Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εμένα δεν μου είπε κάτι ο γιατρός αλλά προφανώς μπήκα στο Ίντερνετ😂 και έλεγε καθόλου αλκοόλ και για την κορτιζόνη και την κλομιφαινη όποτε δεν ήπια άλλο φοβήθηκα😂😂😂 δεν ξαναγίνω μέχρι το Σάββατο που θα τα πίνω😂 την Κυριακή αν θα πιω λίγο κρασάκι 😀 προς το παρών 3η μέρα θεραπεία σήμερα και δεν έχω κάτι. Ελπιζω να συνεχίσει έτσι🤞 γτ δεν κάνει παυσίπονο και λετροζολη;

Τον πήρα τηλέφωνο τότε γιατί πρώτη φορά είχα τόσους πονοκεφάλους και μου είπε είναι από αυτά, και ν πάρω ένα ήπιο παυσίπονο μόνο αν δεν αντέχω τον πόνο άλλο, προφανώς κατάλαβα ότι δεν γίνεται ο συνδιασμός με την συγκεκριμένη ουσία. 🤷 Δεν τον ρώτησα περισσότερα, έκανα οτι μου είπε. 

Άντε μακάρι να δουλέψει αυτό κοπέλα μου στο εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Τον πήρα τηλέφωνο τότε γιατί πρώτη φορά είχα τόσους πονοκεφάλους και μου είπε είναι από αυτά, και ν πάρω ένα ήπιο παυσίπονο μόνο αν δεν αντέχω τον πόνο άλλο, προφανώς κατάλαβα ότι δεν γίνεται ο συνδιασμός με την συγκεκριμένη ουσία. 🤷 Δεν τον ρώτησα περισσότερα, έκανα οτι μου είπε. 

Άντε μακάρι να δουλέψει αυτό κοπέλα μου στο εύχομαι! 

Ναι κατάλαβα πω πωωω τι πέρασες με τον πονοκέφαλο😒 ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μου μακάρι ❤️ και εσυ να δεις ένα θετικο τεστακι σου εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι κατάλαβα πω πωωω τι πέρασες με τον πονοκέφαλο😒 ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μου μακάρι ❤️ και εσυ να δεις ένα θετικο τεστακι σου εύχομαι ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου και εσύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σερί με τα αρνητικά τεστ ωορρηξίας συνεχίζεται κορίτσια!!!  16μερα κ πάλι αρνητικό. Αν δεν κάνω μέχρι την 19η τότε αυτό θα σημαίνει ότι δεν θα κάνω καθόλου ωορρηξία αυτόν τον μηνα

IMG20230223143651.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Το σερί με τα αρνητικά τεστ ωορρηξίας συνεχίζεται κορίτσια!!!  16μερα κ πάλι αρνητικό. Αν δεν κάνω μέχρι την 19η τότε αυτό θα σημαίνει ότι δεν θα κάνω καθόλου ωορρηξία αυτόν τον μηνα

IMG20230223143651.jpg

Πάντως το πρώτο με τα τέσσερα τελευταία έχουν αισθητή διαφορά…μηοως δεν την ανίχνευσες όταν ήταν πολύ υψηλή;εγώ έτσι π τα βλέπω μου φαίνεται σαν να έχει γίνει ωορρηξία…ή ότι θα γίνει…τι να πω…τη γνώμη μου απλώς…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Το σερί με τα αρνητικά τεστ ωορρηξίας συνεχίζεται κορίτσια!!!  16μερα κ πάλι αρνητικό. Αν δεν κάνω μέχρι την 19η τότε αυτό θα σημαίνει ότι δεν θα κάνω καθόλου ωορρηξία αυτόν τον μηνα

IMG20230223143651.jpg

Καλησπέρα!! Εφόσον φαίνεται κάποια διαφορά, μήπως έγινε και απλά δεν ήταν τόσο υψηλή η ορμόνη; Αν δεν έκανες πιστεύω θα ήταν όλες οι μέρες το ίδιο αχνές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Πάντως το πρώτο με τα τέσσερα τελευταία έχουν αισθητή διαφορά…μηοως δεν την ανίχνευσες όταν ήταν πολύ υψηλή;εγώ έτσι π τα βλέπω μου φαίνεται σαν να έχει γίνει ωορρηξία…ή ότι θα γίνει…τι να πω…τη γνώμη μου απλώς…

Κορίτσι μου και εγώ το σκέφτηκα αυτό ότι είναι πιο έντονη γραμμή τα τελευταία αλλά δεν έχω και καθόλου συμπτώματα!! Συνήθως έχω κάποια υγρά η λίγο πόνο!! Εγώ όπως και να έχει επαφές έχω αλλά θα ήμουν πιο ήρεμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλησπέρα!! Εφόσον φαίνεται κάποια διαφορά, μήπως έγινε και απλά δεν ήταν τόσο υψηλή η ορμόνη; Αν δεν έκανες πιστεύω θα ήταν όλες οι μέρες το ίδιο αχνές! 

Τον προηγούμενο μήνα είχα πολύ έντονο τέστ και το είχα βρει με την 2η!!! ήλπιζα και αυτόν τον μήνα έτσι θα ήταν!! Πάντως αυτό με την υψηλή ορμόνη που λες έχεις δίκιο συμβαίνει συχνά ειδικά σε γυναίκες με ΣΠΩ όπως εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Το σερί με τα αρνητικά τεστ ωορρηξίας συνεχίζεται κορίτσια!!!  16μερα κ πάλι αρνητικό. Αν δεν κάνω μέχρι την 19η τότε αυτό θα σημαίνει ότι δεν θα κάνω καθόλου ωορρηξία αυτόν τον μηνα

IMG20230223143651.jpg

Μην το λες κορίτσι μου, αν έχεις άστατο κύκλο, ίσως να κανεις πιο μετά. Από τη στιγμή πους έχεις τις επαφές σου ανεξάρτητα τι δείχνουν τα τέστ, τότε σίγουρα θα πέτυχες τη μέρα ή θα την πετύχεις σε περίπτωση που δεν έκανες ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Τον προηγούμενο μήνα είχα πολύ έντονο τέστ και το είχα βρει με την 2η!!! ήλπιζα και αυτόν τον μήνα έτσι θα ήταν!! Πάντως αυτό με την υψηλή ορμόνη που λες έχεις δίκιο συμβαίνει συχνά ειδικά σε γυναίκες με ΣΠΩ όπως εγω

Και εγώ που έχω άστατο κύκλο, πότε κάνω την 14 μέρα, πότε την 20η μέρα, οπότε μην αγχώνεσαι, να έχεις τις επαφές σου κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Και εγώ που έχω άστατο κύκλο, πότε κάνω την 14 μέρα, πότε την 20η μέρα, οπότε μην αγχώνεσαι, να έχεις τις επαφές σου κανονικά 

Όπως καταλαβαίνεις και εγώ σαν και εσένα θα είμαι αυτόν τον μήνα 😁😁😁 θα μαντεύω ποτε ήταν η ωορρηξία και πότε θα είναι η αναμενόμενη περίοδος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Όπως καταλαβαίνεις και εγώ σαν και εσένα θα είμαι αυτόν τον μήνα 😁😁😁 θα μαντεύω ποτε ήταν η ωορρηξία και πότε θα είναι η αναμενόμενη περίοδος!! 

Χαχαχαχα μαζι θα το περάσουμε και αυτό 🤣 εσύ τουλάχιστον έχεις τεστ, να έχεις και τις επαφές σου και θα δείξει.  Και όταν πας και εσύ στις 40 μέρες και δεν έρθει η περίοδος,εγώ εδώ θα είμαι να σου συμπαρασταθώ 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Και εγώ που έχω άστατο κύκλο, πότε κάνω την 14 μέρα, πότε την 20η μέρα, οπότε μην αγχώνεσαι, να έχεις τις επαφές σου κανονικά 

Εγώ συμφωνώ με την Μαρίνα πάντως. Αυτή τη φορα έκανα ωορρηξία την 12η μέρα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου την 19η. Και δεν έχω ΣΠΩ.

Αυξομειώσεις @annitakianna μου έχω και ε΄γω μέσα στον κύκλο μου στην ένταση της γραμμής. Μου φαίνεται υπερβολικά αχνή για να έγινε ωορρηξία, ειδικά αν κάνεις κάθε μέρα τεστ. Δεν είναι δηλαδή ότι σκούρυνε αρκετά, απλά όχι όσο η γραμμή ελέγχου, για να υποθέσουμε ότι την έχασες. Εγώ πιστεύω ότι θα κάνεις τις επόμενες μέρες, ειδικά εφόσον δεν είχες ως τώρα συμπτώματα ωορρηξίας!!! Μην εγκαταλείπεις τη "δουλίτσα..." 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ συμφωνώ με την Μαρίνα πάντως. Αυτή τη φορα έκανα ωορρηξία την 12η μέρα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου την 19η. Και δεν έχω ΣΠΩ.

Αυξομειώσεις @annitakianna μου έχω και ε΄γω μέσα στον κύκλο μου στην ένταση της γραμμής. Μου φαίνεται υπερβολικά αχνή για να έγινε ωορρηξία, ειδικά αν κάνεις κάθε μέρα τεστ. Δεν είναι δηλαδή ότι σκούρυνε αρκετά, απλά όχι όσο η γραμμή ελέγχου, για να υποθέσουμε ότι την έχασες. Εγώ πιστεύω ότι θα κάνεις τις επόμενες μέρες, ειδικά εφόσον δεν είχες ως τώρα συμπτώματα ωορρηξίας!!! Μην εγκαταλείπεις τη "δουλίτσα..." 😜

Σύμφωνω και εγωωω πιστεύω δεν έγινε ακόμη ωορρηξια αφού δεν είχες και τα σύμπτωματα.. τις επόμενες μέρες πιστεύω θα γίνει και εγώ δεν έχω στάνταρ ωορρηξια τις ίδιες μέρες μόνο τους τελευταίους δυο κύκλους έχει στρώσει η κατάσταση.. συνέχισε να κανεις τεστακια και επαφές και θα γίνει η δουλιτσα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ συμφωνώ με την Μαρίνα πάντως. Αυτή τη φορα έκανα ωορρηξία την 12η μέρα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου την 19η. Και δεν έχω ΣΠΩ.

Αυξομειώσεις @annitakianna μου έχω και ε΄γω μέσα στον κύκλο μου στην ένταση της γραμμής. Μου φαίνεται υπερβολικά αχνή για να έγινε ωορρηξία, ειδικά αν κάνεις κάθε μέρα τεστ. Δεν είναι δηλαδή ότι σκούρυνε αρκετά, απλά όχι όσο η γραμμή ελέγχου, για να υποθέσουμε ότι την έχασες. Εγώ πιστεύω ότι θα κάνεις τις επόμενες μέρες, ειδικά εφόσον δεν είχες ως τώρα συμπτώματα ωορρηξίας!!! Μην εγκαταλείπεις τη "δουλίτσα..." 😜

Εννοείται ότι θα τα συνεχίσω τα τεστ..  ευτυχώς που υπάρχουν και αυτά να μας βοηθάνε λίγο!! Αν ο κύκλος μου πάει 35 μέρες αυτόν τον μήνα μάλλον την 20-21η μέρα θα κάνω ωορρηξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ συνέχισε τη δουλίτσα σου που λέει και η @Elli13…κι εγώ που έχω σταθερό κύκλο ήμουν 100% σίγουρη ότι κάνω ωορρηξία 14 η μέρα..ε όταν άρχισα τις προσπάθειες κατάλαβα ότι πριν την 16η δεν έκανα..άρα έχεις δρόμο…❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα φίλη μου, πως είσαι; Διάβασα ότι ετοιμάζεσαι για εξωσωματική; Με το καλό!!! Δόξα το Θεό, πάμε καλά είμαι τώρα 30η εβδομάδα και πιθανή έχω αρχές Μάη!

Με το καλό αγαπημένη μου, ταυρακι θα σου βγει, τυχερουλα! Είμαστε καλά παιδιά εμείς οι ταύροι, λίγο φαγανα αλλά καλά 😍😊👶🐂

Ναι, αν δεν συμβεί κάνα κακό πάλι, πρέπει επιτέλους να ξεκινήσω τα φάρμακα αυτό τον κύκλο. Εκτός αν συμβεί κάνα καλό 😜😜😜

Πότε έχεις dopler;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου, σας παρακολουθώ εδω και κανα μήνα αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω. Το ξέρω θα συγχιστείται με την περιπτωσή μου αλλά θα ηθελά και εγώ την βοηθεία σας, σίγουρα στο ψυχολογικό κομμάτι. Είμαι μικρή ακόμα απο αποψή ηλικίας, εννοώ 26 στα 27 και με τον συντροφό μου αύτο τον μήνα αποφασίσαμε να βαλούμε μπρός για το πρώτο μας παιδάκι. Μην φανταστείτε καμια τρελή προσπάθεια έτσι κάποιες με΄ρες, για να μπούμε στο παιχνίδι και δυναμίκα απο Μάρτη. Το θέμα μου εμένα είναι ότι τον τελεύταιο καιρό ψυχολογικά με σαμποτάρω και σίγουρα μαζι με εμένα και την περίοδο μου και ίσως μια πιθανή εγκυμοσύνη. Μου έχει μπει στο μυαλό ότι δεν μπορώ να κάνω παιδία και ότι θα δυσκολευτώ, πραγμά που με ρίχνει γιατί αν για κάτι έιμαι σίγουρο σε αυτή την ζωή ειναι ότι θέλω να γίνω μαμά και το βιολογικό ρολόι είναι αληθίνο και χτύπα πιο δύνατα απο κάθε άλλη φορά. 

Για να μην μακρυγορώ, δεν έχω έναν σταθερό κυκλό κυμαίνεται απο 30 με 35 και ορισμένες φορές μπορεί να παει και 38 και δύο φορες μεσά στα τόσα χρόνια εχει βαρέσει και 42. Η τελεύταια φορά που χτύπησε 42 ήταν πόλυ πρόσφατη καθω΄ς πλεόν δεν ακολουθεί κανένα μοτίβο έρχεται όποτε νάνε και δεν μπορω να την υπολογίσω, αυτό με κουρασε πάρα πολύ και μπήκα στη νδιαδικα΄σια να το ψάξω μόνη μου και μετά να πάω στον γυναικόλογο με εξε΄τασεις, στα τόσα χρόνια ο γυναικόλογος μου τώρα βρήκε χρόνο να μου δώσει ενδιαφέρον και να μου πεί οτι μπορεί να εχω πολυκυστικές εκει που τόσα χρόνια μου ΄έλεγε πως είμαι ενταξει. Εκανα το πακέτο με τις εξετάσεις μου το έδειξα στον γυναικολόγο απωποιήθηκε τις ευθύνες λεγοντας φαίνεται ότι έχει ΣΠΩ άλλα να ας στον ενδοκρινολόγο να σου δώσει φ.α. πρόφανως δεν τον ακούσα και έδειξα τις εξε΄τασεις στον παθολόγο μου ο οποίος μου έιπε κάνε κα΄τι άλλαξε γυναικόλογο δεν έχεις τίποτα, μην το σκέφτεσαι μην πας σε ενδοκρίνολόγο και αν θες μένεις και αύριο εγκυος. 

Ωστόσο έχω αγχωθεί, απο όσα μου έιπαν αποφάσισα να προσέξω την διατρόφη μου πεέιδη τον τελεύταιο καίρο ετρωγα ότι νάνε να αρχίσω την γυμναστική και το συμπλήρωμα Inofert Plus που βοήθαέι τον κύκλο και την σύλληψη. Το θέμα μου έιναι άλλο μην ξέρωντας πότε και αν έκανα ωορρηξία με τόσο άγχος η περίοδος μου ακόμα στις 38 με΄ρες δεν έχει έρθει την Δευτέρα που πέρασε έκανα μια χωριακή μήπως και αλλά τζούφια. Δεν άντεχω άλλο να πε΄ριμενω και χθες ξεκίνησα το Inofert απλα ξύπνησα με άγχος και αν μία στις 1000 έχω πιάσει παίδι και πήγα νω΄ρις για την χοριακή αν κάνει που ξεκ΄΄ινησα τώρα το συμπλήρωμα, μηπώς να το ξαναστάματησω και να το αρχίσω με την περίοδο. 

Εσείς κορίτσια που το παίρνετε και επιθύμειτε μαι εγκύμοσύνη τι κάνετε το σταμάτατε κάποιες μέρες μέχρι την περίοδο η αν μάθετε τα ευχάριστα το σταματάτε εκείνη την στιγμή;

Σόρρυ για την έκθεση αλλά ήθελα τόσο πολύ να τα μοιραστώ μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!! θελω τα φωτα σας για κατι γραφω μηνύματα και μου λ΄έει οτι εχω καλύψη τα μηνύματα που μπορώ να στ΄ήλω την μέρα...ξερετε γιατι?? θελω να μιλώ και να απαντώ συνέχεια μου κρατατε παρεα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε σήμερα?? @Tinasardin8689 σήμερα έχεις επίσκεψη στον γιατρό σωστά? περιμένουμε νέα σου!! ♥️♥️ @marinaP δεν πιστεύω να ήρθε η περίοδος?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε σήμερα?? @Tinasardin8689 σήμερα έχεις επίσκεψη στον γιατρό σωστά? περιμένουμε νέα σου!! ♥️♥️ @marinaP δεν πιστεύω να ήρθε η περίοδος?? 

Καλημέρα κοριτσάρες!!

Κορίτσι μου με νιώθω οτι θα έρθει σήμερα, νιώθω μια πίεση κατω χαμηλά στη κοιλιά όπως όταν θα μου έρθει περίοδος. Δεν ξερω θα δείξει μεσα στη μέρα. Εσύ πως είσαι με τα τεστακια; Εκανες κι άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!!

Κορίτσι μου με νιώθω οτι θα έρθει σήμερα, νιώθω μια πίεση κατω χαμηλά στη κοιλιά όπως όταν θα μου έρθει περίοδος. Δεν ξερω θα δείξει μεσα στη μέρα. Εσύ πως είσαι με τα τεστακια; Εκανες κι άλλο;

Μακάρι να μην έρθει 🙏🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Σήμερα βροχερή μέρα έχουμε εδώ 😁 εντωμεταξύ πέρασε η γαστρεντερίτιδα στον μικρό μου και σήμερα Μπουκωσε η μύτη του... Φέτος πρώτη χρονιά που άνοιξαν τα σχολεία χωρίς μασκες και συνέχεια κολλάνε ιωσουλες.. Χάλια φέτος... Λες και πάνε πρώτη χρονιά παιδικό σταθμό (που ήταν τραγικά τα πράγματα)!!!! 

Κορίτσια πως θα περάσει άλλη 1 εβδομάδα να κάνω τεστ;;;;;; αυτή η τελευταία εβδομάδα μου φαίνεται βουνό μέχρι το τεστ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουνττττ μορνινγκκκκκκ!!!!

Τι κάνετε?? @marinaP πώς πάμε??!!!!

@annitakianna και εγώ είμαι της άποψης ότι δεν έγινε ακομη η ωορρηξία..εσύ ευχαριστησου τις επαφές σου και τις επόμενες μέρες θα έρθει το θετικό τεστακι!

Οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια μου?

@ΚΑΤΕΡΙΝΑ είχες κανένα συμπτωματακι? Για πες..είμαστε στις ίδιες μέρες αν θυμάμαι καλά! Εγώ τίποτα..5 μέρες μετά την ωορρηξία είμαστε και οι δύο έτσι? Μόνο αυτά τα παχιά υγρά είχα χθες ,σήμερα θα δούμε στην πορεία..προχθές είχα τσιμπηματακια αλλά ρε γαμωτο ήταν πολύ νωρίς για οτιδήποτε.. αχ περιμένω και γω να νιώσω κανέναν πόνο εμφύτευσης ή να δω κανένα σημαδακι στο εσώρουχο αλλά μπααα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μακάρι να μην έρθει 🙏🙏🙏 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Σήμερα βροχερή μέρα έχουμε εδώ 😁 εντωμεταξύ πέρασε η γαστρεντερίτιδα στον μικρό μου και σήμερα Μπουκωσε η μύτη του... Φέτος πρώτη χρονιά που άνοιξαν τα σχολεία χωρίς μασκες και συνέχεια κολλάνε ιωσουλες.. Χάλια φέτος... Λες και πάνε πρώτη χρονιά παιδικό σταθμό (που ήταν τραγικά τα πράγματα)!!!! 

Κορίτσια πως θα περάσει άλλη 1 εβδομάδα να κάνω τεστ;;;;;; αυτή η τελευταία εβδομάδα μου φαίνεται βουνό μέχρι το τεστ!!!!! 

Κορίτσι μου περαστικά εύχομαι και υπομονή πολλή!

Αχ μακάρι να μην έρθει πραγματικά γιατί δεν θέλω να πάω σε εξωσωματική. Είναι κατι που μου προκαλεί πολύ στρες.

Υπομονή και εσύ, εγώ περιμένω αλλες δυο μέρες ν κάνω το πολυπόθητο τεστ, και να σκεφτείτε ειμαι στη δουλειά και από κάτω ακριβώς εχει φαρμακείο με πολλά πολλά τεστακιααααααααα. Αλλά κρατιεμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...