Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άχνη γραμμη στο τεστ εγκυμοσύνης


Joannaa

Recommended Posts

Καλησπέρα σας πριν ενα μηνα ειχα καθυστέρηση 10 μερες εκανα ενα τεστ και μου βγηκε μια άχνη γραμμούλα την επόμενη μέρα εκανα το ψηφιακο αρνητικό... Και μετα μου ρθε και περίοδος την ιδια μέρα αλλα δεν ειχα τα συνιθισμενα συμπτώματα οτι μου έρχεται περίοδος. Μηπως εχει κανεις ιδέα τι μπορει να σήμαινε αυτη η αχνή γραμμούλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Joannaa είπε:

Καλησπέρα σας πριν ενα μηνα ειχα καθυστέρηση 10 μερες εκανα ενα τεστ και μου βγηκε μια άχνη γραμμούλα την επόμενη μέρα εκανα το ψηφιακο αρνητικό... Και μετα μου ρθε και περίοδος την ιδια μέρα αλλα δεν ειχα τα συνιθισμενα συμπτώματα οτι μου έρχεται περίοδος. Μηπως εχει κανεις ιδέα τι μπορει να σήμαινε αυτη η αχνή γραμμούλα; 

Καλησπέρα είχα παρόμοια εμπειρία θετικό τεστ και μετά από δυο μερες αρνητική χοριακη και ήρθε περιοδος

εγώ όταν πήγα να με δει ο γιατρός, μου είπε ότι ήταν βιοχιμικη αποβολή που σημαίνει ότι υπήρχε σύλληψη αλλα για κάποιον λόγο δεν προχώρησε.. το θετικό είναι μου είπε όμως ότι υπάρχει σύλληψη και αφού έγινε μια φορά θα ξανά γίνει.. 

καλα θα ηταν όμως να μιλήσεις και εσυ με τον δικό σου γιατρό.. σου εύχομαι ότι καλύτερο 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα . Εκτός από την περίπτωση της βιοχημικής, υπάρχουν και οι γραμμές εξάτμισης . Είναι άχρωμες, γκρι και καμία φορά μπερδεύουν τις γυναίκες. Επιπλέον , η γραμμή βγήκε εντός του χρονικού ορίου που δίνουν οι οδηγίες ; Εάν βγήκε αργότερα , είναι άκυρο .

Ο,τι και να ήταν όμως δεν έχει νόημα να ζαλίζεις το μυαλουδακι σου , πάμε για νέα προσπάθεια , και εύχομαι όλα να πάνε καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα . Εκτός από την περίπτωση της βιοχημικής, υπάρχουν και οι γραμμές εξάτμισης . Είναι άχρωμες, γκρι και καμία φορά μπερδεύουν τις γυναίκες. Επιπλέον , η γραμμή βγήκε εντός του χρονικού ορίου που δίνουν οι οδηγίες ; Εάν βγήκε αργότερα , είναι άκυρο .

Ο,τι και να ήταν όμως δεν έχει νόημα να ζαλίζεις το μυαλουδακι σου , πάμε για νέα προσπάθεια , και εύχομαι όλα να πάνε καλά !!

Ναι έχεις δίκιο σε αυτό που λες γιατί το πήρα ως δεδομένο ότι ήταν όντως θετικό το τεστ με βάση πως ήταν το δικό μου από την εμπειρία μου 
Πολλές κοπέλες έχουν μπερδέψει τις γραμμές εξατμίσεις με αχνό θετικό τεστ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...