Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ο μεγάλος δεν εκφράζεται γενικά και ηταν και λίγο απότομο.. άσε που ήταν από το χάραμα.. θα δείξει που θα ερθει σπο το σχολείο και θσ το έχει επαιξεργαστει🤣🤣🤣

Εντάξει θα το χωνέψει σιγά σιγά 😂😂 του μικρού μη του πείτε θα το μάθει το χωριό αν το θέλει κ πολύ!! Κ εγώ όταν η μαμα μ ήταν εγκυος το μικρό μου αδερφό το έμαθε όλος ο κοσμος ότι ήταν εγκυος το ελεγα σε όποιον έβλεπα χαχαχαχα😂😂😂😂 από τη χαρά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Νταξ εγω σιγουρα κατάλαβα το σχέδιο του σπερματοζωαριου.. για τα υπόλοιπα μου φάνηκαν μια χαρά αλλά θα σου πούνε καλύτερα οι πιο έμπειρες κοπέλες.. 

😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τα αλλά αποτελέσματα δεν θυμάμαι πως ήταν είχε βελτίωση στην κινητικότητα;; Αυτό με την κατάτμηση θα διαβάσω από βιβλιογραφία τι δείχνει…είστε στα όρια πάντως ❤️ Αυτό ειναι θετικό! Έχετε πολλά σπερματοζωάρια που αυτό είναι επίσης πολύ θετικό ❤️❤️❤️ Μίλησες με τον γιατρο ; 

απο ποσοτητα και μορφολογια εχουμε να φανε και οι κοτες!!!!!!!!! 😂😂😂 ελα παρε παρεεεεε!! (λαικη)

η κινητικοτητα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη φορα.. οχι τρομερη βελτιωση αλλα καλυτερη.. η κατατμηση νομιζω πρεπει να ειναι κατω απο 30% και ειναι 29%.. οποτε το λες μετριο προς κακο.. και το οξειδωτικο Δ Ε Ν   Ε Χ Ω   Ι Δ Ε Α!!!!😅 Πολυ υψηλο ειναι νομιζω......😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εντάξει θα το χωνέψει σιγά σιγά 😂😂 του μικρού μη του πείτε θα το μάθει το χωριό αν το θέλει κ πολύ!! Κ εγώ όταν η μαμα μ ήταν εγκυος το μικρό μου αδερφό το έμαθε όλος ο κοσμος ότι ήταν εγκυος το ελεγα σε όποιον έβλεπα χαχαχαχα😂😂😂😂 από τη χαρά μου 

κλαιω!!!!!!!😆 "γεια σας η μαμα μου ειναι εγκυος και θα μου κανει αδερφακι!!!!" τι γλυκο κοριτσι εισαι εσυ!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂

Εγώ με μια πρώτη ματιά βλέπω ότι είναι πολύ καλό το σπέρμα όσον αφορά κινητικότητα και αριθμό και μορφολογία τουμπανη. Σχετικά με την κατάτμηση dna που λέει μέτρια δεν ξέρω γιατί δεν κάναμε ποτέ. Αλλά μιλά να σου εξηγήσουν να μας πεις και εμάς..

Δεν βλέπω αν έχει κάνει καλλιέργεια. Αυτό που λέει ιξώδες πάνω πάνω. Μπορεί να δίχνει κάποιο μικρόβιο. Αλλά δεν ξέρω αν έχετε κάνει καλλιέργεια. Γενικά εγώ βλέπω ότι δεν πρέπει να υπάρχει κάποιο θέμα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αποτελεσματα τα ανεβασα και στην ομαδα της εξωσωματικης που εχουν εμπειρια στις εξετασεις αυτες και τις παιζουν στα δαχτυλα!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ με μια πρώτη ματιά βλέπω ότι είναι πολύ καλό το σπέρμα όσον αφορά κινητικότητα και αριθμό και μορφολογία τουμπανη. Σχετικά με την κατάτμηση dna που λέει μέτρια δεν ξέρω γιατί δεν κάναμε ποτέ. Αλλά μιλά να σου εξηγήσουν να μας πεις και εμάς..

Δεν βλέπω αν έχει κάνει καλλιέργεια. Αυτό που λέει ιξώδες πάνω πάνω. Μπορεί να δίχνει κάποιο μικρόβιο. Αλλά δεν ξέρω αν έχετε κάνει καλλιέργεια. Γενικά εγώ βλέπω ότι δεν πρέπει να υπάρχει κάποιο θέμα. 

 

Ευχαριστω κοριτσι μου για τη βοηθεια!!❤️❤️  αυτη τη φορα δεν καναμε καλλιεργεια.. ειχε κανει τον οκτωβρη και ηταν καθαρη. λες να ξανακανουμε ε; ο ασβεστης μας ειχε πει μονο αυτες τις 3 να κανουμε... και οικονομικα δεν μας επαιρνε για παραπανω. θα μου πεις αν εχει μικροβιο;; θα συσκεφθουμε με τον αντρα μου, θα ρωτησουμε και τον ουρολογο να δουμε τι θα μας πει....

τι ωραια που η μπουμπουκα σου δινει το παρον!!! ποση συγκινηση!!!!! τι συναισθημα ε;;; με το καλο να ερθει!!! μετρατε αντιστροφα για τη β επιπεδου ε;; καπου τελη μαιου την εχετε κλεισει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

απο ποσοτητα και μορφολογια εχουμε να φανε και οι κοτες!!!!!!!!! 😂😂😂 ελα παρε παρεεεεε!! (λαικη)

η κινητικοτητα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη φορα.. οχι τρομερη βελτιωση αλλα καλυτερη.. η κατατμηση νομιζω πρεπει να ειναι κατω απο 30% και ειναι 29%.. οποτε το λες μετριο προς κακο.. και το οξειδωτικο Δ Ε Ν   Ε Χ Ω   Ι Δ Ε Α!!!!😅 Πολυ υψηλο ειναι νομιζω......😕

Είστε μέτρια στην κατάτμηση ναι…το οξειδωτικό στρες βασικά προκαλει πιο χαμηλή κινητικότητα, μορφολογία ισως να είναι λόγο της κιρσοκηλης…το οξειδωτικό στρες παράγεται από φλεγμονή στα κύτταρα που οφείλεται σε μόλυνση πχ αλλά εσας μάλλον θα είναι από την κιρσοκιλη! Μιλά με τον γιατρο κ δεν είναι άσχημα! Εμεις με 14 εκ κ το καταφέραμε εσείς με 3χ αριθμό σίγουρα θα τα καταφέρετε!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι Τόνια μου, 6 Αυγούστου βρήκαμε τελικά!! Δεν είχε άλλη! Και να σου πω την αλήθεια σήμερα με έχει πάρει λίγο από κάτω, γιατί 

Από τη μία δε θέλω να το αλλάξω πάλι γιατί όπως λέει κ η @Raf123 άμα δε γίνει όταν είναι να γίνει, μετά όλο κάτι τυχαίνει κ το αλλάζεις κ κουράστηκα να το αλλάζουμε κ να ψάχνουμε ημερομηνίες συνέχεια…αλλά δεν είναι κ αυτό που ονειρευόμουν…οκ είναι ωραία που θα’ναι καλοκαιρινός γάμος, αλλά αρχικά είχαμε κλείσει για 200 άτομα, άντε 180, κ τώρα αν το κάνουμε με λιγότερα άτομα μας είπε ότι θα αλλάξει η τιμή άρα δεν έχει νόημα, αλλά πού θα βρούμε 180 άτομα τον Αύγουστο που θα λείπουν όλοι;….επίσης θυμόμουν σήμερα ότι στην αρχή είχαμε κλείσει 28 Αυγούστου(που το 28 είναι κ σημαδιακός αριθμός για μας), κ σκέφτομαι μήπως του άρεσε κ γι’αυτό του άντρα μου κ ήθελε τότε, αλλά μετά το αλλάξαμε κ τώρα δεν τη βρίσκω αυτή την ημερομηνία…κ με έχει πάρει λίγο από κάτω τελοσπάντων..☹️☹️ Κ να πάμε αλλού(αν βρούμε) δε ξέρω..έχουμε δώσει προκαταβολή εκεί είναι κρίμα να τη χάσουμε

Άσε έχω στεναχωρηθεί λίγο ☹️☹️☹️

Εσύ πώς πας με τις ετοιμασίες;

6 Αυγούστου είναι τέλειο θα παντρευτείς με γεμάτο φεγγάρι !!!! Δεν ξέρω από αυτά αλλά καλύτερα να  παντρεύεσαι όταν γεμίζει το φεγγάρι όχι όταν χάνεται ! Για καλό άλλαξαν οι ημερομηνίες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κλαιω!!!!!!!😆 "γεια σας η μαμα μου ειναι εγκυος και θα μου κανει αδερφακι!!!!" τι γλυκο κοριτσι εισαι εσυ!!!!!❤️❤️❤️

Ακριβώς έτσι 😂😂😂 είχα πάει με τη γιαγιά μου τράπεζα κ το είπα κ στην κοπέλα του ταμείου 😂😂😂 σε άσχετους!! Ήθελα πολύ ένα μικρό αδερφάκι 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Antonia2 μου νομίζω τα αποτελέσματά σας είναι πολύ καλά, εκτός από την κατάτμηση που είσαι στο όριο για κακό.. Απο διατροφη πως τα πάει ο άντρας σου; προσέχει; γυμνάζεται; Νομίζω θα βοηθούσαν και αυτά, μαζί με τις βιταμίνες που πιθανόν σας δώσει ο γιατρός.. το στρες νομίζω είναι εντός των τιμών αναφοράς, αρα είστε οκ (δε θα γίνεται να είναι και 0!)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ακριβώς έτσι 😂😂😂 είχα πάει με τη γιαγιά μου τράπεζα κ το είπα κ στην κοπέλα του ταμείου 😂😂😂 σε άσχετους!! Ήθελα πολύ ένα μικρό αδερφάκι 😍😍

αχ κι εγώ ήθελα ένα μικρό αδερφάκι, κατά προτίμηση κοριτσάκι για παρέα!!! καταλαβαίνω τη χαρά σου γιατί εμένα δε μου έκαναν το χατίρι  ☹️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου για τη βοηθεια!!❤️❤️  αυτη τη φορα δεν καναμε καλλιεργεια.. ειχε κανει τον οκτωβρη και ηταν καθαρη. λες να ξανακανουμε ε; ο ασβεστης μας ειχε πει μονο αυτες τις 3 να κανουμε... και οικονομικα δεν μας επαιρνε για παραπανω. θα μου πεις αν εχει μικροβιο;; θα συσκεφθουμε με τον αντρα μου, θα ρωτησουμε και τον ουρολογο να δουμε τι θα μας πει....

τι ωραια που η μπουμπουκα σου δινει το παρον!!! ποση συγκινηση!!!!! τι συναισθημα ε;;; με το καλο να ερθει!!! μετρατε αντιστροφα για τη β επιπεδου ε;; καπου τελη μαιου την εχετε κλεισει;;

Εγώ βλέπω ότι είστε πολύ καλά. Εκτός από την κατάτμηση. Αλλά ότι σας πούνε οι γιατροί. Αφού είχες κάνει καλλιέργεια εντάξει. Απλά εμείς επειδή είχαμε κιόλας μικρόβιο μας είχανε πει αυτό με το ιξώδες. Για αυτό το λέω. Αλλά όπως βλέπεις και με μικρόβιο πιάνεις νινι.αρα μην αγχώνεσαι. ( Θα πιάσεις κορίτσι που είναι πιο ανθεκτικό  ) 😝 όπως εγώ 

Είναι πολύ ωραία να νιώθεις να κινείται γιατί έτσι ξέρω ότι είναι καλά και δεν έχω άγχος να πηγαίνω συνεχεια στον γιατρό. Ναι μετράω αντίστροφα και δεν περνάει ο χρόνος. Έχω αρχίσει τα ψώνια.πηραμε λίκνο, ρηλαξ με μουσικη, και παρειγγειλα το καρότσι μετα από αρκετή αναζήτηση..και έχω κάνει λίστα να πάρω και τα υπόλοιπα τώρα που έχει και εκπτώσεις. 31 του μήνα έχω κλείσει και ανυπομονώ. Θα έρθει και ο άντρας μου. Έκλεισα σε ιατρείο και θα μπορεί να μπει μέσα. Θα μας δώσει και τρισδιάστατη φωτογραφία και βίντεο. Πιο πολύ για αυτό ανυπομονώ επειδή θα το δω για πρώτη φορά σαν ζωντανή εικόνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εντάξει θα το χωνέψει σιγά σιγά 😂😂 του μικρού μη του πείτε θα το μάθει το χωριό αν το θέλει κ πολύ!! Κ εγώ όταν η μαμα μ ήταν εγκυος το μικρό μου αδερφό το έμαθε όλος ο κοσμος ότι ήταν εγκυος το ελεγα σε όποιον έβλεπα χαχαχαχα😂😂😂😂 από τη χαρά μου 

Ακριβώς έτσι θσ κάνει και ο μικρός μου.. το χωριό δεν με νοιάζει.. στον πατέρα του θα το σφυρίξει και δεν έχω τώρα όρεξη για την αντίδραση του

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κλαιω!!!!!!!😆 "γεια σας η μαμα μου ειναι εγκυος και θα μου κανει αδερφακι!!!!" τι γλυκο κοριτσι εισαι εσυ!!!!!❤️❤️❤️

Καλέ εμένα ούτε γειά δεν θα λέει..  απλά θα φωνάζει η μαμά μου θα μας κάνει αδερφακιιιιιι και αντε βρες τρύπα να χωθεις

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είστε μέτρια στην κατάτμηση ναι…το οξειδωτικό στρες βασικά προκαλει πιο χαμηλή κινητικότητα, μορφολογία ισως να είναι λόγο της κιρσοκηλης…το οξειδωτικό στρες παράγεται από φλεγμονή στα κύτταρα που οφείλεται σε μόλυνση πχ αλλά εσας μάλλον θα είναι από την κιρσοκιλη! Μιλά με τον γιατρο κ δεν είναι άσχημα! Εμεις με 14 εκ κ το καταφέραμε εσείς με 3χ αριθμό σίγουρα θα τα καταφέρετε!! ❤️❤️❤️

Που τα είδες όλα αυτά απορώ..  μόνο εγώ βλέπω ότι το σχέδιο του σπέρματος το έχουν πετύχει άψογα; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ βλέπω ότι είστε πολύ καλά. Εκτός από την κατάτμηση. Αλλά ότι σας πούνε οι γιατροί. Αφού είχες κάνει καλλιέργεια εντάξει. Απλά εμείς επειδή είχαμε κιόλας μικρόβιο μας είχανε πει αυτό με το ιξώδες. Για αυτό το λέω. Αλλά όπως βλέπεις και με μικρόβιο πιάνεις νινι.αρα μην αγχώνεσαι. ( Θα πιάσεις κορίτσι που είναι πιο ανθεκτικό  ) 😝 όπως εγώ 

Είναι πολύ ωραία να νιώθεις να κινείται γιατί έτσι ξέρω ότι είναι καλά και δεν έχω άγχος να πηγαίνω συνεχεια στον γιατρό. Ναι μετράω αντίστροφα και δεν περνάει ο χρόνος. Έχω αρχίσει τα ψώνια.πηραμε λίκνο, ρηλαξ με μουσικη, και παρειγγειλα το καρότσι μέρα από αρκετή αναζήτηση..και έχω κάνει λίστα να πάρω και τα υπόλοιπα τώρα που έχει και εκπτώσεις. 31 του μήνα έχω κλείσει και ανυπομονώ. Θα έρθει και ο άντρας μου. Έκλεισα σε ιατρείο και θα μπορεί να μπει μέσα. Θα μας δώσει και τρισδιάστατη φωτογραφία και βίντεο. Πιο πολύ για αυτό ανυπομονώ επειδή θα το δω για πρώτη φορά σαν ζωντανή εικόνα 

Αααχ τέλεια!! Με το καλό να το πάρετε αγκαλιά ❤️❤️❤️❤️ Ποσά περίπου έδωσες για αυτά; Εμας στην Κύπρο είναι πανάκριβα θα δω τι θα πάρουμε θα μου πει κ η νύφη μου τι να ΜΗΝ πάρω 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ακριβώς έτσι θσ κάνει και ο μικρός μου.. το χωριό δεν με νοιάζει.. στον πατέρα του θα το σφυρίξει και δεν έχω τώρα όρεξη για την αντίδραση του

Ωχ καλύτερα να μη το μάθει!! Ειδικά τώρα που είναι κ η αρχή!! Θα σε ταράξει!! Καλύτερα να μην ξέρει!! 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ακριβώς έτσι θσ κάνει και ο μικρός μου.. το χωριό δεν με νοιάζει.. στον πατέρα του θα το σφυρίξει και δεν έχω τώρα όρεξη για την αντίδραση του

 

Καλέ εμένα ούτε γειά δεν θα λέει..  απλά θα φωνάζει η μαμά μου θα μας κάνει αδερφακιιιιιι και αντε βρες τρύπα να χωθεις

 

Που τα είδες όλα αυτά απορώ..  μόνο εγώ βλέπω ότι το σχέδιο του σπέρματος το έχουν πετύχει άψογα; ;;

Χαχαχαχα στο θέμα αναπαραγωγή το εχω κάνει διατριβή!! Κάτι μ έλεγε η μάνα μου να πάω εμβρυολογος κ δεν την άκουσα ποτέ!!! (Λαθος μου το παραδέχομαι κ της το λεω αλλά τώρα είναι too late για κάτι τέτοιο) Κάτι διπλώματα εχω μόνο…😅 που τα ήθελα όταν ήμουν Αγγλία για μια δουλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

αχ κι εγώ ήθελα ένα μικρό αδερφάκι, κατά προτίμηση κοριτσάκι για παρέα!!! καταλαβαίνω τη χαρά σου γιατί εμένα δε μου έκαναν το χατίρι  ☹️ 

Κ εγώ κοριτσάκι ήθελα αλλά μας ήρθε αγόρι!! Αλλά τον λατρεύω 🥰🥰🥰 είναι 22 χρόνων κ ακόμα το φωνάζω μωρό χαχα που είναι το μωρό; Κ η μαμα μ νομίζει το ανιψακι κ της λεω όχι αυτό το δικό μας 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι εγώ..  συγνώμη αλλά δεν έχω κανέναν άλλο να πρήξω..  όσο είμαι ξάπλα όλα μια χαρά..  σηκώθηκα να πάω τουαλέτα και με το που τελείωσα νοιώθω κάτι να τρέχει..  παλι καφέ σκούρο .. όσο πάει γίνεται πιο σκούρο... και τώρα έχω ελαφρά πονακια.. φυσιολογικό είναι οταν πάω τουαλέτα μετά να έρχονται τα καφε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ωχ καλύτερα να μη το μάθει!! Ειδικά τώρα που είναι κ η αρχή!! Θα σε ταράξει!! Καλύτερα να μην ξέρει!! 

 

Χαχαχαχα στο θέμα αναπαραγωγή το εχω κάνει διατριβή!! Κάτι μ έλεγε η μάνα μου να πάω εμβρυολογος κ δεν την άκουσα ποτέ!!! (Λαθος μου το παραδέχομαι κ της το λεω αλλά τώρα είναι too late για κάτι τέτοιο) Κάτι διπλώματα εχω μόνο…😅 που τα ήθελα όταν ήμουν Αγγλία για μια δουλεια 

Δεν άκουσες την μάνα σου .. θα είχαμε τώρα ένα δικό μας άνθρωπο να μας αναλάβει τς τς τς 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πάλι εγώ..  συγνώμη αλλά δεν έχω κανέναν άλλο να πρήξω..  όσο είμαι ξάπλα όλα μια χαρά..  σηκώθηκα να πάω τουαλέτα και με το που τελείωσα νοιώθω κάτι να τρέχει..  παλι καφέ σκούρο .. όσο πάει γίνεται πιο σκούρο... και τώρα έχω ελαφρά πονακια.. φυσιολογικό είναι οταν πάω τουαλέτα μετά να έρχονται τα καφε;

μίλησες με τον γιατρό σου;; τι σου είπε; αύριο θα ξανα πας για χοριακη΄;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyElpida είπε:

μίλησες με τον γιατρό σου;; τι σου είπε; αύριο θα ξανα πας για χοριακη΄;

Είχα μιλήσει χτες με το που είδα τα πρώτα καφέ.. μου είπε να αρχίσω ενέσεις.. έκανα την πρώτη ψες .. και άρχισα utrogestan των 200 .. ασπιρίνη που ήδη έπινα κσι φιλικό οξύ που ήδη έπινα..  ναι αύριο θσ πάω για επανάληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Δεν άκουσες την μάνα σου .. θα είχαμε τώρα ένα δικό μας άνθρωπο να μας αναλάβει τς τς τς 

 

Ε ναι κρίμα δε πειράζει…! 🙂🙂 μήπως να της πεις; Ισως είναι από τα φάρμακα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Ε ναι κρίμα δε πειράζει…! 🙂🙂 μήπως να της πεις; Ισως είναι από τα φάρμακα; 

Δεν έχει να κάνει κάτι άλλο..  θα κριθούν όλα από την χοριακη αύριο πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Δεν έχει να κάνει κάτι άλλο..  θα κριθούν όλα από την χοριακη αύριο πιστεύω 

Όλα καλά θα είναι!! Θα δεις θα διπλασιαστεί κ η χοριακη σου!! Εσυ κανεις ότι μπορείς! Όταν η επιστήμη κάνει ότι μπορεί μετά είναι στα χέρια του θεού!! Το λένε και οι γιατροί αυτό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Antonia2 μου νομίζω τα αποτελέσματά σας είναι πολύ καλά, εκτός από την κατάτμηση που είσαι στο όριο για κακό.. Απο διατροφη πως τα πάει ο άντρας σου; προσέχει; γυμνάζεται; Νομίζω θα βοηθούσαν και αυτά, μαζί με τις βιταμίνες που πιθανόν σας δώσει ο γιατρός.. το στρες νομίζω είναι εντός των τιμών αναφοράς, αρα είστε οκ (δε θα γίνεται να είναι και 0!)..

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχαριστω για τη βοηθεια!!! η κατατμηση ειναι οντως στο οριο και δεν ξερω πως φτιαχνει. εστειλα τα αποτελεσματα στον ουρολογο μας (εξειδικευμενος στην υπογονιμοτητα) και αναμενω τηλ ή γραπτη απαντηση.

απο τον οκτωβριο ξεκινησαμε διατροφη και προσεχουμε πολυ. τρωει καθε μερα φουντουκια και αμυγδαλα ωμα, λιναροσπορο, 2 φορες τη βδομαδα οσπρια, ψαρι 1 φορα τη βδομαδα η το διβδομαδο, ελαχιστα τηγανιτα και κρεας 1-2 φορες την εβδομαδα. φρουτα φουλ (καθε μερα 3 τλχ).. αλκοολ 1 φορα την εβδομαδα και σπανια θα πω (βεβαια πινει 1 μπυριτσα την ημερα. δε θελω να του τη στερησω.. μετα θα αντιδρασει και θα εχει δικιο...) επισης ξεκινησε cross training 2 φορες την εβδομαδα! κανουμε και κυριως ο αντρας μου (στην προκειμενη περιπτωση) κανει οτι μπορει!!💘 τον εφαγε κι αυτον το αγχος...

μακαρι η αγια ειρηνη να μας ευλογησει κι εμας μ ενα παιδακι!!!🙏❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...