Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος, Φθινόπωρο, όπως πέφτουν τα φύλλα έτσι να πέσουν οι δύσκολες στιγμές και να έρθουν νέα σποράκια στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶🍼🍼🍂🍂🍂


Nandia-

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

@Pepe le pew κ εμένα είναι ο πρώτος μήνας χρήσης για να δούμε! Τους προηγούμενους μήνες βέβαια χάσαμε σε κανα 2 τις τοπ γόνιμες, θα δείξει!

@babyblue94 κ εγώ από τον 7ο είχα συσπάσεις και τελικά κι εγώ με πρόκληση .

 

 

Άρα κορίτσια αυτές οι σουβλιες οι στιγμιαίες από κάτω είναι συσπάσεις ε ; Σαν να με χτυπάει ρεύμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 588
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άρα κορίτσια αυτές οι σουβλιες οι στιγμιαίες από κάτω είναι συσπάσεις ε ; Σαν να με χτυπάει ρεύμα 

Κάπως έτσι ένιωθα κ εγώ και μόλις με ΄έπιανε η σύσπαση ένιωθα πως θέλω να πάω τουαλέτα, μου πίεζε την κύστη δεν ξέρω, βέβαια δεν θα το έλεγα σουβλιές με πόνο, περισσότερο δυσφορία μου έφερναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι θα περιμένω να έχω καθυστέρηση και μετά θα κάνω ξανά...ελα όμως που δεν μπορώ.. Κάθε μήνα θέλω να δω μπας και έγινε κάτι... 

Ναι σε καταλαβαίνω αλλά δεν κάνει καλό σε σένα..  εγω έκανα τεστ την προηγούμενη μέρα που περίμενα περίοδο όταν είχα μείνει έγκυος..  και αυτό γιατι είχα φάει το μήλο.. άλλες φορές μόνο αν είχα καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άρα κορίτσια αυτές οι σουβλιες οι στιγμιαίες από κάτω είναι συσπάσεις ε ; Σαν να με χτυπάει ρεύμα 

Εγώ τις ένιωθα πιο πολύ σαν σφίξιμο στην κοιλιά. Σαν έντονους πόνους περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ☺️☺️☺️💕💕💕 καλή εβδομάδα σε ολες!! Πως είστε; Ποτέ έχετε ραντεβού; Ποτέ περιμένετε την ασχημομούρα;

Έχω την Παρασκευή για την β επιπέδου.. προσπαθώ να μην αγχώνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημεραααα σε όλες…Εγώ ραντεβού την Παρασκευή..ευτυχώς δεν έχω σχεδόν τπτ από καφέ αλλά τώρα έχω άλλες έννοιες δεν νιώθω τίποτα κλπ…Μόνο άγχος!..Εσυ Ραφ πώς είσαι;..

Φαίνεται είσαι από τις τυχερές..  εμένα τα 2 αγόρια με είχαν ταράξει στις αναγούλες και τους εμετούς .. αυτο τωρα πολλές αναγούλες μέχρι τον 4ο και λίγους εμετούς..  βέβαια αναγούλες έχω και τώρα αλλά πιο λιγες

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ έχω αύριο γιατρό για να κλείσουμε ημερομηνία. Ακόμα ψηλά είναι το κεφάλι άρα δεν έχει γυρίσει γιατί το πιάνω..

Χθες ήταν η χειρότερη μου νύχτα έως τώρα. Περπατησα λίγο και μετά όταν γύρισα σπίτι άρχισα να νιώθω κάτι σουβλιες από κάτω. Νομίζω είναι συσπάσεις..μετά ξάπλωσα και συνέχισα να τις νιώθω και κοβονταν τα πόδια στιγμιαία από τον πόνο.  Επίσης κουνιόταν απίστευτα το μωρό. Μου έκανε ολόκληρο καρούμπαλο στην κοιλιά και μου την παραμορφωνε. Μετά γύρισα στο πλάι και ηρέμησα λίγο και κοιμήθηκα . Πάντως πωωω είχα αγχωθει νομίζω αν έρθει η ώρα θα βάλω τα κλαματα από τον φόβο 🤣

 

Σήμερα που ξυπνησα ήταν λιγότερες οι σουβλιες και πιο ήπιες. Θα τα πω αύριο στον γιατρό. Λέτε να μας προλάβει η μπέμπα πριν την ημερομηνία.; ;

 

Χμ βιάζεται να δει τους γονείς της αραγε; πάντως ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση.. εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Τον πήρα πριν λίγο τον γιατρό μου γιατί σηκώθηκα να περπατήσω λίγο μες στο σπίτι και συνεχίστηκαν αυτές οι σουβλιες. 

Μου είπε να πάρω ένα μαγνήσιο και μια προγεστερονη. Αν συνεχίσει μέχρι το βράδυ να πάω στο νοσοκομείο για ένα καρδιοτοκογράφο. Αλλιώς να πάω σίγουρα αύριο για έναν πριν από το ραντεβού μου μαζί του. 

Είδες; καλά έκανες!!τι να περιμένεις!!!!??? Ωραία κοπέλα μου ναι να πας... Και εγώ τον τελευταίο μηνα κάθε βδομάδα καρδιοτοκογραφο έκανα γιατί πονούσα.. Σουβλιες κλπ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κορίτσια μου τι κάνετε????

Είμαι τόσο χαρούμενη. Γυρίσαμε μόλις από τον υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα, δεν εδώ νιώσει τέτοια συγκίνηση ξανά στη ζωή μου!!!! 6 εβδομάδων και 6 ημερών υπολογίζουμε και ο γιατρός πολύ ικανοποιημένος, όλα τέλεια μας είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elenakk είπε:

 Κορίτσια μου τι κάνετε????

Είμαι τόσο χαρούμενη. Γυρίσαμε μόλις από τον υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα, δεν εδώ νιώσει τέτοια συγκίνηση ξανά στη ζωή μου!!!! 6 εβδομάδων και 6 ημερών υπολογίζουμε και ο γιατρός πολύ ικανοποιημένος, όλα τέλεια μας είπε 

Τέλεια νέα μπράβο σου ! 

Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια νομίζω πως είναι ξεκάθαρα θετικό ε ? Οπότε επαφές αποψε, αύριο και μεθαύριο.

IMG_20220907_183742.jpg

Ναι μοιάζει θετικό, στη δική μου περίπτωση όταν ήταν σαν το δικό σου το 7 έκανα άλλο ένα την επόμενη μέρα και ήταν η γραμμή ανίχνευσης πιο σκούρα απο την δεύτερη ελέγχου, άρα πήρα το επόμενο σαν θετικό. Όμως σίγουρα είδα κοντά στις μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Elenakk είπε:

 Κορίτσια μου τι κάνετε????

Είμαι τόσο χαρούμενη. Γυρίσαμε μόλις από τον υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα, δεν εδώ νιώσει τέτοια συγκίνηση ξανά στη ζωή μου!!!! 6 εβδομάδων και 6 ημερών υπολογίζουμε και ο γιατρός πολύ ικανοποιημένος, όλα τέλεια μας είπε 

Τέλειαααααα ❤️❤️❤️❤️❤️ με το καλό λοιπόν 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια νομίζω πως είναι ξεκάθαρα θετικό ε ? Οπότε επαφές αποψε, αύριο και μεθαύριο.

IMG_20220907_183742.jpg

Θετικότατο σήμερα ναι!!! Αντε εμπρός 😘😘😘 καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Elenakk είπε:

 Κορίτσια μου τι κάνετε????

Είμαι τόσο χαρούμενη. Γυρίσαμε μόλις από τον υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα, δεν εδώ νιώσει τέτοια συγκίνηση ξανά στη ζωή μου!!!! 6 εβδομάδων και 6 ημερών υπολογίζουμε και ο γιατρός πολύ ικανοποιημένος, όλα τέλεια μας είπε 

Μπράβο και χίλια μπράβο…Να το χαρείς…❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια νομίζω πως είναι ξεκάθαρα θετικό ε ? Οπότε επαφές αποψε, αύριο και μεθαύριο.

IMG_20220907_183742.jpg

Χα χα….βουρ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Έχω την Παρασκευή για την β επιπέδου.. προσπαθώ να μην αγχώνομαι 

Βρε όλα καλά θα είναι..έφτασαν οι μέρες..περιμένουμε να μας πεις…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια νομίζω πως είναι ξεκάθαρα θετικό ε ? Οπότε επαφές αποψε, αύριο και μεθαύριο.

IMG_20220907_183742.jpg

Ναι και εγώ θετικό το βλέπω. Επαφές σήμερα και αύριο και μεθαύριο. Αυτές τις τρίτες μέρες και το πέτυχες σίγουρα. ❣️❣️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenakk είπε:

 Κορίτσια μου τι κάνετε????

Είμαι τόσο χαρούμενη. Γυρίσαμε μόλις από τον υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα, δεν εδώ νιώσει τέτοια συγκίνηση ξανά στη ζωή μου!!!! 6 εβδομάδων και 6 ημερών υπολογίζουμε και ο γιατρός πολύ ικανοποιημένος, όλα τέλεια μας είπε 

Αααχ τι τέλεια. Μπράβο σου κορίτσι μου. Ναι είναι πολύ συγκινητικό. Εγώ έτρεμα την μέρα που πήγα να ακούσω καρφιά από τον φόβο μου. Και μόλις άκουσα ανατριχιασα. Ήταν 14 Φλεβάρη. Οοοτι πιο ερωτικό..🤣❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Έχω την Παρασκευή για την β επιπέδου.. προσπαθώ να μην αγχώνομαι 

Θα πάνε όλα τέλεια θα το δεις!! Να μας ενημερώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elenakk είπε:

 Κορίτσια μου τι κάνετε????

Είμαι τόσο χαρούμενη. Γυρίσαμε μόλις από τον υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα, δεν εδώ νιώσει τέτοια συγκίνηση ξανά στη ζωή μου!!!! 6 εβδομάδων και 6 ημερών υπολογίζουμε και ο γιατρός πολύ ικανοποιημένος, όλα τέλεια μας είπε 

Μπράβο.. όλα τέλεια να πάνε 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Βρε όλα καλά θα είναι..έφτασαν οι μέρες..περιμένουμε να μας πεις…

Μακάρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εγώ στο γραφείο περιμένω να παραλάβω τα τεστάκια μου χαχαχαχα. Σήμερα το πολύ αύριο τελειώνει η σιχαμένη. ποτε μπορώ να ξεκινήσω τα τεστ??

Επισης βρε κορίτσια προσπαθώ να βάλω τικερακι. ενώ ακολουθώ κανονικά τις οδηγίες δεν μου το εμφανίζει. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εγώ στο γραφείο περιμένω να παραλάβω τα τεστάκια μου χαχαχαχα. Σήμερα το πολύ αύριο τελειώνει η σιχαμένη. ποτε μπορώ να ξεκινήσω τα τεστ??

Επισης βρε κορίτσια προσπαθώ να βάλω τικερακι. ενώ ακολουθώ κανονικά τις οδηγίες δεν μου το εμφανίζει. :(

καλημέρα!

Εγώ μπήκα στο σαιτ της hometest στο ημερολόγιο που έχει, έβαλα τις ημερομηνίες των τελευταίων περιόδων και μου ΄έγραψε από ποια ημερομηνία να ξεκινήσω.

΄Λέω να κάνω και σήμερα ένα @Elenakk έτσι για να δω πως εξελίσσεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εγώ στο γραφείο περιμένω να παραλάβω τα τεστάκια μου χαχαχαχα. Σήμερα το πολύ αύριο τελειώνει η σιχαμένη. ποτε μπορώ να ξεκινήσω τα τεστ??

Επισης βρε κορίτσια προσπαθώ να βάλω τικερακι. ενώ ακολουθώ κανονικά τις οδηγίες δεν μου το εμφανίζει. :(

Καλημέρα!
Το πότε θα ξεκινήσεις τα τεστ εξαρτάται από το πόσο διαρκεί ο κύκλος σου. Συνήθως γύρω στην 8η-10η μέρα είναι καλά. Να θυμάσαι πως δεν θέλει πρωινά ούρα και προσπάθησε να το κάνεις πάντα σταθερή ώρα. 

Όσον αφορά το τικεράκι, το έχεις συμπεριλάβει στην υπογραφή έτσι; 

Αυτό ε΄χεις διαλέξει; u6Pnp3.png 


   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Το πότε θα ξεκινήσεις τα τεστ εξαρτάται από το πόσο διαρκεί ο κύκλος σου. Συνήθως γύρω στην 8η-10η μέρα είναι καλά. Να θυμάσαι πως δεν θέλει πρωινά ούρα και προσπάθησε να το κάνεις πάντα σταθερή ώρα. 

Όσον αφορά το τικεράκι, το έχεις συμπεριλάβει στην υπογραφή έτσι; 

Αυτό ε΄χεις διαλέξει; u6Pnp3.png 


   

Ωραία οπότε θα τα ξεκινήσω Δευτέρα και βλέπουμε. Ναι αυτό είχα διαλέξει που το βρήκες καλέ; Το έχω βάλει και στην υπογραφή μου. Αλλά μου βγάζει μόνο τα γράμματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, 
Μαζευτείτε να κάνω μια ανακοίνωση.
Οι περισσότερες λίγο πολύ ξέρετε τι έχω περάσει και πόσο παλευω εδώ και χρόνια για μια δευτερη εγκυμοσύνη και ένα γερό παιδί. Οικονομικοί κυρίως λόγοι με είχαν κάνει να μην σκέφτομαι την εξωσωματική καθώς η όλη διαδικασία (εξετ΄΄ασεις, επιτροπές, κτλ) φάνταζε στα μάτια μου βουνό 🤑 🤑 🤑 . 
Όμως χάρη στην @marinamanoulitsa ΄ (σε ευχαριστώ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ❤️ ) έμαθα το καλοκαίρι πως υπάρχει ένας οργανισμός που κάνει εξωσωματικές δωρεάν σε ζευγάρια που δεν έχουν άλλο παιδί, που προσπαθούν χρόνια, που έχουν χαμηλό εισόδημα και μικρή ακίνητη περιουσία, αρκεί η γυναίκα να είναι κάτω των 42. Έκανα λοιπόν αρχές Αυγούστου την αίτηση και σήμερα με ενημέρωσαν ότι εγκρίθηκα και πληρώ όλες τις παραπάνω προϋποθέσεις! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: 
Σύντομα λοιπόν θα με πάρουν για οδηγίες για να μου πουν πως έχουν τα βήματα από εδώ και πέρα.
Είμαι πολύ χαρούμενη και ταυτόχρονα φοβισμένη, μία γελάω, μια κλαίω (μια παγώνω , μια ζεστένομαι που λέει και η Αννούλα) . Επειδή δεν υπάρχουν γνωστά και σοβαρά προβλήματα που να εμποδίζουν την σύλληψη (απ' όσο γνωρίζω τουλάχιστον) παρά μόνο το άγχος και η θλίψη της προηγούμενης απώλειας, θεωρώ ότι θα καταφέρουμε.  Νιώθω ήδη έγκυος! Νιώθω πως εκεί έξω υπάρχει ένα μωρό και με περιμένει να γίνω μαμά του. 
Και πως εγώ έκανα το πρώτο βήμα για να συναντηθούμε!!! Τώρα, αν κάτι αλλάξει στο δρόμο, αν κάτι συμβει και δεν τα καταφέρουμε, τουλάχιστον θα έχουμε προσπαθήσει!!

Αυτά είχα να πω! Τώρα συνεχίστε ό,τι κάνατε, με πιο πολύ δύναμη, με πιο πολύ θάρρος, με πιο πολύ ελπίδα και ευγνωμοσύνη για τη ζωή. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Ωραία οπότε θα τα ξεκινήσω Δευτέρα και βλέπουμε. Ναι αυτό είχα διαλέξει που το βρήκες καλέ; Το έχω βάλει και στην υπογραφή μου. Αλλά μου βγάζει μόνο τα γράμματα 

Σβήσε τα αρχικά και άσε μόνο από εκεί που ξεκινάει https και σβήσε και στο τέλος το [/img] .
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...