 

Και κατά τη διάρκεια του κύκλου μετά την ωορρηξία είχα και εγώ αυτά τα έντονα τσιμπήματα που δεν τα είχα γενικά πριν αρχίσω λετροζολη. Εσύ είχες παρόμοιες ενοχλήσεις και πριν; Ή τώρα με τα χάπια; Αν σε βοηθάει,εγώ εγραφα στην εφαρμογή καθε λεπτομέρεια που παρατηρούσα, επειδή θα έπαιρνα τη λετροζολη 3 μήνες, ήθελα να βλεπω αν έχω καθε μήνα αυτά τα συμπτώματα 

Καλημερα κοριτσάκι μου ναι πήρα κλομιφαινη με κορτιζόνη και τώρα πίνω οιστρογονα(cyclacur) και προγεστερονη κολπικά μέχρι να πάω να κάνω χοριακη 20 του μήνα😍 όταν είχα το πρώτο θετικο τεστ ωορρηξιας είχα φοβερό πονο που χρειάστηκε να πάρω παυσίπονο για να περάσει και θυμαμαι μου είχες πει ότι είχε και εσυ τόσο έντονους πόνους. Αυτά τα τσιμπήματα οπωσ Χθες τα είχα και στον προηγούμενο κύκλο 6η μέρα μετά την ωορρηξια χωρις να παίρνω κάποιο φάρμακο αλλά δεν ήταν τόσο έντονα όσο χθες που τα ξαναειχα ίσως να είναι από την αγωγή όπως λες 🙄 εντωμεταξύ έχω 4 μέρες και φοβερή ενόχληση στις θηλές αλλά δεν δίνω σημασία γτ πιστεύω ότι αυτή η ενόχληση είναι από τα οιστρογόνα και την προγεστερονη 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα τον ονομάσουμε Αντώνη σαν τον παππού κ τη γιαγιά του (τα πεθερικά μου) και θα κάνουμε τη βάφτιση τον Μαΐο! 27/8 έχω το γάμο μου να γίνει κ αυτό επιτελους! 
 

θηλασα ως 1.5 μηνών δε μπόρεσα άλλο δεν άντεξα άλλο ήμουν πολυ χαλια έκλαιγα δεν ενιωθα καλά μετά ενιωθα τύψεις άσε περασα δύσκολα! Τώρα είμαστε καλύτερα νιώθω ότι ευχαριστιέμαι τη μητρότητα οτι πλέον δινω την αγάπη μου στο μωρό μου! Όσο το έκανα όσο μπόρεσα ηταν ένα δώρο για το μωρό μου! Είναι δυσκοπο δε θα σου πω ψέματα, εμένα το μωρό ήταν εύκολο στο να το βρουμε να το πάρει το στήθος κτλ, αλλά δύσκολο με την έννοια οτι θες βοήθεια ως να εδραιωθεί ο θηλασμός θες βοήθεια θες ένα σου μαγειρεύει ενα να καθαρίζει κ εσυ απλά ασχολείσαι μόνο με το μωρό γιατί το μωρό κρέμεται από το στήθος το πρώτο καιρό…δεν έχει ωράριο κτλ! Αν εχεις βοήθεια θεωρώ είναι εύκολο αν δεν εχεις κ τα καταφέρεις είσαι μεγάλη δύναμη για εμένα, εγώ δυστυχως δε τα καταφερα! Εγώ δεν είχα καθόλου βοήθεια! 

Αχ κοριτσάκι μου να μην νιώθεις καθόλου τύψεις, έκανες οτι μπορούσες... εξάλλου πάντα λέγαμε έχουμε καλή ψυχολογία για να περνάει και στην οικογένεια μας η θετική αύρα,  καλά έκανες,  έκανες αυτό που σε βοήθησε να είσαι καλά ωστε να μπορέσεις να δώσεις αγάπη στο νινι,  μην στεναχωριέσαι καθόλου! Μια φίλη μου δεν θηλάσε καθόλου γτ δεν κατέβαζε γάλα,  τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά,  αυτά όμως δεν υποδεικνύουν αν είσαι καλή μανούλα ή οχι! Ξέχασε το! Και συνέχισε να δίνεις την αγάπη που τοοοσο πολύ έχεις μεσα σου και είμαι σίγουρη για αυτό! Έχω ακούσει διαφορά για το θηλασμό, κυρίως αυτό που ειπες πως δεν νιώθεις καλά! Πρόσφατα μίλουσα  με μια φίλη και μου είπε πως στο 2ο δεν θα θηλάσει καθόλου, γτ πέρασε δύσκολο με το πρώτο.. δεν είσαι η μόνη! 

Εγώ θα προσπαθήσω όπως εσύ,  αλλά δεν ξέρω αν τα καταφέρω.. υγεία να έχουνε μωρέ τα νινακια μας 💗💗💗 

 

Εντωμεταξύ περιμένω νέα απο την Αντωνία2 μας, περιμένω σαν τρελή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εύχαριστω πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά,  πες μας τα νεα σου 💗

Ήσυχα, στο σπίτι αγκαλιά με τη μικρή μου που πλέον είναι 6,5 μηνών ❤️

Σας έρχονται τα καλύτερα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε?? Εγώ. Τρέχω με την δουλειά και πήγα στις 11 στην γυναικολόγο ενώ ήταν το ραντεβού το απόγευμα μου είπε τελικά ότι είχε κενό σήμερα γι'αυτό δεν μπόρεσα να σας διαβάσω!! Τι ωριαίες ιστορίες διάβασα!! ♥️♥️♥️ 

@Mpourmpoulo αυτά τα έντονα στιγμιαία τσιμπήματα τα είχε και η @Elli13 6 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας!! Δεν θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά απλά το αναφέρω!! 😁😁

Τα νέα μου κορίτσια είναι ότι η καινούργια γυναικολόγος μου είπε να κάνω σαλπιγγογραφια ενώ έχω κάνει πέρυσι και ειχε βγει καλή μου είπε ότι πρέπει να το ξανά κάνω λόγο ενός περίεργου συμβάντος που έγινε τον Νοέμβριο! Είναι λογικό πιστεύετε να κάνω ξανά? Είναι δυνατόν να έκλεισαν οι σάλπιγγες?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε?? Εγώ. Τρέχω με την δουλειά και πήγα στις 11 στην γυναικολόγο ενώ ήταν το ραντεβού το απόγευμα μου είπε τελικά ότι είχε κενό σήμερα γι'αυτό δεν μπόρεσα να σας διαβάσω!! Τι ωριαίες ιστορίες διάβασα!! ♥️♥️♥️ 

@Mpourmpoulo αυτά τα έντονα στιγμιαία τσιμπήματα τα είχε και η @Elli13 6 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας!! Δεν θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά απλά το αναφέρω!! 😁😁

Τα νέα μου κορίτσια είναι ότι η καινούργια γυναικολόγος μου είπε να κάνω σαλπιγγογραφια ενώ έχω κάνει πέρυσι και ειχε βγει καλή μου είπε ότι πρέπει να το ξανά κάνω λόγο ενός περίεργου συμβάντος που έγινε τον Νοέμβριο! Είναι λογικό πιστεύετε να κάνω ξανά? Είναι δυνατόν να έκλεισαν οι σάλπιγγες?

 

Καλημερα κοριτσιιι μουυυυ😍 μακάρι να είναι εμφύτευσης 😍 αν και πιστεύω θα ειναι κατι τυχαίο άνευ σημασίας λόγω της αγωγής που πήρα και παίρνω ! Εσυ 13 δεν ειναι να αδιαθετήσεις ή κάνω λάθος; Δεν ξερω να σου πω για το θέμα σαλπιγγογραφια μιας και δεν έχω κάνει ακόμη αλλά και εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αν δεν μείνω έγκυος και αυτόν τον μήνα να πάω να κάνω . Εγώ λέω να εμπιστευτείς τον γιατρό σου και να κανεις ότι σου πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Χαίρομαι πολύ που βλέπω τα ¨παλιά¨ κορίτσια στην ομάδα μας…Είστε….ελπίδα…

@cat12 αφού σου έχει δώσει το οκ κ είσαι έτοιμη ψυχολογικά βουρ….εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να το πάρω πάλι απόφαση…ψυχολογικά…μ είχε πει θυμάμαι ο άντρας μου τον δεύτερο μήνα μετά την απόξεση θες μήπως να προσπαθήσουμε ξανά;κάτι τέτοιο τέλος πάντων…κ μου φάνηκε βουνό, έβαλα τα κλάματα…ούτε να το σκεφτώ δεν μπορούσα…τον επόμενο μήνα προσπάθησα με τελείως άλλη ψυχολογία…δηλαδή μια χαρά…

@Elli13 περιμένουμε νέα από τον γιατρό σήμερα…

Θέλω να προσπαθήσω αλλά έχω τον φόβο μήπως γίνει πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσιααα😍  κορίτσι μου όταν τελειώσει η περίοδος βουρρρ στο ψητό 🥰 αφού ήταν τυχαίο γεγονός μην στεναχωριέσαι όλα θα πανε καλά❤️ θα έρθει το σποράκι και θα μείνει για τα καλαααα💕

Ααααχχ μακαριιιιιιιι βουρωμε άγχος λίγο αλλά θα το προσπαθήσω γιατί το θέλω πολύ!!!!! Άντε να τελειώσει η περίοδος 😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ααααχχ μακαριιιιιιιι βουρωμε άγχος λίγο αλλά θα το προσπαθήσω γιατί το θέλω πολύ!!!!! Άντε να τελειώσει η περίοδος 😜😜😜

Όλα θα πανε καλά κοριτσακιιιι μουυυυυ😍😍😍😍😍 κάνε τεστακια για την ωορρηξια και ξεκινααααααα😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσιιι μουυυυ😍 μακάρι να είναι εμφύτευσης 😍 αν και πιστεύω θα ειναι κατι τυχαίο άνευ σημασίας λόγω της αγωγής που πήρα και παίρνω ! Εσυ 13 δεν ειναι να αδιαθετήσεις ή κάνω λάθος; Δεν ξερω να σου πω για το θέμα σαλπιγγογραφια μιας και δεν έχω κάνει ακόμη αλλά και εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αν δεν μείνω έγκυος και αυτόν τον μήνα να πάω να κάνω . Εγώ λέω να εμπιστευτείς τον γιατρό σου και να κανεις ότι σου πει. 

Ναι στις 13 περιμένω περίοδο απλά η γιατρός μου είναι καινούρια μιας και η κανονική γιατρός έμεινε έγκυος και είναι σε μεγάλη άδεια!! Σε κάνα 6-7 μήνες θα επιστρέψει οπότε πήγα σε άλλη και μου ζήτησε ιστορικό! Και επειδή της φάνηκε πολύ περίεργο ένα γεγονός που τις είπα ότι έγινε τον Νοέμβριο μου είπε να πάω ξανά για σαλπιγγογραφια! 

Τον Νοέμβριο είχα πάει στην γιατρό μου να δούμε το αυγό για να έχουμε στοχευμένες επαφές! Μια βδομάδα μετά την ωορρηξία λοιπόν ένα βράδυ είχα απίστευτους πόνους.. τόσο δυνατούς που μόνο η εμβρυακή στάση με ανακούφιζε λίγο! Αλλά ήταν για 2-3 ώρες μόνο οπότε εγώ δεν έδωσα σημασία! Και εξαετίας αυτού του συμβάντος θέλει να επαναλάβω την σαλπιγγογραφια. Και το θέμα είναι ότι πρέπει να πάω Θεσσαλονίκη να την κάνω γιατί εδώ στην πόλη μου πλέον δεν κάνουν!! Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ααααχχ μακαριιιιιιιι βουρωμε άγχος λίγο αλλά θα το προσπαθήσω γιατί το θέλω πολύ!!!!! Άντε να τελειώσει η περίοδος 😜😜😜

Εγώ κορίτσι μου λέω να τα βγάλεις όλα από το μυαλό σου και να προσπαθείς ξανά αφού το θέλεις τόσο πολύ! Τώρα ειδικά που δεν έχει περάσει καιρός από την προηγούμενη σύλληψη θα είναι πιο εύκολο!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι στις 13 περιμένω περίοδο απλά η γιατρός μου είναι καινούρια μιας και η κανονική γιατρός έμεινε έγκυος και είναι σε μεγάλη άδεια!! Σε κάνα 6-7 μήνες θα επιστρέψει οπότε πήγα σε άλλη και μου ζήτησε ιστορικό! Και επειδή της φάνηκε πολύ περίεργο ένα γεγονός που τις είπα ότι έγινε τον Νοέμβριο μου είπε να πάω ξανά για σαλπιγγογραφια! 

Τον Νοέμβριο είχα πάει στην γιατρό μου να δούμε το αυγό για να έχουμε στοχευμένες επαφές! Μια βδομάδα μετά την ωορρηξία λοιπόν ένα βράδυ είχα απίστευτους πόνους.. τόσο δυνατούς που μόνο η εμβρυακή στάση με ανακούφιζε λίγο! Αλλά ήταν για 2-3 ώρες μόνο οπότε εγώ δεν έδωσα σημασία! Και εξαετίας αυτού του συμβάντος θέλει να επαναλάβω την σαλπιγγογραφια. Και το θέμα είναι ότι πρέπει να πάω Θεσσαλονίκη να την κάνω γιατί εδώ στην πόλη μου πλέον δεν κάνουν!! Πφφφ

Αρχικά εύχομαι να μη σου έρθει η περίοδος 😍🙏 αν σου έρθει λοιπόν τότε για εμένα να κανεις ότι σου είπε η γιατρός . Η εξέταση αυτή για καλό θα ειναι😊 σίγουρα το κόστος και η διαδικασία ειναι ένα θέμα αλλά αν πρέπει καλό ειναι να την κανεις ! Εύχομαι να μη χρειαστεί και να είσαι εγκυουλα❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αρχικά εύχομαι να μη σου έρθει η περίοδος 😍🙏 αν σου έρθει λοιπόν τότε για εμένα να κανεις ότι σου είπε η γιατρός . Η εξέταση αυτή για καλό θα ειναι😊 σίγουρα το κόστος και η διαδικασία ειναι ένα θέμα αλλά αν πρέπει καλό ειναι να την κανεις ! Εύχομαι να μη χρειαστεί και να είσαι εγκυουλα❤️🤞

Μακάρι να είμαι!! Με νύχια και και δόντια κρατιέμαι να μην κάνω τέστ 4 μέρες πριν την αναμενόμενη είμαι !! Αχ αυτή η @Girly μας έχει καταστρέψει 🤣🤣

Καλά να περάσεις στο χωριό κορίτσι μου @Girly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου ναι πήρα κλομιφαινη με κορτιζόνη και τώρα πίνω οιστρογονα(cyclacur) και προγεστερονη κολπικά μέχρι να πάω να κάνω χοριακη 20 του μήνα😍 όταν είχα το πρώτο θετικο τεστ ωορρηξιας είχα φοβερό πονο που χρειάστηκε να πάρω παυσίπονο για να περάσει και θυμαμαι μου είχες πει ότι είχε και εσυ τόσο έντονους πόνους. Αυτά τα τσιμπήματα οπωσ Χθες τα είχα και στον προηγούμενο κύκλο 6η μέρα μετά την ωορρηξια χωρις να παίρνω κάποιο φάρμακο αλλά δεν ήταν τόσο έντονα όσο χθες που τα ξαναειχα ίσως να είναι από την αγωγή όπως λες 🙄 εντωμεταξύ έχω 4 μέρες και φοβερή ενόχληση στις θηλές αλλά δεν δίνω σημασία γτ πιστεύω ότι αυτή η ενόχληση είναι από τα οιστρογόνα και την προγεστερονη 😛

Ενόχληση στις θήλες σαν τζουξιμο με πόνο είχα πριν μάθω πως είμαι έγκυος 🤗🤗🤗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Θέλω να προσπαθήσω αλλά έχω τον φόβο μήπως γίνει πάλι...

Κορίτσι μου γλυκό.. ξεκλέβω λίγο χρόνο απ'τη δουλειά να σου γράψω.. Άγχος πάντα θα έχεις, όπως έχουμε όλες, ειδικά όσες έχουμε απώλειες στο ιστορικό μας. Εμένα με βοηθάει να σκέφτομαι ότι είναι ε΄να νέο σποράκι, με άλλο ωάριο και άλλο σπερματοζωάριο. Δεν έχει καμία σχέση με αυτό που έχασα, που όπως φαίνεται ήταν τυχαιο γεγονός. Δεν μπορώ να σου πω ότι ξεπέρασα τον πόνο μου, αλλά σίγουρα απάλυνε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Μακάρι να είμαι!! Με νύχια και και δόντια κρατιέμαι να μην κάνω τέστ 4 μέρες πριν την αναμενόμενη είμαι !! Αχ αυτή η @Girly μας έχει καταστρέψει 🤣🤣

Καλά να περάσεις στο χωριό κορίτσι μου @Girly

Χαχαχχαχα αν έχεις τεστακια μπόλικα ξεκινά από αύριο😂 δεν θέλω να σε ξεσηκώνω βέβαια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ενόχληση στις θήλες σαν τζουξιμο με πόνο είχα πριν μάθω πως είμαι έγκυος 🤗🤗🤗 

Νομίζω πως είναι από τα οιστρογόνα και την προγεστερονη γτ ξεκίνησαν να με ενοχλούν 3 μέρες μετά από την ωορρηξια όποτε νομίζω ήταν νωρίς για να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχαχα αν έχεις τεστακια μπόλικα ξεκινά από αύριο😂 δεν θέλω να σε ξεσηκώνω βέβαια 😂

Καλέ ξεσηκώστε την!! Δεν θα περιμένω εγώ την καθυστέρησή σας για να μάθω τα ευχάριστα! Θέλω από νωρίς τεστακια να ψάχνουμε γραμμές, να κάνουμε photoshop,  αρνητικές φωτό και τέτοια 😁😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

Καλέ ξεσηκώστε την!! Δεν θα περιμένω εγώ την καθυστέρησή σας για να μάθω τα ευχάριστα! Θέλω από νωρίς τεστακια να ψάχνουμε γραμμές, να κάνουμε photoshop,  αρνητικές φωτό και τέτοια 😁😂

Άντε καλά θα κάνω αύριο ένα το πρωί αφού επιμένετε τόσο!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Καλέ ξεσηκώστε την!! Δεν θα περιμένω εγώ την καθυστέρησή σας για να μάθω τα ευχάριστα! Θέλω από νωρίς τεστακια να ψάχνουμε γραμμές, να κάνουμε photoshop,  αρνητικές φωτό και τέτοια 😁😂

Χαχαχχαχαχαχ και εγώ αυτό θελωωωω αντε να ανεβαίνει καμία φωτό με τεστακιααααααα ❤️ και εγώ θα ξεκινήσω 10η μέρα μετά την ωορρηξια δλδ την Τρίτη να κάνω τεστακια εχω καμία 20αρια ταινίες όποτε θα χαραμίσω 4 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Άντε καλά θα κάνω αύριο ένα το πρωί αφού επιμένετε τόσο!! 🤣🤣🤣🤣

Αντεεεε μπραβοοοοο❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όλα θα πανε καλά κοριτσακιιιι μουυυυυ😍😍😍😍😍 κάνε τεστακια για την ωορρηξια και ξεκινααααααα😍😍😍😍

Χαμός θα γίνει 🫣 θα ξεκινήσω κ νωρίτερα μην μου ξεφύγει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό.. ξεκλέβω λίγο χρόνο απ'τη δουλειά να σου γράψω.. Άγχος πάντα θα έχεις, όπως έχουμε όλες, ειδικά όσες έχουμε απώλειες στο ιστορικό μας. Εμένα με βοηθάει να σκέφτομαι ότι είναι ε΄να νέο σποράκι, με άλλο ωάριο και άλλο σπερματοζωάριο. Δεν έχει καμία σχέση με αυτό που έχασα, που όπως φαίνεται ήταν τυχαιο γεγονός. Δεν μπορώ να σου πω ότι ξεπέρασα τον πόνο μου, αλλά σίγουρα απάλυνε ❤️

Σε ευχαριστώ που μου απαντάς ενω εισαι στη δουλειά🥰 Σε πιστεύω ότι μπορεί να το απαλύνει για αυτό το θέλω πολύ ❤️❤️❤️ ένας νέος κύκλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Χαίρομαι πολύ που βλέπω τα ¨παλιά¨ κορίτσια στην ομάδα μας…Είστε….ελπίδα…

@cat12 αφού σου έχει δώσει το οκ κ είσαι έτοιμη ψυχολογικά βουρ….εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να το πάρω πάλι απόφαση…ψυχολογικά…μ είχε πει θυμάμαι ο άντρας μου τον δεύτερο μήνα μετά την απόξεση θες μήπως να προσπαθήσουμε ξανά;κάτι τέτοιο τέλος πάντων…κ μου φάνηκε βουνό, έβαλα τα κλάματα…ούτε να το σκεφτώ δεν μπορούσα…τον επόμενο μήνα προσπάθησα με τελείως άλλη ψυχολογία…δηλαδή μια χαρά…

@Elli13 περιμένουμε νέα από τον γιατρό σήμερα…

Κορίτσι μ εσυ πως είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσι μου λέω να τα βγάλεις όλα από το μυαλό σου και να προσπαθείς ξανά αφού το θέλεις τόσο πολύ! Τώρα ειδικά που δεν έχει περάσει καιρός από την προηγούμενη σύλληψη θα είναι πιο εύκολο!! ♥️♥️♥️

Μακάρι Αννίτα μου!!!!!! Επειδή έκανα έναν χρόνο να πιάσω ελπίζω τώρα να μην αργήσει πάλι το σπορακι κ όπως λες να είναι πιο εύκολο!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...