Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλήμερα κορίτσια, πως είστε? Εγώ ξύπνησα με πολύ πονοκέφαλο και τρομερη ζαλάδα και δεν θέλω να πιω ντεπον αλλά δεν νομίζω να το αποφύγω.

@Nandia- καλή επιτυχία σήμερα!! Τι ώρα έχεις ραντεβού? Περιμένουμε τα νέα σου.

Καλημέρα.. σε ευχαριστώ πολύ.. 6:15 έχω ραντεβού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλήμερα κορίτσια, πως είστε? Εγώ ξύπνησα με πολύ πονοκέφαλο και τρομερη ζαλάδα και δεν θέλω να πιω ντεπον αλλά δεν νομίζω να το αποφύγω.

@Nandia- καλή επιτυχία σήμερα!! Τι ώρα έχεις ραντεβού? Περιμένουμε τα νέα σου.

Κορίτσι μου μπορείς να πάρεις άφοβα ντεπόν. 2 κιόλας μαζί ανά 8 ώρες ή ένα αναβράζον. Κρίμα να ταλαιπωρείσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλο λέω δεν θα αγχώνομαι αλλά τα γεγονότα δεν με αφήνουν. Εδώ και δύο βδομάδες κοιμάμαι στην μαμά μου για να μην κουράζομαι και έρχεται ο άντρας μου και τρώει. Σήμερα πήγα σπίτι να πάρω κάτι και λέω στον άντρα μου επειδή είχε κάτι δέκατα και πόνους στα κόκκαλα έλα να σου κάνω ένα ραπιντ που πήρα από το φαρμακείο και βγήκε θετικό.  Εξαφανίστηκα σαν τον Κόπερφιλντ από το σπίτι. Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να μην αγχώνομαι λογικά δεν θα έχω κολλήσει και να κάνω σε τρεις τέσσερις μέρες και εγώ ραπιντ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια όλο λέω δεν θα αγχώνομαι αλλά τα γεγονότα δεν με αφήνουν. Εδώ και δύο βδομάδες κοιμάμαι στην μαμά μου για να μην κουράζομαι και έρχεται ο άντρας μου και τρώει. Σήμερα πήγα σπίτι να πάρω κάτι και λέω στον άντρα μου επειδή είχε κάτι δέκατα και πόνους στα κόκκαλα έλα να σου κάνω ένα ραπιντ που πήρα από το φαρμακείο και βγήκε θετικό.  Εξαφανίστηκα σαν τον Κόπερφιλντ από το σπίτι. Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να μην αγχώνομαι λογικά δεν θα έχω κολλήσει και να κάνω σε τρεις τέσσερις μέρες και εγώ ραπιντ.

Μην αγχώνεσαι!!! Κ το χειρότερο σενάριο να έγινε που δε πιστεύω αφού δεν είστε μαζί, δεν είναι κάτι πλέον ο κορονοιος τον αντιμετωπίζουμε σαν όλους τους άλλους ιούς!! Ψυχραιμία κ κανε τα τεστ σου!! Δεν θα κόλλησες ομως μην αγχώνεσαι ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Τι έγινε πήγες για υπέροχο άκουσες καρδούλα 

Καλή επιτυχία για σήμερα τώρα θα ακούγεται η καρδούλα θα πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. σε ευχαριστώ πολύ.. 6:15 έχω ραντεβού 

Ανυπομονουμε για τα νεα σου Ναντια μου!!!!! 😍😍😍😍 ολα θα ειναι τελεια!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. όχι σήμερα το απόγευμα θα πάω και ο Θεός βοηθος

 

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️ μακάρι σήμερα να είναι όλα κσλα ... όλοι μου λένε κόρη θα είναι.. στο τέλος θα το πιστέψω και τελικά είναι αγόρι θα μας κακοφανει ολους🤣🤣🤣

Τα χρόνια του κοβιτ εγω δεν τα υπολογίζω.. δεν ζούσαμε.. αρα είμαι 36χρ🤣🤣🤣🤣

Θα είστε σιγουρα 3ς στον γάμο..  δεν θα αργήσει το σπορακι σας.. θα βρει τον δρομο❤️❤️❤️❤️

κι εγω τα ιδια λεω!!! -2 χρονια και στην ηλικια!! ετσι κι αλλιως μπουμπουκια ειμαστε!!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια όλο λέω δεν θα αγχώνομαι αλλά τα γεγονότα δεν με αφήνουν. Εδώ και δύο βδομάδες κοιμάμαι στην μαμά μου για να μην κουράζομαι και έρχεται ο άντρας μου και τρώει. Σήμερα πήγα σπίτι να πάρω κάτι και λέω στον άντρα μου επειδή είχε κάτι δέκατα και πόνους στα κόκκαλα έλα να σου κάνω ένα ραπιντ που πήρα από το φαρμακείο και βγήκε θετικό.  Εξαφανίστηκα σαν τον Κόπερφιλντ από το σπίτι. Μίλησα με το γιατρό και μου είπε να μην αγχώνομαι λογικά δεν θα έχω κολλήσει και να κάνω σε τρεις τέσσερις μέρες και εγώ ραπιντ.

μαρια μου να μην αγχωνεσαι γτ δεν σου κανει καλο στην κατασταση σου. θα μου πεις, ευκολο ειναι;;; οχι! αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει... ευχομαι να μην εχεις κολλησει!!!🙏🙏 αλλα και να κόλλησες, μην τα βλεπεις μαυρα... η νυφη μου που κολλησε και το περασε ζορικα, ηταν 4-5 εβδομαδων και ανεμβολιαστη! τωρα εχουμε τη μπεμπα στην αγκαλια μας και υγιεστατη!!!!😍❤️

μεσα σε ολο αυτο, προσπαθησε να προστατεψεις και τη μητερα σου γτ δεν ξερω τι ηλικια εχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2022 at 9:07 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Εvaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Μarakiii:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ👶
 

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 29/05/22 👶Y

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:30/09

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

 👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hopmumtobe:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Raf123:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Skorpina78 : ΘΕΤΙΚΟ👶

Nandia: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Stemi:ΘΕΤΙΚΟ 👶e                            elk:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:28/08/23 

Xristina_B :ΘΕΤΙΚΟ 👶                                  ΜαρίαΔημήτρης:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Κορίτσια πόσα θετικά ;;;;;;  🤷🤷☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️😧

Μπράβος μας λοιπόν !!!!!!! Είμαστε πολύ καλές εδώ στην ομάδα !!!!!

Άντε να έρχονται κ άλλα θετικά !!!! 

Εγώ συνεχίζω ξάπλα κορίτσια, 29 εβδομάδων σήμερα 🤞 σε μια βδομάδα είναι να με δει ο γιατρός αλλά άλλες μέρες είμαι καλά άλλες όχι... Παίρνω κ τοκολυτικα κ από όλα.... Τώρα πια καταλααβινω τις συσπάσεις.... Αλλά πιστεύω σχετίζονται πολύ κ με το έντερο κ με την κίνηση των μωρών....

Κάνω το σταυρό μου να φτάσω 32 κ ιδανικά 34 🙏 τίποτα αλλο δεν σκέφτομαι.... Να φτάσω τουλάχιστον εκεί να πάρουν βάρος. Πριν μια βδομάδα ήταν 1120γρ ο μπέμπης κ 1150 η μπέμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μαρια μου να μην αγχωνεσαι γτ δεν σου κανει καλο στην κατασταση σου. θα μου πεις, ευκολο ειναι;;; οχι! αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει... ευχομαι να μην εχεις κολλησει!!!🙏🙏 αλλα και να κόλλησες, μην τα βλεπεις μαυρα... η νυφη μου που κολλησε και το περασε ζορικα, ηταν 4-5 εβδομαδων και ανεμβολιαστη! τωρα εχουμε τη μπεμπα στην αγκαλια μας και υγιεστατη!!!!😍❤️

μεσα σε ολο αυτο, προσπαθησε να προστατεψεις και τη μητερα σου γτ δεν ξερω τι ηλικια εχει....

@ΜαρίαΔημήτρηςκορίτσι μου μην ανησυχείς και εγώ πέρασα αν θυμάσαι όσο ήμουνα έγκυος. Για την ακρίβεια όταν ήμουνα περίπου 8 εβδομάδων ή 10 δεν θυμάμαι κόλλησε ο άντρας μου και εξαφανίστηκα και εγώ σκέψου το μεσημέρι φιλιόμασταν και αγκαλιαζόμαστε αν και το βράδυ γύρισε από τη δουλειά και μου λεγε ότι νιώθω κομμένος και του λέω για πλάκα κάτσε μακριά και κάνε και ένα self και μου λέει άσε θα πάω θα κάνω μπάνιο πρώτα και μετά του λέω βρε κανένα σελ τεστ και βγαίνει θετικό και είχα πάρει το γιατρό μέσα στον πανικό εν τέλει δεν κόλλησα εξαφανίστηκα και εγώ πήγα στη μητέρα μου και δεν κόλλησα...... Πέρασε ο καιρός λοιπόν και η κοντά στην 25η Μαρτίου κόλλησε από κάπου που δεν γνωρίζω και όχι απλά κόλλησα αλλά εγώ κόλλησα και όλα τα παιδιά που είχα στη δουλειά συν το προσωπικό συν τους συναδέλφους και το πέρασα άσχημα με 39 πυρετό και πυρετικούς σπασμούς βέβαια μου κράτησε είναι εικοσιτετράωρο πήρε τόσο έντονος αλλά okay δεν ήταν κάτι έντονα μην ανησυχείς και μη στεναχωριέσαι και να έχεις κολλήσει δεν συμβαίνει τίποτα πόσο εβδομάδων είσαι τώρα; 

Χθες βγήκε θετική και η φίλη μου μία μέρα έκανε δέκατα και της έπεσε μην ανησυχείς Δεν χρειάζεται πανικός και να έχεις κολλήσει δεν θα είναι κάτι άντε να κάνεις λίγο δέκατα θα πάρεις και το γιατρό σου θα σε συμβουλέψει αν θες σου λέω και εγώ την πήρα τη επιτρεπόταν στην εγκυμοσύνη και όλα καλά θα πάνε μην το βάζεις στο μυαλό σου και μην τρώγεσαι χαλάρωσε και θα δεις αν είσαι θετική άλλωστε ο γιος κολλάει όταν ο άλλος τον έχει 100% θετικό όταν είναι στο τέρμα . Εμένα τότε ο άντρας μου έκανε self test και βγαίνανε κατακόκκινες οι γραμμές για αυτό είχα πανικοβληθεί και μετά που κόλλησα εγώ εκείνος δεν κόλλησε δεύτερη φορα.

Υπομονη 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xristina_B είπε:

Καλή επιτυχία για σήμερα τώρα θα ακούγεται η καρδούλα θα πάνε όλα καλά 

Μακάρι νσ ακούγεται.. ουφφ εχω πολλη αγχος

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ανυπομονουμε για τα νεα σου Ναντια μου!!!!! 😍😍😍😍 ολα θα ειναι τελεια!!!😉

Μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 κορίτσι μου με το καλό να πάρεις αγκαλιά τον μπέμπη και την μπεμπούλα σου ❤️❤️❤️ Η Παναγία μαζι σου να σας προσέχει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πόσα θετικά ;;;;;;  🤷🤷☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️😧

Μπράβος μας λοιπόν !!!!!!! Είμαστε πολύ καλές εδώ στην ομάδα !!!!!

Άντε να έρχονται κ άλλα θετικά !!!! 

Εγώ συνεχίζω ξάπλα κορίτσια, 29 εβδομάδων σήμερα 🤞 σε μια βδομάδα είναι να με δει ο γιατρός αλλά άλλες μέρες είμαι καλά άλλες όχι... Παίρνω κ τοκολυτικα κ από όλα.... Τώρα πια καταλααβινω τις συσπάσεις.... Αλλά πιστεύω σχετίζονται πολύ κ με το έντερο κ με την κίνηση των μωρών....

Κάνω το σταυρό μου να φτάσω 32 κ ιδανικά 34 🙏 τίποτα αλλο δεν σκέφτομαι.... Να φτάσω τουλάχιστον εκεί να πάρουν βάρος. Πριν μια βδομάδα ήταν 1120γρ ο μπέμπης κ 1150 η μπέμπα!

αχ μωρε τα κουτσουνακια!!! ποσο μικρουλικα ειναι!!! εισαι ξαπλα στο σπιτι η ακομα στο νοσοκομειο;;

Ευχομαι Μιμη μου να πανε ολα καλα και να παρεις οσο διαστημα χρειαζεται για να ειναι καλα τα μωρακια σας κι εσυ φυσικα!!!! ❤️ θετικη σκεψη και υπομονη!!!! 😃😃💕💞💖👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πάλι και αυτό το μήνα η περίοδος ήρθε 25η ημέρα …. Λέτε να άλλαξε ο κύκλος μου μετά την επέμβαση ; Αλλά την επέμβαση την έκανα τέλη Φλεβάρη και Μάρτιο Απρίλιο η περίοδος μ ήρθε όπως πάντα 28η ημέρα αλλά Μάιο και Ιούνιο 25η τι να πω ποια … πάντως γόνιμη με έδειξε το προγραμμα 10η ημέρα εγώ επαφές ξεκίνησα από 9η έως 15η τζίφος όμως… τι να πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μου πάλι και αυτό το μήνα η περίοδος ήρθε 25η ημέρα …. Λέτε να άλλαξε ο κύκλος μου μετά την επέμβαση ; Αλλά την επέμβαση την έκανα τέλη Φλεβάρη και Μάρτιο Απρίλιο η περίοδος μ ήρθε όπως πάντα 28η ημέρα αλλά Μάιο και Ιούνιο 25η τι να πω ποια … πάντως γόνιμη με έδειξε το προγραμμα 10η ημέρα εγώ επαφές ξεκίνησα από 9η έως 15η τζίφος όμως… τι να πω 

Κ εγώ το τελευταίο καιρό είχα 25-26 μερες! Κ μάλλον ο τελευταίος μ κύκλος θα ήταν 26 μερες… Συμβαίνει να εχεις πάνω κάτω…μην πτοείσαι θα έρθει το θαυματακι σου!!! ❤️❤️❤️❤️ Συνέχισε τις προσπάθειες κ να είσαι θετική!! Εν έτη 2022 κανεις δεν έμεινε χωρις μωράκι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πόσα θετικά ;;;;;;  🤷🤷☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️😧

Μπράβος μας λοιπόν !!!!!!! Είμαστε πολύ καλές εδώ στην ομάδα !!!!!

Άντε να έρχονται κ άλλα θετικά !!!! 

Εγώ συνεχίζω ξάπλα κορίτσια, 29 εβδομάδων σήμερα 🤞 σε μια βδομάδα είναι να με δει ο γιατρός αλλά άλλες μέρες είμαι καλά άλλες όχι... Παίρνω κ τοκολυτικα κ από όλα.... Τώρα πια καταλααβινω τις συσπάσεις.... Αλλά πιστεύω σχετίζονται πολύ κ με το έντερο κ με την κίνηση των μωρών....

Κάνω το σταυρό μου να φτάσω 32 κ ιδανικά 34 🙏 τίποτα αλλο δεν σκέφτομαι.... Να φτάσω τουλάχιστον εκεί να πάρουν βάρος. Πριν μια βδομάδα ήταν 1120γρ ο μπέμπης κ 1150 η μπέμπα!

Κοριτσάκι μου χαίρομαι που σε ακούω!!! ❤️❤️❤️ Υπομονή κ επιμονή τα μωράκια σου θα σε ακούσουν και θα πάνε κ παρά πέρα από τον στόχο σας!! Να τους μιλάς 💙💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. σε ευχαριστώ πολύ.. 6:15 έχω ραντεβού 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!!!!!!! Περιμενουμε νεα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια μου πάλι και αυτό το μήνα η περίοδος ήρθε 25η ημέρα …. Λέτε να άλλαξε ο κύκλος μου μετά την επέμβαση ; Αλλά την επέμβαση την έκανα τέλη Φλεβάρη και Μάρτιο Απρίλιο η περίοδος μ ήρθε όπως πάντα 28η ημέρα αλλά Μάιο και Ιούνιο 25η τι να πω ποια … πάντως γόνιμη με έδειξε το προγραμμα 10η ημέρα εγώ επαφές ξεκίνησα από 9η έως 15η τζίφος όμως… τι να πω 

κοριτσι μου οταν λες προγραμμα εννοεις την εφαρμογη στο κινητο;;; γτ εμενα με δειχνει για ωορρηξια την 15η ημερα και ειχα θετικα τεστ ωορρηξιας (ταινιες) τη 12η ημερα.. που σημαινει 13η αντε 14η ημερα ειχα ωορρηξια.. και νομιζω ειναι καλυτερα να εχεις 2 ημερες πριν την ωορρηξια επαφες.. δλδ αν ειχες ωορρηξια τη 10η ημερα καλο ειναι να ξεκινας απο την 8η.... εχεις κανει ποτε τεστ ωορρηξιας να τσεκαρεις τις γονιμες;;

ευχομαι αυτη η περιοδος να ειναι η τελευταια και αρχες ιουλιου να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!🙏🙏❤️❤️❤️🤰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου οταν λες προγραμμα εννοεις την εφαρμογη στο κινητο;;; γτ εμενα με δειχνει για ωορρηξια την 15η ημερα και ειχα θετικα τεστ ωορρηξιας (ταινιες) τη 12η ημερα.. που σημαινει 13η αντε 14η ημερα ειχα ωορρηξια.. και νομιζω ειναι καλυτερα να εχεις 2 ημερες πριν την ωορρηξια επαφες.. δλδ αν ειχες ωορρηξια τη 10η ημερα καλο ειναι να ξεκινας απο την 8η.... εχεις κανει ποτε τεστ ωορρηξιας να τσεκαρεις τις γονιμες;;

ευχομαι αυτη η περιοδος να ειναι η τελευταια και αρχες ιουλιου να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!🙏🙏❤️❤️❤️🤰🤞

Τα χρησιμοποιούσα εντατικά τα σταμάτησα δυο μήνες τώρα τα ξεκίνησα πάλι με προτροπή της γυναικολόγου μου να βρίσκω ωορρηξία .. και η αλήθεια είναι δεν μ βγήκε η γραμμή πολύ έντονη όταν τα ξεκίνησα την 11η ημέρα και την 12 πάλι ήταν η γραμμή το ίδιο αχνη και έτσι τα παράτησα λέω ότι βρέξει ας κατεβάσει  …. Όποτε δεδομένου του κύκλου έκανα ωορρηξία κάπου 10η … επαφές είχα από 9η βράδυ έως 12 βράδυ μετά 14η και 16η… άρα πρέπει να τα πάρω τα τεστ ωορρηξίας πιο ζεστά γιατί βλέπω ότι μήνα με μήνα έχω απόκλιση  ωορρηξίας …

Άρα ποτε λες εσυ να ξεκινησω τα τεστ ωορρηξίας ; Τι ώρα το πρωί και τι ώρα το απόγευμα;  αν και εγώ δουλεύω απογευματινή σχολάω 10 το βράδυ ώρα Αγγλίας … 

*ναι την εφαρμογή του κινητού εννοώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ το τελευταίο καιρό είχα 25-26 μερες! Κ μάλλον ο τελευταίος μ κύκλος θα ήταν 26 μερες… Συμβαίνει να εχεις πάνω κάτω…μην πτοείσαι θα έρθει το θαυματακι σου!!! ❤️❤️❤️❤️ Συνέχισε τις προσπάθειες κ να είσαι θετική!! Εν έτη 2022 κανεις δεν έμεινε χωρις μωράκι ❤️❤️❤️

Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο αισιόδοξη μπορώ … ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πόσα θετικά ;;;;;;  🤷🤷☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️😧

Μπράβος μας λοιπόν !!!!!!! Είμαστε πολύ καλές εδώ στην ομάδα !!!!!

Άντε να έρχονται κ άλλα θετικά !!!! 

Εγώ συνεχίζω ξάπλα κορίτσια, 29 εβδομάδων σήμερα 🤞 σε μια βδομάδα είναι να με δει ο γιατρός αλλά άλλες μέρες είμαι καλά άλλες όχι... Παίρνω κ τοκολυτικα κ από όλα.... Τώρα πια καταλααβινω τις συσπάσεις.... Αλλά πιστεύω σχετίζονται πολύ κ με το έντερο κ με την κίνηση των μωρών....

Κάνω το σταυρό μου να φτάσω 32 κ ιδανικά 34 🙏 τίποτα αλλο δεν σκέφτομαι.... Να φτάσω τουλάχιστον εκεί να πάρουν βάρος. Πριν μια βδομάδα ήταν 1120γρ ο μπέμπης κ 1150 η μπέμπα!

Εγώ είχα συσπάσεις στην πρώτη εγκυμοσύνη και όταν ήμουν 20 εβδομάδες είχα νοσηλευτή και στο νοσοκομείο καθόμουνα όλη μέρα ξαπλωμένη κανείς δεν το περίμενε ότι θα πάω  μέχρι στον μήνα  μου και τελικά όταν πήγα να γεννήσω δεν έβγαινε με είχαν κατά σχίσει έκανα ένα μήνα για να σηκωθώ και να πω ότι δεν πονάω κάνε υπομονή και θα πάνε όλα καλά είναι και ποιο γιατί έχεις δίδυμα αλλά μπορεί να πας και πολύ ποιο πάνω από 32 απλός μόνο ξεκούραση 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Τα χρησιμοποιούσα εντατικά τα σταμάτησα δυο μήνες τώρα τα ξεκίνησα πάλι με προτροπή της γυναικολόγου μου να βρίσκω ωορρηξία .. και η αλήθεια είναι δεν μ βγήκε η γραμμή πολύ έντονη όταν τα ξεκίνησα την 11η ημέρα και την 12 πάλι ήταν η γραμμή το ίδιο αχνη και έτσι τα παράτησα λέω ότι βρέξει ας κατεβάσει  …. Όποτε δεδομένου του κύκλου έκανα ωορρηξία κάπου 10η … επαφές είχα από 9η βράδυ έως 12 βράδυ μετά 14η και 16η… άρα πρέπει να τα πάρω τα τεστ ωορρηξίας πιο ζεστά γιατί βλέπω ότι μήνα με μήνα έχω απόκλιση  ωορρηξίας …

Άρα ποτε λες εσυ να ξεκινησω τα τεστ ωορρηξίας ; Τι ώρα το πρωί και τι ώρα το απόγευμα;  αν και εγώ δουλεύω απογευματινή σχολάω 10 το βράδυ ώρα Αγγλίας … 

*ναι την εφαρμογή του κινητού εννοώ 

τα τεστακια εχουν οδηγιες αναλογα τον κυκλο ποτε να τα ξεκινας.. δεν θελω να το παιξω εξυπνη απλα επειδη εγω χω κυκλο 28 ημερων δεν θελω να σε παραπληροφορησω...❤️ εμενα πχ μου ελεγε να τα ξεκινησω απο 11η ημερα του κυκλου και για να ειμαι σιγουρη τα ξεκινησα 10η 🤣.. ε και την 12η ημερα ειχα πολυ εντονη γραμμη.. εγω να σου πω την αληθεια εκανα συνηθως ενα την ημερα. δεν θυμαμαι να εκανα 2 την ημερα.... και το εκανα μεσημεριανες ωρες.. (γύρω στις 2-3 και μάλιστα στη δουλεια!! 🤪) ελεγε θυμαμαι να μην ειναι με τα πρωτα πρωινα ουρα και να ειναι μεταξυ 11 το πρωί και 8 το βραδυ και με 2 ώρες αποχή από υγρα (νερό, καφε, κλπ...

οι επαφες σου ηταν πολυ καλες!!! απλα αν οντως η ωορρηξθα ηταν τη 10η ημερα, δεν ξερω αν το βραδυ της 9ης ήταν αρκετά έγκαιρη η επαφη.... (βεβαια εγω μετα απο 15 μηνες προσπαθειας και καμια εμφυτευση δεν ειμαι και ειδικη, απλα εχω καταλαβει οτι θελει 1-2 μερες περιπου πριν την ωορρηξια)

αληθεια ευχομαι αυτη η πρωτη μερα περιοδου να ειναι η αρχη της εγκυμοσυνης σου!!!!🙏❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο αισιόδοξη μπορώ … ❤️❤️❤️❤️

Είδα που έγραψες για τα τεστ ωορρηξιας, επειδή κ εγώ είχα έτσι σκαμπανεβάσματα για αυτό τα αρχισα όταν καπως σταθεροποιήθηκε τα σταμάτησα! Λοιπόν εγώ τα άρχιζα 8η ημέρα, εγώ επειδή 7 σχολάω τα έκανα απόγευμα όταν πήγαινα σπίτι 7:30 περίπου, άμα ήταν κοντά στο να γίνει θετικό το έπαιρνα στη δουλεια κ το έκανα στο διάλειμμα μου το μεσημέρι δλδ γύρω στις 2:00-2:30-3:00! 
 

στην αρχή μολις δεις το έντονο σου να κανεις κ ένα την επόμενη μερα για να δεις άμα άρχισε να αρνητικοποιειται!
 

παντα να τα κανεις την ίδια ώρα! Ποτέ με πρωινά ουρα!!! 
 

ελπιζω να σε κατατόπισα ❤️❤️
 

Συμφωνω με την @Antonia2 σε όλα!!! Επειδή λες 25 μερες κύκλος καλύτερα να τα ξεκινάς 8η το 7η νομίζω είναι πολύ νωρις κ έτσι κ αλλιως θα είναι αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...