Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια θα ήθελα να μου πείτε περίπου ποιές ώρες και πόσο κοιμούνται τα μωρά σας κατά την διάρκεια της ημέρας όταν είναι περίπου 8 μηνών.

Το δικό μου από πολύ μωρό δεν κοιμόταν πολλές ώρες.

Τώρα αφού ξυπνάει στις 6 το πρωί μετά το κοιμίζω κατά τις 8 μιση όπου κοιμάται για μισή ώρα μετά κοιμάται στις 11 για άλλη μισή ,το μεσημέρικατά τις 2 για 1 μιση ώρα σπαστά και το βράδυ με τις κότες κατά τις 8 αφού γκρινίαζει από τις 6 το απόγευμα για νάνι.Η αλήθεια είναι οτι θέλω να καθυστερήσω το βραδiνό του ύπνο.

Τα δικά σας μωρά τι πρόγραμμα έχουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχσα να σας αναφέρω οτι μές στη νύχτα ξυπνάει είτε για γάλα είτε επειδή δεν θέλει να κοιμηθεί και είναι ξύπνιο 1 ώρα ή και παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μια χαρα χαλια ειστε και σεις βλεπω....

και νομιζα οτι μονο ο δικος μου ειναι της αυπνιας:)

λοιπον εμεις ,8 μηνων τωρα,ξυπναμε 700 κατα τις 900 γκρινια γιατι δε μας εφτασε ο βραδυνος υπνος.κοιμαμαστε καμια ωριτσα....

μετα μες την τρελη χαρα μεχρι το μεσημεριανο που μη φανταστεις καμια ωρα και αν....και μετα μεχρι το βραδυ 900 κουτουρντισμα.αν παμε καμια βολτα κοιματε κανα 20λεπτο στο αυτοκινητο.

και φυσικα το βραδυ μια γαλα μια θελω πιπιλα και η αποθεωση 400 το πρωι "ξυπνησα και θελω παιχνιδι":huh:

αντε καλη υπομονη και σε σενα....:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΩ.......ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ 8-9 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΧΟΥΝΕΡΙΑ!

ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΙΣ 9 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΜΕ 10 ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΙΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΑΚΙΑ!!! ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ 11 ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.....ΑΛΛΟΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ, ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΓΕΡΑ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ....ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΔΗΛΑΔΗ.... ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΚΛΑΜΑ! ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΟΙΜΙΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.....ΟΥΦΦΦΦΦΦ! ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ......ΤΙ ΝΑ ΠΩ !! ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ! ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΛΟΓΩ ΔΟΝΤΙΩΝ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΝΑ Η ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΝΕ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ.... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΠΩΣ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΔΟΝΤΙΑ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΟ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΨΙΛΟΧΩΡΑΕΙ ΞΑΠΛΟΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΠΟΛΛΟΥΣ....Κ ΕΝΩ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΠΙΝΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΤΩΡΑ.....ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ..... ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΠΙΩ ΠΑΛΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΕΣΩ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...

ΣΤΡΟΦΗ 360 ΜΟΙΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ ! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ Σ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...:unsure: :unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΩ.....

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ 3 ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ

ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΘΕΙ Κ ΟΡΘΙΟΣ

Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ.ΤΟΥ ΠΗΡΑ

ΣΤΡΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑ...ΟΕΟΟΟΟΟ!

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΖΟΥΜΕ(ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΜΕΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙ) ΚΟΙΜΑΤΑΙ

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΞΥΠΝΑΕΙ 12 ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΜΠΟΡΕΙ

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Η ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΑ

ΚΛΑΜΑΤΑ Η ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ Η ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ??

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΕΦΕΥΡΕΤΗ ΤΟΥ ΚΑΦΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η Εύα μου σ'αυτή την ηλικία κοιμόταν γύρω στις 10:30 το βράδυ, ξυπνούσε 9 με 9:30 το πρωί , ξανακοιμόταν για 1 ωρίτσα κατά τη 1 το μεσημέρι μετά το απόγευμα κατά τις 7 πάλι μισή με 1 ώρα κ μετά πάλι το βράδυ. Το βράδυ κοιμόταν συνεχόμενα, μόνο κάθε που βγάζαμε κι απο ένα δοντάκι ακόμη κ σήμερα που είμαστε 18 μηνών όταν είναι να βγάλουμε καινούργιο δοντάκι μπορεί να ξυπνήσουμε 1-2 φορές το βράδυ, αλλά με λίγα χαδάκια κ καθυσησυχασμό ΠΑΝΤΑ μέσα απο την κούνια ξανακοιμάται σε 1 λεπτό.

Μακάρι να διορθωθούν τα πράγματα κ για σας που υποφέρετε απο τις αυπνίες κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ !!! :) ΒΛΕΠΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ!!!! ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ...ΤΕΛΙΚΑ...ΤΑ ΘΗΡΙΑΚΙΑ ΜΑΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ...ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ....ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΜΟΥ Η ΟΧΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFIAEVA έγραψε:

Εμένα η Εύα μου σ'αυτή την ηλικία κοιμόταν γύρω στις 10:30 το βράδυ, ξυπνούσε 9 με 9:30 το πρωί , ξανακοιμόταν για 1 ωρίτσα κατά τη 1 το μεσημέρι μετά το απόγευμα κατά τις 7 πάλι μισή με 1 ώρα κ μετά πάλι το βράδυ. Το βράδυ κοιμόταν συνεχόμενα, μόνο κάθε που βγάζαμε κι απο ένα δοντάκι ακόμη κ σήμερα που είμαστε 18 μηνών όταν είναι να βγάλουμε καινούργιο δοντάκι μπορεί να ξυπνήσουμε 1-2 φορές το βράδυ, αλλά με λίγα χαδάκια κ καθυσησυχασμό ΠΑΝΤΑ μέσα απο την κούνια ξανακοιμάται σε 1 λεπτό.

Μακάρι να διορθωθούν τα πράγματα κ για σας που υποφέρετε απο τις αυπνίες κοριτσάκια μου!!!

μαλλον μας προκαλεις εεεεεεεεεεε????????:huh:

αστερι η μικρη....:)

yiotaki αυτο παλι με τη γκρινια "νυσταζω αλλα δε θελω να κοιμηθω"

τι μπαταριες εχουν μωρε ?εμας στο σπιτι βλεπεις κατα το απογευμα δυο πτωματα (εγω κι ο αντρας μου )κι απο πανω χοροπηδαει ο μικρος ακαθεκτος:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety έγραψε:

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ....ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ ΜΟΥ Η ΟΧΙ.....

πως πως ενα παρκο χρειαζεται...

καταπληκτικος αποθηκευτικος χωρος για τα παιχνιδια...:P :P

α ρε τι τζαμπα πραμα εχω αγορασει....μη σε απογοητευσω ο δικος σου μπορει να κατσει.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ... ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ......ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ? ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΑΚΟΜΑ... ΠΟΤΕ ΜΑΣ "ΚΟΒΕΤΕ" ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ.ΑΝ ΦΥΓΩ ΚΛΕΕΙ.ΣΤΗ ΣΤΡΑΤΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΕΙ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟ ΜΩΡΟ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXA! MARIAH AYTO ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ...Η ΔΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΑΡΚΟ...ΕΕΕ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ....ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ :P ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΣΑΝ ΠΕΔΙΟ ΜΑΧΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα προχθες ηταν με το μπαμπα του και εκανε βολτες με τη στρατα.καποια στιγμη μπαινω στο σαλονι και αντικριζω τον μικρο με μια μποτα μου στο στομα.που τη βρηκε ?ποτε προλαβε και την καταεγλυψε?(τη σολα παρακαλω)

μ αρεσει που μεχρι τωρα επλενα ολα τα παιχνιδια με dettol...:huh:

ΤΙ ΜΑς ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariah έγραψε:

καλα προχθες ηταν με το μπαμπα του και εκανε βολτες με τη στρατα.καποια στιγμη μπαινω στο σαλονι και αντικριζω τον μικρο με μια μποτα μου στο στομα.που τη βρηκε ?ποτε προλαβε και την καταεγλυψε?(τη σολα παρακαλω)

μ αρεσει που μεχρι τωρα επλενα ολα τα παιχνιδια με dettol...:huh:

ΤΙ ΜΑς ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Κ που είσαι ακόμα..... έχουν να δουν τα ματάκια σου πολλάααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Αχχχχ τα ζουζούνια μας για τέτοια πρώτα είναι....:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ! ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΛΕΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ... ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΤΡΙΧΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΑΠΑΝΩΤΑ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ......ΣΙΧΑΜΑ ΣΚΕΤΟ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η μπουρμπουληθρα σημερα εγινε 8 μηνων και απο υπνο ετσι κ ετσι. Κοιμομαστε 8,30 το βραδυ και πολυ που λεω και ξυπναει 6 για βυζι. Μετα ξανακοιμαται μεχρι τις 8.30 με 9. Κοιμαται κανενα μισαωρακι μετα κατα τις 11 και υστερα κατα τις 2.30 με 4.30 την νυχτα η που δεν θα ξυπνησει καθολου η που θα θελει μια 2 φορες πιπιλα. Εκτος απο τωρα τελευταια που ενα βραδυ με πηγε σερί απο τις 1 μεχρι τις 5 το χαραμα. Δοντια δεν εχουμε ακομα και μαλλον την τρωνε. Οσο για το παρκο καθεται κανενα εικοσαλεπτο και πολυ. Προτιμαει την περπατουρα για να ειναι ορθια η να την περπαταω να την πηγαινω στρατα στρατουλα. Παει και καθεται μπροστα απ το τζακι κ της αρεσει πολυ. Απο ζημιες αλλο τιποτα απλα το πηρα αποφαση και εκανα το σπιτι καλοκαιρινο. Εφυγαν ολα απ την μεση την ημερα που μου τραβηξε το τραπεζομαντηλο απ τον παγκο και τα εκανε ολα λαμπογιαλο. Χαλαλι χαχαχα. Τι να κανουμε θα το παρουμε αποφαση. Ζιζανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο μπεμπης μου ειναι 8 και κατι... κομαται περιπου κατα τις 22:30 με 23:00 και ξυπναει κατα τις 8:30 με 9:00. Μετα ξανακοιμαται κατα τις 11:00 το πρωι και ξυπναει 12:30 για να φαει. Ξανακοιμαται κατα τις 14:30 και ξυπναει 15:30 με 16:00 παλι για να φαει... Τελος ξανακοιμαται γυρω στις17:30 με 18:00 για καναδυο ωρες και υστερα μενει ξυπνιος μεχρι το βραδυ... Μεσα στη νυχτα θα ξυπνησει για την πιπιλα 2-3 φορες αλλα τωρα βγαζει δοντακι και καμια φορα ξυπναει και κλαιει για 10 λεπτα και μετα ξανακοιμαται το μωρακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον με τον πονο μας παιζετε εεεεεεεεε?????????

βρε sweetmammy δε τα λενε αυτα σε αυπνες μαμαδες...:blink:

καρμενιτσα κι εσεις μια χαρα πατε...

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα εμενα ακομα κ τωρα μου κακοφαινεται αν ξυπνησει το βραδυ γιατι η κυρά μου με ειχε μαθει απο 2 μηνων που κοιμοταν σερι ολη νυχτα αλλα τωρα που κ που μου κανει κ καμια αγρυπνια αν και δεν εχω παραπονο θα πεσει φωτια να με κάψει. Ισως να ναι τα δοντια. ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΕΟ? αμαν πια λεω τωρα θα βγουνε κ τωρα θα βγουνε αλλα μπα λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο. Και η κυρα μου δεν μπουσουλαει κιολας για να κουραζεται θελει μονο ορθια περπατημα. Παρεπιπτοντως σημερα εχει βαρεσει σχεδον 2,5 ώρες υπνο τωρα για μεσημερι και ακομα κοιμαται. τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...