Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΡΘΟΥΛΑ (THOULI) ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!


savropinguinos

Recommended Posts

ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΑΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΥ ,ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ...ΤΕΛΙΚΑ ΥΔΡΟΧΟΟΣ Η' ΙΧΘΥΣ?ΕΜΑΘΕΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli με εναν πονο κοπελα μου! Ευχομαι να σου πανε ολα καλα! Με το καλο να ξαναερθεις στην παρεα μας και να μας πεις την εμπειρια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι κι εγω κοριτσι μου με το καλο να γινεις μαννουλα και να σφιξεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου:)

Α ,και δεν πιστευω να φοβασαι κουκλα μου,καθε λεπτο γεννανε εκατομμυρια γυναικες σε ολο το κοσμο και πολλες απ αυτες εντελως μονες τους και ουτε καν σε νοσοκομεια.Αυτο να σκεφτεσαι να παιρνεις κουραγιο.

την αγαπη μας και τα φιλια μας:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 19/2 ΕΙΝΑΙ ΥΔΡΟΧΟΑΚΙΑ

ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia sas xilioeyxarsto oles sas...

ax re poanagiota me sigkinises re...

simera 12 to bradi pao me proklisi....

eyxomai ola na pane kala....

kali lefteria sto saytopigouino pou ta mora mas tha exoun mia mera diafora k sti marillu..

sa eyxaristo gia ola...

ayrio tha to tsikniso me to bebe mou...:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθούλα μου καλή ελευθερία!

Με έναν πόνο να βγει και να ναι γερό και τυχερό!

Άντε ελπίζω να είναι και η δική μου η σειρά σύντομα (ζηλεύω λιγάκι θέλω κι εγώ να πάρω το μωρούλι μου αγγαλίτσα :) :) )

Άντε κι απ τα δικά μας οι σε αναμονή μαμάδες...

Περιμένουμε νέα σου κοριτσάκι μου, θα είμαστε με τη σκέψη μας κοντά σου φιλιά πολλά και καλό come back!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μουουουουουου!!!

Τις καλύτερες ευχές και απο μένα μέσα απο την καρδιά μου! Εύχομαι η Παναγιά να είναι δίπλα σου και δίπλα στο μωρό σου με το που θα το πάρεις στην αγκαλιά σου!

Με έναν πόνο (και αυτον μικρό) και γρήγορα σπίτι με το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli καλησπερα ευχομαι ολα να πανε καλα και να μην ταλαιπωριθεις ουτε εσυ ουτε το μπεμπακι σου,με μισο πονο,η παναγιτσα κοντα σας να σας φιλαει και του η της 2.και να θυμασε αυριο ξημερωνει καινουργεια μερα και θα σου φερει αυτο που λαχταρουσες 9 ολοκληρους μηνες.μην φοβασε ολα θα πανε καλα να εισαι ετοιμη.καλο σου βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου ετσι με είχε κανονισει και μένα ο γιατρός και τελικά μου σπάσαν τα νερά.Με το καλό κορίτσι μου,γερό και τυχερό το παιδάκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι με το καλο!

Ο,τι καλυτερο για την μαρθα και για το μωρακι της!!

Ευχες απο ολα τα κοριτσια εδω η σκεψη σας μαζι με τις ετοιμογεννες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή λευτεριά κοριτσακι. Ολα καλά θα πανε και αυριο θα εχεις το μωρουλι σου. Αντε θα κανετε αποκριες μαζι. Με το καλό μ εναν πονο και να πανε ολα καλα και με το καλό να γυρισετε σπιτι σας και να μας τα πεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου, με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!:woohoo:

ευχομαι σε πολυ λιγες ωρες, να κρατας το μικρουλι σου αγκαλιτσα!!!!

μ'εναν πονο κοριτσακι μου!!!

ολα θα πανε καλα, να μην ανησυχεις για τιποτα και να σκεφτεσαι ΜΟΝΟ το μωρακι σου!!!;)

αντε με το καλο να ξαναγυρισεις στο σπιτακι σου, παρεα με το μπεμπακι, να μας πειτε λεπτομερειες!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλή λευτεριά και με όσους λιγότερους πόνους γίνεται....Όλα να σού πάνε καλά!!!!Περιμένουμε νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου με το καλό το μωράκι σου!!!:laugh: Όλο και πλησιάζει η ώρα που θα κρατάς στην αγκαλιά σου το μικρό σου αγγελάκι!:woohoo: Εύχομαι να έχεις έναν όμορφο τοκετό και ένα υγιές κουκλάκι!!!:woohoo: :kiss:

Γιώτα μου άντε να παίρνεις και εσύ σειρά!:kiss: Να μπει και η μπεμπούλα σου στο κλάμπ των μωρών του μάμμυ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoulini μου ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ!!! Να εχεις μια καλη και ανωδυνη (κατα το δυνατο) γεννα.... και πανω απ ολα να μας φερεις ενα υγιες μωρακι να γνωρισουμε....

Ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου κι εσυ θα εισαι μια ευτυχισμενη μανουλα που θα μας περιγραφεις πως ακουσες το πρωτο του κλαμα.....

Κι εμεις παλι θα κλαιμε απο συγκινηση...

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα το βράδυ η Μάρθα μας μπαινει με πρόκληση!!!!Με το καλο το μωράκι της!!Γερό και δυνατό!!!Πάντα ευτηχισμενη να ειναι με την οικογένεια της!!!!Καλη λοχεία να έχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟΟΟΟ ΜΩΡΟΥΛΙ!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ:)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ...ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...