Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβριος... μήνας για σπορά! Να φυτευτούν τα σποράκια, να γίνουν όμορφα μωράκια!!!


Froufro

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι το είδε ο γιατρός μου στον απλό υπέρηχο το μαλλί και μου είπε ότι έχει πολύ μαλλί αλλά δεν περίμενα τόσο 😅 

Φαίνεται δλδ;; Πωπω 😅😅😅 έβλεπα κάτι άσχετα 3Δ εικόνες στο google κ τα μωρά που είχαν μαλλιά φαινόταν σκιές στο κεφάλι τους…εμας μάλλον δεν θα έχει δεν φαίνεται τίποτα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @Raf123 μου γιορτάζεις???? @marinamanoulitsa να το χαίρεσαι το αγοράκι σου, κάθε ευτυχία εύχομαι!

@Raf123 Εγώ παίρνω για την αλλαγή πάνας ΠΑΝΤΑ bepanthol!!! Κρέμα σώματος και σαμπουάν/αφρόλουτρο της frezyderm και κάποια άλλα προϊόντα που έχει τύχει (πχ για βρεφική ακμή) πάλι την προτιμώ 

Καλημέρα ❤️❤️❤️❤️ Όχι δε γιορτάζω σήμερα αλλά δε πειράζει δέχομαι έτσι κ αλλιως ευχές από το πρωί, όποτε ευχαριστώ!!! Γιορτάζω Τρίτη του Πάσχα!  
 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Έχω της weleda μου τα έφεραν δώρο, αλλά γενικά την ξέρω κ είναι πολύ καλή…αλλά θέλω να δοκιμάσω κ τα frezyderm θα πάρω κ δείγματα από τη δουλεια! Γιατί χρησιμοποιείς εκείνη για αλλαγή πάνας; Είναι η πιο απλή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Φαίνεται δλδ;; Πωπω 😅😅😅 έβλεπα κάτι άσχετα 3Δ εικόνες στο google κ τα μωρά που είχαν μαλλιά φαινόταν σκιές στο κεφάλι τους…εμας μάλλον δεν θα έχει δεν φαίνεται τίποτα…

Ραφαέλα μου εμένα που βγήκε με πολύ μαλλί σου βάζω να δεις πως φαινόταν! 😅

Screenshot_20221108-112235_Gallery.jpg

Screenshot_20221108-112132_Gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Φαίνεται δλδ;; Πωπω 😅😅😅 έβλεπα κάτι άσχετα 3Δ εικόνες στο google κ τα μωρά που είχαν μαλλιά φαινόταν σκιές στο κεφάλι τους…εμας μάλλον δεν θα έχει δεν φαίνεται τίποτα…

μέχρι 3 μηνών χάνουν και μαλλάκια μετά ξανά βγάζουν.. εμένα το 3d ήταν χάλια όποτε και να είχε μαλλί που να φανεί.. ναι έτσι νομίζω φαίνεται σαν σκιά στο κεφάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα ❤️❤️❤️❤️ Όχι δε γιορτάζω σήμερα αλλά δε πειράζει δέχομαι έτσι κ αλλιως ευχές από το πρωί, όποτε ευχαριστώ!!! Γιορτάζω Τρίτη του Πάσχα!  
 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Έχω της weleda μου τα έφεραν δώρο, αλλά γενικά την ξέρω κ είναι πολύ καλή…αλλά θέλω να δοκιμάσω κ τα frezyderm θα πάρω κ δείγματα από τη δουλεια! Γιατί χρησιμοποιείς εκείνη για αλλαγή πάνας; Είναι η πιο απλή;;

Από όσο γνωρίζω η bepanthol είναι πιο απλή στα συστατικά της και επίσης δεν μου έχει συγκαεί πότε κάποιο παιδί... αγοράζω κουτιά ολόκληρα κάθε φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ραφαέλα μου εμένα που βγήκε με πολύ μαλλί σου βάζω να δεις πως φαινόταν! 😅

Screenshot_20221108-112235_Gallery.jpg

Screenshot_20221108-112132_Gallery.jpg

Το πορτοκαλί εκεί πάνω ψηλά είναι τα μαλλιά του;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

μέχρι 3 μηνών χάνουν και μαλλάκια μετά ξανά βγάζουν.. εμένα το 3d ήταν χάλια όποτε και να είχε μαλλί που να φανεί.. ναι έτσι νομίζω φαίνεται σαν σκιά στο κεφάλι 

Ναι όταν ξεκινάνε κ στερεά τροφή αρχίζουν κ βγάζουν μαλλάκια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. από χτες εγω εχω βραχναδα και λίγο πονόλαιμο.. χτες είχα κουραστεί κιολας και ένοιωθα σκληρή την κοιλιά μου και πονακια .. σήμερα είμαι κάπως καλύτερα 

Μπορεί να κρυωσες, αφού ο καιρός είναι ότι να ναι! Ξεκουρασου σήμερα…εγώ μολις μπω στο μήνα μου θα βάζω κ 2 μάσκες ειδικά κοβιντ δεν θέλω με τίποτα να κολλήσω τελευταίο καιρό…κ θα κόψω κ τις πολλες κοινωνικες υποχρεώσεις μόνο δουλεια που ήδη είναι ψηλό το ρίσκο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Φαίνεται κορίτσι μου! 
Περιμένουμε την χοριακή σου!

 

imageedit_1_8361734984.jpg

 

ΑΑΑΑΑΑ εισαι θεά!!! Χίλια ευχαριστώ ❤️ 

όλα τα καλά του θεού, μακαρι να γινουμε συντομα μανουλες όλες οσες αγωνιούμε πάνω από αχνές και μη  γραμμουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα να τον χαίρεσαι τον γιο~~ 

Στο έκανα, αλλά δεν βλέπω κάτι.... σου βάζω φωτό.
Εγώ δεν περιμένω την Παρασκευή. 
φανταζεστε να είμαστε όλες μαζί;; 

imageedit_1_9036881928.jpg

Ααααα τώρα το είδα ααααα ααα!!!!! Ποοο τι τέλειο αυτό!!! Κατάλαβα άρα δεν υπάρχει κάτι ή είναι νωρίς ακόμα να φανεί... Σε ευχαριστώ 😘😘😘😘😘 αντε αντε μακάρι να είμαστε όλες μαζί εγκυουλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγηκε η χοριακη...26,8 κοριτσια μου!!!!!

 

Δεν τολμαω να χαρω ακομα, φοβαμαι πολυ..φοβαμαι τα δακρυα του προηγουμενου μηνα, φοβαμαι μην φυγει παλι μεσα απο τα χερια μου.. Τρεμω στην ιδεα να νιωσω παλι αδεια σε λιγες μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Βγηκε η χοριακη...26,8 κοριτσια μου!!!!!

 

Δεν τολμαω να χαρω ακομα, φοβαμαι πολυ..φοβαμαι τα δακρυα του προηγουμενου μηνα, φοβαμαι μην φυγει παλι μεσα απο τα χερια μου.. Τρεμω στην ιδεα να νιωσω παλι αδεια σε λιγες μέρες..

Ααα ααα είδες;;;; είναι μικρή η χοριακη γι αυτό με το ζόρι φαινόταν η γραμμή!!!! Μακάρι να είναι και εμένα έτσι ❣️❣️❣️ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟ!!!!!!!!!! όλα θα πάνε τέλεια ο Αρχάγγελος Μιχαήλ σου έφερε την είδηση άρα θα πάνε όλα πολύ καλά αυτό να πιστεύεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααα ααα είδες;;;; είναι μικρή η χοριακη γι αυτό με το ζόρι φαινόταν η γραμμή!!!! Μακάρι να είναι και εμένα έτσι ❣️❣️❣️ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟ!!!!!!!!!! όλα θα πάνε τέλεια ο Αρχάγγελος Μιχαήλ σου έφερε την είδηση άρα θα πάνε όλα πολύ καλά αυτό να πιστεύεις... 

Μακάρι να πανε ολα καλα..Ειμαι μουδιασμενη, δεν μπορω να χαρω ακομα.. Ειναι τοσο νωρις..

Εγω την Κυριακη δεν ειχα γραμμη παντως, Δευτερα την εβλεπα μονο στο εντονο φως, σημερα λιιιιγο καλυτερα. Οποτε ευχομαι να εκανες νωρις τεστ και να ειμαστε μαζι εγκυουλες!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μακάρι να πανε ολα καλα..Ειμαι μουδιασμενη, δεν μπορω να χαρω ακομα.. Ειναι τοσο νωρις..

Εγω την Κυριακη δεν ειχα γραμμη παντως, Δευτερα την εβλεπα μονο στο εντονο φως, σημερα λιιιιγο καλυτερα. Οποτε ευχομαι να εκανες νωρις τεστ και να ειμαστε μαζι εγκυουλες!!!!

 

Και εγώ στο φως την βλέπω...οποτε μου δίνεις ελπίδες!!!! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααα ααα είδες;;;; είναι μικρή η χοριακη γι αυτό με το ζόρι φαινόταν η γραμμή!!!! Μακάρι να είναι και εμένα έτσι ❣️❣️❣️ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟ!!!!!!!!!! όλα θα πάνε τέλεια ο Αρχάγγελος Μιχαήλ σου έφερε την είδηση άρα θα πάνε όλα πολύ καλά αυτό να πιστεύεις... 

σου εύχομαι και εσένα μία θετικότατη χοριακή!

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Βγηκε η χοριακη...26,8 κοριτσια μου!!!!!

 

Δεν τολμαω να χαρω ακομα, φοβαμαι πολυ..φοβαμαι τα δακρυα του προηγουμενου μηνα, φοβαμαι μην φυγει παλι μεσα απο τα χερια μου.. Τρεμω στην ιδεα να νιωσω παλι αδεια σε λιγες μέρες..

Πόσο χαίρομαι για εσένα! Έχω περάσει και εγώ την απογοήτευση της βιοχημικής, σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά τώρα είναι μία άλλη φορά, ένα νέο σποράκι! Θα την επαναλάβεις σε δύο μέρες; Εγώ σήμερα έκλεισα τις 7 εβδομάδες και δεν έχω ξενοιάσει ούτε μία μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 με το καλο! Εύχομαι να ανέβει κι άλλο η χοριακη σου! Πόσες μέρες πριν την περίοδο είσαι περίπου;

@marinamanoulitsa εσύ έκανες χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ στο φως την βλέπω...οποτε μου δίνεις ελπίδες!!!! Φιλια

Αφού τη βλεπεις , θα είναι εκεί!!! Άκου το ενστικτό σου, εμενα δεν με διεψευσε! Το ενιωθα κάθε λεεπτο απλα ελεγα στον εαυτο μου ηρεμησε, δεν θα εισαι για να μην απογοητευτώ. Χαμογελουσα ομως ακομα και στον υπνο μου , μου ειπε ο αντρας μου!

Σου ευχομαι πολυ πολυ συντομα να μας πεις ευχαριστα νεα, να χαρουμε παρεα!Λιγο υπομονη και θα δειξει σε 2-3 μερες ❤️ Ο,τι καλυτερο ευχομαι ολοψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Βγηκε η χοριακη...26,8 κοριτσια μου!!!!!

 

Δεν τολμαω να χαρω ακομα, φοβαμαι πολυ..φοβαμαι τα δακρυα του προηγουμενου μηνα, φοβαμαι μην φυγει παλι μεσα απο τα χερια μου.. Τρεμω στην ιδεα να νιωσω παλι αδεια σε λιγες μέρες..

Μη φοβάσαι!! Να είσαι αισιόδοξη!!!! Καταρχάς συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️ Είσαι εγκυος 👶👶🥰🥰🥰 επίσης ισως είσαι πολύ πριν την καθυστέρηση άμα λες 15-16η ημέρα δεν ήταν το ίδιο σχεδόν ίδιο σημαίνει η ωορρηξία σου δεν ήταν εκείνες τις ημερες άρα ούτε καθυστέρηση εχεις σήμερα που είναι 28η ημέρα ισως να είσαι κ 3 ημερες πριν την καθυστέρηση!! 
 

θα κανεις ξανά σε 2 μερες και θα δεις που θα διπλασιαστεί!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μη φοβάσαι!! Να είσαι αισιόδοξη!!!! Καταρχάς συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️ Είσαι εγκυος 👶👶🥰🥰🥰 επίσης ισως είσαι πολύ πριν την καθυστέρηση άμα λες 15-16η ημέρα δεν ήταν το ίδιο σχεδόν ίδιο σημαίνει η ωορρηξία σου δεν ήταν εκείνες τις ημερες άρα ούτε καθυστέρηση εχεις σήμερα που είναι 28η ημέρα ισως να είσαι κ 3 ημερες πριν την καθυστέρηση!! 
 

θα κανεις ξανά σε 2 μερες και θα δεις που θα διπλασιαστεί!!!!! 

Ευχαριστω πολύ!

Θα προσπαθησω να ηρεμησω, δεν ωφελει τοσο αγχος και πανικός που με εχει πιασει ξαφνικα! Στειλτε μου νοητά θετικη ενεργεια! Σας ευχαριστώ όλες που με ακουτε τοσες μερες με τις αχνες ανυπαρκτες γραμμες μου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Βγηκε η χοριακη...26,8 κοριτσια μου!!!!!

 

Δεν τολμαω να χαρω ακομα, φοβαμαι πολυ..φοβαμαι τα δακρυα του προηγουμενου μηνα, φοβαμαι μην φυγει παλι μεσα απο τα χερια μου.. Τρεμω στην ιδεα να νιωσω παλι αδεια σε λιγες μέρες..

Τέλεια;;; έκανες την αρχή, μπράβο χαρά μου! 

Μιλα με το γιατρό σου να κάνετε ότι χρειάζεται για να μείνει αυτό το σπόρι! 

Αγκαλιά και ηρεμία, πατ πατ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Το πορτοκαλί εκεί πάνω ψηλά είναι τα μαλλιά του;; 

Ναιιιι αυτά που είναι σαν κυματάκια 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Βγηκε η χοριακη...26,8 κοριτσια μου!!!!!

 

Δεν τολμαω να χαρω ακομα, φοβαμαι πολυ..φοβαμαι τα δακρυα του προηγουμενου μηνα, φοβαμαι μην φυγει παλι μεσα απο τα χερια μου.. Τρεμω στην ιδεα να νιωσω παλι αδεια σε λιγες μέρες..

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Όλα καλά θα πάνε! Λογικό να έχεις άγχος, σε καταλαβαίνω πάρα πολύ... όμως αυτό είναι ένα άλλο μωράκι! Εύχομαι να σου πάνε όλα υπέροχα ❤️

@marinamanoulitsa θα περιμένουμε νέα και από εσένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναιιιι αυτά που είναι σαν κυματάκια 😅

Άντε βρε φαίνονται έτσι;;; Απίστευτο!! Εμας δεν έχει ούτε για δειγμα…η μαμα μου λέει θα είναι Ξανθούλη αλλά δε ξέρω αν ισχύουν αυτά τα πράγματα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..Ολοκληρώσαμε με τις εξετάσεις πια,αποτελέσματα κλπ.Πήρε αγωγή ο άντρας μου,αντιβίωση για 20 μέρες και βιταμίνες τις τρεις μήνες…Ο Θεός μαζί μας,,κουράστηκα..τώρα πρέπει να πάω στον γυναικολόγο να ελεγχθώ γτ φοβάμαι ότι το έχω κι εγώ το μικροβιο..Από τον νέο χρόνο…βλέπουμε αποτελέσματα..Μαρινακι εύχομαι να είναι η τυχερή σου φορά αυτή..

Καλησπέρα

Συγγνώμη για την ερώτηση αλλά τι μικρόβιο βρήκατε ? Και αν σας εμποδιζε στη σύλληψη ή είχατε αποβολές.Δεν σε παρακολούθησα από την αρχή αν τα έχεις ξαναπεί.Ευχαριστώ και δύναμη όλα θα γίνουν.Το βρήκατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...