Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Φτου σου κοπελαρα μου!!!

Κοριτσια μου @Raf123και @Nandia- θελετε τον ιουνιο να σας φερω μηλο της αγιας ειρηνης;; να προσεχει το εμβρυακι σου ραφαελα μου κ εσενα ναντια να σε βοηθησει η να προσεχει το σπορακι στην κοιλια!! Μεχρι τοτε θα χεις μεινει εγκυος!!! Το πιστευω!!!!❤🤰🤰

Καλημέρα Αντωνία μου ❤️❤️ Ποσό γλυκιά είσαι!! Εγώ θα το ήθελα πολύ 🥰🥰🥰

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Και που είσαι ακόμα!!!!! Η πεθερά μου δεν αναφέρει καν φαγητά μπροστά σε έγκυο γιατί αν το ακούσει ίσως πιο μετά να το "ζηλέψει" και που να το βρει! 🤣

Χαχαχαχα ωχ τι έχω να τραβήξω με τις γιαγιάδες κυρίως γιατί εντάξει η μαμα μου κ η πεθερά μου δεν είναι έτσι χαχα 

πως είσαι εσυ;  Έφυγε ο άντρας σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

 

 

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

Αχ τι ωραία τι όμορφα!!! Μπράβο υπερπαραγωγή!!! Οι πιο πολλοί ήθελαν αγοράκι χαχα!! Τους άρεσε η έκπληξη;; 
 

αυτο σημαίνει αγάπη αυτό που νιωθεις!! Κ εγώ μολις το είδα το αγάπησα χωρις καν να είναι ένα μωρό αλλά να είναι ένα σποράκι τόσο δα μικρό!! 
 

νομιζω να βάλεις πάνα για να μην κατουρηθείς πάνω σου με την πρώτη κλωτσιά χαχαχαχα

υγ αυτό με το χάρτη που το βρήκατε;; Εινα τελειο θελουμε κ εμεις να πάρουμε κάτι παρόμοιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!! 
σημερα θα πάω να ακούσω την καρδούλα το μεσημέρι στις 12:30 και είμαι ήδη αγχωμένη!! Ελπίζω όλα να είναι καλά εκεί μέσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! 
σημερα θα πάω να ακούσω την καρδούλα το μεσημέρι στις 12:30 και είμαι ήδη αγχωμένη!! Ελπίζω όλα να είναι καλά εκεί μέσα 

τελεια θα ειναι.. θα εγινε ολοκληρος αντρας ηδη χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ τι ωραία τι όμορφα!!! Μπράβο υπερπαραγωγή!!! Οι πιο πολλοί ήθελαν αγοράκι χαχα!! Τους άρεσε η έκπληξη;; 
 

αυτο σημαίνει αγάπη αυτό που νιωθεις!! Κ εγώ μολις το είδα το αγάπησα χωρις καν να είναι ένα μωρό αλλά να είναι ένα σποράκι τόσο δα μικρό!! 
 

νομιζω να βάλεις πάνα για να μην κατουρηθείς πάνω σου με την πρώτη κλωτσιά χαχαχαχα

υγ αυτό με το χάρτη που το βρήκατε;; Εινα τελειο θελουμε κ εμεις να πάρουμε κάτι παρόμοιο 

Σου εύχομαι σήμερα καλή επιτυχία και να μας στείλεις να μας πεις πως ένιωσες μόλις ακούσεις την καρδούλα .. Είναι τέλειο ❣️❣️

Κοίτα είχα 30 άτομα και περίπου μισοί μισοί πονταρανε 🤣 χαρήκανα βέβαια όλοι. Ήταν πολύ ωραίο το πάρτυ.

Τον πίνακα τον πήραμε black friday( για ποιο οικονομικά) από το my eikona.  Να σου πω είναι πολύ ωραίος εμείς βάζουμε τα ταξίδια μας όλα. Αλλά αν ξανά έπαιρνα ίσως δεν τον έπαιρνα γκρι για να διακρίνονται λίγο καλύτερα οι χώρες. Κατά τα άλλα τελειος ( εγώ σκέψου τώρα βάζω πινέζες με σημαία για να καταλαβαίνουν αλλά εντάξει να ρωτάνε και από την φωτογραφία που βλέπουν) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 @babyblue94 κοριτσια μου αυτες οι στιγμες ειναι οι πιο τις υπεροχες στιγμες που ζει μια γυναικα και θα μεινουν χαραγμενες στο μυαλο και την καρδια σας.. εγω ειμουν εγκυος πριν 14 χρονια τον μεγαλο και ακομα θυμαμαι τους υπερηχους και την εγκυμοσυνη ... το ιδιο και με τον μικρο που περασαν 9 χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα νομίζω δεν θα ξανά πάω στη γιαγιά μου! Όποτε πάω κάτι μαγειρεύει χαχαχαχα

 

Κοριτσάκι μου εγώ δεν ξέρω λεπτομέρειες για αυτό που σου συνεβει, αλλά θα σου πω να εχεις πίστη να είσαι αισιόδοξη να ξεκουράζεσαι όσο πιο πολύ μπορείς και να ακους το γιατρο! Έχει ξανά τύχει οπως ειδες πολλες φορες!! Να είσαι αισιόδοξη και να ξεκουράζεσαι!! ❤️❤️❤️

να τρως λιγο για να μην βγαλει σημαδι το μωρο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου. Σήμερα έκανα το genderreveal . Ήταν όλα τέλεια τα είχα φτιάξει όλα πολύ όμορφα. Κουράστηκα αλλά άξιζε τον κόπο θα το θυμάμαι για πάντα. Τους είχα βάλει κιόλας να στοιχιματισουν και οι χαμένοι θα έχαναν 5€. Είχε πολύ πλάκα. 

Όλοι πήρανε χαρά. Εντάξει κάποιοι ήθελα αγοράκι αλλά τι να κάνουμε 😝

Το κοριτσάκι μου έχω αρχίσει να το νιώθω σαν κάτι να κουνιέται πολύ απαλά κάτω από τον αφαλό. Όταν ξαπλώνω το βράδυ και μενω ακίνητη το καταλαβαίνω. Είναι υπέροχο. Που να φάω και την πρώτη κλωτσιά. Θα κατουρηθω τελείως. 

Είμαι απίστευτα χαρούμενη. Δεν μπορώ να περιγράψω πως νιώθαμε με τον άντρα μου. Δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα. 😍😍 Ρε εσείς το λατρεύω πριν καν το γνωρίσω. Είναι απίστευτο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά🤗

 

 

IMG_20220503_003015.jpg

IMG_20220503_002942.jpg

IMG_20220502_180123.jpg

καλημερααα!!! καλα τι τελειο το εστησες!!!! με το καλο να φας την πρωτη κλωτσια απο τη μικρουλα σου και να τη δεχτειτε στην αγκαλια σας!!!!❤️❤️❤️🤱

βλεπω οι περισσοτερες ψηφοι επεσαν στο αγορακι ε;;;; Loserssss!!!!!😅😅😅 a girl is coming!!!!!!!!🎀🎀👗🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, γνωρίζει κάποια από εσάς τίποτα σχετικά με το σύνδρομο του ευερέθιστου εντέρου;

καλημερα κοριτσι μου!! ❤️ δυστυχως δεν το γνωριζω για να σε βοηθησω.. μηπως θα βοηθουσε να ανοιξεις ενα σχετικο θεμα; η να κανεις αναζητηση στο φορουμ ωστε να δεις αν εχουν γραψει κατι σχετικο πιο παλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! 
σημερα θα πάω να ακούσω την καρδούλα το μεσημέρι στις 12:30 και είμαι ήδη αγχωμένη!! Ελπίζω όλα να είναι καλά εκεί μέσα 

ολα θα πανε τελεια ραφαελα μου!!!!! περιμενουμε τα νεα σου!!!!💓💓 θα ερθει και ο αντρας σου μαζι σημερα;;

@Nandia-& @Raf123 εννοειται θα σας φερω μηλο απο την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!!! να εχετε την ευλογια της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Σου εύχομαι σήμερα καλή επιτυχία και να μας στείλεις να μας πεις πως ένιωσες μόλις ακούσεις την καρδούλα .. Είναι τέλειο ❣️❣️

Κοίτα είχα 30 άτομα και περίπου μισοί μισοί πονταρανε 🤣 χαρήκανα βέβαια όλοι. Ήταν πολύ ωραίο το πάρτυ.

Τον πίνακα τον πήραμε black friday( για ποιο οικονομικά) από το my eikona.  Να σου πω είναι πολύ ωραίος εμείς βάζουμε τα ταξίδια μας όλα. Αλλά αν ξανά έπαιρνα ίσως δεν τον έπαιρνα γκρι για να διακρίνονται λίγο καλύτερα οι χώρες. Κατά τα άλλα τελειος ( εγώ σκέψου τώρα βάζω πινέζες με σημαία για να καταλαβαίνουν αλλά εντάξει να ρωτάνε και από την φωτογραφία που βλέπουν) 

Φαίνεται πολύ ωραίος!! Και έτσι με τις φωτογραφίες που το έκανες πολύ ωραία ιδέα μπράβο! Σε ευχαριστώ  πολύ 🥰🥰 εσυ ποτέ θα ξανά πας τώρα; Θα πας κατευθείαν για β επιπέδου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τελεια θα ειναι.. θα εγινε ολοκληρος αντρας ηδη χαχαχαχα

Χαχαχα θα πιστέψω στο τελος ότι είναι αγόρι και θα μου έρθει καπως αν είναι κοριτσάκι χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και και καλη εβδομαδα!!! (αν και τριτη σημερα ξεκιναει..) τι τελεια περασαμε στη σαλονικη ρε κοριτσια!!!! μακαρι να εμενα πανω!!! ειναι τελεια η πολη!!!! σκετος ερωτας!! απλα δεν εχει δουλειες εκει... πολυ κριμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!! ❤️ δυστυχως δεν το γνωριζω για να σε βοηθησω.. μηπως θα βοηθουσε να ανοιξεις ενα σχετικο θεμα; η να κανεις αναζητηση στο φορουμ ωστε να δεις αν εχουν γραψει κατι σχετικο πιο παλια...

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ για την απάντηση, θα το ψάξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου ❤️❤️ Ποσό γλυκιά είσαι!! Εγώ θα το ήθελα πολύ 🥰🥰🥰

 

Χαχαχαχα ωχ τι έχω να τραβήξω με τις γιαγιάδες κυρίως γιατί εντάξει η μαμα μου κ η πεθερά μου δεν είναι έτσι χαχα 

πως είσαι εσυ;  Έφυγε ο άντρας σου;; 

Δεν έφυγε ακόμα, αλλά κοντεύει... σε 1-2 βδομάδες. Πάνω που χαλαρώραμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ολα θα πανε τελεια ραφαελα μου!!!!! περιμενουμε τα νεα σου!!!!💓💓 θα ερθει και ο αντρας σου μαζι σημερα;;

@Nandia-& @Raf123 εννοειται θα σας φερω μηλο απο την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!!! να εχετε την ευλογια της!!!!

Κορίτσι μου όχι πάλι γιατί το συνδύασα με το ραντεβού που το έχω για την δουλεια και θα με δει τότε! Αλλά σίγουρα την επόμενη φορά θα το βάλω απόγευμα Τετάρτης που δεν δουλεύει για να έρθει μαζί μου!! Αλλά θα το κάνω βίντεο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

@Raf123 @babyblue94 κοριτσια μου αυτες οι στιγμες ειναι οι πιο τις υπεροχες στιγμες που ζει μια γυναικα και θα μεινουν χαραγμενες στο μυαλο και την καρδια σας.. εγω ειμουν εγκυος πριν 14 χρονια τον μεγαλο και ακομα θυμαμαι τους υπερηχους και την εγκυμοσυνη ... το ιδιο και με τον μικρο που περασαν 9 χρονια

Πωπω εχεις δίκιο…άντε σύντομα ξανά και εσυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια και και καλη εβδομαδα!!! (αν και τριτη σημερα ξεκιναει..) τι τελεια περασαμε στη σαλονικη ρε κοριτσια!!!! μακαρι να εμενα πανω!!! ειναι τελεια η πολυ!!!! σκετος ερωτας!! απλα δεν εχει δουλειες εκει... πολυ κριμα....

@Antonia2 μου και π άντρας μου που σπούδαζε εκεί το ίδιο μου λέει, εγώ έχω πάει μόνο διακοπές και όντως ήταν πολύ ωραία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ολα θα πανε τελεια ραφαελα μου!!!!! περιμενουμε τα νεα σου!!!!💓💓 θα ερθει και ο αντρας σου μαζι σημερα;;

@Nandia-& @Raf123 εννοειται θα σας φερω μηλο απο την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!!!!! να εχετε την ευλογια της!!!!

να σαι καλα.. και εσυ την εχεις και να πιστευεις οτι θα γινει το θαυμα και για σενα οπως και για μενα

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα θα πιστέψω στο τελος ότι είναι αγόρι και θα μου έρθει καπως αν είναι κοριτσάκι χαχαχαχα 

κοιτα εγω σαν αγορομανα λεω οτι ειναι ερωτας τα αγορια.. δεν εχω μετρο συγκρισης ομως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 μου και π άντρας μου που σπούδαζε εκεί το ίδιο μου λέει, εγώ έχω πάει μόνο διακοπές και όντως ήταν πολύ ωραία 

η αληθεια ειναι οτι αυτη την πολη την εχω συνδυασει με τα πιο ανεμελα και ξεγνοιαστα χρονια!!!! τα φοιτητικα χρονια ειναι οτι καλυτερο στην πορεια μας!!! ειναι κι αυτα τα συναισθηματα νοσταλγιας που μου φουντωνουν οταν πηγαινουμε!!! οσοι φιλοι μου μενουν πανω λογω δουλειας η ειναι απο εκει, δυστυχως ζοριζονται πολυ επαγγελματικα.. τελεια πολη αλλα δεν ειναι ανεπτυγμενη!

να ειμαστε καλα και ανετοι οικονομικα να πηγαινουμε τις διακοπουλες μας!!! και τον αυγουστο εχω μια βαφτιση κι ελπιζω να μπορεσω να παω....😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια και και καλη εβδομαδα!!! (αν και τριτη σημερα ξεκιναει..) τι τελεια περασαμε στη σαλονικη ρε κοριτσια!!!! μακαρι να εμενα πανω!!! ειναι τελεια η πολυ!!!! σκετος ερωτας!! απλα δεν εχει δουλειες εκει... πολυ κριμα....

Εχεις απόλυτο δίκιο είναι η πόλη του έρωτα και η πιο χαλαρή πόλη κανεις δεν τρέχει να τα προλάβει όλα…οντως κρίμα! Κ τα περισσότερα κλείνουν…ο άντρας μ δε την αλλάζει μη του πω πάμε μια Αθήνα ξινίζει τα μούτρα του χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν έφυγε ακόμα, αλλά κοντεύει... σε 1-2 βδομάδες. Πάνω που χαλαρώραμε

Αχ κοριτσάκι μου σου είναι πολύ δύσκολο ε; Υπομονή!! Με την οικοδομή προχωράτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

να σαι καλα.. και εσυ την εχεις και να πιστευεις οτι θα γινει το θαυμα και για σενα οπως και για μενα

 

κοιτα εγω σαν αγορομανα λεω οτι ειναι ερωτας τα αγορια.. δεν εχω μετρο συγκρισης ομως..

Σίγουρα είναι έρωτας 🥰🥰🥰 εγώ θεία είμαι και τρελένομαι για το μαϊμουδάκι μου!! Ειδικά τώρα που είναι 3 χρόνων (6/5 έχει γενέθλια) κ μιλάει και συνενουμαστε κ λέει κ κάτι κοτσάνες θέλω να τον φάω χαχαχα τη Κυριακή έδινα της μαμας μ λεφτά για το ρεύμα κ μου κάνει «δωσε μου κ εμένα» χαχαχα που τα ξέρει όλα αυτά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερααα!!! καλα τι τελειο το εστησες!!!! με το καλο να φας την πρωτη κλωτσια απο τη μικρουλα σου και να τη δεχτειτε στην αγκαλια σας!!!!❤️❤️❤️🤱

βλεπω οι περισσοτερες ψηφοι επεσαν στο αγορακι ε;;;; Loserssss!!!!!😅😅😅 a girl is coming!!!!!!!!🎀🎀👗🎈

Όχι όχι μισοί μισοί ...αυτή η φωτογραφία ήταν όταν είχανε έρθει λίγοι ακόμα. Στο τέλος 30 άτομα που ψήφισαν.ηταν μισά μισά περίπου 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...