Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εκαμες χοριακη ;;;;

εκανα χοριακη τελικα και κατα τις 2 με 3 το μεσημερι θα βγει το αποτελεσμα.. το εβαλε επειγον ακομα αλλα μαλλον δεν κανουν την αναλυση στο χωριο και το στελνου στην Λαρνακα.. αναμενουμε στο e-mail μου .. εν το μεταξυ εχω κατι αναγουλες αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Εν τω μεταξύ είναι μικρό νησί και μ λένε θα μιλάνε θα λένε, λέω και τι να κάνουμε τώρα; Δε γντ να ξεσπιτώνομαι να φεύγω συνέχεια να πηγαίνω σε ιατρούς. Στην τελική τι να λένε ; Κακο είναι δλδ να θέλουμε να κάνουμε παιδί ή μήπως το προκάλεσα εγώ να έχω ΣΠΩ. Τρατζικ 😛 

 

πες μου καλύτερα, παλεύεται η δουλειά μαζί με εγκυμοσύνη ; Κουράζεσαι περισσοτερο, αντέχεις ;;; 

πισω μου τα λενε του κ@@λου μου τα λενε μου ελεγε μια συναδελφος.. σιγα μην απολογηθουμε γιατι θελουμε  να γινουμε μανες.. δεν θα βαλουμε κοκκινο φωτακι εξω απο την πορτα και ταμπελα ανοιξαμε και σας περιμενουμε .. μωρο θελουμε να κανουμε

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Πααααψεεεεεεε! Θα κοιμηθείς το μεσημέρι που θα σχολασεις ! Πιο καλές ώρες ύπνου είναι 10-6 το πρωί και μεσημέρι 15:00-17:00 διάλεξε κ πάρε 😛😛

μεσημερι θα σχολασω 3ς και θα παω να μαγειρεψω ευτυχως δεν θα εχουν ιδιαιτερα τα παιδια σημερα αλλα ολο μαμα μαμα μαμα θα ακουω και δεν μπορω να τους πω πειτε και λιγο μπαμπα γιατι χωρισαμε με τον πατερα τους

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μην σε αγχωνει τόσο αυτό. Εγώ όταν έμεινα έκανα κάθε μέρα τεστ γιατί ήταν τότε με τα χιόνια και ήταν όλα κλειστά για να κάνω χοριακη. Και αντί κάθε μέρα να βγαίνει και πιο σκούρο κάποιες φορές μου φαινόταν και ένα τσακ πιο ανοιχτό από την προηγούμενη. Άρα μόνο η χοριακη θα σου δίξει

Ναι εγώ έχω Σπω και μου είχε πει ο γιατρός ότι μπορεί να μην κάνουμε σωστές ωορρηξίες για αυτό και οι περίεργοι κύκλοι. Και πήγαινα κάθε μήνα με παρακολούθηση. 

εκανα χοριακη και κατα τις 2 με 3ς θα μου στειλουν τα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημέρα καλημέρα κορίτσια μου!!! Εχθές πήρα και έκλεισα ραντεβού σε νέο γυναικολόγο την άλλη Παρασκευή 😁 ότι μου πει θα κάνω..αίναι αρκετά καλός το έψαξα εχθές ρώτησα αρκετές γνωστές μου.

@Nandia- μια τεράστια χοριακη ευχομαι.. Οι αναγούλες είναι πολύ καλό σημάδι ότι όλα πάνε καλά!!! Σούπερ σούπερ .αντε αγάπη μου Γενάρη θα έχεις αγκαλια το μωράκι σου ❤️💓❤️💓❤️💞💓💞 έτσι είχα μείνει έγκυος στον γιο μου τον μικρό Μάιο και γέννησα 10 Ιανουαρίου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 Καλημέρα καλημέρα κορίτσια μου!!! Εχθές πήρα και έκλεισα ραντεβού σε νέο γυναικολόγο την άλλη Παρασκευή 😁 ότι μου πει θα κάνω..αίναι αρκετά καλός το έψαξα εχθές ρώτησα αρκετές γνωστές μου.

@Nandia- μια τεράστια χοριακη ευχομαι.. Οι αναγούλες είναι πολύ καλό σημάδι ότι όλα πάνε καλά!!! Σούπερ σούπερ .αντε αγάπη μου Γενάρη θα έχεις αγκαλια το μωράκι σου ❤️💓❤️💓❤️💞💓💞 έτσι είχα μείνει έγκυος στον γιο μου τον μικρό Μάιο και γέννησα 10 Ιανουαρίου 😁

εσενα σου ειχαν περασει η αναγουλες πριν την περιοδο?

χαιρομαι πολυ που θα πας σε αλλο γιατρο.. ειμαι σιγουρη θα εισαι και εσυ συντομα εγκυος και ολα θα πανε καλα.. αν δεν μπορεις να πας στην αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντου στειλε γραμμα και να ζητησεις να σου στειλουν μηλο και λαδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

κοριτσια μου καλημερα.. εκανα χοριακη τελικα και κατα τις 2 με 3 το μεσημερι θα βγει το αποτελεσμα.. το εβαλε επειγον ακομα αλλα μαλλον δεν κανουν την αναλυση στο χωριο και το στελνου στην Λαρνακα.. αναμενουμε στο e-mail μου .. εν το μεταξυ εχω κατι αναγουλες αστα να πανε

ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!! αυτα τα τεστ δεν ειναι καλα... πολλα αρνητικα σχολια εχω διαβασει και για τεστ εγκυμοσυνης και για ωορρηξια... αναμενουμε το τεραστιο νουμερο!!!! μονο θετικες σκεψεις!!!!!🤗❤️❤️🤰 (και μια προσευχουλα στην Αγια Ειρήνη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

Εν τω μεταξύ είναι μικρό νησί και μ λένε θα μιλάνε θα λένε, λέω και τι να κάνουμε τώρα; Δε γντ να ξεσπιτώνομαι να φεύγω συνέχεια να πηγαίνω σε ιατρούς. Στην τελική τι να λένε ; Κακο είναι δλδ να θέλουμε να κάνουμε παιδί ή μήπως το προκάλεσα εγώ να έχω ΣΠΩ. Τρατζικ 😛 

 

πες μου καλύτερα, παλεύεται η δουλειά μαζί με εγκυμοσύνη ; Κουράζεσαι περισσοτερο, αντέχεις ;;; 

Μη δίνεις σημασία! Εμεις οι Έλληνες πάντα να βλέπουμε την καμπούρα του αλλου…! 
 

εγώ είμαι τυχερή προς το παρόν δεν έχω συμπτώματα εκτός από τον πονο στο στομάχι αν κ από χθες είμαι καλύτερα δεν είναι τόσο έντονο! Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά εκεί μέσα και απλά να είμαι τυχερή! Βέβαια μετά το μεσημέρι θέλω να περάσει γρήγορα η ώρα να πάω σπίτι να ξεκουραστώ καμία ώρα και μετά να αρχίσω μαγείρεμα κ λιγες δουλειες! Το πρόβλημα θεωρώ θα το έχω αφού γεννηθεί το μωρό που θα πρέπει να το πάω σε βρεφικό μολις τελειώσει η άδεια μητρότητας μου που στη Κύπρο είναι μόνο 4 μηνες! Οι γονεις μας δουλεύουν όποτε θα το πάω από τόσο μικρούλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

εκανα χοριακη τελικα και κατα τις 2 με 3 το μεσημερι θα βγει το αποτελεσμα.. το εβαλε επειγον ακομα αλλα μαλλον δεν κανουν την αναλυση στο χωριο και το στελνου στην Λαρνακα.. αναμενουμε στο e-mail μου .. εν το μεταξυ εχω κατι αναγουλες αστα να πανε

Τέλεια όλα καλά υά είναι θα δεις!!! Υπομονή ως τις 3·00 λοιπόν!! Να είσαι θετική όλα καλά πάνε!! Η Αγία δε θα σε αφήσει 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

Εν τω μεταξύ είναι μικρό νησί και μ λένε θα μιλάνε θα λένε, λέω και τι να κάνουμε τώρα; Δε γντ να ξεσπιτώνομαι να φεύγω συνέχεια να πηγαίνω σε ιατρούς. Στην τελική τι να λένε ; Κακο είναι δλδ να θέλουμε να κάνουμε παιδί ή μήπως το προκάλεσα εγώ να έχω ΣΠΩ. Τρατζικ 😛 

 

πες μου καλύτερα, παλεύεται η δουλειά μαζί με εγκυμοσύνη ; Κουράζεσαι περισσοτερο, αντέχεις ;;; 

ax αυτα τα μικ΄ρα νησιά! κ γω από τέτοιο κατάγομαι κ καταλαβαίνω τι λες αλλά στην περίπτωση σου τι να λένε ακριβως; ότι πας στο γιατρό; ε και;  οι σπω σε γενικές γραμμές είναι ενα θεμα που αν το παρακολουθησεις λυνεται γιατι ειναι πολυ συγκεκριμενο το προβλημα. Ομως δεν γινεται με πηγαινε κ ελα! καλυτερα εκει.

Στο δικο μου νησι να φανταστεις δεν ειχε κανενα (μια μαια ολη κ ολη) κ για ολα τρεχαμε στο διπλανο νησι. Οπότε παλι καλα να λες κ αστους να συζητανε (που ακομα δεν καταλαβα τι να λενε ειλικρινα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! ❤️❤️❤️ αρχισατε το μπιρι μπιρι νωρις και δεν σας προλαβαινω!!!!!

@Nandia- αγωνιουμε μαζι σου!!!!❤️❤️ Η Αγια Ειρήνη θα σε φυλάει κι εσενα και το σπορακι σου!! ολα θα πανε τελεια!!!!

@Giasemi_92 αναμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο!!! ασε να λενε τις κακιες τους. ο κοσμος ετσι ειναι. καλυτερα να κοιταει την καμπουρα του! 😂😂

@marinamanoulitsa τελεια!!! με το καλο να πας στο νεο γιατρο και να σε βοηθησει!! επισης υπαρχει Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου στην Ευκαρπια Θεσσαλονικης αν σε βολευει. να πας να προσκυνησεις και η Αγια Ειρηνη θα κάνει το θαυμα της οπως σε τοσες άλλες κοπελες!!

@Raf123 ποτε είπαμε ξαναπατε στο γιατρο;; με το καλό όλα!!!❤️🤰

Σε ολα τα υπόλοιπα κορίτσια στέλνω την αγάπη μου!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! ❤️❤️❤️ αρχισατε το μπιρι μπιρι νωρις και δεν σας προλαβαινω!!!!!

@Nandia- αγωνιουμε μαζι σου!!!!❤️❤️ Η Αγια Ειρήνη θα σε φυλάει κι εσενα και το σπορακι σου!! ολα θα πανε τελεια!!!!

@Giasemi_92 αναμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο!!! ασε να λενε τις κακιες τους. ο κοσμος ετσι ειναι. καλυτερα να κοιταει την καμπουρα του! 😂😂

@marinamanoulitsa τελεια!!! με το καλο να πας στο νεο γιατρο και να σε βοηθησει!! επισης υπαρχει Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου στην Ευκαρπια Θεσσαλονικης αν σε βολευει. να πας να προσκυνησεις και η Αγια Ειρηνη θα κάνει το θαυμα της οπως σε τοσες άλλες κοπελες!!

@Raf123 ποτε είπαμε ξαναπατε στο γιατρο;; με το καλό όλα!!!❤️🤰

Σε ολα τα υπόλοιπα κορίτσια στέλνω την αγάπη μου!!!😘

Καλημερούδια ❤️❤️
 

την άλλη Τετάρτη θα έρθει κ ο άντρας μου μαζί για πρώτη φορά!! Ανυπομονεί! Μου έλεγε μια κοπέλα στην άλλη ομαδούλα που έχουμε με τις μανούλες ότι στις 8 εβδομαδες θα δω χεράκια κ ποδαράκια πωπω ανυπομονώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερούδια ❤️❤️
 

την άλλη Τετάρτη θα έρθει κ ο άντρας μου μαζί για πρώτη φορά!! Ανυπομονεί! Μου έλεγε μια κοπέλα στην άλλη ομαδούλα που έχουμε με τις μανούλες ότι στις 8 εβδομαδες θα δω χεράκια κ ποδαράκια πωπω ανυπομονώ!!! 

Αχ τελεια!!!!!!! ποσο συγκινητικο.....!!!💖💖💖 μια βδομαδουλα εμεινε!!!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερούδια ❤️❤️
 

την άλλη Τετάρτη θα έρθει κ ο άντρας μου μαζί για πρώτη φορά!! Ανυπομονεί! Μου έλεγε μια κοπέλα στην άλλη ομαδούλα που έχουμε με τις μανούλες ότι στις 8 εβδομαδες θα δω χεράκια κ ποδαράκια πωπω ανυπομονώ!!! 

 Ναι εννοείται 8 εβδομάδων είναι κανονικό μωράκι.. Τα έχει όλα ❤️❤️ τα έχω ζήσει 2 φορές και ανυπομονώ και για την τρίτη φορά!!! Είναι τόσο όμορφο 💞. Με το καλό 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 Ναι εννοείται 8 εβδομάδων είναι κανονικό μωράκι.. Τα έχει όλα ❤️❤️ τα έχω ζήσει 2 φορές και ανυπομονώ και για την τρίτη φορά!!! Είναι τόσο όμορφο 💞. Με το καλό 😁😁😁😁

Στο εύχομαι μαρίνα μου να το ζήσεις για όσες φορες θέλεις!! Χάρηκα που θα πας σε άλλο γιατρο! Στη Θεσσαλονίκη που ήρθαμε πρόσφατα έχετε πολλούς!! Λόγο της δουλειας μου έχω μια τάση να παρατηρώ τις πινακίδες με τους γιατρους χαχαχα!! Μόνο κ μόνο που θα πας σε άλλο γιατρο θα αλλάξεις διάθεση κ θα δεις θα μεινεις εγκυος ξανά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!! αυτα τα τεστ δεν ειναι καλα... πολλα αρνητικα σχολια εχω διαβασει και για τεστ εγκυμοσυνης και για ωορρηξια... αναμενουμε το τεραστιο νουμερο!!!! μονο θετικες σκεψεις!!!!!🤗❤️❤️🤰 (και μια προσευχουλα στην Αγια Ειρήνη)

μολις κατεβηκα απο την συναδελφο που με σταυρωσε την προηγουμενη φορα με την αγια μαρινα αγιο αρσενιο και την αγια ζωνη και με ενα κουτακι με αρκετους αγιους μεσα.. την ωρα που με σταυρωνε ενοιωσα μια μπαλιτσα χαμηλα.. ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια.. η αγια ειρηνη θα προσεχει το μωρο της

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μη δίνεις σημασία! Εμεις οι Έλληνες πάντα να βλέπουμε την καμπούρα του αλλου…! 
 

εγώ είμαι τυχερή προς το παρόν δεν έχω συμπτώματα εκτός από τον πονο στο στομάχι αν κ από χθες είμαι καλύτερα δεν είναι τόσο έντονο! Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά εκεί μέσα και απλά να είμαι τυχερή! Βέβαια μετά το μεσημέρι θέλω να περάσει γρήγορα η ώρα να πάω σπίτι να ξεκουραστώ καμία ώρα και μετά να αρχίσω μαγείρεμα κ λιγες δουλειες! Το πρόβλημα θεωρώ θα το έχω αφού γεννηθεί το μωρό που θα πρέπει να το πάω σε βρεφικό μολις τελειώσει η άδεια μητρότητας μου που στη Κύπρο είναι μόνο 4 μηνες! Οι γονεις μας δουλεύουν όποτε θα το πάω από τόσο μικρούλη! 

αυτο με αγχωνει και εμενα γιατι η πεθερα μου ειναι αλεξανδρουπολη η μαμα μου μεγαλωσε και εχει θεματα υγειας και στεναχωριεται γιατι δεν θα μπορει να μου μεγαλωσει ακομα ενα μωρα.. εγω βεβαια θα κατσω 6 μηνες γιατι ειναι το 3ο μου

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια όλα καλά υά είναι θα δεις!!! Υπομονή ως τις 3·00 λοιπόν!! Να είσαι θετική όλα καλά πάνε!! Η Αγία δε θα σε αφήσει 💕💕💕

ναι μολις το εγραψα τωρα στην αντωνια.. ειμαι ηρεμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αυτο με αγχωνει και εμενα γιατι η πεθερα μου ειναι αλεξανδρουπολη η μαμα μου μεγαλωσε και εχει θεματα υγειας και στεναχωριεται γιατι δεν θα μπορει να μου μεγαλωσει ακομα ενα μωρα.. εγω βεβαια θα κατσω 6 μηνες γιατι ειναι το 3ο μου

Έπρεπε αυτό να γίνει για ολες τις εγκυμοσύνες 6 μηνες! Ειδικά στο πρώτο που δεν ξερεις κ πολλά…αλλά τι να πεις! Αφού ψηφίζουν νόμους κ ούτε ξέρουν τι ψηφίζουν έχουν την βοήθεια τους κ για εμας ούτε που τους ενδιαφέρει! Όσο πιο νωρις πάμε δουλεια για να μεν δίνουν τα επιδόματα…ακόμα περιμένω το επίδομα του κορονοϊού φαντάσου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Έπρεπε αυτό να γίνει για ολες τις εγκυμοσύνες 6 μηνες! Ειδικά στο πρώτο που δεν ξερεις κ πολλά…αλλά τι να πεις! Αφού ψηφίζουν νόμους κ ούτε ξέρουν τι ψηφίζουν έχουν την βοήθεια τους κ για εμας ούτε που τους ενδιαφέρει! Όσο πιο νωρις πάμε δουλεια για να μεν δίνουν τα επιδόματα…ακόμα περιμένω το επίδομα του κορονοϊού φαντάσου 

συμφωνω μαζι σου... σαμπως τα πρωτα 2 δεν ειναι παιδια.. ελεος ας πουμε.. αλλα τα θελουν για την δικη τους την μασελα τα λεφτα μην πω τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πόσες από εσάς κάνετε ημιμόνιμο; Σας είπε ποτέ ο γιατρός σας να το σταματήσετε; Κάτι τέτοιο διάβασα και με έχει βάλει σε σκέψεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2022 at 6:52 ΠΜ, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Συγκινηθηκα παρα πολυ !!!!!!!!!!!!!!! Ναντια μυ συγχαρητηρια!!!!! Με το καλο η χοριακη σου κοριτσι μου, σου ευχομαι ενα τεραστιο και σιγουρο νουμερο!!! Μπραβο!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

 

mmarinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:02/06

Lacostaki:07/05                                 

Ntinaki83:?

misofeggaro:22/05

Heart:?

Antonia2:?

Sany:20/05

Melikara86:?

JoyCat:24/05

Κορίτσι βάλε κι εμένα 29/5..

@Nandia- Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου..Εύχομαι να πα΄νε όλα τέλεια αυτή τη φορά που θα πάνε δλδ και ο ποπόφαρδος ο σύντροφος το γλίτωσε το σπερμοδιάγραμμα..δεν πειράζει..καλύτερα..κάτι ήξερε

@stemi Μου γλυκιά συγχαρητήρια και σε εσένα...μωρέ μήπως είναι γούρι να πω ότι πάω για υποβοηθούμενη και μετά τσουπ να σκάσει μπεμπέ?είσαι νομίζω η 3η ή η 4Η στο γκρουπάκι μας που στο τσακ το γλιτώνει..μάλλον το άγχος που φεύγει ίσως να ευθύνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πόσες από εσάς κάνετε ημιμόνιμο; Σας είπε ποτέ ο γιατρός σας να το σταματήσετε; Κάτι τέτοιο διάβασα και με έχει βάλει σε σκέψεις..

καλημερα κοριτσι μου!!! εγω εκανα πιο παλια (back to back) και με τον κοβιντ το σταματησα.. περυσι εκανα το καλοκαιρι αλλα μετά το σεπτεμβρη το εκοψα... 

τωρα θελω να παω να κανω αλλα λέω να το αφήσω γτ διάβασα ότι είναι τοξικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πόσες από εσάς κάνετε ημιμόνιμο; Σας είπε ποτέ ο γιατρός σας να το σταματήσετε; Κάτι τέτοιο διάβασα και με έχει βάλει σε σκέψεις..

Εγώ έκανα να πω την αλήθεια, μόνο τα μαλλιά μου δε θα βάψω τώρα ως να πάρω το οκ από την γιατρο! Κ το Σάββατο θα κάνω και πεντικιούρ…

εγω τζελ κάνω δεν ξέρω αν είναι τα ίδια! Στα πόδια δεν θα κάνω απλό χρωμα θα τους βάλω 

εχει κ βιολογικά που δεν είναι τοξικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συγκινηθηκα παρα πολυ !!!!!!!!!!!!!!! Ναντια μυ συγχαρητηρια!!!!! Με το καλο η χοριακη σου κοριτσι μου, σου ευχομαι ενα τεραστιο και σιγουρο νουμερο!!! Μπραβο!!❤️

Κορίτσι μου πως είσαι εσυ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συγκινηθηκα παρα πολυ !!!!!!!!!!!!!!! Ναντια μυ συγχαρητηρια!!!!! Με το καλο η χοριακη σου κοριτσι μου, σου ευχομαι ενα τεραστιο και σιγουρο νουμερο!!! Μπραβο!!❤️

σε ευχαριστω πολυ💖

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κορίτσι βάλε κι εμένα 29/5..

@Nandia- Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου..Εύχομαι να πα΄νε όλα τέλεια αυτή τη φορά που θα πάνε δλδ και ο ποπόφαρδος ο σύντροφος το γλίτωσε το σπερμοδιάγραμμα..δεν πειράζει..καλύτερα..κάτι ήξερε

@stemi Μου γλυκιά συγχαρητήρια και σε εσένα...μωρέ μήπως είναι γούρι να πω ότι πάω για υποβοηθούμενη και μετά τσουπ να σκάσει μπεμπέ?είσαι νομίζω η 3η ή η 4Η στο γκρουπάκι μας που στο τσακ το γλιτώνει..μάλλον το άγχος που φεύγει ίσως να ευθύνεται

γελασα με το ποποφαρδος χαχαχαχαχαχ οντως ειναι.. και μου το ελεγε.. δεν θα χρειαστει να κανω την εξεταση.. θα του πω να μου πει και τα νουμερα του τζοκερ χαχαχαχ

σε ευχαριστω πολυ💖

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ έκανα να πω την αλήθεια, μόνο τα μαλλιά μου δε θα βάψω τώρα ως να πάρω το οκ από την γιατρο! Κ το Σάββατο θα κάνω και πεντικιούρ…

εγω τζελ κάνω δεν ξέρω αν είναι τα ίδια! Στα πόδια δεν θα κάνω απλό χρωμα θα τους βάλω 

εχει κ βιολογικά που δεν είναι τοξικά 

και εγω τζελ κανω... νομιζω δεν πειραζει αλλα θα ρωτησω την γιατρο μου για σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 @Raf123 Κορίτσια κι εγώ το ίδιο διάβασα ότι είναι τοξικά, ειδικά εάν έχεις πληγή στο δάχτυλο δεν κάνει να πέσει πάνω το τζελ, τώρα τι να πω, δεν ξέρω.. Άλλοι λένε ναι, άλλοι λένε όχι.. όταν προσπαθείς και δεν έρχεται ψάχνεις και την παραμικρή λεπτομέρεια.. Αντωνία κι εγώ σήμερα έβγαλα αυτό που είχα και σκέφτομαι να τα αφήσω για λίγο έτσι ή να βάζω απλό μανό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

σε ευχαριστω πολυ💖

 

γελασα με το ποποφαρδος χαχαχαχαχαχ οντως ειναι.. και μου το ελεγε.. δεν θα χρειαστει να κανω την εξεταση.. θα του πω να μου πει και τα νουμερα του τζοκερ χαχαχαχ

σε ευχαριστω πολυ💖

και εγω τζελ κανω... νομιζω δεν πειραζει αλλα θα ρωτησω την γιατρο μου για σιγουρα

Εγώ τα βλέπω λογικά! Άμα πείραζε δεν θα έμενε καμία εγκυος! Μετά αφού έμεινα εγκυος πάλι το είδα λογικά, οι κοπελες που δουλεύουν στα νύχια βάζουν μάσκα πάντα όποτε τα κάνουν και προ κορονοϊού! Για την μυρωδιά θα λένε ότι πειράζει…Και σίγουρα κ αυτες κάποια στιγμή στη ζωή τους έμειναν έγκυες δεν σταμάτησαν την δουλεια τους…τουλάχιστον η δικιά μου! Μια χαρά δούλευε με τη μάσκα της κ έκανε κ αυτή τα νύχια της…! Από το νύχι δεν περνάει κάτι στο έμβρυο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...