Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Χρόνια πολλά κορίτσια μουυυυ🌸💕💗

Σε όλες τις μανούλες και τις μελλοντικές μανούλες!!!😍🌼🌷💗

Και μόνο που έχετε την επιθυμία, είστε ήδη μανούλες💗💗💗

@marinamanoulitsa Συγχαρητήρια!!! Μια μεγάλη χοριακή σου εύχομαι!!!🌈❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2022 at 6:08 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να το πιστέψεις! 

Βουρ τη Δευτέρα για χοριακη και μέχρι τότε να προσέχεις! 

Πόσο χαίρομαι όταν βλέπω τέτοια πόστ με θετικά τεστακια....εύχομαι μια τεράστια χοριακη... ανυπομονώ να διαβάσω νέα σου... φιλακιαααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες και σε αυτές που θα αποκτήσουν κ σε αυτές που έχουν ήδη.

Μάνα το πιο υπέροχο πλάσμα πάνω στον πλανήτη.

Εύχομαι σύντομα να ξαναγίνουμε μαμάδες κ να δούμε εδώ μέσα πολλά θετικά τεστακια.

@marinamanoulitsa μπράβο κορίτσι μου χάρηκα τόσο πολύ.... εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!  Άντε να δούμε κ οι υπόλοιπες θετικό τεστακι γρήγορα με την βοήθεια της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaαααα κορίτσι μου μπράβο συγχαρητήριαααααα!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Γιατί δεν πας σήμερα σίγουρα θα δείξει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια σε ολες τις μανούλες ❤️❤️❤️ Σε ολες τις εγκυουλες ❤️❤️❤️ Σε ολες όσες προσπαθούν!!! Σε όσες έχασαν τα μωράκια τους!!! Σε όσες έχουν για παιδιά ζωάκια!!! Σε ολες τις γιαγιάδες!! Χρόνια πολλά κορίτσια ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Δεν το έχω γιατί δε βρίσκω καθόλου ημερομηνίες για τότε!!

Και τελικά είπαμε να αφήσουμε τα εκκλησάκια δίπλα στη θάλασσα που ονειρευόμουν, και να το κάνουμε στο κτήμα που είχαμε δώσει ούτως ή άλλως προκαταβολή(γιατί το έχουμε αναβάλει ήδη 3 φορές) κ έφαγα μια κρυάδα γιατί η μόνη ημερομηνία που έχει διαθέσιμη είναι 6 Αυγούστου, κ περιμένει μήπως ακυρωθεί κ 20 Αυγούστου αλλά δεν είναι σίγουρο.

Και τα δύο χάλια είναι ξέρω, αλλά βαρέθηκα και λέω ας το κάνω όποτε έχει κι ας είναι όσοι είναι!!! 

Θα πάμε αύριο να μιλήσουμε να δούμε. Αν ακυρωθεί κ 20 Αυγούστου, πιστεύετε είναι καλύτερα 6 ή 20; 

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και εύκολη μέρα να έχουμε!!! 

Κορίτσι μου για Οκτώβριο ρώτησες και είναι κλειστά για όλο τον Οκτώβριο?  Αν Σου μένουν αυτές οι 2 ημερομηνίες και είστε αποφασισμένοι να γίνει ο γάμος,  ή μικρή διαφορά που θσ έχεις θα είναι στον κόσμο γιατι στις 20 τελειώνει η εβδομάδα του 15 Αυγούστου που ξεκινάει την Δευτέρα 15 Αυγούστου.. οπότε θεωρώ πως πολύ  θα έχουν άδειες και θα είναι διακοπές,  τουλάχιστον στην βοριά Ελλάδα όλοι άδειες 15 αυγουστο περνούμε.. οπότε στις 6 θα λείπουν λιγότεροι... απο εκεί και πέρα κάνε αυτό που θέλεις και όποιος θέλει και μπορεί ας έρθει,  όπως είπες...με το καλό και πάλι 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε?

μολις μου ανακοινωσε ο αντρας μου το σαββατο θα παει να κανει το σπερματοδιαγραμμα.. αντε να δουμε τι θα βγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες και σε αυτές που θα αποκτήσουν κ σε αυτές που έχουν ήδη.

Μάνα το πιο υπέροχο πλάσμα πάνω στον πλανήτη.

Εύχομαι σύντομα να ξαναγίνουμε μαμάδες κ να δούμε εδώ μέσα πολλά θετικά τεστακια.

@marinamanoulitsa μπράβο κορίτσι μου χάρηκα τόσο πολύ.... εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!  Άντε να δούμε κ οι υπόλοιπες θετικό τεστακι γρήγορα με την βοήθεια της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου.

 

καλημερα.. τι γινεσαι εσυ? σου ηρθε η περιοδος? μηπω να κανεις καμια χωριακη? αν θυμαμαι καλα σου ειπε ο γιατρος 10 μερες περιπου μετα τον υπερηχο αρα κανονικα επρεπε να σου ερχοταν χτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

@Nandia- μου κατσε πρωτα να σου ερθει η περιοδος και μετα ας παει για την εξεταση ο αντρας σου!!! οσο δεν κατεβαινει, εχουμε ελπιδες!!!! 🙏🤞❤️ Αν ωστοσο, ερθει η περιοδος, ευχομαι να εχετε τελεια αποτελεσματα και να ειναι τυχαιο γεγονος η μη συλληψη...

Εμεις περιμενουμε αποτελεσματα την πεμπτη! εχω μεγαλη αγωνια!!😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

@Nandia- μου κατσε πρωτα να σου ερθει η περιοδος και μετα ας παει για την εξεταση ο αντρας σου!!! οσο δεν κατεβαινει, εχουμε ελπιδες!!!! 🙏🤞❤️ Αν ωστοσο, ερθει η περιοδος, ευχομαι να εχετε τελεια αποτελεσματα και να ειναι τυχαιο γεγονος η μη συλληψη...

Εμεις περιμενουμε αποτελεσματα την πεμπτη! εχω μεγαλη αγωνια!!😳

και εγω ετσι του ειπα αν ερθει η περιοδος να πας να ξερουμε τι γινεται.. τεταρτη δεν περιμενω αν και αρχισα να εχω συμπτωματα περιοδου.. νοιωθω οτι ερχεται και παω συνεχεια τουαλετα.. πονακια πολυ λιγα .. σπυρακια δεν εχω και τοσα οσα αλλες φορες και λιγο βαρος .. φουσκωμα οχι πολυ αλλα ολα αυτα τα ειχα και αλλες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

@Nandia- μου κατσε πρωτα να σου ερθει η περιοδος και μετα ας παει για την εξεταση ο αντρας σου!!! οσο δεν κατεβαινει, εχουμε ελπιδες!!!! 🙏🤞❤️ Αν ωστοσο, ερθει η περιοδος, ευχομαι να εχετε τελεια αποτελεσματα και να ειναι τυχαιο γεγονος η μη συλληψη...

Εμεις περιμενουμε αποτελεσματα την πεμπτη! εχω μεγαλη αγωνια!!😳

ολα θα πανε καλα.. μην ξεχνας πλεον εχετε την ευλογια της αγιας ειρηνης χρυσοβαλαντου.. χτες ηταν και του αγιου αρσενιου που με σταυρωσε η φιλη μου και βοηθαει στην τεκνοποιηση .. μακαρι να μας βοηθησει ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!!! ❤️❤️❤️

@Nandia- μου κατσε πρωτα να σου ερθει η περιοδος και μετα ας παει για την εξεταση ο αντρας σου!!! οσο δεν κατεβαινει, εχουμε ελπιδες!!!! 🙏🤞❤️ Αν ωστοσο, ερθει η περιοδος, ευχομαι να εχετε τελεια αποτελεσματα και να ειναι τυχαιο γεγονος η μη συλληψη...

Εμεις περιμενουμε αποτελεσματα την πεμπτη! εχω μεγαλη αγωνια!!😳

Καλημέρα Αντωνια μου, 

Καλά αποτελέσματα για τις εξετάσεις. 

Χθες σε σκεφτόμουν, ο μπαμπάς σου πως είναι;; κάνει κάποια θεραπεία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ολα θα πανε καλα.. μην ξεχνας πλεον εχετε την ευλογια της αγιας ειρηνης χρυσοβαλαντου.. χτες ηταν και του αγιου αρσενιου που με σταυρωσε η φιλη μου και βοηθαει στην τεκνοποιηση .. μακαρι να μας βοηθησει ολες

πήγα και χθες στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και προσκυνησα! ηθελα την προηγουμενη φορα να παρω ενα κομποσχοινι και ειχε αρκετο κοσμο οποτε δεν ειχα παρει.. χθες πηγαμε με τον αντρα μου να προσκυνησουμε και οι δυο, πηρα το κομποσχοινι που ηθελα, λαδακι να αλειψω κοιλιτσα και τα μηλα σας!!! της ειπα οτι θα τα παω σε καποιες φιλες στην κυπρο και μου εδωσαν 6-7 συσκευασιες!!! 😂 (πολλα μεν αλλα να δωσετε και σε φιλες/γνωστες σας να τις ευλογησει) τα εβαλα καταψυξη!! ζωνες κοριτσια μου εχετε ε; @Raf123 @Nandia-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα Αντωνια μου, 

Καλά αποτελέσματα για τις εξετάσεις. 

Χθες σε σκεφτόμουν, ο μπαμπάς σου πως είναι;; κάνει κάποια θεραπεία;; 

καλημερα γλυκο μου misofeggaro!!❤️ να εχεις μια ομορφη εβδομαδα!

Ευχαριστουμε!! μετραμε αντιστροφα για την πεμπτη! ο αντρας μου εχει τεραστιο αγχος και ανασφαλεια για τα αποτελεσματα και με ρωταει συνεχεια αν τον αγαπαω!!!😂😂😂 δεν εχει καταλαβει ο κακομοιρος οτι θα με υποστει μια ολοκληρη ζωη!🤣

Ο μπαμπας μου ειναι καλυτερα σιγα σιγα! εχει ενα θεμα με την καταποση και η φωνη του ειναι ακομα πολυ βραχνιασμενη (νομιζεις οτι γδερνεται ο λαιμος του οταν μιλαει) αλλα παθολογικα ειναι μια χαρα! η δευτερη βιοψια βγηκε ανρητικη και θα τον επανεξετασει ο γιατρος τον Αυγουστο. Ευχομαι να συνεχισει ετσι και να μην εχουμε μεταστασεις.🙏🙏 Ευχαριστω τοσο για το ενδιαφερον και την εγνοια σου!❤️❤️💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πήγα και χθες στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και προσκυνησα! ηθελα την προηγουμενη φορα να παρω ενα κομποσχοινι και ειχε αρκετο κοσμο οποτε δεν ειχα παρει.. χθες πηγαμε με τον αντρα μου να προσκυνησουμε και οι δυο, πηρα το κομποσχοινι που ηθελα, λαδακι να αλειψω κοιλιτσα και τα μηλα σας!!! της ειπα οτι θα τα παω σε καποιες φιλες στην κυπρο και μου εδωσαν 6-7 συσκευασιες!!! 😂 (πολλα μεν αλλα να δωσετε και σε φιλες/γνωστες σας να τις ευλογησει) τα εβαλα καταψυξη!! ζωνες κοριτσια μου εχετε ε; @Raf123 @Nandia-

σε ευχαριστω πολυ.. η χαρη της αγιας να μας βοηθησει.. εγω φοραω ζωνη της παναγιας απο το αγιο ορος και μου την σταυρωσε μια φιλη με κομματακι απο την πραγματικη αγια ζωνη τον αγιο αρσενιο και την αγια μαρινα .. αν θυμαμαι καλα εστειλα στην @Raf123

λαδακι και ζωνη απο την αγια ειρηνη δεν εχω

εν το μεταξυ το πρωι ειδα τυχαια πανω σε μια συρταριερα μια εικονα της παναγιας .. πλησιασα και ηταν η εικονα που πηρα περσι απο την παναγια την τσαμπικα και πισω ειχα και λαδακι που πηρα και σταυρωσα την κοιλια μου.. τωρα απο κει και περα οτι θελει ο θεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

@marinamanoulitsa  @stemi   @Melikara86 περιμένουμε τις χοριακες σας! 🎉🙏🤰

Και η @Melikara86 εγκυουλα είναι;;;; 😁😁 οοο δεν το πιστεύω και ε πολύ γουρλού είμαι.. Είμαι Σάββατο γεννημένη να ξέρετε χαχαχχαχα 😂😘

Κοριτσουδια από αύριο αρχίζει η καθυστέρηση.. Άρα αφήνω 3 ημέρες να περάσουν.. Πέμπτη πρωί πάω για χοριακή 😘😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe σε ευχαριστώ κοιρτσι μου!!!

@Nandia- ποτε θα κάνεις τεστακι;;;;; 😁😁😁 αντε αντεεεεεεεεεεεεε αύριο δεν περιμένεις ελπίζω αυτή την εβδομάδα να πάρουμε και οι δύο μεγάλες χοριακες😘😁😘😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και εύκολη μέρα να έχουμε!!! 

Κορίτσι μου για Οκτώβριο ρώτησες και είναι κλειστά για όλο τον Οκτώβριο?  Αν Σου μένουν αυτές οι 2 ημερομηνίες και είστε αποφασισμένοι να γίνει ο γάμος,  ή μικρή διαφορά που θσ έχεις θα είναι στον κόσμο γιατι στις 20 τελειώνει η εβδομάδα του 15 Αυγούστου που ξεκινάει την Δευτέρα 15 Αυγούστου.. οπότε θεωρώ πως πολύ  θα έχουν άδειες και θα είναι διακοπές,  τουλάχιστον στην βοριά Ελλάδα όλοι άδειες 15 αυγουστο περνούμε.. οπότε στις 6 θα λείπουν λιγότεροι... απο εκεί και πέρα κάνε αυτό που θέλεις και όποιος θέλει και μπορεί ας έρθει,  όπως είπες...με το καλό και πάλι 💗

Στις 2 Οκτωβρίου έχει γαμοβάφτιση μια φίλη μου, αυτή που θα γίνει νονά στη μπέμπα βασικά, και μετά δε θέλουμε με τίποτα γιατί ρισκάρουμε τον καιρό…κ θα το κάνουμε σε ανοιχτό χώρο οπότε θέλουμε να έχει καλό καιρό!! Το νυφικό μου ειναι τιραντάκι φαντάσου🥰 και αν το κάνουμε και εκεί στο κτήμα στο βουνό, ακόμη κ τέλη Ιουλίου έχει μια ψύχρα κ θες σακάκι..οπότε δε θέλουμε με τίποτα μες το φθινόπωρο γιατί ρισκάρεις για βροχή, κρύο κλπ

Αυτό λέω ας το κάνουμε κ όποιος είναι, θα το κάνουμε σαν καλοκαιρινό πάρτυ για όσους έχουν μείνει εδώ χαχα..θα έχουμε απώλειες αλλά τι να κάνουμε..το σημαντικό είναι ότι θα πάρουμε την ευλογία! Ευχαριστούμε💗💗 Με το καλό κ ο δικός σας γάμος🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe σε ευχαριστώ κοιρτσι μου!!!

@Nandia- ποτε θα κάνεις τεστακι;;;;; 😁😁😁 αντε αντεεεεεεεεεεεεε αύριο δεν περιμένεις ελπίζω αυτή την εβδομάδα να πάρουμε και οι δύο μεγάλες χοριακες😘😁😘😁

αρνουμαι να κανω τεστ χαχαχαχαχαχαχ

τεταρτη δεν περιμενω αλλα αρχισαν τα γνωστα συμπτωμτατα... ευχομαι να βγει το ενστικτο σου και να ειμαστε μαζι ... εμενα και τα 2 αγορια ειναι σαββατογεννημενα και ο μικρος καθε λιγο καιρο με ρωταει ποτε θα τους κανω αδελφακι.. ε βαλε λιγο μεσον ρε παιδακι μου.. μπαααα τι σε γεννησα σαββατο.. απο επιλογη του κιολας.. ειχα την ερχομενη παρασκευη ραντεβου για να γεννησω και βιαστηκε ο κυριος.. τρεχαμε αρον αρον σαββατιατικα

η @Melikara86 δεν ξερουμε γιατι κανει μεγαλους κυκλους .. το ευχομαι παντων να ειναι μπας και ερθει και η σειρα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

σε ευχαριστω πολυ.. η χαρη της αγιας να μας βοηθησει.. εγω φοραω ζωνη της παναγιας απο το αγιο ορος και μου την σταυρωσε μια φιλη με κομματακι απο την πραγματικη αγια ζωνη τον αγιο αρσενιο και την αγια μαρινα .. αν θυμαμαι καλα εστειλα στην @Raf123

λαδακι και ζωνη απο την αγια ειρηνη δεν εχω

εν το μεταξυ το πρωι ειδα τυχαια πανω σε μια συρταριερα μια εικονα της παναγιας .. πλησιασα και ηταν η εικονα που πηρα περσι απο την παναγια την τσαμπικα και πισω ειχα και λαδακι που πηρα και σταυρωσα την κοιλια μου.. τωρα απο κει και περα οτι θελει ο θεος

κοριτσια μου αν θελετε σας φερνω και ζωνες και λαδακι απο την αγια ειρηνη!!❤️

εν τω μεταξυ, χθες ποσο σημαδιακη μερα! στη γιορτη της μητερας πηγα να την προσκυνησω χωρις να το ειχα συνδυασει.. μακαρι του χρονου τετοια μερα ολες να ειμαστε με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου αν θελετε σας φερνω και ζωνες και λαδακι απο την αγια ειρηνη!!❤️

εν τω μεταξυ, χθες ποσο σημαδιακη μερα! στη γιορτη της μητερας πηγα να την προσκυνησω χωρις να το ειχα συνδυασει.. μακαρι του χρονου τετοια μερα ολες να ειμαστε με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏

αν σου ειναι ευκολο γιατι οχι

και οχι μονο ηταν η μερα της μητερας ηταν και του αγιου αρσενιου που βοηθαει κοπελες να μεινουν εγκυος.. πολλα τα σημαδια.. εγω σου ειπα εισαι η επομενη.. θα ερθεις διπλη στην κυπρο χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

αν σου ειναι ευκολο γιατι οχι

και οχι μονο ηταν η μερα της μητερας ηταν και του αγιου αρσενιου που βοηθαει κοπελες να μεινουν εγκυος.. πολλα τα σημαδια.. εγω σου ειπα εισαι η επομενη.. θα ερθεις διπλη στην κυπρο χαχαχαχαχ

χαχαχαχχα! λες;; μου φανταζει τοσο μακρυνο..... καπου (στο δρομο) εχω χασει την ελπιδα μου...😔 μακαρι η αγια να κανει το θαυμα της και σε εμας!!🙏🙏🙏

χθες το πρωι που ελεγα στον αντρα μου να παμε να προσκυνησουμε, μπηκα να του διαβασω ενα θαυμα της αγιας και με πιασανε τα κλαματα οσο του το διαβαζα. του λεω σε παρακαλω συνεχισε εσυ. και μετα αρχισε αυτος να κλαιει. λεω τι ωραιο σκατοευαισθητο ζευγαρι ειμαστε!!! 🤣

καθε φορα που κανω ασχημη σκεψη (τυπου δεν θα κανω ποτε παιδι), το αντιστρεφω και σκεφτομαι την αγια ειρηνη! μου δινει δυναμη!

Εννοειται Ναντια μου θα σας φερω!!!! 💘💘 και ευχομαι να σταυρωσεις την κοιλια σου και να ειναι γεματη οπως της Ραφαελας μας!🤰🤰 πωωω φανταζεσαι να ειμαστε και οι 3 εγκυες;;;;;;;;;;🤩🤩😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έχω μόνιμα ένα πονο στο στομάχι δεν μπορώ να φάω τίποτα…έχασα 2 κιλά σήμερα ζυγίστηκα! Χθες ήπια ένα χυμό και δεν μπόρεσα να κάνω τις εκκρεμότητες  που είχα για την δουλεια! Πήγα για ύπνο! 
 

@Antonia2σε ευχαριστούμε παρά πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχχα! λες;; μου φανταζει τοσο μακρυνο..... καπου (στο δρομο) εχω χασει την ελπιδα μου...😔 μακαρι η αγια να κανει το θαυμα της και σε εμας!!🙏🙏🙏

χθες το πρωι που ελεγα στον αντρα μου να παμε να προσκυνησουμε, μπηκα να του διαβασω ενα θαυμα της αγιας και με πιασανε τα κλαματα οσο του το διαβαζα. του λεω σε παρακαλω συνεχισε εσυ. και μετα αρχισε αυτος να κλαιει. λεω τι ωραιο σκατοευαισθητο ζευγαρι ειμαστε!!! 🤣

καθε φορα που κανω ασχημη σκεψη (τυπου δεν θα κανω ποτε παιδι), το αντιστρεφω και σκεφτομαι την αγια ειρηνη! μου δινει δυναμη!

Εννοειται Ναντια μου θα σας φερω!!!! 💘💘 και ευχομαι να σταυρωσεις την κοιλια σου και να ειναι γεματη οπως της Ραφαελας μας!🤰🤰 πωωω φανταζεσαι να ειμαστε και οι 3 εγκυες;;;;;;;;;;🤩🤩😁

και εμενα καθε φορα που μου μπαινουν ιδεες οτι δεν θα μεινω εγκυος πεφτω πανω σε καποιο θαυμα της αγιας ειρηνης και λεω ντροπη σου να αμφισβητεις την αγια

καλα κλαμα εχω ριξει πολυ και οταν διαβαζω τα θαυματα της και στις προσευχες μου

στον αντρα μου δεν τα δειχνω καν γιατι και αυτος σε τετοια ειναι ευαισθητος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...