Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου ισως να θυμασαι κι εγω ειχα λιγο αιματακι 12η εβδομαδα! Οι οδηγιες ηταν να συνεχισω προγεστερονη και να ξεκουραστω. Απο αυτα που μου ειπε ο γιατρο μου τοτε θα σου πω οτι το πιο ανησυχητικο δεν ειναι λιγο αιμα αλλα κυριως αν εχεις δυνατο πονο στην κοιλια χαμηλα. Επισης μου ειπε οτι στην 12η εβδομαδα και μετα οι αποβολες= - αν αυτο ειναι που σκεφτεσαι- ειναι πολυ σπανιες! Λιγο αιματακι μπορει να δεις σε οποιαδηποτε φαση εγκυμοσυνης και πολλες κοπελες βλεπουν και η οδηγια ειναι ξεκουραση.

ΟΜΩΣ, σιγουρα δεν ειμαι γιατρος και η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη οποτε αν ημουν στη θεση σου θα ελεγα στη γιατρο οτι με σγχωνει αυτο και θα την ''πιεζα''  να τη δω για υπερηχο το συντομοτερο, για να αποκλεισω αλλα πραγματα. πχ. μια μικρη αποκολληση πλακουντα. Δεν το λεω γιατι ειναι το πιο πιθανο σεναριο να εχει παθει κατι αλλα το λεω ωστε στη μικρη πιθανοτητα κατι να συμβαινει να δρασεις αμεσα. 

 

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Μπραβο κοπελα μου εκανες παρα πολυ καλα που πηγες, συμφωνω οτι ειναι συχνο αλλα οπως σου εγραψα κι εγω ειχα παει στο γιατρο γιατι ποτε δεν ξερεις ειδικα αφου αισθανεσαι πονο.Να  πανε ολα καλα  αγαπημενη μου Ραφαελα. ❤️ Σου στελνω ολη μου την αγαπη και μια μεγαλη αγκαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Όλα να πάνε καλά εύχομαι Ραφαέλα μου. Να μας ενημερώσεις. Μια μεγάλη αγκαλιά σε εσένα και το μωράκι σου. ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Ραφαέλα μου εύχομαι να είναι όλα περαστικά γλυκιά μου, θα περιμένουμε νέα! Σου στέλνουμε αγάπη κ θετική ενέργεια ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Περαστικά κορίτσι μου όλα καλά θα είναι για εσενα και το μωρακι σου.. σου στέλνω θετικη ενέργεια και μια μεγάλη αγκαλιά θα περιμένουμε νέα σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Όλα να πάνε καλα Ραφαέλα μου !!!!! Υγεία να έχεις και όλα θα πάνε καλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Περαστικά σου!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι για σένα και για το μωράκι σου, και να μην είναι τίποτα! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Περαστικά σου Ραφαέλα μου! Εύχομαι να μην είναι τίποτα όπως τόσες άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις και να είναι απλά από κούραση! 💕 Ενημέρωσε μας όταν μπορείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Μπράβο Ραφαελίτσα μου!!!! Ξεκούραση όσο περισσότερο μπορείς! Πάνω από όλα η υγεία σου κ του μωρού σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Krisdin8689 είπε:

Βρε Ραφαελα δεν το σκεφτεσαι να σταματησεις ή να δουλευεις λιγότερο;Βεβαια δεν ξερω αν γινεται..Κορίτσια εγω εκανα υστεροσκοπηση σημερα μ αφαιρεσε ενα μικρό πολυποδακι κ βρηκε μια αριστη σαλπιγγα κ μια βουλωμενη...αν δεμ γίνει συλληψη σε τρεις-τεσσερις μήνες θα πρέπει να την ξεβουλωσει..μάλλον πρεπει να αλλαζω ομαδα γτ εχω κλείσει πεντε μηνες προσπαθειων..Πρέπει να παω στις προσπαθειες ανω των 6..Αυτός ο μήνας κενος γτ δεν πρεπει να γινουν επαφες...

Κοριτδι μου μην αλλαξεις ομαδα. Εμεις προσπαθουμε 15 μηνες. Εδω τα λεμε με τα κοριτσια κ οι περισσοτερες ειναι ηδη εγκυουλες.... εδω να μσς γραφεις τα νεα σου κι ευχομαι στους επομενους μηνες να μεινεις εγκυος κ να μην χρειαστει να πειραξετε τη σαλπιγγα....🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Αχ μπραβο ρε κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειχα πολυ μεγαλη αγωνια για εσενα και το μωρακι!!!!! Με το ινομυωμα μπορεις να κανεις κατι? Ασε κι εγω εχω 7 εκατοστα και σε κτλααβιανω... Περαστικα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Περαστικά κοπέλα μου!!! Ωραία αφού το μωράκι είναι καλά αυτό έχει σημασία ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα εισαγωγή μίλησα με τη γιατρο πονούσα πολύ ήρθα στη κλινικη μου έβαλαν όρο υπόθετο την προγεστερονη γιατί είχα καφέ κ μια ένεση θα έρθει σε λίγο κ η γιατρος 

Ραφαελιτα μου σιδερενια κι εσυ και το μωρακι σας!!!!!!🙏🙏🙏🙏 κοριτσι μου γλυκο θα προσευχηθω για εσας!!! 

Ανησυχησα πολυ οταν διαβασα το ποστ σου. 😔 δοξα το θεο ειστε καλα κ οι δυο!!! Καλα εκανες κ πηγες στο νοσοκομειο κ σου επιβεβαιωσαν οτι ολα ειναι καλα.

Να χαιδευεις κοιλιτσα και να κανεις ονειρα!!!! Ολα ειναι καλα!!!

Με τη δουλεια δες το λιγο για να ξεκουραζεσαι. Σε εχουν ξεπατωσει οι ανθρωποι μαλλον γτ δεν ξερουν. Προσπαθησε να σποφυγεις καποιες υποχρεωσεις... ειδες τι σου ειπε η συναδελφος σου...😉

Σου στελνω μεγαλη αγκαλια κι ολη τη θετικη μου ενεργεια να γυρισετε συντομα σπιτακι!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe Περαστικά και σε εσένα εύχομαι όλα να πάνε καλά.. Ισως κάποια λοίμωξη περνάς για να βγαίνει η crp και η ταχύτητα αυξημένη... Θα πάρεις την αντιβιωση και θα πέσουν οι τιμές... 😍 Όλα καλά με το μωράκι αυτό μετράει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Ευτυχώς όλα καλα κοπέλα μου… με το καλό να βγεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe Περαστικά και σε εσένα εύχομαι όλα να πάνε καλά.. Ισως κάποια λοίμωξη περνάς για να βγαίνει η crp και η ταχύτητα αυξημένη... Θα πάρεις την αντιβιωση και θα πέσουν οι τιμές... 😍 Όλα καλά με το μωράκι αυτό μετράει 

Σε ευχαριστω παρα πολυ Μαρινα μου,❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτδι μου μην αλλαξεις ομαδα. Εμεις προσπαθουμε 15 μηνες. Εδω τα λεμε με τα κοριτσια κ οι περισσοτερες ειναι ηδη εγκυουλες.... εδω να μσς γραφεις τα νεα σου κι ευχομαι στους επομενους μηνες να μεινεις εγκυος κ να μην χρειαστει να πειραξετε τη σαλπιγγα....🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤🤰

Αντωνία μου σ ευχαριστω πολύ..Μακαρι να είμαστε εγκυουλες σύντομα...💝💝🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Πολύ χάρηκα που είστε και οι δυο καλά 💕 κανε λίγο υπομονή και αύριο που θα πας σπιτάκι σου θα είσαι σίγουρα καλύτερα.. περαστικά κοπέλα μου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες παρά πολύ!!! Όλα αυτά ήταν από το ινομυωμα άρχισε να νεκρώνει κ προκαλεί πονο. Κ ο πόνος που είχα πίσω στη μέση πάλι ήταν από αυτό! Είχε συσπάσεις η μήτρα λόγο της φλεγμονής που θα έκανε το ινομυωμα κ για αυτό είχα κ το αιμα… το μωράκι δόξα το θεό μια χαρά κ οι παλμοί 136!! Κ ο τράχηλος που φοβήθηκε η γιατρος θεοκλειστος!! Απλά προληπτικά θα μείνω εδώ θα βγω αύριο!!! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από τη καρδιά μου 

Δόξα τω Θεό ραφαελα μου.. να κάτσεις να ξεκουραστεις και όλα καλά θα πάνε.. η αγία ειρήνη χρυσοβαλαντου σε προσέχει να το ξέρεις ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο Ραφαελίτσα μου!!!! Ξεκούραση όσο περισσότερο μπορείς! Πάνω από όλα η υγεία σου κ του μωρού σου ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκεια μου μανούλα!!! Δόξα το θεό όλα καλά ❤️❤️

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ μπραβο ρε κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειχα πολυ μεγαλη αγωνια για εσενα και το μωρακι!!!!! Με το ινομυωμα μπορεις να κανεις κατι? Ασε κι εγω εχω 7 εκατοστα και σε κτλααβιανω... Περαστικα σου!

Το ινομυωμα μου βρίσκεται πίσω από τη μήτρα στο τοίχωμα, τώρα που νεκρώνει αυτό είναι καλό γιατί συρρικνώνεται κ ως το τοκετό θα απορροφηθεί!!! Περαστικά κ σε εσένα κορίτσι μου ❤️❤️❤️ Σε ευχαριστώ 

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Περαστικά κοπέλα μου!!! Ωραία αφού το μωράκι είναι καλά αυτό έχει σημασία ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Αυτό έχει σημασία οντως 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελιτα μου σιδερενια κι εσυ και το μωρακι σας!!!!!!🙏🙏🙏🙏 κοριτσι μου γλυκο θα προσευχηθω για εσας!!! 

Ανησυχησα πολυ οταν διαβασα το ποστ σου. 😔 δοξα το θεο ειστε καλα κ οι δυο!!! Καλα εκανες κ πηγες στο νοσοκομειο κ σου επιβεβαιωσαν οτι ολα ειναι καλα.

Να χαιδευεις κοιλιτσα και να κανεις ονειρα!!!! Ολα ειναι καλα!!!

Με τη δουλεια δες το λιγο για να ξεκουραζεσαι. Σε εχουν ξεπατωσει οι ανθρωποι μαλλον γτ δεν ξερουν. Προσπαθησε να σποφυγεις καποιες υποχρεωσεις... ειδες τι σου ειπε η συναδελφος σου...😉

Σου στελνω μεγαλη αγκαλια κι ολη τη θετικη μου ενεργεια να γυρισετε συντομα σπιτακι!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

Αχ Αντωνία μου απορώ πως έβγαλα το βράδυ ψες, νόμιζα ότι θα κατέβει η περιοδοσ Με τους πόνους που είχα!!
Δεν κοιμήθηκα καθόλου χάϊδευα τη κοιλια μ κ ελεγα όλα καλά θα πάνε όλα καλά είναι!!! Κ προσευχομουν το μωρό να ήταν καλά!! 
 

θα μου γράψει μια εβδομάδα άδεια…ομως θα ρίξω τους ρυθμους μου δεν θα ξανά κουραστώ όσο κουράστηκα την Πέμπτη!! Τουλάχιστον τώρα που είμαι εγκυος!!! Χαλαρά κ ότι βγει!! Ήδη μίλησα με τον προϊστάμενο μου ευτυχως δείχνει κατανόηση! Ξέρω ότι αύριο θα με πάρει τηλ…

στεναχωριεμαι που θα έρθεις κ ισως να μη σε δω να σου δώσω κ αυτά που θέλω… :( την Αθήνα εννοείται το ακύρωσα θα το βάλω για μια άλλη στιγμή να δούμε… 

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Ευτυχώς όλα καλα κοπέλα μου… με το καλό να βγεις !

Σε ευχαριστώ οντως όλα καλά ευτυχως ❤️❤️❤️
 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πολύ χάρηκα που είστε και οι δυο καλά 💕 κανε λίγο υπομονή και αύριο που θα πας σπιτάκι σου θα είσαι σίγουρα καλύτερα.. περαστικά κοπέλα μου 😊

Κοριτσάκι μου σε υπέρ ευχαριστώ!! Ήρθε κ ο αντρουλης μου τον είδα γιατη το πρωί ήρθα με την μαμα μου!!! Ευτυχώς όλα καλά ❤️❤️❤️ 
 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Δόξα τω Θεό ραφαελα μου.. να κάτσεις να ξεκουραστεις και όλα καλά θα πάνε.. η αγία ειρήνη χρυσοβαλαντου σε προσέχει να το ξέρεις ❤️❤️❤️❤️

Αχ Ναντια μου περασα ένα εφιαλτικό βράδυ!! Φοβήθηκα παρά πολύ!!! Όλο προσευχομουν!!! Ευτυχως ήταν όλα καλά 💕💕💕 θα με δει κ αύριο η γιατρος κ θα μπορώ να πάω σπίτι! Τώρα μου βάζουν αντιβιωσεις από την φλεγμονή του ινομυωματος για αυτό βασικά έμεινα αλλά κ για να είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα είναι!! 
 

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

@Raf123πως είσαι κορίτσι μου??? Καλύτερα? Σταμάτησαν οι πόνοι?

Κορίτσι μου είμαι καλά σε ευχΑριστω!!! ❤️❤️❤️❤️ Ο πόνος υποχώρησε ναι έχω μόνο λιγες ενοχλήσεις αλλά είμαι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Σας ευχαριστώ ολες κορίτσια για το ενδιαφέρον ❤️❤️🙏💗💗💖

Μπράβο κορίτσι μου, ξεκούραση από δω και πέρα, να ρίξεις όχι λίγο αλλά πολύ τους ρυθμούς σου. Υπάρχει η δυνατότητα να δουλεύεις από το γραφείο ή το σπίτι και να μην πηγαίνεις ραντεβού για λίγους μήνες ή μέχρι να γεννήσεις και να αναλάβει άλλος τα ραντεβού.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...