Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

Τα χρησιμοποιούσα εντατικά τα σταμάτησα δυο μήνες τώρα τα ξεκίνησα πάλι με προτροπή της γυναικολόγου μου να βρίσκω ωορρηξία .. και η αλήθεια είναι δεν μ βγήκε η γραμμή πολύ έντονη όταν τα ξεκίνησα την 11η ημέρα και την 12 πάλι ήταν η γραμμή το ίδιο αχνη και έτσι τα παράτησα λέω ότι βρέξει ας κατεβάσει  …. Όποτε δεδομένου του κύκλου έκανα ωορρηξία κάπου 10η … επαφές είχα από 9η βράδυ έως 12 βράδυ μετά 14η και 16η… άρα πρέπει να τα πάρω τα τεστ ωορρηξίας πιο ζεστά γιατί βλέπω ότι μήνα με μήνα έχω απόκλιση  ωορρηξίας …

Άρα ποτε λες εσυ να ξεκινησω τα τεστ ωορρηξίας ; Τι ώρα το πρωί και τι ώρα το απόγευμα;  αν και εγώ δουλεύω απογευματινή σχολάω 10 το βράδυ ώρα Αγγλίας … 

*ναι την εφαρμογή του κινητού εννοώ 

https://www.hometest.gr/el/test-oorixias/20-test-oorixias-5-test-egymosynis-se-tainies

Κοριτσι μου εδω εχει και οδηγιες κατω κατω.. εγω αυτα ειχα χρησιμοποιησει κι εμεινα ικανοποιημενη.😁

Με την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου βρηκες ακρη; για τη ζωνη και το μηλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τα τεστακια εχουν οδηγιες αναλογα τον κυκλο ποτε να τα ξεκινας.. δεν θελω να το παιξω εξυπνη απλα επειδη εγω χω κυκλο 28 ημερων δεν θελω να σε παραπληροφορησω...❤️ εμενα πχ μου ελεγε να τα ξεκινησω απο 11η ημερα του κυκλου και για να ειμαι σιγουρη τα ξεκινησα 10η 🤣.. ε και την 12η ημερα ειχα πολυ εντονη γραμμη.. εγω να σου πω την αληθεια εκανα συνηθως ενα την ημερα. δεν θυμαμαι να εκανα 2 την ημερα.... και το εκανα μεσημεριανες ωρες.. (γύρω στις 2-3 και μάλιστα στη δουλεια!! 🤪) ελεγε θυμαμαι να μην ειναι με τα πρωτα πρωινα ουρα και να ειναι μεταξυ 11 το πρωί και 8 το βραδυ και με 2 ώρες αποχή από υγρα (νερό, καφε, κλπ...

οι επαφες σου ηταν πολυ καλες!!! απλα αν οντως η ωορρηξθα ηταν τη 10η ημερα, δεν ξερω αν το βραδυ της 9ης ήταν αρκετά έγκαιρη η επαφη.... (βεβαια εγω μετα απο 15 μηνες προσπαθειας και καμια εμφυτευση δεν ειμαι και ειδικη, απλα εχω καταλαβει οτι θελει 1-2 μερες περιπου πριν την ωορρηξια)

αληθεια ευχομαι αυτη η πρωτη μερα περιοδου να ειναι η αρχη της εγκυμοσυνης σου!!!!🙏❤️❤️🤰

Ναι καταλαβαινω τι εννοείς αλλά δεν έχει σημασία εάν δεν έχεις μείνει ακόμα σημασία έχει που έχεις έρθει σε καλή σύνδεση με το σώμα σου εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω τώρα … νομίζω πως έχεις δίκιο συμφωνώ στο ότι εάν έκανα 10η τοτε έπρεπε να έχω επαφές και 8η και 9η γιατί και εμένα μ έχουν πει δυο μέρες πριν την ίδια μέρα και δυο μέρες μετά … αυτή τη φορά  θα τα ξεκινησω νωρίς τα τεστ και βλέπουμε !

Σκέφτηκα επίσης πως με το να έρχομαι σε επαφή με τον άντρα μου τόσο αργά το βράδυ τύπου 12 η 1 το βράδυ ίσως να είναι ένα ακόμα θέμα … ίσως ξεκινησω και πρωινές επαφές … πάω βέβαια σε ακραίες σκέψεις  χαχαχαχαχ αλλά τουλάχιστον στην γόνιμη θα έρθω και σε πρωινή επαφή να το δοκιμάσω και αυτό … 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

https://www.hometest.gr/el/test-oorixias/20-test-oorixias-5-test-egymosynis-se-tainies

Κοριτσι μου εδω εχει και οδηγιες κατω κατω.. εγω αυτα ειχα χρησιμοποιησει κι εμεινα ικανοποιημενη.😁

Με την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου βρηκες ακρη; για τη ζωνη και το μηλο....

Ωραία τέλεια θα ακολούθως τις οδηγίες αυτές ! Σε ευχαριστω  πολύ !!! 
τους πήρα τηλέφωνο γιατί θα πήγαινε μια φίλη μου που μενει Αθήνα να μ πάρει μήλο και την Αγία ζώνη ! Μου ευχήθηκε η μοναχή με το καλό και μ έδωσε οδηγίες για το πως να πάει η φίλη μου αλλά λόγω της ατυχίας μου έμεινε χωριά δουλειά και έφυγε έκτακτης για ένα νησί για σεζόν ! Θα τους πάρω τηλέφωνο να μου τα στείλουν στους γονείς μου εάν είναι εφικτό  όσο θα είμαι Ελλάδα από τέλη Ιουνίου έως μέσα Ιουλίου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Ναι καταλαβαινω τι εννοείς αλλά δεν έχει σημασία εάν δεν έχεις μείνει ακόμα σημασία έχει που έχεις έρθει σε καλή σύνδεση με το σώμα σου εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω τώρα … νομίζω πως έχεις δίκιο συμφωνώ στο ότι εάν έκανα 10η τοτε έπρεπε να έχω επαφές και 9η γιατί και εμένα μ έχουν πει δυο μέρες πριν την ίδια μέρα και δυο μέρες μετά … αυτή τη φορά  θα τα ξεκινησω νωρίς τα τεστ και βλέπουμε !

Σκέφτηκα επίσης πως με το να έρχομαι σε επαφή με τον άντρα μου τόσο αργά το βράδυ τύπου 12 η 1 το βράδυ ίσως να είναι ένα ακόμα θέμα … ίσως ξεκινησω και πρωινές επαφές … πάω βέβαια σε ακραίες σκέψεις  χαχαχαχαχ αλλά τουλάχιστον στην γόνιμη θα έρθω και σε πρωινή επαφή να το δοκιμάσω και αυτό … 

 

Και εγώ είχα κάνει αυτή την σκέψη με την ώρα χαχαχα δεν ξέρω τι ισχύει ομως γιατί είναι επαφή πάλι!! 
 

την τελευταία φορά που έμεινα κ εγκυος είχα πρωινή κ προγραμμάτιζα κ βραδινή αλλά ήταν που μας πήραν την ότι πέθανε ο παππούς κ δεν είχα επαφή άλλη! Τις προηγούμενες μερες είχα το βράδυ…λόγο δουλειας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είδα που έγραψες για τα τεστ ωορρηξιας, επειδή κ εγώ είχα έτσι σκαμπανεβάσματα για αυτό τα αρχισα όταν καπως σταθεροποιήθηκε τα σταμάτησα! Λοιπόν εγώ τα άρχιζα 8η ημέρα, εγώ επειδή 7 σχολάω τα έκανα απόγευμα όταν πήγαινα σπίτι 7:30 περίπου, άμα ήταν κοντά στο να γίνει θετικό το έπαιρνα στη δουλεια κ το έκανα στο διάλειμμα μου το μεσημέρι δλδ γύρω στις 2:00-2:30-3:00! 
 

στην αρχή μολις δεις το έντονο σου να κανεις κ ένα την επόμενη μερα για να δεις άμα άρχισε να αρνητικοποιειται!
 

παντα να τα κανεις την ίδια ώρα! Ποτέ με πρωινά ουρα!!! 
 

ελπιζω να σε κατατόπισα ❤️❤️
 

Συμφωνω με την @Antonia2 σε όλα!!! Επειδή λες 25 μερες κύκλος καλύτερα να τα ξεκινάς 8η το 7η νομίζω είναι πολύ νωρις κ έτσι κ αλλιως θα είναι αρνητικό 

Ναι θα ξεκινησω ένα μεσημεριανό τεστ και ένα στις 8 απογευματινό για να μπορέσω περίπου να καταλάβω το σώμα μου …. Αυτό το μήνα θα ξεκινησω επαφές αμέσως μετά την περίοδο και βλέπουμε ελπίζω να το πετύχω…. 

Να σου είμαι ειλικρινής πριν κάτι μήνες είχα έντονες γραμμές μεσημεριανή ώρα και πάντα ερχόμουν σε επαφή την ίδια μέρα αλλά αργά το βράδυ …. Προφανώς δεν έβρισκε σπερμα  για αυτό κ δ είχα επιτυχία … μια σκέψη κάνω θα δείξει αυτό το μήνα που θα οργανωθώ …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ είχα κάνει αυτή την σκέψη με την ώρα χαχαχα δεν ξέρω τι ισχύει ομως γιατί είναι επαφή πάλι!! 
 

την τελευταία φορά που έμεινα κ εγκυος είχα πρωινή κ προγραμμάτιζα κ βραδινή αλλά ήταν που μας πήραν την ότι πέθανε ο παππούς κ δεν είχα επαφή άλλη! Τις προηγούμενες μερες είχα το βράδυ…λόγο δουλειας 

Όλα τα έχω σκεφτεί ακόμα και σήμερα που μ ήρθε περίοδος 1 το μεσημέρι λέω θα βρω γόνιμη και θα έρθω σε επαφή πρωί χαχαχαχαχα… γελάω αλλά το φίλο καρδι μας το ξέρει τι τραβάμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

https://www.hometest.gr/el/test-oorixias/20-test-oorixias-5-test-egymosynis-se-tainies

Κοριτσι μου εδω εχει και οδηγιες κατω κατω.. εγω αυτα ειχα χρησιμοποιησει κι εμεινα ικανοποιημενη.😁

Με την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου βρηκες ακρη; για τη ζωνη και το μηλο....

Να τονίσω επίσης πως έκανε ο άντρας μ εξετάσεις σπέρματος τον Φλεβάρη τα αποτελέσματα βγήκαν … αλλά εδώ στην Αγγλία είναι το σύστημα ένα χαλι πραγματικό … τους ψάχνουμε ενάμιση μήνα να βρούμε ραντεβού αλλά μας είπαν θα σας πάρει ο γιατρός τηλέφωνο που εντέλει θα γίνει αύριο ένα μήνα μετά δηλαδή …. Το τηλεφώνημα θα λέει σίγουρα πως κάτι έχουν βρει θα του δώσουν συνταγή με κάποια αγωγή την ποια θα την πάρουμε από το φαρμακειο με όλες τις οδηγίες χρήσεως … εάν όντως αύριο μας πουν πως έχουμε θέμα τότε σκέφτομαι πως θα ενισχύσουμε και αυτό το κομμάτι και να έρθει πιο εύκολα το σποράκι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η SUNY είπε:

Ναι θα ξεκινησω ένα μεσημεριανό τεστ και ένα στις 8 απογευματινό για να μπορέσω περίπου να καταλάβω το σώμα μου …. Αυτό το μήνα θα ξεκινησω επαφές αμέσως μετά την περίοδο και βλέπουμε ελπίζω να το πετύχω…. 

Να σου είμαι ειλικρινής πριν κάτι μήνες είχα έντονες γραμμές μεσημεριανή ώρα και πάντα ερχόμουν σε επαφή την ίδια μέρα αλλά αργά το βράδυ …. Προφανώς δεν έβρισκε σ πέρα για αυτό κ δ είχα επιτυχία … μια σκέψη κάνω θα δείξει αυτό το μήνα που θα οργανωθώ …

Δεν έχει σχέση η ώρα από ότι κατάλαβα ομως μετά από έρευνα στο διαδύκτιο! Η πρωινή επαφή θεωρώ ότι έχει αξία  όταν πιάσεις την ωορρηξία στο τελος της παρά να κανεις πχ το βράδυ, εννοώ πχ βρίσκεις θετικό σήμερα κανεις σεξ σήμερα κ αύριο κ μεθαυριο το μεθαυριο καλύτερα να γίνει πρωί καταλαβες γιατί μέχρι να πας το βράδυ σπίτι κ να εχεις επαφή ισως να μη το προλάβεις… κ μην εχεις κάθε μέρα επαφές από το τελος της περιόδου ως να βρεις θετικό τεστ ωορρηξιας θα κουραστείτε κ ισως πάλι να μην το πετύχετε…εγώ είχα 1-2 επαφές μετά την περίοδο κ μετά ξανά 1 μέρα πριν το θετικό τεστ κ πήγαινα μερα παρά μερα μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Δεν έχει σχέση η ώρα από ότι κατάλαβα ομως μετά από έρευνα στο διαδύκτιο! Η πρωινή επαφή θεωρώ ότι έχει αξία  όταν πιάσεις την ωορρηξία στο τελος της παρά να κανεις πχ το βράδυ, εννοώ πχ βρίσκεις θετικό σήμερα κανεις σεξ σήμερα κ αύριο κ μεθαυριο το μεθαυριο καλύτερα να γίνει πρωί καταλαβες γιατί μέχρι να πας το βράδυ σπίτι κ να εχεις επαφή ισως να μη το προλάβεις… κ μην εχεις κάθε μέρα επαφές από το τελος της περιόδου ως να βρεις θετικό τεστ ωορρηξιας θα κουραστείτε κ ισως πάλι να μην το πετύχετε…εγώ είχα 1-2 επαφές μετά την περίοδο κ μετά ξανά 1 μέρα πριν το θετικό τεστ κ πήγαινα μερα παρά μερα μετά 

Το σκέφτηκα και αυτό …. Γιατί κ αυτός δ είναι ρομπότ λογικό … 

νομιζω συμφωνώ έχει αξία και η πρωινή επαφη … Θα ακολουθήσω αυτή τη συμβουλή ταιριάζει με όσα σκέφτομαι … 

θα ακολουθήσω μετά παρά μέρα όταν έχουμε όρεξη 8η και Ως να βρω θετικό καθημερινά όταν βρω θετικό θα κάνω δυο επαφές και επόμενη βράδυ μεθεπόμενη πρωί και βλέπουμε … μετά τέλος αποχή μόνο όταν θα έχουμε διάθεση χαχαχα

εχει ο θεός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Το σκέφτηκα και αυτό …. Γιατί κ αυτός δ είναι ρομπότ λογικό … 

νομιζω συμφωνώ έχει αξία και η πρωινή επαφη … Θα ακολουθήσω αυτή τη συμβουλή ταιριάζει με όσα σκέφτομαι … 

θα ακολουθήσω μετά παρά μέρα όταν έχουμε όρεξη 8η και Ως να βρω θετικό καθημερινά όταν βρω θετικό θα κάνω δυο επαφές και επόμενη βράδυ μεθεπόμενη πρωί και βλέπουμε … μετά τέλος αποχή μόνο όταν θα έχουμε διάθεση χαχαχα

εχει ο θεός ! 

Όταν βρεις θετικό δεν σημαίνει ότι εχεις ωορρηξία εκείνη την ημέρα σημαίνει ότι επρόκειτο να ξεκινήσει από 12 νομίζω έως 48 ώρες! Όποτε καλύτερα αν θες να εχεις 2 επαφές να εχεις την δεύτερη του θετικού ή την Τρίτη από το θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στον γιατρό για τις 4d.  Εντάξει πεθαίνω δεν μπορείτε να φανταστείτε. 😻😻 Το γατάκι μου. Είχε όλη την ώρα τα χεράκια μπροστά.αυτα τα χέρια δεν τα παίρνει ποτέ χαχαχα. Και κάποια στιγμή αυτος τράνταξε την κοιλιά μου και το κακόμοιρο μάλλον φοβήθηκε και πήρε τα χεράκια. Και εκεί τσουπ πρόλαβε αυτός και την εβγαλε φωτογραφίες..την ντίβα μου.χαχαχααχ 🤣♥️ 

Όλα καλά είναι. Και έχω επιτέλους και καθαρή φωτογραφία να μου φύγει ο καημός. Χαχαχα

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό για τις 4d.  Εντάξει πεθαίνω δεν μπορείτε να φανταστείτε. 😻😻 Το γατάκι μου. Είχε όλη την ώρα τα χεράκια μπροστά.αυτα τα χέρια δεν τα παίρνει ποτέ χαχαχα. Και κάποια στιγμή αυτος τράνταξε την κοιλιά μου και το κακόμοιρο μάλλον φοβήθηκε και πήρε τα χεράκια. Και εκεί τσουπ πρόλαβε αυτός και την εβγαλε φωτογραφίες..την ντίβα μου.χαχαχααχ 🤣♥️ 

Όλα καλά είναι. Και έχω επιτέλους και καθαρή φωτογραφία να μου φύγει ο καημός. Χαχαχα

 

 

Χαχαχαχα δεν της αρέσουν οι φωτό μάλλον της ντίβας σου ❤️❤️❤️❤️ Μπράβο βρε κορίτσι μου ακούγεσαι πολύ χαρούμενη!!! Πήρες κ τις φωτό ειδες κ το μωρό ξανά ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜαρίαΔημήτρηςεχτές συγχυσαν εσένα από το ΙΚΑ σήμερα εμένα. Πρωί πρωί με πήραν να μου ακυρώσουν άδειες δύο μηνών και ότι θα τις περάσουν άνευ αποδοχών διότι η ιατρική γνωμάτευση είναι από ιδιώτη γιατρό και όχι από δημόσιο νοσοκομείο!!! Αγχώθηκα, έκλαιγα και άρχισε να πονάει η κοιλιά μου. Σε σκεφτηκα και πραγματικά συγγνώμη, όχι απλά φώναζα σήμερα αλλά άκρη δεν έβγαλα και άρχισα να κλαίω κιόλας. 

Τώρα διάβασα για τον σύζυγο, κάτσε στη μαμά σου γιατί εγώ που δεν τον έδιωξα το κόλλησα. Έχω 5 μέρες μπούκωμα τίποτα άλλο αλλά εντάξει δεν είναι έξυπνο να το περάσετε μαζί όπως έκανα εγώ. Υπομονή και περνάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όταν βρεις θετικό δεν σημαίνει ότι εχεις ωορρηξία εκείνη την ημέρα σημαίνει ότι επρόκειτο να ξεκινήσει από 12 νομίζω έως 48 ώρες! Όποτε καλύτερα αν θες να εχεις 2 επαφές να εχεις την δεύτερη του θετικού ή την Τρίτη από το θετικό 

Οκ τώρα κατάλαβα ναι ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν δεν είχα εσάς και τη μαμά μου αυτή η εγκυμοσύνη θα ήταν φοβερά δύσκολη, μόνο που μοιραζόμαστε τα προβλήματα μας και βλέπουμε πόσο κοινά είναι τελικά είναι σκέτη ψυχοθεραπεία. Άσε που από εσάς έμαθα για τα τεστ ωορρηξιας και πιάσαμε το σποράκι μας. Σας ευχαριστώ ολόψυχα όλες και ας μην σας ξέρω δια ζώσης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια αν δεν είχα εσάς και τη μαμά μου αυτή η εγκυμοσύνη θα ήταν φοβερά δύσκολη, μόνο που μοιραζόμαστε τα προβλήματα μας και βλέπουμε πόσο κοινά είναι τελικά είναι σκέτη ψυχοθεραπεία. Άσε που από εσάς έμαθα για τα τεστ ωορρηξιας και πιάσαμε το σποράκι μας. Σας ευχαριστώ ολόψυχα όλες και ας μην σας ξέρω δια ζώσης. 

Τι όμορφα λόγια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια αν δεν είχα εσάς και τη μαμά μου αυτή η εγκυμοσύνη θα ήταν φοβερά δύσκολη, μόνο που μοιραζόμαστε τα προβλήματα μας και βλέπουμε πόσο κοινά είναι τελικά είναι σκέτη ψυχοθεραπεία. Άσε που από εσάς έμαθα για τα τεστ ωορρηξιας και πιάσαμε το σποράκι μας. Σας ευχαριστώ ολόψυχα όλες και ας μην σας ξέρω δια ζώσης. 

Και εμένα η παρέα σας είναι πολύτιμη, με στήριξαν πολύ  εκεί που πήγα να πέσω... Ευχομαι να βιώνουμε ευχάριστα όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Είχα ένα άγχος μέχρι να γράψεις λες και ήμουν εγώ έγκυος 😂😘😘😘😘 τελειαααααααααααααααααααααααααααααααα😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😇😇😇😇😀😀😀😀😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είχα ένα άγχος μέχρι να γράψεις λες και ήμουν εγώ έγκυος 😂😘😘😘😘 τελειαααααααααααααααααααααααααααααααα😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😇😇😇😇😀😀😀😀😀😀😀

Θα είσαι και εσύ σύντομα και θα αγχωνομαστε μαζί 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Μπράβο Νάντια μου χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα!!!!! Θα πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Σε λίγο καιρό θα έχετε το μωράκι σας αγκαλιά ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Άντε μπράβο όλα καλά έχουμε 3 μέρες διάφορα 😆😆😆 πότε σου είπε να ξανά πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια τελειωσα απο την γιατρό.. ακουσαμε καρδούλα και το μωρο εινσι μια χαρά..  ειμαι 7+4 εβδ .. η γιατρός μόνο που δεν τσιριξε.. φώναζε συγχαρητήρια 

Άντε κορίτσι μου όλα καλά. Να ηρεμήσεις κ εσύ σιγά σιγά. Καλό υπόλοιπο όμορφη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...