Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

@TRigirl με το καλό ο υπέρηχος αύριο! Ελπίζουμε να μας πεις τα πιο ωραία νέα!! ❤️ 

@Παρασκευαιδου αναμένουμε τεράστιο νούμερο!! Ειμαι σίγουρη ότι θα γλεντάμε αύριο!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 32 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Ο θυρεοειδής για εγκυμοσύνη το θέλουν κάτω από 2 γιατί ανεβαίνει μετά 

4,8 είχα αγαπημένη!!!!τι κάτω από 2.....εγώ δεν το ξερα αυτό.που να το ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

4,8 είχα αγαπημένη!!!!τι κάτω από 2.....εγώ δεν το ξερα αυτό.που να το ξερω!

Κάλε φουλ ανεβασμένη. Κακός που δεν στο είπε ο γιατρός. Με σωστή θεραπεία φτιάχνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή μεγάλη βδομάδα να έχουμε !!!! @Salvation78 πραγματικά τα λόγια είναι φτωχά ...έχουμε περάσει όλες αυτό το στάδιο και καταλαβαίνουμε τον πόνο σου !! Είμαστε δίπλα σου... 

Τα δικά μου νέα είναι 359 η δεύτερη χοριακή μου από 43!!! Περιμένω να με πάρει το κέντρο ! Λογικά την Πέμπτη θα την επαναλάβω !!!

Συγχαρητήρια για το νούμερο σου!!!👏🏽👏🏽 Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι😀😀

στις πριν 17 ώρες, ο/η panagiotakats1 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!!!!! Πρώτη φορά που γράφω αν κ σας παρακολουθώ… εύχομαι πολύ σύντομα όλες μας να κρατάμε το πολυπόθητο μωράκι μας!!!!! σήμερα είναι η 5η μου μέρα μετά την εμβρυομεταφορα! Πρώτη μου εξωσωματική, με μεταφορά 2 βλαστοκυστεων 5ης μέρας εκ των οποίων η μια άριστη κ η άλλη αρκετά μέτρια λόγω αποψυξης… Από συμπτώματα, έλαχιστα… λίγα τραβήγματα κάτω στην μήτρα και δέκατα σχεδον όλη μέρα, αλλά μου είπαν ότι είναι λόγω προγεστερονης… το στήθος μου καθόλου πρησμένο… ελπίζω να πάρω θετική χοριακη, αν και θέλω να είμαι προετοιμασμένη για παν ενδεχομενο όταν κ αν έρθει το αρνητικό αποτέλεσμα… 

Καλωσήρθες στην παρέα μας!!! Εδώ είμαστε μια παρέα, μια συντροφιά και μες στην τρέλα όπως θα έχεις καταλάβει, απο τι στιγμή που μας παρακολουθείς όπως λες. Υπομονή να έχεις τις επόμενες μέρες, μέχρι που να κάνεις την χοριακή. Πότε σου έδωσε ημερομηνία χοριακής? Να είσαι εδω να ρωτάς ότι θέλεις, για να βγεις απο δοκιμαστικό μέλος και να φαίνονται απευθείας τα μηνύματα σου.

στις πριν 15 ώρες, ο/η Heart είπε:

26/4.... Είμαι Τρίτη μέρα σήμερα δεν έχω κανένα σύμπτωμα....δεν είναι νωρίς για να έχω; Απ' την μια σκέφτομαι είναι νωρίς απ' την άλλη λέω μπα θα έπρεπε να έχω!!! Σάββατο - Κυριακή ήμουν καναπέ κρεβάτι σήμερα πήγαμε μια βόλτα με το αυτοκίνητο γιατί μ έπιασε μια απαισιοδοξία...

 

Αχ αυτό με τα συμπτώματα....όσο και να λέμε να μην ψάχνουμε, ξέρω πως είναι δύσκολο. Υπομονή και προσπαθούμε να είμαστε αισιόδοξοι.

στις πριν 15 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Ιωάννα28iwantababy πολλά συγχαρητηρια για τη χοριακή σου! Υπερδιπλασιαστηκε! Με το καλο και στον υπέρηχο!

@TRigirl εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε τέλεια αύριο στον υπέρηχο!

@Παρασκευαιδου καταλαβαίνω το αγχος σου με τα καφετιά, αλλά ανέβα λιγάκι σε παρακαλώ! Αύριο πας για χοριακη? Αντε να μας πεις ένα πολύ όμορφο νούμερο!

Εγω έκλεισα ραντεβού με διαιτολόγο. Επειδή η κακομοιρα πήρα ένα κιλακι με έστειλε ο γιατρός μου σήμερα σε διαιτολόγο λόγω του πολύ αυξημένου κινδύνου για προεκλαμψια. Αν θέλω λέει να πάνε όλα καλά, να κόψω το αλάτι και να μην πάρω πάνω από 7 κιλά. Και να τονίσω εδώ ότι τα έχω τσιμπήσει τα κιλακια μου, αλλά σε καμία περίπτωση δεν με λες παχιά ή χοντρή. Τέλος πάντων, ας πάνε όλα καλά και ας κάνω και διαιτα για 6 μήνες. Τι να πω...

Super hot mum θα γίνεις με την διατροφή!!😁 Και μετά θα μας λες και εμάς το τι να τρώμε.😂

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Α ρε κοριτσια ευχαριστω πολυ και σε οσες μου γραψαν και σε ολα τα λαικ γιατι ξερω οτι χαρηκατε μαζι μου! Η αληθεια ειναι οτι δεν εγινε και κατι το σημαντικο γιατι μια θετικη αποφαση δεν σημαινει τιποτα απολυτως απλα ανοιγει το δρομο να παω στο επομενο βημα.. η χαρα μου ομως ηταν μεγαλη με τον τροπο που ο θεος μου την εδωσε την απαντηση .. αλλο να σε καλουν και να σου λενε ναι και αλλο να σε καλουν την ωρα που βγαινεις απο εκει.. μακαρι ολες να μαστε καλα και να δουμε χαρες μπροστα μας μεγαλες! @Salvation78 λυπαμαι πολυ για οτι ζεις , και ζητω συγνωμη που πεταξα το μηνυμα σε εκεινο το ταιμινγκ χωρις να αναφερω εσενα , αλλα πραγματικα δεν ειχα διαβασει τιποτα , ολη μερα δουλευα στην αθηνα 3 μερες σερι και το μονο που εκανα μολις εγινε το δικο μου ηταν να μπω αυθορμητα να το μοιραστω.

Παρε το χρονο σου και κανε οτι νιωθεις, μιλησα με μια γυναικα εκει στη χρυσοβαλαντω που μου ειπε το ιστορικο της... Δυσκολο πολυ κοριτσια απ τις πολλες αποβολες περασε σε υοθεσια αλλα η καρδια της ηθελε και αλλη μια τελευταια εξωσωματικη να ζησει την εγκυμοσυνη και ειχε μαζι της εκει το αγορακι της που τελικα ηρθε και του εξηγουσε διπλα μου γιατι πηγαν εκει ... Ακουσα που ελεγε μου εδωσαν μια ζωνη να φορεσω για να ερθεις εσυ.. και το μικρουλι ρωτουσε τι ζωνη μαμα ...μολις το ακουσα πηγα διπλα σηκωσα τη μπλουζα μου και του ειπα αυτη τη ζωνη λεει η μανουλα και πιασαμε τη κουβεντα και μου τα ειπε.... Ολα γινονται κοριτσια..... Ολα!!!!!! 

Εγώ διαβάζοντας συγκινήθηκα!! Ε είμαι και ολίγον ευαίσθητο παιδί τελικά😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lisaki 80 καλημέρα Λιζάκι

θα ήθελα τη συμβουλή σου και τη γνώμη σου για το θέμα της εξωσωματικής που μας παιδέυει όλες, αν φυσικά θεσ να μοιραστεισ την εμπειρία σου

 

Sorry απλα δε μπορώ να σου στελιλω μήνυμα για κάποιο λόγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Συγχαρητήρια για το νούμερο σου!!!👏🏽👏🏽 Ό,τι καλύτερο σου εύχομαι😀😀

Καλωσήρθες στην παρέα μας!!! Εδώ είμαστε μια παρέα, μια συντροφιά και μες στην τρέλα όπως θα έχεις καταλάβει, απο τι στιγμή που μας παρακολουθείς όπως λες. Υπομονή να έχεις τις επόμενες μέρες, μέχρι που να κάνεις την χοριακή. Πότε σου έδωσε ημερομηνία χοριακής? Να είσαι εδω να ρωτάς ότι θέλεις, για να βγεις απο δοκιμαστικό μέλος και να φαίνονται απευθείας τα μηνύματα σου.

Αχ αυτό με τα συμπτώματα....όσο και να λέμε να μην ψάχνουμε, ξέρω πως είναι δύσκολο. Υπομονή και προσπαθούμε να είμαστε αισιόδοξοι.

Super hot mum θα γίνεις με την διατροφή!!😁 Και μετά θα μας λες και εμάς το τι να τρώμε.😂

Εγώ διαβάζοντας συγκινήθηκα!! Ε είμαι και ολίγον ευαίσθητο παιδί τελικά😅

Ναι ναι θα ανοίξουμε μετά θέμα για τη διατροφή, αλλά νομίζω ότι θα παραμείνεις εσύ ή γκουρού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

@Ιωάννα28iwantababy Μπράβο!!! Πάρα πολύ καλή αύξηση! Με το καλό και οι επόμενες 💜

@TRigirl Κορίτσι μου, να πάνε όλα καλά με τον υπέρηχο και να ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα αύριο 💜

@Παρασκευαιδου Αυτή η φορά ειναι διαφορετική. Ήρθε για να μείνει το τοξοτάκι! Περιμένουμε με αγωνία τη χοριακάρα σου 💜

@twinkletwinlkle Σούπερ θα πάει η διατροφή, θα δεις. Μη τη φοβάσαι. Ίσα ίσα θα ξερεις πως κάνεις ό,τι καλύτερο για το μωράκι σου. Και μη σου πω θα σου μείνουν και καλύτερες διατροφικές συνήθειες για το μέλλον, αλλά και για τη διατροφή του παιδιού. Εγώ φαντάσου θα συμβουλευτώ από μόνη μου διατροφολόγο και ας μη μου το πει ο γιατρός. 

 

Μα από αυτά που μας έχεις γράψει νομίζω ότι εσύ θα δίνεις συμβουλές στη διατροφολόγο!!! Χαχαχα 

Έκλεισες τελικά υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου να σας πω νεότερα!είχα ραντεβού σήμερα με την βενακη.κ μου είπε αυτολεξεί.κοριτσι μου αυτές τις εξετάσεις ποιος τις είδε?λέω και οι 2 γυναικολόγοι.κ Ι εξωσωματιστης και αυτός που είχα κ πριν.κ μου λέει δεν ειδαν λίγο περίεργο τον θυρεοειδή?μου λέει είναι εντός ορίων μεν αλλά όταν ξεκινάμε για εξωσωματικη οι τιμές είναι άλλες!λέω πρώτη φορά να δω ενδοκρινολογο μου είπε ο γιατρός που έχω τώρα!κ μου γράψε εξετάσεις......καλά εννοείται μου δώσε για τη ντε.d3 4000 για 2 μήνες κ θα δουμε.αυταααααααα........από τη μια ανακουφίζομαι ππυ τα ψάχνω κ θα διορθώσω πράγματα,από την άλλη νευριαζω..........με μένα που δεν τα ψαξα,με τον γιατρό με όλα.

Τελοσπαντων.να πω συγχαρητήρια στο κορίτσι κ μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες.ακομα κ το ότι έχω φτάσει εδώ κ βρίσκω πράγματα το οφείλω σε σας.σας ευχαριστώ ειλικρινα

Μα το έχουμε πει, αν περιμέναμε από τους γυναικολόγους/εξωσωματιστές να μας κατευθύνουν, σωθήκαμε...Αν δεν πάμε μόνες μας σε όλες τις εμπλεκόμενες ειδικότητες, δουλειά δε γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η troia είπε:

Μα το έχουμε πει, αν περιμέναμε από τους γυναικολόγους/εξωσωματιστές να μας κατευθύνουν, σωθήκαμε...Αν δεν πάμε μόνες μας σε όλες τις εμπλεκόμενες ειδικότητες, δουλειά δε γίνεται...

Εμ δεν το ξερα το ζωον και την πάτησα!!!!!τελοσπαντων....πάμε παρακάτω γιατί άμα αναλωθώ κ άλλο στο τι εγινε νομίζω θα πάω εκεί θα βάλω φωτιά.ηρεμια κ πάμε με στόχο παρακάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου τι κάνεις? Ακόμα δεν έχουμε τα αποτελέσματα?

@TRigirl Πήγες για υπέρηχο?

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Αχ τι ωραία νέα! Μπράβο κοριτσι μου! Πάρα πολύ χάρηκα! Θύμισε μου, στην 7η εβδομάδα είσαι? Μέγεθος κτλ όλα καλά?

Συγγνώμη και δεν του απάντησες του γλυκούλη?

Εγω θα του έλεγα:" είδατε? Για εσάς δουλεύω για να σας κάνω διαφήμιση. Εξάλλου είμαι ένα θαύμα από μόνη μου!"

Αχ θα τον δείρω αυτόν τον γιατρό. Πώς τον λένε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Μπράβο κοριτσι μου!! Δεν σ αφήνει να χαρείς αλλά εσυ να χαίρεσαι γιατί όλα μέχρι τώρα είναι όπως πρέπει να είναι 🥰🥰 Άντε να περάσει ο καιρός να ηρεμήσεις! Στο ευχομαι μέσα από την καρδιά μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Θα τρελαθώ…. Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Εγώ αν θες έρχομαι πάντως ν τον δείρουμε.θα τα βγάλω σε αυτόν τα δικά μου!🤣🤣🤣

Εσύ μην τον ακούς.να το απολαμβάνεις όσο μπορείς περισσότερο.ολα καλά θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχ τι ωραία νέα! Μπράβο κοριτσι μου! Πάρα πολύ χάρηκα! Θύμισε μου, στην 7η εβδομάδα είσαι? Μέγεθος κτλ όλα καλά?

Συγγνώμη και δεν του απάντησες του γλυκούλη?

Εγω θα του έλεγα:" είδατε? Για εσάς δουλεύω για να σας κάνω διαφήμιση. Εξάλλου είμαι ένα θαύμα από μόνη μου!"

Αχ θα τον δείρω αυτόν τον γιατρό. Πώς τον λένε?

Είμαι 6+4, οι σφυγμοί είναι εντάξει λες 103; Μέγεθος δεν θυμάμαι. Έχω τον υπέρηχο αλλά δεν καταλαβαίνω. Εντάξει μωρέ πάει βάσει στατιστικών, λογικό είναι. Κι αυτός θέλει να πετύχω προφανώς, απλά μάλλον δεν είναι τόσο εύκολο στην ηλικία μου. Θα δούμε… Μου μείωσε και λίγο τα φάρμακα προγεστερόνη,  οιστραδιόλη και κορτιζόνη. θα σου στείλω ινμποξ το όνομα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!! Δεν σ αφήνει να χαρείς αλλά εσυ να χαίρεσαι γιατί όλα μέχρι τώρα είναι όπως πρέπει να είναι 🥰🥰 Άντε να περάσει ο καιρός να ηρεμήσεις! Στο ευχομαι μέσα από την καρδιά μου!! 

Ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου, κι εσύ με το καλό να ξαναπροσπαθήσεις και να πετύχεις  ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Είμαι 6+4, οι σφυγμοί είναι εντάξει λες 103; Μέγεθος δεν θυμάμαι. Έχω τον υπέρηχο αλλά δεν καταλαβαίνω. Εντάξει μωρέ πάει βάσει στατιστικών, λογικό είναι. Κι αυτός θέλει να πετύχω προφανώς, απλά μάλλον δεν είναι τόσο εύκολο στην ηλικία μου. Θα δούμε… Μου μείωσε και λίγο τα φάρμακα προγεστερόνη,  οιστραδιόλη και κορτιζόνη. θα σου στείλω ινμποξ το όνομα… 

Θέλω κι εγώ όνομα. Μια χαρά είναι η παλμοί τώρα άρχισε και χτυπάει η καρδούλα αύριο μεθαύριο θα έχει άλλους παλμούς. Και από τους παλμούς μπορείς να καταλάβεις και το φυλο περίπου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Όλα θα πάνε καλά!!!! Ένα βήμα τη φορά... Που θα πάει θα περάσουν οι επικίνδυνες μέρες και θα μπορείς να πάρεις μια ανάσα!!! Όλα καλά ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

τελεια ...μην ακους κανένα εχε πίστη εσύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Τελεια νεα!!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι πήγα!! Ακούσαμε καρδούλα 103bpm και είδαμε και τον λεκιθικό ασκό (έτσι δεν λέγεται;) !  Είναι νωρίς ακόμη μου είπε, θα πάω και την επόμενη εβδομάδα. Δεν με αφήνει πολύ να χαρώ, έχει όμως κάπου δίκιο ίσως … μετά την 12η εβδομάδα -πρώτα ο θεός-  θα είμαστε κάπως πιο άνετοι. Είπε πάλι ατάκα δεν άντεξε.. Ότι θα είμαι το θαύμα του κέντρου έτσι και γεννήσω. Εγώ θέλω να πιστεύω στο μικρό αυτό θαυματάκι. Οι γιατροί είναι κυνικοί. 

Μπράβο ρε μπράβο..

Μην ακούς κανέναν πίστη και προσήλωση στον στόχο🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...