Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Χχχαχαχ το πρόβλημα με μενα είναι οτι εγώ έχω νεύρα πριν την περίοδο πάντα!!! Το μονο που έχω τώρα είναι πολύ πονοκέφαλο! 

Μακάρι κορίτσια αύριο θα μάθουμε 💙💙

Εεε με προκαλείς να σου φουσκώσω τα μυαλαααααα. 

Δε λέω τίποτα !! Θα στα πω αύριο μαζεμένα!🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Η ωορηξια μου έγινε πριν 7 μέρες γιατί είχα και θετικό τεστ ωορηξιας..τώρα είχα μόνο αυτά τα ψιλολογια πολύ ελαφριά τσιμπηματακια από το πρωί μέχρι αργά το μεσημέρι..τώρα τίποτα..

Εεεε τότε ναιιι παίζει να είναι εμφύτευση!!!!!! ❣️❣️❣️❣️❣️ Και εγώ έχω αυτό τον μήνα... Αντε να δούμε!!!!! Μαζί περιμένουμε.. Το άλλο Σάββατο θα κάνω τεστ 

. Εσύ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εεε με προκαλείς να σου φουσκώσω τα μυαλαααααα. 

Δε λέω τίποτα !! Θα στα πω αύριο μαζεμένα!🤐

Χαχαχχαχ μέρες τώρα το νιώθω οτι θέλεις να πεις πολλά 🤣🤣  αύριο είμαι ολη δική σου 🤣

Πήγα τώρα φαρμακείο ηταν έλλειψη ολα τα τεστ εκτός απο τα first step, έλπιζω να είναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Χαχαχχαχ μέρες τώρα το νιώθω οτι θέλεις να πεις πολλά 🤣🤣  αύριο είμαι ολη δική σου 🤣

Πήγα τώρα φαρμακείο ηταν έλλειψη ολα τα τεστ εκτός απο τα first step, έλπιζω να είναι καλά

Κανονικά έπρεπε είδη να έχεις παραγγείλει τα one step!!! Άντε να δούμε τι θα δείξει αύριο!! @Girly καλέ εμφύτευση είναι σου λέωωω!! Πριν βγει ο μήνας κανονίστε να είσαι και οι 3 με θετικό @marinamanoulitsa 

Εγώ κορίτσια πάντως σήμερα σαν ψυχαναγκαστική που είμαι έκανα 2 τέστ ωορρηξίας γιατί θέλω έντονη σκούρη γραμμή να δω για να πειστω και τσουυυπ την τσακωσα την κορύφωση!! Πάω να βγάλω τα μάτια μου για τις επόμενες 3 ημέρες!!

IMG20230226191416.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εεεε τότε ναιιι παίζει να είναι εμφύτευση!!!!!! ❣️❣️❣️❣️❣️ Και εγώ έχω αυτό τον μήνα... Αντε να δούμε!!!!! Μαζί περιμένουμε.. Το άλλο Σάββατο θα κάνω τεστ 

. Εσύ;;; 

Ααα σιγά μη περίμενα μέχρι το άλλο Σάββατο!! Από την τρίτη καλέ θα ξεκινήσω! Το καλό που τους θέλω να βγαίνουν με δύο γραμμουλες γιατί αλλιώς το κόκκινο στιλο μου θα πάρει φωτιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Χαχαχχαχ μέρες τώρα το νιώθω οτι θέλεις να πεις πολλά 🤣🤣  αύριο είμαι ολη δική σου 🤣

Πήγα τώρα φαρμακείο ηταν έλλειψη ολα τα τεστ εκτός απο τα first step, έλπιζω να είναι καλά

Αχ πως κρατιέμαι να ξερεεεες!!!! Άντε μια μέρα έμεινε και μεταααααα αχχχ θα ξεσκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κανονικά έπρεπε είδη να έχεις παραγγείλει τα one step!!! Άντε να δούμε τι θα δείξει αύριο!! @Girly καλέ εμφύτευση είναι σου λέωωω!! Πριν βγει ο μήνας κανονίστε να είσαι και οι 3 με θετικό @marinamanoulitsa 

Εγώ κορίτσια πάντως σήμερα σαν ψυχαναγκαστική που είμαι έκανα 2 τέστ ωορρηξίας γιατί θέλω έντονη σκούρη γραμμή να δω για να πειστω και τσουυυπ την τσακωσα την κορύφωση!! Πάω να βγάλω τα μάτια μου για τις επόμενες 3 ημέρες!!

IMG20230226191416.jpg

Αχ από το στόμα σου και στης μήτρας μου τ'αφτι!

Λοιπόν εμείς δε σε ενοχλούμε άλλο! Πάνε βγάλε τα μάτια σου με την ησυχία σου!! Χαχαχχαχαχχα καλό βολιιιι🤞🤞🤞🔥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια, κ εγώ είμαι 9 μέρες σήμερα πριν την αναμενόμενη, αλλά δεν νιώθω τπτ απολύτως, δεν ξέρω αν έγινε δουλίτσα, αμφιβάλλω αλλά περιμένω γτ έχουμε λίγες μέρες ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κανονικά έπρεπε είδη να έχεις παραγγείλει τα one step!!! Άντε να δούμε τι θα δείξει αύριο!! @Girly καλέ εμφύτευση είναι σου λέωωω!! Πριν βγει ο μήνας κανονίστε να είσαι και οι 3 με θετικό @marinamanoulitsa 

Εγώ κορίτσια πάντως σήμερα σαν ψυχαναγκαστική που είμαι έκανα 2 τέστ ωορρηξίας γιατί θέλω έντονη σκούρη γραμμή να δω για να πειστω και τσουυυπ την τσακωσα την κορύφωση!! Πάω να βγάλω τα μάτια μου για τις επόμενες 3 ημέρες!!

IMG20230226191416.jpg

Αντε αντε καλό βόλι 😜😜😘😘❣️❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Ααα σιγά μη περίμενα μέχρι το άλλο Σάββατο!! Από την τρίτη καλέ θα ξεκινήσω! Το καλό που τους θέλω να βγαίνουν με δύο γραμμουλες γιατί αλλιώς το κόκκινο στιλο μου θα πάρει φωτιά!

Οχιιι ρε συ πολύ νωρίς θα ξεκινήσεις τα τεστ!!! Θα δείξει τόσο νωρίς;;; περίμενε την μέρα που περιμένεις περίοδο για να κάνεις. Ποια μέρα περιμένεις εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Οχιιι ρε συ πολύ νωρίς θα ξεκινήσεις τα τεστ!!! Θα δείξει τόσο νωρίς;;; περίμενε την μέρα που περιμένεις περίοδο για να κάνεις. Ποια μέρα περιμένεις εσύ; 

6 Μαρτίου..έχω τα one step τυχερά τεστακια και η @Elli13 αν θυμάμαι καλά 6 μέρες πριν ξεκίνησε τα πρώτα τεστ και κάτι είχε δει τότε! Οπότε είπα να ξεκινήσω την Τρίτη! Και βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!! Ετσι να περνουν πι μερες να αρχισουν τα τεστακια!! @marinaPefxome na arxisis ton xoro proti! Ego tin paraskevi to vradi den kalo kimithika exa ponakia stin kilia k ligo sto stithos kirios stis roges...k sana kriona k ligaki exis liges meres exo dekata apo 36.6 exo 37.4 37.6....episis xthes 9 mera apo.tin spermatenxisi ida elaxisto roz sto xarti otan skoulistika...ti lete na to paro Thetika? I mpa??

Καλησπέρα!! Εμένα μου ακούγονται πολύ θετικά!! Καλή επιτυχία ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια κάνετε και εσείς κατακόρυφο μετά το σεξ?? Η μονο εγώ χαζεψα 😁😁 και αν ναι πόση ώρα??

Κατακόρυφο φοβάμαι, αλλά πόδια ψηλά για μισή ώρα, ναι! 😝 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια... Τώρα μαζευτήκαμε σπίτι.. Είχαμε πάει βολτούλα με τα αγόρακια μου 💙σε παρτυ.. Τελευταία μέρα καρναβάλια σήμερα βλέπετε 😊

@Elli13 εσύ είχες πει για πόνο στο στήθος που είχες πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;;; μου έφυγαν οι έντονες σουβλιες κάτω στη κοιλιά και άρχισαν έντονες σουβλιες στο στηθος.. Σαν να με χτυπάει ηλεκτρικό ρεύμα ένα πράγμα.... Έτσι ήταν και εσένα;;; 😊😊❣️❣️❣️

 

Πάω να διαβάσω νέα σας 🤪🤪

Εμένα ήταν πόνος σε ένα σημείο δίπλα στη θηλή, αλλά και οι σουβλιες μας κάνουν!! Είμαι πολύ αισιόδοξη για εσένα να ξέρεις!! Άντε να περάσουν οι μέρες να επιβεβαιωθω 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!! Ετσι να περνουν πι μερες να αρχισουν τα τεστακια!! @marinaPefxome na arxisis ton xoro proti! Ego tin paraskevi to vradi den kalo kimithika exa ponakia stin kilia k ligo sto stithos kirios stis roges...k sana kriona k ligaki exis liges meres exo dekata apo 36.6 exo 37.4 37.6....episis xthes 9 mera apo.tin spermatenxisi ida elaxisto roz sto xarti otan skoulistika...ti lete na to paro Thetika? I mpa??

Το ροζ που είδες στο χαρτί εμένα μου ακούγεται πολυυυυ θετικό πάντως!! Ποτε είπε ο γιατρός σου να κάνεις χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια κάνετε και εσείς κατακόρυφο μετά το σεξ?? Η μονο εγώ χαζεψα 😁😁 και αν ναι πόση ώρα??

Εγώ κατακόρυφο δεν έκανα χαχαχαχα αλλά μετά από κάθε σχεδόν επαφή καθόμουν μισή ώρα ξαπλωμένη. Αν θέλουν να τον βρουν τον δρόμο τους θα τον βρουν, αλλά ήθελα να είμαι σίγουρη ότι τα βοηθάω 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!! Ετσι να περνουν πι μερες να αρχισουν τα τεστακια!! @marinaPefxome na arxisis ton xoro proti! Ego tin paraskevi to vradi den kalo kimithika exa ponakia stin kilia k ligo sto stithos kirios stis roges...k sana kriona k ligaki exis liges meres exo dekata apo 36.6 exo 37.4 37.6....episis xthes 9 mera apo.tin spermatenxisi ida elaxisto roz sto xarti otan skoulistika...ti lete na to paro Thetika? I mpa??

Ροζ στο χαρτί ΕΕ? Το μυαλό μου πάει στην εμφύτευση και εύχομαι να έχω δίκιο.. μην σου φουσκώσω και τα μυαλά!! Πότε θα πας για χοριακή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! Εγώ έχω 2 μέρες καθυστέρηση σε κύκλο 28ημερων, με ελεύθερες επαφές την 7η την 13η και τη 17η ! Έχω που και που πονάκια περιόδου αλλά έρχονται και φευγουν! Λέτε να είμαι έγκυος; Είναι νωρίς για τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Το ροζ που είδες στο χαρτί εμένα μου ακούγεται πολυυυυ θετικό πάντως!! Ποτε είπε ο γιατρός σου να κάνεις χοριακη??

καλημέρα!!μακαρι!!! Απλα δεν θελω να ενθουσιαστω και μετα να απογοητευτω Κανονικα μου ειπε να παω 14 μερες απο την σπερματενχηση δηλαδη αυτη την Πέμπτη 2/3!! Απλα αιμα δεν εχω αλλο μονο εκεινο πταν σκουπιστικα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ροζ στο χαρτί ΕΕ? Το μυαλό μου πάει στην εμφύτευση και εύχομαι να έχω δίκιο.. μην σου φουσκώσω και τα μυαλά!! Πότε θα πας για χοριακή??

Μακαρη μακαρη!!! αλήθεια δεν θελω να χαρω αλλα ακούγετε θετικα ολα..απλα πονο στο στήθος δεν εχω!!! :( ειναι αραγε απογοετευτικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

καλησπέρα κορίτσια, κ εγώ είμαι 9 μέρες σήμερα πριν την αναμενόμενη, αλλά δεν νιώθω τπτ απολύτως, δεν ξέρω αν έγινε δουλίτσα, αμφιβάλλω αλλά περιμένω γτ έχουμε λίγες μέρες ακόμα!!

Καλημερα!!!Ποτε ηταν ηταν η γόνιμη σου μερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα!! Εμένα μου ακούγονται πολύ θετικά!! Καλή επιτυχία ☺️

ευχαριστώ πολυ!!!!μακαρη για ολες να είναι θετικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εεε με προκαλείς να σου φουσκώσω τα μυαλαααααα. 

Δε λέω τίποτα !! Θα στα πω αύριο μαζεμένα!🤐

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυυ

Εμενα τα νεύρα ειναι σίγουρα από την περίοδο,η οποία δεν ήρθε εννοείται!!! Αλλά το τέστ αρνητικό 🤷 σήμερα 14η μέρα από την πιθανή μέρα ωορρηξίας.

Την Τετάρτη αν δεν έρθει θα κάνω ακόμη ένα ♥️🙏🏻🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυυ

Εμενα τα νεύρα ειναι σίγουρα από την περίοδο,η οποία δεν ήρθε εννοείται!!! Αλλά το τέστ αρνητικό 🤷 σήμερα 14η μέρα από την πιθανή μέρα ωορρηξίας.

Την Τετάρτη αν δεν έρθει θα κάνω ακόμη ένα ♥️🙏🏻🙏🏻

 

Τιιιιιιι????εγώ λεφτά από στοίχημα δεν χάνω!δε μπορεί....

Τι να πω ..ήμουν τόσο μα τόσο σίγουρη για σένα κορίτσι μου..κρατώ βέβαια μια πισινή γιατί τα τεστ του εμπορίου δεν μπορούν πολλές φορές να την ανιχνεύσουν νωρίς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 6 μόνο;; Υπέροχα είσαι!!! Εγώ 27+5 σήμερα και είμαι ήδη +9!!! Εμένα είναι πιο δραστήρια όταν πεινάω!😂
    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...