Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πότε πραγματοποιείται η σύλληψη;


MELIA

Recommended Posts

ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΝΕΝΟΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

IRENE ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ:kiss: ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΙΙΙΙΙΣΤΕΥΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΤΣΕ:blink: ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΘΗΛΕΣ ΣΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΛΙΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΣΩ ΕΧΩ ΓΑΛΑ.ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΟΧΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ 36.8 ΣΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 37.1 ΤΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΝΙΚΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ:woohoo: ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΕΤΩΝ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ....ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ;ΠΗΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE NA TO KAΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 21 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 32 ΜΕ 35 ΜΕΡΕΣ.ΤΑ ΝΕΩΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΑΥΡΙΟ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Koritsia geia sas...logika simera apo oso metrisa apo tin 8ermokrasia mou k tis imeres einai i gonimi mou mera...prospa8w me ton antra mou na kanoume moraki 6 mines peripou...diabasa kapou oti prepei meta ti se3oualiki pra3i na sikoso ta podia mou gia na ftasei to spermatozoario sti mitra...mipos mporei kapoia na me sumboulepsei ti mporo na kano gia na piaso..???8elo ena moraki!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια γεια σας..θελω κ εγω να ρωτησω κατι...η οωριξια ειναι 14 με 17 μερες απο τν αρχη της περιοδου?κ αυτο με τν θερμοκρασια δν καταλαβενω ποσο πρεπει να ειναι...συγνωμη αλλα ειμαι καινουργια κ ειμαι κ μικρη κ δν μου εχει εξυγισει κανεις...καλα να καταλαβω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

γεια σας

είμαι καινούρια εδώ πέρα

και γενικός ζω τις καινούριες εμπειρίες τις ζωής

για την ώρα διαβάζω τι γραφουν μέρικε μέλλουσαι μαμάδες !είμαι χαρούμενη που vowithate τόσο πολύ ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιώθω να είμαι σε μια αίθουσα αναμονής

και να ακούω διαφορες "ζισιτισεις".λοιπόν θέλω να μάθω κάποια πράγματα γύρο από το θέμα που αφορά κάθε νέα κοπέλα που θέλει όσο τίποτα άλλο να φέρει στον κόσμο ένα παιδάκι ! εγώ και ο άντρας μου κάνουμε 3 μήνες προσπάθεια μέχρι πριν λίγες μέρες πίστευα ότι ίσως δεν καταφέραμε κάτι. και το θέμα πραγματικά σε βάση σε σκέψεις τρελες, και με την πρώτη αποτυχία το μυαλό πάει κατευθείαν στο κακό :( με την πρώτη μας επαφή ο κύκλος μου χάλασε με έναν τρόπο περίεργο έδωσα βάση σε ότι έγινε και περίμενα,κάναμε και άλλες προσπάθειες και η περίοδος μου άλλαξε και εξακολούθησε την νέα ημερομηνία. Τώρα νιώθω τους πόνους σαν να περιμένω περίοδο αλλα δεν ? βασικά με την καινούρια ημερομηνία πρέπει να έχω καθυστέρηση. όμως δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα γιατί δεν έχω συμπτώματα για να πω

και οι πόνοι είναι ακριβώς ίδιες με αυτές που έχω κάθε μηνα όμως αυτή την φορα χάνονται και εμφανίζονται?

αν ξέρει κάποια κυρια να μου πει θα χαρώ πολύ :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι μου

Μην αγχωνεσε ειναι πολυ νωρις να εχεις αγχος απο τωρα.

Η περιοδος η τελευταια ποτε ήταν και ποσο διαρκει ο καθε κυκλος σου,

σου τα λεω διοτι αν εχεις καθυστερηση καλο ειναι να κανεις ενα τεστακι ή χοριακη(ακομη ποιο αξιοπιστα αποτελεσματα) για να σου φυγει το αγχος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα!! θα ηθελα να ρωτησω κατι. Υπαρχει πιθανοτητα να μεινεις εγκυος την τελευταια μερα που τελειωνει η περιοδος??? εχω κυκλο 27 με 28 και η περιοδος μου κραταει 4 με 5 μερες. Η επαφη εγινε την τεταρτη μερα. Υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης???? Αν ξερει καποια ας μου απαντησει γιατι θα σκασω............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ, αν και ποτέ μη λες ποτέ, μάλλον είναι λίγο απίθανο... θα πρέπει να'χεις πολύ πρόωρη ωορρηξία για να υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης με επαφή στην τέταρτη μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ξερω οτι ειναι πολυ νωρις η τεταρτη μερα αλλα εχω ακουσει ιστοριες για κοπελες που εμειναν εγκυες την τελευταια μερα η μια δυο μερες μετα την περιοδο γι'αυτο αναρωτιεμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου, απ' ότι κατάλαβα, θέλεις να είσαι έγκυος.. αοπότε εύχομαι να'χει γίνει το θαυματάκι στην κοιλίτσα σου!! Αλλά αν δεν έχει γίνει τώρα, θα γίνει κάπου παρακάτω... απλά πρέπει να το "βοηθήσεις" λιγάκι! ;)

Πιο πολλές αγκαλίτσες στις "καλές" μέρες!! ;) ;)

Ξένια μου, το πότε πραγματοποιείται η σύλληψη είναι μια πονεμένη ιστορία... :P Το άρθρο μάλλον δεν υπάρχει πια, γιατί δεν μου το εμφανίζει στο link που υπάρχει στην αρχή του thread.

Αυτό που μπορείς να κάνεις κι εσύ είναι πολλές αγκαλίτσες... και θα'ρθει η σύλληψη... και θα'ρθει το νινάκι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ!!! η αληθεια ειναι οτι επειδη το εβαλα στο μυαλο μου θα το ηθελα να ειμαι...αν και δεν το επιδιωξα!! ουτως η αλλως δεν εχουμε ξεκινησει ακομη τις προσπαθειες...ετσι κι αλλιως σε ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι??? υπαρχει περιπτωση μετα τη συλληψη να αισθανομαστε πονακια χαμηλα στην κοιλια? βασικα εγω νοιωθω κι ενα βαρος στην κοιλια κι οταν την ζουλαω με ποναει. ειναι της φαντασιας μου παιχνιδια??? :blush::unsure:

Βασικα με ποναει σαν να εχω πιαστει απο γυμναστικη(κατι που δεν το κατεχω...) :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...