Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

Αρχηγέ @Elli13 λείπεις και κάνουμε "κοιλιά" (ελπίζω και κυριολεκτική)..πες μας τα νέα σου. Πες μας πως πάνε οι αναγουλες? Έχεις μόνο αναγουλες η κάνεις και εννετους?ποτέ έχεις το επόμενο ραντεβού??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

να σου πω όχι είχα κ στον προηγούμενο κύκλο η τον προ προηγούμενο δεν θυμάμαι λίγα καφέ πριν έρθει! αλλά δεν ξανά είχα ποτέ πριν κ μου είχε κάνει κ την πρώτη φορά εντύπωση, αφού σκέφτομαι να πάω στον γυναικολόγο να κάνω ένα τσεκ όταν έρθει 

Βρε μήπως δεν έρθει???😉😉😀😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βρε μήπως δεν έρθει???😉😉😀😀😀😀

χαχαχα δεν ξέρω ρε γαμωτο μου φαίνεται πολύ καλό για να ναι αληθινό😅 πάντως τώρα που ξανά πηγα δεν είχα τπτ! Αν δεν ερθει σήμερα όλη μέρα αύριο το πρωί θα κάνω τεστ! αλλά καφέ; Ροζ δεν υποτίθεται ότι είναι αν υποθέσουμε ότι είναι εμφύτευσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

χαχαχα δεν ξέρω ρε γαμωτο μου φαίνεται πολύ καλό για να ναι αληθινό😅 πάντως τώρα που ξανά πηγα δεν είχα τπτ! Αν δεν ερθει σήμερα όλη μέρα αύριο το πρωί θα κάνω τεστ! αλλά καφέ; Ροζ δεν υποτίθεται ότι είναι αν υποθέσουμε ότι είναι εμφύτευσης;

Συνήθως της εμφύτευσης λένε ότι είναι ροζ. Εγώ δεν είχα ποτέ και δε ξέρω να σου πω την αλήθεια. Αλλά πολλές φορές στην αρχή της εγκυμοσύνης έχουν πολλές κοπέλες καφέ υγρά ίσως και με λίγο αίμα ανακατεμένα με βλέννη πολλές φορές και είναι φυσιολογικό . Βέβαια αν όντως είναι εγκυμοσύνη σε τέτοια περίπτωση πρέπει να ενημερωθεί ο γυναικολόγος για να δώσει προγεστερόνη,συνήθως αυτό γίνεται.εσυ επεφυγε να κουραστεις σήμερα καλού κακού!!! Το ότι δεν ξαναειδες είναι πολύ καλό σημάδι νομίζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Συνήθως της εμφύτευσης λένε ότι είναι ροζ. Εγώ δεν είχα ποτέ και δε ξέρω να σου πω την αλήθεια. Αλλά πολλές φορές στην αρχή της εγκυμοσύνης έχουν πολλές κοπέλες καφέ υγρά ίσως και με λίγο αίμα ανακατεμένα με βλέννη πολλές φορές και είναι φυσιολογικό . Βέβαια αν όντως είναι εγκυμοσύνη σε τέτοια περίπτωση πρέπει να ενημερωθεί ο γυναικολόγος για να δώσει προγεστερόνη,συνήθως αυτό γίνεται.εσυ επεφυγε να κουραστεις σήμερα καλού κακού!!! Το ότι δεν ξαναειδες είναι πολύ καλό σημάδι νομίζω! 

ναι κ εγώ έτσι έχω ακούσει ότι είναι Ροζ, γτ κ εγώ δεν είχα δει στην πρώτη τπτ!! Ασε να δούμε τι να πω δεν ξέρω! Τελικα θα μας κρατήσουν σε αγωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Συνήθως της εμφύτευσης λένε ότι είναι ροζ. Εγώ δεν είχα ποτέ και δε ξέρω να σου πω την αλήθεια. Αλλά πολλές φορές στην αρχή της εγκυμοσύνης έχουν πολλές κοπέλες καφέ υγρά ίσως και με λίγο αίμα ανακατεμένα με βλέννη πολλές φορές και είναι φυσιολογικό . Βέβαια αν όντως είναι εγκυμοσύνη σε τέτοια περίπτωση πρέπει να ενημερωθεί ο γυναικολόγος για να δώσει προγεστερόνη,συνήθως αυτό γίνεται.εσυ επεφυγε να κουραστεις σήμερα καλού κακού!!! Το ότι δεν ξαναειδες είναι πολύ καλό σημάδι νομίζω! 

Εσυ πώς είσαι σήμερα; από συμπτώματα έχεις κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girlyθα έρθουν τα τεστ πιστεύω σήμερα!! αν είναι στα κούριερ μπορείς να πας να τα πάρεις εσύ αν είναι κοντά στο σπίτι σου!!@Κατερίνα!!!  Μπράβο υπομονή!! Μέχρι αύριο θα αντέξεις ΕΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

@Girlyθα έρθουν τα τεστ πιστεύω σήμερα!! αν είναι στα κούριερ μπορείς να πας να τα πάρεις εσύ αν είναι κοντά στο σπίτι σου!!@Κατερίνα!!!  Μπράβο υπομονή!! Μέχρι αύριο θα αντέξεις ΕΕ??

Πιστευω θα αντέξω γιατί δεν το πιστεύω🤣 προχθές έκανα ρε γαμωτο μου φαίνεται κουλό να είμαι κ να μην έβγαλε έστω μια άχνη γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ χθές πήγα στο γιατρό.δεν μου είπε κάτι καινούργιο στην ουσία. Η ενδομητριωση είναι εκει και μεγαλώνεις🤣 οχι πολύ, λίγο, μου είπε οτι θα κάνω ωορρηξία από την καλή ωοθήκη η οποία και σώζει την κατάσταση,ειδε πολλά ωάρια. Αλλά εννοείται μου έριξε και μια εξωσωματική μέσα στη κουβέντα και με προσγειώσε😊 οπότε σκέφτομαι τώρα και η αλήθεια κουραστικα πολύ να σκέφτομαι. Δεν ξέρω από τη μια λέω να μην κάνω τπτ και να το αφήσω και όπου βγεί,και από την άλλη είναι αυτή η ενδομητριωση που μεγαλώνει με αργους ρυθμούς αλλα δεν παύει να μεγαλώνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αρχηγέ @Elli13 λείπεις και κάνουμε "κοιλιά" (ελπίζω και κυριολεκτική)..πες μας τα νέα σου. Πες μας πως πάνε οι αναγουλες? Έχεις μόνο αναγουλες η κάνεις και εννετους?ποτέ έχεις το επόμενο ραντεβού??

Το Σάββατο ειχαν ηρεμήσει οι αναγούλες μου και θορυβήθηκα! Την Κυριακή έκανα εμετο, ημουν πολύ χάλια. Χτες και σήμερα λίγο καλύτερα από θέμα στομαχιού αλλά γενικά νιώθω κουρέλι. Σαν άρρωστη, κάτι που το είχα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Τα απογεύματα μετά τη δουλειά τα περνάω ξάπλα και συνήθως κοιμάμαι, συν του οτι ξεκίνησε το δεύτερο εξάμηνο του μεταπτυχιακού μου 😔

Έκλεισα να πάω την Πέμπτη στον γιατρό μιας και βγήκαν οι εξετάσεις του προγεννητικού, για να τις δει. Σας υπόσχομαι αν είναι όλα καλά δεν θα ξανασχοληθώ με συμπτώματα, γιατί προς ώρας έχω αγχωθεί αρκετά. Την επόμενη εβδομάδα είναι η κρίσιμη για εμένα, θα διανύω την 8η...

Ωστόσο διαβάζω ανελλιπώς τα νέα σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Το Σάββατο ειχαν ηρεμήσει οι αναγούλες μου και θορυβήθηκα! Την Κυριακή έκανα εμετο, ημουν πολύ χάλια. Χτες και σήμερα λίγο καλύτερα από θέμα στομαχιού αλλά γενικά νιώθω κουρέλι. Σαν άρρωστη, κάτι που το είχα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Τα απογεύματα μετά τη δουλειά τα περνάω ξάπλα και συνήθως κοιμάμαι, συν του οτι ξεκίνησε το δεύτερο εξάμηνο του μεταπτυχιακού μου 😔

Έκλεισα να πάω την Πέμπτη στον γιατρό μιας και βγήκαν οι εξετάσεις του προγεννητικού, για να τις δει. Σας υπόσχομαι αν είναι όλα καλά δεν θα ξανασχοληθώ με συμπτώματα, γιατί προς ώρας έχω αγχωθεί αρκετά. Την επόμενη εβδομάδα είναι η κρίσιμη για εμένα, θα διανύω την 8η...

Ωστόσο διαβάζω ανελλιπώς τα νέα σας ❤️

Όλα να πάνε καλά! και θα πάνε ♥️ ότι περνάς αξίζει το κόπο και με το παραπάνω, να προσπαθείς όσο μπορείς βέβαια να είσαι ήρεμη και θα δεις οτι όλα θα κυλήσουν τέλεια! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Το Σάββατο ειχαν ηρεμήσει οι αναγούλες μου και θορυβήθηκα! Την Κυριακή έκανα εμετο, ημουν πολύ χάλια. Χτες και σήμερα λίγο καλύτερα από θέμα στομαχιού αλλά γενικά νιώθω κουρέλι. Σαν άρρωστη, κάτι που το είχα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Τα απογεύματα μετά τη δουλειά τα περνάω ξάπλα και συνήθως κοιμάμαι, συν του οτι ξεκίνησε το δεύτερο εξάμηνο του μεταπτυχιακού μου 😔

Έκλεισα να πάω την Πέμπτη στον γιατρό μιας και βγήκαν οι εξετάσεις του προγεννητικού, για να τις δει. Σας υπόσχομαι αν είναι όλα καλά δεν θα ξανασχοληθώ με συμπτώματα, γιατί προς ώρας έχω αγχωθεί αρκετά. Την επόμενη εβδομάδα είναι η κρίσιμη για εμένα, θα διανύω την 8η...

Ωστόσο διαβάζω ανελλιπώς τα νέα σας ❤️

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου θα το δεις, εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη θυμάμαι είχα αγχωθεί κ εγώ γτ σταμάτησαν οι αναγούλες κάποιες μέρες γύρω στην 6η εβδομάδα αν θυμάμαι καλά, εεε και μετα; όταν ξανά ήρθαν με κράτησαν μέχρι 4 μηνων, δεν μπορούσα να πιω ούτε νερό είχα χάσει 10 κιλά! θέλω να πω ότι κάνουν σκαμπανευασματα τα συμπτώματα είναι στα φυσιολογικά πλαίσια! Ολα θα πάνε καλα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ χθές πήγα στο γιατρό.δεν μου είπε κάτι καινούργιο στην ουσία. Η ενδομητριωση είναι εκει και μεγαλώνεις🤣 οχι πολύ, λίγο, μου είπε οτι θα κάνω ωορρηξία από την καλή ωοθήκη η οποία και σώζει την κατάσταση,ειδε πολλά ωάρια. Αλλά εννοείται μου έριξε και μια εξωσωματική μέσα στη κουβέντα και με προσγειώσε😊 οπότε σκέφτομαι τώρα και η αλήθεια κουραστικα πολύ να σκέφτομαι. Δεν ξέρω από τη μια λέω να μην κάνω τπτ και να το αφήσω και όπου βγεί,και από την άλλη είναι αυτή η ενδομητριωση που μεγαλώνει με αργους ρυθμούς αλλα δεν παύει να μεγαλώνει...

Τώρα έχεις ωορρηξία από την καλή ωοθήκη εγώ αυτό θα κρατήσω!! Πάρε τέστ ωορρηξίας και μην αφήσεις αυτόν τον μήνα να πάει στην τύχη για να είσαι σίγουρη πότε θα κάνεις ωορρηξία και πότε θα είναι η αναμενόμενη περίοδος!! Κάνε την προσπάθεια σου για να είσαι σίγουρη ότι έκανες ότι μπορούσες και δεν αποκλείεται να είναι αυτός ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Τώρα έχεις ωορρηξία από την καλή ωοθήκη εγώ αυτό θα κρατήσω!! Πάρε τέστ ωορρηξίας και μην αφήσεις αυτόν τον μήνα να πάει στην τύχη για να είσαι σίγουρη πότε θα κάνεις ωορρηξία και πότε θα είναι η αναμενόμενη περίοδος!! Κάνε την προσπάθεια σου για να είσαι σίγουρη ότι έκανες ότι μπορούσες και δεν αποκλείεται να είναι αυτός ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.

Ναι ξεκίνησα με τα τεστ πρώτη φορά με τα home test. Θα δούμε πως θα παει, εννοείται αυτό δεν θα το αφήσω στη τύχη. Θα κανω την προσπάθεια μου και αυτό το μήνα. Έχω προγραμματίσει και ένα ταξίδι, τυχαία νομίζω θα πέσει και στις γόνιμες 😊 οπότε θα χαλαρώσουμε και οτι έρθει 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να ρωτήσω και εσάς που χρησιμοποιείτε τις ταινίες για τεστ ωορρηξίας. Πόσα λεπτά να περιμένω για να καθαρίσει; Γιατί κατέβασα και εγώ αυτό το πρόγραμμα που τα ανεβάζεις και δεν ξέρω στη πόση ώρα θεωρείται οκ το αποτέλεσμα ώστε να το ανεβάσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Είσαι μερικές μέρες μετά από μένα 😁😁 εγώ στις 13 περιμένω με θετικό την καθαρά Δευτέρα εσύ με θετικό 3-4 περιμένεις 17-18!! Οι επαφές σου ήταν τέλειες σε αντίθεση με μένα!! Αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! Εμπρός για την νίκη φιλενάδα 🤣🤣

Είμαστε πολύ κοντααα😍😍😍😍 ποτέ δεν ξέρεις κοριτσάκι μου μπορεί να ήταν επαρκής η επαφή σου❤️ το κακό με εμένα είναι ότι λόγο των φαρμάκων που παίρνω cyclacur και προγεστερονη δεν θα μου έρθει η περίοδος κανονικά θα αργησει μου είπε ο γιατρός. Θα πρέπει να σταματήσω τα χάπια και μετά από μέρες θα έρθει. Όποτε μόνο η χοριακη θα δειξει 20του μηνός που μου είπε να την κάνω 🙄 εσυ έχεις κανένα συμπτωματακι😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Το Σάββατο ειχαν ηρεμήσει οι αναγούλες μου και θορυβήθηκα! Την Κυριακή έκανα εμετο, ημουν πολύ χάλια. Χτες και σήμερα λίγο καλύτερα από θέμα στομαχιού αλλά γενικά νιώθω κουρέλι. Σαν άρρωστη, κάτι που το είχα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Τα απογεύματα μετά τη δουλειά τα περνάω ξάπλα και συνήθως κοιμάμαι, συν του οτι ξεκίνησε το δεύτερο εξάμηνο του μεταπτυχιακού μου 😔

Έκλεισα να πάω την Πέμπτη στον γιατρό μιας και βγήκαν οι εξετάσεις του προγεννητικού, για να τις δει. Σας υπόσχομαι αν είναι όλα καλά δεν θα ξανασχοληθώ με συμπτώματα, γιατί προς ώρας έχω αγχωθεί αρκετά. Την επόμενη εβδομάδα είναι η κρίσιμη για εμένα, θα διανύω την 8η...

Ωστόσο διαβάζω ανελλιπώς τα νέα σας ❤️

Όλα θα πανε τελεια κορίτσι μουυυυ❤️προσπάθησε να χαλαρώσεις και κάνε λίγο υπομονουλα μέχρι την Πέμπτη που θα πας στον γιατρό❤️ σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Τώρα έχεις ωορρηξία από την καλή ωοθήκη εγώ αυτό θα κρατήσω!! Πάρε τέστ ωορρηξίας και μην αφήσεις αυτόν τον μήνα να πάει στην τύχη για να είσαι σίγουρη πότε θα κάνεις ωορρηξία και πότε θα είναι η αναμενόμενη περίοδος!! Κάνε την προσπάθεια σου για να είσαι σίγουρη ότι έκανες ότι μπορούσες και δεν αποκλείεται να είναι αυτός ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου!!!

Συμφωνώ και εγώ με την @annitakianna μιας και θα έχεις ωορρηξια από την καλή ωοθηκη έχεις ελπίδες 🤞 σου εύχομαι να πανε όλα όπως τα θέλεις κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Α να ρωτήσω και εσάς που χρησιμοποιείτε τις ταινίες για τεστ ωορρηξίας. Πόσα λεπτά να περιμένω για να καθαρίσει; Γιατί κατέβασα και εγώ αυτό το πρόγραμμα που τα ανεβάζεις και δεν ξέρω στη πόση ώρα θεωρείται οκ το αποτέλεσμα ώστε να το ανεβάσω. 

Στην αρχή όταν το κατουρήσεις όλη η ταινία θα πάρει ένα ροζ χρώμα όταν φύγει το ροζ χρώμα και γίνει άσπρο τότε φωτογραφίσετο με την εφαρμογή περίπου 5 λεπτά θέλει 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Στην αρχή όταν το κατουρήσεις όλη η ταινία θα πάρει ένα ροζ χρώμα όταν φύγει το ροζ χρώμα και γίνει άσπρο τότε φωτογραφίσετο με την εφαρμογή περίπου 5 λεπτά θέλει 😘

Α τέλεια, αυτό έκανα με τα πρώτα δύο, αν και το πρώτο 05/03 ηταν πιο έντονο από το χθεσινό 06/3 😁 τα κάνω κατά το απόγευμα όλα την ίδια ώρα. Θα δείξει πως θα πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly @Κατερίνα!!! Αχ κοριτσια μουυυυ δεν σας ήρθε η αναθεματισμένη τι καλαααααααααααααααα🤞🥰 πιστεύω κάτι γινετεεεεεεεεεεε κάτι ερχετεεεεεεεεεε (όχι πάντως η περίοδος)😋 @Girlyχαρα στην υπομονή σου που δεν πας να πάρεις ένα πρεντικτορ early 😅 @Κατερίνα!!! Πολλές κοπέλες στην αρχή της εγκυμοσύνης έχουν καφέ υγρααααα και μιας που εσυ συνήθως δεν έχεις πριν την περίοδο είναι θετικο σημάδι 🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Α τέλεια, αυτό έκανα με τα πρώτα δύο, αν και το πρώτο 05/03 ηταν πιο έντονο από το χθεσινό 06/3 😁 τα κάνω κατά το απόγευμα όλα την ίδια ώρα. Θα δείξει πως θα πάει 

Το ιδανικό να τα κανεις είναι το μεσημέρι και φρόντισε να μην έχεις πιει πολλα υγρα δυο ώρες πριν 🥰 η εφαρμογή σου δείχνει και την τιμή του τεστ δλδ πόσες μονάδες είναι . Αν είναι πάνω από 0.40 είναι θετικο❤️ εσυ ωστόσο έχεις ξεκινήσει επαφουλες ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το ιδανικό να τα κανεις είναι το μεσημέρι και φρόντισε να μην έχεις πιει πολλα υγρα δυο ώρες πριν 🥰 η εφαρμογή σου δείχνει και την τιμή του τεστ δλδ πόσες μονάδες είναι . Αν είναι πάνω από 0.40 είναι θετικο❤️ εσυ ωστόσο έχεις ξεκινήσει επαφουλες ε;

Ναιιι ξεκινήσαμε επαφές κανονικά χωρίς άγχος και πίεση

Το προχθεσινό μου εβγαλε το πρόγραμμα 0.4, το χθεσινό 0.2🤣 για αυτό μπερδεύτηκα.

Αλλά ναι έχεις δίκιο,ίσως να φταίνε και οι καφέδες πριν το κάνω. Θα περιμένω πρώτα κανα δυωρο και μετά 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ ακόμα καφέ εγώ μάλλον υπολειτουργεί το σύστημα μέσα 😅 από χθες έχω καφέ κ σήμερα πάλι λίγα καφέ μαζί με έντονους πόνους... Έλεγα άντε να ξεκινήσει η περίοδος για να αρχίσω τις προσπάθειες κ τελικα με ταλαιπωρεί κ αυτή 😜. Εκτός αν μετά την απόξεση παίζει να είναι έτσι η περίοδος με πολύ λίγη ροή... Εγώ λογικά θα ξεκινήσω τα τεστ ωορρηξίας με το που περάσουν οι 8 μέρες... Τι λέτε εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου, εμένα κατέβηκε το αίμα κανονικά! δεν ξέρω γτ υπάρχουν αυτά τα καφέ θα κλείσω τις επόμενες μέρες ένα ραντεβού να το δω με τον γιατρό! @Girly εύχομαι εσενα να μην εχει ερθει ακομα και να μας ανακοινωσεις ευχάριστα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...