Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@ΜαρίαΔημήτρηςεχτές συγχυσαν εσένα από το ΙΚΑ σήμερα εμένα. Πρωί πρωί με πήραν να μου ακυρώσουν άδειες δύο μηνών και ότι θα τις περάσουν άνευ αποδοχών διότι η ιατρική γνωμάτευση είναι από ιδιώτη γιατρό και όχι από δημόσιο νοσοκομείο!!! Αγχώθηκα, έκλαιγα και άρχισε να πονάει η κοιλιά μου. Σε σκεφτηκα και πραγματικά συγγνώμη, όχι απλά φώναζα σήμερα αλλά άκρη δεν έβγαλα και άρχισα να κλαίω κιόλας. 

Τώρα διάβασα για τον σύζυγο, κάτσε στη μαμά σου γιατί εγώ που δεν τον έδιωξα το κόλλησα. Έχω 5 μέρες μπούκωμα τίποτα άλλο αλλά εντάξει δεν είναι έξυπνο να το περάσετε μαζί όπως έκανα εγώ. Υπομονή και περνάει. 

Τα έχουν κάνει σκατά το θέμα με το ΙΚΑ. Δες αν μπορείς να κάνεις ένσταση. Πες πως έπρεπε να σε ενημερώσουν άμεσα και όχι μετά από καιρό. Ο γιατρός δεν ήταν συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ?

Στην μαμά μου θα μείνω και άλλες μέρες, δεν το διακινδυνεύω γιατί εγώ όταν αρρωσταίνω τα περνάω όλα βαριά αλλά είναι κρίμα να κολλήσει και ο μικρός και η μαμά μου.  

Σε τρεις τέσσερις μέρες θα ξανακάνω ραπιντ και εγώ και ο μικρός και η μαμά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, όλα θα πάνε τέλεια.

Ο άντρας σου τρελαμενος?

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Mπραβο Ναντια μου χαίρομαι πάρα πολύ που όλα είναι καλά. Έχουμε περισσότερες μέρες διαφορά τελικά! Είναι 8 και 2 σήμερα εμένα. Αντε πάμε για αυχενική σε λίγο καιρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο Νάντια μου χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα!!!!! Θα πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Σε λίγο καιρό θα έχετε το μωράκι σας αγκαλιά ❤❤❤

Ναι δόξα τω Θεό.. σε ευχαριστώ πολύ!!

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Άντε μπράβο όλα καλά έχουμε 3 μέρες διάφορα 😆😆😆 πότε σου είπε να ξανά πας

Στις 3ς βδομάδες.. στις 27/6 θα ξαναπάω 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Άντε κορίτσι μου όλα καλά. Να ηρεμήσεις κ εσύ σιγά σιγά. Καλό υπόλοιπο όμορφη 

Ναι ευτυχως .. σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, όλα θα πάνε τέλεια.

Ο άντρας σου τρελαμενος?

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ.. εύχομαι και σένα να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️

Ο άντρας μου χαζογελουσε για ωρες🤣🤣 νομίζω χρειάστηκε πάνα 🤣🤣

στις πριν 7 ώρες, ο/η stemi είπε:

Mπραβο Ναντια μου χαίρομαι πάρα πολύ που όλα είναι καλά. Έχουμε περισσότερες μέρες διαφορά τελικά! Είναι 8 και 2 σήμερα εμένα. Αντε πάμε για αυχενική σε λίγο καιρό! 

Ναι εμένα είναι λίγο πιο μικρό αλλά δόξα τω Θεό μια χαρά.. σε 3ς βδομάδες θα πάω για τις εξετάσεις αίματος και μετά αυχενική.. πως πας από συμπτώματα;  εγω φουλ αναγουλες και τάση για εμετό..  σήμερα είναι η 2η φορά που έκανα αλλά χαίρομαι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. εμείς πρωί πρωί κουνηθηκαμε έτσι για να αρχίσει η μέρα μας χορευτικά.. απ ότι κατάλαβα ήταν παγκυπρια ο σεισμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. εμείς πρωί πρωί κουνηθηκαμε έτσι για να αρχίσει η μέρα μας χορευτικά.. απ ότι κατάλαβα ήταν παγκυπρια ο σεισμος

Καλημέρα Νάντια, διάβασα πως έγινε στην Λαρνακα . Είσαστε όλοι καλά? Πρόσεχε να μην πανικοβαλεσαι όσο μπορείς, σου μιλάω εγώ που χεζομαι με τους σεισμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα Νάντια, διάβασα πως έγινε στην Λαρνακα . Είσαστε όλοι καλά? Πρόσεχε να μην πανικοβαλεσαι όσο μπορείς, σου μιλάω εγώ που χεζομαι με τους σεισμούς.

Ναι επίκεντρο ήταν Λάρνακα-Αμμοχωστος .. εγω μένω επαρχία Λάρνακας.. κουνηθηκαμε αρκετά αλλά δεν φοβήθηκα.. πλήρης αναισθησία.. ο άντρας μου δε; τον ξυπνάω του λέω εινσι σεισμός;  ναι μου λέει και γύρισε πλευρό🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😁δείτε στη φώτο... Αύριο παίρνω τεστ 😉

Screenshot_20220610_075440_com.popularapp.periodcalendar.jpg

Καλημέρα Μαρίνα, γιατί αύριο και όχι σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα Μαρίνα, γιατί αύριο και όχι σήμερα???

Γιατί θα πάω σε ένα φαρμακείο που αύριο θα έχει το διπλό τεστ προσφορά... Και λέω ας περιμένω άλλη μια μέρα δεν πειράζει 😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Ευχαριστώ πολύ.. εύχομαι και σένα να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️

Ο άντρας μου χαζογελουσε για ωρες🤣🤣 νομίζω χρειάστηκε πάνα 🤣🤣

Ναι εμένα είναι λίγο πιο μικρό αλλά δόξα τω Θεό μια χαρά.. σε 3ς βδομάδες θα πάω για τις εξετάσεις αίματος και μετά αυχενική.. πως πας από συμπτώματα;  εγω φουλ αναγουλες και τάση για εμετό..  σήμερα είναι η 2η φορά που έκανα αλλά χαίρομαι 🤣🤣

χθες και σήμερα έχω αναγούλες. δεν είναι ότι έχω ναυτία και δεν αντέχω.. αλλά νιώθω το στομάχι μου περίεργα. Γενικά έχω κατακράτηση υγρών και φούσκωσα, δηλαδή έβαλα 1,5 κιλό. Μπορεί να είναι και από τη χαμηλή δόση corotrope που παίρνω. Προσπαθώ να πίνω πολύ νερό, όχι ζάχαρη και αλάτι. Έκανα τις εξετάσεις μου την Τετάρτη,  αυτές με τα αντισώματα κλπ., βγήκαν όλες σήμερα, νομίζω είναι μια χαρά, θα μου πει η γιατρός. Έχω χαμηλή D και μάλλον θα πίνω και από αυτό το χάπι. Πολλά χάπια, νιώθω γιαγιά χαχαχα. 

Ξύπνησα από το κούνημα ψες στη Λευκωσία. Σκέψου Λάρνακα πως θα ήταν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα Νάντια, διάβασα πως έγινε στην Λαρνακα . Είσαστε όλοι καλά? Πρόσεχε να μην πανικοβαλεσαι όσο μπορείς, σου μιλάω εγώ που χεζομαι με τους σεισμούς.

Εγώ ακουσα ένα θόρυβο αρχικά κ άρχισαν τα τζάμια να ταρακουνιούνται λες και περνούσε ένα φορτηγό νόμιζα ήταν τα σκουπίδια κ μετά απο 1-2 δευτερολεπτα άρχισε το κρεβάτι να κουνιέται κ το φωτιστικό κ κράτησε και πόση ώρα σίγουρα 10-15 δευτερόλεπτα αλλά φαινόταν 1-2 λεπτά! Ο άντρας μ είχε κοιμηθεί κάτω στον καναπέ κ σηκώθηκε 1-2 λεπτά πριν, το ένιωσε λέει σαν τους σκύλους χαχαχα, κ έπινε νερό κ άρχισε να κουνιέται!! Εγώ μετά έκανα καμία ώρα να κοιμηθώ…κ τώρα σέρνομαι στη δουλεια 🤣🤣  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η stemi είπε:

χθες και σήμερα έχω αναγούλες. δεν είναι ότι έχω ναυτία και δεν αντέχω.. αλλά νιώθω το στομάχι μου περίεργα. Γενικά έχω κατακράτηση υγρών και φούσκωσα, δηλαδή έβαλα 1,5 κιλό. Μπορεί να είναι και από τη χαμηλή δόση corotrope που παίρνω. Προσπαθώ να πίνω πολύ νερό, όχι ζάχαρη και αλάτι. Έκανα τις εξετάσεις μου την Τετάρτη,  αυτές με τα αντισώματα κλπ., βγήκαν όλες σήμερα, νομίζω είναι μια χαρά, θα μου πει η γιατρός. Έχω χαμηλή D και μάλλον θα πίνω και από αυτό το χάπι. Πολλά χάπια, νιώθω γιαγιά χαχαχα. 

Ξύπνησα από το κούνημα ψες στη Λευκωσία. Σκέψου Λάρνακα πως θα ήταν....

Χαχαχα εγώ ήδη νιώθω γιαγιά με τα χάπια! Βιταμίνες σίδηρο, φιλικό οξύ, προβιοτικά, χάπια για δυσκοιλιότητα, αντιβίωση κ ένα άλλο για την ουρολοίμωξη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα εγώ ήδη νιώθω γιαγιά με τα χάπια! Βιταμίνες σίδηρο, φιλικό οξύ, προβιοτικά, χάπια για δυσκοιλιότητα, αντιβίωση κ ένα άλλο για την ουρολοίμωξη!!!! 

Άσε και που είσαι ακόμα.

Εγώ ξεκίνησα να τα έχω σε ένα ντουλαπάκι. Τώρα τα έχω στην σειρά όλα ανάλογα την ώρα που τα παιρνω. Παρέλαση στον πάγκο τα έχω βάλει.χαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα εγώ ήδη νιώθω γιαγιά με τα χάπια! Βιταμίνες σίδηρο, φιλικό οξύ, προβιοτικά, χάπια για δυσκοιλιότητα, αντιβίωση κ ένα άλλο για την ουρολοίμωξη!!!! 

ευτυχώς ο σίδηρος και η αιμοσφαιρίνη μου είναι καλά γιατί δεν θα άντεχα να πίνω σίδηρο γιατί προκαλεί δυσκοιλιότητα. για προβιοτικά συστήνω το κεφίρ της riverland που είναι βιολογικό! είναι σαν να πίνεις γιαούρτι και μου αρέσει πολύ το γιαούρτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η stemi είπε:

ευτυχώς ο σίδηρος και η αιμοσφαιρίνη μου είναι καλά γιατί δεν θα άντεχα να πίνω σίδηρο γιατί προκαλεί δυσκοιλιότητα. για προβιοτικά συστήνω το κεφίρ της riverland που είναι βιολογικό! είναι σαν να πίνεις γιαούρτι και μου αρέσει πολύ το γιαούρτι!

Εγω επειδή έχω το στίγμα κ ήταν λίγο κάτω η αιμοσφαιρινη μου έπρεπε να πάρω έξτρα κ σίδηρο κ φυλλικό οξύ γιατί όσο περνά η εγκυμοσύνη χρειάζεσαι σίδηρο κ για να το προλάβουμε αρχισα από τώρα…όταν χρειαστείς σίδηρο να παρεις τον emacrit δεν προκαλεί δυσκοιλιότητα! Εγώ δυσκοιλιότητα έχω λόγο ότι τώρα αρχίσα το φαΐ κ τα φρούτα κ το νερό έχει 1-2 εβδομάδες κ ήδη νιώθω το έντερο μου καλύτερο 

Δε πινω γάλα όποτε δεν μπορώ να πιω ούτε κεφιρ, κ εξάλλου χρειάζεσαι πολλα Στελέχη για να κανεις σωστή θεραπεία ειδικά τώρα με την αντιβίωση…αλλά νομίζω τα προβιοτικά με είχαν βοηθήσει κ τότε π έπαθα γαστρεντερίτιδα και με τον πονο στο στομάχι κ τις ανακατωσούρες που είχα!! Θεωρώ ότι πρέπει να παίρνουμε στην εγκυμοσύνη κ στον θηλασμό γιατί μεταφέρουμε στα μωρά κ μέσω πλακούντα κ μέσω γάλακτος καλά στελέχη που είναι σημαντικά για την ανάπτυξη της χλωρίδα τους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άσε και που είσαι ακόμα.

Εγώ ξεκίνησα να τα έχω σε ένα ντουλαπάκι. Τώρα τα έχω στην σειρά όλα ανάλογα την ώρα που τα παιρνω. Παρέλαση στον πάγκο τα έχω βάλει.χαχαχαχα

 

Κ εγώ πάνω στο πάγκο χαχαχα κ κάποτε μπορεί να ξεχάσω κιολας να τα πάρω!! 🤣🤣🤣 ή νομίζω ότι το πήρα χαχΧα νομίζω η εγκυμοσύνη ε προκάλεσε μου στιγμιαία αμνησία χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Να τονίσω επίσης πως έκανε ο άντρας μ εξετάσεις σπέρματος τον Φλεβάρη τα αποτελέσματα βγήκαν … αλλά εδώ στην Αγγλία είναι το σύστημα ένα χαλι πραγματικό … τους ψάχνουμε ενάμιση μήνα να βρούμε ραντεβού αλλά μας είπαν θα σας πάρει ο γιατρός τηλέφωνο που εντέλει θα γίνει αύριο ένα μήνα μετά δηλαδή …. Το τηλεφώνημα θα λέει σίγουρα πως κάτι έχουν βρει θα του δώσουν συνταγή με κάποια αγωγή την ποια θα την πάρουμε από το φαρμακειο με όλες τις οδηγίες χρήσεως … εάν όντως αύριο μας πουν πως έχουμε θέμα τότε σκέφτομαι πως θα ενισχύσουμε και αυτό το κομμάτι και να έρθει πιο εύκολα το σποράκι ! 

κοριτσι μου καλημερα!!!!❤️ καλα αποτελέσματα!!! μην σκεφτεσαι απαισιοδοξα.. κατσε να τα παρετε πρωτα και μετα θα δειτε πως θα κινηθειτε....😉😍

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό για τις 4d.  Εντάξει πεθαίνω δεν μπορείτε να φανταστείτε. 😻😻 Το γατάκι μου. Είχε όλη την ώρα τα χεράκια μπροστά.αυτα τα χέρια δεν τα παίρνει ποτέ χαχαχα. Και κάποια στιγμή αυτος τράνταξε την κοιλιά μου και το κακόμοιρο μάλλον φοβήθηκε και πήρε τα χεράκια. Και εκεί τσουπ πρόλαβε αυτός και την εβγαλε φωτογραφίες..την ντίβα μου.χαχαχααχ 🤣♥️ 

Όλα καλά είναι. Και έχω επιτέλους και καθαρή φωτογραφία να μου φύγει ο καημός. Χαχαχα

 

 

μπραβοοο!!!!! εχετε τη φωτο σας!!!!!😍😁❤️❤️❤️ με το καλο να ερθει η μπουμπουκα σας!! να ειναι γερη!!!!

συγχιστηκα λιγο που σε τρανταξε ο αχαϊρευτος και τρομαξε τη μπουμπου αλλα τεσπα... μαλλον κατι ξερει κι αυτος... 

στις πριν 14 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια αν δεν είχα εσάς και τη μαμά μου αυτή η εγκυμοσύνη θα ήταν φοβερά δύσκολη, μόνο που μοιραζόμαστε τα προβλήματα μας και βλέπουμε πόσο κοινά είναι τελικά είναι σκέτη ψυχοθεραπεία. Άσε που από εσάς έμαθα για τα τεστ ωορρηξιας και πιάσαμε το σποράκι μας. Σας ευχαριστώ ολόψυχα όλες και ας μην σας ξέρω δια ζώσης. 

κοριτσι μου γλυκο ετσι ειναι οπως τα λες!!!! ειναι μεγαλη ανακουφιση αυτη η παρεα!!!! σε τοσες δυσκολιες και αγχη, παιρνουμε τοση στηριξη και κατανοηση...... ευτυχως που υπαρχετε ολες εσεις να μοιραζομαστε τις μεγαλυτερες μας εγνοιες....❤️❤️❤️❤️

στις πριν 14 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

αχ ναντια μου ημουν σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια!!!! τα ειπαμε και προσωπικα εμεις!!!! ολα θα πανε τελεια!!!!!😍❤️❤️😍🤰 baby is coming!!!!!!!!!🎉🎈

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εμένα η παρέα σας είναι πολύτιμη, με στήριξαν πολύ  εκεί που πήγα να πέσω... Ευχομαι να βιώνουμε ευχάριστα όλες μας

καρδουλες απειρες!!!! ❤️❤️❤️ ακριβως ετσι ειναι οπως τα λες...! τα καλυτερα ΕΡΧΟΝΤΑΙΙΙΙ!!!!!!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😁δείτε στη φώτο... Αύριο παίρνω τεστ 😉

Screenshot_20220610_075440_com.popularapp.periodcalendar.jpg

Καλα εεε!!!!! τρελαθηκααααα!!!!!!!!!!!!! ελα κι ερχεται το θετικοοοοοο!!!!!🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερααα!!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευουλα σημερα!!! τι ωραια!! ερχεται σκ ξεκουραστο να ανανεωθουμε και να χαλαρωσουμε απο το τρεξιμο της εβδομαδας!!!!!

κοριτσια μου πηγαμε χθες σε αλλο ουρολογο (εξειδικευμενο στην υπογονιμοτητα) και ειδε οοοολο το αρχειο του αντρα μου... τον εξετασε και βρηκε και κλινικα την κιρσοκηλη. κατα 99% μεχρι τελος του μηνα θα χειρουργηθει γτ παροτι εχουμε καλη ποσοτητα, η κιρσοκηλη επηρεαζει την κατατμηση και αυτο δεν μας αφηνει να εχουμε συλληψη. ηταν πολυ αναλυτικος ο γιατρος και μας τα αξηγησε ολα! 1μιση ωρα μας κρατησε στο γραφειο 🤣

μας ειπε για την επιλογη της αντιοξειδωτικης θεραπειας (βιταμινες, διατροφη, ασκηση, κλπ) αλλα μετα απο 8 μηνες που τα κανουμε ολα αυτα η κατατμηση ειναι 29%... επισης ζητησε επιπλεον εξετασεις (καλλιεργεια σπερματος και καποιες αλλες γτ λεει ειδε σαν μια εσωτερικη "ουλη" στυς ορχεις και φοβαται μηπως υπαρχει καποια φλεγμονη). Αυτα......

πιστευω κοριτσια βρηκαμε την ακρη του νηματος και τα επομενα χριστουγεννα θα ειμαστε 3!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου εκανε το θαυμα της και σ εμας!!!!! μας εδειξε αλλο δρομο και το θαυμα θα ερθει συντομα!!!!!! 😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα Καλημεραααα!!!!!! 

@Raf123 ο ρε τρομάρα!!! Εμείς εδώ γίνεται χαμός αστραπές μπουμπουνητα... Έτσι θα πάει όλο το τριήμερο!! Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας πω αύριο 😁😁😁

@Antonia2 μου μακάριιιι αύριο να δω θετικό τεστακι!!!! 😁 Αχ χάρηκα πολύ που βρήκατε ποιο είναι το θέμα σας!!! Με το καλό να γίνει η εγχείρηση και μετά θα έρθει σίγουρα το μωράκι σας!!! ❤️😇 Όλα δεξιά να σας πάνε!!!

@Nandia- δεν φοβάσαι ε; εγώ με σεισμό τρομάζω πολυυυυυ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλημερααα!!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευουλα σημερα!!! τι ωραια!! ερχεται σκ ξεκουραστο να ανανεωθουμε και να χαλαρωσουμε απο το τρεξιμο της εβδομαδας!!!!!

κοριτσια μου πηγαμε χθες σε αλλο ουρολογο (εξειδικευμενο στην υπογονιμοτητα) και ειδε οοοολο το αρχειο του αντρα μου... τον εξετασε και βρηκε και κλινικα την κιρσοκηλη. κατα 99% μεχρι τελος του μηνα θα χειρουργηθει γτ παροτι εχουμε καλη ποσοτητα, η κιρσοκηλη επηρεαζει την κατατμηση και αυτο δεν μας αφηνει να εχουμε συλληψη. ηταν πολυ αναλυτικος ο γιατρος και μας τα αξηγησε ολα! 1μιση ωρα μας κρατησε στο γραφειο 🤣

μας ειπε για την επιλογη της αντιοξειδωτικης θεραπειας (βιταμινες, διατροφη, ασκηση, κλπ) αλλα μετα απο 8 μηνες που τα κανουμε ολα αυτα η κατατμηση ειναι 29%... επισης ζητησε επιπλεον εξετασεις (καλλιεργεια σπερματος και καποιες αλλες γτ λεει ειδε σαν μια εσωτερικη "ουλη" στυς ορχεις και φοβαται μηπως υπαρχει καποια φλεγμονη). Αυτα......

πιστευω κοριτσια βρηκαμε την ακρη του νηματος και τα επομενα χριστουγεννα θα ειμαστε 3!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου εκανε το θαυμα της και σ εμας!!!!! μας εδειξε αλλο δρομο και το θαυμα θα ερθει συντομα!!!!!! 😁❤️

Κορίτσι μου τι ωραία νέα είναι αυτα!!! Ποσό αισιόδοξα!!! Κάποια στιγμή θα βρίσκατε το πρόβλημα!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα Χριστούγεννα να είστε 3!! 💕💕💕💕 πως σας φάνηκε ο γιατρος;;;
 

Θα πρέπει να κάνει το χειρουργείο δλδ ;; Τώρα σύντομα;; Εγώ στο είπα ότι λόγο της κιρσοκοιλης θα είναι το πρόβλημα της κατάτμηση 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλημερααα!!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευουλα σημερα!!! τι ωραια!! ερχεται σκ ξεκουραστο να ανανεωθουμε και να χαλαρωσουμε απο το τρεξιμο της εβδομαδας!!!!!

κοριτσια μου πηγαμε χθες σε αλλο ουρολογο (εξειδικευμενο στην υπογονιμοτητα) και ειδε οοοολο το αρχειο του αντρα μου... τον εξετασε και βρηκε και κλινικα την κιρσοκηλη. κατα 99% μεχρι τελος του μηνα θα χειρουργηθει γτ παροτι εχουμε καλη ποσοτητα, η κιρσοκηλη επηρεαζει την κατατμηση και αυτο δεν μας αφηνει να εχουμε συλληψη. ηταν πολυ αναλυτικος ο γιατρος και μας τα αξηγησε ολα! 1μιση ωρα μας κρατησε στο γραφειο 🤣

μας ειπε για την επιλογη της αντιοξειδωτικης θεραπειας (βιταμινες, διατροφη, ασκηση, κλπ) αλλα μετα απο 8 μηνες που τα κανουμε ολα αυτα η κατατμηση ειναι 29%... επισης ζητησε επιπλεον εξετασεις (καλλιεργεια σπερματος και καποιες αλλες γτ λεει ειδε σαν μια εσωτερικη "ουλη" στυς ορχεις και φοβαται μηπως υπαρχει καποια φλεγμονη). Αυτα......

πιστευω κοριτσια βρηκαμε την ακρη του νηματος και τα επομενα χριστουγεννα θα ειμαστε 3!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου εκανε το θαυμα της και σ εμας!!!!! μας εδειξε αλλο δρομο και το θαυμα θα ερθει συντομα!!!!!! 😁❤️

Με το καλό όλα !!! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε οκά δεξιά !!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...