Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις On 12/4/2022 at 6:50 ΜΜ, ο/η nikol88 είπε:

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος!! Γέρος και καλότυχος! Να είναι πάντα χαμογελαστό κ αυτό κ εσείς!! Ευχαριστούμε που μας δίνετε δύναμη από την απέναντι πλευρά!! 🥰🥰

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Σας περιμένουμε στην απέναντι πλευρά και είμαι σίγουρη ότι θα έρθετε σύντομα!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 12/4/2022 at 7:47 ΜΜ, ο/η N.Angel είπε:

Σαντυ μου εγω σε θυμαμαι ειχαμε μιλησει κιολας! Νομιζω στο ιδιο κεντρο ειμασταν..να τον χαιρεσαι τον τζουτζουκο σου!! Γερος κ καλοτυχος να ειναι παντα!! Κ εσυ επισης!!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ρε κοριτσι μου!! Ναι καλά θυμάσαι έχουμε μιλήσει και είμαστε και στο ίδιο κέντρο.. διάβασα ότι επέστρεψες σε νεες προσπάθειες.. μπράβο ρε αγάπη!! Πολύ χάρηκα!! Σου Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά πλέον και σύντομα να μας πεις υπέροχα νέα.. ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ωραία τότε! Όλα καλά θα πάνε!!!

Ευχαριστω βρε κορίτσι μου για τις συμβουλές και την υποστήριξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/4/2022 at 10:15 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Sandyb

Να χαίρεστε το αγοράκι σας! Να είναι γερό και δυνατό και να είστε και εσείς καλά να το καμαρωνετε! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Και στα δικά σου!! Με το καλό Σύντομα θα πάρεις αγκαλιά το θαυματακι σου που θα είναι πραγματικά ο απόλυτος έρωτας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Α τέλειε σε ποιο κέντρο 

Μίτωση Αρκουλης!! Κοίτα εγώ μέχρι στιγμής καλές εντυπώσεις έχω...βασικά νομίζω κάνει τα ίδια πάνω κάτω με τον Παντο , τώρα τι να πω....υπάρχουν κοπέλες στο φορουμ που δεν ήταν ευχαριστημένες, υπάρχουν και άλλες που ήταν....εγώ πάντως δεν κουράστηκα απ' την διαδικασία ...αυτό που με κούρασε 4 χρόνια τώρα είναι ότι πάντα ψάχνω μην με κοροϊδεύουν για τα χρήματα...δεν αντέχω να τα ζυγίζω όλα και να φοβάμαι μήπως κάτι μου το λένε έτσι γιατί θέλουν να βγάλουν χρήματα....αυτό Μ έχει κουράσει πάρα πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μίτωση Αρκουλης!! Κοίτα εγώ μέχρι στιγμής καλές εντυπώσεις έχω...βασικά νομίζω κάνει τα ίδια πάνω κάτω με τον Παντο , τώρα τι να πω....υπάρχουν κοπέλες στο φορουμ που δεν ήταν ευχαριστημένες, υπάρχουν και άλλες που ήταν....εγώ πάντως δεν κουράστηκα απ' την διαδικασία ...αυτό που με κούρασε 4 χρόνια τώρα είναι ότι πάντα ψάχνω μην με κοροϊδεύουν για τα χρήματα...δεν αντέχω να τα ζυγίζω όλα και να φοβάμαι μήπως κάτι μου το λένε έτσι γιατί θέλουν να βγάλουν χρήματα....αυτό Μ έχει κουράσει πάρα πολύ!!

Νομίζω ότι αυτό είναι και το πιο κουραστικό κομμάτι στην όλη διαδικασία,  το να βρεις έναν γιατρό δηλαδή που να τον εμπιστευεσαι και απλά να αφεθεις στα χέρια του! Το γεγονός ότι αισθάνεσαι ασφάλεια μαζί του είναι πολύ σημαντικό! Θα φορέσεις το ωραιότερο χαμόγελό σου, θα είσαι αισιοδοξη και θα πας με χαρά να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Και στα δικά σου!! Με το καλό Σύντομα θα πάρεις αγκαλιά το θαυματακι σου που θα είναι πραγματικά ο απόλυτος έρωτας!! 

Να σαι καλά κοπελα μου! Ναι μακάρι να πάνε όλα καλά και να το πάρω και εγώ αγκαλια! Είμαι σίγουρη ότι όντως είναι ο απόλυτος έρωτας! Εσύ που είσαι και αγορομανα φαντάζομαι τι έρωτα θα έχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Νομίζω ότι αυτό είναι και το πιο κουραστικό κομμάτι στην όλη διαδικασία,  το να βρεις έναν γιατρό δηλαδή που να τον εμπιστευεσαι και απλά να αφεθεις στα χέρια του! Το γεγονός ότι αισθάνεσαι ασφάλεια μαζί του είναι πολύ σημαντικό! Θα φορέσεις το ωραιότερο χαμόγελό σου, θα είσαι αισιοδοξη και θα πας με χαρά να υποδεχτείς το μωράκι σου!

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά κοπελα μου! Ναι μακάρι να πάνε όλα καλά και να το πάρω και εγώ αγκαλια! Είμαι σίγουρη ότι όντως είναι ο απόλυτος έρωτας! Εσύ που είσαι και αγορομανα φαντάζομαι τι έρωτα θα έχεις!!!

Άσε τον κοιτάω και δεν το πιστεύω ακόμα!! Είναι πανέμορφο συναίσθημα.. θα πάνε όλα καλά και θα το ζήσεις σύντομα.. εκανες αυχενική ε? ή λάθος θυμάμαι από το πολύ ξενυχτι? Πέρασες το πρώτο και πολύ σημαντικό σκαλοπάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μια χαρά θα πάνε κοπέλα μου.  Δεν είναι άσχημη η χοριακη σου. Ένα σου λέω μακάρι να έχω και τόσο στις 19 και δε με νοιάζει 

Θα έχεις το μόνο σίγουρο !!!!!!! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Άσε τον κοιτάω και δεν το πιστεύω ακόμα!! Είναι πανέμορφο συναίσθημα.. θα πάνε όλα καλά και θα το ζήσεις σύντομα.. εκανες αυχενική ε? ή λάθος θυμάμαι από το πολύ ξενυχτι? Πέρασες το πρώτο και πολύ σημαντικό σκαλοπάτι.. 

Φαντάζομαι... ναι καλά θυμάσαι...Σήμερα την έκανα και ναι πέρασα ένα πολύ σημαντικό σκαλοπάτι και ήδη είμαι πολύ πολύ πιο ήρεμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Μίτωση Αρκουλης!! Κοίτα εγώ μέχρι στιγμής καλές εντυπώσεις έχω...βασικά νομίζω κάνει τα ίδια πάνω κάτω με τον Παντο , τώρα τι να πω....υπάρχουν κοπέλες στο φορουμ που δεν ήταν ευχαριστημένες, υπάρχουν και άλλες που ήταν....εγώ πάντως δεν κουράστηκα απ' την διαδικασία ...αυτό που με κούρασε 4 χρόνια τώρα είναι ότι πάντα ψάχνω μην με κοροϊδεύουν για τα χρήματα...δεν αντέχω να τα ζυγίζω όλα και να φοβάμαι μήπως κάτι μου το λένε έτσι γιατί θέλουν να βγάλουν χρήματα....αυτό Μ έχει κουράσει πάρα πολύ!!

Κατάλαβα εύχομαι τα καλύτερα μου έκανε εντύπωση που πλήρωσες μια φορά κατάψυξη για 5 χρόνια για αυτό ρώτησα δεν το έχω ακούσει σε άλλο κέντρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Φαντάζομαι... ναι καλά θυμάσαι...Σήμερα την έκανα και ναι πέρασα ένα πολύ σημαντικό σκαλοπάτι και ήδη είμαι πολύ πολύ πιο ήρεμη!

Τέλεια.. ισχύει ότι μετά από μια καλη αυχενική είναι όλα κάπως πιο ήρεμα.. και εγώ ένιωσα τρελή ανακούφιση όταν την έκανα.. μείον ένα άγχος!! Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης κορίτσι μου!! Να είστε όλοι καλά και να δεις από δω και πέρα πόσο γρήγορα θα κυλισουν οι εβδομάδες μέχρι να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@twinkletwinlkle μπράβο κορίτσι μου! Τέλεια με την αυχενική σου! Και οι αιματολογικές μια χαρά θα είναι! Και είτε αγόρι είτε κορίτσι γερό να ναι κ ότι να ναι (και απ' ότι λέει ο άντρας μου αρκεί να κατουράει όρθιο 😛😛😛) Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!!

@Ιωάννα28iwantababy μια χαρά είναι η χοριακή σου! Τα κατάφερες! Τώρα με το καλό οι διπλασιασμοί!! 🤗🤗🤗

Κι εγω κορίτσια μου αν και ψιλή γυναίκα 1,73 τα έχω τα κιλά μου! Ευτυχώς δεν είμαι νταρντάνα κ δόξα το Θεό μου έχει κατανείμει το βάρος σχετικά αναλογικά οπότε δε μου φαίνεται το νούμερο που είμαι! Μόνο όταν με ζυγίζει κάποιος πχ γιατρός η διατροφολόγος μου λέει μα καλά τόσα κιλά είσαι; Δε σου φαίνονται μα πρέπει να χάσεις! Δυστυχώς όταν έκανα την ετ στις 9/3 ξεκίνησα σχεδόν στα χειρότερα μου απ'ο θέμα κιλών μα άρχισα να κάνω διατροφή αμέσως σε διατροφολόγο με διατροφή για εγκύους πρώτου 3μήνου.Όταν πήγα στο γιατρό 5/4 κ είδαμε καρδούλες μου έγραψε κ ο γιατρός να πάω σε διατροφολόγο(χαχαχα σε πρόλαβα του είπα)

Από 9/3 μέχρι κ σήμερα λοιπόν έχω χάσει κοντά 6,5 κιλά! Από τότε που έχει να με δει ο γιατρός κανά 2αρι! Αλλά έχουν αρχίσει κ οι λιγούρες κ βοηθούν! Κ μη ξεχνάτε ο γιατρός με έχει σε αυστηρή κατάκλιση οπότε όποιος κάθεται χάνει κ πιο δύσκολα, παρ' όλα αυτά ειμαι χαρούμενη με όσα έχω χάσει κ θα το συνεχίσω! Να ναι καλά η μαμά κ η πεθερά που κανονίζουν με βάση τη διατροφή μου κ μου φτιάχνουν το μενού εναλλάξ καθημερινά! 19/4 πάω για επανεξέταση στο γιατρό μου!(το περιμένω πως  και πως)  Και ξέρω ότι είναι αυστηρός πολύ! Και σε διδυμάκια δε θέλει να πάρω πάνω από 10 κιλά! Μωρέ να ναι καλά τα νινάκια μου κ όλα θα τα κάνω για χάρη τους!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια τα καλλίτερα! Συγνώμη αν σας κούρασα άλλα από κινητό δε μπορώ να σας γράψω έχω θέμα (που θα πάει θα το λύσω κάποια στιγμή) κ τώρα βρήκα ευκαιρία πριν φύγει ο άντρας μου για δουλίτσα κ μπήκα από το τάμπλετ της δουλειάς του!!
Σας φιλώ όλες κ πάντα σας σκέφτομαι και σας διαβάζω κ χαίρομαι για την ομαδούλα μας γιατί η κάθε μια είναι δίπλα στην άλλη κ το ξέρει είτε μιλάει είτε όχι! Γιατί μας ενώνει κάτι πολύ όμορφο κ τρυφερό! Η ανάγκη να γίνουμε μανούλες να πάρουμε αγκαλίτσα τα νινάκια μας με όποιο κόστος και την όποια θυσία!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ σήμερα έχω επαναληπτική χοριακη και είμαι πολύ αγχωμενη. Πάντως από χθες ξεκίνησε να πονάει και τι στήθος μου και να έχω δέκατα που πριν δεν είχα. Είχα κάνει πρώτη χοριακη 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη τώρα και καλά χθες ή σήμερα θα περίμενα. Μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει το θαύμα που μου συνέβη έτσι ξαφνικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!να ρωτήσω ρε κορίτσια κάτι αυτό το health and fertility institute?τι είναι το ξέρει καμία?έπεσα απνω του ψάχνοντας διαφορά για συμπλήρωμα για την ποιότητα των ωαρίων θα τα συζητήσω κ με τον γιατρό τη δευτερα ,αλλά με εχει πιάσει κ ψάχνω δισφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα έχω επαναληπτική χοριακη και είμαι πολύ αγχωμενη. Πάντως από χθες ξεκίνησε να πονάει και τι στήθος μου και να έχω δέκατα που πριν δεν είχα. Είχα κάνει πρώτη χοριακη 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη τώρα και καλά χθες ή σήμερα θα περίμενα. Μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει το θαύμα που μου συνέβη έτσι ξαφνικά!

Θα πάνε όλα καλά 

Περιμένουμε τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

@twinkletwinlkle μπράβο κορίτσι μου! Τέλεια με την αυχενική σου! Και οι αιματολογικές μια χαρά θα είναι! Και είτε αγόρι είτε κορίτσι γερό να ναι κ ότι να ναι (και απ' ότι λέει ο άντρας μου αρκεί να κατουράει όρθιο 😛😛😛) Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!!

@Ιωάννα28iwantababy μια χαρά είναι η χοριακή σου! Τα κατάφερες! Τώρα με το καλό οι διπλασιασμοί!! 🤗🤗🤗

Κι εγω κορίτσια μου αν και ψιλή γυναίκα 1,73 τα έχω τα κιλά μου! Ευτυχώς δεν είμαι νταρντάνα κ δόξα το Θεό μου έχει κατανείμει το βάρος σχετικά αναλογικά οπότε δε μου φαίνεται το νούμερο που είμαι! Μόνο όταν με ζυγίζει κάποιος πχ γιατρός η διατροφολόγος μου λέει μα καλά τόσα κιλά είσαι; Δε σου φαίνονται μα πρέπει να χάσεις! Δυστυχώς όταν έκανα την ετ στις 9/3 ξεκίνησα σχεδόν στα χειρότερα μου απ'ο θέμα κιλών μα άρχισα να κάνω διατροφή αμέσως σε διατροφολόγο με διατροφή για εγκύους πρώτου 3μήνου.Όταν πήγα στο γιατρό 5/4 κ είδαμε καρδούλες μου έγραψε κ ο γιατρός να πάω σε διατροφολόγο(χαχαχα σε πρόλαβα του είπα)

Από 9/3 μέχρι κ σήμερα λοιπόν έχω χάσει κοντά 6,5 κιλά! Από τότε που έχει να με δει ο γιατρός κανά 2αρι! Αλλά έχουν αρχίσει κ οι λιγούρες κ βοηθούν! Κ μη ξεχνάτε ο γιατρός με έχει σε αυστηρή κατάκλιση οπότε όποιος κάθεται χάνει κ πιο δύσκολα, παρ' όλα αυτά ειμαι χαρούμενη με όσα έχω χάσει κ θα το συνεχίσω! Να ναι καλά η μαμά κ η πεθερά που κανονίζουν με βάση τη διατροφή μου κ μου φτιάχνουν το μενού εναλλάξ καθημερινά! 19/4 πάω για επανεξέταση στο γιατρό μου!(το περιμένω πως  και πως)  Και ξέρω ότι είναι αυστηρός πολύ! Και σε διδυμάκια δε θέλει να πάρω πάνω από 10 κιλά! Μωρέ να ναι καλά τα νινάκια μου κ όλα θα τα κάνω για χάρη τους!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια τα καλλίτερα! Συγνώμη αν σας κούρασα άλλα από κινητό δε μπορώ να σας γράψω έχω θέμα (που θα πάει θα το λύσω κάποια στιγμή) κ τώρα βρήκα ευκαιρία πριν φύγει ο άντρας μου για δουλίτσα κ μπήκα από το τάμπλετ της δουλειάς του!!
Σας φιλώ όλες κ πάντα σας σκέφτομαι και σας διαβάζω κ χαίρομαι για την ομαδούλα μας γιατί η κάθε μια είναι δίπλα στην άλλη κ το ξέρει είτε μιλάει είτε όχι! Γιατί μας ενώνει κάτι πολύ όμορφο κ τρυφερό! Η ανάγκη να γίνουμε μανούλες να πάρουμε αγκαλίτσα τα νινάκια μας με όποιο κόστος και την όποια θυσία!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


 

Είσαι οκ με την ημικρανια όλα οκ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κατάλαβα εύχομαι τα καλύτερα μου έκανε εντύπωση που πλήρωσες μια φορά κατάψυξη για 5 χρόνια για αυτό ρώτησα δεν το έχω ακούσει σε άλλο κέντρο 

Καλή εντύπωση; Να σου πω δεν το έψαξα , ήταν το μόνο...γιατί τον πήρα το απόγευμα ότι θέλω να βάλουμε ένα και μου λέει για να τα κρυοσυντηρησουν κοστίζει 500€ και πρέπει να υπογράψετε και πήγαμε σφαίρα για να τα κρυοσυντηρησουν σήμερα....δεν το έψαξα...μακάρι μόνο εκεί να μας έπιασαν κορόιδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Ιωάννα28iwantababy συγχαρητήρια! Είσαι έγκυος! Δεν καταλαβαίνω την απαισιοδοξία σου! Υπομονη μέχρι τη Δευτέρα που σου είπε ο γιατρός να επαναλάβεις τη χοριακη που είμαι σίγουρη ότι θα έχει διπλασιαστεί! Θα σε συμβούλευα ως παρούσα να ακούς τον γιατρό σου και να πας κατευθείαν τη Δευτέρα για να μην αγχωθείς περισσότερο.  Τωρα αν δεν αντέχεις,  πήγαινε κάνε και το Σάββατο.  Προς το παρόν απόλαυσε την επιτυχία σου!

@Heart όπως σου είπαν και τα κορίτσια, φυσικά και τα εμβρυα 4 ημερων δίνουν εγκυμοσύνη. Αλλιώς γιατί να στα έβαζε ο γιατρός σου? Από ο  τι διάβασα τελικά θα πατε με ένα. Καλή επιτυχία λοιπόν και να πάνε όλα τέλεια!

Στα δικά μου νέα πήγαμε κάναμε την αυχενική, η οποία μας πήρε παραπάνω ώρα γιατί πήγα 3 φορες τουαλέτα για να αδειάσει η κύστη, ώστε να καταφέρει να κάνει την αυχενική ο γιατρός.  Πίνω πάρα πολύ νερό και καταλαβαίνετε...

Ο γιατρός λοιπόν ήταν πολύ ευχαριστημένος από την εικόνα υπερηχογραφικα. Τωρα περιμένουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων τη Δευτέρα για να βγάλουμε τα ποσοστά. Μου είπε όμως ότι βάσει του υπερηχου θα μειωθούν πάρα πολύ τα ποσοστά που αντιστοιχούν στην ηλικία μου. Γενικά φάνηκε πολύ ευχαριστημένος. Οπότε περιμένουμε και τα αποτελέσματα τη Δευτέρα για να δούμε πώς θα κινηθούμε. Αν είναι καλά, θα κάνω μετά την εξέταση αίματος. Αν δεν είναι καλά, ενδεχομένως να χρειαστεί να κάνω αμνιοπαρακεντηση. Αλλά όπως έχουμε πει one step at a time!

Και μου ειπε οτι φαίνεται ότι έχω αυξημένο κίνδυνο για προεκλαμψια που θεωρεί ότι θα επιβεβαιωθεί και με τα αποτελέσματα αίματος και για αυτό πρέπει να παίρνω ασπιρίνη. Του είπα ότι παίρνω ήδη.

Μπράβο βρε κορίτσι μου, μπράβο!!ποοοοσο χαίρομαι!  Άντε η ψυχουλα σου ήρθε για να την πάρεις αγκαλίτσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , συντονιστειτε στην πρωϊνή σας  ενημέρωση.......Κάλεσα τι εμβρυολογικο μου είπαν ότι συνεχίζουν να διαιρούνται τέλεια και τα 3 που είχαν μείνει...τα δύο θα τα κρυοσυντηρησουν σήμερα μάλλον 4ων ημερών και όταν τα βγάλουμε θα τα αφήσουμε για βλαστοκυστες....αυτό που θα βάλουμε είναι σήμερα σούπερ ....την ρώτησα ποιότητες και τέτοια και μου είπε ότι θα πάρουμε γραπτή ενημέρωση την ημέρα της εμβρυομεταφορά γιατί τώρα δεν έχει νόημα θα εξελιχθεί κι άλλο...εσάς σας είχαν πει πριν την ετ ποιότητα;; Σας φαίνεται κάτι περίεργο; Ρε κορίτσια πόση ασφάλεια νιώθω Μ εσάς;;; Πρώτα ρωτάω εσάς και μετά τα λέω στον άντρα μου για να είμαι απόλυτα σίγουρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , συντονιστειτε στην πρωϊνή σας  ενημέρωση.......Κάλεσα τι εμβρυολογικο μου είπαν ότι συνεχίζουν να διαιρούνται τέλεια και τα 3 που είχαν μείνει...τα δύο θα τα κρυοσυντηρησουν σήμερα μάλλον 4ων ημερών και όταν τα βγάλουμε θα τα αφήσουμε για βλαστοκυστες....αυτό που θα βάλουμε είναι σήμερα σούπερ ....την ρώτησα ποιότητες και τέτοια και μου είπε ότι θα πάρουμε γραπτή ενημέρωση την ημέρα της εμβρυομεταφορά γιατί τώρα δεν έχει νόημα θα εξελιχθεί κι άλλο...εσάς σας είχαν πει πριν την ετ ποιότητα;; Σας φαίνεται κάτι περίεργο; Ρε κορίτσια πόση ασφάλεια νιώθω Μ εσάς;;; Πρώτα ρωτάω εσάς και μετά τα λέω στον άντρα μου για να είμαι απόλυτα σίγουρη....

Κοριτσι μ καλημερα .. ετσι οπως σου τα λενε ειναι .. κ μενα πριν μπω για την εμβρυομεταφορα μου δωσανε φωτογραφια κ εγραφε τη ποιοτητα απο κατω .. στα λενε σωστα.. μην αγχωνεσαι κ ολα θα πανε τελεια .. ειμαι σιγουρη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα έχω επαναληπτική χοριακη και είμαι πολύ αγχωμενη. Πάντως από χθες ξεκίνησε να πονάει και τι στήθος μου και να έχω δέκατα που πριν δεν είχα. Είχα κάνει πρώτη χοριακη 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη τώρα και καλά χθες ή σήμερα θα περίμενα. Μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά και να συνεχίσει το θαύμα που μου συνέβη έτσι ξαφνικά!

Kοριτσια μου τριπλασιαστηκε. Πηγε 287.20 από 88 μεσα σε δυο μέρες. Δεν το  πιστευω ειμαι πολυ χαρουμενη. Κανονικα σημερα θα περιμενα ή χθες περιοδο.! Κοριτσια γίνονται και θαυματα που διαβαζα τοσο καιρο εδω σε καποια κοριτσια. , έγινε και σε μένα. Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να συμβεί και το δικό σας θαυματάκι σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Kοριτσια μου τριπλασιαστηκε. Πηγε 287.20 από 88 μεσα σε δυο μέρες. Δεν το  πιστευω ειμαι πολυ χαρουμενη. Κανονικα σημερα θα περιμενα ή χθες περιοδο.! Κοριτσια γίνονται και θαυματα που διαβαζα τοσο καιρο εδω σε καποια κοριτσια. , έγινε και σε μένα. Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να συμβεί και το δικό σας θαυματάκι σύντομα! 

Μπράβο κορίτσι μου , τα πάς εξαιρετικά!!

Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kοριτσια μου τριπλασιαστηκε. Πηγε 287.20 από 88 μεσα σε δυο μέρες. Δεν το  πιστευω ειμαι πολυ χαρουμενη. Κανονικα σημερα θα περιμενα ή χθες περιοδο.! Κοριτσια γίνονται και θαυματα που διαβαζα τοσο καιρο εδω σε καποια κοριτσια. , έγινε και σε μένα. Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να συμβεί και το δικό σας θαυματάκι σύντομα! 

Υπέροχα νέα!!!!! να πάνε όλα τέλεια!!!! ❤️❤️🙏🙏🙏🤰🎉🎈 το σπορακι παει σφαιρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...