Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κάνω και εγώ παράθεση το μύνημα μου σαν την @Girly 😆😆😆 για να βάλω φωτό 

IMG20230207140201.jpg

Θα στο πω ψυχραιμα: ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ, ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ρε συ μη με πεις τρελή αλλά εγώ όντως βλέπω γραμμή..😃

Αχ δεν έχω άλλες καρδουλες για σημερα. Το παράδοξο είναι ότι και εγω την βλέπω την ρημαδα και στο κανονικό τεστ face to face. Αλλά είναι ντροπαλή ακόμα και μου κρύβεται... Που θα πάει θα σκουρυνει λιγο, να χαρω σαν ανθρωπος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλε σε ποια μερα του κύκλου εισαι; εγώ πάντως με τεστ ωορηξιας είχα δει την πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν κάνω κανονικό τεστ κ μετά χοριακη😅 και ψάχνοντας το μετά είδα ότι οι 2 ορμόνες κάτι κοινό έχουν κ αντιδράει κ στην Β χοριακη το τεστ ωορηξιας! 

2-3 μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο είμαι κορίτσι μου. Αχ μη μου λέτε τέτοια τώρα θα τρελαθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Θα στο πω ψυχραιμα: ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ, ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!

Δεν έχω αλλά ούρα για τέστ εγκυμοσύνης.το απόγευμα πάλι .. θα τρελαθώ τωραα αλήθεια.. δεν θεωρώ ότι αυτό το τέστ είναι θετικό αλλά και για αρνητικό δεν μου φαίνεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Δεν έχω αλλά ούρα για τέστ εγκυμοσύνης.το απόγευμα πάλι .. θα τρελαθώ τωραα αλήθεια.. δεν θεωρώ ότι αυτό το τέστ είναι θετικό αλλά και για αρνητικό δεν μου φαίνεται.. 

Το έχω ψάξει και αυτό όσο δεν πάει και έχει δίκιο το Κατερινάκι!!! Βγαίνει θετικό το τεστ ωορρηξίας κοντά στη περίοδο όταν υπάρχει χοριακή. Έχω κάνει έρευνα (ούτε για το μεταπτυχιακό τέτοιο διάβασμα). Κάνε ένα πρώιμης ανίχνευσης και είμαι σίιιιιγουρη ότι θα είναι θετικό. Μην πιεις νερά πριν το κανεις!!! Έλα να βλέπω εγκυούλες ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κάνω και εγώ παράθεση το μύνημα μου σαν την @Girly 😆😆😆 για να βάλω φωτό 

IMG20230207140201.jpg

Όχι αρνητικό δεν το λες το τεστ σου 

σε ποια μέρα είσαι ; 
2-3 μερες πριν την περίοδο ; Περίεργο.. 🤔

κανε ένα εγκυμοσυνης να δεις τι γίνεται… μακάρι να είναι θετικό 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αργούν όντως;;; Εμένα ερχονται την επόμενη κιόλας μέρα. Καλά εγώ έχω γίνει VIP μέλος. Στην εγκυμοσύνη μου έκανα κάθε μέρα (χώρια οι χοριακές) για να βλέπω τη γραμμή να σκουραίνει. Προς ενημέρωσή σας, οι ΄δυο γραμμές έγιναν ίδιες με χοριακή 4000 μονάδες!!!!!! Ναι μεν την ανιχνεύουν νωρίς, αλλά αργου΄ν υπερβολικά να σκουρύνουν. Εκεί στις 4770 μονάδες σταμάτησα να κάνω, λίγο πριν μου τα πετάξει ο άντρας μου από το μπαλκόνι 😂

Μου έκαναν λάθος την διεύθυνση και γι αυτό αργούν! Στο μεταξύ εγώ θα τα χρειαστώ σε 2 βδομάδες, αλλά και πάλι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

2-3 μερες πριν την αναμενόμενη περίοδο είμαι κορίτσι μου. Αχ μη μου λέτε τέτοια τώρα θα τρελαθώ 

κάνε τεεεστ, είσαι έγκυος το πιθανότερο, κ εγώ 4 μέρες πριν είχα κάνει το ωορηξιας κ 3 το κανονικό🥰 αααχ αντε μπράβοοο, αν κανεις να μας πεις🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια έχω τεστ για να κάνω αλλά δεν έχω πρώιμης ανίχνευσης .. άρα θα κάνω αύριο ένα από αυτά που έχω τα one step που θα είναι και 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και ότι δείξει.. και ο θεός να βάλει το χέρι του..  🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Λοιπόν κορίτσια έχω τεστ για να κάνω αλλά δεν έχω πρώιμης ανίχνευσης .. άρα θα κάνω αύριο ένα από αυτά που έχω τα one step που θα είναι και 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και ότι δείξει.. και ο θεός να βάλει το χέρι του..  🤞🤞

Αν έχεις τα one step και οχι τα hometest, δείχνουν από πολύυυυυ νωρίς, από 15μονάδες χοριακής!! Κ γω αυτό έκανα σήμερα 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αν έχεις τα one step και οχι τα hometest, δείχνουν από πολύυυυυ νωρίς, από 15μονάδες χοριακής!! Κ γω αυτό έκανα σήμερα 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία.

Ναι τα one step έχω.. καλά εσύ έχεις κάνει ολοκληρωμένη έρευνα στα τέστ.. ξέρεις και τις μονάδες ανίχνευσης 😁😁 μιλάμε έχεις ρίξει πολύ διάβασμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι τα one step έχω.. καλά εσύ έχεις κάνει ολοκληρωμένη έρευνα στα τέστ.. ξέρεις και τις μονάδες ανίχνευσης 😁😁 μιλάμε έχεις ρίξει πολύ διάβασμα 

Είναι πρόωρης ανίχνευσης τα one step!!! Περιμενουμεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Είναι πρόωρης ανίχνευσης τα one step!!! Περιμενουμεεεεεεε

Και εγώ περιμένωωωω.. αύριο θα κάνω το τέστ γιατί τώρα έχω φάει και ήπια και χυμό οπότε θεωρώ ότι δεν θα βγάλει σωστό αποτέλεσμα.   Μου τελείωσαν οι καρδούλες για σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και εγώ περιμένωωωω.. αύριο θα κάνω το τέστ γιατί τώρα έχω φάει και ήπια και χυμό οπότε θεωρώ ότι δεν θα βγάλει σωστό αποτέλεσμα.   Μου τελείωσαν οι καρδούλες για σήμερα 

Αχ μπράβο για την υπομονή σου!! Εγώ θα είχα κάνει ήδη 3 τεστ και θα ήμουν καθοδον για χοριακη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και εγώ περιμένωωωω.. αύριο θα κάνω το τέστ γιατί τώρα έχω φάει και ήπια και χυμό οπότε θεωρώ ότι δεν θα βγάλει σωστό αποτέλεσμα.   Μου τελείωσαν οι καρδούλες για σήμερα 

Τυχαία είδα τώρα αυτά που λέτε και θέλω να σχολιάσω ότι κι εγώ είχα ένα σχεδόν θετικό τεστ ωορρηξιας και μετά ένα θετικό 10 μέρες μετά το κανονικό θετικό και έκανα τεστ εγκυμοσύνης και ήμουν έγκυος με 156 χοριακη. Άρα περίπου γύρω στο 50 πρέπει να ήταν το πρώτο που ήταν σχεδόν θετικό και τόσο περίπου είναι και η ευαισθησία των τεστ ωορρηξιας. Άρα εκείνη την ημέρα και τεστ εγκυμοσύνης να είχα κάνει να είχε δείξει κανονικά, μη σου πω και την προηγούμενη αν ήταν πρώιμης. Το λέω για να μην είσαι τόσο αγχωμενη. Και σήμερα να κάνεις θα δείξει πιστεύω αν είναι θετικο το ωορρηξιας από τη χοριακη. Αλλιως έχε και καμιά επαφή για καλό και για κακο μήπως είναι όντως ωορρηξια 😛 εγώ είχα τότε επαφή για καλό και για κακο μη και έχει γίνει μπέρδεμα στην εύρεση της ωορρηξίας και είχα απελπιστεί κιόλας κι έκλαιγα ότι έχει τρελαθεί εντελώς ο κύκλος μου πάλι και την επόμενη μέρα είχα το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μήπως είμαι τρελοοος, μήπως τα χω χαμεναααα... Εντάξει μη βαρατε είναι πολύ νωρίς ακόμα, έχω τερματίσει τα κοντέρ των τεστ!!

19700101_021236.jpg

Πιστεύουμε κι ευχομαστε να είσαι και να προχωρήσει κανονικά αυτή τη φορά !! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Λοιπόν κορίτσια έχω τεστ για να κάνω αλλά δεν έχω πρώιμης ανίχνευσης .. άρα θα κάνω αύριο ένα από αυτά που έχω τα one step που θα είναι και 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και ότι δείξει.. και ο θεός να βάλει το χέρι του..  🤞🤞

Εγώ δεν είχα κάνει τεστ ωορρηξίας αλλά είχα τέτοια υγρά όπως ακριβώς λες πριν την καθυστέρηση και τελικά ήμουν έγκυος !!!! Μακάρι να είσαι!περιμένουμε αύριο νέα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ μου αρέσει αυτό το θεματάκι όπως εξελίσσεται ❤️ ❤️ ❤️  (Δεν έχω άλλες καρδούλες, διαβάζω όλα τα θετικά σας μηνύματα, και σας υπερευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια). Πονάει η μέση μου ακόμα, η πλάτη μου και η κοιλιά μου ελαφρά λες και θα αδιαθετήσω (φτου φτου από τόσο νωρίς)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Αχ μπράβο για την υπομονή σου!! Εγώ θα είχα κάνει ήδη 3 τεστ και θα ήμουν καθοδον για χοριακη 😂

Έεεετσι, μην βαδίζω μόνη μου στην τρέλα! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχω άλλες καρδούλες διαβάζω τα μυνήματα σας και  σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη.. και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην κάνω τέστ. Ίσως να κάνω το βράδυ. Να αφήσω μερικές ώρες να περάσουν για να μην έχω καταναλώσει πολλά υγρά μιας και πριν κάνα 2 Ώρο έκανα το τέστ ωορρηξίας.. καλά είμαι πολύ ουφο ΕΕ? Πώς μου ήρθε να κάνω ωορρηξίας και όχι εγκυμοσύνης έλεος μερικες φορές και εγώ απορώ με τον εαυτό μου. Το θέμα ειναι ότι δεν έχω απολύτως τίποτα από συμπτώματα. Ούτε στήθος πρισμενο ούτε πόνους περιόδου. Απολύτως τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια δεν έχω άλλες καρδούλες διαβάζω τα μυνήματα σας και  σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη.. και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην κάνω τέστ. Ίσως να κάνω το βράδυ. Να αφήσω μερικές ώρες να περάσουν για να μην έχω καταναλώσει πολλά υγρά μιας και πριν κάνα 2 Ώρο έκανα το τέστ ωορρηξίας.. καλά είμαι πολύ ουφο ΕΕ? Πώς μου ήρθε να κάνω ωορρηξίας και όχι εγκυμοσύνης έλεος μερικες φορές και εγώ απορώ με τον εαυτό μου. Το θέμα ειναι ότι δεν έχω απολύτως τίποτα από συμπτώματα. Ούτε στήθος πρισμενο ούτε πόνους περιόδου. Απολύτως τίποτα 

Μην σε προβληματίζει αυτό, αν κάνουμε ένα γκάλοπ οι μισές δεν είχαν συμπτώματα. Δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλά και ΚΟΥΦΙΑ Η ΩΡΑ να απογοητευτείς, αλήθεια, αλλά αυτό με το τεστ ωορρηξίας το έχω διαβάσει άπειρες φορές να καταλη΄γει σε θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Θα περιμένουμε νέα σου και σου στέλνω άαααααπειρη θετική ενέργεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ε! Σηκώνω τα χέρια ψηλά και προσκυνώ! Θα είχα κάνει τεστ ωορηξιας, τεστ εγκυμοσύνης,χοριακη ,τεστ με τη ζάχαρη και ένα τεστ κοβιντ που όλοι έχουμε πια στο σπίτι να υπάρχουν έτσι για αν δω τι θα έβγαζε και τούτο. Χίλια μπράβο από μένα για την υπομονή σου. Θα είχα βάλει νερά να τρέχουν και καταρράκτες στο YouTube  μέχρι να μου έρθει να κατουρήσω. Μπράβο μπράβο μπράβο. Είμαι και εγώ τρομερα ανυπόμονη και πραγματικά σε θαυμάζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλά ε! Σηκώνω τα χέρια ψηλά και προσκυνώ! Θα είχα κάνει τεστ ωορηξιας, τεστ εγκυμοσύνης,χοριακη ,τεστ με τη ζάχαρη και ένα τεστ κοβιντ που όλοι έχουμε πια στο σπίτι να υπάρχουν έτσι για αν δω τι θα έβγαζε και τούτο. Χίλια μπράβο από μένα για την υπομονή σου. Θα είχα βάλει νερά να τρέχουν και καταρράκτες στο YouTube  μέχρι να μου έρθει να κατουρήσω. Μπράβο μπράβο μπράβο. Είμαι και εγώ τρομερα ανυπόμονη και πραγματικά σε θαυμάζω!!!

Χαχαχα αχαχαχαχ κλαίωωωωωωω αλήθεια... Μην νομίζεις κρατιέμαι από τον φόβο μου να μην απογοητευτω αλλά δεν θα αντέξω μέχρι αύριο μου φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@annitakianna οπότε το νιώσεις το κάνεις! Εμείς εδώ ειμαστε να χαρούμε με τη χαρά σου!!!

Τελείωσαν οι καρδούλες οπότε σου στέλνω από εδώ ♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...