Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πώς θα περάσετε την Τσικνοπέμπτη σας;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Πώς θα περάσετε την τσικνοπέμπτη σας;

Εμείς θα πάμε στους κουμπάρους μας μαζί με τα φραουλάκια μας.Άκρως οικογενειακά δηλαδή:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα να περάσετε κορίτσια 'όλες σας!!!

Εμείς θα κάτσουμε σπίτι και θα έρθουν κάτι φίλοι. Στην αρχή είπαμε να πάμε στα πεθερικά μου αλλά ειναι μακριά και θα φάμε τρελή κίνηση..

Ετσι αποφασίσαμε σπίτι, θα ψήσουμε μπριζολίδια και θα τα καταβροχθίσουμε!!

ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΞΩ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΙΝΗΣΗ! ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ Ο 6 ΜΗΝΩΝ ΓΙΟΣ ΜΟΥ! ΧΑΧΑΧΑ!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΑ, ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό τσίκνισμα σε όλες κορίτσια! Να περάσετε υπέροχα με τις οικογένειές σας!:) :) :)

Και εμείς θα τσικνίσουμε σπίτι, όλοι μαζί, εν εναμονή και της άφιξης της μπέμπας.

ΥΣ. εγώ βέβαια δεν μπορώ να φάω,:S γιατί νιώθω ένα κόμπο στο στομάχι...:S

Σκέφτομαι πέρισυ τέτοιο καιρό, ότι ποτέ δεν φανταζόμουν τον επόμενο χρόνο!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekoliou έγραψε:

Emeis edo pou brhskomaste den exoun idea ti tha pei tsiknopemth!!! Alla mas blepo se kanena estiatorio h sto spiti na xazeuoume thleorash me ton antrouli mou!!! Kalh diaskedash se oles sas!!!

Εκολιου που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ τρελλα κεφια!Εμεις ακομα δεν ειμαστε για πουθενα αφου θηλαζει ολη μερα:S . Ουτε μεχρι την κουζινα δεν προλαβαινω να παω (που λεει ο λογος βρε!). Να ναι καλα η πεθερα μου που θα ψησουνε και θα μου στειλει delivery με τον πεθερο κανενα κοψιδι!:woohoo: :woohoo: Καλα να περασετε κορτσουδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις αν κ δεν το ειχαμε στο προγραμα θα παμε με μια παρεα σε μια ταβερνα εδω κοντα,για φαγητο ενοειτε;):P καλη τσικνοπεμτη κοριτσια:lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OUOUOU

POLLA PRAGMATA!!

TIPOTA!!APOLUTOS OMOS!!

KANO DIAITA NA XASO TA KILA THS EGKUMOSUNHS :( :(

OUTE SOUBLAKIA!!OUTE ENA KALAMAKI,GIATI DEN THA EINAI MONO ENA XIXI:laugh: :laugh:

TON KAKOMOIRH TON ANTRA MOU LUPAMAI...TOSTAKI KAI POLU EINAI:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω-

1. απο το γραφειο στον καναπε του σαλονιου

2. απο τον καναπε του σαλονιου στην καρεκλα της κουζινας

3. απο την καρεκλα της κουζινας ξανα στον καναπε...

Αντε και στο τσακιρ κεφι μια βολτα απο την μαμα μου που ειναι ενας οροφος κατω!!!

Μια ευτυχια δηλαδη...:P

Κι ο αντρουλης μου δουλευει ακομα...

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia egw fetos mallon parea me tis anagoules mou tha thn perasw!!:silly: Kai mono pou skeftomai kopsidia mou anakatavontai ta enterakia mou!!!:S Alla den peirazei XALALIIIIII!!!!!!Gia to fasolaki as meinei nhstikh h manoula!!!xixixixxi!!!:P Koritsia sas eyxomai kalh tsknopempth!!!!!Filakia polla se oles sas!!mats mouts!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι κορίτσια σχολάς 9 το βράδυ και είπαμε με τον άντρα μου να έρθει και ο κουμπάρος σπίτι να ψήσουμε τίποτα έτσι για το καλό.

Να περάσε όλες καλά όπου και αν βρίσκεστε ... η παρέα μετράει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΑ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΩ.ΣΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς είμαστε στο πατρικό μου. Είχε σκοπο ο μπαμπας μου να ψήσει, αλλά πήγε Αθ΄΄ηνα και γύρισε άρρωστος, οπότε θα τη βγάλουμε με σουβλάκια! Καλή Τσικνοπέμπτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι σε όλους να περάσετε πολύ πολύ όμορφα.....και δεν έχει σημασία αν βγείτε ή μείνετε στο σπίτι, σημασία έχει ότι είστε μαζί με τις οικογένειές σας!

Τί να πώ κ εγώ εδώ που βρίσκομαι ολομόναχη?? :( Σε ένα μακρινό νησι των Δωδεκανήσων που βλέπει Τουρκία μακρυά από τον αντρούλη μου! :( :(

Καλά να περάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως ξαναέγραψα μακαρόνια με κιμά και φουλ mammyland.. Μια μέρα σαν όλες τις άλλες! Λείπει ο άντρας μου, η μπέμπα κόβει τούφες από πολύ νωρίς, οι γονείς μου τηλεόραση κι εγώ mammy! Ζάχαρη!!!!!!

Καλά να περάσετε ότι και να κάνετε οι υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετοια μερα δεν ειναι για εξω γινεται χαμος:blink:

εμεις λοπον ψησαμε στο τζακι κ μετα αγκαλιτσα, dvd...;)

να ειστε ολες καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...