Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό…έκανε τούμπες και χαιρετούσε σήμερα..Δεν ξέρω αν σας έχω πει ότι πάω πάντα μόνη μου στον γιατρό γιατί δεν θέλω παρέα…Τον άντρα μου θα τον πάρω στην αυχενική.15/3 λοιπόν η αυχενική…Σήμερα ήταν 4 εκατοστά..να σας πω ήταν η πρώτη φορά από όλες τις Παρασκευές που βγήκα από τον γιατρό χαρούμενη..Μου είπε ότι μετά την αυχενική δεν χρειάζεται να με βλέπει κάθε εβδομάδα αλλά θα μπούμε στην κανονική ροή παρακολούθησης…

Μπράβο κοριτσάκι μου, υπέροχα νέα 💖💖 Μου δίνεις πολύ κουράγιο μιας και είσαι σε μεγαλύτερη εβδομάδα 💖 άντε μετά την αυχενική να αρχίζεις να χαλαρώνεις και να το χαίρεσαι όμως ε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου, υπέροχα νέα 💖💖 Μου δίνεις πολύ κουράγιο μιας και είσαι σε μεγαλύτερη εβδομάδα 💖 άντε μετά την αυχενική να αρχίζεις να χαλαρώνεις και να το χαίρεσαι όμως ε?? 

Ελπίζω κι εγώ να γίνει έτσι…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μουυυυυ!!

Σήμερα είχα πολλές δουλειές σας διάβαζα στα κλεφτα και μετά συνέχιζα .

@Mpourmpoulo φουλ θετικό!!! Βαλτον κάτω τον αντρουλη σου σήμερα να ξεχάσει το όνομα του!!!!και αύριο ε! Ε ρε χαμός θα γινειιιιι!!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου και μετά ξέρεις τα γνωστά κατακόρυφους κλπ κλπ....χαχαχα

@Tinasardin8689τι υπέροχα νέα!!! Ζηστο κορίτσι μου,όλα θα πάνε καλά! Τώρα πια δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα! Είναι εκεί και κάνει και τούμπες από τη χαρά του! Δες μαμά τι κανωωω!!! Φυσικά θα προσευχόμαστε για σένα και το μωράκι σου!!

@Rena92 εγώ που κάπνιζα πααρα πολύ και έλεγα πως αν μείνω έγκυος θα δυσκολευτω,μόλις είδα το θετικό τεστ δε το ξανααψα. Ο άντρα μου το είχε κοψει και αυτος αλλά γιατί το είχε βαρεθεί . Εγω μετά από πολλά χρόνια φέτος το ξανάρχισα γιατί είχα ζοριστει πολύ πολύ πολύ κάποια στιγμή και προς στιγμήν το απολαμβάνω. Εύχομαι να χρειαστεί λόγω εγκυμοσύνης να το κόψω σύντομα και πάλι και μετά δε πιστεύω ότι θα το ξαναβάλω στο στόμα μου..

@Κατερίνα!!! Μου και εγώ μια από τα ίδια είμαι..και ξηρασία και αυτόν και τον προηγούμενο μήνα! Βλέπουμε ..

Οι υπόλοιπες τι κάνετε κορίτσια μου?

Εγώ μια χαρά,αλλά ένα αρνητικό τεστ προστέθηκε στην συλλογή μου πριν λίγο. Σήμερα έχω date night  και θα πάω με τον αντρουλη μου για ποτό. Οπότε έκανα ένα πριν λίγο γιατί έχω σκοπό να πιω τα ποτακια μου,ήθελα να είμαι σίγουρη! Αρνητικό λοιπόν ! Οπότε ποταρα σήμερα και σεξαρα μετά γιατί σεξ η μία σεξ η άλλη ...ε μας κολασατε πια!! Χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γεια σας κορίτσια μουυυυυ!!

Σήμερα είχα πολλές δουλειές σας διάβαζα στα κλεφτα και μετά συνέχιζα .

@Mpourmpoulo φουλ θετικό!!! Βαλτον κάτω τον αντρουλη σου σήμερα να ξεχάσει το όνομα του!!!!και αύριο ε! Ε ρε χαμός θα γινειιιιι!!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου και μετά ξέρεις τα γνωστά κατακόρυφους κλπ κλπ....χαχαχα

@Tinasardin8689τι υπέροχα νέα!!! Ζηστο κορίτσι μου,όλα θα πάνε καλά! Τώρα πια δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα! Είναι εκεί και κάνει και τούμπες από τη χαρά του! Δες μαμά τι κανωωω!!! Φυσικά θα προσευχόμαστε για σένα και το μωράκι σου!!

@Rena92 εγώ που κάπνιζα πααρα πολύ και έλεγα πως αν μείνω έγκυος θα δυσκολευτω,μόλις είδα το θετικό τεστ δε το ξανααψα. Ο άντρα μου το είχε κοψει και αυτος αλλά γιατί το είχε βαρεθεί . Εγω μετά από πολλά χρόνια φέτος το ξανάρχισα γιατί είχα ζοριστει πολύ πολύ πολύ κάποια στιγμή και προς στιγμήν το απολαμβάνω. Εύχομαι να χρειαστεί λόγω εγκυμοσύνης να το κόψω σύντομα και πάλι και μετά δε πιστεύω ότι θα το ξαναβάλω στο στόμα μου..

@Κατερίνα!!! Μου και εγώ μια από τα ίδια είμαι..και ξηρασία και αυτόν και τον προηγούμενο μήνα! Βλέπουμε ..

Οι υπόλοιπες τι κάνετε κορίτσια μου?

Εγώ μια χαρά,αλλά ένα αρνητικό τεστ προστέθηκε στην συλλογή μου πριν λίγο. Σήμερα έχω date night  και θα πάω με τον αντρουλη μου για ποτό. Οπότε έκανα ένα πριν λίγο γιατί έχω σκοπό να πιω τα ποτακια μου,ήθελα να είμαι σίγουρη! Αρνητικό λοιπόν ! Οπότε ποταρα σήμερα και σεξαρα μετά γιατί σεξ η μία σεξ η άλλη ...ε μας κολασατε πια!! Χαχαχχα

Να περάσετε όμορφα 😏♥️♥️ ελπίζω να έχεις κρατήσει και κανά τέστ για όταν θα έχεις καθυστέρηση!! Η τα έχεις χρησιμοποιήσει όλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γεια σας κορίτσια μουυυυυ!!

Σήμερα είχα πολλές δουλειές σας διάβαζα στα κλεφτα και μετά συνέχιζα .

@Mpourmpoulo φουλ θετικό!!! Βαλτον κάτω τον αντρουλη σου σήμερα να ξεχάσει το όνομα του!!!!και αύριο ε! Ε ρε χαμός θα γινειιιιι!!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου και μετά ξέρεις τα γνωστά κατακόρυφους κλπ κλπ....χαχαχα

@Tinasardin8689τι υπέροχα νέα!!! Ζηστο κορίτσι μου,όλα θα πάνε καλά! Τώρα πια δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα! Είναι εκεί και κάνει και τούμπες από τη χαρά του! Δες μαμά τι κανωωω!!! Φυσικά θα προσευχόμαστε για σένα και το μωράκι σου!!

@Rena92 εγώ που κάπνιζα πααρα πολύ και έλεγα πως αν μείνω έγκυος θα δυσκολευτω,μόλις είδα το θετικό τεστ δε το ξανααψα. Ο άντρα μου το είχε κοψει και αυτος αλλά γιατί το είχε βαρεθεί . Εγω μετά από πολλά χρόνια φέτος το ξανάρχισα γιατί είχα ζοριστει πολύ πολύ πολύ κάποια στιγμή και προς στιγμήν το απολαμβάνω. Εύχομαι να χρειαστεί λόγω εγκυμοσύνης να το κόψω σύντομα και πάλι και μετά δε πιστεύω ότι θα το ξαναβάλω στο στόμα μου..

@Κατερίνα!!! Μου και εγώ μια από τα ίδια είμαι..και ξηρασία και αυτόν και τον προηγούμενο μήνα! Βλέπουμε ..

Οι υπόλοιπες τι κάνετε κορίτσια μου?

Εγώ μια χαρά,αλλά ένα αρνητικό τεστ προστέθηκε στην συλλογή μου πριν λίγο. Σήμερα έχω date night  και θα πάω με τον αντρουλη μου για ποτό. Οπότε έκανα ένα πριν λίγο γιατί έχω σκοπό να πιω τα ποτακια μου,ήθελα να είμαι σίγουρη! Αρνητικό λοιπόν ! Οπότε ποταρα σήμερα και σεξαρα μετά γιατί σεξ η μία σεξ η άλλη ...ε μας κολασατε πια!! Χαχαχχα

να περάσετε τέλεια σήμερα🥰, ότι είναι να γίνει θα γίνει σε λίγες μέρες θα είμαστε σίγουρες γτ η ελπίδα πεθαίνει τελευταία🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Να περάσετε όμορφα 😏♥️♥️ ελπίζω να έχεις κρατήσει και κανά τέστ για όταν θα έχεις καθυστέρηση!! Η τα έχεις χρησιμοποιήσει όλα??

Έχω μόνο το διπλό clear blue όχι το early όμως...αυτο το τέστ το έχω στοκ 3ο μήνα τώρα! Τον πρωτο μήνα μου ήρθε περίοδος την ώρα που τα αγόραζα. Τον δεύτερο μήνα μου ήρθε νωρίτερα και δεν τα χρησιμοποίησα! Τώρα να δούμε...θα τα χρησιμοποιήσω η θα παραμείνουν στοκ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

να περάσετε τέλεια σήμερα🥰, ότι είναι να γίνει θα γίνει σε λίγες μέρες θα είμαστε σίγουρες γτ η ελπίδα πεθαίνει τελευταία🤪

Χαχαχαχ όντως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έχω μόνο το διπλό clear blue όχι το early όμως...αυτο το τέστ το έχω στοκ 3ο μήνα τώρα! Τον πρωτο μήνα μου ήρθε περίοδος την ώρα που τα αγόραζα. Τον δεύτερο μήνα μου ήρθε νωρίτερα και δεν τα χρησιμοποίησα! Τώρα να δούμε...θα τα χρησιμοποιήσω η θα παραμείνουν στοκ???

Ίσως αυτά είναι τα τυχερά τεστακια 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γεια σας κορίτσια μουυυυυ!!

Σήμερα είχα πολλές δουλειές σας διάβαζα στα κλεφτα και μετά συνέχιζα .

@Mpourmpoulo φουλ θετικό!!! Βαλτον κάτω τον αντρουλη σου σήμερα να ξεχάσει το όνομα του!!!!και αύριο ε! Ε ρε χαμός θα γινειιιιι!!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου και μετά ξέρεις τα γνωστά κατακόρυφους κλπ κλπ....χαχαχα

@Tinasardin8689τι υπέροχα νέα!!! Ζηστο κορίτσι μου,όλα θα πάνε καλά! Τώρα πια δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα! Είναι εκεί και κάνει και τούμπες από τη χαρά του! Δες μαμά τι κανωωω!!! Φυσικά θα προσευχόμαστε για σένα και το μωράκι σου!!

@Rena92 εγώ που κάπνιζα πααρα πολύ και έλεγα πως αν μείνω έγκυος θα δυσκολευτω,μόλις είδα το θετικό τεστ δε το ξανααψα. Ο άντρα μου το είχε κοψει και αυτος αλλά γιατί το είχε βαρεθεί . Εγω μετά από πολλά χρόνια φέτος το ξανάρχισα γιατί είχα ζοριστει πολύ πολύ πολύ κάποια στιγμή και προς στιγμήν το απολαμβάνω. Εύχομαι να χρειαστεί λόγω εγκυμοσύνης να το κόψω σύντομα και πάλι και μετά δε πιστεύω ότι θα το ξαναβάλω στο στόμα μου..

@Κατερίνα!!! Μου και εγώ μια από τα ίδια είμαι..και ξηρασία και αυτόν και τον προηγούμενο μήνα! Βλέπουμε ..

Οι υπόλοιπες τι κάνετε κορίτσια μου?

Εγώ μια χαρά,αλλά ένα αρνητικό τεστ προστέθηκε στην συλλογή μου πριν λίγο. Σήμερα έχω date night  και θα πάω με τον αντρουλη μου για ποτό. Οπότε έκανα ένα πριν λίγο γιατί έχω σκοπό να πιω τα ποτακια μου,ήθελα να είμαι σίγουρη! Αρνητικό λοιπόν ! Οπότε ποταρα σήμερα και σεξαρα μετά γιατί σεξ η μία σεξ η άλλη ...ε μας κολασατε πια!! Χαχαχχα

Κάλε ποτέ είναι να αδιαθετήσεις; Νωρίς δεν είναι ακόμη για να δειξει;;;;; Πιες με ρέγουλα και μετά δώστου να καταλάβει😂εγω θα κάνω σήμερα αύριο και μεθαύριο για σιγουριά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε ποτέ είναι να αδιαθετήσεις; Νωρίς δεν είναι ακόμη για να δειξει;;;;; Πιες με ρέγουλα και μετά δώστου να καταλάβει😂εγω θα κάνω σήμερα αύριο και μεθαύριο για σιγουριά 😂

Νωρίς είναι αλλά είναι επταμηνιτικη η @Girly 😁😁...και τι κάθεσε κορίτσι μου και μας μυνηματωνεις!! Πηγαινε και πνίξει το κουνέλι 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ίσως αυτά είναι τα τυχερά τεστακια 😁😁😁

Λες?????αχ το εύχομαι!!! Βέβαια τώρα που ξέμεινα δεν έχω άλλη επιλογή από το να περιμένω καθυστέρηση για να τα κάνω!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε ποτέ είναι να αδιαθετήσεις; Νωρίς δεν είναι ακόμη για να δειξει;;;;; Πιες με ρέγουλα και μετά δώστου να καταλάβει😂εγω θα κάνω σήμερα αύριο και μεθαύριο για σιγουριά 😂

Δευτέρα !! Κοίτα λογικά έπρεπε να δείξουν αυτά! Αλλά κρατάω μια πισινή μπας και έκανα αργότερα ωορηξια.. βλέπουμε! Δε πτοουμαι! Έρθει δεν έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Νωρίς είναι αλλά είναι επταμηνιτικη η @Girly 😁😁...και τι κάθεσε κορίτσι μου και μας μυνηματωνεις!! Πηγαινε και πνίξει το κουνέλι 🤣🤣🤣

Χαχαχχαχχα χαχαχχαχαχαχα 

Καλέ καλά σου λέει!! Άντε βγάλε τα μάτια σου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2023 at 9:15 ΜΜ, ο/η Cat96 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι το εύχομαι και εγώ!

Να μας στείλεις τα νέα σου Ελπίζω να είναι όλα καλα

καλημέρα κορίτσια 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνττ μορνινγκκκ!!!

Καλημερα κορίτσια!!τι κάνετε? Εγώ μια χαρά! Σήμερα που ξυπνησα είχα την αίσθηση ότι θα μου ρθει περίοδος αλλά δεν είχα κάτι προς το παρόν. 

Εσείς? Πώς πάμε από συμπτωματακια? Οι έγκυουλες μας πως είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουνττ μορνινγκκκ!!!

Καλημερα κορίτσια!!τι κάνετε? Εγώ μια χαρά! Σήμερα που ξυπνησα είχα την αίσθηση ότι θα μου ρθει περίοδος αλλά δεν είχα κάτι προς το παρόν. 

Εσείς? Πώς πάμε από συμπτωματακια? Οι έγκυουλες μας πως είναι??

Καλημεραααα κορίτσι μουυυ😍 πονάκια περιόδου χωρίς περίοδο πολύ καλό μου ακούγεται 😊αύριο μήπως να κανεις ένα τεστακι; Αχ τι έπαθα σήμερα 😳 έγινε που λέτε το πρωί το μοιραίο και αφού τελειώσαμε με έπιασε ένας τρομερός πόνος χαμηλά αριστερά στην κοιλιά και χτύπαγε πίσω αριστερά στην μέση μιλάμε για πονοο όπου δεν άντεχα και ήπια ένα μπουσκοπαν και μετά από μισή ώρα ηρέμησα 😌 μιλάμε για μεγάλο πόνο🙄 λέτε κοριτσια να ήταν από ωορρηξια τόσο μεγάλος πόνος ; Να σημειώσω ότι η γιατρός είδε αυγουλακι στην αριστερή ωοθηκη ! Το έχω ξαναπάρει τα τελευταία χρόνια άλλες δυο φορές αλλά πίστευα ότι είναι από το έντερο γτ έχω και σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημεραααα κορίτσι μουυυ😍 πονάκια περιόδου χωρίς περίοδο πολύ καλό μου ακούγεται 😊αύριο μήπως να κανεις ένα τεστακι; Αχ τι έπαθα σήμερα 😳 έγινε που λέτε το πρωί το μοιραίο και αφού τελειώσαμε με έπιασε ένας τρομερός πόνος χαμηλά αριστερά στην κοιλιά και χτύπαγε πίσω αριστερά στην μέση μιλάμε για πονοο όπου δεν άντεχα και ήπια ένα μπουσκοπαν και μετά από μισή ώρα ηρέμησα 😌 μιλάμε για μεγάλο πόνο🙄 λέτε κοριτσια να ήταν από ωορρηξια τόσο μεγάλος πόνος ; Να σημειώσω ότι η γιατρός είδε αυγουλακι στην αριστερή ωοθηκη ! Το έχω ξαναπάρει τα τελευταία χρόνια άλλες δυο φορές αλλά πίστευα ότι είναι από το έντερο γτ έχω και σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ίσως πρέπει να ενημερώσεις τον γιατρό σου! Καμία κύστη θα είναι πιθανόν. Ήταν έντονος πόνος όπως οι πόνοι περιόδου ας πούμε??? @Girly τι εννοείς είχες την αίσθηση ότι θα σου έρθει περίοδος?? Είχες πόνους?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια πως είστε; @Girlyλοιπόν κ εγώ σήμερα έχω την αίσθηση ότι θα μου έρθει πιο νωρις η περίοδος, επο εχθες το βράδυ βασικά που ξάπλωσα την έχω αυτή την αίσθηση και νομίζω ότι απλά έρχεται η γλυκούλα🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ σε άλλα νέα είμαι 5 μέρες μετά την ωορρηξία! Δευτέρα ήταν το φουλ θετικό τεστ και η τελευταία επαφή!! Τρίτη είχα πάλι θετικό τεστ αλλά όχι στο πικ και το βράδυ της Τρίτης πολύ έντονους πόνους ωορρηξίας (προφανώς έγινε ωορρηξία) χωρίς επαφή βέβαια μιας και μας έτυχε το κακό με την αιματουρία!! Σήμερα κάτι ψιλοπονακια κάτω σαν τράβηγμα νιώθω από το πρωί και αν βηξω η φτερνιστω πονάω!! Ξέρω ότι λόγο το ότι δεν είχα πολλές επαφές μετά το θετικό τεστ δεν έχω πολλές ελπίδες αλλά εγώ θα κάνω την προσπάθεια μου και ορίστε το πρωινό μου 🤣🤣🤣

IMG20230303205256.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ίσως πρέπει να ενημερώσεις τον γιατρό σου! Καμία κύστη θα είναι πιθανόν. Ήταν έντονος πόνος όπως οι πόνοι περιόδου ας πούμε??? @Girly τι εννοείς είχες την αίσθηση ότι θα σου έρθει περίοδος?? Είχες πόνους?? 

Με είδε την Πέμπτη και δεν είδε κάποια κύστη είδε μόνο το αυγουλακι που μου είπε ότι θα έσκαγε Πέμπτη με Παρασκευή ή βαριά Σάββατο . Τι στο καλό μέσα σε δυο μέρες εμφανίστηκε κύστη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου εγώ σε άλλα νέα είμαι 5 μέρες μετά την ωορρηξία! Δευτέρα ήταν το φουλ θετικό τεστ και η τελευταία επαφή!! Τρίτη είχα πάλι θετικό τεστ αλλά όχι στο πικ και το βράδυ της Τρίτης πολύ έντονους πόνους ωορρηξίας (προφανώς έγινε ωορρηξία) χωρίς επαφή βέβαια μιας και μας έτυχε το κακό με την αιματουρία!! Σήμερα κάτι ψιλοπονακια κάτω σαν τράβηγμα νιώθω από το πρωί και αν βηξω η φτερνιστω πονάω!! Ξέρω ότι λόγο το ότι δεν είχα πολλές επαφές μετά το θετικό τεστ δεν έχω πολλές ελπίδες αλλά εγώ θα κάνω την προσπάθεια μου και ορίστε το πρωινό μου 🤣🤣🤣

IMG20230303205256.jpg

Χαχαχα έτσι μπράβο!! Φάε και κανένα αβοκάντο και είσαι σούπερ 🤞🏼🥑🍍 Οι επαφές ήταν μια χαρά, μην αγχώνεσαι, τι να κάνουμε δυστυχώς συμβαίνουν αυτά αλλά και παααλι είχατε επαφές ακριβώς πριν, οπότε 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου εγώ σε άλλα νέα είμαι 5 μέρες μετά την ωορρηξία! Δευτέρα ήταν το φουλ θετικό τεστ και η τελευταία επαφή!! Τρίτη είχα πάλι θετικό τεστ αλλά όχι στο πικ και το βράδυ της Τρίτης πολύ έντονους πόνους ωορρηξίας (προφανώς έγινε ωορρηξία) χωρίς επαφή βέβαια μιας και μας έτυχε το κακό με την αιματουρία!! Σήμερα κάτι ψιλοπονακια κάτω σαν τράβηγμα νιώθω από το πρωί και αν βηξω η φτερνιστω πονάω!! Ξέρω ότι λόγο το ότι δεν είχα πολλές επαφές μετά το θετικό τεστ δεν έχω πολλές ελπίδες αλλά εγώ θα κάνω την προσπάθεια μου και ορίστε το πρωινό μου 🤣🤣🤣

IMG20230303205256.jpg

Κοριτσάκι νου μη τη αποκλείεις μπορεί και αυτή η επαφή να μπόρεσε να κάνει δουλιτσα έχει ελπίδες ❤️ μήπως να πάρω και εγώ ανανά και να το ξεκινήσω από Δευτέρα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Γκουνττ μορνινγκκκ!!!

Καλημερα κορίτσια!!τι κάνετε? Εγώ μια χαρά! Σήμερα που ξυπνησα είχα την αίσθηση ότι θα μου ρθει περίοδος αλλά δεν είχα κάτι προς το παρόν. 

Εσείς? Πώς πάμε από συμπτωματακια? Οι έγκυουλες μας πως είναι??

Έχω διαβάσει εδώ μέσα για κορίτσια που ήταν τόσο σίγουρα πως έρχεται περίοδος, που φορούσαν ακόμη και σερβιέτα, αλλά τελικά δεν ξανά αγόρασαν για τους επόμενους μήνες 😜😉😉😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κορίτσια πως είστε; @Girlyλοιπόν κ εγώ σήμερα έχω την αίσθηση ότι θα μου έρθει πιο νωρις η περίοδος, επο εχθες το βράδυ βασικά που ξάπλωσα την έχω αυτή την αίσθηση και νομίζω ότι απλά έρχεται η γλυκούλα🙄

Μέχρι να δεις αίμα μη προδικάζεις τπτ 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημεραααα κορίτσι μουυυ😍 πονάκια περιόδου χωρίς περίοδο πολύ καλό μου ακούγεται 😊αύριο μήπως να κανεις ένα τεστακι; Αχ τι έπαθα σήμερα 😳 έγινε που λέτε το πρωί το μοιραίο και αφού τελειώσαμε με έπιασε ένας τρομερός πόνος χαμηλά αριστερά στην κοιλιά και χτύπαγε πίσω αριστερά στην μέση μιλάμε για πονοο όπου δεν άντεχα και ήπια ένα μπουσκοπαν και μετά από μισή ώρα ηρέμησα 😌 μιλάμε για μεγάλο πόνο🙄 λέτε κοριτσια να ήταν από ωορρηξια τόσο μεγάλος πόνος ; Να σημειώσω ότι η γιατρός είδε αυγουλακι στην αριστερή ωοθηκη ! Το έχω ξαναπάρει τα τελευταία χρόνια άλλες δυο φορές αλλά πίστευα ότι είναι από το έντερο γτ έχω και σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου 

Κορίτσι μου μην ανησυχείς, πολύ πιθανόν να ήταν και το έντερο εφόσον πέρασε με το χάπι. Εμένα μου έχει τύχει και από ωορρηξία όμως τέτοιος πόνος μετά από επαφή! Σημασία έχει πως έγινε δουλίτσα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...